Ігри симулятори про ферму на ПК | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри симулятори ферми
Серія Farm Frenzy Collection

Farm-Frenzy-Collection-0

Дата виходу: 2007-20016 р.

Жанр: Time management

У Веселій фермі кожен може спробувати свої сили в якості агронома. Завдання гри зрозумілі з самого початку – приймаючи під управління скромний хутірець, потрібно перетворити його в процвітаючу латифундію. Для цього потрібно приділяти увагу не тільки сівби культур і тваринництва. Також важливо вдосконалювати сільськогосподарську техніку, будувати будівлі і всіляко удосконалювати угіддя.

Farm-Frenzy-Collection-1 Farm-Frenzy-Collection-2 Farm-Frenzy-Collection-3 Farm-Frenzy-Collection-4

Весела ферма – одна з перших платформ у своєму жанрі. Вона славиться своїм надзвичайно простим управлінням, легка в освоєнні навіть для дітей. Фактично для керівництва фермою необхідно мати тільки мишку, всі накази віддаються одним кліком. Для більш захоплюючого проходження в грі присутня система заохочень – найуспішніші агрономи будуть нагороджені особливими статусами.

 

Flora's Fruit Farm

Floras-Fruit-Farm-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Time management

Події в простенькій казуальної гри «Фруктова ферма Флори» розгортаються в благополучній долині Клементін. Тут сприятливий клімат і родючі ґрунти, але щоб отримати урожай, доведеться докласти чимало організаторських зусиль. Головний персонаж – дівчина Флора, управління за якої і бере в свої руки гравець, а в допомогу йому дістаються чарівні рукавиці минулого господаря угідь.

Floras-Fruit-Farm-1 Floras-Fruit-Farm-2 Floras-Fruit-Farm-3 Floras-Fruit-Farm-4

У flora's Fruit Farm не доведеться вирощувати нічого, крім урожайних культур і квітів, відволікатися на тваринництво не потрібно. Гра проста в управлінні, але досить різноманітна, наприклад, тільки одних видів дерев тут представлено півсотні. Гравець може в будь-який момент довірити управління плантацією штучного інтелекту, або ж взяти одне з особливих завдань. Всі дії виконуються за допомогою мишки.

 

Secret of the Magic Crystals

Secret-of-the-Magic-Crystals-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Казуальна гра, ігри про коней

Як правило, ігри з благоустрою фермерських угідь дуже прості. Але «Таємниця магічних кристалів» не така, і для успішного проходження користувачеві доведеться витратити не один десяток годин на знайомство з інвентарем. До того ж гра виділяється симпатичною графікою, що виділяє її на тлі інших казуальних платформ.

Secret-of-the-Magic-Crystals-1 Secret-of-the-Magic-Crystals-2 Secret-of-the-Magic-Crystals-3 Secret-of-the-Magic-Crystals-4

В цілому Secret of the Magic Crystals – це захоплююча пригода з розвитку конезаводу. Як і в реальному житті, тварини потребують постійної уваги та догляду. В допомогу користувачеві виділяється понад 700 предметів для ферми, які можна купувати за віртуальну валюту, 25 типів будівель, необхідних для збільшення продуктивності. По ходу проходження належить брати участь в скачках, в них зараховується лише перемога.

 

Серія ігор Agrar Simulator

Agrar-Simulator-0

Дата виходу: 2011-2015 р.

Жанр: Симулятор

Симулятор Агронома – це вдала серія ігор, де завдання традиційні для жанру симулятора ферми – упорядкувати господарство, виростити врожай і вигідно продати його. Але в даній платформі керівництво життям угідь не настільки знеособлено, як в аналогічних іграх. А саме, користувач виступає в ролі водія трактора, відповідно, ігровий процес досить нагадує перегони, хіба що швидкості тут невисокі.

Agrar-Simulator-1 Agrar-Simulator-2 Agrar-Simulator-3 Agrar-Simulator-4

В іншому «Симулятор Агронома» – типова казуальна платформа. Робота зводиться до вспахиванию і засеиванию полів, розведення тварин. Потім із сировини проводиться готова продукція, її потрібно продати, а виручені кошти вкласти у подальше вдосконалення господарства. Як такого кінця у гри немає, займатися сільським господарством можна нескінченно довго. Все залежить від терпіння гравця.

 

Серія Farming Simulator

Farming-Simulator-0

Дата виходу: 2009-2016 р.

Жанр: симулятор

В грі Farming Simulator пропонується зайнятися благоустроєм невеликий ферми, перетворити її зі скромного господарства в процвітаючу латифундію. Це серія ігор, з кожним оновленням в ігровий процес додавалися нові можливості, такі як додаткові природні ландшафти, новітня сільськогосподарська техніка, нові види занять. Остання версія платформи і найуспішніша – Farming Simulator 15.

Farming-Simulator-1 Farming-Simulator-2 Farming-Simulator-3 Farming-Simulator-4

Основа геймплея – це управління потужної аграрної технікою, що включає понад 140 типів тракторів, комбайнів та інших машин. Допускається проходження поодинці, але всі можливості гри розкриваються в мережевому режимі, коли кілька людей об'єднують зусилля і упорядковують загальну ферму. У Farming Simulator досить симпатична картинка, і розробники створили її максимально реалістичною, Так що будь-який гравець може відчути в цій грі себе справжнім фермером.

 

Professional Farmer 2014-2015

Professional-Farmer-0

Дата виходу: 2014-2015 р.

Жанр: симулятор

Професійний фермер – це надзвичайно продуманий віртуальний світ, в якому гравці беруть під своє управління невеликі ферми. Завдання полягає в розвитку підприємств, в кінцевому рахунку, перетворення їх у великі угіддя, які не мають собі рівних. Завдання не буде простою, так як для досягнення успіху потрібно враховувати зміни погоди, характер грунтів і тип вирощуваних культур. У будь-якому випадку, Professional Farmer – гра не на один вечір, а продуманий проект для тих хто хоче з головою зануритися в фермерство.

Professional-Farmer-1 Professional-Farmer-2 Professional-Farmer-3 Professional-Farmer-4

У віртуальній фермі необхідно витримувати точний баланс між тваринництвом і рослинництвом. Час у грі не статично, замість цього геймплей передбачає зміну часів року, тому планування розвитку ферми краще вести на кілька років вперед. Крім глобального управління угіддями, користувачеві надається можливість самому сісти за кермо будь-якого виду техніки.

 

Farm for your Life

Farm-for-your-Life1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Симулятор, стратегія

Симулятор ферми з елементами tower defense стратегії. Потужний ураган зруйнував ферму і всі споруди вашого дядька, а також перетворив місцевих жителів в кровожерних зомбі. Але головний герой не збирається сумувати, і швидко береться відбудовувати ферму і захищати будівлі від навали ожилих мерців.

Farm-for-your-Life2 Farm-for-your-Life3 Farm-for-your-Life4 Farm-for-your-Life5

Головна мета гри – не дати зомбі з'їсти свій урожай. Для цього гравець може вирощувати культури, продавати їх у магазині і отримувати гроші, за які потрібно купувати захисні споруди, і гармати. У проекті можна вирощувати різні рослини і прокачувати свою ферму. Farm for your Life сподобається всім любителям симуляторів ферми і подібних їм «убивалок часу».

 

Farming World

Farming-World-0

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: стратегія, симулятор

Farming World – це глобальна економічна гра. Вона мало чим відрізняється від інших подібних платформ, тут така ж проста система управління (тільки мишею), фактично нескінченний ігровий процес. Завдання прості та зрозумілі – орати поля, засівати їх, збирати урожай, потім продавати його за вигідними цінами. Культивування рослин – основа гри, але також увагу приділяємо і тваринництву.

Farming-World-1 Farming-World-2 Farming-World-3 Farming-World-4

Площі під ферму можна як купувати, так і орендувати – ризикований шанс швидше збільшити прибуток господарства. До послуг гравців пропонується дюжина порід тварин, 30 рослинних культур, всіляка техніка. Не варто забувати і про будівництво – Farming World налічується 40 типів будівель, включаючи удосконалення початкових будівель. У грі існує система зміни погодних умов.

 

Farm Expert

Farm-Expert-0

Дата виходу: 2016-2017 р.

Жанр: симулятор

Farm Expert – ще одна варіація на тему розвитку власної сільськогосподарської ферми. Фундаментальних нововведень тут немає, що спрощує процес освоєння гравцями, раніше не пробовавшими брати на себе роботу віртуального агронома. В управління дається скромна за розмірами плантація, і завдання користувача – ретельно плануючи свої дії, перетворити в процвітаюче господарство.

Farm-Expert-1 Farm-Expert-2 Farm-Expert-3 Farm-Expert-4

Орання полів, посадка насіння та збір врожаю – ось далеко не повний перелік турбот фермера-початківця. Нітрохи не менш важливо мати задатки талановитого торговця, щоб вигідно продавати продукцію і купувати на виручку нову техніку. У Farm Expert представлено безліч типів техніки, моделі машин засновані на реально існуючих зразках. Хто не бажає фермерствовать поодинці, може запросити одного і пограти в кооперативний режим.

 

Stardew Valley

Stardew-Valley-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: RPG, симулятор

Не зовсім звичайна гра в своєму роді – Stardew Valley кидається в очі, насамперед, своєю спрощеною графікою. Але нехай картинка не збентежить вас, так як ігровий процес дуже незвичайний і захоплюючий. У Stardew Valley є нехитрий сюжет – ми граємо за юного фермера, який отримав скромний земельний наділ від дідуся. Поступово удосконалюючи виробництво, ферму можна перетворити в процвітаюче господарство, на заздрість сусідам.

Stardew-Valley-1 Stardew-Valley-2 Stardew-Valley-3 Stardew-Valley-4

Строго кажучи, Stardew Valley – це не зовсім симулятор ферми. Головне тут – управління непосидючим онуком, а те, чим він займеться на цей раз – вирішувати гравцеві. На вибір кілька занять, серед них і впорядкування полів, і ремесло рудокопа, і рибалка. Події розгортаються у великій долині, населеної більш ніж 30 персонажами. З кожним з них доведеться спілкуватися по ходу проходження.

 

Plantera

Plantera-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: казуальна гра, клікер

Plantera – симпатична і надзвичайно проста в освоєнні гра. В її основі – земельний наділ, що переходить під ваше управління. Вирощування благородних культур, тваринництво, захист ферми від диких тварин – ось все те, що користувачеві потрібно робити. Гру відрізняє підкреслено мультяшна графіка і більш ніж скромні системні вимоги. Під стать їй і інтуїтивно зрозуміла система управління.

Plantera-1 Plantera-2 Plantera-3 Plantera-4

Події в Plantera розгортаються в якомусь казковому світі, населеному тваринами і фентезійними істотами. Деякі з них ворожі, а інші допомагають гравцеві розвивати господарство і заробляти віртуальні гроші. Навіть коли господар не відвідує ферму, істоти самостійно доглядають за насадженнями. Але Plantera, як і аналогічні платформи, вимагає часу і посидючості. Починаючи проходження, приготуйтеся до тривалого пригоди.

 

Farming 6-in-1 bundle

Farming-6-in-1-bundle-0

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Казуальна гра

Farming 6-in-1 bundle – не просто черговий казуальний симулятор фермерського господарства. У грі присутня без малого 6 режимів, разюче відрізняються один від одного. Ведучий телешоу, космічний агроном, торговець – всі ці заняття присутні в Farming 6-in-1 bundle, і те, яку роль приміряти на себе сьогодні, цілком вирішувати гравцеві. Завдяки різноманітному геймплею, симулятор гарантовано не набридне за перші кілька днів.

Farming-6-in-1-bundle-1 Farming-6-in-1-bundle-2 Farming-6-in-1-bundle-3 Farming-6-in-1-bundle-4

Гра надзвичайно проста, керівництво господарством ведеться від третьої особи. Традиційно в симуляторі існує продумана економічна система з продажем врожаю і купівлею нових предметів. Симпатична графіка і простеньке управління мишкою забезпечать швидке освоєння навіть людьми, які мають досвід комп'ютерних ігор в минулому.

 

Youda Фермер 1-3

Youda-Фермер-0

Дата виходу: 2009-2011 р.

Жанр: клікер

Youda Фермер простенька гра від компанії Алавар, дуже схожа на Веселу ферму. Всі дії в грі зводяться до кликанию мишкою по полях і будівель, а також збору врожаю, і продажу товарів. Це не складний симулятор, а простенька гра, в якій можна зайнятися своїм господарством, не напружуючи мозок.

Youda-Фермер-1 Youda-Фермер-2 Youda-Фермер-3 Youda-Фермер-4

Більшість завдань у грі це збір фруктів, яєць, молока та інших продуктів за певний час. Приємна музика в дусі кантрі, непогана графіка і невисокі вимоги вашого комп'ютера може вам відчути себе справжнім власником ферми.

 

Натисни на кнопочку нижче, качни сайту рівень до 30. Заздалегідь спасибі!