Ігри симулятори про вертольоти на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри симулятори про вертольоти
Серія ігор Comanche

Comanche-0

Дата виходу: 1992-2001 рр.

Жанр: Вертолітний авіасимулятор

Comanche — дуже стара серія ігор почала виходити ще в 1992 р. Остання гра Comanche 4 вийшла в 2001 році. Наскільки відомо, що серія і далі перестала виходити з-за того, що Армія вирішила припинити створювати цей тип вертольотів і перейшла на безпілотники.

Comanche-3 Comanche-2 Comanche-1 Comanche

Про останню вийшла гру — власне це аркада, де ви будете знищувати ворожу техніку, піхоту і вертольоти. Польоти і бойові операції в різних місцевостях, над морем, пустелею, лісами, містами, захист дипломатів, атака кораблів та інше.

 

KA-52 Team Alligator

KA-52-Team-Alligator-0

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: Аркадний вертолітний авіасимулятор, екшн

KA-52 Team Alligator — вертолітний ависимулятор в якому для гравця надані на вибір два бойових вертольоти (КА-52 Алігатор і RAH-66 Команч. У грі є декілька режимів: одиночна кампанія, де ви зможете взяти участь у багатьох локальних сутичках між країнами, в різних точках таких як Тайван, Ліван і Сайдовская Аравія. Є режим екшен участь в альтернативній реальності — прорив талібів з Афганістану до Таджикистану і переворот в Білорусі. Також є одиночні місії, де ви виконуєте різні завдання.

KA-52-Team-Alligator-1 KA-52-Team-Alligator-2 KA-52-Team-Alligator-3 KA-52-Team-Alligator

Звичайно ж у грі є навчальні завдання, в яких вас навчать керувати вертольотом, розкажуть про пристрій кабіни пілота, можливих маневрах і пастки, використанні магнітних мін і посадці в особливих умовах. У грі є ще цікава плюшка, де ви зможете побути в ролі певного керівника. Ви будете керувати своїм бойовим підрозділом купувати нове озброєння екіпірувати, лагодити машини, заправляти бензином і в кінці кінців навіть керувати групами вертольотів в реальному бою віддаючи їм команди. Тобто в грі крім бойових вильотів є економічна та стратегічна складова.

 

Red Shark 1 і 2

Red-Shark-0

Дата виходу: Перша 2002 р. Друга 2005 р.

Жанр: Аркада, екшн

Red Shark — це яскравий і інтенсивний вертолітний екшен, в якій ви будете керувати вертольотом Ка-50. У грі нам запропонують змінити історію і ми почнемо це робити з часів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р. Для цього нас відправлять у минуле через машину часу. Безліч спецефектів звичайно ж варто розуміти, що для того часу вона була гарна і велика кількість місій з вибухами і знищенням противника. Не варто відносити до гри як до симулятору а просто до хорошій грі.

Red-Shark-1 Red-Shark-2 Red-Shark-3 Red-Shark

У другій частині нам буде протистояти німецький вчений Хоссман, який теж примудрився створити машину часу, його нам доведеться зупинити і привести радянські війська до перемоги над ворогом.

 

Апач: Операція «Антитерор» (2003) Апач 2: російська синдром

Апач-0

Дата виходу: 2003 і 2004 р.

Жанр: Аркадний авіасимулятор, екшн

Апач — складно назвати авіасимуляторів, та присутність вертольоти політ, але далі суцільна аркада, як у першій так і у другій частині. Як ви зрозуміли з назви битися ми будемо з світовим тероризмом і знищувати його на корені і спроби створити ядерну зброю, де б не були помічені його прояви, а головним устранителем ми будемо виступати і вертоліт і знаменитий американський вертоліт «Апач».

Апач-1 Апач-2 Апач-3 Апач-2русский-синдром

У першій частині гри є 30 місій, де ми будемо знищувати так званих «Мучеників Сонця» -терористів і не даючи їм створити ядерну зброю. У другій частині доведеться вже битися на території Росії, де терористи намагаються захопити вже ядерну зброю на території Сибіру.

 

Fair Strike (Ударна сила)

Fair-Strike-4

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Аркадний вертолітний симулятор, екшн

Fair Strike — незважаючи на видимі недоліки у фізиці, є непоганим симулятором вертольота від вітчизняних розробників. Тобто до гри не варто ставитися як до серйозного симулятор, в якому все дотримано і фізика і моделі вертольотів і балістика ракет, швидше в грі більше спрямованість на аркаду екшен і тактику.

Fair-Strike-1 Fair-Strike-2 Fair-Strike-3 Fair-Strike

За сюжетом гри ми будемо боротися з тероризмом і виступати в ролі бойового пілота, нам запропонують кілька видів вертольотів. Вам належить наносити удари по ворожих баз розташованих в різних точках планети: Карибських островах, Східній Європі, Середній Азії і на Середньому Сході.

 

Вертольоти В'єтнаму: UH-1

Вертолеты-Вьетнама-UH-1-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Аркадний авіасимулятор

Вертольоти В'єтнаму: UH-1вертолітний авіасимулятор, де головним героєм буде виступати Bell UH-1 Iroquois. Дії гри будуть відбуватися в часи війни американців у В'єтнамській війні. В основу сюжету гри покладена історія пілота повітряної кавалерії американських збройних сил, лейтенанта Дугласа Куейда. У нас буде можливість взяти участь у багатьох значних битв того часу.

Вертолеты-Вьетнама-UH-1-1 Вертолеты-Вьетнама-UH-1-2 Вертолеты-Вьетнама-UH-1-3 Вертолеты-Вьетнама-UH-1

Вертольоти в цій війні мали велике значення, здійснювали перевезення припасів, людей, поранених, координували дії наземних військ, виконували прикриття з повітря і так далі. Гравцеві якраз і доведеться всім цим займатися. Цікавою фішкою гри є, то що ви можете зайняти будь-яке місце у вертольоті, як пілота так і стрільців.

 

Gunship! Війна в небі

Gunship!-Война-в-небе-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Аркадний авасимулятор, екшн

Gunship! Війна в небі аркадний симулятор вертольота. У грі є декілька режимів починаючи від звичайного аркадного, і закінчуючи реалістичним. Є американські, радянські і європейські вертольоти. У грі також є можливість побути не тільки пілотом, але і стрільцем. Реалістичне зброю. У грі є сюжетна компанія і одиночні місії.

Gunship!-Война-в-небе-1 Gunship!-Война-в-небе-2 Gunship!-Война-в-небе-3 Gunship!-Война-в-небе

Ну, а загалом, що сказати досить непогана аркада, де керуючи вертольотом ви будете знищувати все, що рухається і не рухається. До речі, зверніть увагу, що гра є рімейком іншої гри вийшла 1087 р.

 

DCS: Чорна акула 1 і 2

DCS-Чёрная-акула-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Аркадний авасимулятор, вертолітний симулятор

DCS: Чорна акула — симулятор популярного російського бойового вертольота Ка-50 під назвою «Чорна Акула». Варто відзначити, що DCS це серія авіасимуляторів з льотної техніки. DCS: Чорна акула це перша частина з серії. У грі дуже докладно змодельована кожна деталь цього вертольота, як зовнішність, так і панелі керування вертольотом. Також в грі відтворений ландшафт чорноморське узбережжя Росії частини Грузії і Туреччини, розташування аеродромів відповідає реальності на момент створення гри.

DCS-Чёрная-акула-1 DCS-Чёрная-акула-2 DCS-Чёрная-акула-3 DCS-Чёрная-акула-2

У грі створений вигаданий альтернативний конфлікт, є кілька навчальних і одиночних місій. Гравець може управляти тільки одним вертольотом Ка-50, противники ж будуть представляти різні види вертольотів та іншої техніки. Крім повної відповідності бойового вертольота Ка-50 у грі велику увагу приділено фізики польоту, зброї та балістичної механіки, наближаючись до реальної. Навіть зліт і посадка, і приладова панель відповідає реальним. У цій грі ви отримаєте реальні навички пілота.

 

Серія Call Of Duty

Enemy-Engaged-0

Дата виходу: 2000-2009 р.

Жанр: Аркадний авіасимулятор, екшн

Серія Call of duty — перекладається як Розірване небо: Ка-52 проти Команча, перша частина гри вийшла в 2000 р. друга частина гри вийшла в 2007 році, точно також називається змінилася тільки графіка гри. Третя частина «Буря в пустелі», якщо її так можна назвати — це просто самостійне доповнення до другої частини.

Enemy-Engaged-1 Enemy-Engaged-2 Enemy-Engaged-3 Enemy-Engaged

У грі ми можемо політати на Ка-52 і RAH-66 так званим «команчі». У сюжеті гри нам як пілотові доведеться взяти участь у трьох вигаданих війнах, що відбуваються в Лівані, Кореї або на Тайвані. Гравець бачить картину на карті всі битви на них і бере завдання вилітає на бойову операцію: зачистка, розвідка, підтримка з повітря, супровід караванів і вантажів і так далі. В цілому на початку виходу першої частини, певним проривом і нововведенням, але друга частина не додала нових цікавих штучок, тому багато хто вважав її невдалою.

 

Apache: Air Assault (2010)

Apache-Air-Assault-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Вертолітний аркадний авіасимулятор, екшн

Apache: Air Assault — авіасимулятор від розробників, які створили знамениту гру про літаки Іл-2 Штурмовик: Крилаті хижаки. У грі нам буде надано до управління модифікації ударного вертольота Армії США AH-1 «Апач», AH-64X і AH-64D «Лонгбоу», в деяких режимах буде можливість сісти за штурвал MQ-8B «Файр Скаут» і Мі-35 «Лань». Ми зможемо взяти участь в безлічі локальних конфліктах в різних точках світу.

Apache-Air-Assault-1 Apache-Air-Assault-2 Apache-Air-Assault-3 Apach-Air-Assault

В різних місіях гравець буде знищувати терористів, наркоторговців і піратів, виконувати різні бойові завдання: захищати власну базу від атак, бомбити бази терористів і плантації, нападати на конвої, захищати впав вертоліт, дозволяти місцевий збройний конфлікт звичайно ж силою, як це прийнято в Америці. Крім екшену є завдання. де вам доведеться пробиратися до ворожим частинам на низькій висоті залишаючись непомітним. В цілому, гру можна назвати реалістичним симулятором вертольота, але гра вийшла з динамічним і різноманітним геймплем, непоганий графікою і хорошим звуковим супроводом.

 

Take On Helicopters

Take-On-Helicopters-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Вертолітний авіасимулятор

Take On Helicopters — симулятор цивільних вертольотів. У грі вертольоти розділені на декілька класів: легкі, середні і важкі, у кожен клас входять свої моделі вертольотів. В Take On Helicopters добре пророблена фізична модель вертольота, (вплив крутного моменту несучого гвинта, вплив вітру, реалізована «повітряна подушка», турбулентність в особливих зонах). Реалізована робота деякого навісного обладнання лебідок, спускових мотузок, зовнішніх камер.

Take-On-Helicopters-1 Take-On-Helicopters-2 Take-On-Helicopters-3 Take-On-Helicopters

Ще великий особливістю гри є те, що крім управління вертольотами, ви зможете керувати машиною, взяти участь у перестрілках, і можете ходити по двом локація локації: Сіетл і Південна Азії. Декілька режимів: Тренування — ви будете навчатися управляти різними класами. Одиночні завдання, режим кар'єри, який являє собою якийсь економічно симулятор, де ви можете виконувати контракти отримувати за це гроші і відповідно купувати нові вертольоти і обладнання. Є сюжетна місія, де ви будете відновлювати збанкрутілий бізнес батька. Також є режими Вільний політ, Випробування на час.

 

Thunder Wolves

Thunder-Wolves-4

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Аркада, екшн

Thunder Wolves — складно назвати звичайно ж авіасимуляторів, швидше за все це аркадний шутер, де в бою беруть участь вертольоти. У грі безліч сюжетних місій і міні завдання в кожній з них. Перед кожною місією ви вибираєте вертоліт на якому хочете її пройти і найбільш підходящий для неї. Наприклад, може вибрати вертоліт з важким озброєння, але повільні або ж, навпаки, легко озброєні, але маневрені.

Thunder-Wolves-1 Thunder-Wolves-2 Thunder-Wolves-3 Thunder-Wolves

Ну, а далі ви просто летите і зачищаєте місцевість, атакуючи все, що ворушиться, на вашому шляху і намагаючись піти від летять в вас снарядів.В кінці кожної місії є свій бос, якого треба знищити. Гра не тривала і проходиться буквально за кілька годин.

 

Helicopter Simulator Search and Rescue

Helicopter-Simulator-Search-and-Rescue-0

Дата виходу: 2013-2014 р. р.

Жанр: Вертолітний авіасимулятор

Helicopter Simulator Search and Rescue являє собою симулятор рятувального вертольота. У грі є декілька типів вертольотів, від легких типів, так і до важких-вантажних. Вам як пілотові доведеться проводити пошуків-рятувальні роботи, гасити лісові пожежі, боротися зі стихійними лихами, в різних погодних умовах, доставляти рятівне спорядження і усувати наслідки аварій.

Helicopter-Simulator-Search-and-Rescue-1 Helicopter-Simulator-Search-and-Rescue-2 Helicopter-Simulator-Search-and-Rescue-3 Helicopter-Simulator-Search-and-Rescue

У грі є 45 складних місій (у вийшла в 2014 році), 10 вертольотів. Достатня важке керування вертольотом, яке ускладнюється до того, як вертоліт реагує на зміни погодних умов. Наприклад в деяких місіях вам необхідно буде в умовах шторму занурити спорядження на корабель, а для цього потрібно триматися рівно, враховуючи вітер і качки самого корабля.

 

Heliborne

Heliborne1

Дата виходу: 2016 р. Знаходиться в ранньому доступі

Жанр: Симулятор вертольота

Мультиплеєрний симулятор польотів на військових вертольотах. Гра будуватися з окремих місій, кожна з яких має власний сценарій і тимчасові рамки. У проекті доступно безліч військової техніки і вертольотів, які реально брали участь у бойових діях по всьому світу. Гравець зможе показати майстерність пілотування, як на перших бойових вертольотах 60-их років, так і на самих сучасних ударних моделях з передовим озброєнням.

Heliborne5 Heliborne4 Heliborne3 Heliborne2

Гра поєднує в собі аркадное управління і реалістичне поведінка техніки у повітрі, що дозволяє створити динамічний і напружений ігровий процес. У проекті представлений 41 вертоліт з історично вірним озброєнням на борту, яке можна оснащувати в залежності від тактичних завдань. Проект сподобатися всім любителям аркадних симуляторів і сучасних повітряних битв.