Онлайн ігри з розвитком і прокачуванням персонажа (героя) броні і зброї | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Список кращих онлайн ігор з розвитком і прокачуванням героя
PANZAR: Forged by Chaos

PANZAR-Forged-by-Chaos-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: Бойовик від третьої особи, MMORPG

PANZAR: Forged by Chaos — це постійний екшен і битви з іншими гравцями. Гравець може вибрати собі одного з декількох класів: Канонір, Танк, Паладин, Інквізитор, Берсерк, Сапер, Сестра вогню, Крижана відьма. Можна прокачувати одночасно і кілька класів. Кожен клас має свої сильні і слабкі сторони. Наприклад, Танки і Берсерки дуже жирні і непробивні атакують тільки фізично, відьми атакують з далека за допомогою своєї магії, але дуже вразливі. Каноніри можуть ставити спеціальні гармати і стріляти з них по противнику з зручної точки і так далі.

скріншоти:

PANZAR-Forged-by-Chaos-1 PANZAR-Forged-by-Chaos-2 PANZAR-Forged-by-Chaos-3 PANZAR

Грай, прямо зараз!

Суть гри: у грі є різні режими, гравці діляться на дві команди. Наприклад, є режим де необхідно, знищити якомога більше ворогів, або захопити форпост, а іншій команді захистити його і так далі. Після битви ви отримуєте очки і на які можете прокачувати свого перса. Можна прокачувати окуляри таланту, які підвищують здоров'я, ману, дальність і шкоди. Також створювати нову зброю і броню і підвищувати їх параметри в кузні при цьому збільшуючи втрат і захист вашого героя. Ще в обладунки вставляються предмети дають бонуси до різним показниками вашого персонажа. У цій грі завжди є куди рости.

 

WarFrame

WarFrame-0

Тип гри: Клієнтська

Жанр: MMORPG, наукова фантастика

WarFrame це слешер шутер від третьої особи, в науково-фантастичному сеттінгу. Ви стародавній воїн, який спав довгий час, але прокинувся, щоб битися і маєте спеціальні бойові костюми ну і так далі... Решту сюжет можна дізнатися на офіційному сайті або ж краще у самій грі. Прокидаєтеся і починаєте всім роздавати булочок при цьому хитаючи перса шляхом поліпшення його зброї і костюма.

Скріншоти:

WarFrame-1 WarFrame-2 WarFrame-3 WarFrame

ГРАТИ!

Загалом ,ви воїн, який може одягати спеціальний костюм, покращувати його вставляючи різні модифікації і прибамбаси або ж відкривати для себе новий костюм. У грі для виконання місій гравці об'єднуватимуться у групи по 4 людини, де мочать ігрових монстрів або ж гравці б'ються між собою. Гра незважаючи на те що вийшла в 2013 р. має графіку і геймплей крутіше багатьох інших.

 

 Karos Online

Karos-Online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG від третьої особи. пісочниця

Karos Online — корейська багатокористувальницька онлайн гра, користується і донині шаленою популярністю і серед корейців так і наших геймерів. Абсолютна свобода дій. Це не дивно, гра постійно вдосконалюється. Є Відьма, Мечник, Паладин, Бродяга, Лучниці, Чародійка і Канонір. Концепція «Флетт» — гравець вбиває монстрів з яких випливає ця сама Флетт (магічна енергія) і після чого з неї можна створювати потужну броню і зброю.

скріншоти:

Karos-Online-1 Karos-Online-2 Karos-Online-3 Karos-Online

Грай, прямо зараз!

Скажена система крафта, здається, що в цій грі можна крафтить все що завгодно, і що рухається і не рухається. Можна обрати професію за смаком, можна будувати, захоплювати шахти з видобутку цієї самої Флетт. Велика різноманітність Маунтов, локацій, завдань і вихованців. Різні режими битв і безперервна прокачування перса.

 

Neverwinter Online

Neverwinter-Online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG від третьої особи

Dishonored — це безкоштовна масова багатокористувацька рольова онлайн — гра в жанрі фентезі за мотивами популярної гри Dungeons and Dragons. Гравець може вибрати з семи стандартних класів для RPG ну і звичайно ж кожна раса володіє своїми здібностями і абилками. Гра володіє значним редактором зовнішнього вигляду. У грі є декілька локацій в яких гравець виконує завдання. Атмосфера гри просякнута суворістю і серйозністю.

скріншоти:

Neverwinter-Online-1 Neverwinter-Online-2 Neverwinter-Online-3 Neverwinter-Online

Грай, прямо зараз!

У грі як і в багатьох популярних онлайн проектах присутні професії, які не маю обмежень і гравець може вивчити будь-яку з них. Також реалізована система крафта, але трохи по іншому, ніж у інших проектах, гравець не бігає і не вбиває монстрів, збираючи з них лут, за нього це робить підмайстер. Крім професії, звичайно ж можна прокачувати свого перса, отримуючи, досвід, шмаття та інші плюшки поліпшують нашого героя.

 

Aion

Aion-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG від третьої особи, пісочниця

Aion — комп'ютерна багатокористувацька рольова гра поєднує в собі PvP і PvE бої приходять в фентезійному світі планети Атрея. Атрея — це величезний відкритий світ пісочниця в якій гравець може робити все що тільки дозволяють гри. У грі є два класу Елійци -це ка б світла сторона і Асмодіане — це як би темна сторона.

скріншоти:

Aion-1 Aion-2 Aion-3 Aion

Грай, прямо зараз!

Різні школи вбивць, слідопитів і так далі. Освоєння професій ковальська справа, портяжное, збройове.... Величезна кількість різних вихованців, можливість польоту. будівництва свого унікального будинку, постійна прокачування героя і його зброї та обмундирування. Різні режими PvP-битв і облог іншої раси.

 

Black Desert

Black-Desert-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG, відкритий світ

Black Desert — найочікуваніша рольова онлайн гра 2015 року. Вийшла восени. Чому її так чекали!? Бо це онлайн гра, в якій безшовний світ — ні завантаження, коли гравець переміщається між локаціями. Також гра має просто огроменный світ, в якому можна творити що завгодно вашій душі. Просто чудовий редактор для кастомізації вашого персонажа, можна зліпити зовнішність вашого персонажа так, як ви хочете в кожній деталі.

скріншоти:

Black Desert-1 Black Desert-3 Black-Desert-3 Black-Desert

Грай, прямо зараз!

Крім усього іншого на високих налаштуваннях гра має дуже гарну графіку, яка стоїть нарівні з сучасними іграми. Велика кількість різних істот, маса можливостей і місць де можна знайти пригоди на свою п'яту точку. Масштабні облоги і баталії замків, в яких беруть участь до сотні гравців. Дії гри відбуваються в середньовічному фентезийной світі.

 

Tera Online

tera-online-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMORPG, відкритий світ

Tera Online — це масова рольова гра з великим ігровим світом, величезним вибором класів персонажів, кожен з яких володіє своїми унікальними особливостями. З можливістю розвивати свого героя в різних напрямки і на свій розсуд. Вже на стадії виходу гра викликала ажіотаж серед гравців, так розробники гри добре попрацювали над бойовою системою гри — щоб перемогти потрібно реально попотіти, а не просто клікати на одну клавішу.

скріншоти:

Tera-Online-3 Tera-Online-2 Tera-Online-1 Tera-Online

Грай, прямо зараз!

В Тере є все, що потрібно любителям рольових ігор — безліч квестів, відкритий світ, крафт і видобуток лута, свої власні їздові тварини, дослідження нових територій, постійні битви як один на один, так і група на групу. У грі також хороша графіка і музичний супровід.

 

Royal Quest

Royal-Quest-скрины-игры-с-прокачкой-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММОРПГ

Royal Quest — приємна рольова гра з виглядом зверху від російських розробників. Гра по геймплею і зовнішнім виглядом дуже схожа на популярну Дьябло 3. Головне що я зазначив у грі це те що все в ній прагне до мінімалізму, що ніяк не впливає на якість. У грі всього чотири класи, просте управління і набір умінь. Звичайні квести і прокачування героя.

скріншоти:

Royal-Quest-скрины-игры-с-прокачкой-3 Royal-Quest-скрины-игры-с-прокачкой-2 Royal-Quest-скрины-игры-с-прокачкой-1 Royal-Quest

Грай, прямо зараз!

Моби в грі, це ходять поліна берези, краплі роси, різні жужі та інше. Мінус гри, принаймні для мене, а для кого-то можливо це здасться плюсом — це те, що треба просто постійно вбивати тонни мобів. Хоча яка онлайн РПГ цим не страждає. Просто в Royal Quest здається, що цього надто багато. В цілому гра приємна, не напружує мозок і дозволяє займатися прокачуванням свого перса.

 

Taern Online

Taern-Online-0

Тип: браузерна

Жанр: MMORPG, покрокова, 2D

Taern Online — ізометрична RPG c 2D графікою, в дусі перших частин Fallout або серії Wasteland. Гра явно сподобається не всім гравцям, а тільки тим хто любить ігри такого типу. Гравець може вибрати з декількох класів собі героя: варвар, лицар, чернець, лучник, шаман вуду, друїд і маг. Далі він пускається в мандри світ Taern, виконуючи різні квести і завдання і боротьба з супротивниками. Бій в грі відбувається покроково — перед кожним раундом ви використовуєте Окуляри Дії, для захисту, атаки або нападу, після чого автоматично відбувається раунд, де супротивники дубасять один одного так кожен раунд до переможного кінця.

скріншоти:

Taern-Online-1 Taern-Online-2 Taern-Online-3 Taern-Online

Грай, прямо зараз!

Тепер про прокачування вашого персонажа. Виконуючи завдання і б'ючись з ворогами ви отримуєте кожен новий рівень, і в нагороду за вбивства або виконання місій отримуєте новий шмот. При отриманні нового рівня ви отримаєте певну кількість очок розвитку які самі розподіляєте для підвищення сили, спритності, сили, знань, здоров'я витривалість, мана та інші. Покращений шмот надягаєте на героя щоб підвищити його характеристики.

 

Dragon Knight

Dragon-Knight-0

Тип гри: браузерна

Жанр: MMORPG, покрокова

Dragon Knight — браузерна онлайн гра з покрокової бойовою системою. Гравець може вибрати з двох класів лицаря і мага. Після чого виконує завдання досліджує нові локації при цьому отримує досвід і рівень і підвищує характеристики персонажа. Крім героя гравець може набувати Маунтов — їздових тварин, які прокачуються і покращують характеристики самого героя. Досягнувши 50 рівня, гравцеві відкривається система «Астралов» — система заточування важливих показників героя, таких як дамаг, броня, криты і так далі.

скріншоти:

Dragon-Knight-1 Dragon-Knight-2 Dragon-Knight-3 Dragon-Knight

Грай, прямо зараз!

Ще для битв гравець може наймати рекрутів, інших героїв які будуть разом з ним битися і допомагати йому здолати ворога. Героїв у вашій команді також можна прокачувати і покращувати. При підвищенні рівня або виконанні інших умов відкриваються все нові вміння, що застосовуються в бою. Також, іноді вам будуть траплятися руни, які можна вставляти в зброю і обладунки, які звичайно ж роблять перса сильніше.

 

Час для Героя

Время-для-Героя-0

Тип гри: браузерна

Жанр: MMORPG, покрокова

Час для Героя — онлайн гра від російських розробників 2RealLife. Гра проста і невибаглива в дизайні, зверху у вікні ми бачимо вікно гри, нашого героя, локації і так далі, в низу загальний ігровий чат. Гра здавалося на перший погляд непоказний має ряд особливих фішок. У грі немає класу, гравець може прокачувати свого героя так як хоче і куди хоче. Ще одна особливість гри, то що програвши бій можна втратити частину золота і шмоту або ж навпаки перемігши, забрати у супротивника.

скріншоти:

Время-для-Героя-1 Время-для-Героя-2 Время-для-Героя-3 Время-для-Героя

Грай, прямо зараз!

Навички героя прокачуються з часом і з допомогою ігрового золота. Є декілька характеристик: здоров'я, шкоди, щит, лють і мана, значення яких можна збільшувати. Бої відбувається в автоматичному режимі. Перед кожним раундом гравець вибирає одну з трьох дій: одиночний удар, разючий удар і відновлення щита. Після чого відбувається автоматично бій. Хто перший упав і не витримав, той і програв. Тому багато залежить від того як ви розвиваєте і прокачиваете свого героя.

 

Розбрат

Раздор-0

Тип гри: клієнтська, браузерна

Жанр: MMORPG

Розбрат — онлайн гра, в якій можна створювати і прокачувати одночасно до чотирьох персів. У грі є 6 класів: Воїн, Жрець, Маг, Мисливець, Шаман, Містик. Будь-клас володіє набором здібностей атакуючого і захисного плану. Гравець досліджує світ (варто відзначити, що в грі він безшовний), виконує квести, отримує новий рівень екіпіровку і зброю. Також з рівнем відкриваються нові вміння таланти і так далі.

скріншоти:

Раздор-1 Раздор-2 Раздор-3 Раздор

Грай, прямо зараз!

У грі можна мати своїх вихованців як просто їздових, так і бойових які допомагають вам битися. Також можна вивчати професії для обробки або видобутку корисних матеріалів, або ж є такі професії, як проклинатель — дозволяє послабити противника перед боєм. Битви і пересування в грі відбуваються в реальному часі.

 

Demon Slayer

Demon-Slayer-0

Тип гри: браузерна

Жанр: ММО, тактична рольова гра

Demon Slayer — являє собою стратегію в якій ми качаємо і місто і свого героя. У грі три архетипу: Лучник, Маг і Воїн. Тобто ми можемо одночасно облаштовувати свій власний місто, будувати війська і додатково качати героя, який буде на чолі вашої армії. По мірі виконання завдань та участі в битвах і герой битви хитає гілку талантів, протягується в поліпшену броню і набуває нову зброю.

скріншоти:

Demon-Slayer-1 Demon-Slayer-2 Demon-Slayer-3 Demon-Slayer

Грай, прямо зараз!

Бої в грі відбуваються покроково. Перед боєм і в кожному наступному раунді ви розставляє свої війська і героя так як це вигідніше за все вам, також можна застосовувати різні заклинання і навички. Після 25 рівня в грі відкриваються астралы (вони також видобуваються), які дозволяють поліпшити героя: Дамаг, здоров'я, критичний удар та інше.

 

Carnage

Carnage-0

Тип гри: браузерна

Жанр: MMORPG

Carnage — являє собою безкоштовну браузерну гру витриману в дусі середньовіччя і фентезі. Власне гра підійде для тих хто любить використовувати дуже повільно одну тільки мишку. Так як гра є текстової, перед нами в окошен відкрита гра з нашим героєм, або локацією внизу знаходиться загальний чат. Бої відбуваються автоматично, ви просто вибираєте куди атакувати противника, наприклад в голову або по ногах супротивник робить теж саме після чого відбувається раунд і так до переможного кінця.

скріншоти:

Carnage-1 Carnage-2 Carnage-3 Carnage

Грай, прямо зараз!

Ваш герой безумовно отримує досвід прокачується його характеристики, також можна постійно добувати кращу екіпіровку і зброю для нього кільця, та інші аксесуари, які також можна покращувати спеціальних кузнях. Так, забув згадати, що героя в грі необхідно годувати, бо здохнути може наш товариш.

 

Bless

Bless1

Тип гри: Клієнтська

Жанр: ММОRPG

Масова багатокористувацька рольова онлайн гра в сетінгу фентезійного середньовіччя. Сюжет проекту розповість про глобальну війну між двома фракціями, які борються між собою за право володіти всіма землями і цінними ресурсами. Кожна з фракцій має свій набір рас, дзеркально повторюють своїх супротивників, але в теж час, що володіють власними політичними поглядами та планами на території.

скріншоти:

Bless2 Bless3 Bless4 Bless5

Грай, прямо зараз!

При першому вході в гру, геймер повинен вибрати сторону конфлікту, визначиться з расою і класом героя. Від цього буде залежати подальший стиль гри, прокачані здібності і основна зброя. Під час гри, герой зможе досліджувати величезний відкритий світ, виконувати різні квсеты, займатися розвитком і прокачуванням умінь, брати участь у командних боях і одиночних дуелях. Оскільки фракції знаходяться в постійній війні, гравець зможе напасти на будь-якого противника поза фракційних міст. Це означає що в Bless, є хардкорним проектом з вільним PvP.

 

Hero Rage

Hero-Rage1

Тип гри: Браузерна

Жанр: ММОRPG

Браузерна безкоштовна ролева гра в фентезійному сетінгу. Дії гри відбуваються у вигаданій всесвіту, яка знаходиться на межі катастрофи. Легендарний меч Ескалібур був загублений, а кровожерливі армії хаосу, поступово вриваються у світ, щоб сіяти смерть і розруху. Для протистояння темряві, світ вимагає нових героїв, які зможуть закрити портал і знищити військо демонів.

скріншоти:

Hero-Rage2 Hero-Rage3 Hero-Rage4 Hero-Rage5

Грай, прямо зараз!

У грі присутній поділ на класи, що обумовлює стиль гри і прокачування персонажів. Гравець зможе вибрати лучника, мага або воїна. Кожен персонаж має власні характеристики і унікальний набір здібностей. У процесі гри, гравець зможе зібрати загін героїв, які будуть доповнювати один одного. Кожного персонажа потрібно прокачувати, а також збирати відповідні зброю і броню. Hero Rage припаде до смаку всім любителям браузерних MMORPG з барвистим світом та безліччю квестів.

Revelation

revelation1

Тип гри: Клієнтська

Жанр: ММОRPG, фентезі

Масова багатокористувацька рольова гра. Гравець зможе побувати в масштабному фентезійному світі, який об'єднує середньовіччя, стімпанк, магію і величезна різноманітність рас, тварин та інших жителів. Основна мета гри – прокачати свого персонажа до максимального рівня і битися з самими сильними супротивниками, в глобальних онлайн битвах.

скріншоти:

revelation2 revelation3 revelation4 revelation5

Грай, прямо зараз!

Revelation являє собою класичну MMORPG з класовою системою і прокачуванням. У процесі гри, геймер повинен виконувати різні завдання, отримувати досвід і гроші, які можна витратити на прокачування, придбання зброї і броні. У грі представлена велика кількість предметів, монстрів, їздових тварин і зброї. З ключових особливостей проекту варто відзначити повністю відкритий світ, безліч сюжетних ліній і побічних квестів, а також величезні підземелля, наповнені небезпечними монстрами і цінними артефактами.

 

R2 Online

R2-Online1

Тип гри: Клієнтська

Жанр: ММОRPG

Безкоштовна багатокористувальницька рольова гра в сетінгу фентезі. Дії гри відбуваються у вигаданому світі, який знаходиться у вічному протистоянні Добра і Зла. Останні битви, схилили перевагу на бік темряви і тільки зовнішнє втручання зможе відновити баланс або зовсім перемогти армію хаосу. Гравець виступає в ролі мандрівного героя, який зможе вибрати долю всього світу.

скріншоти:

R2-Online2 R2-Online3 R2-Online4 R2-Online5

Грай, прямо зараз!

При першому вході в гру, геймер повинен визначиться з персонажем і його класом. У проекті представлено п'ять різних класів, які в подальшому можна поєднувати, створюючи унікального героя. Гра орієнтована на хардкорні PvP битви, які відкриті на всіх локаціях, крім великих міст. Для любителів масових битв присутні гільдії, кланові війни і облоги. Проект сподобається всім любителям класичних рольових ігор.

 

Skyforge

Skyforge-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: MMO-action від третьої особи, відкритий світ

Skyforge — науково-фантастичний екшен, де ви граєте за персонажа виступає в ролі безсмертного воїна, який може стати богом зі своїм власним культом і послідовниками. Світ Skyforge являє собою переплетення магії та науки. У грі три класи: паладин, криомант і зберігач світу, не обов'язково вибирати когось одного з них. Гравець може вільно переключатися між ними.

скріншоти:

Skyforge-1