Ігри битви на мечах для PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Підбірка ігор з боями на мечах
Привіт, друже! Нижче зібрана підбірка, ігор де можна позмагатися на мечах. Дивись, оцінюй, в коментарях пиши, які ігри ти вважаєш повинні потрапити сюди.

 

The Elder Scrolls: Oblivion і Skyrim

skyrim-1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG від першої особи, і третьої особи, відкритий світ

Сюжетна лінія гри заснована на протистоянні головного героя культу, поклоняющегося даэдрическому Принцу Руйнування, Мерунесу Дагону, і планує відкрити портал в світ під назвою Обливион, щоб завоювати імперію. Як і в попередників, ігровий світ Oblivion повністю відкритий для дослідження і гравцеві дозволяється подорожувати в будь-яке бажане місце, ігноруючи проходження головної сюжетної лінії. При проектуванні ландшафту та архітектури розробники працювали з особистими фотографіями з подорожей, книгами про природу та іншими джерелами зображень. Використовуване програмне забезпечення дозволило створювати реалістичну навколишнє середовище у більш швидкому темпі кожен елемент ландшафту створювався вручну. Гра входить в топ кращих РПГ.

Skyrim Skyrim-2 skyrim-4 skyrim

У грі підтримуються види як від першого, так і від третьої особи, але основний упор розробники робили на вигляд від першої особи з більш видовищними ефектами, На результат кожного бою будуть впливати навички та характеристики гравця і суперника, види ударів, тактика бою, а опоненти почнуть активно блокувати удари щитом і зброєю і ухилятися від них, що зробить бої дещо складніше.складність гри постійно збільшується.Ігровий світ обмежений невидимою стіною, але для більшості місць, які обмежують ігровий простір, характерні фізичні бар'єри — гори.

 

Enclave

Неплохая игра в которой можно порубиться на мечах

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: action, RPG, фентезі

На початку нової гри можна вибрати, яким сюжетом будуть розвиватися події. Доступні 2 кампанії: за Світло за Темряву. По мірі проходження гравець отримує нових персонажів. Головною метою будь місії є необхідність пробігти з одного кінця рівня в інший, попутно смикнувши пару-трійку важелів і відшукавши потрібний ключик. Іншим неодмінним атрибутом виступають натовпу не згодних з курсом партії противників,— їх неодмінно треба порубати, підірвати, підсмажити з допомогою магії або начинити стрілами.

Enclave-1 Enclave-2 Enclave-3 Enclave

Асортимент зброї змушує очі розбігатися. Доступ до всіляких мечам, сокир, молотам та іншого залозу в різних пропорціях розподілений по піддослідної сімці. Самим же завзятим гравцям пропонується скільки завгодно проходити вже відкриті завдання, вишукуючи особливо ретельно заховані тугрики.Щоб як слід спорядити потрібного персонажа в дорогу, потрібні фінансові кошти.

 

Devil May Cry 3

Лучший слэшер в котором можно рубить всё что угодно в капусту с помощью меча

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Слешер, ігри про демонів, фентезі

Основним завданням гравця є просування по рівнях, з одночасним знищенням супротивників і збиранням бонусів, а також розгадуванням головоломок. В кінці майже кожного рівня є бос, за знищення якого гравець отримує або нову здатність, або нову зброю. Є два варіанти гри: Жовтий і Золотий. У першому випадку, якщо гравець програє, то зможе почати з останньої контрольної точки, витративши жовтий куля. У другому — продовжити гру з останньої контрольної точки, нічого не витрачаючи.

Devil-May-Cry-3-1 Devil-May-Cry-3-2 Devil-May-Cry-3-3 Devil-May-Cry-3

Нововведенням у серії стали бойові стилі, один з яких гравець може вибрати на початку рівня, а також на контрольних точках. Всього є шість стилів — чотири основних, доступних з початку гри і два, які Данте знайде у міру проходження. Основні стилі мають по 3 рівня кожний, вони покращуються з накопичуються досвіду при вбивстві різних ворогів, кожен рівень відкриває нові прийоми для кожного стилю.

 

Devil May Cry 4

ПРодолжение хорошего слэшера с мечами

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Слешер, про демонів, фентезі

Гравець переміщається щодо відкритого ігрового світу — може йти далі за сюжетом і повертатися в попередні локації. Основні завдання гравця: виконання невеликих завдань і знищення супротивників. У першому випадку все зведено до пошуку предметів і рішення невеликих головоломок, Бій з монстрами відбувається за допомогою проведення комбо-ланцюжків з холодною та вогнепальною зброєю, а також використовуючи індивідуальні здібності різних персонажів.

Devil-May-Cry-4-1 Devil-May-Cry-4-2 Devil-May-Cry-4-3 Devil-May-Cry-41

Гравець також може розвивати персонажа. За пройдені місії гравець отримує Червоні Сфери, а також Горді Душі. Тепер саме на них гравець купує нові прийоми, здібності і поліпшення для персонажа, тоді як Сфери поширюються лише на предмети. Крім прийомів у кожного персонажа є здатність перетворення в демона. Здатність поступово відновлює здоров'я, робить персонажа більш стійким і сильним, а також підсилює деякі прийоми.

 

Rune

Rune-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Слешер, про вікінгів

Гравець керує молодим воїном-вікінгом під ім'ям Рагнар. В загальних рисах сюжет гри заснований за мотивами давньоскандинавське міфів. Ворогами Рагнара стали риби-людожери, гобліни, зомбі, гноми, а також інші вікінги і сарки, цверги. У грі присутні три види зброї — мечі, сокири, булави/молоти. Кожен гравець може нести з собою кілька видів зброї, яке при бажанні можна викинути. Якщо під час натискання кидка гравець буде переміщатися, то зброю він запустить як метальна. Кинуту зброю може бути відбито ударом або щитом.

Rune-1 Rune-2 Rune-3 Rune

Серед зброї також є дворучне — воно не дозволяє гравцеві тримати щит. Крім того, кожне зброя має спеціальну здатність, яку можна активувати за рахунок рунною енергії на деякий час. Для захисту від ударів ворога можна використовувати різноманітні щити. Кожен щит має показник міцності, який знижується при ударах по ньому. Як тільки показник досягає нуля, щит знищується. У грі також присутній магічний щит, який викликається тільки за рахунок рунною енергії і зникає після закінчення її дії. Режим мультиплеєра дозволяє грати по локальній мережі, а також через Інтернет, на офіційних серверах ігри і серверах створені іншими гравцями.

 

Mount & Blade

Игра с мечами и луками на ПК

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: RPG від третьої особи, ігри про середньовіччя

Гра відрізняється бойовий системою, що дозволяє гравцеві їздити і битися на коні, в середньовічній атмосфері. Фентезійні елементи і сюжет відсутні. У грі немає якого-небудь певного сюжету, і по суті мети у гравця немає. Всі одержувані ним завдання спрямовані на отримання грошей і досвіду, і, за винятком декількох, впливають на стосунки з лордами, або на стосунки з містами і селами. Ще в грі є претенденти на престол однієї з фракцій, прийнявши сторону яких гравець може розв'язати громадянську війну.

Mount-&-Blade-1 Mount-&-Blade-2 Mount-&-Blade-3 Mount-&-Blade

Бойова система ближнього бою складається з чотирьох різних атак і чотирьох видів їх відображення. Зброя ближнього бою поділяється на кілька типів: Одноручне зброю — завдає мало шкоди, компенсуючи цей недолік своєю швидкістю і можливістю поєднання з щитом.Дворучне зброю — наймогутніша зброя з доступного. Спочатку наносить в два рази більше шкоди, ніж одноручне, але недостатньо швидке для відображення всіх атак і виключає можливість використання щита (для відбивання стріл). Drzewcowa зброю — поділяється на два підтипи — жердину і спис. Спис відрізняється від жердини тим, що може використовуватися тільки колючий удар, що робить це зброя марним при наземних битвах.

 

Dark Messiah Might and Magic

Dark-Messiah-Might-and-Magic-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Екшн, фентезі

Пориньте у темний і загадковий світ, де вас чекають постійні бої і кровопролитні сутички. Меч, магія, підступний удар у спину — виберіть свій шлях до слави. Реалістична анімація рухів, відмінний рендеринг моделей, битви в режимі від першої особи і сеттінг в стилі фентезі. Постійний екшен: Бийтеся з силами зла! Вас чекають 12 ігрових рівнів, більше 30 видів зброї і величезний арсенал руйнівних заклинань. Розвивайте свого персонажа.

Dark-Messiah-Might-and-Magic-3 Dark-Messiah-Might-and-Magic-2 Dark-Messiah-Might-and-Magic-1 Dark-Messiah-Might-and-Magic

Тепер вам не обов'язково слідувати одного разу вибраному шляху. Вивчайте нові заклинання і удари з допомогою спеціально розробленої системи розвитку персонажа. Революційний режим мережевої гри: Революційний режим мережевої гри на 32 гравця дозволить вам набирати досвід і розвивати нові здібності протягом динамічних мережевих кампаній. Прийміть бік людей або нежиті і виберіть одного з п'яти персонажів, що належать різним класам.

 

Die by the Sword

Игра про фехтование мечом

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Симулятор фехтування, про лицарів

Гра оповідає про пригоди лицаря-чоловіки по імені Енрік, чию даму серця Майю, теж войовницю, викрали кобольдов. Відправившись рятувати кохану, лицар проходить безліч локацій і перешкод : спочатку шлях лежить через верхні печери, де супротивниками є кобольдов і орки. Далі герой спускається вниз по річці в підземелля, де його чекає боротьба з рыболюдьми.

Die-by-the-Sword-1 Die-by-the-Sword-2 Die-by-the-Sword-3 Die-by-the-Sword

Система управління дозволила гравцеві незалежно керувати рухами героя і його меча; бігти, стрибати, і одночасно керувати однією рукою, завдаючи колючі і ріжучі удари, а також відбивати удари супротивника. У той час як багато ігор мають схоже подвійне управління, Die by the Sword залишається унікальною грою з фізично правильної бойової моделлю, що враховує силу удару. Тим не менш, це також пішло на шкоду грі з-за дуже незручного управління, що стало основним об'єктом критики у бік гри від різних ігрових журналів.

 

War of the Roses

War-of-the-Roses-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Багатокористувальницька гра, від першої особи, середньовіччя

Війна Червоної і Білої троянди, дія гри розгортається в 15-му столітті в Англії. Два конкуруючих гілки королівського будинку — боротьба за трон, і гравець буде кинуто в бій. Гра орієнтована на мультиплеер, є всього кілька одиночних місій, які покликані навчити гравця основ геймплея і управління. Онлайн матчі складаються з різних режимів (командна сутичка, захоплення точок і т. д.) в яких можуть брати участь до 64-х гравців.

War-of-the-Roses-1 War-of-the-Roses-2 War-of-the-Roses-3 War-of-the-Roses

Війна Червоної і Білої троянди змусить гравців йти нога в ногу зі своїми опонентами з допомогою автентичного та вісцерального зброї того періоду часу, включаючи широкі мечі, довгі луки і бойових сокир. Чотири способи гри — дозволяють досліджувати різні варіанти боротьби. Бої відбуваються на місцевості, яка в точності повторює історичні карти. Тому можна сміливо говорити, що гра історична і реалістична. Вам належить брати участь у видовищних битвах.

 

War of the Vikings

War-of-the-Vikings-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Багатокористувальницька гра від першої особи, вікінги

War of the Vikings — це сесійний гра про конфлікт вікінгів і саксів. В рамках геймпеля обидві сторони змагаються в різних режимах і на різних картах. У гри немає сюжетної кампанії — тільки аренні бої. Ближні бої стали ще агресивніше і кривавіше. Головне тут не сила, а вміння, адже один невірний рух означає неминучу смерть від удару противника. Багаті можливості гри дозволяють повністю налаштувати свого героя, змінивши броню, герб, малюнок щита, бороду, зброю і перкі.

War-of-the-Vikings-1 War-of-the-Vikings-2 War-of-the-Vikings-3 War-of-the-Vikings

Сюжет гри дозволяє виступити як на боці вікінгів, так і захищати Бритонию в ролі саксонця. Крім стандартного режиму доступна спеціальна арена, де бої стають ще більш запеклими з-за обмеженої площі території. Для тренувань та випробування нової екіпіровки передбачені тренувальні землі, де можна не турбуватися за життя головного героя.

 

The First Templar

The-First-Templar--0

Дата виходу: 2011

Жанр: Екшен

Непереможний хрестоносець, тендітна дівчина-ассасин, інквізитори-садисти, таємний змова... З купки штампів нелегко зібрати якісний продукт. Але побоювання вряди-годи виявилися абсолютно марними. У своїх пошуках доблесний воїн з подругою бродять по всьому світу. Жаркий Кіпр, Ла-Рошель, руїни Ашкелона, стародавня Акра — лише кілька перевалочних пунктів на їх шляху.

the-first-templar1 the-first-templar2 the-first-templar3 the-first-templar4

Крім основного квесту, є ряд додаткових завдань. Вивести людей з палаючого будинку, вберегти священика від собак, спалити ворожі припаси... Могутній воїн насаджує віру, використовуючи меч і щит, його супутниця воліє пару кинджалів. Побачивши ворога, вона обіцяє відшматувати йому зайві частини тіла, а Селиан молиться за упокій його душі. Різні і стилі бою. Броню тамплієра врівноважують страшні «комбо»-удари ассасина. Герої вдало доповнюють один одного, разом вони налагоджений бойовий механізм, але... тільки якщо грати удвох за одним комп'ютером.

 

The Cursed Crusade

The-Cursed-Crusade-0

Дата виходу:2011

Жанр: Екшн, пригоди, середньовіччя

Дія гри розгортається на рубежі XII—XIII століть. Головний герой, тамплієр Денц де Бейль, вирушає у Четвертий хрестовий похід. На початку шляху до нього приєднується найманець Естебан Новьембре (який може бути як ШІ, так і іншим гравцем онлайн або в режимі спліт-скрін). Протягом 38 місій, гравці побувають на лицарському турнірі в Экри, візьмуть штурмом замок Бірон, візьмуть участь в облозі Зари, завоюють Константинополь і відвідають легендарну фортецю хрестоносців Крак де Шевальє.

The-Cursed-Crusade1 The-Cursed-Crusade2 The-Cursed-Crusade3 The-Cursed-Crusade4

Нас підштовхують до відточуванню бойових стилів, анімація викликає судомний трепет. Їх тут навалом: спарені мечі, сокири, булави (те ж саме в одиночному варіанті, те ж саме зі щитом), списи, коси, плоскі сокири і навіть дивовижні поєднання на кшталт «меч + сокиру»... Чим більше, тим краще — хто знає, що потрапить до нас у руки? Кожен із стилів має кілька «комбо», які складаються з чергування вертикальних і горизонтальних ударів. Спочатку вони невеликі, але по мірі розвитку подовжуються на вкладене кількість балів.

 

Dynasty Warriors

Dynasty-Warriors-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Слешер

Гравець управляє діями персонажа в замкнутому рівні — поле бою. Перемога досягається виконанням певної умови у більшості випадків це вбивство командира ворога. Важливу роль відіграє Мораль — бойовий дух ваших військ. Від неї залежить ступінь активності вашої армії. Сила воїна залежить від рівня, який підвищується в міру збільшення очок досвіду. Отримання «досвіду» відбувається при вбивстві солдатів противника, отримання бонусів у вигляді сувоїв і розподілу «очок розвитку» підрахунок їх йде після кожного рівня: до уваги береться кількість нокаутів, часу проходження рівня і складності гри.

Dynasty-Warriors1 Dynasty-Warriors2 Dynasty-Warriors3 Dynasty-Warriors4

Кожен персонаж має чотири унікальні види зброї. Зброю збирається після полеглих офіцерів противника і, у рідкісних випадках, в ящиках, розкиданих по рівнях. Особливості зброї додають силу елементів Вогонь, Лід, Повітря, Блискавка, які діють відповідно, наприклад: зброя з льодом може заморозити противника на деякий час і т. п. Також є здібності пробивання блоку, витягування життів, Мусоу та інше. Максимальне число особливостей одного типу зброї — 10. Також є здібності персонажів. Їх можна отримати виконуючи різні умови для даного героя. Наприклад, вбити 100 ворогів або 3 офіцерів та ін.

 

Onimusha 3

Onimusha-3-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Action, RPG

Перші дві частини випускалися тільки для ігрових консолей. Для PC випущена третя частина серіалу. Що таке Onimusha 3? Це класичний бойовик з елементами рольової гри. Ви керуєте одним з двох персонажів, вбивати монстрів, разгадываете нехитрі головоломки, збирати предмети, шукаєте зброю... Згідно з канонами жанру і місцем народження гра повна усілякого роду доповнень, міні-ігор і секретів. Ті хто грав в першу Onimusha, в третій частині будуть відчувати себе цілком упевнено. Саманоскэ зберіг більшість своїх старих прийомів плюс розучив кілька нових.

Onimusha1 Onimusha2 Onimusha3 Onimusha4

Дуже до речі виявилася з'явилася можливість швидко переключати увагу персонажа з одного супротивника на іншого – це економить масу часу і істотно полегшує управління під час переймів. Крім того, як і в попередніх серіях, у Onimusha 3 вашого персонажа на час можна «перемикати» у більш потужний режим – це іноді необхідно в ситуаціях, коли ворогів або занадто багато, або вони занадто сильні. Різноманітні, ретельно опрацьовані локації, на зразок густого лісу, де крізь крони дерев пробивається сонячне світло, відмінні моделі персонажів, реалістична анімація і більш ніж симпатичні спецефекти.

 

Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry-Medieval-Warfare1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Екшен від першої особи, слешер, багатокористувацька

Багатокористувацький слешер від першої особи в середньовічному сетінгу. Гра побудована на протистоянні двох лицарських орденів, які борються за певними сценаріями. Кожен сценарій визначається локацією. Гравці можуть осаджувати ворожу фортецю, супроводжувати візок, захоплювати прапори або просто битися в режимі deathmatch.

Chivalry-Medieval-Warfare2 Chivalry-Medieval-Warfare3 Chivalry-Medieval-Warfare4 Chivalry-Medieval-Warfare5

У грі присутня реалістична система пошкоджень і поділ на класи. Кожен клас має свої переваги і недоліки, так лицар має міцний обладунок і потужні атаки мечем, але він дуже повільний і незграбний, в той час як лучник завдає багато шкоди, але абсолютно даремний в ближньому бою. Проект має динамічний геймплей і великий набір зброї, серед них булава, дворучний меч, легкий клинок, бойовий молот і сокира.

 

Blade Symphony

blade-supmh1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Файтинг, Багатокористувацька

Багатокористувацький 3D інді-файтинг. Гра побудована на протистоянні групи бійців, які б'ються в смертельних дуелях за звання кращого майстра меча. У грі присутні кілька режимів, а також командні бої.

blade-supmh2 blade-supmh3 blade-supmh4 blade-supmh5

Підбірка ігор з боями на мечах
Привіт, друже! Нижче зібрана підбірка, ігор де можна позмагатися на мечах. Дивись, оцінюй, в коментарях пиши, які ігри ти вважаєш повинні потрапити сюди.

 

The Elder Scrolls: Oblivion і Skyrim

skyrim-1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG від першої особи, і третьої особи, відкритий світ

Сюжетна лінія гри заснована на протистоянні головного героя культу, поклоняющегося даэдрическому Принцу Руйнування, Мерунесу Дагону, і планує відкрити портал в світ під назвою Обливион, щоб завоювати імперію. Як і в попередників, ігровий світ Oblivion повністю відкритий для дослідження і гравцеві дозволяється подорожувати в будь-яке бажане місце, ігноруючи проходження головної сюжетної лінії. При проектуванні ландшафту та архітектури розробники працювали з особистими фотографіями з подорожей, книгами про природу та іншими джерелами зображень. Використовуване програмне забезпечення дозволило створювати реалістичну навколишнє середовище у більш швидкому темпі кожен елемент ландшафту створювався вручну. Гра входить в топ кращих РПГ.

Skyrim Skyrim-2 skyrim-4 skyrim

У грі підтримуються види як від першого, так і від третьої особи, але основний упор розробники робили на вигляд від першої особи з більш видовищними ефектами, На результат кожного бою будуть впливати навички та характеристики гравця і суперника, види ударів, тактика бою, а опоненти почнуть активно блокувати удари щитом і зброєю і ухилятися від них, що зробить бої дещо складніше.складність гри постійно збільшується.Ігровий світ обмежений невидимою стіною, але для більшості місць, які обмежують ігровий простір, характерні фізичні бар'єри — гори.

 

Enclave

Неплохая игра в которой можно порубиться на мечах

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: action, RPG, фентезі

На початку нової гри можна вибрати, яким сюжетом будуть розвиватися події. Доступні 2 кампанії: за Світло за Темряву. По мірі проходження гравець отримує нових персонажів. Головною метою будь місії є необхідність пробігти з одного кінця рівня в інший, попутно смикнувши пару-трійку важелів і відшукавши потрібний ключик. Іншим неодмінним атрибутом виступають натовпу не згодних з курсом партії противників,— їх неодмінно треба порубати, підірвати, підсмажити з допомогою магії або начинити стрілами.

Enclave-1 Enclave-2 Enclave-3 Enclave

Асортимент зброї змушує очі розбігатися. Доступ до всіляких мечам, сокир, молотам та іншого залозу в різних пропорціях розподілений по піддослідної сімці. Самим же завзятим гравцям пропонується скільки завгодно проходити вже відкриті завдання, вишукуючи особливо ретельно заховані тугрики.Щоб як слід спорядити потрібного персонажа в дорогу, потрібні фінансові кошти.

 

Devil May Cry 3

Лучший слэшер в котором можно рубить всё что угодно в капусту с помощью меча

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Слешер, ігри про демонів, фентезі

Основним завданням гравця є просування по рівнях, з одночасним знищенням супротивників і збиранням бонусів, а також розгадуванням головоломок. В кінці майже кожного рівня є бос, за знищення якого гравець отримує або нову здатність, або нову зброю. Є два варіанти гри: Жовтий і Золотий. У першому випадку, якщо гравець програє, то зможе почати з останньої контрольної точки, витративши жовтий куля. У другому — продовжити гру з останньої контрольної точки, нічого не витрачаючи.

Devil-May-Cry-3-1 Devil-May-Cry-3-2 Devil-May-Cry-3-3 Devil-May-Cry-3

Нововведенням у серії стали бойові стилі, один з яких гравець може вибрати на початку рівня, а також на контрольних точках. Всього є шість стилів — чотири основних, доступних з початку гри і два, які Данте знайде у міру проходження. Основні стилі мають по 3 рівня кожний, вони покращуються з накопичуються досвіду при вбивстві різних ворогів, кожен рівень відкриває нові прийоми для кожного стилю.

 

Devil May Cry 4

ПРодолжение хорошего слэшера с мечами

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Слешер, про демонів, фентезі

Гравець переміщається щодо відкритого ігрового світу — може йти далі за сюжетом і повертатися в попередні локації. Основні завдання гравця: виконання невеликих завдань і знищення супротивників. У першому випадку все зведено до пошуку предметів і рішення невеликих головоломок, Бій з монстрами відбувається за допомогою проведення комбо-ланцюжків з холодною та вогнепальною зброєю, а також використовуючи індивідуальні здібності різних персонажів.

Devil-May-Cry-4-1 Devil-May-Cry-4-2 Devil-May-Cry-4-3 Devil-May-Cry-41

Гравець також може розвивати персонажа. За пройдені місії гравець отримує Червоні Сфери, а також Горді Душі. Тепер саме на них гравець купує нові прийоми, здібності і поліпшення для персонажа, тоді як Сфери поширюються лише на предмети. Крім прийомів у кожного персонажа є здатність перетворення в демона. Здатність поступово відновлює здоров'я, робить персонажа більш стійким і сильним, а також підсилює деякі прийоми.

 

Rune

Rune-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Слешер, про вікінгів

Гравець керує молодим воїном-вікінгом під ім'ям Рагнар. В загальних рисах сюжет гри заснований за мотивами давньоскандинавське міфів. Ворогами Рагнара стали риби-людожери, гобліни, зомбі, гноми, а також інші вікінги і сарки, цверги. У грі присутні три види зброї — мечі, сокири, булави/молоти. Кожен гравець може нести з собою кілька видів зброї, яке при бажанні можна викинути. Якщо під час натискання кидка гравець буде переміщатися, то зброю він запустить як метальна. Кинуту зброю може бути відбито ударом або щитом.

Rune-1 Rune-2 Rune-3 Rune

Серед зброї також є дворучне — воно не дозволяє гравцеві тримати щит. Крім того, кожне зброя має спеціальну здатність, яку можна активувати за рахунок рунною енергії на деякий час. Для захисту від ударів ворога можна використовувати різноманітні щити. Кожен щит має показник міцності, який знижується при ударах по ньому. Як тільки показник досягає нуля, щит знищується. У грі також присутній магічний щит, який викликається тільки за рахунок рунною енергії і зникає після закінчення її дії. Режим мультиплеєра дозволяє грати по локальній мережі, а також через Інтернет, на офіційних серверах ігри і серверах створені іншими гравцями.

 

Mount & Blade

Игра с мечами и луками на ПК

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: RPG від третьої особи, ігри про середньовіччя

Гра відрізняється бойовий системою, що дозволяє гравцеві їздити і битися на коні, в середньовічній атмосфері. Фентезійні елементи і сюжет відсутні. У грі немає якого-небудь певного сюжету, і по суті мети у гравця немає. Всі одержувані ним завдання спрямовані на отримання грошей і досвіду, і, за винятком декількох, впливають на стосунки з лордами, або на стосунки з містами і селами. Ще в грі є претенденти на престол однієї з фракцій, прийнявши сторону яких гравець може розв'язати громадянську війну.

Mount-&-Blade-1 Mount-&-Blade-2 Mount-&-Blade-3 Mount-&-Blade

Бойова система ближнього бою складається з чотирьох різних атак і чотирьох видів їх відображення. Зброя ближнього бою поділяється на кілька типів: Одноручне зброю — завдає мало шкоди, компенсуючи цей недолік своєю швидкістю і можливістю поєднання з щитом.Дворучне зброю — наймогутніша зброя з доступного. Спочатку наносить в два рази більше шкоди, ніж одноручне, але недостатньо швидке для відображення всіх атак і виключає можливість використання щита (для відбивання стріл). Drzewcowa зброю — поділяється на два підтипи — жердину і спис. Спис відрізняється від жердини тим, що може використовуватися тільки колючий удар, що робить це зброя марним при наземних битвах.

 

Dark Messiah Might and Magic

Dark-Messiah-Might-and-Magic-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Екшн, фентезі

Пориньте у темний і загадковий світ, де вас чекають постійні бої і кровопролитні сутички. Меч, магія, підступний удар у спину — виберіть свій шлях до слави. Реалістична анімація рухів, відмінний рендеринг моделей, битви в режимі від першої особи і сеттінг в стилі фентезі. Постійний екшен: Бийтеся з силами зла! Вас чекають 12 ігрових рівнів, більше 30 видів зброї і величезний арсенал руйнівних заклинань. Розвивайте свого персонажа.

Dark-Messiah-Might-and-Magic-3 Dark-Messiah-Might-and-Magic-2 Dark-Messiah-Might-and-Magic-1 Dark-Messiah-Might-and-Magic

Тепер вам не обов'язково слідувати одного разу вибраному шляху. Вивчайте нові заклинання і удари з допомогою спеціально розробленої системи розвитку персонажа. Революційний режим мережевої гри: Революційний режим мережевої гри на 32 гравця дозволить вам набирати досвід і розвивати нові здібності протягом динамічних мережевих кампаній. Прийміть бік людей або нежиті і виберіть одного з п'яти персонажів, що належать різним класам.

 

Die by the Sword

Игра про фехтование мечом

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Симулятор фехтування, про лицарів

Гра оповідає про пригоди лицаря-чоловіки по імені Енрік, чию даму серця Майю, теж войовницю, викрали кобольдов. Відправившись рятувати кохану, лицар проходить безліч локацій і перешкод : спочатку шлях лежить через верхні печери, де супротивниками є кобольдов і орки. Далі герой спускається вниз по річці в підземелля, де його чекає боротьба з рыболюдьми.

Die-by-the-Sword-1 Die-by-the-Sword-2 Die-by-the-Sword-3 Die-by-the-Sword

Система управління дозволила гравцеві незалежно керувати рухами героя і його меча; бігти, стрибати, і одночасно керувати однією рукою, завдаючи колючі і ріжучі удари, а також відбивати удари супротивника. У той час як багато ігор мають схоже подвійне управління, Die by the Sword залишається унікальною грою з фізично правильної бойової моделлю, що враховує силу удару. Тим не менш, це також пішло на шкоду грі з-за дуже незручного управління, що стало основним об'єктом критики у бік гри від різних ігрових журналів.

 

War of the Roses

War-of-the-Roses-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Багатокористувальницька гра, від першої особи, середньовіччя

Війна Червоної і Білої троянди, дія гри розгортається в 15-му столітті в Англії. Два конкуруючих гілки королівського будинку — боротьба за трон, і гравець буде кинуто в бій. Гра орієнтована на мультиплеер, є всього кілька одиночних місій, які покликані навчити гравця основ геймплея і управління. Онлайн матчі складаються з різних режимів (командна сутичка, захоплення точок і т. д.) в яких можуть брати участь до 64-х гравців.

War-of-the-Roses-1 War-of-the-Roses-2 War-of-the-Roses-3 War-of-the-Roses

Війна Червоної і Білої троянди змусить гравців йти нога в ногу зі своїми опонентами з допомогою автентичного та вісцерального зброї того періоду часу, включаючи широкі мечі, довгі луки і бойових сокир. Чотири способи гри — дозволяють досліджувати різні варіанти боротьби. Бої відбуваються на місцевості, яка в точності повторює історичні карти. Тому можна сміливо говорити, що гра історична і реалістична. Вам належить брати участь у видовищних битвах.

 

War of the Vikings

War-of-the-Vikings-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Багатокористувальницька гра від першої особи, вікінги

War of the Vikings — це сесійний гра про конфлікт вікінгів і саксів. В рамках геймпеля обидві сторони змагаються в різних режимах і на різних картах. У гри немає сюжетної кампанії — тільки аренні бої. Ближні бої стали ще агресивніше і кривавіше. Головне тут не сила, а вміння, адже один невірний рух означає неминучу смерть від удару противника. Багаті можливості гри дозволяють повністю налаштувати свого героя, змінивши броню, герб, малюнок щита, бороду, зброю і перкі.

War-of-the-Vikings-1 War-of-the-Vikings-2 War-of-the-Vikings-3 War-of-the-Vikings

Сюжет гри дозволяє виступити як на боці вікінгів, так і захищати Бритонию в ролі саксонця. Крім стандартного режиму доступна спеціальна арена, де бої стають ще більш запеклими з-за обмеженої площі території. Для тренувань та випробування нової екіпіровки передбачені тренувальні землі, де можна не турбуватися за життя головного героя.

 

The First Templar

The-First-Templar--0

Дата виходу: 2011

Жанр: Екшен

Непереможний хрестоносець, тендітна дівчина-ассасин, інквізитори-садисти, таємний змова... З купки штампів нелегко зібрати якісний продукт. Але побоювання вряди-годи виявилися абсолютно марними. У своїх пошуках доблесний воїн з подругою бродять по всьому світу. Жаркий Кіпр, Ла-Рошель, руїни Ашкелона, стародавня Акра — лише кілька перевалочних пунктів на їх шляху.

the-first-templar1 the-first-templar2 the-first-templar3 the-first-templar4

Крім основного квесту, є ряд додаткових завдань. Вивести людей з палаючого будинку, вберегти священика від собак, спалити ворожі припаси... Могутній воїн насаджує віру, використовуючи меч і щит, його супутниця воліє пару кинджалів. Побачивши ворога, вона обіцяє відшматувати йому зайві частини тіла, а Селиан молиться за упокій його душі. Різні і стилі бою. Броню тамплієра врівноважують страшні «комбо»-удари ассасина. Герої вдало доповнюють один одного, разом вони налагоджений бойовий механізм, але... тільки якщо грати удвох за одним комп'ютером.

 

The Cursed Crusade

The-Cursed-Crusade-0

Дата виходу:2011

Жанр: Екшн, пригоди, середньовіччя

Дія гри розгортається на рубежі XII—XIII століть. Головний герой, тамплієр Денц де Бейль, вирушає у Четвертий хрестовий похід. На початку шляху до нього приєднується найманець Естебан Новьембре (який може бути як ШІ, так і іншим гравцем онлайн або в режимі спліт-скрін). Протягом 38 місій, гравці побувають на лицарському турнірі в Экри, візьмуть штурмом замок Бірон, візьмуть участь в облозі Зари, завоюють Константинополь і відвідають легендарну фортецю хрестоносців Крак де Шевальє.

The-Cursed-Crusade1 The-Cursed-Crusade2 The-Cursed-Crusade3 The-Cursed-Crusade4

Нас підштовхують до відточуванню бойових стилів, анімація викликає судомний трепет. Їх тут навалом: спарені мечі, сокири, булави (те ж саме в одиночному варіанті, те ж саме зі щитом), списи, коси, плоскі сокири і навіть дивовижні поєднання на кшталт «меч + сокиру»... Чим більше, тим краще — хто знає, що потрапить до нас у руки? Кожен із стилів має кілька «комбо», які складаються з чергування вертикальних і горизонтальних ударів. Спочатку вони невеликі, але по мірі розвитку подовжуються на вкладене кількість балів.

 

Dynasty Warriors

Dynasty-Warriors-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Слешер

Гравець управляє діями персонажа в замкнутому рівні — поле бою. Перемога досягається виконанням певної умови у більшості випадків це вбивство командира ворога. Важливу роль відіграє Мораль — бойовий дух ваших військ. Від неї залежить ступінь активності вашої армії. Сила воїна залежить від рівня, який підвищується в міру збільшення очок досвіду. Отримання «досвіду» відбувається при вбивстві солдатів противника, отримання бонусів у вигляді сувоїв і розподілу «очок розвитку» підрахунок їх йде після кожного рівня: до уваги береться кількість нокаутів, часу проходження рівня і складності гри.

Dynasty-Warriors1 Dynasty-Warriors2 Dynasty-Warriors3 Dynasty-Warriors4

Кожен персонаж має чотири унікальні види зброї. Зброю збирається після полеглих офіцерів противника і, у рідкісних випадках, в ящиках, розкиданих по рівнях. Особливості зброї додають силу елементів Вогонь, Лід, Повітря, Блискавка, які діють відповідно, наприклад: зброя з льодом може заморозити противника на деякий час і т. п. Також є здібності пробивання блоку, витягування життів, Мусоу та інше. Максимальне число особливостей одного типу зброї — 10. Також є здібності персонажів. Їх можна отримати виконуючи різні умови для даного героя. Наприклад, вбити 100 ворогів або 3 офіцерів та ін.

 

Onimusha 3

Onimusha-3-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Action, RPG

Перші дві частини випускалися тільки для ігрових консолей. Для PC випущена третя частина серіалу. Що таке Onimusha 3? Це класичний бойовик з елементами рольової гри. Ви керуєте одним з двох персонажів, вбивати монстрів, разгадываете нехитрі головоломки, збирати предмети, шукаєте зброю... Згідно з канонами жанру і місцем народження гра повна усілякого роду доповнень, міні-ігор і секретів. Ті хто грав в першу Onimusha, в третій частині будуть відчувати себе цілком упевнено. Саманоскэ зберіг більшість своїх старих прийомів плюс розучив кілька нових.

Onimusha1 Onimusha2 Onimusha3 Onimusha4

Дуже до речі виявилася з'явилася можливість швидко переключати увагу персонажа з одного супротивника на іншого – це економить масу часу і істотно полегшує управління під час переймів. Крім того, як і в попередніх серіях, у Onimusha 3 вашого персонажа на час можна «перемикати» у більш потужний режим – це іноді необхідно в ситуаціях, коли ворогів або занадто багато, або вони занадто сильні. Різноманітні, ретельно опрацьовані локації, на зразок густого лісу, де крізь крони дерев пробивається сонячне світло, відмінні моделі персонажів, реалістична анімація і більш ніж симпатичні спецефекти.

 

Chivalry: Medieval Warfare

Chivalry-Medieval-Warfare1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Екшен від першої особи, слешер, багатокористувацька

Багатокористувацький слешер від першої особи в середньовічному сетінгу. Гра побудована на протистоянні двох лицарських орденів, які борються за певними сценаріями. Кожен сценарій визначається локацією. Гравці можуть осаджувати ворожу фортецю, супроводжувати візок, захоплювати прапори або просто битися в режимі deathmatch.

Chivalry-Medieval-Warfare2 Chivalry-Medieval-Warfare3 Chivalry-Medieval-Warfare4 Chivalry-Medieval-Warfare5

У грі присутня реалістична система пошкоджень і поділ на класи. Кожен клас має свої переваги і недоліки, так лицар має міцний обладунок і потужні атаки мечем, але він дуже повільний і незграбний, в той час як лучник завдає багато шкоди, але абсолютно даремний в ближньому бою. Проект має динамічний геймплей і великий набір зброї, серед них булава, дворучний меч, легкий клинок, бойовий молот і сокира.

 

Blade Symphony

blade-supmh1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Файтинг, Багатокористувацька

Багатокористувацький 3D інді-файтинг. Гра побудована на протистоянні групи бійців, які б'ються в смертельних дуелях за звання кращого майстра меча. У грі присутні кілька режимів, а також командні бої.

blade-supmh2 blade-supmh3 blade-supmh4 blade-supmh5

Проект має просту бойову систему і широкі можливості для вибору зброї. Свого героя можна екіпірувати катаної, дворучним мечем або іншим екзотичним клинком. Кожне зброя має свої унікальні характеристики, які будуть змінювати тактику кожного бійця. Це створює такі умови, у яких кожен супротивник має свою техніку бою і вимагає особливого підходу.

 

Armed with Wings: Rearmed

Armed-with-Wings-Rearmed1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Слешер, 2D

2D слешер, виконаний в монохромній стилістиці. Гравець зможе побувати в ролі майстра бою на мечах, який подорожує по світу в пошуках пригод і битв. На воїна нападуть бандити і темні самураї, які прагнули зайняти місце легендарного майстра.

Armed-with-Wings-Rearmed2 Armed-with-Wings-Rearmed3 Armed-with-Wings-Rearmed4 Armed-with-Wings-Rearmed5

Гра цілком складається з коротких рівнів, наповнених ворогами. Основне завдання гравця – вижити і перемогти всіх супротивників. Для цього герой може наносити різні удари, спритно відбити атаки ворогів і застосовувати потужні комбо. У процесі гри, з противників буде падати зброю, яке має свої унікальні властивості.

 

Way of the Samurai 4

Way-of-the-Samurai1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Екшен, Битви на мечах, про Японію, відкритий світ

Пригодницький рольової дії. Гравець виступає в ролі блукаючого самурая, який виявляється між трьох фронтів. З одного боку, англійські колоністи з науковим прогресом і своїм ладом суспільства, з іншого – державна влада, керуючись своїми намірами, а з третьої радикально налаштовані ізоляціоністи, готові знищити будь-яке вторгнення в життя Японії.

Way-of-the-Samurai2 Way-of-the-Samurai3 Way-of-the-Samurai4 Way-of-the-Samurai5

Проект виконаний у вигляді слешера, в якому гравець має повну свободу дій. Також в грі присутній повністю відкритий світ, а персонаж може приєднатися до будь-якій стороні конфлікту. З головних особливостей гри, варто відзначити: високу реіграбельность, безліч стилів бою на мечах і різні кінцівки, які залежать від обраних дій у процесі гри.

 

Shadow Warrior 1 і 2

Shadow-Warrior1

Дата виходу: Перша 2012 р. Друга 2016 р.

Жанр: Шутер від першої особи, слешер, ніндзя

Шутер від першої особи в фентезійної всесвіту. Гравець виступає в ролі професійного ніндзя, який повинен протистояти злу, що вийшов з відкритого порталу. Армії демонів почали швидко заповнять реальний світ і тільки героєві під силу зупинити їх ватажка Зилла.

Shadow-Warrior2 Shadow-Warrior3 Shadow-Warrior4 Shadow-Warrior5

Проект являє собою олд-скульный шутер, з величезним арсеналом зброї і хардкорными босами. Гравець зможе знищувати ворогів за допомогою класичної катани, сюррикенов, автомата або демонічного зброї. У грі реалізовано нелінійне проходження, а також кооперативний режим.

 

Versus: Battle of the Gladiator

Versus1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Багатокористувацька, гладіатори, слешер

Багатокористувацький PvP інді-слешерів. Гравець виступає в ролі гладіатори на арені, який повинен перемогти інших опонентів і зайняти місце кращого воїна. Проект є хардкорним non-target слешерів, тому зажадає спритності і майстерності володіння мечем.

Versus2 Versus3 Versus4 Versus5

Гра являє собою сесійні дуелі між живими гравцями. Під час битви, герої повинні застосовувати хитрість і навик. Інші параметри начебто екіпірованого зброї і броні, незначно впливають на результат бою. Кожен бій зажадає від гравця максимуму спритності і концентрації, що робить гру, одним з найбільш динамічних і складних слешерів.

 

Pharaonic

Pharaonic1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, вид збоку, екшен. Єгипет

Пригодницький рольової екшн, сайд-скроллер. Дії гри переносять у часи Стародавнього Єгипту. Головний герой – молодий шукач пригод, відправляється в небезпечну подорож, щоб розгадати таємницю загадкового Червоного Фараона.

Pharaonic2 Pharaonic3 Pharaonic4 Pharaonic5

Гра є хардкорним проектом з особливою бойовою системою на мечах. Гравець повинен вчасно наносити удари і відбити ворожі атаки. В процесі проходження, гравець буде отримувати очки досвіду, які можна витратити для підвищення бойової ефективності, а також для вивчення активних і пасивних умінь.

 

Stories: The Path of Destinies

Stories-The-Path-of-Destinies1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, action, вид зверху

Пригодницький інді-екшн з елементами рольової гри і антропомофными персонажами. Гравець побуває в ролі хитрового лисиця Рейнардо, який хоче перешкодити темним планам злісного імператора. Головне завдання героя – зупинити містичний ритуал, який зможе закликати в реальний світ руйнування і тотальний хаос, а також давніх розлючених богів.

Stories-The-Path-of-Destinies2 Stories-The-Path-of-Destinies3 Stories-The-Path-of-Destinies4 Stories-The-Path-of-Destinies5

Гра має нелінійний сюжет, який буде змінюватися в залежності від виборів, зроблених гравцем. Можна вибрати шлях зла і спробувати захопити владу, або ж зробити все можливе що б зупинити головного лиходія. Проект можна розділити на два режими – подорожі, спілкування з NPC, а також виконання квестів і безпосередньо самі битви, в яких гравець повинен проявити справжнє майстерність володіння мечем.

 

For Honor

For-Honor1

Дата виходу: 2017 р.

Жанр: Екшен від третьої особи, слешер, багатокористувацька, середньовіччя

Історичний багатокористувацький слешерів від третьої особи. Гра розповість про битви між трьома фракціями – вікінгами, самураями і лицарями. Середньовічні воїни зійдуться в ближньому бою на різних локаціях, а переможця визначить тільки майстерність володіння мечем або іншою холодною зброєю.

For-Honor2 For-Honor3 For-Honor4 For-Honor5

Гра може похвалитися унікальною бойовою системою, яка має безліч прийомів для атаки і захисту. У грі доступні декілька режимів -облога гравці 4 на 4 воюють за точки, дуель і битва 2 на 2. Також For Honor має історично вірну екіпіровку бійців і достовірне озброєння кожної з фракцій.