Кращі ігри про прибульців, інопланетян і НЛО | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про інопланетян і прибульців
Half-Life 1 і 2

Half-Life-0

Дата виходу: 2001-200 р. р.

Жанр: Шутер від першої особи, головоломки

Відео огляд гри

Half-Life — культовий шутер від першої особи отримав величезну кількість нагород і шанувальників. Основою сюжету більшості ігор серії є пригоди фізика-теоретика Гордона Фрімена, який стає єдиним, хто може врятувати Землю від поневолення інопланетянами. Серія популярна завдяки продуманому дизайну, вивіреному ігрового процесу і незвичайної подачі сюжету — гравцеві доводиться самостійно розбиратися в тому, що відбувається і, використовуючи виявлені факти, намагатися зрозуміти, що відбулося і відбувається в навколишньому світі.

Half-Life-1 Half-Life-2 Half-Life-3 half-life

Ігри серії являють собою шутери від першої особи, розбавлені рішенням нескладних головоломок (відкриття замкнених дверей, підняття моста для проїзду машини тощо). Ігри є лінійними і, в основному, заснованими на скриптах. Тобто поява і поведінку ворогів або розігрування чергової сцени запрограмовано в грі і викликається в заздалегідь визначений розробниками момент.

 

The Ward

The-Ward-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Пригоди, квест

Посланник – пригодницька гра в динамічному ритмі. На стику тисячоліть перед людством постала ще одне завдання, вирішити яку треба вам – Девіду Уокеру, командира космічного апарату «Аполло-19», який нині відбуває термін в міжгалактичної в'язниці. Виконуючи місію спостереження за сейсмічною активністю Місяця, ваш корабель зазнав обстрілу НЛО; всі члени екіпажа, крім командира – загинули. Як єдиного вцілілого, прибульці забирають вас у полон. Тепер, коли ваші рухи обмежені, потрібно втекти з військової бази інопланетних істот. Для з'ясування завдання вам знадобляться матеріальні засоби – імплантант-транслятор мови інопланетян і голографічна маска-костюм, а також нематеріальні – набуття здатності до телепатії.

The-Ward-1 The-Ward-2 The-Ward-3 The-Ward

Сюжет гри складається з трьох епізодів. Спочатку гравець виступає в ролі втікача, завдання якого – вийти з в'язниці, далі – в ролі детектива, який переслідує космічних злочинців. В третьому епізоді вам належить прийняти роль такого собі «міцного горішка», який зможе запобігти катастрофі, що насувається на Землю. Завдання ускладнюється тим, що на шляху до досягнення мети вам будуть протистояти народи з дуже витонченим інтелектом, що гарантує багато годин захоплюючої гри за комп'ютером.

 

Alien Sky. Ворожі небеса

Alien-Sky-Враждебные-небеса-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: аркада, екшн, пригоди, ігри про космос

Alien Sky. Ворожі небеса – космічна аркада, де гравцеві доведеться боротися проти кровожерливих агресивних інопланетян. Величезна кількість ворожо налаштованих космічних кораблів постійно проводить атаки планетарних систем. Тільки знищивши певну кількість ворожих суден можна модернізувати свій винищувач, поставивши на нього нові системи захисту, зброю та бомби.

Alien-Sky-Враждебные-небеса-1 Alien-Sky-Враждебные-небеса-2 Alien-Sky-Враждебные-небеса-3 Alien-Sky12

По мірі виконання завдань стає доступним подолання потужних охоронних систем. Гравцеві потрібно виробляти окрему тактику для окремого рівня і боса. Безліч спецефектів і різні місії забезпечують неймовірні емоції від гри. Щоб небо більше не було ворожим, а Земля стала вільною, треба проводити битви в космосі!

 

Unreal 2: The Awakening

Unreal-2-The-Awakening-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Unreal 2: The Awakening — дія гри відбувається в 2251 році. Ви — Джон Дальтон, колишній морпех, якого призначили патрулювати кордону людства як Головнокомандувача Земними Колоніальними Силами. Несподівано, ваша монотонне життя руйнується сигналом лиха. Страшна метушня серед рас вибухнула під час вашої зміни. Пориньте у конфлікт, який визначить долю галактики, адже ви — єдина надія людства на порятунок. Це — не чергова буденна місія. Очольте загін морпіхів, які захищають спустошену базу. Зачистите базу супротивника. Врятуйте вижив, потрапив у пастку після атаки прибульців.

Unreal-2-The-Awakening-1 Unreal-2-The-Awakening-2 Unreal-2-The-Awakening-3 unreal2

Інтер'єри космічних станцій і напівзруйнованих наукових баз, дикі інопланетні джунглі,населені жахливими створіннями. Вдале приземлення на одній з колонизируемых планет запаморочилось дивним інцидентом. Могутній артефакт, п'ять інопланетних рас і конфлікт у власній команді змусять зібрати останні зусилля волі і виконати покладену на Вас місію.

 

Alien Shooter

Alien-Shooter-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: екшен, аркада

Alien Shooter — гра в жанрі аркадного екшна з елементами RPG. Гра відрізняється великою кількістю крові, яка залишається після вбивства ворогів, колір крові можна змінювати з червоного на зелений або жовтий. Гравцеві належить грати за десантника, попередньо вибравши стать персонажа. В основному гра зводиться до знищення всіма можливими способами і засобами військ чужих, нападників на гравця, однак також по ходу гри героєві належить виконувати нескладні місії по пошуку вибухівки, включенню електроенергії, мінування різних об'єктів. Гра входить в список ігор зроблених у Росії.

Alien-Shooter-1 Alien-Shooter-2 Alien-Shooter-3 Alien-Shooter

У грі передбачено два режими гри — це кампанія (в цьому режимі гравець безпосередньо займається проходженням гри за рівнями) і виживання (гравець знаходиться на обмеженій ділянці території, з усіх боків якої на нього насувається все більш збільшується кількість монстрів).

 

Alien Shooter 2

Alien-Shooter-2-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Action, RPG, аркада

Відео геймплея гри

Alien Shooter 2 – масштабне продовження відомої аркади, що одержала визнання ігрового співтовариства і преси. Гра, що представляє невелику аркадну стрілялку, присвячену тотального винищування інопланетних істот, у другій частині переросла в повноцінний екшен з елементами RPG. Головні нововведення полягають у сюжетної кампанії з безліччю побічних завдань, режимах командного бою, тоннах зброї і декількох видах військової техніки. Разом з тим, в новій грі дії стали ще динамічніше, герої – крутіше, монстри - зліше, а гармати – убойней!

Alien-Shooter-2-1 Alien-Shooter-2-2 Alien-Shooter-2-3 Alien-Shooter-2

Гравця чекають 17 захоплюючих місій; виконуючи завдання можна стріляти з мобільного зброї, стаціонарних знарядь і керувати роботами. Багатий арсенал зброї – понад 50 видів, також є близько 20 видів корисних предметів: аптечки, радари, дрони, ліхтарики і т. д.

 

Prey

Prey-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Prey — науково-фантастична комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи. Історія присвячена Домаси Таводи (Черокі, він же Томмі) з племені черокі, механіку в гаражі і колишнього солдата Армії США. Томмі разом зі своїми рідними потрапляє на космічний корабель прибульців, який подорожує по космосу викрадає різні раси і харчується ними. Нашому героєві доведеться досліджувати корабель і знайти рішення для порятунку.

Prey-1 Prey-2 Prey-3 Prey

Prey це футуристичний шутер, про індіанця бореться з інопланетними загарбниками за допомогою магічної сили, органічного зброї і порталів. Який досліджує космічний корабель (Сфера) вміє залишати свою фізичну оболонку, використовувати плазмомет, ракетниці, кислотний розпилювач і навіть гайковий ключ для знищення прибульців.

 

Area-51

Area-51-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Шутер від першої особи, екшн, пригоди

Відео огляд гри

Зона 51 — фантастичний шутер, хороший подарунок для тих, хто дійсно вірить в існування інопланетних форм життя, про які мовчить уряд. Аварія в секретній лабораторії спричинила витік небезпечного військового вірусу. Головний герой у складі загону спецпідрозділу проникає в карантинну зону, щоб запобігти його подальше розповсюдження. Потрапивши в епіцентр катастрофи, він дізнається, що лабораторія знаходиться під владою чужинців, які разом з продажними вченими в ній проводять жорстокі експерименти над людьми, і аварія – не випадковість...

Area-51-1 Area-51-2 Area-51-3 Area-51

Захоплюючий сюжет відкриє завісу таємниці, за якою стоїть істина. Всі хто знає правду про секретної лабораторії, довго не живуть. Борючись за виживання і реалізацію головного завдання, доведеться проявити неабияку спритність і кмітливість, покладаючи надії на мутагенні ефекти вірусу і інопланетне зброю.

 

Серія ігор Lost Planet

Lost-Planet-0

Дата виходу: 2006-2013 р.

Жанр: Шутер від третьої особи, ігри про роботів

Lost Planet — науково-фантастичний шутер події якого розгортаються в далекому майбутньому на планеті E. D. N. III, коли умови для проживання на Землі для людини стали неможливі. Корпорація NEVEC планує колонізувати планету. Прибувши на планету, NEVEC виявляє інопланетну расу, яка називає себе Акрид, і змушена миттєво відмовитися від колонізації планети. Повернувшись на E. D. N. III з армією, готової до бою, вони виявляють, що Акриди містять теплові джерела енергії (T-ENG), яка необхідна, щоб вижити на планеті. Знищенням Акридов, війна з корпорацією і піратами це чекає гравця.

Lost-Planet-1 Lost-Planet-2 Lost-Planet-3 Lost-Planet

Гравець управляє головним персонажем гри з видом від третьої особи. Можна перемикатися між видом від першої особи і видом від третьої особи в будь-який момент. Гравець може подорожувати пішки або їздити на роботах-хутрі, званих бронекостюмами. Бронекостюм несе важке озброєння, таке як кулемет Гатлінга і ракетні пускові установки. Пересуваючись пішки, гравці можуть використовувати гак, щоб дістатися до важкодоступних місць, або підключити до бронекостюму і захопити його.

 

Серія ігор Crysis

Crysis-0

Дата виходу: 2007-2013 р.

Жанр: Науково-фантастичний шутер від першої особи, екшн, пригоди

Відео огляд гри Crysis 3

Crysis – фантастичний бойовик, в якому гравцям належить грати за бійців елітного підрозділу. У понятті апокаліпсису люди завжди означали повінь, страшну епідемію або ядерну війну. Але в цій грі сценарій судного дня зовсім не такий: на один з островів падає метеорит, який в ході його вивчення виявляється космічним кораблем прибульців. Інопланетний розум намагається винищити людство шляхом різкої зміни клімату Землі. Єдиними захисниками нашого існування стали спецпідрозділу США і Кореї, які вирушили в епіцентр кліматичних аномалій. Приготуйтеся стати обличчям до обличчя з невідомим ворогом – в цій битві на вас покладено вирішальна роль! Гра входить в список найкрасивіших ігор на ПК.

Crysis-1 Crysis-2 Crysis-3 Crysis

Герой має в оснащенні унікальний бойовий костюм, наділений особливими можливостями. Костюм додає швидкість пересування, постійна динаміка заважає точно прицілитися противнику. Надздібності дозволяють піднімати ворогів однією рукою, відбивати їхала назустріч машину, стрибати у висоту більше ніж на 2 метри. Герою дозволено використовувати режим невидимості і посиленої броні. На їх включення витрачається енергія. Здоров'я персонажа після поранень відновлюється поступово, костюм вбудовано пристрій самолікування. Присутня можливість їзди на БТР і танках.

 

Universe at War: Earth Assault

Universe-at-War-Earth-Assault-0

Дата виходу: 30 жовтня 2007 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Всесвіт у війні: штурм Землі — хороша пророблена і барвиста стратегія дії, в якій відбуваються в 2012 році, коли прибульці відомі як Ієрархія висаджуються на Землі з метою захоплення природних ресурсів планети. З самого початку вторгнення сили Землі були безжально знищені нескінченними ордами піхоти і військової техніки. Залишилася лише жменька військових сил, а цивільне населення знаходиться на межі вимирання. Але на допомогу людям прийшла раса розумних роботів-Новус. Вони були створені штучним інтелектом по імені Засновник після руйнування їх рідного світу Ієрархією. Прибувши, вони виявляють, що військові сили людей ще чинять опір. Тим часом, у великій пустелі активізується стародавня пастка, посилаючи сигнал. В глибині океанів починається прокидатися ще одна сила — раса Масарі.

Universe-at-War-Earth-Assault-1 Universe-at-War-Earth-Assault-2 Universe-at-War-Earth-Assault-3 Universe-at-War-Earth-Assault

Як ви зрозуміли з опису грати ми будемо за три інопланетні раси. Хоча люди не є поширенішою фракцією, гравець може управляти ними в тренувальному рівні. Вони також періодично з'являються в грі. Гра поєднує два режиму. Збір ресурсів, організація армій і управління територіями відбуваються на стратегічному рівні і не вимагає поспіху. Повний контроль над ситуацією. Кожна із сторін може бути повністю преображена за бажанням гравця. Зброя і спеціалізація військ легко змінюються прямо на лінії фронту, а дерево технологій адаптується під поточні потреби. Унікальні війська. Забудьте про непоказних танках і повільної піхоті, у війні майбутнього все вирішують високі технології та розміри.

 

Серія ігор Mass Effect

mass11

Дата виходу: 2007-2012 р.

Жанр: RPG від третьої особи, бойовик, ігри з редактором героя.

Відео огляд Mass Effect

Mass Effect рольової бойовик. Сюжет переносить гравця в далеке майбутнє, в якому людство посідає зовсім не провідне положення в ієрархії міжрасового альянсу. Хоч в галактиці людям і не довіряють, саме за ними вирішальне слово у вирішенні основного конфлікту. Гравець керує капітаном Шепардом, основним претендентом на звання людини-спектру. Так називається посада елітного оперативника в Раді Цитаделі – головного керівного органу галактики. Але на шляху Шепарда стоїть ворог – легендарний спектр Сарен, який, намагаючись воскресити загадкову армію Женців, влаштовує чергову заварушку.

Mass-Effect-1 Mass-Effect-2 Mass-Effect-3 Mass-Effect

Геймплей відрізняється особливою цікавістю і поєднує в собі все краще з раніше випущених ігор BioWare. Тут є і гілляста система діалогів, змінює світогляду і відносини з ігровими персонажами, і продуманість сюжету, і нелінійність додаткових квестів. Безсумнівний плюс – великі розміри всесвіту: безліч планет, на яких необхідно виконувати побічні квести. Велика кількість інопланетних рас. Забавно те, що Шепард може вступати в любовний зв'язок з інопланетянами.

 

XCOM: Enemy Unknown

XCOM-Enemy-Unknown-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Покрокова стратегія

Відео огляд гри

У XCOM: Enemy Unknown якісно поєднуються елементи тактичної покрокової стратегії і неймовірно захоплюючого екшену. Гравцеві належить стати частиною військового угруповання, що носить назву XCOM. Завдання цієї організації полягає в перешкоджанні інопланетянам захопити Землю. На вас, як командира підрозділу, лягає відповідальність у розподілі ресурсів, розвиток технологій, розробці загальної стратегії битв і визначенні тактичну диспозицію кожного солдата. Оригінальну XCOM називають справжньою перлиною світу комп'ютерних ігор. Дану версію розробники наситили новими ворогами і новими технологіями, з допомогою яких гравцеві доведеться захищати Землю. Гра входить в топ кращих стратегій.

XCOM-Enemy-Unknown-1 XCOM-Enemy-Unknown-2 XCOM-Enemy-Unknown-3 XCOM-Enemy-Unknown

У ваших руках виявиться вся доля людства. Тільки ефективне дослідження технологій прибульців, розвиток власної бази, планування операцій та контроль пересування і дій бійців на полі бою допоможе досягти успіху у війні за життя людської форми життя. В ігровому процесі потрібно наймати, екіпірувати і навчати персонал і солдатів; шукати та знешкоджувати агресивно налаштованих прибульців; розвивати та розбудовувати власну штаб-квартиру. В тактичних битвах на Землі можна викликати підтримку з повітря – «Рейнджери» і перехоплювачі. Належить захищати землю в 70 місіях, при цьому доведеться боротися в різних регіонах планети не тільки проти інопланетян, але і уряди деяких держав.

 

XCOM: Enemy Within

XCOM-Enemy-Within-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Покрокова стратегія

Відео огляд гри

XCOM: Enemy Within — розширене перевидання, поліпшена й доповнена версія XCOM: Enemy Unknown. PC-версія вимагає наявності встановленої оригінальної гри XCOM: Enemy Unknown.

XCOM-Enemy-Within-1 XCOM-Enemy-Within-2 XCOM-Enemy-Within-3 XCOM-Enemy-Within

XCOM: Enemy Within» — несюжетное додаток, яке розширює гру різноманітними місіями, зброєю, хутрами, навичками і дозволяє грати в неї без попереднього проходження оригінальної «XCOM: Enemy Unknown

 

The Bureau: XCOM Declassified

The-Bureau-XCOM-Declassified-0

Дата виходу: 20 серпня 2013 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Відео огляд гри

The Bureau: XCOM Declassified — є частиною серії XCOM, але на відміну від інших ігор є шутером а не стратегією. Дії в грі розгортаються в 60-х роках у Сполучених Штатах Америки. Протагоніст гри — агент ЦРУ Вільям Картер, який, будучи переведений в службу XCOM, розслідує ознаки вторгнення прибульців на Землю. для ефективної боротьби проти ворога, гравець повинен буде вивчати, і винаходити різні методи боротьби проти нього.

The-Bureau-XCOM-Declassified-1 The-Bureau-XCOM-Declassified-2 The-Bureau-XCOM-Declassified-3 The-Bureau-XCOM-Declassified

Основними ворогами є так звані чужі, гуманоїди володіють передовими технологіями, включаючи лазерне і плазмове зброю. У грі є режим тактичного огляду, при вході в який ігровий час сповільнюється, щоб віддати накази двом агентам, подорожуючим з протагоністом. Робота з агентами – ключова особливість гри. Класи агентів можна налаштовувати, підбираючи здібності, корисні в місіях.

 

XCOM 2

XCOM-2-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Покрокова тактична стратегія, RPG

XCOM 2 – продовження захоплюючої стратегії, дія якої відбувається через 20 років після подій першої частини гри. Світові лідери повністю капітулювали перед вторгненням інопланетян, остання лінія оборони у вигляді організації XCOM – повністю зруйнована. Тепер Землею керують інопланетяни. З їх допомогою будуються чудові міста, що, здавалося б, обіцяє людству світле майбутнє. Але плани прибульців аж ніяк не мирні – в їх підступних задумах – винищення всіх незгодних з новим режимом. Вільно дихати можуть тільки ті, хто живе на околиці світу. Саме тут збирається команда, небайдужа до майбутнього планети і готова виступити в битві за свободу всіх жителів Землі.

XCOM-22 XCOM-23 XCOM-24 XCOM-2

Залишки легендарної угруповання XCOM зобов'язані раз і назавжди покінчити з інопланетної загрозою. В загоні гравця – п'ять класів солдатів, кожен з яких володіє своїми здібностями. Це дає свободу вибору у створенні бійців, що підходять під ваш тактичний план. У цій частині були проведені доопрацювання над ігровою механікою, внаслідок чого покращилась тактична спритність в бою. Для здійснення засідок на ворожі конвої використовуйте камуфляж. Рятуйте високопоставлених осіб і поранених товаришів. У виконанні місій вам доведеться битися проти могутніх видів прибульців і їх прихильників режиму – Адвентов. Завдання належить виконувати в різних куточках світу: в мегаполісах, заповідних зонах і навіть на територіях баз інопланетян.

 

Серія ігор UFO

UFO-0

Дата виходу: 2003-2007 р. р.

Жанр: Глобальна стратегія, тактична рольова гра

Відео огляд UFO: Afterlight

UFO — серія комп'ютерних ігор, випущених компанією ALTAR Interactive і є ідейним продовженням ігор серії XCOM. Всі ігри серії є об'єднанням двох жанрів — глобальної стратегії і тактичного екшену. Дане поєднання успадковано від попередніх ігор серії X-COM. Ігри серії «UFO» пов'язані з іграми серії X-COM ідейно, але сюжетно їх не продовжують. У той же час сюжети всіх ігор серії UFO пов'язані між собою.

UFO-1 UFO-2 UFO-3 UFO

Гравець управляє діями елітного підрозділу сухопутних військ і будує мережу пов'язаних між собою баз, збираючи для цього певного роду ресурси при цьому бореться з нашестям прибульців.У серії три гри: UFO: Aftermath -2003 р. UFO: Aftershock -2005 р. і UFO: Afterlight-2007 р. В перших двох частинах дії відбуваються на Землі в третій на Марсі, де у людства своя колонія.

 

Дилогія Anomaly: Warzone Earth

Anomaly-Warzone-Earth-0

Дата виходу: Перша 2011 р. Друга 2013 р.

Жанр: Стратегія, Tower Defense, вид зверху

Відео огляд гри

Аномалія. Поле битви – Земля поєднує в собі елементи стратегії і екшену. Під відповідальністю гравця знаходиться контроль невеликого взводу, з яким йому належить пройти від Багдада до Токіо, вбиваючи на своєму шляху інопланетян, які володіють секретними технологіями. Запорукою успіху в битвах може стати тільки правильно підібрана тактика. Головне в грі перед вами стоїть завдання порятунку Землі від інопланетної атаки і вторгнення.

Anomaly-Warzone-Earth-1 Anomaly-Warzone-Earth-2