Стратегії про Першу Світову війну на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Стратегії про Першу Світову війну
Всім привіт! Тут зібрані стратегії про Першу Світову війну. Окремо я так підібрав ігри про Першу Світову інших жанрів, таких як RPG, шутери та інше. Є також добірка стратегій про Другу Світову війну.

 

The Entente Gold

The-Entente-Gold-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

«Антанта» — стратегія в реальному часі, в якій ви можете вибрати одну з п'яти доступних країн-учасниць (Франція, Німеччина, Росія, Австро-Угорщина, Англія), ви отримуєте в своє розпорядження війська, укомплектовані найрізноманітнішими типами юнітів, починаючи від піхоти і кінноти, і закінчуючи літаками і минометчиками, екіпірованими хімічною зброєю. По геймплею, графіку дуже нагадує серію ігор «Козаки». У грі добре передається атмосфера. Похмурі міста вкриті кіптявою, димом, сотні піхотинців з похмурими піксельними особами йдуть в лобову, повзуть на ворожий окоп повільні танки і т. д.

The-Entente-Gold-3 The-Entente-Gold-2 The-Entente-Gold-1 The-Entente-Gold

Історично достовірні зображення солдатів і техніки того періоду, які зроблені з реальним архівних документів. До 80 000 юнітів на карті, розгалужена система апгрейдів. Юніти можуть ховатися практично в будь-який будинок і обороняти його. Відомі і маловідомі історичні битви. Економічні і військові радники, які допомагають у апгрейдах, видобуток ресурсів і виробництві юнітів.

 

World War I

World-War-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

«Перша Світова» — стратегія технологічною основою якої став модифікований движок «Бліцкриг». Включає в себе три кампанії, по одній за кожну сторону — учасницю війни: Німеччину, Росію і країни Антанти. Вибравши одну з трьох кампаній, гравцеві надається можливість брати участь у різноманітних бойових діях, наприклад, обороняти фортецю Осовець, керувати настанням під час Брусилівського прориву і т. д. Дія гри проходить по розділам в хронологічній послідовності. Місце і час дії прив'язані до карт і наближені до реально відбувалися подіями під час Першої Світової війни. Театр військових дій розгортається на території Німеччини, Франції, Росії, Польщі і т. д. в період з 1914 р. по 1918 р.

World-War-1 World-War-2 World-War-3 World-War-I

У грі можливі захоплення і використання артилерії і оборонних споруд противника. Постачання військ боєприпасами і заповнення втрат особового складу в підрозділах здійснюються з умовних складів. Порівняно з іншими аналогічними іграми в «Першою Світовою» бої будуть переважно позиційні. Важливим засобом виступає такий мобільний рід військ, як кавалерія, що докорінно змінює стратегію проведення бою. З історичної точки зору в грі використовуються види озброєнь і бойової техніки, реально існуючі у військах на момент проведення тих або інших бойових операцій, включаючи дослідні і малосерійні зразки зброї.

 

Diplomacy

Diplomacy-

Дата виходу: 4 листопада 2005 р

Жанр: Покрокова стратегія

Diplomacy комп'ютерна покрокова стратегія створена з популярної однойменної настільної гри. Під своє керування ви можете зять 7 держав і почати боротися за європейське панування. Сили рівні, жодна не переможе поодинці — потрібні союзники та їх військова міць! Багаторівневий інтерфейс дозволяє укладати угоди з іншими країнами, залишаючи при цьому можливість порушити будь-яке з них. Тільки ви вирішуєте, що зі сказаного вами здійсниться — а що виявиться блефом.

Diplomacy-1 Diplomacy-2 Diplomacy-3 Diplomacy

Вступивши в гру в 1901 році, хід за ходом ви будете завойовувати Європу: боротися за центри постачання, щоб будувати нові війська, захоплювати ключові провінції, щоб готувати вторгнення, вести переговори, без яких перемога недосяжна. У цій грі весь арсенал дипломатичних дій у ваших руках!

 

Guns of August 1914-1918

Guns-of-August-0

Дата виходу: 24 липня 2007 р.

Жанр: Покрокова стратегія, варгейм,

Guns of August 1914-1918 — глобальний варгейм про події Першої світової війни. Можна грати як через Центральні держави, так і за Антанту.

Guns-of-August-1 Guns-of-August-2 Guns-of-August-3 Guns-of-August-1914

У гру включено 4 сценарію, кожен відображає певний відрізок бойових дій. приваблива частина гри — історичні зведення, які демонструються на початку кожного ходу.

 

Aggression: Reign Over Europe

Aggression-Reign-Over-Europe-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Стратегія з елементами RPG

«Агресія» — є військово-історичної стратегії реального часу з рольовими елементами, в якій гравець може виступити в якості лідера Росії, Великобританії, Франції або Німеччини і взяти участь у події переломного моменту європейської історії — епохи Тотальних Воєн 1914-1945 років. Також присутні держави, за що пограти можна, але які беруть участь в ігровому процесі.

Aggression-Reign-Over-Europe-1 Aggression-Reign-Over-Europe-2 Aggression-Reign-Over-Europe-3 Aggression-Reign-Over-Europe

У грі є можливість гравцю діяти на власний розсуд вибирати стратегію розвитку своєї держави, можливість створити альтернативну історію Європи. Деталізована карта Європи. Більше 120 типів бойових юнітів (піхота, кіннота, артилерія, танки і бронемашини, авіація). Політична, економічна і бойова системи, реалістично відображають особливості ведення європейської політики і війни в XX столітті. Понад 200 реально існуючих історичних особистостей: політики, генерали, громадські діячі, що жили в цей період часу. Масштабні битви на 92 повністю тривимірних тактичних картах. Гра не зовсім присвячена Першої Світової, але досить багато приділяє їй час.

 

World War One: The Great War 1914-1918

World-War-One-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Покрокова стратегія, глобальна стратегія

World War One: The Great War 1914-1918 присвячена Першій світовій війні і розгортаються в період з 1914 по 1918 роки. Вам належить виступити в ролі військових і політичних лідерів, керувати військами, економікою і дипломатією своїх націй, і привести їх до перемоги в цій війні. Вам буде доступно 8 основних націй, безліч різних підрозділів, літаків і кораблів, сотні військових, економічних, технологічних і політичних подій, більше 200 історичних лідерів кожен з яких володіє різними здібностями. У грі представлений широкий вибір з 10 сценаріїв і 4 повноцінних кампаній.

World-War-One-1 World-War-One-2 World-War-One-3 World-War-One-The-Great-War

World War One може похвалитися просунутої дипломатичної системою, в якій є достатньо можливостей для впливу на світовий розподіл балансу сил. Щоб вплинути на хід подій, використовуйте військові хитрощі з допомогою знаменитих особистостей і пам'ятайте, що досягти перемоги можливо не тільки за допомогою сили зброї, але і політичного впливу.

 

Toy Soldiers

Toy-Soldiers-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Іграшкові Солдати — представляє з себе фундаментальну футуристичну стратегію в реальному часі, де в основі лежить сюжет про те, що існує кілька гравців команд старовинних антикварообразных несправжніх воїнів, які пройшли Першу світову війну, що б'ються за дуже важливу траншею розташовану на полі битви в Європі.

Toy-Soldiers-1 Toy-Soldiers-2 Toy-Soldiers-3 Toy-Soldiers

Гра має приємну графіку розгортання захоплюючий арсенал, такі як танки, кавалерія, біплани, і вогнемети часів Першої світової війни представлені у вигляді скажімо так олов'яних солдатиків і іграшкових машин. Гра отримала безліч позитивних відгуків на ігрових сайтах і спільнотах.

 

Commander The Great War

Commander-The-Great-War-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Варгейм, глобальна покрокова стратегія

Commander: The Great War — охоплює весь період Першої Світової війни починаючи з вторгнення в Бельгію 5 серпня 1914 року і заканчия перемир'ям 11 листопада 1918 р. У грі представлено п'ять історичних кампаній, що розрізняються, тільки датою початку і відповідно, стартової обстановкою на фронтах. Особливий упор в грі зроблений на ресурсах – ваша забезпеченість матеріалами та всім іншим необхідний для виробництва військ. Велику роль відіграють морські конвої, які забезпечують додаткові поставки для деяких країн.

Commander-The-Great-War-1 Commander-The-Great-War-2 Commander-The-Great-War-3 Commander-The-Great-War11

Війська пересуваються по клітинам по черзі роблять ходи пересуваючи свої війська і колони з ресурсами на загальній карті. Крім війни, доставок ресурсів, в грі можна інвестувати в дослідження і технології, щоб поліпшити свої підрозділи, броню і озброєння бойових одиниць. У грі більше 40 історичних битв. Різні типи піхоти і техніки того часу. Також в грі є такі параметри як, мораль, місцевості, лідерство, обладнання, навчання, туман війни та інше.

 

To End All Wars

To-End-All-Wars-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: симулятор, глобальна стратегія

To End All Wars — гра в якій детально відтворена одна з найграндіозніших воєн в історії людства. У цій стратегії гравці можуть управляти великими військовими союзами, охоплюючи всі нюанси, які відчайдушно боролися за контроль над Європою і прожити усю війну до самого її закінчення. У грі задіяна на території всієї Європи, починаючи від західного узбережжя до Волги, в період з 1914 до 1918 року. У справі також і Середній Схід, і решта світу. Ігрова карта поділена на більш ніж на 3000 областей з різними видами ландшафту, кліматичними зонами та рівнем розвитку. Деталізована ігрова модель включає Погоду, Виснаження запасів, Передову і Туман війни.

To-End-All-Wars-1 To-End-All-Wars-2 To-End-All-Wars-3 To-End-All-Wars

Більше 1600 історичних полководців, кожен з яких володіє особливими здібностями і більш ніж 900 різних типів юніт: від кавалерії і артилерії до повітряних суден і кораблів! контролюйте витрати нації на утримання армії, економіку, дослідження і дипломатію, використовуючи зрозумілі і прості ассеты та центри управління. у грі є інноваційна система карт, що дозволяє вам активувати такі події, як шпигунство, несподівані атаки, ключові аспекти позиційної війни, технологічні або тактичні прориви і, якщо ви граєте мудро, ви можете змінити хід всієї кампанії. У цій грі є все, починаючи від місцевих повстань і закінчуючи іноземними вторгненнями.

 

Battle of Empires: 1914-1918

battle-of-empires-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, тактична стратегія

Битва імперій: 1914-1918 — серія тактичних ігор, присвячених однією з самих кровопролитних воєн людства — Першої Світової. Перша гра серії — Битва Імперій: Франція — розповість про бойовий шлях Французької армії на Західному фронті — ви візьмете участь у Марнском битві, Верденська м'ясорубці і завершальних боях 1918 року. Масштабні битви в кілька тисяч солдатів, засідки, танкові атаки, диверсійні завдання — сюжетна кампанія включає найрізноманітніші місії. Основа ігрового процесу гри — грамотне командування піхотними загонами, організація їх взаємодії та посилення їх готівкової технікою. Вам належить вирішувати складні тактичні завдання, і від ваших тактичних рішень буде залежати подальший хід місії.

battle-of-empires-3 Battle-of-Empires-2 Battle-of-Empires-1 Battle-of-Empires-1914-1918

У Битві Імперій максимально реалістично відображено бойові дії — кожен юніт володіє власним інвентарем і зброєю, пошкодження бронетехніки розраховуються по товщині і нахилу броні, знаряддя розрізняється по калібру і мають унікальні снаряди. Гра відтворює атмосферу епохи Першої Світової — уніформа і бронетехніка виконана за ескізами та кресленнями того часу, локації гри засновані на реальних місцях бойових дій. Газові атаки, шрапнельні снаряди, тяглові коні і вози, перші танки і вогнемети, і безліч інших особливостей того часу.

 

Spirit of War: The Great War

Spirit-of-War-0

Дата виходу: 12 березня 2015 р.

Жанр: Покрокова стратегія, варгейм

Spirit of War — покрокова стратегія, дії якої відбуваються в часи Першої Світової війни, в якій ви можете вибрати сторону Антанти або Троїстого союзу. Дві ігрові кампанії за альянс і союзників у кожній з яких по три голови. Битви в Spirit of War розгорнуться на 48 історичних картах і викинуть вас через події, які мали місце в період між 1914 і 1918 роками. Між боями дається короткий опис подій, написаних і документально підтвердженими істориком. Геймплей гри схожий на серію Total War.

Spirit-of-War-The-Great-War11 Spirit-of-War-3 Spirit-of-War-2 Spirit-of-War-1

Битви відбуваються на фіксованих карта розділеної на шестикутники в якій покроково пересуваються і атакують війська. У різних місцях різні види місцевості, які впливають на боєздатність перебувають там армій. Приміром пагорби і височини дають бонус і позитивно впливають на боєздатність військ, низовини ж навпаки. Тому гра має ще і тактичну складову в якій перемагають грамотно расстановленные війська.

 

Steam Squad

Steam-Squad-4

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Тактична стратегія, варгейм, стімпанк

Steam Squad — тактичний варгейм, дія якого відбувається під час Першої світової війни. Жанр — стімпанк. Сюжет базується на альтернативній історії. Ігровий процес полягає в управлінні бойовим підрозділом на полі битви, для виконання поточної тактичної задачі. Наприклад, захоплення зони, оборони плацдарму, захисту персонажа, диверсії і т. п. В грі шість кампаній, однаково розподілених за трьома основними сторонам конфлікту — Піднебесної, Британії та Священної Римської імперії.

Steam-Squad-1 Steam-Squad-2 Steam-Squad-3 Steam-Squad

Протягом кількох місій керуючи підрозділами різних типів, гравцеві пропонується «втілювати» сюжет альтернативної історії і спостерігати за його розвитком в ключових історичних точках, а саме — вигравати в битвах. Фактично рушійною силою історії стає сам гравець. У грі безліч листів, малюнків, карт, які допомагають створити враження реального історичного процесу, парове зброю і техніка, стімпанк-орієнтована архітектура, цікава фізична модель стрільби і їзди на важкій техніці.

 

Commands & Colors: The Great War

Commands-&-Colors-The-Great-War1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Покрокова стратегія

Історична стратегія в реальному часі, цифрова адаптація настільної гри. Проект моделює основні битви Першої Світової війни. Гравець зможе побувати в ролі командира битви і провести свою армію до перемоги. У грі доступно безліч сценаріїв і режимів гри, які охоплюють вирішальні піхотні битви.

Commands-&-Colors-The-Great-WarCommands-&-Colors-The-Great-War3Commands-&-Colors-The-Great-War4Commands-&-Colors-The-Great-War5

Гра дозволяє познайомиться з усіма труднощами, які переживали звичайні солдати під час війни. В проекті реалізовано великий тактичний потенціал, можна вдарити в спину ворогові, сховатися в окопі або в складках рельєфу. Також гравець може викликати мінометний обстріл або просто закидати ворожі окопи гранатами.

 

Supremacy 1914

Стратегии про Первую Мировую войну

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Онлайн стратегія, глобальна стратегія

Supremacy 1914 — браузерна багатокористувацька комп'ютерна гра в жанрі глобальної стратегії. Час гри припадати на Першу Світову Війну. Ігровий сюжет зав'язаний на 1914 року — початку першої світової війни. У грі небагато видів юнітів і мало споруд, упор зроблений на битви між великою кількістю гравців (до 500 на одній карті).

Стратегии про Первую Мировую войну Стратегии про Первую Мировую войну Стратегии про Первую Мировую войну Стратегии про Первую Мировую войну

ГРАТИ

Дивною особливістю гри є тривалість кожного туру — від тижня до двох і більше місяців, за цей час гравці можуть об'єднуватися у спілки та розривати їх, підписувати пакти про тимчасове світі і битися з іншими спілками, за панування та всесвітнє визнання.