Ігри про драконів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про драконів і з драконами
Drakan: Order of the Flame

Drakan-Order-of-the-Flame-0

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Екшен-пригода, ігри з дівчатами в головній ролі

Дракан: Орден полум'я — гра в жанрі пригодницького бойовика. У грі головні герої, дівчина-воїн Рінн і дракон Арок, шукають молодшого брата Рінн, щоб звільнити його від злого чаклуна Навароса. Геймплей гри в основному складається з дослідження локацій і боротьби з ворогами. Гравець управляє Рінн від третьої особи з допомогою клавіатури і миші. Дракон слід за дівчиною поки вона досліджує місцевість, коли Рінн підіймається на Аока, управління переключається на дракона. Під час управління Ароком гравець не може використовувати предмети з інвентарю Рінн, але може застосовувати зброю далекого бою самого дракона, що той отримує на протязі всієї гри, починаючи з вродженого выдыхания вогню.

Drakan-Order-of-the-Flame-3 Drakan-Order-of-the-Flame-2 Drakan-Order-of-the-Flame-1 Drakan-Order-of-the-Flame

Перебуваючи в повітрі, Рінн і Арок перевершують будь-якого наземного ворога, але щоб перемогти літаючих монстрів, гравець повинен маневрувати і атакувати точно в ціль. Уравляя Рінн, гравець може споряджати її мечами, кинджалами, булавами, бойовими сокирами, луками і бронею. Всі оружиеи броня зношуються при використанні і не можуть бути відремонтовані. На додаток до звичайного зброї в грі є магічні кристали, зілля, різноманітні стріли для лука, предмети для завдань, але немає щитів. Гравець може застосовувати акробатику, спеціальні атаки, а також ставити блок для тактичного переваги в бою. Крім участі в битвах, гравець повинен вирішувати головоломки, щоб розвивати сюжет далі або отримати спеціальні артефакти, такі, як унікальна броня і зброя. У гри вийшло продовження Drakan: The Ancients' Gates тільки для PlayStation 2.

 

Flying Heroes

Игры про дракононв на ПК

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: Екшен від першої особи

«Лицарі піднебесся» — в грі є 4 сюжетних місії за різні класи. «Вершники на ящерах» — літають на драконах, «Магион» — пересуваються на літаючих кораблях, «Молот» — літають на дирижаблях, «Лицарі неба» — літають на великих птахів. Всі ці класи б'ються на арені між собою.

Flying-Heroes-1 Flying-Heroes-2 Flying-Heroes-3 Flying-Heroes11

Своїх «літаючих птахів» можна змінювати купуючи нових, апгрейдити купуючи їм нову зброю, броню і інше. Бій походить від першої особи, ви літаєте по арені, збираючи різні бонуси, невидимість, снаряди і інше і намагаєтеся знищити своїх противників, чим більше знищили тим більше отримуєте винагороду.

 

Dragon Riders: Chronicles of Pern

Игры про драконов на PC

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: RPG від третьої особи, пригоди

Dragon Riders Chronicles of Pern гра, сюжет якої створений за мотивами книг письменниці Енн Маккефрі. Дії гри відбуваються на планеті Перн, люди заселили цю планету відмовилися від усіх благ і вирішили побудувати сільськогосподарського суспільство схоже на древню Землю. Але на землі стали падати космічні суперечки під назвою «Нитки», які стали небезпечні для жителів планети. І тоді люди за допомогою генної інженерії з вогняних ящерів створили драконів, що володіють, розумом, здатністю до телепатії, телепортації і вогненним диханням здатністю знищувати ці суперечки. У грі ви будете виступати за одного молодого вершника драконів, який повинен знайти жінку яка може зайняти місце померлого лідера його клану.

Dragon-Riders-Chronicles-of-Pern-1 Dragon-Riders-Chronicles-of-Pern-2 Dragon-Riders-Chronicles-of-Pern-3 Dragon-Riders-Chronicles-of-Pern

Гра являє собою цілу суміш жанрів: починаючись як пригоди від третьої особи, вона вже дуже скоро перейде в суміш RPG і симулятора дракона. Як і належить у рольовій грі, ви можете переміщатися між локаціями розмовляти з іншими героями брати у них квести і прокачувати свого героя. Битви відбуваються як на землі, де герой б'ється стоячи на ногах, так і верхи на драконі. Також в грі дракони виконують не тільки роль антуражу, а є повноцінними учасниками історії. Кожен з них є повноцінною особистістю з різними характерами.

 

The I of the Dragon

Интересные игры про драконов драки бродилки и прокачка дракона

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: Action-RPG, відкритий світ

The I of the Dragon — це фентезійна гра, що є представником жанру повітряного Action-RPG. Згідно з сюжетом, в стародавні часи люди і дракони жили в мирі і дружбі, але одного разу люди образили драконів і ті полетіли назавжди. Тільки один, останній дракон залишив пророцтво, що одного разу людям знадобиться допомога, і тоді у них буде шанс спокутувати заподіяне зло. У загубленому і занедбаному храмі зберігається яйце з якого вилупиться дракон з-за якого ведеться війна. Ви як гравець і берете на себе роль дракона.

The-I-of-the-Dragon-1 The-I-of-the-Dragon-2 The-I-of-the-Dragon-3 The-I-of-the-Dragon

Ви прокачиваете параметри свого дракона, роблячи його сильніше і навчаючи новим магічним здібностям. У грі є три різних дракона, у кожного — свій набір заклинань і свої природні дані та унікальні здібності. Якогось дракона вибрати — вирішувати вам. У грі Більше 40 видів супротивників-чудовиськ, 10 типів людей: лучники, лицарі, прості селяни і т. д. Понад 100 видів об'єктів: будівлі, дерева, валуни

 

Horizons: Empire of Istaria

Игры и симуляторы про драконов и с драконами на ПК

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: MMORPG, відкритий світ, фентезі

Horizons: Empire of Istaria — многопользавательская RPG. Дії гри розгортаються у величезному фентезійному світі — Istaria. Великий світ, розташований в тропічних джунглях, в комариних болотах, в сніжних горах, спекотних пустелях і навіть під водою. Ці різноманітні регіони є будинками для самих різних фантастичних істот, таких як гноми, карлики, людожери, вампіри, дракони, ламуриане і звичайні люди. Гра безкоштовна, але лише англійською мовою.

Horizons-Empire-of-Istaria-1 Horizons-Empire-of-Istaria-2 Horizons-Empire-of-Istaria-3 Horizons-Empire-of-Istaria

Гравець може вибрати одну з багатьох рас, включаючи як і драконів так і людей, а після чого вибрати собі вподобану професію. Крафт - це основа цієї гри. Придбати потрібну броню ви можете лише тоді,коли її хтось продав. купувати рецепти, технології,заклинання,і багато іншого. Видобуток матеріалу, різного і бонусного,рідкісного і нестандартного,обробка і накопичення для створення унікальних речей. У грі також можна з переделенным рівнем впливу та рівнем гільдії будувати Будівлі, свої села і навіть отримувати від цього прибуток.

 

Eragon

игры летать на драконах и убивать драконов
Дата виходу: 2006 р.

Жанр: «рубі і ріж», ігри з магією

Eragon — пригодницький екшен в якому гравці будуть брати участь в інтенсивних боях з використанням комбо і магію, в тому числі численних атак, уворотов і контрнаступів. Інтерес підсилюють чудовими польотами на драконі і драконьими атаками. Фанати також можуть ділити пригода на двох, це навіть збільшує силу нападу і бонуси. Більшу частину гри займає вид від третьої особи, бої в стилі «Рубі і Реж», пересування як правило, пішки (за рідкісним винятком, коли гравець проходить рівень за дракона Сапфіру). Крім того, можна використовувати чотири основні магічні атаки.

Eragon-1 Eragon-2 Eragon-3 Eragon

Деякі місії дозволяють використовувати дракона Сапфіру в бою. Механіка гри в рамках цих рівнях багато в чому схожа на рівні на землі, за винятком кілька різних рухів атак (наприклад, хвіст). На таких рівнях герой сидить на спині Сапфіри і може стріляти магічними стрілами. Крім того, гравець не може використовувати Сапфіру в наземних рівнях. На кожному рівні є яйця драконів, збір всіх яєць в грі дає вам додатковий бонус на рівні.

 

Dragon Age: Origins, II, Inquisition

Игры про драконов на PC, где можно летать и лраки про драконов
Дата виходу: 2009 р. — 2014 р.

Жанр: RPG, фентезі

Dragon Age: гру можна умовно віднести до ігор про драконів, так як основний сюжет розігрується не навколо них, але дракони є одними з найсильніших супротивників у грі, наприклад в останній частині Inquisition з установкою гри на складній можна битися з драконом дуже довго, вони мають по кілька тисяч ХП, і мають свої особливості, є вогненні, крижані електричні і так далі. Всі частини серії входять в топ кращих РПГ.

Dragon-Age-1 dragon-age-2 dragon-age-3 Dragon-Age

Дія відбувається в фентезійному світі, створеному спеціально для цієї серії, в епоху умовного пізнього середньовіччя, на материку Тедас. Гравець вибирає собі персонажа з декількох рас, вибирає собі професію і передісторію далі прокачувати свого героя і слідуючи за сюжетом гравець може набирати собі в команду супутників, яких теж може прокачувати. Битви відбуваються в реальному часі, але гравець може ставити гру на паузу і давати в цей час окремо кожному члену своєї групи окремо команди, що він повинен зробити, куди переміститися і які вміння застосувати.

 

Divinity II: Ego Draconis

Топ 10 игр про драконов на ПК

«Політати на дракона можна починаючи з Divinity II: Ego Draconis. У 2010 році вийшла поліпшена версія Divinity II: The Dragon Knight Saga. У 2012 вийшла Divinity II: Divinity II: developer's Cut оновлення, виправлення і доповнення до гри, тому рекомендується саме це останнє перевидання.»

Дата виходу: 2009-2012 р.

Жанр: RPG з видом від третьої особи, відкритий світ

Divinity II: Ego Draconis — Виконуючи завдання, борючись з чудовиськами і досліджуючи навколишній світ у пошуках пригод, гравець рухається до розв'язки гри, одночасно розвиваючи свого персонажа — покращуючи його характеристики, отримуючи для нього нові уміння і навички також гравець може перетворюватися на дракона. Гравець взаємодіє з ігровим світом через створеного ним самим персонажа, що володіє власною зовнішністю і визначаються гравцем набором характеристик і навичок. Персонаж, створюваний гравцем у грі, має три основні характеристики: окуляри життя, мана і досвід.

Divinity-II-Ego-Draconis-1 Divinity-II-Ego-Draconis-2 Divinity-II-Ego-Draconis-3 Divinity-I

Бойова система складається з двох складових: для людини і для дракона. Обидві оперують аналогічними здібностями і характеристиками персонажа, однак сам процес бою різниться. Дрібні наземні цілі і підземелля в більшості випадків недоступні у формі дракона, а людина не може дістатися до повітряних цілей і фортовых укріплень. Світ гри є відкритим, таким чином гравець може досліджувати не лише наземний простір, але і повітряний, перетворюючись в дракона, при цьому в будь-якій послідовності виконуючи отримані завдання.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

Скайрим пожалуй лучшая на сегодня игра с драконами для компьютера

Дата виходу: 11 листопада 2011 р.

Жанр: RPG від першої і третьої особи, відкритий світ, фентезі

Skyrim 11 частина серії The Elder Scrolls — RPG з великим відкритим світом, безліччю локацій, завдань і модів до гри і що головне з реальною свободою вибору, великий системою прокачування героя і навичок. Магія, холодну зброю , лук, арбалет, грабіж і багато іншого. Новий движок гри створює повноцінний віртуальний світ з хвилястими хмарами, масивними горами, метушливими містами, квітучими полями і стародавніми підземеллями. Ваш герой Драконорожденный завдання покладено завдання зупинити повернення драконів і перемогти Алдуина. Гра входить в список ігор з хорошим редактором героя.

skyrim-2 skyrim-3 skyrim-4 Skyrim

Саме початок гри починається з битви з драконом, на протязі гри ви часто будете боротися з цими істотами, є навіть моди які можна встановити і літати у вигляді дракона. Одним з головних плюсів Skyrim це моди. Щось не подобається? З 98% шансом знайдеться відповідний мод. Модів просто купа від бронеливчика до зміни клімату на тропічний. Гра отримала високі оцінки критиків і зібрала низку нагород такі як «Гра року» і «Рольова гра року».

 

World of Dragons

всадники на драконах

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: MMORPG

World of Dragons — Багатокористувацька умовно-безкоштовна ролева гра спрямована на любителів PvP битв. Основний акцент зроблений на системі повітряних боїв. У вас з'явиться чудова можливість битися на літаючих Драконів і не тільки! Крилаті пантери, літаючі єдинороги і бойові їздові тварини — ви можете осідлати будь-якого з них.

World-of-Dragons-1 World-of-Dragons-2 World-of-Dragons-3 World-of-Dragons

У грі World of Dragons ви зустрінетеся з великою кількістю територіальних битв, войовничих племен і захоплюючими битвами за замки. Доведіть, що ви гідні володіти замком, відбивши нашестя лютих монстрів! Сюжет гри заснований на протистоянні двох фракцій. У грі ви зможете вибрати з представників 6 рас і 4 класів. Подальшу долю персонажа визначить вибір спеціалізації. Також ви зможете оволодіти різними видами ремесла: мистецтвом алхімії, вмінням створювати майстерне зброю та ювелірні вироби.

 

Divinity: Dragon Commander

стратегия с драконами на ПК

Дата виходу: 6 серпня 2013 р.

Жанр: Покрокова стратегія, RTS, RPG, стратегія фентезі

Divinity: Dragon Commander гра дії в якій відбуваються в тій же всесвіту Божественність, тільки перетворилася в стратегію, де технології переплелися з магією, а головний герой дракон-напівкровка набираючи свої війська крок за кроком повинен завойовувати і відбирати у своїх супротивників землю віддаючи генералом накази. Геймплей гри такий, гравець з свого літаючого замку «Ворон» на глобальній карті покроково переміщує свої війська, атакуючи супротивників і управляє захопленими провінціями. У разі зіткнень битви відбуваються в реальному часі.

Divinity-Dragon-Commander-1 Divinity-Dragon-Commander-2 Divinity-Dragon-Commander-3 Divinity-Dragon-Commander

Крім битв і управління захопленими землями гравець також приймає ті чи інші рішення, які впливають на поведінку людей в ваших провінціях, наприклад вони можуть влаштувати бунт, і тоді вам доведеться підвести до нього війська і придушити його. Гравець під час битви управляє драконом який є потужною одиницею, що стріляє і підпалюють супротивників. Також в майстерні можна покращувати свої війська або дракона.

 

Dragon: The Game

поиграть в драконов можно установив игру на компьютер

Дата виходу: 2014 р. знаходиться в розробці альфа-тест

Жанр: Екшен-RPG, відкритий світ

Dragon: The Game — рольова комп'ютерна гра з відкритим світом в якій можна керувати власною вогнедишної бестією. Гра поки що знаходиться в ранньому доступі, але поки ще сирувата. У грі головний герой це дракон, якого як і належить героя можна прокачувати набиваючи досвід за виконання завдань і вбивство супротивників. Можна прокачувати крила, хвіст, пазурі, вогненне дихання і інші здібності дракона. Крім інших драконів як дружніх, так і доброзичливих у світі є велетні, тролі, орки, лічі та інше звірина.

Dragon-The-Game-1 Dragon-The-Game-2 Dragon-The-Game-3 Dragon-The-Game

Розробники надалі планують створювати для драконів своє лігво, яке за своїм можна буде облаштовувати, вибір які міста будуть процвітати, а які ви будете випалювати, також планується повна кастомізація драконів. Випадковим чином генеровані світи. На початковому етапі в Steam гра отримувала позитивні відгуки. Але зараз думки гравців розділилися.

 

Dragonflight

Dragonflight1

Дата виходу: 2015 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Фентезі, симулятор дракона

Інді-симулятор в сетінгу фентезі. У цьому проекті, гравець зможе побувати в ролі справжнього вогнедишного дракона, який встав на бік добра і рятує світ від вторгнення темних сил. Стародавній ящір володіє могутньою силою, але і вороги використовують особливі методи і навіть власних драконів.

Dragonflight2 Dragonflight3 Dragonflight4 Dragonflight5

У грі реалізовано просте керування, що дозволяє виконувати складні маневри і різні трюки. Дракон має наведення, з допомогою якого зручно збивати інших літаючих ворогів. Головною відмінною рисою проекту, стали динамічні повітряні битви, безліч видів ворогів і якісна анімація руху рептилії.