Ігри про Японію на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список ігор про Японію
Shogun: Total War

Shogun-Total-War-0

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, покрокова стратегія

Shogun: Total War — являє собою покрокову глобальну стратегію з тактичними боями в реальному часі. Гравець керує одним з семи могутніх кланів феодальної Японії періоду Сенгоку-Дзидай і повинен добитися титулу Сьогуна Японії. Крім того, в грі присутній режим «Історичні битви», в яких гравець бере одну із сторін в історично достовірної битві. В такому режимі відсутня стратегічна складова гри. Гра починається в 1530 році.

Shogun-Total-War-3 Shogun-Total-War-2 Shogun-Total-War-1 Shogun-Total-War

У грі також присутній японська класична музика, яка занурить вас у світ феодальної Японії. Гра вийшла на славу і зародила цілу серію популярної історичної серії Total War. У розробників вийшло створити хорошу глобальну стратегію з зануренням в японську культуру без занудства. Вийшла відмінна пізнавальна стратегія з нплохой графікою навіть для нашого часу.

 

Total War: Shogun 2

Total-War-Shogun-2-0

Дата виходу: 2011

Жанр: глобальна стратегія, покрокова стратегія, стратегія в реальному часі

Total War: Shogun 2 — ремейк першої гри серії —Shogun: Total War. Фактично геймплей гри не зазнав серйозних змін і є закономірною еволюцією ігрового процесу всієї серії Total War. У грі поєднані режими покрокової стратегії і тактики в реальному часі. Управління державою відбувається на стратегічній карті в покроковому режимі. Гравець займається дослідженнями, розвідкою, економікою, релігією та іншими найважливішими питаннями держави. Морські і сухопутні битви відбуваються в реальному часі.

Total-War-Shogun-2-1 Total-War-Shogun-2-2 Total-War-Shogun-2-3 Total-War-Shogun-2

Дія гри відбувається на трьох з чотирьох найбільших японських островів: Хонсю, Кюсю і Сікоку, а часові рамки охоплюють період закінчення Сенгоку. У ролі дайме — лідера одного з ворогуючих угруповань — гравець повинен вести бойові дії, займатися економічною політикою і вести дипломатичну гру, щоб добитися головної мети гри: об'єднання феодальної Японії в єдину державу під владою клану гравця.

Takeda (Такеда)

Takeda-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Takeda – це стратегія в реальному часі, заснована на подіях життя легендарного японського полководця Такеда Сінгена. Відрізняється нелінійної кампанією і практично повною відсутністю економічно-господарської частини.Основним режимом, залишаючись у рамках класичної традиції стратегічних ігор, зрозуміло, є режим кампанії – як ви вже могли здогадатися, нелінійної. У загальній складності в кампанії може буті більше сорока битв, но в скількох і в яких із них вам реально належить брати участь – залежить від обраного вами шляху (і природно, успіхів і невдач на ньому).

Takeda-1 Takeda-2 Takeda-3 Takeda

Таким чином, кампанію можна проходити кілька разів, щоразу по-новому. Крім військового мистецтва, дипломатія теж буде грати свою роль – однак від економічної складової, то пак будівництва будівель, виробництва юнітів, видобутку ресурсів і т. п., вас в цій грі позбавлять. У той же час існує поняття загального економічного становища клану (від якого залежить, наскільки активно до вас прибуває поповнення між битвами).

 

Takeda 2 (Такеда 2: Шлях самурая)

Такеда-2-Путь-самурая-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Такеда 2: Шлях самурая – стратегія в реальному часі, дії якої переносять нас в Японію 1548 року. Країна переживає період феодальної роздробленості, всі її землі поділені між постійно ворогуючими військовими кланами. Цей період отримав назву епохи «Воюючих провінцій» і ознаменував собою розквіт самурайського мистецтва. Саме тоді в боях стали брати участь великі кінні і піші армії, почалося активне будівництво замків, а понад усе цінувалася талант і досвід управління військами на полі бою.

Такеда-2-Путь-самурая-1 Такеда-2-Путь-самурая-2 Такеда-2-Путь-самурая-3 Takeda-2

Вам належить виступити в ролі одного з феодальних правителів-полководців і завоювати титул сьогуна, підпорядкувавши собі всі провінції. Мобілізуйте всі свої воєнні та дипломатичні таланти, створіть непереможну армію і об'єднайте Японію!

 

Takeda 3

Takeda-3-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Takeda 3 – стратегія в реальному часі, яка переносить гравця в Японії 16-го століття. Імперія, здригається громадянською війною, розвалюється на окремі держави. Жадібні феодали ведуть кровопролитну війну за владу. Країна Висхідного Сонця повільно занурюється в хаос. Зупинити це безумство під силу тільки справжньому самураю. Взявши на себе командування одним з 25 стародавніх кланів, вам належить об'єднати розрізнені князівства в єдину державу. Битися з ворогами, зміцнювати замки і налагоджувати дипломатичні відносини – шлях до перемоги дуже непростий. Але пам'ятайте, що тільки справжній Сьогун зможе привести свій народ до перемоги!

Takeda-3-1 Takeda-3-2 Takeda-3-3 Takeda-3

Вас чекають масштабні битви в реальному часі з участю багатотисячних армій; збалансована військово-економічна система; історично достовірні війська японської армії 16-го століття; можливість спостерігати за битвою з будь-якої точки.

 

Sudden Strike 2 (Протистояння 4)

Sudden-Strike-2-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: військова стратегія в реальному часі

Протистояння 4 дуже схожа на попередню частину гри. У ній ви знайдете все функціональні особливості Протистояння 3. Але от якість самої гри покращиться на порядок. Дії Протистояння 4 будуть всі також розгортатися у часи Другої Світової війни, а гравець зможе управляти арміями п'яти різних держав: німці, японці, англійці, американці і, звичайно ж, росіяни. Кожна з кампаній також буде мати чітку історичну основу. Гра входить в топ кращих військових стратегій.

Sudden-Strike-2-1 Sudden-Strike-2-2 Sudden-Strike-2-3 Sudden-Strike-2

Десантні шлюпки з глухим стуком врізаються в берег, і ціла юрба озброєних до зубів жителів країни висхідного сонця з бойовими криками штурмують піщаний пляж. В строю спостерігається явний безлад, офіцери бігають між взводів і роздають підбадьорливі стусани. Звучить сигнал повітряної тривоги. На горизонті з'являються англійські бомбардувальники. Нестрункою колоною самураї біжать до джунглями, над головою гуде пропелером літак-розвідник, а п'ятий взвод напарывается на скинутий із піднебесся вибухпакет. З лісу чутна стрілянина, особистий склад в паніці, а підступний бомбардувальник повільно заходить на друге коло. Таку картину можна спостерігати, граючи в гідне продовження найбільшою гри.

 

Samurai Warriors 2 і Samurai Warriors 4 — II

Samurai-Warriors-2-0

Дата виходу: Samurai Warriors 2 — 2006 р. Samurai Warriors 4 — II-2015 р.

Жанр: «рубі і реж»

Samurai Warriors 2 і Samurai Warriors 4 — II — є частина серії Samurai Warriors, але тільки ці дв частини випустилися для персональних комп'ютерів. Гра заснована на подіях періоду Сенгоку («Епоха Воюючих Провінцій»). Гравець бере на себе роль одного офіцера, його завдання у рівнях — відбиватися від полчищ солдатів і перемогти ворожого командира. Гравець має в своєму розпорядженні ряд комбо-ударів і спеціальне рух, відоме як Musou атака.

Samurai-Warriors-2-1 Samurai-Warriors-2-2 Samurai-Warriors-2-3 Samurai-Warriors

Samurai Warriors 2, як і оригінальна гра, заснована на Період Воюючих царств в Японскии. Це час соціальних потрясінь, політичних інтриг і постійних військових конфліктів, що тривало приблизно з середини 15 століття і до початку 17 століття. У грі на вибір представлено 26 персонажів, кожен зі своїми унікальними ударами і техніками, а також п'ять режимів. У Samurai Warriors 2 з'явилася можливість на полі бою брати під свій контроль замки, щоб отримати значну перевагу моралі.

Samurai Warriors 4 — II є переглянутою версією Samurai Warriors 4. Гра пропонує новий режим історії, що складається з 13 частин, і вперше в серії дає можливість пограти за японського військового Іі Наомаса. Крім того, був доданий новий режим Endless Castle, де необхідно вижити в боях з хвилями ворогів, перероблений штучний інтелект ворогів, у героїв додано унікальний скілл пробудження та інше.

 

Age of Empires III: The Asian Dynastie

Age-of-Empires-III-The-Asian-Dynastie-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

The Asian Династії – друге доповнення до RTS Age of Empires III. Сюди було додано три нові держави азіатських династій: Індія, Японія і Китай. Дії в грі розгортаються на просторах Азії. У кожної нової раси, будь то індуси, китайці чи японці, свої унікальні здібності, споруди та юніти. Кожної із 3 цивілізацій присвячена нова кампанія, що складається з 5 сценаріїв кожна. При грі за них вам потрібно будувати чудеса світу для просування по епохах. Кожне з чудес дає певний бонус, який зникає після його руйнування.

Age-of-Empires-III-The-Asian-Dynastie-1 Age-of-Empires-III-The-Asian-Dynastie-2 Age-of-Empires-III-The-Asian-Dynastie-3 Age-of-Empires-III-The-Asian-Dynastie

Крім одиночного режиму, в грі є мультиплеер з новими картами і чотирма режимами гри: цар гори (ваше завдання якомога довше протримати під своїм контролем площа на карті); царевбивство (захистити одного регента і вбити вашого супротивника); договір (гра з періодами світу і блокад); і договір без блокад (такий же, як договір, але без блокад).

 

Making History: The Calm & The Storm

Making-History-The-Calm-The-Storm-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: покрокова стратегія

Making History: The Calm & The Storm є покрокової стратегії, події якої розгортаються у часи Другої світової війни. Вам належить виступити лідером однієї з країн-учасниць військового конфлікту, серед яких Франція, Італія, СРСР, США, Німеччина і Японія, зберегти її незалежність і привести до процвітання. Тепер тільки від ваших дій залежатиме хід подій цієї війни.

Making-History-The-Calm-The-Storm-1 Making-History-The-Calm-The-Storm-2 Making-History-The-Calm-The-Storm-3 Making-History-The-Calm-&-The-Storm

Крім різноманітних бойових дій в Making History: The Calm & The Storm вам належить стежити за економікою і промисловістю країни, підтримувати дипломатичні відносини з іншими державами, розвивати торгівлю і науку.

 

Command & Conquer: Red Alert 3

Red-Alert-3-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі

Command & Conquer: Red Alert 3 – продовження легендарної історії Red Alert. Дії в грі відбуваються в альтернативному світі, в якому Радянський Союз не розпався і бере участь у Третій світовій війні. В цій шаленій війні за світове панування, крім СРСР і США бере участь і Японія, зробила великий ривок у розвитку та вивчення нових технологій.

Red-Alert-3-1 Red-Alert-3-2 Red-Alert-3-3 Command-&-Conquer-Red-Alert-3

Для проходження гри вам буде запропоновано три кампанії з можливістю зіграти за кожну з наддержав. По ходу проходження гри ви будете об'єднувати свої зусилля з союзниками, виробляти спільну стратегію і координувати військові дії в кожному епізоді кампанії. Події між місіями, як стало вже традицією серії, будуть пояснюватися через відеоролики за участю живих акторів. Також, ви зможете пройти гру, граючи з друзями через Інтернет або вибирати одного з ІІ союзних командувачів, що володіють кожний своїми особливостями, які знадобляться вам в тій чи іншій ситуації.

 

Battlestations: Pacific

Battlestations-Pacific-4

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен, симулятори бойових дій

Гра Battlestations: Pacific є унікальною можливістю опинитися в центрі бойових дій на Тихому океані часів Другої Світової Війни. Причому вам представитися можливість поглянути на конфлікт з різних точок зору. Грати вам доведеться за США, або Японію. Отримавши в підпорядкування війська, ви зможете напряму керувати катерами, підводними човнами і авіацією. А поява в грі японських збройних сил дасть вам шанс переписати історію, в якій перемогу здобудуть не США, а Японія.

Battlestations-Pacific-1 Battlestations-Pacific-2 Battlestations-Pacific-3 Battlestations-Pacific

Граючи за США ви продовжите історію, розпочату в першій частині гри. Далі вам належить пройти далекий шлях від битви за атол Мідуей до самих боїв неподалік від островів Окінава. Отримавши в розпорядження Японські війська, вам належить стати невід'ємною частиною Імператорського флоту. Воювати вам доведеться в бухті Перл-Харбор і наступних вигаданих битвах. Крім двох одиночних кампаній, розробники підготували п'ять нових режимів мережевої гри з унікальними бойовими одиницями і картами.

 

War Leaders: Clash of Nations

War-Leaders-Clash-of-Nations-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: RTS, покрокова стратегія, глобальна стратегія

War Leaders: Clash of Nations є сумішшю покрокової стратегії зі стратегією в реальному часі, і нагадує хіти популярної серії Total War. Події в грі розгортаються в період Другої світової війни, де у жорстокому протистоянні зійдуться основні учасники конфлікту: Італія, Англія, США, Німеччина, СРСР, Франція і Японія. Вам належить узяти на себе управління численними загонами людей і техніки, займатися торгівлею та дипломатією, а також дослідженням нових технологій.

War-Leaders-Clash-of-Nations War-Leaders-Clash-of-Nations-2 War-Leaders-Clash-of-Nations-3 War-Leaders-Clash-of-Nations

У грі представлено близько 200 масштабних карт, історичні поля битв, відомі політичні лідери, достовірні моделі військової техніки, відомі архітектурні пам'ятки багатьох країн світу, і багато іншого.

 

Warriors Orochi

Warriors-Orochi-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен від третьої особи, RPG

Warriors Orochi – комп'ютерна гра в жанрі екшену від третьої особи з елементами рольової гри. Легендарне консольне бій стало доступно власникам персональних комп'ютерів. Сказання про Великого Дракона Ороти виходить в унікальному виданні! Оригінальне японське озвучення та субтитри російською мовою затягують у вир жорстоких боїв. Чотири різні сюжетні лінії дозволять поборотися як за героїв трьох китайських царств, так і за воїнів Країни висхідного сонця. Кожен з бійців володіє власним бойовим стилем, арсеналом прийомів і комбо-ударів. Особливу привабливість грі додають елементи рольової гри і чудова музика, пронизана національним колоритом. Жорстокі самураї і кращі бійці Піднебесної зійшлися в битві, рівним якому немає і не буде на цій землі.

Warriors-Orochi-1 Warriors-Orochi-2 Warriors-Orochi-3 Warriors-Orochi

Справжні герої і визнані лиходії поставили на карту все, зокрема власні життя. Стародавня ворожнеча двох народів закипає з новою силою, распаляемая інтригами Великого Змія Ороти. Його підступний задум – викрасти найбільш стійких воїнів і перевірити свої сили після століть забуття. Деякі хочуть знову відправити його у небуття, інші стануть на його захист. Хто вціліє, а хто впаде на полі брані? Масштабні битви, інтригуючий сюжет і знайомі персонажі з серій Dynasty Warriors і Samurai Warriors – все це чекає вас в воістину унікальному виданні знаменитого екшену Warriors Orochi. Атмосфера гри збережена повністю – оригінальне японське озвучення і колоритні музичні теми доповнені субтитрами і текстами російською мовою.

 

Sengoku

Sengoku-0

Дата виходу: 13 вересня 2011 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, глобальна стратегія

Sengoku — глибока глобальна стратегічна гра про Японії 16-го століття. ействие гри розгортається в Японії періоду Сенгоку (половини XV до початку XVII століття, після того, як сьогунат Муроматі втратив владу, і в країні вибухнула громадянська війна років Онин. Мета гравця — керуючи самурайським кланом, підпорядкувати навколишні клани, об'єднати Японію під своєю владою і стати сегуном. Гра зовнішнім виглядом нагадує гру Total War: Shogun 2, а битви в грі, за його словами, будуть схожі на битви в Europa Universalis III.

Sengoku-1 Sengoku-2 Sengoku-3 Sengoku

Грайте за японського феодала і будуйте свої відносини з сім'єю, друзями і ворогами. Збільшуйте свій вплив і владу всередині вашого клану, а потім продовжити боротьбу за повне управління Японією. Ростіть і завойовуйте, нагороджуючи своїх найцінніших васалів. Детальна історична карта Японії періоду Сенгоку, розділена на більш ніж 350 різних провінцій. Будуйте стосунки з представниками трьох різних релігій: синтоїзму, християнства і буддизму. Використовуйте допомогу могутніх кланів ніндзя, коли вашої армії самураїв недостатньо. І багато іншого.

 

Pride of Nations

Pride-of-Nations-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Покрокова стратегія

Pride of Nations – історична покрокова стратегія, події якої розвиваються в XIX столітті. Цей період історії особливо відомий за рахунок колонізації, так що гравцям випаде роль глави держави в часи активної індустріалізації, військових завоювань і колонізації.

Pride-of-Nations-1 Pride-of-Nations-2 Pride-of-Nations-3 Pride-of-Nations

В Pride of Nations представлено вісім держав: США, Великобританія, Німеччина, Франція, Японія, Росія, Австро-Угорщина та Італія. Всі події відбуваються на історично реалістичною карті світу. Грати можна як проти комп'ютера, так і в многопользовательском режимі з використанням нової системи одночасних ходів.

 

Air Conflicts: Pacific Carriers

Air-Conflicts-Pacific-Carriers-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: симулятор літаків, Аркада

Air Conflicts: Pacific Carriers продовжує серію аркадних військових симуляторів польоту Air Conflicts. Дія гри розгортається за часів Другої світової війни, а основними сторонами конфлікту виступають Америка і Японія. Вибравши одну з двох сторін, вам належить взяти участь в битвах за Перл-Харбор, атол Мідуей, острів Уейк та інших битвах.

Air-Conflicts-Pacific-Carriers-1 Air-Conflicts-Pacific-Carriers-2 Air-Conflicts-Pacific-Carriers-3 Air-Conflicts-Pacific-Carriers

Під час гри у вас буде можливість керувати не окремими літаками, а цілими загонами, між якими можна перемикатися під час місії. Різні однокористувацький і багатокористувацькі режими дозволять продовжити задоволення від гри. У цій частині можна буде управляти не тільки літаками, але і стаціонарними гарматами на авіаносцях, тим самим підвищуючи їх шанси успішно відбити напад.

 

Way of the Samurai 4

Way-of-the-Samurai1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Екшен, битви на мечах

Пригодницький екшн від третьої особи. Сюжет гри переносить в Японії XIX століття, в яку почали прибувати англійські колоністи після тривалої ізоляції. Гравець виступає в ролі молодого самурая, який подорожує по країні в пошуках пригод. Основні дії ігри побудовані на протистоянні колоністів, радикалів і японських властей.

Way-of-the-Samurai2 Way-of-the-Samurai3 Way-of-the-Samurai4 Way-of-the-Samurai5

У грі присутня повна свобода дій і великий відкритий світ. Гравець може вільно досліджувати місцевість і виконувати різні квести. Кожне завдання можна виконати різними шляхами, встаючи на сторону колоністів, або приймаючи позицію радикалів. Кожне рішення впливає на сюжет і кінцівку. Така розгалужена система завдань і виборів, дозволяє зробити високу реіграбельность проекту.

 

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow-Tactics1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Тактична стратегія, стелс-екшен, про диверсантів

Тактичний стелс екшн з виглядом зверху. Сюжет розповість про Японію 1615 року, яка отримала нового жорсткого сьогуна. Для збереження миру і придушення бунтівників, мудрий правитель наймає п'ятьох асасинів, які таємно і безжально розправляються з усіма ворогами нової держави.

Shadow-Tactics2 Shadow-Tactics3 Shadow-Tactics4 Shadow-Tactics5

Гравець виступає в ролі одного з п'яти ніндзя, які виконують різні завдання, на зразок вбивства змовників, диверсій, розвідки і шпигунства. Кожен рівень являє собою велике місто, фортеця чи замок, в який потрібно непомітно проникнути і виконати свою місію. У грі доступно п'ять персонажів, які мають унікальні навички і свій стиль гри.