Кращі ігри про мафію бандитів і гангстерів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про мафію бандитів і гангстерів
Legal Crime (Чикаго, 1932: Дон Капоне)

Legal-Crime-0

Дата виходу: 1996 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Legal Crime — комп'ютерна стратегія в реальному часі, що вийшла у 1996 році. Реліз російської версії гри під назвою «Чикаго, 1932: Дон Капоне», що відрізняється від оригіналу кілька змальованої графікою, відбувся в 1998 році. Сюжет гри побудований за мотивами біографії знаменитого мафіозі Аль Капоне, якого визнали головним злочинним босом Чикаго 20-х років ХХ століття.

Legal-Crime-3 Legal-Crime-2 Legal-Crime-1 Legal-Crime

Сюжетна лінія відображена текстом у брифінгах до завдань і слабо перетинається з реальними подіями з життя гангстера. Геймплей сильно відрізняється від класичних стратегій в реальному часі. Головне джерело доходів (грошей) – це рекет і пристрій в захоплених закладах нелегальних видів бізнесу. Підконтрольні бійці за виконання завдань зобов'язані отримувати платню, а шляхом підкупу поліції, армії, сенату і ФБР можна відкрити додаткові можливості. Також в грі практично немає потужних засобів захисту, тому в прокачуванні основна роль відводиться атакуючих дій.

 

Серія ігор Grand Theft Auto (GTA)

Grand-Theft-Auto-1

Дата виходу: 1997-2013 рр.

Жанр: екшен, відкритий світ

Серія ігор Grand Theft Auto пропонує гравцеві вжитися в роль злочинця- «шістки», який по ходу виконання завдань просувається по кар'єрних сходах гангстера. Ватажки злочинного світу доручають персонажу різні місії: замовні вбивства, пограбування банків та інші злочинні діяння.

Grand-Theft-Auto-2 Grand-Theft-Auto-3 Grand-Theft-Auto-4 gta3

Також можна заробляти гроші легальним способом, працюючи таксистом, поліцейським, кур'єром, водієм швидкої допомоги, займатися сутенерством, стріт-рейсингом, навчатися на льотчика. Це необов'язкова частина проходження, вбудована між основними місіями. Традиційно кожна з ігор серії GTA відрізняється присутністю в ній різних жартів, секретів, пародій і т. д., іменованих «великодніми яйцями» (пасхалки).

 

Gangsters: Organized Crime і Gangsters 2: Vendetta

Gangsters-Organized-Crime-0

Дата виходу: Перша 1998 р., Друга 2001 р.

Жанр: Економічна стратегія, бізнес симулятор

Ігри серії Gangsters надають вам можливість стати знаменитим чиказьким бандитом у часи Великої Депресії і Сухого закону. Візьміть під свій контроль діяльність підпільної імперії, розвиваючи проституцію, торгівлю алкоголем, підкуп посадових осіб, грабіж, насильство, та інші нелегальні статті доходів.

Gangsters-Organized-Crime-1 Gangsters-Organized-Crime-2 Gangsters-Organized-Crime-3 Gangsters-Organized-Crime

Поєднуючи в собі найкращі атрибути економічних стратегій та бізнес-симуляторів, ігри серії Gangsters залишаються оригінальними, і в наш час мають мало аналогів.

 

Mob Rule (Street Wars: Constructor Underworld)

Mob-Rule-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, ізометрія, симулятор

Гра Mob Rule перенесе вас в епоху злочинного Америки 20х-30х років ХХ століття, де вам буде відведена роль виступити в ролі юного бандита, який намагається виділитися перед Хрещеним Батьком і разом з тим побудувати свою злочинну імперію. Хрещеного Батька здивувати вкрай важко: для прийняття в сім'ю мафії необхідно докладати багато зусиль.

Mob-Rule-1 Mob-Rule-2 Mob-Rule-3 Street-Wars-Constructor-Underworld

Виконання всіх завдань до кінця дозволить гравцеві отримати тотальну владу над містом і можливість керувати армією головорізів, гангстерів та іншого наброду. Не думайте, що у вас все схоплено – навіть маючи прибутковий тіньовий бізнес, Хрещений Батько може направити вас в інше місто складна справа. Ця гра – унікальна суміш менеджменту, стратегії в реальному часі і чорного гумору.

 

Mafia: The City of Lost Heaven (Мафія)

Mafia-The-City-of-Lost-Heaven-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: 3D-екшен від третьої особи, відкритий світ

Гра «Мафія» являє собою тривимірний екшен від третьої особи, в якої гравцеві належить зіграти за простого таксиста на ім'я Томмі Анджело. Його життя була спокійною і буденним, але зустрівши двох гангстерів, все перевернулося з ніг на голову. Звичайний таксист стає мафіозі. Він отримує нову, більш ризиковану і небезпечну роботу, за яку платять великі гроші. Виконуючи завдання, головному героєві доручають все більш відповідальні і складні завдання. У своєму прагненні досягнення слави і багатства, героя чекають злети і падіння, він стане свідком злочинів і учасником контрабандних операцій, скажених гонитвою на автомобілях, замахів і пограбувань.

Mafia-The-City-of-Lost-Heaven-1 Mafia-The-City-of-Lost-Heaven-2 Mafia-The-City-of-Lost-Heaven-3 Mafia

Почавши свою кар'єру в ролі звичайного виконавця, Томмі повинен успішно завершити ряд небезпечних доручень і домогтися стійкого положення в Сім'ї і заслужити довіру боса – Дону Сальєрі. Однак, потрапляючи в неприємні історії, герой з часом розуміє те, наскільки низько цінується людське життя і дружба серед людей, які вважають себе «друзями». «Мафія» є не просто грою, а справжньою гангстерської сагою, погружающей вас в події 30-х років у США. Дії відбуваються у великому віртуальному світі площею більше 16 м? з мальовничою природою і брудними кублами, дивлячись на які стає страшно.

 

Mafia II

Mafia-II-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: екшен від третьої особи, відкритий світ

Mafia II – довгоочікуване продовження популярної гангстерської саги від розробників оригінальної гри. Ви знову занурюєтеся в інтригуючий і нещадний світ, який обіцяє безліч гострих відчуттів. Небувалого розмаху набули класичні елементи – бійки, гонки, їзда по місту, а ігровий світ став справді безмежним. Яскраві відпрацьовані до дрібниць образи, сильний сюжет і його оригінальна подача — все це дозволяє відчути драматизм і непередбачуваність взаємозв'язків між мафіозними синдикатами і тими, хто в них входить. Відчайдушні перестрілки, захоплюючі погоні на автомобілях і жорстокі бійки дають різноманітний і насичений геймплей.

Mafia-II-1 Mafia-II-2 Mafia-II-3 Mafia-II

У грі зображені одяг, реклама і автомобілі в американському стилі епохи 40-50-х років XX століття, які по ходу проходження змінюються в відповідності з історичними реаліями. У Mafia II звучать кращі музичні композиції середини XX століття, які дозволяють повністю відчути атмосферу золотого століття в Америці.

 

Mafia III

мафия-3-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: шутер від третьої особи, відкритий світ

Mafia III – Сюжет розгортається в Новому Орлеані 1968 р. Це – один з найбільш неспокійних періодів в історії Америки, і його дух втілений у музиці, моді і машинах Mafia III. Тривожний час наклав свій відбиток на підвищенні корупції і зростання злочинності. Містом керує італійська мафія, яка контролює наркоторгівлю, діяльність підпільних казино і борделів, а поліцейські і політики зайняті лише власним збагаченням. Гравець виступає за ветерана В'єтнамської війни Лінкольна Клея. Переживши війну, він повертається в рідні штати, але тут ветеран нікому не потрібен. Сім'ю герою замінює невелика банда.

мафия-3-1 мафия-3-2 мафия-3-3 мафия-3-4

Справи йдуть нормально до того моменту, поки інтереси його угруповання не перетинаються з інтересами італійської мафії. Друзів Клея нещадно вбивають мафіозі. З того часу герой живе лише однією метою – помститися за своїх братів. Однак, для досягнення своєї мети йому доведеться обзавестися новими друзями, побудувати власну злочинну групу і змінити розташування сил у місті. В ході проходження, гравець повинен шукати свій шлях помсти і будови злочинної імперії, спираючись на збір інформації, хитрість, жорстокість і грубу силу. Сюжет переповнений несподіваними поворотами подій, а ігровий світ змінюється в залежності від дій Клея.

 

Kingpin: Life of Crime

Kingpin-Life-of-Crime-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: шутер від першої особи

Kingpin: Life of Crime – шутер від першої особи, випущений в червні 1999 року. За сюжетом, головний герой гри повинен помститися злочинного боса. Ігрові дії розгортаються в нетрях американського міста. Персонаж йде вбивати ватажка злочинної організації, якого на сленгу бандитів називають Kingpin. Ця гра вперше реалізувала систему шкоди за окремими частинами тіла. На тілах поранених персонажів залишаються кульові отвори і сліди крові.

Kingpin-Life-of-Crime-1 Kingpin-Life-of-Crime--2 Kingpin-Life-of-Crime-3 Kingpin-Life-of-Crime

Для того часу варто відзначити відмінну розвиток штучного інтелекту: суперники можуть дертися вгору по сходах, перестрибувати огорожі і тікати від вас, якщо відчують перевагу гравця. З-за того, що гра вийшла практично відразу ж після масового вбивства в школі «Колумбайн», її було знято з роздрібного продажу, хоч критики ігрової індустрії поставили їй найвищі оцінки.

 

Sniper: Path of Vengeance (Снайпер)

Sniper-Path-of-Vengeance-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: шутер від першої особи

Снайпер — динамічний шутер, події якого відбуваються в похмурому футуристичному мегаполісі, наскрізь просякнутому кримінальної атмосферою. Коли світом править віроломство і беззаконня, коли надії на порятунок немає, коли справедливість ніде не зустрінеш – настає час приймати правильні рішення. Величезним мегаполісом керує напівбожевільний дон Безил – ставленик найбільших мафіозних родин Італії, Китаю та Росії. На цій території понять «честь» і «вірність» не існує, головне життєве правило – «бійся». Бояться за життя доведеться на кожному клаптику простору, але потрібно бояться так, щоб твій страх переходив на інших...

Sniper-Path-of-Vengeance-1 Sniper-Path-of-Vengeance-2 Sniper-Path-of-Vengeance-3 Sniper-Path-of-Vengeance

Співпрацюючи з мафією, Домінік Трюлион виконав доручену йому завдання, але його підставили і він сів за грати. Хто зіграв фатальну роль в арешті «Снайпера»? Хто віддавав йому накази про введення смертельної ін'єкції, зробила шанси порятунку мізерно малими? Де шукати антидот? Чи можна довіряти супутниці Стелі, раптово з'явилася в його житті? Відповіді на всі ці питання існують, але їх знайти буде непросто. Для вийшов на свободу Снайпера, звільнення з-під варти – це тільки початок шляху. Пройдіть гру від початку до кінця і дізнатися, чим завершується ця захоплююча історія. Вас чекають 25 рівнів, які населяють сотні ворогів, високоякісний звук і тривимірна графіка.

 

Chicago 1930

Chicago-1930-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Chicago 1930 – комп'ютерна стратегія, дія якої відбувається в Чикаго 1930-х років. Вулиці американського міста знаходяться під контролем гангстерів, поступово вся влада переходить в руки. Ви отримаєте чудову нагоду поринути в атмосферу величезного міста часів «сухого закону», де панує беззаконня і стати учасником справжніх гангстерських перестрілок.

Chicago-1930-1 Chicago-1930-2 Chicago-1930-3 Chicago-1930

Гравцеві пропонується пройти одну з двох кампаній: стати на бік ватажка банди Аль Капоне, і підкорити весь місто або виступити в ролі охоронця правопорядку Еліота Несса і звільнити Чикаго від мафії. Запропонований великий арсенал зброї: гранати, револьвери, пістолети, помпові рушниці, автомати, кастети і багато іншого. У своє підпорядкування можна взяти до 15 чоловік, кожен з яких володіє унікальними характеристиками. У критичних ситуаціях включення режиму уповільнення допоможе швидше діяти проти супротивника.

 

Агенти 008. Банда Корвіно

Агенты-008-Банда-Корвино-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Екшн, пригоди

У грі «Агенти 008. Банда Корвіно» вашою командою стануть агенти 008 – Філемон і Мортадело, разом з легендарним професором Бактерії. Один нервовий, інший хитрий, третій – зовсім псих. Кожен з героїв володіє своїм підходом і здібностями, для кожного – свої діалоги.

Агенты-008-Банда-Корвино-1 Агенты-008-Банда-Корвино-2 Агенты-008-Банда-Корвино-3 Агенты-008

З допомогою демомборанта, туфлефона, двох бульбашок клею, пляшки віскі і валізи зі всякою нісенітницею вам потрібно зробити подвиг, яким би пишався агент 007! У грі є 27 барвистих персонажів, озвучених 19 акторами; 25 локацій, розташованих у двох містах, для кожного з яких – своя музична тема; понад 2000 діалогових рядків.

 

The Mastermind (Мафія безсмертна)

The-Mastermind-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Стратегія

Мафія безсмертна – стратегія, в якій дозволено абсолютно все, за що в реальному житті можна отримати чималий термін! Отримати швидке збагачення можна тільки незаконними способами. Але як саме даються великі гроші, знають небагато. По вулицях ходять тисячі людей, які намагаються нажитися за рахунок оточуючих. Але істинно розумні люди самі не ходять на темні справи – вони ними керують.

The-Mastermind-1 The-Mastermind-2 The-Mastermind-3 The-Mastermind

Випробуйте себе в ролі мафіозного барона, в розумінні якого сім'я – це не дружина, теща і діти, а члени злочинної організації! Проведіть свого персонажа по важкому шляху від крадіжок і рекету до замовних вбивств та торгівлі зброєю. Відпочити у вільний від кримінальних оборудок час можна в розкішному особняку або кращому міському казино.

 

Total Overdose

Total-Overdose-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: екшен від третьої особи

Total Overdose – вражаючий тривимірний екшен з виглядом від третьої особи в кращих традиціях GTA. Гравцеві надана свобода в геймплеї, маса «кіношних» моментів і насичений мексиканський колорит.

Total-Overdose-1 Total-Overdose-2 Total-Overdose-3 Total-Overdose

Учень Максиміліана Пейна, Раміро Круз опанував знання «буллет-тайму» і придумав кілька цікавих фокусів. Затиснувши потрібну клавішу, гравець в стрибку фарширує ворога свинцем, прибираючи всіх, хто стоїть на своєму шляху. Тільки розправиться з негідниками непросто: необхідно дотримуватися поставу, заряджати гвинтівку і всясчески підтримувати авторитет стильного гуру – публіка вимагає видовищності. Якщо попадете комусь гранатою в голову, виконуючи сальто – отримаєте подвійну порцію досвіду. Краса в Total Overdose — вбивча сила.

 

Crime Life: Gang Wars (Кримінальна життя: Вуличні війни)

Crime-Life-Gang-Wars-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: екшен

Crime Life: Gang Wars – це продовження вуличного мордобою, успішно розпочату культової серією GTA. За кордоном Crime Life відносять до списку найжорстокіших ігор. Гравець буде управляти темношкірим хлопцем по імені Тре, який повинен піднятися з рівня вуличного хулігана до положення боса мафії цілого міста.

Crime-Life-Gang-Wars-1 Crime-Life-Gang-Wars-2 Crime-Life-Gang-Wars-3 Crime-Life-Gang-Wars

Щоб не загубитися серед таких дурних головорізів, він повинен щохвилини доводити те, що він – самий ризиковий, самий жорстокий і самий безбашений злочинець на кварталі. Для цього є безліч способів – від зіткнення «стінка на стінку» проти інших банд до пограбувань квартир і пограбувань із застосуванням зброї.

 

Driv3r

Driv3r-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Гонки

Driv3r – гоночна комп'ютерна гра, в якій описана доля небагатослівного поліцейського Таннера, що працює під прикриттям для викриття могутнього мафіозного угрупування Чикаго, Сан-Франциско, Лос-Анджелеса і Нью-Йорка. Після успішного виконання покладеного на нього завдання, він розуміє, що до повного позбавлення навколишніх територій від злочинного світу ще дуже далеко.

Driv3r-1 Driv3r-2 Driv3r-3 Driv3r

Героєві не дають піти на відпочинок і доручають ще одне – не менш складне і небезпечне завдання. На цей раз він вирушає в Майамі, де дізнається, що верхівка злочинної організації локалізується не тільки в сонячній Флориді, але і розкидана далеко за її межами – в окремих країнах Східної Європи та Ніцці. Відступати назад не можна: головному героєві можна тільки виграти цю боротьбу або загинути. У грі понад 30 місій, пов'язаних динамічно розвивається, інтригуючим сюжетом; вісім видів зброї, включаючи кулемети, гранатомети і пістолети; безліч високоякісних відеороликів; понад 70 видів транспортних засобів – мотоцикли, автомобілі, автобуси і катери.

 

Серія ігор Saints Row

Серия-игр-Saints-Row-0

Дата виходу: 2006-2015 рр.

Жанр: екшен від третьої особи, відкритий світ

Saints Row – серія мультиплатформових ігор на ПК, що складається з чотирьох основних ігор (Saints Row, Saints Row 2, Saints Row: The Third, Saints Row IV) і два побічних (Saints Row: Drive-By і Saints Row: Gat Out of Hell). Гравець виступає в ролі ватажка організації «Святі», діяльність якої спрямована на звільнення міста від інопланетян, банд та інших угруповань. Беручи участь в місіях, доведеться красти, вбивати, викрадати транспортні засоби та займатися іншими злочинними діями. В додаткових місіях, які виконувати необов'язково, пропонується альтернативний варіант заробітку грошей.

Серия-игр-Saints-Row-1 Серия-игр-Saints-Row-2 Серия-игр-Saints-Row-3 Saints-Row

Відмінністю ігор серії Saints Row є значна ступінь свободи ігрових дій. На відміну від класичного екшену, гравець може сам вибрати, які саме завдання він буде виконувати. Від його вибору залежить розвиток сюжетної лінії. У грі можна досліджувати всі куточки великих міст, у деяких будівлях вас чекають додаткові місії. В Saints Row: The Third включені елементи фантастики, які стають незамінним атрибутом в наступних іграх серії. Керуючи транспортом, спостерігаються нотки автосимулятора у великому місті: пішохідні переходи, світлофори, рух авто з дотриманням ПДР.

The Godfather і The Godfather 2 (Хресний батько і Хрещений батько 2)

The-Godfather-0

Дата виходу: 2006 р., 2009 р.

Жанр: Екшн, пригоди, відкритий світ, шутер від третьої особи

The Godfather – гра, сюжет якої написаний на основі творів Марко Пьюзо і однойменного фільму Френсіса Форда Копполи. Гравець переноситься в Нью-Йорк 40-50 х років XX століття. У місті на повну котушку відбуваються кримінальні війни. Діють п'ять сімейств італійської мафії: Корлеоне, Страччі, Кунео, Барзини і Татталья. Гра «Хрещений батько», дозволить вам спробувати всі прикрощі та радості справжнього життя гангстера. Почати гру доведеться «шісткою» в клані Дона Корлеоне. Далі вас чекає багато небезпечних переробок і непростих доручень, однак, подолання труднощів викликає повагу з боку Сім'ї. Просуваючись повільно вгору гангстерської по кар'єрних сходах, ви обов'язково станете помічником Дону, або навіть займете його місце.

The-Godfather-1 The-Godfather-2 The-Godfather-3 The-Godfather

Будьте розважливими: будь-який вчинок в ігровому світі, милосердний або жорстокий, має довготривалий ефект. Вам пропонується повна свобода переміщення по місту і спілкуванні з ким завгодно. Пам'ятайте, що всі місцеві жителі мають відмінну пам'ять. Герої не забудуть про те, як завершилася ваша перша зустріч і якщо вона мала неприємні наслідки, розраховувати на їх допомогу не варто. Мегаполіс повинен належати тільки одній родині! Ви будете повинні переконати конкуруючі сімейства мафії відмовитися від їх прагнення привласнити владу в місті у свої руки. Як це зробити, вирішувати тільки вам.

Godfather 2, подібно першої частини, є шутером від третьої особи, з аналогічною системою укриттів, рукопашного бою та стрільби. Основне нововведення полягає у введенні стратегічного режиму Don s View. Вибравши його, гравець повинен захопити в кожному з трьох міст прибуткові заклади – заводи, казино, стриптиз-клуби, будівництва, автомайстерні і т. п. Від кількості захоплених об'єктів залежить те, наскільки швидко він зможе усунути конкуруючу сім'ю мафії. За рейдерські захоплення гравцеві нараховуються бонуси у вигляді кастетів, бронежилетів і броньованих автомобілів. Також «сім'я» отримає місця для найму робітників шести спеціальностей: громило, медика, палія, підривника, інженера і злодія.

 

The Ro(c)k Con Artists ( У білому гетто)

The-Rok-Con-Artists-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Аркада, гонки

У білому гетто – аркадні гонки, випущені в 2006-му році.На початку гри вам доведеться вибрати одного з чотирьох героїв, які жадають дістати музичні інструменти для своєї групи. Ви зможете швидко переконатися на практиці, що ці хлопці дуже – не з простих, вони вправно стріляють у ворогів, наполовину висовуючись з машини, що рухається, не бояться розігнати авто до граничної швидкості, і не звертають уваги на збільшення ворогів на горизонті. Гра грунтується на трилогії європейських бойовиків Rock of Pariahs.

The-Rok-Con-Artists-1 The-Rok-Con-Artists-2 The-Rok-Con-Artists-3 The-Ro(c)k-Con-Artists

Гравцеві доступні «покатушки» на восьми автомобілях і навіть тракторі. Ворогами стануть різні категорії персонажів – податкові інспектори, люті мафіозі, агресивні дівчата-панки... Всі герої володіють восьми видами зброї, здаватися вже точно ніхто не буде. Вороги теж різні – тут вам і люті мафіозі, і податкові інспектори, і агресивні дівчата-панки... Але для них передбачено вісім видів зброї, так що здаватися точно ніхто не буде.

 

Made Man: Людина мафії

Made-Man-Человек-мафии-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: екшн, пригоди

Made Man: Людина мафії – це один з найбільш реалістичних гангстерських бойовиків часу. Це пригодницький екшен, в якому гравцеві потрібно зануритися в реалістичний та безпрецедентно жорстокий світ організованої злочинності. Представлено великий достаток різноманітного вогнепальної зброї, також можна одночасно орудувати двома стовбурами. Любителі різьби по горлу противника будуть раді великим вибором вишуканого холодної зброї. Але головне достоїнство гри – її сюжет, який написав детективний письменник Девід Фішер.

Made-Man-Человек-мафии-1 Made-Man-Человек-мафии-2 Made-Man-Человек-мафии-3 Made-Man

Розповідь розбито на епізоди-спогади, які відрізняються в часі і просторі. Вам належить пройти 17 епізодів життєвого шляху Джо Веролы: від солдата, який бере участь у Вьтнамской війні, до гангстера, що служить інтересам Мафії. Атмосфера кожного епізоду доповнено справжньою музикою 60х-80-х років. Передбачений режим скритного поведінки і режим «Кривава баня», що дозволяє проводити розстріл оточуючих супротивників.

 

Scarface: The World Is Yours

Scarface-The-World-Is-Yours-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Scarface: The World is Yours — гра на ПК, розроблена за мотивами фільму «Обличчя зі шрамом. Події, які в ній розгортаються, є продовженням фільму. Головний герой на ім'я Тоні Монтана ефектно розстрілює всіх ворогів, які стають на його шляху.

Scarface-The-World-Is-Yours-1 Scarface-The-World-Is-Yours-2 Scarface-The-World-Is-Yours-3 Scarface

У грі можна скористатися наймом помічника. В додаткових місіях гравець бере на себе роль шофера, вишибали, або вбивці, але режим «Лють» в цих місіях не працює. За виконання завдань і купівлю речей, у персонажа підвищується авторитет (всього 7 рівнів). Від авторитету залежить відсоток плати банку за відмивання грошей і інтерес з боку поліції. При переході на наступний рівень, гравцеві стають доступні нові види зброї з каталогу.

 

Reservoir Dogs (Скажені пси)

Reservoir-Dogs-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Reservoir Dogs — комп'ютерна гра, сюжет якої побудований на популярному фільмі Квентіна Тарантіно «Скажені пси». Хронологія подій у грі абсолютно співпадає з однойменним фільмом. Вам доведеться розкрити, що саме сталося під час пограбування, яка доля спіткала містера Blue і містера Pink. Шанувальники фільму тепер в ігровій формі зможуть дізнатися особливості планування «ідеального пограбування» п'ятьма бандитами і дізнатися про їх подальшого життя. Гангстерський дух гри добре доповнюється сценами жорстокості, кровопролить, лайкою персонажів і музичними треками 70-х років.

Reservoir-Dogs-1 Reservoir-Dogs-2 Reservoir-Dogs-3 Reservoir-Dogs

Вас чекають захоплюючі гонки і перестрілки в режимі уповільнення, подібно культовим ігровим хітам Max Payne і GTA. Якщо захопити заручників, вороги будуть заходити до персонажа зі спини. Також, захопивши в заручники, погрожуючи розправою над ним, ви зможете відсунути охоронців на безпечну відстань. Вбити жертву можна тільки «коронним ударом. Кожен заручник схильний швидко втомлюватися, з-за чого використовувати його довго в якості живого щита можна. Якщо гравець переміщається із захопленим заручником, вороги відкривають вогонь у разі заходження до нього з-за спини, вашою стрільби по людях, або спроби гравця проведення пострілу з незарядженого пістолета. В залежності від ігрових дій персонажа, можливі три варіанти кінцівки гри.

 

Evil Days of Luckless John (Зірвати Куш)

Evil-Days-of-Luckless-John-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: аркади, гонки, пригоди, екшн файтинг, квест, 3D

Зірвати Куш (Evil Days of Luckless John) – це угарная суміш пародійного квесту, файтинга і екшену, що вийшла у 2006-му році. У Нью-Йорку в 1935 році не можна було знайти більш невдачливого людини, ніж наш герой. Казино, яке він отримав у спадок дістається йому з безліччю проблем. Мафія, яка контролює гральний бізнес усього узбережжя не може змиритися з тим фактом, що прибуткове гральний заклад очолив жалюгідний невдаха. Довго не роздумуючи, досвідчені мафіозі пригребают казино до своїх рук.

Evil-Days-of-Luckless-John-1 Evil-Days-of-Luckless-John-2 Evil-Days-of-Luckless-John-3 Evil-Days-of-Luckless-John

Щоб повернути свій законний бізнес, героєві належить пройти через кладовище, каналізацію і навіть підземне царство мертвих. І це – далеко не повний список його пригод, адже в грі близько 30 локацій. Графічна складова виконана у повністю тривимірній графіці, стилізованої під комікси. Оригінальні персонажі відрізняються не тільки зовнішністю, але і мімікою: в ході проходження вам зустрінуться 26 персонажів, кожному з яких за сюжетом відведена певна роль.

 

Серія ігор Kane & Lynch

Kane-Lynch-0

Дата виходу: 2007, 2010 р.

Жанр: екшен, шутер від третьої особи

Серія ігор Kane & Lynch представлена двома частинами. Перша гра Kane & Lynch: Dead Men оповідає про хаотичному і жорстокому подорож двох персонажів – найманця-зрадника і психопата, накоченому медикаментами. Для того, щоб знайти відповіді на питання, що їх минулого і туманного майбутнього, вони повинні об'єднати свої зусилля. Можна проходити кампанію самостійно або в мультіплеере разом з товаришем.

Kane-Lynch-1 Kane-Lynch-2 Kane-Lynch-3 Kane-&-Lynch

У другій частині Kane & Lynch 2: Dog Days, наші герої відправляються на розборки з кримінальними авторитетами Шанхаю. Гравців чекає нова історія, сповнена вибухів, стрілянини і кривавих сцен вбивств. На жаль, корпоративний режим проходження в цій частині підтримується тільки в консольної версії.

 

Escape From Paradise City

Escape-From-Paradise-City-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, action, RPG

Escape From Paradise City – гра на ПК, в якій втілені жанри стратегії в реальному часі і рольової гри. В Академії Національної Безпеки обговорюють діяльність злочинної організації під назвою «Вічність». Ця злочинна група проникла в урядові органи США і тепер намагається захопити світове панування. Спроби провести у «Вічність» таємного агента постійно закінчувалися провалом.

Escape-From-Paradise-City-1 Escape-From-Paradise-City-2 Escape-From-Paradise-City-3 Escape-From-Paradise-City12

Розвіддані вказують про швидке прибуття в місто Paradise City лідера організації. На його захоплення АНБ відправляє своїх кращих агентів. Гравець виступає в ролі одного з них. Мета місії – знайти людину під ім'ям «P». За чутками, містер «P», володіє унікальними здібностями, але це неперевірена інформація. На вибір гравця – один з трьох героїв: чарівна Міа Ксан, вуличний боєць Джек Слейтер або міської підприємець Борис Чехів. Відчуйте переваги оригінальної системи прокачування персонажа і утримання від керування всім містом.

 

Stranglehold (John Woo Presents)

Stranglehold-John-Woo-Presents-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Екшен від третьої особи з елементами шутера

Stranglehold (John Woo Presents) – ураганний екшен, в якому простежується традиційний стиль «гонконгських бойовиків». Гра написана як продовження легендарного фільму-бойовика Hard Boiled. Дана гра включена в список найдорожчих проектів ігрової комп'ютерної індустрії. Її бюджет становить понад тридцяти мільйонів доларів!

Stranglehold-John-Woo-Presents-1 Stranglehold-John-Woo-Presents-2 Stranglehold-John-Woo-Presents-3 Stranglehold

Гра створена на движку Unreal 3, що забезпечує «чесну» фізику, інтерактивне оточення і фантастичний реалізм зображення. Головний герой, крім відмінного володіння зброєю, продемонструє чудові акробатичні навички: стрілянина в стрибку, стрімкі перекати, біг по перилах і багато іншого. У грі ми зможемо спостерігати за неймовірною кількістю видовищних бійок, акробатичних трюків і шквальних перестрілок. А стрілянина по стіні, облицьованої кахельною плиткою, порадує гравців градом осколків.

 

Conflict: Denied Ops Box

Conflict-Denied-Ops-Box-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Шутер від першої особи, екшн, пригоди

Conflict: Denied Ops Box – гра в жанрі шутер, концепція якої заснована на популярному спільному проходженні кампанії, під час якої гравці можуть мінятися місцями і перемикатися з одного персонажа на другого. Два агента ЦРУ (у разі проходження поодинці за напарника грає комп'ютер) об'їжджають всю планету, щоб на політичній арені світу відновити порядок. Безкомпромісні борці за демократію зобов'язані знайти ядерну зброю і знешкодити його.

Conflict-Denied-Ops-Box-1 Conflict-Denied-Ops-Box-2 Conflict-Denied-Ops-Box-3 Conflict-Denied-Ops-Box

Згідно з сюжетом, ядерний удар по Об'єднаним націям готує Венесуела, яка для його здійснення закуповує зброю у африканського алмазного короля. Відвернувши загрозу ядерної атаки, агенти відправляються до Руанди, де знаходять слід постачальника урану, яким виявився божевільний професор, службовець боса російської мафії. Не дивлячись на банальність сюжету, події в грі розгортаються стрімко і непередбачувано. Деталізація відтворення безлічі різних локацій, більшість яких – ідентично цим географічним об'єктам, неординарна фантазія творців гри, які приділили особливу увагу, а також якісно розроблений штучний інтелект, здивують навіть найвибагливіших геймерів.

 

Diabolik: Один проти мафії

Diabolik-Один-против-мафии-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: пригоди, стелс

Diabolik: Один проти мафії – яскравий представник рідкісного для нинішнього часу жанру пригодницького стелса, що містить всі атрибути справжнього голлівудського блокбастера – погоні на суперкарах, запаморочливі трюки, видовищні бійки і крадіжки з використанням новітньої техніки.

Diabolik-Один-против-мафии-1  Diabolik-Один-против-мафии-2Diabolik-Один-против-мафии-3 Diabolik

Гра витримана в традиційному стилі коміксів про зухвалі злочини і шпигунів, поєднує в собі динамічні поєдинки і хвилюючі миті затишшя, коли герой потай підкрадається до ворогів. Сюжет «Diabolik: Один проти мафії» продуманий до дрібниць і містить безліч сценаріїв розвитку, наповнюючи гру небаченої реалістичністю.

 

Call of Juarez: Картель (The Cartel)

Call-of-Juarez-Картель-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Шутер від першої особи, вестерн

Call of Juarez: Картель" переносить дію відомої серії шутерів про Дикий Захід у даний час, зберігаючи при цьому динаміку і атмосферу інтерактивного вестерна. За сюжетом, події розгортаються після вибуху, який влаштували члени наркокартелю в головному відділенні Міністерства юстиції США. Надія зупинити мафію покладено на загін особливого призначення, що складається з вірних людей. Він складається з агента ФБР Кімі Еванс, яка все своє дитинство жила на вулицях серед негідників і злочинців; Едді Гуэру, що працює в Управлінні по боротьбі зі злочинцями і захоплюється іграми на гроші, і Рея Маккола – нащадка героя першої частини гри. В ході розслідування, гравців чекає безліч випробувань і подорож з Лос-Анджелеса в загадковий Хуарес, а по дорозі в який доведеться відвідати Арізони і Нью-Мексико.

Call-of-Juarez-Картель-1 Call-of-Juarez-Картель-2 Call-of-Juarez-Картель-3 Call-of-Juarez

Передбачений режим гри для трьох гравців: 15 місій можна проходити в поодинці або разом з трьома друзями. Свобода вибору: дозволяється грати за одного з трьох персонажів – закінчення при цьому для окремого героя буде унікальним. Багатий арсенал: 30 різних видів зброї, серед яких є пістолети, кулемети, автомати, снайперські гвинтівки, ракети і безліч інших. Різноманітність завдань: шпигунські вилазки, спецоперації по захисту свідків, погоні, каральні рейди і багато інших місій.

 

Серія ігор Payday (Payday: The Heist і Payday 2)

Payday-0

Дата виходу: 2011, 2013 рр.

Жанр: Шутер від першої особи

Ігри Payday представлені шутерами від першої особи, з підтримкою одночасної гри до 4-х чоловік. Гравець вживається в роль професійного злочинця, який шукає варіанти проведення чергового темного ділка. Вашим вибором надається один з трьох класів персонажа: снайпер, штурмовик або персонаж підтримки. Кожен з класів відрізняється власним набором умінь і прихильністю до певної екіпіровці.

Payday-1 Payday-2 Payday-3 Payday

Спочатку є шість видів злочинів, включаючи сприяння у втечі ув'язненого, викрадення броньованого автомобіля і пограбування банку. На злочин ви відправляєтеся разом з трьома напарниками, якими керують ваші друзі або комп'ютер.

 

Max Payne

Max-Payne-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Шутер від третьої особи

Max Payne – є культовим кримінальним шутером від третьої особи. В один момент, Макс Пейн, колишній поліцейський, втратив усе. Його родину вбили наркомани, потім він був звинувачений у вбивстві його начальника і друга, а також в його бік стала немилосердно дивитися мафія, яка з анонімного джерела дізналася про те, що Пейн під прикриттям збирає інформацію з однієї з банд. Всі події грають проти нього, єдиний вихід – стати на стежку помсти зрадникам. Втрачати вже нічого, він різкий, агресивний і не залишає за собою живих ворогів.

Max-Payne-1 Max-Payne-2 Max-Payne-3 Max-Payne

У сюжеті гри – детально продуманий детективний сюжет, в якому головна роль відведена гравцеві. Ця гра стала першою із застосуванням режиму уповільнення часу, також в ній відображено інтерактивне навколишній простір. Ці елементи надали грі небачену дотепер реалістичність того, що відбувається. Від можливостей гравця залежить поведінка супротивників, тобто має місце автоматична генерація рівня складності.

 

Sleeping Dogs

Sleeping-Dogs-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: екшен, відкритий світ, ігри про паркур, поліція

Sleeping Dogs – комп'ютерна гра, що пропонує виступити гравцеві в ролі гонконгського поліцейського під прикриттям по імені Вей Шень (Wei Shen). Шень – чудовий поліцейський: хороший водій, майстер бойових мистецтв, стрілок, ерудований і здатний маскуватися під злочинця.

Sleeping-Dogs-2 Sleeping-Dogs-2 Sleeping-Dogs Sleeping-Dogs

Гра виконана в стилі відкритого світу, в ній є багато основних і додаткових місій, включаючи елементи перестрілок, викрадень автомобілів, бойових мистецтв і гонитвою на граничних швидкостях. Герой повинен вміло балансувати між поліцією і бандою – не «спалитися», що він пов'язаний з органами правопорядку, для чого доводиться бути учасником багатьох «брудних» злочинів, зокрема вбивств. Але робота під прикриттям не заважає йому зливати інформацію поліцейському інспектору Джейн Тені, якій він допомагає захопити наркодилера і серійного вбивцю.

 

Omerta: City of Gangsters (Омерта: місто гангстерів)

Omerta-City-of-Gangsters-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, тактична стратегія, RPG

Omerta: City of Gangsters – гра в жанрі стратегії з елементами RPG, дії якої розгортаються в 20-х роках ХХ століття у місті Атлантік-Сіті. Гравець повинен відкрити власний гангстерський бізнес і пройти кар'єру від дрібного капореджиме до Дону. Процес ведення бою побудований на елементах тактичної стратегії. Гравець заробляє «брудні» і «чисті» гроші. Заробити «брудні» гроші простіше, нелегальних способів для цього набагато більше: підпільний бізнес на продажу зброї, пива або алкоголю, організація букмекерського бізнесу або боїв без правил; також сюди входить торгівля з різними місцевими жителями і виконання ризикованих завдань.

Omerta-City-of-Gangsters-1 Omerta-City-of-Gangsters-2 Omerta-City-of-Gangsters-3 Omerta-City-of-Gangsters

«Чисті» гроші можна заробити шляхом легальної продажу спиртного через аптеки, здачі в оренду будинків або відмивання грошей у чиновника і громадян. У міру збільшення добробуту персонажа, підвищується його приязнь і авторитет, що знижує ціни в місті на спектр послуг. Але все це неприхильно викликає підвищення інтересу з боку поліції. Увагу поліцейських вимірюється рівнями (як в іграх GTA): коли воно досягне п'яти зірок, на гравця очікує облава, що автоматично приводить до поразки. Для зниження уваги на пару зірок іноді потрібно платити відкуп поліцейським.

 

Guns, Gore & Cannoli

Guns,-Gore-&-Cannoli1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Аркада, Вид збоку, 2D

Інді-сайд скроллер, виконаний в мальованій 2D графіку. Колишній човен банди Вінні, приїжджає в новий місто Тагтаун, в якому він планує розпочати своє нове життя. Але не довго тривав відпочинок героя, місто наповнили кровожерливі зомбі і інші мутанти і Вінні змушений знову взятися за старе.

Guns,-Gore-&-Cannoli2 Guns,-Gore-&-Cannoli3 Guns,-Gore-&-Cannoli4 Guns,-Gore-&-Cannoli5

Гра являє собою платформер, в якому гравець повинен пробігти з одного кінця локації в інший. При цьому на героя постійно будуть нападати ожилі мерці і сильні боси. Зі зброї у грі представлені револьвери, рушниці, автомати і вогнемети. Також присутній кілька режимів складності і кооперативне проходження.

 

New York Mysteries: Secrets of the Mafia

New-York-Mysteries1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Пригоди, point & click

Пригодницька казуальна point & click гра. Гравець опиняється в ролі досвідченого детектива, який повинен розслідувати дивні зникнення. Спочатку почали пропадати відомі боси мафії, а потім діти та інші мешканці. Єдиною зачіпкою стала дивна рідина і намальована метелик, які були знайдені на місці всіх злочинів.

New-York-Mysteries2 New-York-Mysteries3 New-York-Mysteries4 New-York-Mysteries5

Проект виконаний у вигляді класичного квесту, в якому гравець повинен шукати заховані на екрані предмети, вирішувати головоломки, грати в міні-ігри і збирати пазли. В процесі проходження доведеться проявити навички справжнього детектива. З ключових особливостей проекту варто відзначити відмінну графіку слайдів, якісний саундтрек і атмосферу 50-х років.

 

Blue Estate The Game

Blue-Estate-The-Game1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер від першої особи, кооператив

Рейковий шутер з великою кількістю чорного гумору. Сюжет гри розповість про колишнього морського котика Кларенса і його товариша Тоні, які намагаються відбити свою подругу у мафіозного боса. На їх шляху зустрічаються озброєні бандити і інші поплічники мафії, але героїв вже ніщо не зможе зупинити.

Blue-Estate-The-Game2 Blue-Estate-The-Game3 Blue-Estate-The-Game4 Blue-Estate-The-Game5

Гра є On-Rails FPS. Це означає, що гравець не може бігати і відхилятися від маршруту. Всі дії крім стрільби і особливих кат-сцен, виконуються автоматично. Такий проект можна назвати віртуальним тиром, але з сюжетом і чорним гумором. Ключовими моментами гри стали динамічний геймплей, мальована графіка і підтримка різних геймпадов і сенсорних контролерів.

 

Renoir

Renoir1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Платформер, Нуар

Пригодницький інді-платформер. Дії гри відбуваються в чорно-білому нуарном світі, в якому старий детектив береться за своє останнє розслідування. Місто головного героя, повністю просякнуте корупцією і впливом мафії, яка контролює навіть політику. З-за своїх поглядів, головного героя вбивають, і він починає детективне розслідування вже з того світу.

Renoir2 Renoir3 Renoir4 Renoir5

Суть гри полягає в проходженні рівнів, наповнених різними загадками і головоломками. У героя є унікальна здатність – управління духами. З їх допомогою потрібно вирішувати завдання і просуватися по сюжету гри, який розповідається в коміксах. Проект має чорно-білу стилістику, похмуре музичний супровід і заплутаний сюжет, що створює особливу нуарную атмосферу.