Кращі ігри про прибульців, інопланетян і НЛО | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про інопланетян і прибульців
Half-Life 1 і 2

Half-Life-0

Дата виходу: 2001-200 р. р.

Жанр: Шутер від першої особи, головоломки

Відео огляд гри

Half-Life — культовий шутер від першої особи отримав величезну кількість нагород і шанувальників. Основою сюжету більшості ігор серії є пригоди фізика-теоретика Гордона Фрімена, який стає єдиним, хто може врятувати Землю від поневолення інопланетянами. Серія популярна завдяки продуманому дизайну, вивіреному ігрового процесу і незвичайної подачі сюжету — гравцеві доводиться самостійно розбиратися в тому, що відбувається і, використовуючи виявлені факти, намагатися зрозуміти, що відбулося і відбувається в навколишньому світі.

Half-Life-1 Half-Life-2 Half-Life-3 half-life

Ігри серії являють собою шутери від першої особи, розбавлені рішенням нескладних головоломок (відкриття замкнених дверей, підняття моста для проїзду машини тощо). Ігри є лінійними і, в основному, заснованими на скриптах. Тобто поява і поведінку ворогів або розігрування чергової сцени запрограмовано в грі і викликається в заздалегідь визначений розробниками момент.

 

The Ward

The-Ward-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Пригоди, квест

Посланник – пригодницька гра в динамічному ритмі. На стику тисячоліть перед людством постала ще одне завдання, вирішити яку треба вам – Девіду Уокеру, командира космічного апарату «Аполло-19», який нині відбуває термін в міжгалактичної в'язниці. Виконуючи місію спостереження за сейсмічною активністю Місяця, ваш корабель зазнав обстрілу НЛО; всі члени екіпажа, крім командира – загинули. Як єдиного вцілілого, прибульці забирають вас у полон. Тепер, коли ваші рухи обмежені, потрібно втекти з військової бази інопланетних істот. Для з'ясування завдання вам знадобляться матеріальні засоби – імплантант-транслятор мови інопланетян і голографічна маска-костюм, а також нематеріальні – набуття здатності до телепатії.

The-Ward-1 The-Ward-2 The-Ward-3 The-Ward

Сюжет гри складається з трьох епізодів. Спочатку гравець виступає в ролі втікача, завдання якого – вийти з в'язниці, далі – в ролі детектива, який переслідує космічних злочинців. В третьому епізоді вам належить прийняти роль такого собі «міцного горішка», який зможе запобігти катастрофі, що насувається на Землю. Завдання ускладнюється тим, що на шляху до досягнення мети вам будуть протистояти народи з дуже витонченим інтелектом, що гарантує багато годин захоплюючої гри за комп'ютером.

 

Alien Sky. Ворожі небеса

Alien-Sky-Враждебные-небеса-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: аркада, екшн, пригоди, ігри про космос

Alien Sky. Ворожі небеса – космічна аркада, де гравцеві доведеться боротися проти кровожерливих агресивних інопланетян. Величезна кількість ворожо налаштованих космічних кораблів постійно проводить атаки планетарних систем. Тільки знищивши певну кількість ворожих суден можна модернізувати свій винищувач, поставивши на нього нові системи захисту, зброю та бомби.

Alien-Sky-Враждебные-небеса-1 Alien-Sky-Враждебные-небеса-2 Alien-Sky-Враждебные-небеса-3 Alien-Sky12

По мірі виконання завдань стає доступним подолання потужних охоронних систем. Гравцеві потрібно виробляти окрему тактику для окремого рівня і боса. Безліч спецефектів і різні місії забезпечують неймовірні емоції від гри. Щоб небо більше не було ворожим, а Земля стала вільною, треба проводити битви в космосі!

 

Unreal 2: The Awakening

Unreal-2-The-Awakening-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Unreal 2: The Awakening — дія гри відбувається в 2251 році. Ви — Джон Дальтон, колишній морпех, якого призначили патрулювати кордону людства як Головнокомандувача Земними Колоніальними Силами. Несподівано, ваша монотонне життя руйнується сигналом лиха. Страшна метушня серед рас вибухнула під час вашої зміни. Пориньте у конфлікт, який визначить долю галактики, адже ви — єдина надія людства на порятунок. Це — не чергова буденна місія. Очольте загін морпіхів, які захищають спустошену базу. Зачистите базу супротивника. Врятуйте вижив, потрапив у пастку після атаки прибульців.

Unreal-2-The-Awakening-1 Unreal-2-The-Awakening-2 Unreal-2-The-Awakening-3 unreal2

Інтер'єри космічних станцій і напівзруйнованих наукових баз, дикі інопланетні джунглі,населені жахливими створіннями. Вдале приземлення на одній з колонизируемых планет запаморочилось дивним інцидентом. Могутній артефакт, п'ять інопланетних рас і конфлікт у власній команді змусять зібрати останні зусилля волі і виконати покладену на Вас місію.

 

Alien Shooter

Alien-Shooter-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: екшен, аркада

Alien Shooter — гра в жанрі аркадного екшна з елементами RPG. Гра відрізняється великою кількістю крові, яка залишається після вбивства ворогів, колір крові можна змінювати з червоного на зелений або жовтий. Гравцеві належить грати за десантника, попередньо вибравши стать персонажа. В основному гра зводиться до знищення всіма можливими способами і засобами військ чужих, нападників на гравця, однак також по ходу гри героєві належить виконувати нескладні місії по пошуку вибухівки, включенню електроенергії, мінування різних об'єктів. Гра входить в список ігор зроблених у Росії.

Alien-Shooter-1 Alien-Shooter-2 Alien-Shooter-3 Alien-Shooter

У грі передбачено два режими гри — це кампанія (в цьому режимі гравець безпосередньо займається проходженням гри за рівнями) і виживання (гравець знаходиться на обмеженій ділянці території, з усіх боків якої на нього насувається все більш збільшується кількість монстрів).

 

Alien Shooter 2

Alien-Shooter-2-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Action, RPG, аркада

Відео геймплея гри

Alien Shooter 2 – масштабне продовження відомої аркади, що одержала визнання ігрового співтовариства і преси. Гра, що представляє невелику аркадну стрілялку, присвячену тотального винищування інопланетних істот, у другій частині переросла в повноцінний екшен з елементами RPG. Головні нововведення полягають у сюжетної кампанії з безліччю побічних завдань, режимах командного бою, тоннах зброї і декількох видах військової техніки. Разом з тим, в новій грі дії стали ще динамічніше, герої – крутіше, монстри - зліше, а гармати – убойней!

Alien-Shooter-2-1 Alien-Shooter-2-2 Alien-Shooter-2-3 Alien-Shooter-2

Гравця чекають 17 захоплюючих місій; виконуючи завдання можна стріляти з мобільного зброї, стаціонарних знарядь і керувати роботами. Багатий арсенал зброї – понад 50 видів, також є близько 20 видів корисних предметів: аптечки, радари, дрони, ліхтарики і т. д.

 

Prey

Prey-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Prey — науково-фантастична комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи. Історія присвячена Домаси Таводи (Черокі, він же Томмі) з племені черокі, механіку в гаражі і колишнього солдата Армії США. Томмі разом зі своїми рідними потрапляє на космічний корабель прибульців, який подорожує по космосу викрадає різні раси і харчується ними. Нашому героєві доведеться досліджувати корабель і знайти рішення для порятунку.

Prey-1 Prey-2 Prey-3 Prey

Prey це футуристичний шутер, про індіанця бореться з інопланетними загарбниками за допомогою магічної сили, органічного зброї і порталів. Який досліджує космічний корабель (Сфера) вміє залишати свою фізичну оболонку, використовувати плазмомет, ракетниці, кислотний розпилювач і навіть гайковий ключ для знищення прибульців.

 

Area-51

Area-51-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Шутер від першої особи, екшн, пригоди

Відео огляд гри

Зона 51 — фантастичний шутер, хороший подарунок для тих, хто дійсно вірить в існування інопланетних форм життя, про які мовчить уряд. Аварія в секретній лабораторії спричинила витік небезпечного військового вірусу. Головний герой у складі загону спецпідрозділу проникає в карантинну зону, щоб запобігти його подальше розповсюдження. Потрапивши в епіцентр катастрофи, він дізнається, що лабораторія знаходиться під владою чужинців, які разом з продажними вченими в ній проводять жорстокі експерименти над людьми, і аварія – не випадковість...

Area-51-1 Area-51-2 Area-51-3 Area-51

Захоплюючий сюжет відкриє завісу таємниці, за якою стоїть істина. Всі хто знає правду про секретної лабораторії, довго не живуть. Борючись за виживання і реалізацію головного завдання, доведеться проявити неабияку спритність і кмітливість, покладаючи надії на мутагенні ефекти вірусу і інопланетне зброю.

 

Серія ігор Lost Planet

Lost-Planet-0

Дата виходу: 2006-2013 р.

Жанр: Шутер від третьої особи, ігри про роботів

Lost Planet — науково-фантастичний шутер події якого розгортаються в далекому майбутньому на планеті E. D. N. III, коли умови для проживання на Землі для людини стали неможливі. Корпорація NEVEC планує колонізувати планету. Прибувши на планету, NEVEC виявляє інопланетну расу, яка називає себе Акрид, і змушена миттєво відмовитися від колонізації планети. Повернувшись на E. D. N. III з армією, готової до бою, вони виявляють, що Акриди містять теплові джерела енергії (T-ENG), яка необхідна, щоб вижити на планеті. Знищенням Акридов, війна з корпорацією і піратами це чекає гравця.

Lost-Planet-1 Lost-Planet-2 Lost-Planet-3 Lost-Planet

Гравець управляє головним персонажем гри з видом від третьої особи. Можна перемикатися між видом від першої особи і видом від третьої особи в будь-який момент. Гравець може подорожувати пішки або їздити на роботах-хутрі, званих бронекостюмами. Бронекостюм несе важке озброєння, таке як кулемет Гатлінга і ракетні пускові установки. Пересуваючись пішки, гравці можуть використовувати гак, щоб дістатися до важкодоступних місць, або підключити до бронекостюму і захопити його.

 

Серія ігор Crysis

Crysis-0

Дата виходу: 2007-2013 р.

Жанр: Науково-фантастичний шутер від першої особи, екшн, пригоди

Відео огляд гри Crysis 3

Crysis – фантастичний бойовик, в якому гравцям належить грати за бійців елітного підрозділу. У понятті апокаліпсису люди завжди означали повінь, страшну епідемію або ядерну війну. Але в цій грі сценарій судного дня зовсім не такий: на один з островів падає метеорит, який в ході його вивчення виявляється космічним кораблем прибульців. Інопланетний розум намагається винищити людство шляхом різкої зміни клімату Землі. Єдиними захисниками нашого існування стали спецпідрозділу США і Кореї, які вирушили в епіцентр кліматичних аномалій. Приготуйтеся стати обличчям до обличчя з невідомим ворогом – в цій битві на вас покладено вирішальна роль! Гра входить в список найкрасивіших ігор на ПК.

Crysis-1 Crysis-2 Crysis-3 Crysis

Герой має в оснащенні унікальний бойовий костюм, наділений особливими можливостями. Костюм додає швидкість пересування, постійна динаміка заважає точно прицілитися противнику. Надздібності дозволяють піднімати ворогів однією рукою, відбивати їхала назустріч машину, стрибати у висоту більше ніж на 2 метри. Герою дозволено використовувати режим невидимості і посиленої броні. На їх включення витрачається енергія. Здоров'я персонажа після поранень відновлюється поступово, костюм вбудовано пристрій самолікування. Присутня можливість їзди на БТР і танках.

 

Universe at War: Earth Assault

Universe-at-War-Earth-Assault-0

Дата виходу: 30 жовтня 2007 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Всесвіт у війні: штурм Землі — хороша пророблена і барвиста стратегія дії, в якій відбуваються в 2012 році, коли прибульці відомі як Ієрархія висаджуються на Землі з метою захоплення природних ресурсів планети. З самого початку вторгнення сили Землі були безжально знищені нескінченними ордами піхоти і військової техніки. Залишилася лише жменька військових сил, а цивільне населення знаходиться на межі вимирання. Але на допомогу людям прийшла раса розумних роботів-Новус. Вони були створені штучним інтелектом по імені Засновник після руйнування їх рідного світу Ієрархією. Прибувши, вони виявляють, що військові сили людей ще чинять опір. Тим часом, у великій пустелі активізується стародавня пастка, посилаючи сигнал. В глибині океанів починається прокидатися ще одна сила — раса Масарі.

Universe-at-War-Earth-Assault-1 Universe-at-War-Earth-Assault-2 Universe-at-War-Earth-Assault-3 Universe-at-War-Earth-Assault

Як ви зрозуміли з опису грати ми будемо за три інопланетні раси. Хоча люди не є поширенішою фракцією, гравець може управляти ними в тренувальному рівні. Вони також періодично з'являються в грі. Гра поєднує два режиму. Збір ресурсів, організація армій і управління територіями відбуваються на стратегічному рівні і не вимагає поспіху. Повний контроль над ситуацією. Кожна із сторін може бути повністю преображена за бажанням гравця. Зброя і спеціалізація військ легко змінюються прямо на лінії фронту, а дерево технологій адаптується під поточні потреби. Унікальні війська. Забудьте про непоказних танках і повільної піхоті, у війні майбутнього все вирішують високі технології та розміри.

 

Серія ігор Mass Effect

mass11

Дата виходу: 2007-2012 р.

Жанр: RPG від третьої особи, бойовик, ігри з редактором героя.

Відео огляд Mass Effect

Mass Effect рольової бойовик. Сюжет переносить гравця в далеке майбутнє, в якому людство посідає зовсім не провідне положення в ієрархії міжрасового альянсу. Хоч в галактиці людям і не довіряють, саме за ними вирішальне слово у вирішенні основного конфлікту. Гравець керує капітаном Шепардом, основним претендентом на звання людини-спектру. Так називається посада елітного оперативника в Раді Цитаделі – головного керівного органу галактики. Але на шляху Шепарда стоїть ворог – легендарний спектр Сарен, який, намагаючись воскресити загадкову армію Женців, влаштовує чергову заварушку.

Mass-Effect-1 Mass-Effect-2 Mass-Effect-3 Mass-Effect

Геймплей відрізняється особливою цікавістю і поєднує в собі все краще з раніше випущених ігор BioWare. Тут є і гілляста система діалогів, змінює світогляду і відносини з ігровими персонажами, і продуманість сюжету, і нелінійність додаткових квестів. Безсумнівний плюс – великі розміри всесвіту: безліч планет, на яких необхідно виконувати побічні квести. Велика кількість інопланетних рас. Забавно те, що Шепард може вступати в любовний зв'язок з інопланетянами.

 

XCOM: Enemy Unknown

XCOM-Enemy-Unknown-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Покрокова стратегія

Відео огляд гри

У XCOM: Enemy Unknown якісно поєднуються елементи тактичної покрокової стратегії і неймовірно захоплюючого екшену. Гравцеві належить стати частиною військового угруповання, що носить назву XCOM. Завдання цієї організації полягає в перешкоджанні інопланетянам захопити Землю. На вас, як командира підрозділу, лягає відповідальність у розподілі ресурсів, розвиток технологій, розробці загальної стратегії битв і визначенні тактичну диспозицію кожного солдата. Оригінальну XCOM називають справжньою перлиною світу комп'ютерних ігор. Дану версію розробники наситили новими ворогами і новими технологіями, з допомогою яких гравцеві доведеться захищати Землю. Гра входить в топ кращих стратегій.

XCOM-Enemy-Unknown-1 XCOM-Enemy-Unknown-2 XCOM-Enemy-Unknown-3 XCOM-Enemy-Unknown

У ваших руках виявиться вся доля людства. Тільки ефективне дослідження технологій прибульців, розвиток власної бази, планування операцій та контроль пересування і дій бійців на полі бою допоможе досягти успіху у війні за життя людської форми життя. В ігровому процесі потрібно наймати, екіпірувати і навчати персонал і солдатів; шукати та знешкоджувати агресивно налаштованих прибульців; розвивати та розбудовувати власну штаб-квартиру. В тактичних битвах на Землі можна викликати підтримку з повітря – «Рейнджери» і перехоплювачі. Належить захищати землю в 70 місіях, при цьому доведеться боротися в різних регіонах планети не тільки проти інопланетян, але і уряди деяких держав.

 

XCOM: Enemy Within

XCOM-Enemy-Within-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Покрокова стратегія

Відео огляд гри

XCOM: Enemy Within — розширене перевидання, поліпшена й доповнена версія XCOM: Enemy Unknown. PC-версія вимагає наявності встановленої оригінальної гри XCOM: Enemy Unknown.

XCOM-Enemy-Within-1 XCOM-Enemy-Within-2 XCOM-Enemy-Within-3 XCOM-Enemy-Within

XCOM: Enemy Within» — несюжетное додаток, яке розширює гру різноманітними місіями, зброєю, хутрами, навичками і дозволяє грати в неї без попереднього проходження оригінальної «XCOM: Enemy Unknown

 

The Bureau: XCOM Declassified

The-Bureau-XCOM-Declassified-0

Дата виходу: 20 серпня 2013 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Відео огляд гри

The Bureau: XCOM Declassified — є частиною серії XCOM, але на відміну від інших ігор є шутером а не стратегією. Дії в грі розгортаються в 60-х роках у Сполучених Штатах Америки. Протагоніст гри — агент ЦРУ Вільям Картер, який, будучи переведений в службу XCOM, розслідує ознаки вторгнення прибульців на Землю. для ефективної боротьби проти ворога, гравець повинен буде вивчати, і винаходити різні методи боротьби проти нього.

The-Bureau-XCOM-Declassified-1 The-Bureau-XCOM-Declassified-2 The-Bureau-XCOM-Declassified-3 The-Bureau-XCOM-Declassified

Основними ворогами є так звані чужі, гуманоїди володіють передовими технологіями, включаючи лазерне і плазмове зброю. У грі є режим тактичного огляду, при вході в який ігровий час сповільнюється, щоб віддати накази двом агентам, подорожуючим з протагоністом. Робота з агентами – ключова особливість гри. Класи агентів можна налаштовувати, підбираючи здібності, корисні в місіях.

 

XCOM 2

XCOM-2-1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Покрокова тактична стратегія, RPG

XCOM 2 – продовження захоплюючої стратегії, дія якої відбувається через 20 років після подій першої частини гри. Світові лідери повністю капітулювали перед вторгненням інопланетян, остання лінія оборони у вигляді організації XCOM – повністю зруйнована. Тепер Землею керують інопланетяни. З їх допомогою будуються чудові міста, що, здавалося б, обіцяє людству світле майбутнє. Але плани прибульців аж ніяк не мирні – в їх підступних задумах – винищення всіх незгодних з новим режимом. Вільно дихати можуть тільки ті, хто живе на околиці світу. Саме тут збирається команда, небайдужа до майбутнього планети і готова виступити в битві за свободу всіх жителів Землі.

XCOM-22 XCOM-23 XCOM-24 XCOM-2

Залишки легендарної угруповання XCOM зобов'язані раз і назавжди покінчити з інопланетної загрозою. В загоні гравця – п'ять класів солдатів, кожен з яких володіє своїми здібностями. Це дає свободу вибору у створенні бійців, що підходять під ваш тактичний план. У цій частині були проведені доопрацювання над ігровою механікою, внаслідок чого покращилась тактична спритність в бою. Для здійснення засідок на ворожі конвої використовуйте камуфляж. Рятуйте високопоставлених осіб і поранених товаришів. У виконанні місій вам доведеться битися проти могутніх видів прибульців і їх прихильників режиму – Адвентов. Завдання належить виконувати в різних куточках світу: в мегаполісах, заповідних зонах і навіть на територіях баз інопланетян.

 

Серія ігор UFO

UFO-0

Дата виходу: 2003-2007 р. р.

Жанр: Глобальна стратегія, тактична рольова гра

Відео огляд UFO: Afterlight

UFO — серія комп'ютерних ігор, випущених компанією ALTAR Interactive і є ідейним продовженням ігор серії XCOM. Всі ігри серії є об'єднанням двох жанрів — глобальної стратегії і тактичного екшену. Дане поєднання успадковано від попередніх ігор серії X-COM. Ігри серії «UFO» пов'язані з іграми серії X-COM ідейно, але сюжетно їх не продовжують. У той же час сюжети всіх ігор серії UFO пов'язані між собою.

UFO-1 UFO-2 UFO-3 UFO

Гравець управляє діями елітного підрозділу сухопутних військ і будує мережу пов'язаних між собою баз, збираючи для цього певного роду ресурси при цьому бореться з нашестям прибульців.У серії три гри: UFO: Aftermath -2003 р. UFO: Aftershock -2005 р. і UFO: Afterlight-2007 р. В перших двох частинах дії відбуваються на Землі в третій на Марсі, де у людства своя колонія.

 

Дилогія Anomaly: Warzone Earth

Anomaly-Warzone-Earth-0

Дата виходу: Перша 2011 р. Друга 2013 р.

Жанр: Стратегія, Tower Defense, вид зверху

Відео огляд гри

Аномалія. Поле битви – Земля поєднує в собі елементи стратегії і екшену. Під відповідальністю гравця знаходиться контроль невеликого взводу, з яким йому належить пройти від Багдада до Токіо, вбиваючи на своєму шляху інопланетян, які володіють секретними технологіями. Запорукою успіху в битвах може стати тільки правильно підібрана тактика. Головне в грі перед вами стоїть завдання порятунку Землі від інопланетної атаки і вторгнення.

Anomaly-Warzone-Earth-1 Anomaly-Warzone-Earth-2 Anomaly-Warzone-Earth-3 Anomaly-Warzone-Earth

Гра містить три режими: можна спробувати свої сили в класичній кампанії, підібрати тактичну розстановку на окремих картах проти величезної кількості ворогів або провести битву без командира. Тактичний режим дозволяє обходити засідки ворога і уникати складних маршрутів. Мається режим навчання. Захоплюючі бої, фантастичні спецефекти, безліч стратегічних рішень і здібностей командира – ця гра дійсно зроблена з розумом, і гарантує багато годин захоплюючих битв любителям стратегій.

 

Natural Selection 2

Natural-Selection

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Шутер від першої особи, командна

Командний шутер в науково-фантастичному сетінгу. Гра побудована на протистоянні двох фракцій – космодесантників і інопланетної раси Кхаара, які борються за цінні ресурси і повне панування над планетою.

Natural-Selection2 Natural-Selection3 Natural-Selection4 Natural-Selection5

Проект об'єднує в собі такі жанри як шутер і стратегія. За кожну активну дію на зразок вбивства противника або захоплення точки нараховуються гроші, які можна витратити на покупку захисних веж і особистого озброєння. Кожну гру, потрібно вибирати командира, який буде будувати будівлі і вивчати нові технології на командні гроші.

 

Unstoppable Gorg

Unstoppable-Gorg

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: tower defense

Казуальна стратегія в жанрі tower defense. Стратегічна гра, в якій потрібно захищати Сонячну систему від навали злих прибульців. Сюжет проекту, подається короткими відеовставками, які виконані в чорно-білому кольорі і стилізовані під 50-ті роки.

Unstoppable-Gorg2 Unstoppable-Gorg3 Unstoppable-Gorg4 Unstoppable-Gorg5

Гравець повинен будувати захисні гармати і автоматичні турелі, а потім надсилати їх на орбіту, щоб збити якомога більше кораблів загарбників. Доступна прокачування веж, а також особливі здібності, які дозволяють краще справлятися з нескінченними ворожими хвилями.

 

Alien Rage — Unlimited

Alien-Rage--Unlimited-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Alien Rage — Unlimited — динамічний шутер, який розвивається в далекому майбутньому. Скористайтеся лютою міццю смертоносної зброї і прорвитесь крізь армію прибульців, одержимих спрагою вбити вас! Ніколи розслаблятися: вас чекають 14 небезпечних рівнів і гігантські боси, перемога над якими потребує напруження всіх сил. Є 10 видів зброї (гвинтівка з підствольним гранатометом чи кулемета, так і оригінальних, наприклад, бластер «Ворус») з двома режимами вогню — основним і вторинним.

Alien-Rage--Unlimited-1 Alien-Rage--Unlimited-2 Alien-Rage--Unlimited-3 Alien-Rage---Unlimited

Різноманітні вороги-чужинці: піхотинці, воїни, літаючі дрони, павуки і т. д. Битви з величезними босами. 21 різновид ворогів, включаючи босів 8 жахливих розмірів, чекають вас на 14 рівнях гри. Потужна сучасна графічна технологія, приголомшлива фізика, руйноване оточення — ось рецепт дійсно захоплюючої гри, побудованої за канонами класичних шедеврів жанру!

 

Saints Row IV

Saints-Row-4-1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: RPG, шутер, екшн, ігри про бандитів, відкритий світ

Відео огляд гри

Saints Row IV — комп'ютерна гра, виконана в жанрі пригодницького шутера з елементами відкритого світу. У ній є все – неймовірний транспорт, надздібності і величезний арсенал позаземного зброї. Аналогічно попереднім серіям гри, під управління гравця і потрапляє лідер «Святих з Третьої вулиці», який тепер зайняв посаду президента США. Ігрові дії відбуваються у вигаданому місті Стилпорт – ретро-футуристичній антиутопії Вашингтона.

Saints-Row-4-2 Saints-Row-4-3 Saints-Row-4-4 Saints-Row-IV

Застосовуючи сверхспобности грандіозних масштабів, вам належить звільнити людство від вторгнення інопланетян. Saints Row IV занурить гравця в світ інопланетного зброї і технологій, перетворить кожного Святого у ультимативну машину смерті. Завдяки просунутої кастомізації і вдосконаленим здібностям гравець може стрибати з одного будинку на інший, обганяти самі швидкісні суперкари, силою думки відправляти ворогів в політ. Все це і безліч інших доповнень чекає тебе в самої божевільної частині гри Saints Row!

 

Infested Planet

Infested-Planet-1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: стратегія, вид зверху

Відео огляд гри

Заражена планета– цікава інді-стратегія, в якої гравцеві належить знищувати величезні орди інопланетних супротивників, управляючи загоном елітних солдатів. Будучи оточеним з усіх боків, завдання гравця – перехитрити противника і отримати перевагу над ворогом. І навіть після успішного завершення чергового бою не варто розслаблятися, так як прибульці постійно еволюціонують і пристосовуються до вашої тактики – потрібно бути готовим до будь-яких несподіваних сюрпризів.

Infested-Planet-2 Infested-Planet-3 Infested-Planet-4 Infested-Planet

У Infested Planet гравців чекають тактичні бої в реальному часі, тривала кампанія, процедурно-генеруються карти, система випадкових мутацій, 21 вид людської зброї і споруд, 33 інопланетні мутації, а також бої з тисячами ворогів одночасно.

 

Alien: Isolation

Alien-Isolation-0

Дата виходу: 6 жовтня 2014 р.

Жанр: Survival horror на виживання

Відео огляд гри

Alien: Isolation зроблена за мотивами популярного фільму «Чужий». Де люди в космічному просторі зіткнулися з ворожої інопланетної расою. Через 15 років після подій фільму «Чужий» дочка Елен Ріплі, Аманда, починає шукати справжню причину зникнення матері і вступає в сутичку за виживання. У ролі Аманди ви поринете у вибухонебезпечний світ: вам будуть загрожувати зневірені, панікуючі місцеві мешканці та непередбачуваний, безжалісний Чужий.

Alien-Isolation-1 Alien-Isolation-2 Alien-Isolation-3 Alien-Isolation

В основному ви будете пробиратися по кораблю ховаючись від чужого так як зустріч з ним для вас буде смертельною. Також ви можете знаходити різні частини на кораблі і крафтить собі зброю, ліхтарики, аптечки та інше. Також постійно ховаючись ви будете знаходити собі прохід далі розкриваючи замки або обходячи Чужого.

 

Xenonauts

Xenonauts-0

Дата виходу: 16 червня 2014 р.

Жанр: Покрокова стратегія, тактична RPG

Ксенонавты — зроблена за мотивами гри X-COM: UFO Defense і являє собою суміш покрокової стратегії і тактичної рольової гри. Дія гри відбувається в альтернативному світі 1979 році, під час холодної війни, коли СРСР і США об'єднують свої зусилля для боротьби з інопланетним вторгненням. Як і в оригінальній UFO Defense, ігровий процес розділений на стратегічну частина і тактичну.

Xenonauts-1 Xenonauts-2 Xenonauts-3 Xenonauts

У стратегічній частини гравець створює і розвиває бази, набирає персонал для них, проводить наукові дослідження,екіпірує солдат, веде боротьбу з кораблями прибульців. Тактична частина являє собою покроковий наземний бій (знімок екрану бою на фермі). Одне з найбільш значних нововведень у порівнянні з UFO Defense — тактичний повітряний бій між винищувачами-перехоплювачами землян і «літаючими тарілками».

 

Grey Goo

Grey-Goo-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Відео огляд гри

Grey Goo – стратегія в реальному часі, в якій втілені всі особливості цього жанру. Пропонує гравцеві збалансовану бойову систему, роблячи акцент на прийнятті важливих, вражають своєю масштабністю рішень. Вам доведеться керувати однією з трьох рас, несхожих одна на іншу, які борються за виживання на глобальній карті за право володіти планетою Екосистема 9.Сюжет гри заснований на однойменному сценарії кінця світу і переносить гравця в далеке майбутнє, коли жителі Землі покинули свою планету. У галактиці Чумацький шлях всі форми життя пройшли еволюційні зміни і перебувають в світі. Але раптом відбувається мутація та загадкові істоти направляються до багатої ресурсами планеті Екосистема 9, аби присвоїти собі цю територію.

Grey-Goo-1 Grey-Goo-2 Grey-Goo-3 Grey-Goo

Ви можете грати за одну з трьох сторін, що володіють своїми перевагами: людство – підвищена швидкість спорудження захисних споруд, Бета – добре пристосовуються і горда раса інопланетних форм життя або Goo (Слиз) – загадкові і сверхмобильные інопланетяни. Проводити технічні поліпшення військ гравець може прямо на полі бою. Для нанесення ударів руйнівної сили слід створювати потужні споруди, які гарантують перемогу в битві. Представлений одиночний режим, гра по локальній мережі і в режимі онлайн по інтернету.

 

Evolve

Evolve-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Шутер від першої особи

Відео огляд гри

Evolve являє собою науково-фантастичний кооперативний шутер, в якому команда з чотирьох гравців-«мисливців» протистоїть гравцеві-одиночці, керуючому інопланетним монстром. Протягом матчу звір зростає і «еволюціонує», стаючи сильніше і небезпечніше.

Evolve-1 Evolve-2 Evolve-3 Evolve

Тактика і добрий розум, ось що тут потрібно, якщо у вас хороша команда, то гра принесе вам неймовірний екстаз, граючи за монстра теж вміти проявляти хитрощі. Гра немов знущається над тобою, коли тебе зжирає тиран, альбінос, мегапасть або м'ясоїдна рослина, граючи за мисливця вас може вбити не тільки монстр, але і звичайна фауна. Баланс, як не крути, а він є, хоч вибирай будь-яких мисливців і будь-якого монстра, а він відмінно збережений тут, при правильній тактиці перемога за мисливцями або монстром.

 

Серія Earth Defense Force

Earth-Defense-Force1

Дата виходу: 2003-2017 р.

Жанр: Шутер від третьої особи

Кооперативний шутер від третьої особи. Сюжет гри розповість про недалеке майбутнє, в якому Землю хочуть захопити гігантські інопланетні монстри. Що б протистояти загрозі, був створений Загін Захисників Землі (EDF), які повинні зупинити нашестя загарбників, користуючись найсучаснішим озброєнням та екіпіруванням.

Earth-Defense-Force2 Earth-Defense-Force3 Earth-Defense-Force4 Earth-Defense-Force5

Гра може похвалитися динамічними перестрілками в міських локаціях. Кожен з прибульців має свій тип атаки і слабкі зони, що змушує підбирати унікальну тактику для кожного нового монстра. З головних достоїнств проекту варто зазначити: більше 800 видів зброї, кооперативне проходження, дизайн в стилі аніме, а також велика різноманітність ворогів.

 

Bye-Bye, Wacky Planet

Bye-Bye,-Wacky-Planet1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Пригоди, 2D

Пригодницький 2D шутер, сайд-скроллер. Гравець виступає в ролі маленького інопланетянина, який повинен прориватися крізь натовпи ворогів, щоб втекти з ворожої планети. На шляху героя будуть зустрічатися поліцейські, мисливці і монстри, які хочуть зловити втікача для подальших дослідів.

Bye-Bye,-Wacky-Planet2 Bye-Bye,-Wacky-Planet3 Bye-Bye,-Wacky-Planet4 Bye-Bye,-Wacky-Planet5

Проект виконаний у мультяшною 2D графіку, що додає події гумору і комічності. У грі доступно безліч футуристичного зброї, що випадає з ворогів. Кожен бластер або автомат, що має власний стиль стрільби, який може бути ефективний в одній ситуації і абсолютно даремний в інший.