Ігри про Першу Світову війну на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Першу Світову війну
Привіт! Тут зібрані кращі ігри про Першу Світову війну, ігри постійно відстежуються і коли виходять новинки, то відразу ж потрапляють сюди. Окремо я зробив добірку стратегій про Першу Світову війну. Також є відмінна добірка стратегій про Другу Світову війну.

 

Iron Storm

Iron-Storm-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: Шутер від першої особи, екшн

Iron Storm — являє собою суміш раннери, пригод і нікого симулятора диверсанта зі своєї альтернативною історією. Західна Німеччина, березень 1964 р. Перша Світова війна ще не закінчилася, головний герой лейтенант Джеймс Андерсон, повинен проникнути в тил ворога і знищити ключові позиції ворога. Так графіка і геймплей у гри вже застаріли, але навіть зараз для багатьох вона є непоганим еталоном старих ігор.

Iron-Storm-3 Iron-Storm-2 Iron-Storm-1 Iron-Storm

Гра наповнена атмосферою і відбувається в окопах Першої світової війни з елементами навколишнього середовища, таких як паркани з колючим дротом, бункери, шахти, газу війни і снайперів все це перемішується з новими технологіями вертольоти, лазери, електроніка та багато іншого. У грі є 6 нелінійних рівнів, присутні головоломки.

 

Wings of Honour: Battles of the Red Baron

Wings-of-Honour-Battles-of-the-Red-Baron-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Авіасимулятор

Battles of the Red Baron — авіасимулятор Першої світової війни. Сюжет гри починається в 1916 р. Манфред фон Ріхтхофен і його ескадрилья, наносять серйозну поразку в повітряних боях проти Союзних військ. У відповідь на це Союзники створюють спеціальну ескадрилью «Ангели знищення». В яку входять тільки кращі пілоти Союзних військ. Головне завдання ескадрильї – збити Червоного Барона і покласти кінець пануванню його «Літаючого цирку» в повітрі.Вам пощастить взяти в руки штурвал найвідоміших літаків цього періоду.

Wings-of-Honour-Battles-of-the-Red-Baron-1 Wings-of-Honour-Battles-of-the-Red-Baron-2 Wings-of-Honour-Battles-of-the-Red-Baron-3 Wings-of-Honour-Battles-of-the-Red-Baron

Тільки від вас залежить, чи залишиться Червоний Барон королем небес, або йому доведеться загинути в битві. Битва відбувається в надзвичайно динамічному, наповненому захоплюючими подіями світі, який як не можна краще уособлює час Першої світової війни. Захоплюючі бойові дій (повітряні сутички, бомбардування, розвідка і протиповітряна оборона). Широкий вибір з 24 літаків, надзвичайно правдоподібно відобразили найбільш відомі винищувачі Першої світової війни; ви можете вибирати між видом з кабіни пілота і видом збоку. Деталізоване і насичене ігрове оточення і багато іншого.

 

First Eagles: The Great Air War 1914-1918 (Орли першої світової)

Орлы-первой-мировой-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Авіасимулятор

Орли Першої Світової — Авіасимулятор присвяченій авіації Першої Світової війни у грі представлені такі моделі як: французький SPAD XIII, німецький Fokker D. VIIF і британський RAF S. E. 5a. В цілому в момент виходу від гри чекали багато чого, але судячи з відгуків вона не дала того, чого від неї очікували. У грі мало реалістичності.

Орлы-первой-мировой-1 Орлы-первой-мировой-2 Орлы-первой-мировой-3 Орлы-первой-мировой

Немає зльоту і посадки, якщо це не включити спеціально в опціях. Як правило гравець відразу ж виявляється в повітрі, де відбувається бій. Коптить можна бачити перед собою прилади але і тільки. Але в цілому ви просто літаєте в повітрі стріляючи у ворогів і намагаючись не потрапити під їх удар, перемігши повертаєтеся на базу.

 

Flyboys squadron

Flyboys-squadron-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Авіасимулятор, аркада

Flyboys squadron -гра за мотивами приємного кінофільму «Ескадрилья Лафайєт». Ескадрилья дійсно існувала в часи Першої Світової була американською добровольчої ескадрилью, яка воювала в складі французьких ВПС до вступу США.

Flyboys-squadron-1 Flyboys-squadron-2 Flyboys-squadron-3 Flyboys-squadron

Гра має кілька (13) невеликих місій, але в основному заточена під мультиплеер для онлайн гри між гравцями. У грі представлено 10 моделей літаків тієї епохи.

 

1914: Shells of Fury (Під Олександрівським прапором)

Под-александровским-флагом-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Симулятор підводного човна

1914: Shells of Fury («Під Андріївським прапором») — перший і поки єдиний симулятор бойової субмарини періоду Першої Світової війни. З урахуванням найдрібніших нюансів і деталей у ній представлені моделі російських і німецьких підводних човнів, бойових кораблів і торгових суден, аеропланів і дирижаблів того часу. Німецька сторона буде брати участь у крейсерських операції в Атлантиці, воювати з кораблями Антанти в Північному морі, оскаржувати простори Балтики. Російські підводники зможуть воювати на Чорному або Балтійському морі, в тому числі у складі Чинного загону червоного Балтійського флоту.

Под-александровским-флагом-1 Под-александровским-флагом-2 Под-александровским-флагом-3 1914-Shells-of-Fury

Просунуті гравці зможуть контролювати всі сторони корабельної життя, починаючи від ходової частини і закінчуючи навігаційним відсіком, гравці які не люблять вдаватися в подробиці можуть віддати все господарство під управлінням ШІ, а самим зайнятися полюванням на ворога з допомогою гармат, кулеметів і торпедних апаратів. Основна мета гри – виконання призначених завдань від Північного і Балтійського морів до Атлантики. Протягом всієї гри необхідно виконувати ризиковані підводні місії, розробляти стратегії, використовувати потужну зброю, захищаючи свою субмарину.

 

Battlefield 1918

Battlefield-1918-0

Дата виходу: 2004-2011 р.

Жанр: Шутер від першої особи, модифікація до Battlefield 1942

Battlefield 1918 — це величезна модифікація до популярного шутера Battlefield 1942. Даний мод переносить нас у часи Першої Світової війни, замінюючи всі зброю, бронетехніку і багато іншого, на характерна для того періоду. На полях боїв ви зможете побачити перші танки: французький FT17, німецький A7V, англійська Whippet; першу авіацію: величезні дирижаблі і одномоторні біплани; постріляти з польових гармат, кулеметів і гвинтівок Першої світової. У «Battlefield 1918» покращена система підрахунку ушкоджень, також адаптовані звуки вибухів, пострілів, роботи транспорту і обладнання. Відмінно промальовані страшні пейзажі окопної війни.

Battlefield-1918-1 Battlefield-1918-2 Battlefield-1918-3 Battlefield-1918

В грі є великий вибір місць для проведення боїв (понад 90 карт) Гра включає в себе великий вибір армій різних країн. Battlefield 1918 також має великий вибір транспортних засобів, літальних апаратів, озброєння, і навіть кораблі, які можуть використовуватися гравцем. Гра максимально наближена до реальності, гравець може померти від одного пострілу в голову або тіло. У травні 2011 року Battlefield 1918 вийшла остання версія 3.1 з тих пір ця модифікація не оновлюється.

 

NecroVision

NecroVision-4

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: шутер від першої особи, зомбі, вампіри, демони

NecroVision — шутер від першої особи в якому переплітається ретро і містика. Головний герой молодий американець Саймон Бейкер. В 1916 році під час Першої світової війни, він відправляється воювати в Європу. Під час важких і тривалих боїв загін, в якому бився Саймон, виявився відкинутий далеко за лінію фронту. Опинившись у ворожому оточенні, без зв'язку, провізії і практично без зброї, солдати були приречені. Стомлені і знесилені, бійці випадково знаходять підземну дослідну лабораторію божевільного німецького вченого, де з'ясовується, що під полями битв таїться куди більш страшне зло, ніж звичайна людська війна.

NecroVision-1 NecroVision-2 NecroVision-3 NecroVision

Дія гри розгортається в різноманітних декораціях: спочатку на полях битв Першої світової, потім — у жорстокому похмурому світі, де воюють вампіри і демони. Гравцеві належить битися автентичною зброєю часів Першої світової, а також застосовуючи потужні артефакти, створені божевільним професором з використанням технології вампірів. Поєднання вісімнадцяти видів зброї, різні заклинання і комбо-ударів. Бою з солдатами кайзера, а також битви з зомбі, вампірами і іншими створіннями темряви.

 

Verdun

Verdun-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер від першої особи, багатокористувацька

Verdun — це загоновий багатокористувацький шутер від першої особи в сеттінге другої Світової війни. Гра заснована на знаменитій битві при Вердені 1916 року. Гра включає в себе історично точні особливості Першої Світової війни такі як: реалістичне зброю, історичні карти, засновані на секторах Західного фронту і аутистичне обмундирування. Гра переносить Вас в одне з самих кровопролитних битв у Європі. Гру можна придбати у Steam (ну або завантажити на торрентах).

Verdun-1 Verdun-2 Verdun-3 Verdun

Гра має безліч позитивних відгуків, приміром багато відзначають її реалізм — потрапили в груди помер, потрапили в ногу поранений. Як вже було раніше сказано розробники радилися з істориками і відтворили повну картину тих часів. У грі на момент написання статті є 4 режими 3 командних 1 одиночний. У грі можна форматувати різні загони з різних класів бійців, стріляти, бити прикладом, використовувати хімічну зброю і захищатися від газів одягає протигази. Вийшов динамічний шутер і як його ще називають симулятор траншей.

 

Rise of Flight: Channel Battles Edition

Rise-of-Flight-Channel-Battles-Edition-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Авіасимулятор

Rise of Flight: Channel Battles Edition — самий реалістичний авіасимулятор про Першій світовій війні з коли-небудь створених. Підніміться в небо Європи, охоплені полум'ям війни, і прийміть участь в захоплюючих повітряних боях у часи становлення авіації. Повторіть знамениті подвиги таких прославлених асів, як: Манфред фон Ріхтгофен, Джеймс Маккадден, Жорж Гинемер і Едвард Рикенбекер. У грі представлено Більше 20 літаків тієї епохи.

Rise-of-Flight-Channel-Battles-Edition-1 Rise-of-Flight-Channel-Battles-Edition-2 Rise-of-Flight-Channel-Battles-Edition-3 Rise-of-Flight-Channel-Battles-Edition

Передовий авіасимулятор з просунутою льотної моделлю, гнучкими настройками складності, а також складною фізичною моделлю і унікальною реалізацією пошкоджень. У грі є декілька різних режимів: Швидкі місії — генерується випадкова повітряний бій. Одиночні завдання -вільний політ або заздалегідь сплановані сценарії. Кампанія – Гра включає три кампанії, кожна зі своєю захоплюючою історією. Кар'єра пілота – Даний режим гри дозволяє гравцеві вибрати одну з безлічі ескадрилій і взяти участь в історичних бойових вильоти на протязі війни. Ви можете вибрати, за яку ескадрилью ви хочете літати, дату початку кар'єри, біографії пілота і його початкову звання, далі просуваючись по службі і отримуючи нові нагороди.

 

Super Trench Attack!

Super-Trench-Attack-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Шутер аркада, RPG, вид зверху

Super Trench Attack! — захоплююча комедиийная ретро-аркада з елементами РПГ, в якій головний герой буде захищати свою країну в Умовах Світової війни. Вам належить знищувати радіолокаційні вежі, зачищати бункери від усіх ворогів, рятувати своїх союзників з полону і добувати секретні документи.У перервах між місіями, на базі, Ви зможете купити нову зброю і боєприпаси. А також зробити апгрейд стовбура, щоб він швидше стріляв і перезаряжался. Також у Вас є можливість прилягти в своєму наметі і відновити здоров'я.

Super-Trench-Attack-1 Super-Trench-Attack-2Super-Trench-Attack-3 Super-Trench-Attack!

Геймплей простий — вид зверху ви керуєте своїм героєм розстрілюючи ворогів, спілкуючись з іншими персонажами і попутно прокачиваете свого персонажа. Графіка представляє собою мультяшну аплікацію. У грі є 16 місій у яких є свої унікальні боси з усім цим вам допоможуть впоратися унікальні предмети, зброю і пастки героя. Історія звичайно в грі вигадана, історичних подій власне немає ніяких, Але гра відрізняється своїм чудовим гумором, нажаль який не підтримується російською мовою, динамічним екшеном

 

Valiant Hearts: The Great War

Valiant-Hearts-The-Great-War=0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Пригоди, головоломки

Valiant Hearts: The Great War це прекрасна ігор стала однією з кращих ігор 2014 року і що отримала багато хороших відгуків,розповідає про чотирьох різних людей, які опинилися на фронті Першої Світової війни за ними завжди слід вірний пес-санітар. Протягом всієї гри життя персонажів нерозривно пов'язані. Дружба, любов, самопожертва і нещастя — все це чекає їх у боротьбі за свою людяність під час війни. Ігровий процес представлений у вигляді 2.5 D-платформера. Геймплей полягає у вирішенні головоломок і пошуку предметів. Гра має мультиплікаційна графіка.

Valiant-Hearts-The-Great-War-3 Valiant-Hearts-The-Great-War-2 Valiant-Hearts-The-Great-War-1 Valiant-Hearts-The-Great-War

Сюжет гри заснований на листах з фронту Фелікса Шазаля, французького солдата і, кажуть, прадідусі одного з розробників в грі також є справжні фотографії та документи того часу. Історія гри починається в 1914 році і закінчується в 1918 р. коли американські війська офіційно висаджуються в Європі. Valiant Hearts можна віднести до категорії ігор, в яких занурюєшся в атмосферу і як би переживаєш разом з її героями, все що з ними пов'язано, попутно вирішуючи головоломки, використовуючи пса-одного, знаходячи предмети та інше.

 

Battlefield 1

battlefield1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Історичний багатокористувацький шутер від першої особи. Сюжет гри проносить по основних битв Першої Світової війни. Гравець зможе особисто взяти участь у штурмі, «Окопної війни», захист, а також взяти під контроль автентичні види техніки начебто ромбовидного британського танки Mk. 1, класичного французького Ft. 17, безлічі літаків і навіть легендарного Цепеліна.

battlefield2 battlefield3 battlefield4 battlefield5

У грі присутня одиночна компанія і багатокористувацька гра, з декількома режимами, що підтримують до 64 гравців. Гравці в онлайн грі, розділені на класи. Кожен клас володіє власним типом гвинтівок, кулеметів, дробовиків і особливими гаджетами. У процесі гри, геймер буде заробляти спеціальні окуляри досвіду, які можна витратити на дослідження нового озброєння і перков. З головних достоїнств Battlefield 1, можна відзначити відмінну графіку, разрушаемость, великий вибір автентичної техніки, величезний арсенал зброї.

 

Є що сказати? Тоді говори!