Список цікавих ігор про аніме і в стилі аніме на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про аніме для PC
Naruto: Clash of Ninja

Naruto-Clash-of-Ninja-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: бійки, 3D

Naruto: Clash of Ninja – тривимірна відео-гра в жанрі файтинга, випущена компаніями Tomy Corporation і D3 Publisher. Сюжет гри написаний за мотивами відомого аніме «Наруто» і є першою версією однойменної серії. Перед гравцями стоїть завдання вибрати персонажа і провести бій один на один, використовуючи при цьому звичайні прийоми і унікальні посилені атаки.

Naruto-Clash-of-Ninja-1 Naruto-Clash-of-Ninja-2 Naruto-Clash-of-Ninja-3 Naruto-Clash-of-Ninja

Вибрати можна з кількох героїв, які грають свою роль в сюжеті аніме «Наруто». Аналогічно іншим іграм-бійкам, в Clash of Ninja далі відбудеться битва проти іншого персонажа, яким керує інший гравець або комп'ютер в залежності від встановленого режиму гри. Головна мета в бою – це зменшення кількості здоров'я суперника до нуля, використовуючи набір спеціальних атак і базових технік, який є унікальним для окремо взятого персонажа. Шляхом проходження сюжетної лінії гравцеві відкриваються нові герої.

 

Yume Nikki

Yume-Nikki-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: квест, психологічні жахи

Yume Nikki ? гра з квестовым сценарієм, створена людиною, відомим як Kikiyama. Гравцеві належить управляти Мадоцуки – дівчинкою, замкненої в своїй квартирі в повній самоті. З квартири не можна вийти нікуди. Єдиний шлях для початку гри — лягти в ліжко і заснути, зануриться в світ снів. Заснувши, у своєму сні Мадоцуки переноситься на балкон, і далі через двері, потрапляє в Нексус – точку відправлення. Тут знаходяться дванадцять дверей, пройшовши через які, Мадоцуки проникає в різні фантастичні світи, є гранями підсвідомості дівчинки.

Yume-Nikki-1 Yume-Nikki-2 Yume-Nikki-3 Yume-Nikki

При зустрічі з різними істотами, дівчинка може отримати від них «ефекти» — предмети, необхідні для подальшого проходження або завершення гри. Одні ефекти просто змінюють зовнішність героїні, інші сприяють відкриттю інших локацій. Коли гравець збере всі ефекти та складе їх в Нексус, він зможе побачити кінцівку гри.

 

CLANNAD

CLANNAD-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Візуальні, пригоди, драма

Clannad – найбільша гра, яка розроблялася японської компанії Key. Її виходу чекали ще в 2001 році, але вихід відбувся лише у 2004. Більше двох років очікування виправдали себе. Гра вийшла якісною і змістовною. Від попередніх ігор Key її відрізняє те, що вона розроблялася для всіх вікових категорій. Це дещо розчарувало шанувальників ігор для дорослих від компанії Key. Перевидання гри відбулося в 2008 році. Clannad отримала озвучення всіх персонажів, а не тільки головного героя як в попередній версії.

CLANNAD-1 CLANNAD-2 CLANNAD-3 CLANNAD

Гравець керує діями Томою Оказакі, випускника школи, вічно незадоволеного своїм життям. Зустрівши одного разу дівчину по імені Нагіса, хлопець розуміє те, що тепер його життя зміниться. Переживання та історії героїв стосуються сімейних цінностей, про що говорить сама назва: Clannad – «сім'я, клан» у перекладі з ірландської.

 

Ragnarok Battle Offline

Ragnarok-Battle-Offline-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: убий їх всіх, аркади, бійки

Хлопці-розробники Ragnarok Battle Offline, які надихнулися онлайн-версією цієї гри, не думали що офлайновий аналог корейської MMORPG-хіта приречений на успіх. Чутки про гру швидко поширилися і на підставі авторських прав, співробітники Gravity зажадали видати цю гру в Японії. Японці перетворили рольову онлайн-гру в яскраву шутер з барвистою графікою. Зовнішній вигляд героїв залишився колишнім, такі ж персонажі «населяють» інші ігри студії French-Bread.

Ragnarok-Battle-Offline-1 Ragnarok-Battle-Offline-2 Ragnarok-Battle-Offline-3 Ragnarok-Battle-Offline

Гра створена в жанрі beat'em up, герої крокують по двомірних пейзажам зліва направо, разделываясь з налетающими з-за краю екрану гадами. Чудовиська теж запозичені з онлайнової гри. Порівняно з Double Dragon, мінусом Ragnarok Battle Offline є відсутність третього виміру; не можна відійти вглиб, оскільки дія відбувається виключно в одній площині. Сутичка з монстром не завжди призводить до втрати здоров'я, суперники небезпечні тільки в атаці. Такий підхід надає небачену свободу.

 

Narcissu

Narcissu-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: пригоди, квести

Гра Narcissu являє собою квест з цікавою зав'язкою сюжету. Все починається з простих, банальних спогадів дитинства. Сюжет гри Narcissu можна порівняти з сюжетом фільму «Достукатися до небес». Однак у грі герої не грабують магазини, не викрадають автомобілі мафії, і звичайно ж не купують рожевий кадилак своєї матері.

Narcissu-1 Narcissu-2 Narcissu-3 Narcissu

Цікаво те, що головні герої героїв перед нами постають за винятком головного меню і декількох сцен, де можна побачити дівчинку з похмурим виразом обличчя. Звукове зміст гри справляє сильне враження, і компонування сюжету дуже чіпляє. Можливо, вам би хотілося бачити головних героїв, які ховаються за сірим екраном, але це не головне! Важливо просто грати і насолоджуватися, це все!

 

Sudeki

Sudeki-0

Дата виходу: 12 квітня 2005 р.

Жанр: пригоди, екшн, RPG

Sudeki – відома на весь світ рольова гра, виконана в стилі аніме. Всесвіт в ній розділена на два світи, які не перетинаються. В одному світі є тепло і сонячне світло, у другій – вічна ніч і тінь. На сонячну Хаскилию напала Похмура Аклория. Тепер чотирьом героям, що володіють чарівними вміннями належить місія захистити батьківщину від руйнування.

Sudeki-1 Sudeki-2 Sudeki-3 Sudeki

За цих чотирьох героїв і буде битися гравець за сюжетом рольового екшену. Дівчина-кішка, винахідник, чарівниця і воїн – командно вони здатні розбити армію загарбників і повернути своїй сонячній країні колишню спокій.

 

Gunners Heart

Gunners-Heart-0

Дата виходу: вересень 2005 р.

Жанр: аркади, про літаки

Немає нічого краще власного літака в небі, який наповнений тонами зброї, і готовий злетіти в небеса для знищення усіх ворогів, які не бажають ділиться з ним просторами блакитного простору.

Gunners-Heart-1 Gunners-Heart-2 Gunners-Heart-3 Gunners-Heart

У Японії живуть унікальні люди, і розробники Gunners Heart підійшли до її створення оригінально, зробивши тривимірний shoot'em'up з сюжетом у стилі аніме. Грі властиві мальовані вставки, великоокі дівчинки і особливий антураж. Повсюдно літають гільзи і відбуваються вибухи, пейзажі виглядають симпатично, незважаючи на «мультяшность» графіки. Оточення постійно змінюється і не дасть вам занудьгувати: вулиці старовинного містечка, ліс з величезними деревами, білосніжні хмари, каньйон... Персонажі яскраві, красиві, винищувачі оригінальні і реалістичні.

 

Guilty Gear Isuka Jewel

Guilty-Gear-Isuka-Jewel-0

Дата виходу: 18 травня 2006 р.

Жанр: Аркади, бійки

Guilty Gear Isuka Jewel — є продовженням легендарної серії аркадних двомірних файтинга Guilty Gear, яка завоювала величезну популярність на консолях Xbox і PS2. Тепер гра стала доступною для PC. Кожен з 20 бійців володіє своїм неповторним набором прийомів, включаючи коронні удари. Відточений баланс персонажів забезпечує багатоступенева Gauge System. Гравець постійно стоїть перед вибором – захищатися або атакувати, витрачати сили на смертоносні комбінації або зберігати їх для універсальної захисту.

Guilty-Gear-Isuka-Jewel-1 Guilty-Gear-Isuka-Jewel-2 Guilty-Gear-Isuka-Jewel-3 guilty-gear-isuka-jewel

Незважаючи на захопливість одиночної гри, Guilty Gear Isuka представляє особливий інтерес і цікава своїми командними поєдинками. На одному комп'ютері одночасно можуть грати чотири гравця. При цьому бійки можуть відбуватися командно проти комп'ютерних супротивників або двоє на двоє. Гравцям дозволено комбінувати удари для досягнення фантастичного результату.

 

Bleach: Shattered Blade

Bleach-Shattered-Blade-0

Дата виходу: 9 жовтня 2007 р.

Жанр: екшн файтинг

Bleach: Shattered Blade – гра для ПК по аніме Бліч, де вам потрібно вибрати улюбленого персонажа і керувати ним у бійках з супротивниками в режимі PvP. Використовуйте різноманітні здібності і відкривайте нових героїв, кількість яких в грі більше тридцяти. Закликайте, надприродних істот і використовувати їх під час бою, обзаводитеся новими костюмами за свою завзятість і дійдіть до кінця в ігровій кампанії, заснованої на протистоянні добра і зла.

Bleach-Shattered-Blade-1 Bleach-Shattered-Blade-2 Bleach-Shattered-Blade-3 Bleach-Shattered-Blade

Знаменитий аніме Bleach став дуже популярний у багатьох країнах. Тепер і ви можете здійснити мрію мільйонів шанувальників Бліч, особисто взявши участь у кривавих битвах за світлу сторону. Вас чекають десятки відважних героїв, ефектні арени для смертельних битв і ні з чим незрівняне задоволення від розправи над черговим ворогом. Центральна фігура сюжету – підліток, який володіє унікальними здібностями. З певного моменту він почав бачити духів і зумів посилити своє вміння. У грі Вам належить вирішити його долю, щоб його сила не стала знаряддям вбивства в руках зла. Благання і вмовляння не будуть доречні при зустрічі з темною стороною. Тварини здатні на все, щоб отримати душу дитини. Тільки силою можна змусити їх відійти! Величезний вибір зброї, десятки ударів, неповторні стилі і нищівні комбінації стануть головним аргументом в епічному протистоянні.

 

Naruto Shippuuden: Gekitou Ninja Taisen! EX 3

Naruto-Shippuuden-Gekitou-Ninja-Taisen-EX-3-0

Дата виходу: 27. листопада 2008 р.

Жанр: бійки

Naruto Shippuuden: Gekitou Ninja Taisen! EX 3 – є сьомою частиною серії Clash of Ninja. У ній показані події другого сезону, впроваджено 2 нових героя: Какузо і Хідаєт. Тепер ви будете боротися на дворівневих аренах, тобто зможете викинути супротивника за межі рингу.

Naruto-Shippuuden-Gekitou-Ninja-Taisen-EX-3-1 Naruto-Shippuuden-Gekitou-Ninja-Taisen-EX-3-2 Naruto-Shippuuden-Gekitou-Ninja-Taisen-EX-3-3 Naruto-Shippuuden

Також стали доступні нові об'єкти, які гравець використовує для укриття. Новинкою стало додавання нового режиму «Hurricane Clash»,, що дозволяє гравцеві протистояти компаніям ніндзя в локаціях, взятих з аніме-серіалу. Також додали можливість «Senzai Ninriki», яка поповнює життєвий запас персонажа при досягненні Критичного Mode. Головний мінус гри в тому, що вона вийшла тільки на японському.

 

Sakura Wars 2

Sakura-Wars-2-0

Дата виходу: 24 грудня 2008 р.

Жанр: стратегії, RPG

Уойны Сакури 2 – продовження відомої рольової стратегії. Після подій першої частини пройшов рік. Тепер головний герой Огами Ітіро служить у ВПС Південної Америки. На початку гри, після повернення його в столицю, Огами чекають дві неприємні речі. Перша – на горизонті з'явилися нові вороги. Друга – переклад в загін егоїстичною і норовливої Солетты Оріхіме. Тепер на відпочинок у лейтенанта не залишиться часу...

Sakura-Wars-2-1 Sakura-Wars-2-2 Sakura-Wars-2-3 sakura-wars-2

Благоденство мирної старої Японії закінчилося. З'явився новий ворог, з яким треба битися відважному командиру.

 

Naruto Shippuuden Ryuujinki

Naruto-Shippuuden-Ryuujinki-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: файтинг, аркади, 3D

Головний мінус Naruto Shippuuden Ryuujinki в тому, що вона повністю на японській мові. В іншому ж, шанувальники аніме про всесвіт Наруто будуть задоволені.

Naruto-Shippuuden-Ryuujinki-1 Naruto-Shippuuden-Ryuujinki-2 Naruto-Shippuuden-Ryuujinki-3 Naruto-Shippuuden-Ryuujinki

Ця гра з якісною графікою, видом від третьої особи, незвичайної сюжетною лінією і багатьом іншим. Одяг головних героїв витримана в стилі азіатських середньовічних культур. Гравець може вибрати самостійно режим проходження гри або битися в традиційних PvP боях.

 

Jisei

Jisei-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Пригоди, візуальна новела

«Я здатний пережити останні миті життя людини, коли торкаюся до його трупа.» Підліток без місця проживання та імені мандрує від одного міста до іншого. Він володіє екстраординарними здібностями і звинувачується у вбивстві леді, яку раніше не зустрічав... Проте хлопець готовий відстояти свою невинність і знайти справжнього вбивцю. Розслідування різко набирає стрімкі обороти, після раптового появи голосу в його голові...

Jisei-1 Jisei-2 Jisei-3 Jisei

Кожне слово має приховане значення. Кожен підозрюваний зберігає якусь таємницю. Шукайте підказки, проводите опитування свідків, і розплутайте справа поки ще не пізно.

 

Naruto Gekitou Ninja Taisen 4

Naruto-Gekitou-Ninja-Taisen-4-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: файтинг

Naruto Gekitou Ninja Taisen 4 – чудова гра, всього з одним мінусом — інтерфейс зроблений повністю на японській мові. Тим не менш, розібратися в меню не складе особливих труднощів. Розробники гри (Namco Bandai), не вперше тішать своїх шанувальників видовищною грою по всесвіту «Наруто». Персонажі і графіка повністю відповідають оригінального аніме, а що стосується ігрового процесу, тут все виглядає теж здорово.

Naruto-Gekitou-Ninja-Taisen-4-1 Naruto-Gekitou-Ninja-Taisen-4-2 Naruto-Gekitou-Ninja-Taisen-4-3 Naruto-Gekitou-Ninja-Taisen-4

Гру відрізняє простота управління діями героїв, а справжні фанати зможуть використовувати довгі комбо-зв'язки (більше 20 ударів поспіль). Зроблена аналогічно раніше випущених версій гри, вона отримала кілька нових інновацій ігрового процесу, наприклад режим битви «Команда проти Команди по три людини в кожній і покращену графіку.

 

Recettear: An Item Shop's Tale

Recettear-An-Item-Shops-Tale-0

Дата виходу: 10 вересня 2010 р.

Жанр: рольові ігри, екшн

Recettear — рольова гра, в якій розповідається історія магазину, дівчинки, яка проживає у ньому, і феї, яка змінила все її життя. Ресет Лемонграс зобов'язана зайнятися своїм скромним магазинчиком, який працює прямо в її будинку, щоб виплатити борг, який числився за її батьком. А її нова подруга, фея Тіа, не збирається йти ні на які поступки, для отримання своїх грошей.

Recettear-An-Item-Shops-Tale-1 Recettear-An-Item-Shops-Tale-2 Recettear-An-Item-Shops-Tale-3 Recettear-An-Item-Shop’s-Tale

Граючи за Ресет, ви стоїте перед рішенням, яким чином отримувати прибуток: передаючи предмети з інших магазинів, або вирушаючи в дикі місця зі своїм забавним іншому для битв з кабанами, які в кінці віддадуть вам свої цінності. Так, звучить це досить жорстоко. Але як же ви зможете віддати борг свого батька, якщо не будете піклуватися про асортименті магазину і його зовнішньому вигляді? Якщо ж ви не зможете накопичити достатню суму, доведеться задовольнятися життям в будиночку з картонних коробок.

 

Blade Kitten

Blade-Kitten-0

Дата виходу: 30 вересня 2010 р.

Жанр: аркада

Blade Kitten – це аркада в стилі аніме, головним персонажем якої є Kit Ballard – наполовину кішка, наполовину дівчина, один з кращих мисливців за головами. Свій меч Darque Blade, героїня може встромити в кожного, хто стане на її шляху. Гра створена в жанрі скроллера з видом збоку, при якому все оточення залишається тривимірним.

Blade-Kitten-1 Blade-Kitten-2 Blade-Kitten-3 Blade-Kitten

Шанувальники симпатичної дівчини-кішки, неабияк володіє мечем з коміксів Blade Kitten, повинні зрадіти. Кіт чудово вміє завдавати іншим біль, а іноді й зовсім убиває, не дивлячись на милу зовнішність. Тому чарівна особа має багато ворогів, але це їх проблеми. Разом з двоногим ящером Скиффи, озброєна літаючим мечем, пані Боллард являє собою типовий гібрид м'ясорубки і механізму для рішення головоломок в одній особі. Гравця чекають 19 захоплюючих рівнів, підкорення яких вимагає використання обох її талантів. Гра багата не аркадним екшеном, але також цікавим сюжет і повністю озвученими діалогами.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2

Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2-1

Дата виходу: 15 жовтня 2010 р.

Жанр: екшен, бійки

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 - продовження популярної гри Naruto: Ultimate Ninja Storm. Відкривши ігрове вікно, Ви переноситесь у вир захоплюючих захоплюючих пригод. Гра написана за сюжетом серій Naruto Shippuden. Використання покращеної бойової системи дозволить вибирати товаришів для бою і битися ними за допомогою неймовірно сильні комбо-ударів і унікальної техніки.

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2-3 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2-0 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2-2 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2

За сюжетом гри ви зустрінете багато злочинців з угрупування Акатсуки. Сюжетна лінія настільки заплутана, що Вам на шляху навіть стане Саске, одягнений у костюм цієї злісної організації.

 

Naruto Shippuuden MUGEN Storm

Naruto-Shippuuden-MUGEN-Storm-0

Дата виходу: 2011

Жанр: бійки

Naruto Shippuuden MUGEN Storm є продовженням знаменитого файтинга. Гра написана фанатом, відомим як RistaR87 і побудована на движку MUGEN, завдяки якому дотримується якісна графіка. Цей двигун був розроблений компанією Elecbyte в далекому 2003 році, і гранично зрозумілий у вивченні. Тому його використовують для розробки файтинга і в нинішній час.

Naruto-Shippuuden-MUGEN-Storm-1 Naruto-Shippuuden-MUGEN-Storm-2 Naruto-Shippuuden-MUGEN-Storm-3 Naruto-Shippuuden-MUGEN-Storm

Naruto Shippuuden MUGEN Storm можна ставити на всі версії ОС Windows. Гра вимагає процесора мінімум на 500 Mghz, і відеокарти на 256 Mb. Вага оновленої версії гри – близько 900 Мб, але це трохи враховуючи вибір з 256 героїв і понад 50 арен. Також гра наповнена 40 треками, взятими з аніме Наруто Ураганні Хроніки.

 

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: екшн файтинг

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution – гра на ПК від третьої особи, де вам належить побачити життя своїх будь-яких персонажів з захоплюючою сюжетною історії. Гра дещо виходить за рамки аніме про Акацукі. Вибравши улюбленого персонажа, ви будете боротися на Світовому турнірі за звання найсильнішого ніндзя. У грі налічується понад сотні персонажів, додані нові: Каге, Учіха Шисуи, члени Акацукі, Орочімару, Механічний Наруто і багато інші.

Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution-1 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution-2 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution-3 Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Revolution

Також гравцеві стануть доступні нові команди для битв. Цікаво те, що у створенні гри та її редагування брав участь відомий дизайнер ігрових персонажів Масаші Кішімото.

 

Mahou Shoujo Madoka Magica: Grief Syndrome

Mahou-Shoujo-Madoka-Magica-Grief-Syndrome-0

Дата виходу: 14 серпня 2011 р.

Жанр: екшен

Сюжет гри заснований на аніме Mahou Shoujo Madoka Magica. Кожен рівень – це закритий простір, якими володіє певна відьма. Щоб перейти на наступний рівень, вам належить цю відьму вбити.

Mahou-Shoujo-Madoka-Magica-Grief-Syndrome-1 Mahou-Shoujo-Madoka-Magica-Grief-Syndrome-2 Mahou-Shoujo-Madoka-Magica-Grief-Syndrome-3