Ігри про ніндзя на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про ніндзя
Mark of the Ninja

Mark-of-the-Ninja-0

Рік випуску: 2012 р .

Жанр: Стелс-екшен

Геймплей гри заснований на акуратному проходження, уникнення контактів з противниками і знешкодженні пасток. Головний герой — ніндзя — вміє ховатися у вентиляції, каналізаційних люках і за предметами інтер'єру. Основна зброя — меч-ниндзято, яким можна виконати безшумне вбивство нічого не підозрюючи жертви і бамбукові дротики, призначені для відволікання і знищення джерел світла. Незважаючи на наявність смертельної зброї, гра в рівній мірі орієнтована як на усунення всій охорони рівня, так і на безкровне проходження за допомогою відволікання, маніпулювання, а то і взагалі прослизання повз противників.

Mark-of-the-Ninja-1 Mark-of-the-Ninja-2 Mark-of-the-Ninja-3 Mark-of-the-Ninja

Справжня скритність — великий вибір нагород за досягнення, будь то проходження гри без єдиного вбивства або, навпаки, убивши всіх, хто стоїть на шляху . Приголомшлива графіка — унікальний двовимірний стиль з чудовою анімацією і вручну намальованим оточенням. Легкість управління — за допомогою клавіатури і миші грати також зручно, як з допомогою геймпада. Широка система досвіду — кожен рівень включає три види змагань за окуляри, додаткові цілі й приховані колекційні предмети. Різноманітність відкриваються здібностей, предметів та ігрових стилів дозволяє вивчити безліч варіантів проходження гри .

 

Ninja Blade

Ninja-Blade-0

Рік випуску: 2009 р .

Жанр: Екшен

Ninja Blade — гра в якій ніндзя наділений здатністю не тільки кидати виклик законам тяжіння і парити над землею, але навіть зупиняти плин часу, що в цілому робить проходження рівнів по-своєму цікавим та оригінальним. Застати зненацька ворога, під час битви злетівши під небеса, або ж раптово вразивши іншими не менш неймовірними трюками, – все дано ніндзя цієї гри, пріоритетною місією якого стає порятунок свого світу від чужинців-мутантів. Головне – вміти діяти негайно, миттю знаходячи вирішення проблем і обираючи найкращі варіанти переймів.

Ninja-Blade-1 Ninja-Blade-2 Ninja-Blade-3 Ninja-Blade

Сюжет гри нам повідає історію Кена Огавы, який бореться зі своїми соратниками з невідомої напастю, яка звертає людей у монстрів. Підступні тварюки перетворили місто на справжню бійню. Для кожного, хто не знайшов собі притулок і не встиг вибратися з небезпечної зони – це загрожує поганими наслідками. Вашим завданням буде захистити народ Японії від навали мутантів. У міру проходження гри ви будете удосконалити надлюдські здібності вашого героя, використовуйте неймовірні серії атак і секретні можливості ніндзя для знищення всіляких монстрів і величезних босів. Безліч красивих прийомів бою з поєднанням відмінною фізики і графіки не залишить байдужим не одного гравця.

 

Mini Ninjas

Mini-Ninjas-0

Рік випуску: 2010 р .

Жанр: Аркада

Mini Ninjas — гра, де Гравець управляє Хіро — маленьким ніндзя, який є головним героєм гри. В процесі він може перемикатися на інші ніндзя, з іншими здібностями. Основне завдання полягає в просуванні по рівню і винищуванні ворогів, хоча мається на увазі також, що повз них можна прослизнути і не вплутуватися в бій. Стелс-елемент гри влаштований досить просто — Хіро присідає, ховаючись у густій траві, і стає невидимим для очей ворога, про непомітності повідомляє іконка з головою ніндзя у верхньому куті екрану. Скритність дозволяє раптово атакувати ворога без втрат, або прокрастися повз нього до мети, не починаючи бійку.Також доступні магічні дзюцу, що дозволяють урізноманітнити проходження. З самого початку Хіро може вселятися у тварин і контролювати їх, тим самим відшукуючи секрети або перемагаючи ворогів.

Mini-Ninjas-1 Mini-Ninjas-2 Mini-Ninjas-3 Mini-Ninjas

Дизайн локацій приємно здивував. Пейзажі прекрасні — що зимовий ялинник, що гори з вузькими щілинами прірв, що рівнини, розмічені клітинами рисових полів. Бродити по великим територіям не нудно — за скелями і в ярах заховані лікарські трави і статуетки Дзизо, а іноді можна знайти обхідний шлях або таємну стежку. Річки, водоспади і занесені снігом перевали підкреслюють цінність бамбуковій диво-шапки. В ній Хіро і плаває, і спускається з крижаних гірок, підскакуючи на імпровізованих трамплінах. Складнощів розмір карт не створює, з орієнтацією на місцевості нам допомагають, контрольні точки розставлені розумно.

 

Yaiba: Ninja Gaiden Z

Yaiba-Ninja-Gaiden-Z-0

Рік випуску: 2014 р .

Жанр: Екшн, ігри про зомбі

Yaiba: Ninja Gaiden Z -присвячена протистоянню між повсталим з мертвих ніндзя і армією живих мерців. В арсеналі героя, крім класичних клинків, будуть якісь суперсекретні кібернетичні знаряддя, розроблені божевільним ученим. А в якості головного лиходія тут виступить сам Рю Хаябуса. Загалом, класична м'ясорубка в Головним героєм є Яиба, ніндзя поліг від руки Рю Хаябусы, головного персонажа серіалу. Річка Усьва могла б стати відмінним місцем поховання зомбі, з якими, за сюжетом гри належить боротися.

Yaiba-Ninja-Gaiden-Z-1 Yaiba-Ninja-Gaiden-Z-2 Yaiba-Ninja-Gaiden-Z-3 Yaiba-Ninja-Gaiden-Z

Яибу отримав завдання — тотальне знищення зомбі захоплюючих планету, так як ніколи не відмовиться вплутатися в гарну бійку. В арсеналі головного героя є меч, ріжучий ворогів на шматки, киберглаз, що дозволяє бачити світ по-іншому, і рука універсального застосування. Графіка в стилі коміксів. Відривайте зомбі руки і використовуйте їх як нунчаки! Навколо кров і насильство, і це — найважливіше в цій грі. Дізнайтеся історію Yaiba з допомогою стильних коміксів в японському стилі.

 

I-Ninja (Я — Ніндзя)

Я---ниндзя-0

Рік випуску: 2005 р .

Жанр: Екшен від третьої особи

Я — ніндзя — аркада про маленького Ніндзя, який замість того щоб ховатися по кутках і естетично душити недругів подушками, він голосно кричить, рубає все, що ворушиться, і час від часу відволікається на стрибки по платформах, супроводжуючи їх акробатичними номерами . Ніндзя чуйно реагує на натискання клавіш і взагалі бігає дуже жваво. Добре, що і дизайнери чимало зробили для підтримки інтересу. Наприклад, у битвах з босами зустрічається все що завгодно, починаючи з боксерських поєдинків від першої особи і закінчуючи простеньким «літаковим шутером». Фантазія авторів трохи видихається лише до фінішної прямої — рівні зібрані добротно.

Я---ниндзя-1 Я---ниндзя-2 Я---ниндзя-3 I-Ninja

Напевно, можна було б причепитися до деталей і залишити гру без блискучої медальки, якщо б не невідомий композитор, працював за трьох. Створений ним саундтрек, без перебільшення, чудовий. Ніндзя схожий на своїх історичних побратимів лише спартанським виглядом. Зі спецефектів —видовищне розруб ворогів навпіл. Колірна гамма — відмінна. Вона підкреслює те, що не повинно вислизнути від погляду, ховає очевидні недоліки і створює необхідну в «дитячій грі» мультяшну атмосферу. Навіть поряд з м'ясорубкою.

 

Печенюшка-ніндзя

Печенюшка-ниндзя-0

Рік випуску: 2007 р .

Жанр: Аркада, дитяча

Печенюшка-ніндзя — аркада з незвичайним головним героєм. Полчища кексів, розлючених бджіл, желейних монстрів та іншої публіки атакують Цукеркову країну – тільки наш герой здатний зупинити цю навалу і відновити порядок. На тлі пасторально-кондитерських пейзажів. Є два способи знищувати ворогів. Нормальні герої йдуть врукопашну і миттю відкидають ковзани. Ненормальні кидають сині згустки. Крім того, надсучасне зброю укомплектовано автоприцеливанием. Вибирати мішень самому не можна, з-за чого снаряди часом спокійнісінько йдуть в «молоко».

Печенюшка-ниндзя-1 Печенюшка-ниндзя-2 Печенюшка-ниндзя-3 Печенюшка-ниндзя

За біг відповідають «стрілочки», цифрові клавіші тут не допоможуть; стрибки — Enter; стрільба — правий Ctrl; рукопашна атака —Backspace. Всі рівні зайняті стрибками по вузеньких карнизах над бездонними в прямому сенсі слова — у них не дно, а лимонно-жовта порожнеча і величезними прірвами чанами з розжареним мармеладом. Розробники створили кілька режимів. Спочатку потрібно зібрати вісім міні-сфер, що включають портал в наступну локацію. Вдруге по землі розкидають багато-багато дрібних льодяників, за збір яких нараховують очки. Третю спробу відрізняє від першої лише обмеження по часу. Нарешті, на четвертому заході доводиться шукати ті ж самі льодяники, але їх мало, і вони добре сховані.

 

Ninja Guy

Ninja-Guy-0

Рік випуску: 2011 р .

Жанр: Екшн файтинг

Ninja Guy — це динамічний екшен, головним героєм виступає молодий ніндзя, якому належить пройти нелегкий шлях, щоб отримати визнання і повагу сенсея. Як відомо, всі ніндзя, проходять навчання, на останньому етапі повинні перемогти гігантського Мінотавра. Однак, щоб дістатися до нього, молодому ніндзя доведеться прорватися через натовп його прихвостнів і пройти нелегкий шлях. На вашому шляху будуть зустрічатися самі незвичайні вороги — божевільні ожилі гарбузи, скелети, дикі кабани і багато інші створення.

Ninja-Guy-1 Ninja-Guy-2 Ninja-Guy-4 Ninja-Guy

Але ніщо не зупинить цілеспрямованого і добре підготовленого воїна! Доведіть своєму вчителеві, що ви гідні звання ніндзі! Розробники обіцяють всім людям, що під час гри гравець людина витратить більшу частину часу на сміх. Так-так, ця гра покликана розсмішити будь-якої людини. Звичайно ж, це не головний плюс гри, але самі творці вважають за потрібне почати презентацію програми саме з даного факту. Відмінна 3D графіка Унікальні боси Битва з 25 ворогами одночасно! Чудовий геймплей!

 

10 Second Ninja

10-Second-Ninja-0

Рік випуску: 2014 р .

Жанр: Екшен, платформер

10 Second Ninja – динамічний інді екшен-платформер, в якому вам належить виступити в ролі ніндзя. Роботи-нацисти разом зі своїм ватажком роботом Гітлером ведуть запеклу полювання на вас. Вам же належить дати відсіч ворогові і завдати нищівного удару по імперії Робота. У вас буде всього 10 секунд, щоб знищити всіх супротивників на кожному з 40 найскладніших рівнів гри.

10-Second-Ninja-1 10-Second-Ninja-2 10-Second-Ninja-3 10-Second-Ninja

Грайте знову і знову, щоб пройти рівень за рекордний час і отримати жадані три зірки! Зламайте клавіатуру або геймпад в нападі люті! Боріться з друзями за мілісекунди в списках лідерів. Доведіть, що вмієте грати в ігри, і зберіть всі 30 досягнень.Увага! Ця гра містить сцени зі спалахами світла. Не рекомендується грати в неї людям, страждаючим від фотогенной епілепсії.

 

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM

NARUTO-SHIPPUDEN-Ultimate-Ninja-STORM-0

Рік випуску: 2014 р .

Жанр: Екшн файтинг, аніме

Остання гра із серії NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM дозволить гравцям персональних комп'ютерів з головою зануритися в дивовижний світ NARUTO. Безліч нових технік, поліпшена механіка, 100 ігрових персонажів і ніндзя підтримки, а також новий особливий персонаж Хутра-Наруто.

NARUTO-SHIPPUDEN-Ultimate-Ninja-STORM-1 NARUTO-SHIPPUDEN-Ultimate-Ninja-STORM-2 NARUTO-SHIPPUDEN-Ultimate-Ninja-STORM-3 NARUTO-SHIPPUDEN-Ultimate-Ninja-STORM

Битви ніндзя — захоплюючі битви і оригінальна динамічна анімація змусить вас затамувати подих. Покращений ігровий процес — оновлені механіки ігрового процесу, додані комбо абсолютного дзюцу і спільні атаки. Нові персонажі – 100 ігрових персонажів і ніндзя підтримки, включаючи нових персонажів і раніше не використовувані комбінації! Світовий Турнір Ніндзя — чарівний одиночний режим, в якому б'ються 4 ніндзя. Перемагає ніндзя, який зібрав найбільше Бойових сфер!

 

Teenage Mutant Ninja Turtles — TMNT (Черепашки-ніндзя)

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-0

Рік випуску: 2003 р .

Жанр: Аркада, файтинг

Героями цієї гри про ніндзя є четверо друзів-черепашок популярного серіалу, які вивчають мистецтво єдиноборства під чуйним керівництвом неординарного вчителя. Щоб життя не було однієї лише нудною теорією, компанія періодично виходить з свого притулку на вулиці міста, де вступає в запеклі сутички з представниками темних сил, представлених древнім кланом. Проти ніндзя в цій грі, яка відноситься до класичних файтинг, виступають і всілякі мутанти, і навіть інопланетяни, тому розслаблятися часу їм точно не знайдеться.

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-1 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-3 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles1

Світ в небезпеці, і протагоністи прагнуть відновити в ньому рівновагу добра і зла. За гравцем — вибір своєї черепашки, якій доступні певні елементи зброї, – і можна сміливо починати бій з ворогами, розкидаючи їх по всіх закутках. У процесі гри ніндзя постійно підвищують свій рівень майстерності з допомогою вірного сенсея. Незалежно від обраного персонажа оригінальні варіанти розвитку цієї захоплюючої аркади не дозволять вам страждати від нудьги.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles — TMNT 2: Battle Nexus

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2-0

Рік випуску: 2005 р .

Жанр: Аркада, файтинг

Гра починається з моменту битви черепах з Кланом Фут і Ханом на висотній будівлі, що належить Ороку Саки. Зрештою Клан Фут переможений, але під час сутички майстер Сплінтер таємничим чином зникає. Через деякий час черепахи вирішили зробити експедицію під землю, де перебували жахливі монстри.

Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2-1 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2-2 Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-2-3 TMNT-2-Battle-Nexus

У порівнянні з першою частиною, ця гра включає ряд нововведень. Можливість міняти персонажа прямо під час гри. У попередній грі для того, щоб поміняти персонажа, доводилося починати всю історію заново. Кожен ніндзя тут володіє своїми унікальними здібностями, що відмінно використовується в поєдинках при чергуванні. Більшу кількість прийомів для кожного персонажа. Всього по міру проходження гри і збирання кристалів можна відкрити тринадцять прийомів.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles — TMNT: Mutant Melee

teenage-mutant-ninja-turtles-mutant-melee-0

Рік випуску: 2005 р .

Жанр: Аркада, файстинг

Бійців для побиття тут, м'яко кажучи, багато. У грі зібрали всіх більш чи менш колоритних персонажів з повної серії мультиків і запхнули їх у гру. У порівнянні з попередніми частинами гра стала різноманітною, динамічною і барвистою. Відразу після початку, вам пропонують на вибір два режими. Перший, так звана сюжетна лінія, що включає в себе послідовно пов'язані, як би сюжетом, завдання з поступово зростаючою складністю.

teenage-mutant-ninja-turtles-mutant-melee-1 teenage-mutant-ninja-turtles-mutant-melee-2 teenage-mutant-ninja-turtles-mutant-melee-3 TMNT-Mutant-Melee

Різноманітність завдань вражає, їх досить багато для файтинга: іноді потрібно завалити 5 супротивників за певний час або протриматися пару хвилин проти полчищ нескінченно нападників ворогів. Сюжетка потрібна, в основному, лише для відкриття нових арен і повного списку бійців. Вибирайте будь-якого з персонажів, арену для бійки, задавайте час (можна без нього), кількість раундів, які потрібно виграти, і вперед, до перемоги пролетаріату черепашачою комуни. Багато локацій, повністю руйнується антураж і нескінченне веселощі — ось світ черепашок-ніндзя. Розмір полів для битви не великий, але це і до кращого: не потрібно далеко бігати за ворогом. Різноманітність зброї, аркадних примочок, знайомі з дитинства персонажі і багато іншого.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles / TMNT: The Video Game

teenage-mutant-ninja-turtles-the-video-game-0

Рік випуску: 2007 р .

Жанр: Екшен від третьої особи

TMNT: The Video Game — захоплююча гра. Настав час для тріумфального повернення сміливої четвірки борців за справедливість. Черепашки мутанти ніндзя наносять новий удар по свавіллю і готові обрушити весь арсенал стародавніх японських найманців на голови порушників громадського спокою. Динамічний екшен за мотивами нового фільму про культових супергероїв . Грай за будь-якого з чотирьох персонажів: Леонардо, Донателло, Рафаель, Мікеланджело — кожен з особливими бойовими навичками, рухами і зброєю.

teenage-mutant-ninja-turtles-the-video-game-1 teenage-mutant-ninja-turtles-the-video-game-2 teenage-mutant-ninja-turtles-the-video-game-3 TMNT-The-Video-Game

Просунута «акробатика» — запаморочливі стрибки з даху на дах, смертельно небезпечні трюки і сутички на дахах хмарочосів! Карабкайся по стінах будівель, пірнай в каналізаційні колектори, змагайся з ворогами в лабіринтах міських вулиць. Система командної взаємодії. Об'єднуй черепах для штурму особливо важливих і ретельно охоронюваних об'єктів . Безліч супротивників — лиходії з кінокартини і оригінального коміксу: солдати клану Фут і банда «Червоний Дракон», а також десятки інших відморозків.

 

Teenage Mutant Ninja Turtles / TMNT: Out of the Shadows

teenage-mutant-ninja-turtles-out-of-the-shadows-0

Рік випуску: 2013 р .

Жанр: Екшен від третьої особи

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows переносить вас в той час, коли почалася ця історія. В цьому файтинг вам належить грати за чотирьох черепашок – Леонардо, Донателло, Мікеланджело і Рафаеля – які рятують Нью-Йорк від злісних мутантів з клану Фут і їх ватажка Шредера. Фанати чекають саме таких ігор з командними прийомами і запеклими поєдинками.

teenage-mutant-ninja-turtles-out-of-the-shadows-1 teenage-mutant-ninja-turtles-out-of-the-shadows-2 teenage-mutant-ninja-turtles-out-of-the-shadows-3 TMNT-Out-of-the-Shadows

Сила черепашок! Можливість в будь-який момент вибирати будь-яку з чотирьох черепашок! 4 динамічних режимах: Кампанії, аркадний режим, режим випробувань і тренування додзе. Багатокористувацький режим: у зручному мережевому кооперативному режимі 4 гравці можуть грати як єдина команда черепашок-ніндзя! Згуртована команда черепашок: захоплююча система колективного бою з синхронними командними прийомами.

 

Shadow Warrior 1 і 2

Shadow-Warrior

Дата випуску: Перша 2013 р. Друга 2016 р.

Жанр: Шутер від першої особи, битви на мечах, демони

Shadow Warrior — шутер від першої особи від творців легендарного Duke Nukem 3D, піднявся на хвилі популярності. Грати нам належить за старого ніндзя, якого звуть Ло Ванг і він прагне стерти з лиця землі корпорацію Zilla Enterprises, чим він займається на протязі всієї гри. Протягом довгої кампанії (17 місій, на кожну з яких доведеться вбити півгодини) ми будемо займатися тільки одним — рубати, рубати і ще раз рубати, зрідка відволікаючись на вогнепальну зброю. Головна особливість гри — шинкування ворогів катаної — вдалася на славу.

Shadow-Warrior-1 Shadow-Warrior-2 Shadow-Warrior-3 Shadow-Warrior2

На вибір дається досить великий арсенал зброї. В арсеналі ніндзя Ло Ванга, крім стандартної катани і сюрикенов, можна також знайти подвійні Узд, ракетомети з трьома режимами дії, голову і серце демона (останнє діє на зразок ляльки Вуду з Blood), а також ще кілька зразків для найбільш ефективного знищення всього, що рухається. Хороший дизайн рівнів, чорний гумор, зберіг все найкраще з Duke Nukem 3D, і ігровий процес, який не розгубив динамічності.

 

Shadow Blade: Reload

Shadow-Blade-Reload-0

Дата випуску: 10 серпня 2015 р.

Жанр: Екшен, платформер, аркада

Shadow Blade: Reload — це аркада Вид збоку з домішкою платформера. Історія про хороброго воїна, озброєного гострим мечем. Він бігає по темних вулицях, б'ється з ворогами, ухиляється від небезпечних пасток і перемагає злісних босів. У грі сім голів з безліччю рівнів, а перехід між ними супроводжується історією в стилі коміксів.

Shadow-Blade-Reload-1 Shadow-Blade-Reload-2 Shadow-Blade-Reload-3 Shadow-Blade-Reload

Події оповідають про одному молодому ніндзя, якого звуть Коро. Він в ході всієї своєї життя переслідує одну-єдину мету — стати справжнім Лезом Тіні. Для того, щоб домогтися успіху в своєму бажанні йому належить відшукати вчення самого останнього майстра ніндзя. Відточуйте свої навички до дуже високого ступеня, щоб навіть складні рівні вам здавалися мармеладом і проходили ви їх з надзвичайною легкістю.

 

RONIN

RONIN-0

Дата випуску: 30 червня 2015 р.

Жанр: Стелс-екшен, аркада

RONIN — аркадний стелс-платформер про ніндзя, який буде лазити по стінах, здійснювати віртуозні стрибки з допомогою гака на мотузці, і розправлятися з ворогами в покрокових боях! Ніндзя може лазити по стінах, робити перекати, розгойдуватися на мотузці, звішуватися з даху, і здійснювати брутальні атаки за допомогою меча. За допомогою ЛКМ ви включите режим стрибка», в якому час зупиняється, і ви можете спокійно розрахувати траєкторію стрибка. Час також зупиняється якщо вас помітили вороги, і ви можете красиво розпланувати ваші подальші дії.

RONIN-1 RONIN-2 RONIN-3 RONIN

Про сюжеті, він тут є, але не хитромудрий, ми граємо за ніндзю в мотоциклетному шоломі, лазимо по стінах немов людина павук, по черзі, збираю інфу по нашому цілям, всього їх тут 5, але не думайте, що це буде легко. у грі є скіли, які допомагають нам у битвах, до речі бої тут проходять в покроковому режимі, що виглядає дуже цікаво, і іноді доводиться довго думати, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Вор