Ігри про шпигунів, розвідників і диверсантів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про шпигунів, розвідників і диверсантів
No One Lives Forever 1 і 2

No-One-Lives-Forever-0

Дата виходу: Перша 2000 р. Друга 2002 р.

Жанр: Стелс-екшен, шутер від першої особи, дівчина в головній ролі

Оперативниця: Ніхто не живе вічно — дилогія, шутер від першої особи з елементами стелса і рольової гри. Головною героїнею гри є Кейт Арчер — шпигунка, яка працює на таємну організацію ЄДНІСТЬ. Гра є сумішшю жанрів FPS і стелс-ігор. Більшість завдань можна пройти різними шляхами: Або таємно пробиратися і використовувати різні гаджети, або з громом гармат і напролом. Дії гри відбуваються в 60-е роки XX століття.

No-One-Lives-Forever-1 No-One-Lives-Forever-2 No-One-Lives-Forever-3 No-One-Lives-Forever

У грі присутня велика кількість гаджетів, включаючи порошок для знищення трупів (так як Кейт недостатньо сильна, щоб тягати їх на собі), відмички та електронного пуделя для відволікання сторожових собак. Також завдання повні «предметів для відомостей»: текстові записи, які найчастіше мають гумористичний характер, а також доповнюють сюжет гри. За ці предмети гравець отримує бонусні очки, які можна перетворити на нагороди в кінці завдань. Також гравець може вибирати відповіді Кейт в розмовах, що дає або забирає очки репутації.

Серія ігор Tom clancy's Splinter Cell

Tom-Clancy’s-Splinter-Cell-0

Дата виходу: 2002-2013 рр.

Жанр: Стелс-екшен, шутер від третьої особи

Tom clancy's Splinter Cell — серія комп'ютерних ігор в жанрі стелс-екшену, курировавшаяся американським письменником Томом Кленсі. Завдяки успіху серії в її складі представлено вже кілька ігор і книг. Головний герой серії — Сем Фішер, спеціальний агент вигаданого підрозділу АНБ «Третій ешелон», що спеціалізується на прихованому проникнення. У ході декількох ігор Фішер руйнує плани терористів, які загрожують безпеці США. Всього з 2002 по 2013 вийшло 6 частин комп'ютерної гри Tom clancy's Splinter Cell. Також виходили окремі частини гри для інших платформ. Пропонуємо вам ознайомитись зі списком серій, приурочених до PC: Tom clancy's Splinter Cell – 2002 р., Tom clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow – 2004 р., Tom clancy's Splinter Cell: Chaos Theory – 2005 р., Tom clancy's Splinter Cell: Double Agent – 2006 р., Tom clancy's Splinter Cell: Conviction – 2010 р., Tom clancy's Splinter Cell: Blacklist – 2013 р.

Tom-Clancy’s-Splinter-Cell-1 Tom-Clancy’s-Splinter-Cell-2 Tom-Clancy’s-Splinter-Cell-3 Tom-Clancy's-Splinter-Cell

Сюжети всіх частин гри оповідають про те, як терористи розробляють зброю масового ураження, а Сем Фішер повинен перешкодити їм використати цю зброю. Місії варіюються від звичайної розвідки до захоплення в полон ворожих командирів. Скритність — головний елемент геймплея. Безладна стрілянина може залучити до Фішеру небажану увагу, ускладнюючи проходження рівня. У перших двох частинах після трьох порушуються тривог гра закінчувалася. З третьої частини з кожної жене тривогою збільшується рівень обережності ворогів. Вони надягають бронежилети, посилюють патрулі і навіть влаштовують засідки. Найкращий спосіб проходження гри — бути непомітним для ворогів, вибирати найменш небезпечні шляхи і використовувати навколишнє оточення. Гра — комбінація проблем, які потребують швидкого вирішення.

 

Evil Genius (Злий геній)

Evil-Genius-0

Дата виходу: 28 вересня 2004 р.

Жанр: Стратегія, симулятор володіння світу

Evil Genius — один з найкращих симуляторів володіння світом, в якій гравець приймає роль лиходія — злого генія. Його завдання створення своєї організації і захоплення світу. Злий геній керує всією організацією зі свого «злого лігва» побудованого всередині гори на безлюдному острові. Гра найчастіше пародіює популярні шпигунські фільми, наприклад серії фільмів про Джеймса Бонда і Остіна Пауерса.

Evil-Genius-1 Evil-Genius-2 Evil-Genius-3 Evil-Genius

У грі можна створювати смертоносні пристрої, щоб отримати світове панування. Створювати своє лігво більш ніж з 300 об'єктами, включаючи академію кунг-фу, ракетні шахти, і лабораторії. Використовувати геніальні пастки і злі пристрою допитів, щоб познущатися над ряженными урядовими агентами. Керувати вашими улюбленцями, щоб навчати їх у підступних змовах, як, наприклад, експериментальні програми досліджень, використання важкої зброї, і участь в інтернаціональних саботажах. Вербувати підлих поплічників, щоб патрулювати вашу базу, знищувати ваших ворогів, і виконувати моторошні місії для підвищення вашого панування і поганої слави.

 

Soldiers: Heroes of World War II

В-тылу-врага-0

Дата виходу: 2004-2016 р.

Жанр: екшен, стратегія в реальному часі, тактична стратегія

У тилу ворога — стратегія в реальному часі з вдумливим гейплеем. Порівняно з іншими стратегічними іграми, «В тилу ворога» заснована на унікальному поєднанні аркади, рольової гри і симулятора. Якщо так звані класичні стратегії зазвичай ставлять в основу геймплея безпосередньо бойову і, частково, економічну складову, то «В тилу ворога» вимагає від гравця більш акуратного і вдумливого підходу, концентруючи увагу не стільки на бій, скільки на розвідці та підготовці до зіткнення з противником. Гра входить в список сратегий про Другу Світову війну.

В-тылу-врага-1 В-тылу-врага-2 В-тылу-врага-3 Soldiers-Heroes-of-World-War-II

Гравцю в кожній місії дають певну кількість солдатів і техніки і він повинен виконати певне завдання з допомогою цих ресурсів. Всього є дві основні частини, але вони мають безліч масштабних доповнень. Список: В тилу ворога, В тилу ворога: Диверсанти, В тилу ворога: Диверсанти 2, В тилу ворога диверсанти 3, В тилу ворога 2, В тилу ворога 2: Брати по зброї, В тилу ворога 2: Чорні бушлати, В тилу ворога 2: Лис пустныни, В тилу ворога 2: Штурм 1 і 2, Диверсанти: В'єтнам, Штурм 2: В тилу ворога. Початок і остання частина Soldiers: Arena.

 

Spy Hunter: тікати Нікуди

Spy-Hunter-Некуда-бежать-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Аркадп, гонки

Spy Hunter: Нікуди бігти – аркадні гонки, що вийшли в 2004 році. Про те, які секрети зберігаються в засекречених підземних лабораторіях, знають не тільки вчені і високопоставлені чиновники. Всемогутня міжнародна корпорація полює за новітніми розробками. Уряд і спецслужби безсилі – відкрите втручання може призвести до розголошення державних таємниць! У непростій ситуації зможе розібратися тільки агент-одинак, ветеран військових конфліктів.

Spy-Hunter-Некуда-бежать-1 Spy-Hunter-Некуда-бежать-2 Spy-Hunter-Некуда-бежать-3 Spy-Hunter-Некуда-бежать

Знаменитий рестлер і зірка бойовиків Дуейн «Скеля» Джонсон без коливань готовий вступити в бій заради майбутнього своєї країни. Ризикувати життям – його робота, знищувати злочинців – борг честі. Крутий хлопець сів за кермо неймовірно навороченого автомобіля, здатного перетворюватися на мотоцикл і швидкісний катер. Втім, і поза машиною герой здатний дати відсіч ворогам. Бережіться, шпигуни, – сезон полювання відкрито!

 

Серія ігор Sniper Elite

Sniper-Elite-0

Дата виходу: 2005-2017 р.

Жанр: Шутер від третьої особи, ігри про снайперів

Sniper Elite це серія ігор в якій гравець виступає в ролі елітного снайпера Карла Фейрберна якого закидають в тил ворога У часи Другої Світової війни, і в якій він повинен виконати своє завдання — допомогти союзникам, зупинити створення ядерної зброї нацистами, знищити німецьких вчених-ракетників. Проходження гри передбачає непомітний стиль проходження, а не силовий, також примітна нелінійним геймплеєм, що розгортається на відкритій території. Вас чекають запеклі сутички із застосуванням зброї ближнього бою, а також стрільба з дальньої дистанції. Галасливі міста і віддалені населені пункти — ваші безцінні помічники в питаннях тактичного планування та переміщень.

Sniper-Elite-2 Sniper-Elite-V2-1 Sniper-Elite-III-2 Sniper-Elite

Гра представлена як симулятор снайпера: при стрільбі враховуються багато реалістичні параметри, такі, як вага кулі, напрямокшвидкість вітру і т. д. Коли снайпер знаходиться в спокійному стані, то його пульс знаходиться на позначці в 60 ударів в хвилину. При бігу число ударів серця досягає 100, і якщо відразу ж після зупинки почати прицілюватися, то приціл буде сильно трястися. Крім цього доступна ще й функція фокусування. Вона дуже зручна для одиночних цілей, так як вимагає деякого додаткового часу. Завдяки цій здатності на екрані з'являється червоний ромб, який покаже точне місце попадання кулі з урахуванням усіх діючих сил.

 

Commandos: Strike Force

Commandos-Strike-Force-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Шутер, від першої особи, стелс-екшен

Commandos: Strike Force – тактичний шутер від першої особи. Новий бойовик, що став продовженням легендарної стратегії Commandos. Війну тепер можна побачити очима солдатів – з усім її суворим реалізмом. 1942 рік. Європа під контролем вермахту, і лише на Східному фронті жорстокий опір радянських військ не дозволяє Гітлеру просунутися вглиб СРСР. Бійцям легендарного загону доведеться вкотре проникнути за лінію фронту, щоб завдати по ворогу потужний удар, який допоможе переламати хід війни і дасть можливість основним силам знищити військову машину Третього рейху. Найнебезпечніші самогубні місії знову стануть долею відчайдушних командос. Але інакше й не буває – адже війну не можна виграти без героїв.

Commandos-Strike-Force-1 Commandos-Strike-Force-2 Commandos-Strike-Force-3 Commandos-Strike-Force

Вас чекає повернення знаменитих героїв ударного загону: спеціаліст з важкої зброї та рукопашного бою Зелений Бере, влучний і холоднокровний Снайпер, спритний і безшумний як тінь Шпигун. Дозволено в будь-який час вільно перемикатися між персонажами, вибираючи відповідну бойовій обстановці тактику і стратегію. Різноманітність місій: засідки, диверсії, шпигунство, усунення ворожих офіцерів, отримання розвідданих, допомогу союзникам і багато іншого.Бойові дії розгорнуться на території Франції, Норвегії і розбомбленого, але не зломленого Сталінграда.

 

Undercover: Operation Wintersonne

Undercover-Operation-Wintersonne-0

Дата виходу: 29 вересня 2006 р.

Жанр: Квест

Цілком таємно: Операція Wintersonne — графическийквест, дія якого розгортається під час Другої світової війни. В 1943 році надходять розвіддані про розробку ядерної зброї в нацистській Німеччині. Тільки фахівець з ядерної фізики може підтвердити або спростувати факт розробки атомної бомби. Англійська служба розвідки готова ризикнути і направити в Берлін вченого – фізика Джона Рассела.

Undercover-Operation-Wintersonne-1 Undercover-Operation-Wintersonne-2 Undercover-Operation-Wintersonne-3 Undercover-Operation-Wintersonne

У сюжеті гри майстерно переплетені відомі історичні факти і їх смілива художня інтерпретація. Атмосфера нацистської Німеччини відтворюється завдяки історично достовірного і детализованному графічного оточення, в яке вдало вкраплені захоплюючі головоломки. Військовий детектив об'єднує в сюжеті факти і популярні теорії змов. Точно і детально відтворена атмосфера Другої світової війни. Ефектний режим гри в стилі чорно-білого кіно. Якісно пророблена тривимірна графіка. Безліч продуманих і логічних загадок.

 

Death to Spies (Смерть шпигунам)

Смерть-шпионам-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Стелс-екшен від третьої особи, пригоди

Смерть шпигунам — комп'ютерна гра в жанрі стелс-екшену, випущена в 2007 році. Сюжет гри — 19 квітня 1943 при Наркоматі оборони СРСР створене Головне управління військової контррозвідки «СМЕРШ». До завдань структури входила боротьба з розвідувально-диверсійної діяльністю іноземних, а в першу чергу німецько-фашистських спецслужб. Зафронтовой розвідувальної і контррозвідувальної роботою займалися оперативники 4-го відділу ГУК «СМЕРШ». На їх долю випали найскладніші і небезпечні завдання: шпигунство, контррозвідка, диверсії, встановлення, викрадення і ліквідація особливо важливих персон противника.

Смерть-шпионам-1 Смерть-шпионам-2 Смерть-шпионам-3 Death-to-Spies

Гра «Смерть шпигунам» розповідає про нелегку службу цих людей. Дізнайтеся, як кувалася перемога на невидимому фронті на прикладі бойового шляху Насіння Строгова, капітана 4-го відділу контррозвідки. Завдання, засновані на історичних фактах та розсекреченої інформації про спецопераціях військової розвідки. Повний набір прийомів оперативника спецслужб: переодягання, метання ножів, безшумне знищення ворога, відволікання супротивника, злом дверей, встановлення мін-пасток, ведення таємного спостереження і зйомки. Є можливість управління різними засобами пересування.

 

Death to Spies: Moment of Truth (Смерть шпигунам: Момент істини)

Смерть-шпионам-Момент-истины-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Пригоди, екшн

Смерть шпигунам: Момент істини – комп'ютерна гра в жанрі пригодницького екшену. Головний герой, співробітник четвертого відділу головного управління військової контррозвідки СМЕРШ Строгов Семен Олексійович, 1944 року направляється командуванням для участі у ряді складних операцій під кодовою назвою «Смерть шпигунам: Момент істини». Вважаємо, що Строгов володіє всіма якостями, необхідними для виконання особливо небезпечних завдань по збору інформації про місця дислокації військових і цивільних об'єктів супротивника, а також для протидії і ліквідації ворожих агентів і представників вищого командного складу вермахту. Особистим наказом Верховного Головнокомандувача Строгову, який пройшов серйозну перепідготовку в спеціальному тренувальному центрі, наказано негайно приступити до здійснення надсекретних місій.

Смерть-шпионам-Момент-истины-1 Смерть-шпионам-Момент-истины-2 Смерть-шпионам-Момент-истины-3 Death-to-Spies-Moment-of-Truth

Його завдання — захопити шпигунів і диверсантів і отримати вичерпні відомості про їх дії з допомогою унікальних спецзасобів і технологій. Згідно з останньою оперативною інформацією, Строгову належить: виконати сім надсекретних завдань в різних країнах світу, вибираючи різні способи здійснення місії; випробувати істотно оновлений і розширений набір спецзасобів для безшумного знищення супротивника; обзавестися покращеної екіпіровкою; спробувати в дії нові види керованого транспорту.

 

Velvet Assassin

Velvet-Assassin-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшен від третьої особи

Velvet Assassin – комп'ютерна гра в жанрі екшену, в якій описана захоплююча історія, натхненна життям і непокоримым духом британської шпигунки Віолетти Шабо. Гра заснована на реальних подіях, що відбулися під час Другої світової війни. Гравці беруть під свій контроль Віолетт Сюмме, красивого шпигуна Другої світової війни, що знаходиться глибоко в тилу противника без допомоги або офіційної підтримки від британського уряду. Активний шпигунський бойовик об'єднує в собі приголомшливу систему освітлення в режимі реального часу і сюрреалістичні візуальні ефекти, щоб зробити неймовірні ігрові враження.

Velvet-Assassin-1 Velvet-Assassin-2 Velvet-Assassin-3 Velvet-Assassin

Граючи від третьої особи, підкрадайтеся до ворогів і висмикуйте чеки на їхніх поясах. Проникніть у в'язницю і підсипте морфій вашому чоловікові, перш ніж німці виконають їхню розмову. Крадьтеся в тіні, щоб вбити, нічого неподозревающих ворогів одного за іншим, тихо пересуваючись. Через гарячкові сни Віолетти, випробуйте те, що вона пережила. Ідіть по стежці як вона йшла, і вбивати тих, кого вона вбила.

 

The Saboteur

The-Saboteur-0

Дата виходу: грудень 2009 р.

Жанр: Стелс-екшен, ігри про паркур, відкритий світ

Диверсант — в жанрі екшен-пригода з елементами шутера і автосимулятора. Дія гри відбувається під час Другої світової війни в окупованій Франції. Головний герой — автогонщик і автомеханік Шон Девлін, який вирішив зробити посильний внесок у боротьбу проти німецької окупації. У цьому він отримує допомогу від французького руху Опору і британської розвідки, що мала на Шона і його батька зуб. Ігровий процес відрізняється свободою дії, що робить, поряд з іншими елементами, The Saboteur ще одним екземпляром ігор «жанру», з яким в першу чергу асоціюється серія ДТА. Гравець виконує на карті різні завдання, підвищуючи у населення «Волю до перемоги».

The-Saboteur-3 The-Saboteur-2 The-Saboteur-1 The-Saboteur

Гра являє собою гру «пісочницю». Крім сюжетних і побічних завдань є цілі для вільної гри, а ігровий світ відкритий для дослідження. Головний герой може маскуватися під ворога, переодягаючись у форму противника і використовувати численні укриття, щоб уникнути переслідування. Парижани на його боці: якщо вони помітять якесь підозріле дію, то не подадуть виду. У той же час нацист, побачив Шона, карабкающегося по стіні або зі зброєю в руці, негайно починає дути в свисток, кличучи напарників на допомогу. Маскування значно полегшує проходження більшості місій. Шон може підкрастися до нацисту ззаду і вирубати потужним ударом, або скористатися зброєю з глушником. Труп нациста завжди привертає увагу.

 

Архіви НКВД: Полювання на Фюрера. Операція «Валькірія»

Архивы-НКВД-Операция-Валькирия-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Пригоди

Операція «Валькірія» – перша гра в дилогії «Архіви НКВД: Полювання на фюрера». Як відомо з історії, операція «Валькірія» – знаменитий план Німецького Опору з метою убити Гітлера. Штандартенфюрер Майєр, він же радянський розвідник в управлінні імперської безпеки, дізнається про те, що гестапо вийшло на слід змовників. Зробивши все можливе, щоб розслідування справи доручили йому, він намагається пустити гестапо по помилковому сліду, переграти самого группенфюрера Мюллера, і допомогти опору вбити фюрера.

Архивы-НКВД-Операция-Валькирия-1 Архивы-НКВД-Операция-Валькирия-2 Архивы-НКВД-Операция-Валькирия-3 Архивы-НКВД-Охота-на-Фюрера1

Вам пропонується: шпигунський детектив на основі реальних історичних подій; фотореалістична графіка у високому дозволі; повне занурення в атмосферу життя третього рейху з можливістю гри в стилі чорно-білого кіно. Події та персоналії відтворені за архівними документами: Гітлер, Гіммлер, будинок гестапо і багато іншого Приголомшливо детальні локації, десятки діючих осіб, шпигунські міні-ігри.

 

Архіви НКВД: Полювання на фюрера. Операція «Бункер»

Архивы-НКВД-Операция-Бункер-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Пригоди

Операція Бункер — Події другої гри з серії «Архіви НКВД» знову зводять нас з глибоко законспірованим радянським розвідником Михайлом Івановим, впровадженим до лав Четвертого відділу РСХА ще до початку війни під ім'ям Герхарда Майєра. Бездоганна служба і вірність ідеалам Третього рейху дозволили Майєру не тільки дослужитися до посади штандартенфюрера, але й увійти в довіру до високопоставлених офіцерів гестапо.

Архивы-НКВД-Операция-Бункер-1 Архивы-НКВД-Операция-Бункер-2 Архивы-НКВД-Операция-Бункер-3 Архивы-НКВД-Охота-на-фюрера.-Операция-Бункер

Залишився поза підозрою Майєр раніше служить у лавах Четвертого відділу і веде справи, доручені йому самим Генріхом Мюллером. Дії гри розгортаються в останніх числах квітня 1945 року, коли до остаточного краху Німеччини залишаються лічені дні. Берлін оточений військами союзників, отвоевывающих у захисників німецької столиці район за районом. Нечисленні віддані фюреру соратники замкнулися з ним у бункері, звідки Гітлер планує нанести останній удар по союзним військам. Щоб проникнути на самий охороняється в даний момент об'єкт Німеччини Герхарду Майєру належить зробити практично неможливе — отримати спецпропуск у святая святих, причому отримати хитрістю, а не силою.

The Tudors (Тюдори)

The-Tudors-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Квест, пошук предметів, головоломки

The Tudors – історична гра, заснована на популярному серіалі «Тюдори». Пориньте у світ правителів середньовічної Європи наповнений політичними інтригами, підступністю і вбивствами. Станьте очима і вухами короля Генріха VIII. Протягом 18 глав гри, Ваша робота полягає в тому, щоб таємно шпигувати за людьми і знайти компромат, який може представляти інтерес для короля. Часто це пов'язано з пошуком предметів зі списку, використання певних предметів для вирішення головоломок.

The-Tudors-1 The-Tudors-2 The-Tudors-3 The-Tudors

В якості шпигуна на королівській службі, ви повинні знати, що навіть самий незначний предмет може бути найважливішим доказом. Жодна дрібниця не повинна вислизнути від вашого уважного погляду. Династичні ігри чекають вас. Тюдори занурюють гравця в переконливу розповідь про політичних інтригах і зраду

 

Alpha Protocol

Alpha-Protocol-0

Дата виходу: 1 червня 2010 р.

Жанр: RPG, екшен від третьої особи

Alpha Protocol — екшен від третьої особи розповідається про пригоди новачка в лавах агентів секретного підрозділу «Альфа Протокол» Майкла Тортона. Гравець управляє агентом Тортоном з камерою від третьої особи, даючи гравцеві можливість завжди бачити Тортону і навколишній простір. Так як Тортон проходив тренування в ЦРУ, у розпорядженні гравця дано володіння вогнепальною зброєю, рукопашний бій з елементами кемпо і технічні пристосування.

Alpha-Protocol-1 Alpha-Protocol-2 Alpha-Protocol-3 Alpha-Protocol

За сюжетом гри на Близькому Сході терористичне угрупування «Аль-Самад» збила пасажирський авіалайнер. Атака вироблена з використанням новітньої ракети американського виробництва. Розслідування справи доручено спеціальному агенту Майклу Тортону. Йому вдається вийти на слід лідера «Аль-Самад», проте потім його раптово усувають від завдань і зраджують старші колеги. Тепер, коли на нього з подачі уряду Сполучених Штатів оголошено полювання, Майкл використовує Alpha Protocol — секретну програму, завербовавшую його, і починає таємно працювати для виявлення змови.

 

Тачки 2

Тачки-2-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Гонки, аркади

Тачки 2 – гра, в якій вдало поєднані божевільні гонки і шпигунські інтриги! Ви станете одним з 25 героїв і візьмете участь в гонках в різних куточках земної кулі. Вам належить пройти навчання в секретній академії і стати шпигуном світового рівня. Виконуйте небезпечні шпигунські завдання, беріть участь у змаганнях за звання Кращого гоночного автомобіля. У гонитві за шпигунами киньте виклик кращим гонщикам зі всього світу! Ви зможете насолоджуватися грою як в поодинці, так і в компанії з друзями, беручи участь в багатокористувацьких заїздах. Грайте з друзями по мережі до 4 гравців одночасно.

Тачки-2-1 Тачки-2-2 Тачки-2-3 Тачки-2

Підвищуйте свою майстерність – головний фактор успіху в гоночних заїздах. Виконуйте шпигунські завдання: правильний вибір шпигунських прийомів допоможе перемогти. Проводите багатокористувацькі заїзди: обженете своїх друзів за допомогою шпигунського устаткування і майстерного водіння.

 

Papers, Please

Papers-Please-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Пригоди, інді, політична гра

Papers, Please – пригодницька гра, дія якої розгортається в країні з комуністичним режимом Арстотцки. Вам належить виступити в ролі співробітника імміграційної служби, і зайнятися контролем потоку людей, вирішуючи, кого випускати з країни або впускати в країну, а кого ні.

Papers-Please-1 Papers-Please-2 Papers-Please-3 Papers-Please

Серед натовпів іммігрантів та туристів пробратися через кордон будуть намагатися контрабандисти, терористи і шпигуни. Тому не забувайте ретельно перевіряти всі документи, і в разі чого приймати необхідні заходи, наприклад, робити запит на підозрілого мігранта за відбитками пальців.

 

Children of Liberty

Children-of-Liberty-0

Дата виходу: 2014 р. знаходиться в розробці

Жанр: Стелс, платформери

Children of Liberty – стелс-платформер від незалежних розробників, дія якого розгортається незадовго до початку війни за незалежність Сполучених Штатів. Вам належить узяти на себе управління чотирма дітьми: Джозефом, Еллі, Дугом і Сарою, завдання яких – звільнити з-під арешту своїх батьків.

Children-of-Liberty-1 Children-of-Liberty-2 Children-of-Liberty-3 Children-of-Liberty

В ході пригод маленькі шпигуни натраплять на слід великої змови, організованого людьми, вірними британської монархії. Зрив підступних планів останніх також ляже на плечі дітей.

 

Серія Metal Gear

Metal-Gear-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Стелс-екшен від третьої особи

Metal Gear Solid — серія ігор в жанрі стелс-екшен більшості ігор серії керований гравцем герой — як правило, Солід Снейк — повинен непоміченим пробиратися на охоронювані військові об'єкти, уникаючи виявлення. гри серії відрізняються складними інтригуючими сюжетами, великою кількістю ігрового відео та озвучених діалогів, навмисно надають їм схожість з кінематографом. Дія ігри серії відбувається в новітній час — від шістдесятих років XX століття до близького майбутнього.

Metal-Gear-1 Metal-Gear-2 Metal-Gear-3 metal-gear

При цьому ігри містять численні елементи наукової фантастики та альтернативної історії. у них часто повторюються теми сучасної війни і використання в ній новітніх технологій, таких як штучний інтелект і генна інженерія, морально-етична сторони війни та її наслідків, теорій змови і інші. Для серії також характерний своєрідний гумор, в тому числі «ломка четвертої стіни», і численні відсилання до західної масової культури, зокрема, голлівудського кінематографу.

 

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow-Tactics-1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Тактична стратегія, про Японію

Динамічний стелс екшн в історичному сетінгу. Після довгих років протистояння, до влади нарешті прийшов законний сьогун, який об'єднав всі землі і подарував світ своєї імперії. Це не сподобалося деяким впливовим радикалам, і вони вирішили зробити змову, щоб убити імператора і узурпувати його трон. Сьогун дізнався про це, і для захисту свого життя найняв п'ять професійних воїнів-ніндзя, які повинні знищити змовників і захистити імперію.

Shadow-Tactics2 Shadow-Tactics-3 Shadow-Tactics-4 Shadow-Tactics-5

Ігровий процес представлений у вигляді управління п'ятьма воїнами, які повинні скритно пересуватися в тилу противника і виконувати небезпечні місії. Кожен з воїнів має свої таланти, які дають тактичну перевагу над переважаючим ворогом. Гравець повинен заздалегідь прораховувати всі дії підконтрольних воїнів, тому що будь-яка тривога призведе до провалу завдання і загибелі героїв.