Кращі ігри про роботів і симулятори хутра на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри симулятори про роботів та хутра
Серія ігор MechWarrior

MechWarrior-0

Дата виходу: 1989-2013 р.

Жанр: симулятор хутра

MechWarrior гра про бойових роботів і симулятор хутра. гровой процес побудований так, що вам необхідно виконувати різні завдання для наближення до своєї основної мети. Серія почала свій початок в 89 році минулого століття і початкові частини мають самі розумієте яку графіком. Але починаючи з 2000 -х років гри набували покращену графіку. Кілька одиниць роботів, в MechWarrior 4: Mercenaries з'явилася можливість відправляти загін роботів, апгрейд хутра та багато іншого.

MechWarrior-1 MechWarrior-2 MechWarrior-3 MechWarrior

У 2013 році вийшла MechWarrior Online — багатокористувальницька гра, є перевиданням всієї серії. Гравцям надається можливість битися з користувачами з усього світу в напружених поєдинках на величезних багатотонних бойових роботів. У проекті представлені як командні бої за володіння окремими точками, так і бої, де кожен сам за себе. Реалізована продумана система прокачування пілота і модернізації бойових роботів, що дозволяє будувати тактичні маневри ще на ранніх етапах. Не дивлячись на це, результат битви в більшій мірі залежить не від сили озброєння, а від володіння актуальними розвідданими під час бою.

 

Slave Zero

Slave-Zero-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Slave Zero — екшен від третьої особи з гігантським роботом в головній ролі. Події гри розгортаються в кінці другого тисячоліття, коли технічний прогрес зробив крок далеко вперед і вся Земля опинилася під владою одного правителя. естокий тиран по імені СовХан розробив особливу технологію виробництва величезних роботів. Роботи, звані просто Рабами, виконували будь-які накази свого пана і представляли собою непереборну військову міць. Невелика група повстанців, змогла розташувати приховану базу в каналізації глибоко під столицею Землі і викрасти механічного Раба прямо з-під носа Хана. Відважний воїн Чан зголосився на роль пілота і назавжди злився з гігантом-роботом розумом і тілом. Тепер він – Slave Zero, і лише з його допомогою повстанці можуть дістатися до самих вершин Мегасіті і повалити СовХана раз і назавжди.

Slave-Zero-1 Slave-Zero-2 Slave-Zero-3 Slave-Zero

З величезною швидкістю Ви в ролі робота переміщаєтеся по удаваним маленькими в очах залізного титану вулицями Мегасіті, не перестаючи стріляти у все, що рухається, піднімаючись на даху хмарочосів, пробігаючи крізь тунелі для поїздів, збиваючи груди кволі вертольоти І без того потужний геймплей гри ще більше вражає, коли на Вашому шляху зустрічаються боси, – а вони трапляються практично в кожній місії. Неймовірні моделі Рабів і космічних кораблів з ще більш неймовірним зброєю і часто вимагають до себе особливого підходу. Самі основи Мегасіті трясуть від вибухів, коли під Вашими ударами падає черговий колос.

 

Metal Fatigue

Metal-Fatigue-0

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Metal Fatigue — тривимірна стратегія, зосереджена навколо величезних бойових роботів. Крім них у грі є також танки, джипи і інша військова техніка. Залежно від поєднання деталей визначаються загальні характеристики. Міхи можна збирати з окремих ручок, ніжок і торсів, яких в грі присутня несамовите кількість модифікацій.

Metal-Fatigue-1 Metal-Fatigue-2 Metal-Fatigue-3 Metal-Fatigue

В процесі якусь кінцівку можна картинно відстрелити і підчепити нову — модний спосіб апгрейда. Кінцівки, так само як і торс, можуть бути в тому числі і вогнепальними — замість холодної зброї вільно ліпляться лазери, плазмеры та інша дальнобойщина. Залежно від поєднання деталей визначаються загальні характеристики.

 

Robocop

Robocop-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: шутер від першої особи, екшн

Робокоп — гра жанру 3D action, створена за мотивами легендарних кінофільмів «Robocop» і «Robocop 2» режисерів Пола Верховена і Ірвіна Кершнера. Гравцям належить зіграти роль офіцера поліції Мерфі, вимушено став в результаті несподіваного трагічного повороту долі першим в історії людства кіборгом, покликаним охороняти спокій у рідному місті і стежити за порядком на його вулицях.

Robocop-1 Robocop-2 Robocop-3 Robocop

Великий арсенал зброї і поліцейського обладнання спеціального призначення дозволять з успіхом боротися з ворогом протягом півтора десятків спланованих за мотивами кінофільмів про робота-поліцейського рівнів-місій. Гравцям належить здійснювати патрулювання, брати участь в операції з порятунку заручників, проведення захоплень, таємних операціях і поліцейських рейдах.

 

Gun Metal

Gun-Metal-0

Дата виходу: 2003 р

Жанр: Шутер від третьої особи, авіасимулятор, ігри про інопланетян

Gun Metal — суміш жанрів 3D-шутер і авиасимулятора надає гравцю можливість керувати гігантським людиноподібним бойовим роботом (хутро), який також може трансформуватися в літак. Гравець може управляти і літаком. Сюжет гри розгортається навколо військового конфлікту, який відбувається в далекому майбутньому на планеті під назвою Геліос, яка заселена людьми.

Gun-Metal-1 Gun-Metal-2 Gun-Metal-3 Gun-Metal

Гравець б'ється на стороні людей проти інопланетян, які хочуть знищити людську колонію. Проект «Gunmetal» передбачав створення бойових людиноподібних роботів виключної бойової потужності. В основному, ходячем положенні, робот має висоту в кілька десятків метрів, він озброєний 12-ма видами зброї і силовим щитом. Після трансформації він перетворюється в сучасний реактивний винищувач, який оснащений великою гамою озброєння, включаючи напалм, імпульсні гармати, гарпуни і ракети, проте втрачає можливість користуватися силовим щитом.

 

Lost Planet 1,2,3

Lost-Planet--0

Дата виходу: 2006-2013 р.

Жанр: Шутер від третьої і першої особи

Lost Planet — шутер від третьої особи, де гравець управляє головним персонажем гри з видом від третьої особи. Гравець може перемикатися між видом від першої особи і видом від третьої особи в будь-який момент. Гравець може подорожувати пішки або їздити на різних механізованих костюмах, званих бронекостюмами. Бронекостюм несе важке озброєння, таке як кулемет Гатлінга і ракетні пускові установки. Можна підібрати зброю, яка лежить на землі і вести вогонь з різної зброї одночасно. Пересуваючись пішки, гравці можуть використовувати гак, щоб дістатися до важкодоступних місць, або підключити до бронекостюму і захопити його.

Lost-Planet--1 Lost-Planet--2 Lost-Planet--3 Lost-Planet

У третій частині гра трохи видозмінилася і доработалась все також являє собою шутер з елементами RPG, зокрема, є основні і другорядні завдання, можливість модернізації скафандра, зброї та хутра 8-метровий людиноподібний керований механізм. На ногах розташовані збройові шафи, завжди можна замінити зброю і поповнити боєприпаси. За замовчуванням, потрапляючи в кабіну, гравець поповнює запас патронів і гранат у своєму костюмі до повного. Для поліпшень будуть потрібні запчастини та витратні матеріали, які потрібно буде шукати або купувати.

 

Machinarium

Machinarium-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: головоломка, пригоди

Machinarium — володарка багатьох нагород від критиків, пригодницька гра-головоломка. Маленького робота викинули на смітник, звідки він повинен повернутися назад в місто роботів Машінаріум, розправитися з бандою Чорних Капелюхів і врятувати свою подругу. у світі Machinarium живуть тільки роботи, різні по своїй зовнішності і призначенням. Одним з найбільш цікавих місць у цьому світі є дивовижний покритий іржею старе місто-Машінаріум, де і відбувається основна дія гри. Гра також входить в список ігор для дівчат на ПК.

Machinarium-1 Machinarium-2 Machinarium-3 Machinarium

Ви зможете вирішити безліч логічних головоломок, доручень про пошук, завдань і міні-ігор. Фони і персонажі промальовані вручну; у грі міститься більше години копітко створеної анімації. Дивно атмосферна ігрова музика від Томаша Дворжака. У цій грі Ви не знайдете ні одного довгого і нудного діалогу — адже всі персонажі спілкуються один з одним за допомогою анімованих «хмарок думок» родом з коміксів.

 

Perpetuum

Perpetuum-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Багатокористувацька, RPG

Perpetuum — багатокористувальницька онлайн гра, дія якої відбувається на поверхні планети. За сюжетом гри людство відчувало енергетичну брак і в космосі знайшла іншу планету, з достатніми ресурсами, але зіткнулася з іншого роботоподобной расою, яка також хочуть захопити цей ресурс. Битися доводиться в якості пілота одного з гігантських роботів. Почавши свій ігровий шлях з маленького механоида, геймер поступово накопичує досвід і гроші, які він може витратити на нові дослідження, нові модулі і, відповідно, нових роботів.

Perpetuum-1 Perpetuum-2 Perpetuum-3 Perpetuum

Механоїдів, можна всіляко розвивати і покращувати, не забуваючи при цьому про баланс всіх систем. Якщо робот володіє слабким реактором, то з встановленням додаткових модулів можуть виникнути певні проблеми. Теж саме стосується і озброєння. Крім того, іноді потрібно жертвувати потужністю бойових систем на догоду бурильним приладів – в Perpetuum гравець повинен видобувати підземні ресурси різного ступеня цінності.

 

Front Mission Evolved

Front-Mission-Evolved-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: шутер від третьої особи

Front Mission Evolved — комп'ютерна гра з серії Front Mission, шутер від третьої особи. Сюжет гри бере початок в 2171 році. Гравець управляє великим механічним роботом, б'ється з ворогами і виконує різні завдання, причому робота можна сконструювати самостійно, вибравши бажані запчастини: руки, ноги, тіло, зброя і т. п. Серед нововведень — режим Edge Mode, що огортає світ синіми тонами і підсвічує ворогів червоним. На деяких рівнях завідомо відведених місцях пілот залишає ванзер і йде битися з супротивниками пішки, ця частина схожа на шутер.

Front-Mission-Evolved-1 Front-Mission-Evolved-2 Front-Mission-Evolved-3 Front-Mission-Evolved

Бої відрізняє висока швидкість межує з метушнею/безладом і хаосом, де потрібно стріляти у все, що рухається. Боси класичні з уразливими місцями і тактикою. Необхідно постійно підбирати патрони, здоров'я, гроші для модифікації свого робота. Можна побігати за дрібну піхоту (пілотів роботів) в закритих приміщеннях.

 

A. R. E. S.: Extinction Agenda

ARES-Extinction-Agenda-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Платформер, вид збоку

A. R. E. S.: Extinction Agenda — перша частина епізодичного платформера, створеного в традиціях кращих ретро-ігор, де вам належить зіграти за Ареса, бойового робота, створеного для порятунку людства. Виконайте свою задачу, або ж вас рознесуть на болти і гайки? Ви — Арес, перший робот з імунітетом до Зитрону. Символ того, як далеко зайшли людські технології, що ви — самий просунутий робот з усіх: найшвидший, самий прудкий і дивно влучний. Крім того, у вас закладена функція перетворення механічних частин і ресурсів у цінні предмети, екіпіровку і зброю.

ARES-Extinction-Agenda-1 ARES-Extinction-Agenda-2 ARES-Extinction-Agenda-3 A.R.E.S.-Extinction-Agenda

Промчитеся по різним місцям всесвіту A. R. E. S., кожна з яких унікальна, неймовірна красива і дуже небезпечна. Ви — це смертоносну зброю зі смертоносними перевагами. Збирайте секретні предмети і стати могутнім створенням у всій всесвіту. Знищуйте ворогів, збирайте їх залишки і переробляйте їх у неймовірні предмети, у тому числі такі як аптечки, патрони і поліпшення для вашого зброї.

 

Primordia

Primordia-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Головоломка, пригоди

Primordia — дуже душевна і атмосферна адвенчура в пост-апокаліптичному сеттінгу, де після глобальної війни всі люди загинули, і єдиними мешканцями світу стали роботи. Крім хорошого сюжету і цікавих персонажів можна виявити явні відсилання до незабутньої класики (читай: Planescape: Torment).

Primordia-1 Primordia-2 Primordia-3 Primordia

Головоломки часом мають декілька варіантів вирішення, крім того в грі кілька кінцівок. Всім любителям жанру рекомендується. Гра англійською, але наскільки знаю є українізатор для неї.

 

Shoot Many Robots

Shoot-Many-Robots-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG, вид збоку

Shoot Many Robots — можна охарактеризувати трьома словами «Убий хмару роботів». Якщо цього недостатньо, ось вам пара фішок: забійний кооператив на 4 гравців, хвилі дефектних (швидше дефективних!) роботів і багатющий арсенал машин для вбивства, якому позаздрив би сам Термінатор. Класичний двох-з-половиною-мірний платформний шутер в сучасній кольоровій упаковці.

Shoot-Many-Robots-1 Shoot-Many-Robots-2 Shoot-Many-Robots-3 Shoot-Many-Robots

Бігати в балетній пачці — це не просто данина моді, це бойова стратегія. Вам належить відкрити сотні чумовых видів зброї та аксесуарів з унікальними посиленнями характеристик і спеціальними можливостями. Вбивайте роботів, щоб рости в рівні, накопичувати досвід і посилювати параметри Уолтера. Відкривайте нові місії і види озброєння. Револьвери, гранатомети, штурмові гвинтівки, вогнемети, автомати і рушниці — все це так і проситься в руки. А як щодо заморожує випромінювача, гномомета або кошика для котів, що стріляє розривними принадами?

 

Binary Domain

Binary-Domain-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Тактичний шутер, кіберпанк

Binary Domain — тактичний шутер з елементами рольової ігор в якій ми будемо грати за людей, але знищувати роботів. На початку XXI століття, глобальне потепління викликало по всьому світу повінь, в результаті чого 3/4 міст світу стали непридатними для проживання, тим самим змусивши уряди країн створювати нові міста вище ватерлінії. В результаті повені загинули мільйони людей. В якості основної робочої сили для створення нових міст використовували роботів. Стали з'являтися роботи схожі на людей. Для їх знищення створили спеціальну групу.

Binary-Domain-1 Binary-Domain-2 Binary-Domain-3 Binary-Domain

Гравець може віддавати команди своїм бойовим товаришам за допомогою кнопки на клавіатурі або геймпад, а також через голосове керування за допомогою головної гарнітури або мікрофона. Головним елементом Binary Domain є «Система наслідків». Від дій гравця в історії залежить лояльність членів його групи і ймовірність того, будуть вони беззаперечно виконувати його накази в бою.

 

SteamWorld Dig

SteamWorld-Dig-2

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Платформер, стімпанк, вестерн, RPG

SteamWorld Dig — це платформна гра-копалка. Грайте за Зростати, робота-рудокопа, який прибув в старе шахтарське містечко, гине від поневірянь. Спускайтеся під землю, збираючи скарби і прориваючи хід до древньому злу, ждущему в глибинах... Багатий деталями світ парових роботів, створений під натхненням жанрів стімпанк і вестерн. Дослідіть підземний світ, повний таємниць, скарбів і жахів.

SteamWorld-Dig-1 SteamWorld-Dig-3 SteamWorld-Dig-4 SteamWorld-Dig

Знайдіть останки людської цивілізації — дегенеративную расу троглодитів, збройних динамітом. Рандомізовані світи з эмергентным ігровим процесом. Гра з сюжетною лінією і неольшим елементом пісочниці і прокачування! Гра для тих хто любить шукати і досліджувати досконально світ гри. Робот за якого ви граєте поступово розвивається і набуває не тільки нові навички але покращує свою зброю і отримує нові здібності. Окремо хочеться відзначити керування воно чуйне і точне. Гра коротке проходиться буквально за кілька годин.

 

Strike Suit Infinity

Strike-Suit-Infinity-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Fркада, екшн

Strike Suit Infinity — космічний шутер про хутра. Все гранично просто — вибираємо свій костюм/корабель і долаємо максимальна кількість ворожих хвиль. Єдина проблема з якою тут можна зіткнутися — занадто комплексне управління. До нього потрібно звикнути і призвичаїтися до використання безлічі кнопок, що відповідають за різні функції (саме по собі управління цілком чуйне).

Strike-Suit-Infinity-1 Strike-Suit-Infinity-2 Strike-Suit-Infinity-3 Strike-Suit-Infinity

Просуваючись далі по рівням у вас з'явиться можливість купувати допоміжний флот (реально корисна річ), звичайно ж він під управлінням AI. У грі не зовсім явна система апгрейда, вам просто гра практично не дає жодної числової інформації про те, що ви купуєте. В цілому ж орієнтація на максимальний результат і вихід в лідера в онлайн-таблиці дають достатню мотивацію, щоб пограти.

 

Strike Suit Zero

Strike-Suit-Zero-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Симулятор робота, аркада, шутер від третьої особи

Strike Suit Zero — це космічний шутер від третьої особи. Настав 2299 рік, який приніс нову війну. У спробі врятувати Землю від знищення вам належить управляти Штурмовим панцером здатним трансформуватися в два режими: винищувач і робот. Знищуйте смертоносні перехоплювачі супротивника, та й киньте виклик величезним космічним кораблям, наносячи удари по вразливих ділянок корпусу. Покращуйте свої машини і міняйте їх бойове оснащення відповідно до власних вподобань. Скористайтеся перевагами чотирьох унікальних винищувачів, включаючи Штурмової обладунок.

Strike-Suit-Zero2 Strike-Suit-Zero3 Strike-Suit-Zero4 Strike-Suit-Zero5

Стрімкі космічні баталії: боріться з ворожими эскадрильями, беріть участь у відчайдушних дуелях з кращими пілотами, кидайте виклик величезним флотилиям і захищайте орбітальні споруди. Знищення бойових кораблів: руйнуйте величезні суду по шматочках – знищуйте вогневі точки і поціляйте в слабкі ділянки корпусу, щоб знищити цілі відсіки. Кілька варіантів фіналу: прийняті вами рішення позначаться на стані Землі, коли гра підійде до кінця.

 

Orbital Gear

Orbital-Gear-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Симулятор, аркадний шутер

Orbital Gear — це динамічний багатокористувацький шутер, в якому ви використовуєте гравітацію небесних об'єктів в якості рушійної сили вашого робота в просторі. Приготуйте на бій свого робота двома з дванадцяти різних видів зброї і знищити своїх ворогів. Orbital Gear являє собою класичну багатокористувацьку гру, Ігровий процес побудований на використанні гравітації, що робить гру унікальною.

Orbital-Gear-1 Orbital-Gear-2 Orbital-Gear-3 Orbital-Gear

Гравітація визначає характер рухів персонажів і принцип роботи багатьох видів зброї, при цьому за допомогою деякого зброї можна змінювати гравітаційне поле, від чого гра стає ще цікавіше! Дванадцять видів зброї — і всі з різними ефектами. Чотири варіанти оформлення вашого робота

 

Titanfall 1 і 2

Titanfall-0

Дата виходу: Перша 2014 р. Друга 2016 р.

Жанр: симулятор хутра, шутер від першої особи, багатокористувацька

Titanfall — багатокористувацький шутер від першої особи з елементами симулятора хутра. У грі немає одиночного режиму тільки мережеві битви. Дія розгортається в науково-фантастичної всесвіту, в якій дві фракції намагаються знищити один одного, використовуючи високотехнологічних, керовані пілотами роботів. Геймери можуть керувати величезними бойовими хутром так званими титанами або ж пересуватися на своїх двох. Також бійці мають спеціальні ранці для стрибків і польотів.

Titanfall-1 Titanfall-2 Titanfall-3 Titanfall

Можна звертатися з орбіти роботів так званих Титанів їх клас, спорядження і призначення може змінювати гравець. Титан може завдавати величезної шкоди піхоті і Пілотам, але він вразливий до «родео-атакам» — стрибків Пілотів і спектрів на верхню частину Титану. Titanfall — на подив серйозна командна гра з великим тактичним потенціалом. Підтримка союзних Титанів, правильний розподіл ролей і планування атаки — для успішних дій слід враховувати всі ці аспекти.

 

Hawken

Hawken-0

Дата виходу: 2014 знаходиться в ранньому доступі

Жанр: шутер від першої особи

Hawken — багатокористувацький шутер від першої особи для ПК, завдяки якому ви опинитеся в кабіні механізованої машини війни на полі битви в антиупотическом світі під назвою Иллал. 18 унікальних роботів і класів: Знайдіть свій метод масового руйнування, що включають таких представників як легкий вбивця Жнець, средневесного бомбардувальника Райдера і важкоатлета Сжигателя. 6 режимів гри: Бій на смерть, Командний бій на смерть, Ракетна атака, Облога, Кооперативне знищення ботів і Кооперативний командний Бій на смерть.

Hawken-1 Hawken-2 Hawken-3 Hawken

Значні снайперські гвинтівки, обертові кулемети, балістичні шипи, вогнемети, хімічну зброю і подвійні гранатомети — це лише мала частина величезної бази озброєння. Різноманітність обладнання: використовуйте лише потрібні речі. Киньте голограму, щоб заплутати ворожих роботів, використовуйте ЕМІ для відключення їх ядра, а потім пульните в них гранатою. Антиутопичный світ і багато іншого.

 

 Astebreed

Astebreed-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Аркада, екшн

Astebreed -аркадний екшен-шутер від японських розробників, в якому вам належить встати на захист людства в галактичній війні з давньої механічної інопланетною расою. Гра для всіх любителів аніме в жанрі Хутра. У грі присутні вкрай динамічні битви, а зручне управління дозволяє створювати впечатляюшие комбо. З мінусів можу сказати тільки те, що в розпал битви просто не встигаєш стежити за сюжетними діалогами.

Astebreed-1 Astebreed-2 Astebreed-3 Astebreed

Ви — Рой Бекет, молодий пілот, який мріє стати справжнім професіоналом, як його прийомний батько. Беріть під свій контроль бойового хутра, і разом зі своїм компаньйоном, дівчиною, яка володіє нелюдськими здібностями, вирушайте на бій з безжальною армією прибульців.

 

The Hope Desolate

The-Desolate-Hope-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Аркада, симулятор, RPG

The Desolate Hope — цікава футуристична гра. Досить складно визначити її жанр, це суміш рольової гри з аркадою. Історія починається з того, що головний персонаж — це комп'ютерна програма на науково-дослідній станції. Причому ігрова програма, яка йшла встановленою в комплекті зі станцією. Ніхто не знає, навіщо — на станції ніколи не було людей... Весь персонал станції — це роботи.

The-Desolate-Hope-1 The-Desolate-Hope-2 The-Desolate-Hope-3 The-Desolate-Hope

4 величезних реліктових робота, що втратили рухливість і страждають від вірусних атак. І... кавоварка. Саме вона і пробуджує від сну ігрову програму, стверджуючи, що у неї і так повно справ а ігрова програма зможе чудово керувати «тілом» кавоварки. Гра складається з декількох частин.

 

EPOCH

EPOCH-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: екшен, інді гра

EPOCH — битви роботів в постапокаліптичному світі. Дізнайтеся історію EPOCH, робота-стража, який намагається виконати свою основну місію у світі, спустошеному війною. Використовуйте свої швидкі рефлекси, бойові навички і тактичне мислення, щоб ухилятися, обманювати і підривати орди роботів на вашому шляху. Ухиляйтеся, пригибайтесь і стрибайте, щоб уникнути ворожого вогню. Палите з гармат, випускайте ракети, запускайте руйнівні Протидії та активуйте потужні Підсилювачі. Відпрацюйте свої навички, пройшовши кампанію на різних рівнях складності, а потім випробуйте себе на арені в режимі нескінченності.

EPOCH-1 EPOCH-2 EPOCH-4 EPOCH

Слідуйте за відгомонами втраченої цивілізації чудово промальованому постапокаліптичному світі, де вижили тільки роботи, щоб битися в нескінченній війні. Проривайтеся з боєм до вашої мети, збираючи воєдино фрагменти знань, які допоможуть вам дізнатися, що трапилося, коли старий світ звалився. Бути може, це зоря нової Епохи? І як вам відшукати того єдиного чоловіка, якого ви спочатку покликані захищати? Робіть миттєві тактичні рішення, знаходите укриття, вибирайте мети, ухиляйтеся від зустрічного вогню, використовуйте особливі вміння і запускайте протидії!

 

Planetary Annihilation: TITANS

Planetary-Annihilation-TITANS-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Planetary Annihilation: TITANS — в загальному і цілому є класичною стратегією в реальному часі. На кожній планеті нам доводиться з нуля вибудовувати базу, налагоджувати логістику, будувати видобувні будівлі, заводи та інші турелі. Є два ресурси, які витрачаються на зведення будівель і виробництво юнітів. Коротше кажучи, якщо Ви хоча б приблизно розумієте, що таке RTS, то вникнете в суть геймплея гри за лічені хвилини. Все спрощується тим, що в грі всього 1 раса – стародавні бойові роботи, тому не доведеться вникати в сильні і слабкі сторони тієї чи іншої фракції, а також турбуватися про баланс.

Planetary-Annihilation-TITANS-1 Planetary-Annihilation-TITANS-2 Planetary-Annihilation-TITANS-3 Planetary-Annihilatio-TITANS

Як такого сюжету і кампанії в грі просто немає. Є купа войовничих роботів, які борються між собою за домінування в галактиці. Замість компанії тут режим підкорення цієї самої галактики. Ми починаємо свій шлях з однієї сонячної системи, а в нашій армії тільки базові боти. Поступово ми розширюємо зону нашого впливу, захоплюємо нові планети, вивчаємо різні технології і стаємо сильнішими і міцнішими. Сюжетно війна ніяк не обумовлена, і це можна записати в мінуси гри.

 

Robot Roller-Derby Disco Dodgeball

Robot-Roller-Derby-Disco-Dodgeball-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Спортивна гра, екшен, мультиплеер

Robot Roller — простий, але захоплюючий мультіплєєрний екшен, де потрібно м'ячем вибивати супротивників. Побудований на точності розрахунку, реакції, командній грі і веселощі. Є можливість грати з ботами. Багато режимів — Ні, їх дійсно багато Якась ніяка кастомізація персонажа, поступово розширюється з підвищенням рівня. Наявність «лута» для крафта предметів для зовнішнього вигляду.

Robot-Roller-Derby-Disco-Dodgeball-1 Robot-Roller-Derby-Disco-Dodgeball-2 Robot-Roller-Derby-Disco-Dodgeball-3 Robot-Roller-Derby-Disco-Dodgeball

Яскраві дискотечні локації і відповідна бадьора музика. Можливість скласти власний саундтрек. У грі гарна атмосфера і активні бої . Від вас вимагається швидке реагування, точність і вміння рухатися. Мінусом можна виділити ,що немає російської мови в грі і мало людей онлайн.

 

Grow Home

Grow-Home-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Відкритий світ, пригоди

Grow Home — ще одна гра з частинкою чогось набагато більшого, ніж просто черговий проходняк, у неї дуже приємно грати, приємні оку тони, зміна дня і ночі, з перших же хвилин привязываешься до головного героя — трохи неряшливому, але дуже милому роботу по імені B. U. D.

Grow-Home-1 Grow-Home-2 Grow-Home-3 Grow-Home

Нудьгувати вам точно не доведеться: у нашого робота в наявності є двометровий квітка (свого роду парасольку, щоб не розбитися на смерть), реактивний ранець (який дуже нехило прокачевается з допомогою кристалів, які частенько заховані в дуже затишних куточках), ну і найсмачніше побачите самі.

 

PONCHO

PONCHO-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: головоломка, пригоди

PONCHO — це платформер про робота по імені Пончо. Світ зруйнований, від людства не залишилося і сліду. Тепер правлять роботи. Але для Пончо пригоди тільки починаються! Дослідіть відкритий світ, повний яскравих персонажів, обходьте перешкоди і вирішуйте головоломки, стрибаючи між рівнями зміщення. Ви зможете дістатися до Червоної вежі, зустрітися з Творцем і врятувати все людство?

PONCHO-1 PONCHO-2 PONCHO-3 PONCHO

2D-3D світ з-мисленням! Платформер для тих, хто дружить з мізками: подорожуйте по світу Пончо, не тільки вліво і вправо, але і вперед, і назад. Нові випробування за кожним поворотом: платформи, які переміщуються разом з вами, зони, які переключаються з 3D в 2D і назад, рухомі стіни, непереборні (на перший погляд) підйоми і багато іншого! Стара добра піксельна графіка плюс «розумний» геймплей і запам'ятовується музика, в сумі — неповторна ретро-гра!

 

Transformers: The Game

Transformers-The-Game-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Аркада, екшн

Гра Трансформери — створена на основі відомого фільму від Paramount Pictures, «Трансформери». Ви зможете вирішити результат великої битви за Землю, так як в грі є дві кампанії – за «добро» та «зло». Гравець може вибрати сторону, за яку бажає грати — Автоботи або Десептикони. В залежності від вибору змінюється сюжет і завдання, які потрібно виконувати гравцеві. Тим не менш, сюжет гри тісно пов'язаний з сюжетом фільму і змінити його не можна.

Transformers-The-Game-1 Transformers-The-Game-2 Transformers-The-Game-3 Transformers-The-Game

Кожен Трансформер, представлений в грі, володіє своїми здібностями і навичками і може трансформуватися в певний засіб пересування, від автомобіля до танка. Завданням гравця є виконання різноманітних завдань, таких сюжетом фільму і розвиваючих його. Крім цього, гравець може спробувати знайти всі секрети, заховані на рівнях, і виконати побічні завдання, щоб відкрити різноманітні бонуси (альтернативні варіанти зовнішнього вигляду Трансформерів, кадри з фільму тощо).

 

Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers-Revenge-of-the-Fallen-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен, аркада

Трансформери: Помста Занепалих дозволить вам відчути себе в шкурі Автоботів або Десептиконів. У грі присутвует величезна кількість цікавих місій, а вибір доступних керованих роботів просто до неподобства величезний, причому кожен з них наділений особливими здібностями і зброєю. Події гри відбуваються по всій земній кулі.

Transformers-Revenge-of-the-Fallen-1 Transformers-Revenge-of-the-Fallen-2 Transformers-Revenge-of-the-Fallen-3 Transformers-Revenge-of-the-Fallen

У будь-який момент гри ви зможете трансформуватися з робота в машину, літак... ну або що там ще можна трансформувалися роботи у фільмі. Після проходження одиночної кампанії, ви зможете насолодитися багатокористувацької грою зі своїми друзями в безлічі різних режимів гри.

 

Transformers: War for Cybertron

Transformers-War-for-Cybertron-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Екшен

Трансформери: Війна за Кібертрон — дасть гравцям можливість стати справжнім роботом і взяти участь у битві за виживання цілої раси. Озброївшись великим арсеналом смертоносної високотехнологічного зброї і здатністю миттєво трансформуватися в будь-який час, ви ринетесь в бій, що розгортається як на землі, так і в повітрі рідного світу Трансформерів.

Transformers-War-for-Cybertron-1 Transformers-War-for-Cybertron-2 Transformers-War-for-Cybertron-3 Transformers-War-for-Cybertron

Кампанія гри розділена на одиночну та спільну. Вона складається з десяти розділів — п'ять за десептиконів, п'ять за автоботів. У кожній главі дається на вибір три робота з різними здібностями і озброєнням. Голова може тривати до двох годин. Є ще спільна кампанія. У цій грі можна грати у кампанію, але тільки зі своїми «друзями». Гра може бути звичайною або змагальної — в ній треба заробляти очки, і в кінці гри перемагає той, хто набере більше очок. Режим ескалація один з найбільш цікавих режимів гри: створювати персонажів не можна, зате можна грати за будь-яку сторону і за будь-якого персонажа. У грі союзники — люди, вороги — комп'ютер. На вас будуть нападати звичайні солдати, але з кожною хвилею вони будуть ставати все сильніше і сильніше.

 

Transformers: Rise of the Dark Spark

Transformers-Rise-of-the-Dark-Spark-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Стратегія

Трансформери: Битва за Темну Іскру — комп'ютерна гра про трансформерах. Дія гри відбувається на двох планетах, що знаходяться в різних світах — Кибертроне і Землі. У центрі сюжету, кожної версії гри, лежить гонитва за «Темної Іскрою» — потужним артефактом руйнування та хаосу. У грі присутні більше 50 персонажів з обох Всесвітів, яких можна буде вибирати місіях сюжету за автоботів і десептиконів.

Transformers-Rise-of-the-Dark-Spark-1 Transformers-Rise-of-the-Dark-Spark-2 Transformers-Rise-of-the-Dark-Spark-3 Transformers-Rise-of-the-Dark-Spark

Ігровий процес нагадує гру Transformers: G1 — Awakening — є плоска карта, розбита на квадрати, по яких переміщується набір персонажів. В режимі бою використовується тривимірна графіка. Саме бій відбувається за наступними правилами: кожен хід персонаж отримує окуляри, які можна витратити на одну з семи різних атак, від вимагають малу кількість очок слабких прийомів до суператак, на які потрібно збирати очки кілька ходів. Також можна заблокувати атаку противника. В ході боїв персонажі набирають досвід, і при підвищенні рівня зростають характеристики трансформерів. Також персонажі мають здібності, які слід враховувати під час боїв.

 

Transformers Devastation

Transformers-Devastation-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Екшен

Transformers Devastation — пропонує гравцям виступити в ролі Автоботів і спробувати зруйнувати злісні плани Мегатрона з трансформування Землі на новий Кібертрон. Ігровий процес дозволяє вжитися в роль п'яти Автоботів – Оптимуса Прайма, Бамблбі, Сайдсвайпа, Уилджека і Гримлока.

Transformers-Devastation-1 Transformers-Devastation-2 Transformers-Devastation-3 Transformers-Devastation

Бойова система побудована з урахуванням можливості в будь-який момент трансформуватися і виконувати практично нескінченні комбо-атаки. Для більшого занурення в світ Трансформерів передбачена глибока система кастомізації, а озвучкою головних героїв зайнялися актори, які брали участь у створенні класичного мультсеріалу.

 

Robocraft

Robocraft1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Крафт, екшен, конструктор

Безкоштовний багатокористувацький екшн-конструктор про створення роботів. Головне завдання гри – створити самого унікального і потужного робота, а потім відправитися на ньому в бою між жругими гравцями, які виставили в битву свої вироби.

Robocraft2 Robocraft3 Robocraft4 Robocraft5

Будівництво власного робота відбувається у спеціально гаражі. Техніка може складатися з готових зразків або з повністю зібраних вручну. Гравець зможе робити власну колісну повітряну і гусеничну техніку, яка може складатися з 250 різних кубів. Свого робота можна озброїти кулеметами ракетницями і гранатометами, а також іншим футуристичним зброєю.

 

The Uncertain: Episode 1 — The Last Quiet Day

The-Uncertain1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Пригоди, головоломки

Пригодницький інді проект. Дії гри відбуваються в постапокаліптичному світі, в якому загибла людство замінили розумні роботи. Гравець керує одним дроном дослідником з дуже важливою місією. В процесі своєї роботи, герой починає дізнаватися таємницю та причини зникнення людства.

The-Uncertain2 The-Uncertain3 The-Uncertain4 The-Uncertain5

Гра володіє динамічним сюжетом, який розповідається через діалоги, голозаписи та інші джерела. Сюжет не линеен, тому герой може робити вибір і чинити так, як йому заманеться. З головних особливостей проекту – таємничий світ, захоплюючий сюжет, глибока атмосфера самотності і безвихідності.