Ігри про гладіаторів на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про гладіаторів
Gladiator: Sword of Vengeance

Gladiator-Sword-of-Vengeance-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: екшен, слешэр від третьої особи, ігри про Рим

Помста гладіатора — динамічний екшен з захоплюючим епічним сюжетом з величезний арсенал історично достовірного зброї того часу.Унікальний сплав чудових бойових сцен, історії, культури та міфології. олное відчуття присутності на гладіаторських аренах Стародавнього Риму.

Gladiator-Sword-of-Vengeance-1 Gladiator-Sword-of-Vengeance-2 Gladiator-Sword-of-Vengeance-3 Gladiator-Sword-of-Vengeance

У грі використана система бойових комбінацій, побудована таким чином, що Ви зможете вести бій з декількома супротивниками одночасно. Більше того, так як Ваш герой є обранцем богів, то в особливо важких боях він зможе на короткий час купувати надприродні здібності, стаючи в кілька разів сильніший або швидше, отримувати здатність вражати супротивників на відстані або піднімати полеглих супротивників і змушувати їх битися на своїй стороні. Крім боїв на арені і в темних провулках стародавнього Риму, Вас чекає хвацько закручений сюжет, просунутий інтелект ворогів і неймовірно красива графіка з голлівудськими спецефектами.

 

Ryse: Son of Rome

Ryse-Son-of-Rome-0

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: слешерів, «рубі і реж»

Ryse: Son of Rome — розповідає історію Маріуса Тита, молодого римського солдата, на очах якого від рук варварів, гине вся його сім'я. Після цього, мріючи про помсту, він прямує з римської армії до Британії. Швидко домагаючись успіхів, Маріус повинен стати лідером війська і захисником Імперії. Ви зможете, як ніколи раніше, насолодитися подорожжю у саме серце Римської імперії і жорстокістю битв.

Ryse-Son-of-Rome-1 Ryse-Son-of-Rome-2 Ryse-Son-of-Rome-3 Ryse-Son-of-Rome

Історія помсти Маріуса оживає за допомогою нових досягнень у технології захоплення виконання, що дозволяє гравцям взаємодіяти з правдоподібними, реалістичними персонажами, в найдрібніших подробицях відтворює ефект участі в жорстокому, епічно масштабному битві. Оживіть безжальну історію Стародавнього Риму, беручи участь у запеклому ближньому бою проти варварського племені. Режим Colosseum (Колізей) переносить вас на Арену, де ви разом з одним зможете битися плечем до плеча з постійно мінливої натовпом ворогів, під рев багатотисячного натовпу глядачів. Динамічна битва.Режим Colosseum включає 25 мультипользовательских карт, відтворюють ландшафт британських таборів, римських вілл і єгипетських пустель.

 

Forced

Forced-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: action, RPG

Forced — аркадний екшен з елементами головоломки і тактики, розрахований на гру як поодинці, так і в кооперативі, до чотирьох гравців. Ви — раби, яких відправляють в саму жорстоку з придуманих коли-небудь гладіаторських шкіл. Вам судилося битися в гладіаторських боях, щоб зрештою завоювати собі свободу. Ви зіткнетеся зі смертельними випробуваннями і гігантськими монстрами, але Бальфус, ваш Духовний Наставник, буде вашим провідником на шляху до визнання. Гладіаторська кампанія: 25 арен і 5 босів.

Forced-1 Forced-2 Forced-3 Forced

Чотири унікальних класу персонажів, кожен з 16 здібностями, які вам належить відкрити Упор на ваші вміння та вправність. Атак всіх ворогів можна уникнути. Яким саме чином? Вам належить це вирахувати самостійно! Духовний Наставник — ще один член вашої команди, гравці котролируют по черзі, щоб отримати переваги над противником Режим «Арена Виживання» Бойова система, заснована на мітках. Ставте мітки на ворогів базовими атаками, щоб підготувати їх до особливих атак руйнівної сили, які проведете ви або ваші союзники.

 

Gladiators of Rome

Gladiators-of-Rome-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: симулятор

Gladiators of Rome — являє собою повноцінний симулятор власника школи гладіаторів. Початківець ланиста має в кишені всього 5000 динарів. На ці гроші потрібно купити раба і спорядити його для бою на арені. Після того, як гладіатор підготовлений, вирушаємо на свій перший бій. Проти нас – якийсь боєць, озброєний коротким мечем. Перемігши його – відкриваємо наступний рівень. Всього на карті до 10 боїв, а три карти: Німеччина, Марокко і Рим. І все, в загальній складності, боїв тридцять п'ять. Відкриваються вони поступово. Крок за кроком стають доступні нові сутички.

Gladiators-of-Rome-1 Gladiators-of-Rome-2 Gladiators-of-Rome-3 Gladiators-of-Rome

Окрему увагу слід приділити сюжетом боїв. Крім примітивних, стінка на стінку, в грі присутні і різні сюжетні битви – якими так славилися римські ігри. Приміром, в одному з рівнів, гладиаторам гравця, належить вижити в лабіринті Мінотавра! Ще одним, що запам'ятовується, і досить важким рівнем, став бій, в якому гравцеві, командуючи своїми бійцями, необхідно захистити опального Сенатора, засудженого до Арені. Ворожі гладіатори, яких до слова більше, ніж може виставити гравець, так і намагаються вбити нещасного патриція. Всякий раз, гладіаторові потрібно вказувати мету і вибирати певну атаку проста атака, один з двох супер прийомів, або вбивство коли воно можливе.

 

I, Gladiator

I,-Gladiator-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: екшн, пригоди

Я Гладіатор — епічна гра в жанрі екшену і пригод. Була зроблена як мобільна гра, але після була адаптована для ПК. Грати ми будемо за гладіатора Руфуса. Підступні боги воскресили його виключно заради своїх темних справах — щоб бідолаха боровся за них на гладіаторській арені.

I,-Gladiator-1 I,-Gladiator-2 I,-Gladiator-3 I,-Gladiator

Суть гри бій з усе більш сильними супротивниками на арені. Супротивників може бути кілька. Гравець повинен ухилятися наносити удари і виконувати різні комбо. У перервах можна купувати нове спорядження і зброя. Я Гладіатор — сувора, але захоплююча іграшка з дуже гідною графікою і наявністю повноцінного сюжету.

 

Gladiators Online: Death Before Dishonor

Gladiators-Online1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: ММО

Безкоштовна багатокористувацька рольова гра. Гравці відчують себе в ролі ланист – вчителів і наставників молодих гладіаторів. Головна мета гри полягає в тому, щоб підопічні бійця здобули як можна більше перемог і вивели гладіаторську школу гравця у верхні списки.

Gladiators-Online2 Gladiators-Online3 Gladiators-Online4 Gladiators-Online5

Проект виконаний у вигляді менеджера гладіаторів з активної бойової фазою. Гравець повинен планувати день своїх воїнів, призначати тренування, вибирати зброю і обладунки, а також клас воїна. У бойовій фазі, гравець сам бере під контроль свого бійця і наносить удари в обрану область противника. Гра припаде до смаку всім любителям онлайн менеджерів та історичних ігор.

 

Versus: Battle of the Gladiator

Versus1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Екшен, мультиплеер

Безкоштовний багатокористувацький онлайн екшн від третьої особи. Кожен гравець в цьому проекті, виступає в ролі гладіатора, які б'ються на арені за право бути кращим воїном. Кожна нова битва, це справжній виклик, сталкивающий двох бійців в смертельній сутичці.

Versus2 Versus3 Versus4 Versus5

Гра являє собою хардкорний сесійної non-target слешер, який умовно можна розділити на дві стадії. Перша – стадія екіпіровки. У ній гравець зможе прокачати потрібні навички, вибрати зброю і броню, а також екіпірувати додаткове спорядження. Друга стадія – безпосередньо сам бій, в якому гравці сходяться в дуелях або командному бою. У грі представлена реалістична модель пошкоджень і кілька стилів володіння зброєю.

 

Гладіатори

глади1

 

Масова браузерна багатокористувацька рольова гра, яка поширюється по моделі free-to-play. Дії гри розгортаються в жорстокі часи Колізею, коли тисячі гладіаторських боїв, закінчувалися смертю на потіху публіці. У проекті, гравці беруть під контроль загони воїнів, які повинні вижити в небезпечних битвах і заслужити вищу нагороду для всіх гладіаторів – вічну славу.

гладиаторы2 гладиаторы3 гладиаторы4 гладиаторы5

ГРАТИ

Ігровий процес проекту, представлений у вигляді менеджера команди гладіаторів. Це означає, що гравець повинен збирати свою команду, наймати нових бійців і займатися їх навчанням, прокачуванням навичок і підбором екіпіровки. Кожен гладіатор має свої характеристики і параметри, тому гравцеві потрібно правильно розставляти воїнів перед кожним боєм.

 

На жаль, ігор про гладіаторів саме для ПК не так багато, ми знайшли найбільш гідні з них і розмістили у цьому списку. Якщо ви знаєте ще хороші ігри в цьому жанрі, напишіть ми розмістимо її. Не забувайте натискайте на кнопки соц мереж, якщо вам сподобався пост.