Кращі ігри симулятори про рибалку на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри симулятори про рибалку
Deep Sea Fishing 2: Offshore Angler

Deep-Sea-Fishing-2-Offshore-Angler-0

Дата виходу: 2001 р.

Жанр: симулятор рибного лову

Deep Sea Fishing 2: Offshore Angler – продовження серії ігор, присвячених морської риболовлі в стилі big game (ловля великої риби). Основний метод лову – океанський тролінг. Вибираємо наживку, закидаємо і, включивши двигун, мчимо назустріч морському вітрі в очікуванні покльовки. Доступний ехолот з GPS, без нього було б складно орієнтуватися на безкрайніх морських просторах. Без бінокля теж нікуди, інакше вистежити зграю чайок, що кружляють над місцем полювання хижака. З приманок доступні натуральні приманки, в основному різні види риб, штучні, а також їх комбінації.

Deep-Sea-Fishing-2-Offshore-Angler-1 Deep-Sea-Fishing-2-Offshore-Angler-2 Deep-Sea-Fishing-2-Offshore-Angler-3 Deep-Sea-Fishing-2-Offshore-Angler

Все, що потрібно зробити, щоб спіймати рибу – проїхатися у неї над головою, на невеликій швидкості, щоб вона встигла схопити приманку. В цьому допомагає радар, який стає доступним після закидання приманки. Найголовніша частина гри, як і риболовлі big game – виважування, битися адже часто доводиться з рибами, які набагато перевищують ваш власний вагу. У грі доступні режими як вільної риболовлі в одній з багатьох локацій світу, так і турніру. Доступний мультиплеер. З друзями можна зіграти як через локальну мережу, так і через Інтернет.

 

Pro Bass Fishing 2003

Pro-Bass-Fishing-2003-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: симулятор рибного лову

Pro Bass Fishing 2003 – один з кращих симуляторів рибалки на спінінг. Хоча ця гра і називається Pro Bass Fishing, крім басса можна ловити ще величезна кількість різних риб у водоймах США. Тут і судаки, і маскинонги, і канальні сомики, і сонячний окунь, всього 20 видів риб. Величезні, різноманітні локації. Включаємо потужний движок, ехолот і починаємо завойовувати величезні простори озера Мюррей або річки Потомак в пошуках риби. Писк ехолота сповістить нас про наявність іхтіофауни під кілем, а далі все залежить від Вашої майстерності та обраного рівня складності. На найлегшому рівні клює на все, скрізь і завжди. Але виважування все одно досить складно. Інтерфейс стандартний для ігор такого типу.

Pro-Bass-Fishing-2003-1 Pro-Bass-Fishing-2003-2 Pro-Bass-Fishing-2003-3 Pro-Bass-Fishing-2003

Присутня три режими гри: вільна гра, турнір і кар'єра. Також можливий мультиплеер, як по локальній мережі, так і через Інтернет. Графіка залишає приємне враження, позбавлена глюків у вигляді провалювання в текстури. Підводний світ багатий рослинністю і досить різноманітний. В цілому, Pro Bass Fishing 2003 залишає враження добротного закінченого продукту. Всім любителям спінінга – рекомендуємо!

 

Fly Sim 1 і 2

Fly-Sim-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: симулятор рибного лову

Fly Sim – це 3D симулятор нахлыста, з відмінно відпрацьованої фізикою. Фантастична динаміка закидання, на який впливає безліч факторів. закид у цій грі виконати зовсім непросто як і в справжньому нахлысте, потрібне тривале тренування. Зате просунута фізична модель, яка враховує ефекти вітру, води, повітряного опору, гравітації, дозволить виконувати кидки, максимально наближені до реальних.

Fly-Sim-1 Fly-Sim-2 Fly-Sim-3 Fly-Sim

Реалістична модель води з течією, яка залежить від рельєфу дна і підводних об'єктів, дає можливість визначити найбільш вірогідне місце розташування риби. Доступна велика кількість мушок, для того щоб підібрати кращу приманку для даного місця, пошукайте комах пропливають в потоці води. У грі є 10 видів риб, 8 унікальних локацій і журнал спійманої риби.

 

In-Fisherman: Freshwater trophies

In-Fisherman-Freshwater-trophies-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Симулятор рибного лову

In-Fisherman: Freshwater trophies – симулятор рибного лову, випущений в 2004 році. Як годиться, маємо катер з потужним мотором, набір спінінгів різної потужності і принад, загалом, всі атрибути басової риболовлі. Правда ловити нам доведеться не тільки бассов, але і щуку і судака і навіть карпа.

In-Fisherman-Freshwater-trophies-1 In-Fisherman-Freshwater-trophies-2 In-Fisherman-Freshwater-trophies-3 In-Fisherman-Freshwater-trophies

Інтерфейс гри мало чим відрізняється від подібних ігор. Два режиму: ходової з основним двигуном і режим риболовлі при якому активується невеликий електромотор з ножним управлінням. Є можливість ловити з берега, точніше з пірсів, для цього на карті вибираємо одну з точок на берегах. Риба в грі не відрізняється особливим інтелектом, підбери приманку і лови. Графіка досить гарна, правда підводні ландшафти досить пустельні і одноманітні.

 

Rapala Pro Fishing

Rapala-Pro-Fishing-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: симулятори, спортивні ігри

Rapala Pro Fishing – відмінний симулятор спінінгової риболовлі. На сьогоднішній день, напевно, самий просунутий в технічній частині. Графіка на момент виходу гри і на сьогоднішній день виглядає непогано. У грі нам належить половити басса в озерах різних штатів США, пополювати за лососем на Алясці і навіть зустрітися з екзотичними рибами в нетрях Амазонки. У вашому розпорядженні відмінний катер з 225-сильним двигуном, набір приманок спінінгів і для різних видів лову. З часом, перемагаючи в турнірах, Ви будете отримувати нові спінінгові приманки та вудилища. Відмінно продумана фізична модель. Ви маєте повний контроль над вудилищем, можливий режим вільного закидання, правда для того, щоб легко виконувати за допомогою миші потрібно чимало потренуватися. У цій грі навіть є таке поняття, як лад вудилища!

Rapala-Pro-Fishing-1 Rapala-Pro-Fishing-2 Rapala-Pro-Fishing-3 Rapala-Pro-Fishing

Є можливість відключення режиму виду з-під води при проводці приманки і виведенні, ця опція потішить прихильників реалізму в іграх. З приманок у грі доступні різні воблери фірми Rapala, на жаль, джиговые приманки відсутні. Поведінка риб досить неоднозначне, часто доводиться довго підбирати потрібну приманку, особливо це стосується великих екземплярів.

Треба сказати, що спокусити великого стальноголового лосося або маскинонга приманкою — це ще півсправи, потрібно ще зуміти здолати, особливо якщо у Вас в руках снасть легкого класу. Виважування може тривати кілька хвилин реального часу і доставити Вам чималу порцію адреналіну.

 

Masterpiece Fishing 2

Masterpiece-Fishing-2-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Симулятор риболовлі

Masterpiece Fishing 2 – простий і красивий симулятор риболовлі. У вас є вудку, поплавок і наживка, що ще потрібно справжньому рибалці? Не перешкодить ще радар, на якому видно пересування риби у водоймі. Прицеливаемся по радару, закидаємо вудку в саму гущу риб'ячої зграї і... вже треба підсікати, якщо потрапили під ніс рибі – покльовка трапляється тут же.

Masterpiece-Fishing-2-1 Masterpiece-Fishing-2-2 Masterpiece-Fishing-2-3 masterpiece

За спійману рибу нараховуються окуляри, за які можна придбати нову наживку, а також удосконалити вудочку, і поплавець. Від типу наживки залежить вигляд риби, яка буде клювати. Загалом, все гранично просто. Коник цієї гри – графіка, досить красива динамічна картинка з «казковими» ефектами. Правда, через деякий час від цієї динаміки починає рябіти в очах. Підсумок: красива офісна вбивалки часу.

 

Велика рибалка

Большая-рыбалка-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: Симулятор, спортивні ігри

Гра «Велика риболовля» пропонує гравцеві пройти шлях від новачка до рибака-професіонала. Віртуальні простори ігрового світу «Великої риболовлі» – справжній рай для рибалок! Прикрашені лататтям ставки, бурхливі річки і скуті кригою озера манять великою кількістю різноманітної риби. Коропи, вугри, соми, щуки – для лову кожного виду необхідно підібрати снасті, наживку і, звичайно ж, стратегію, адже кожна риба відрізняється унікальним поведінкою.

Большая-рыбалка-1 Большая-рыбалка-2 Большая-рыбалка-3 15021235

Віртуальна школа «Великої риболовлі» познайомить новачків з основами лову. Енциклопедія дасть вичерпну інформацію про рибальських снастях і особливості поведінки риб. Це унікальний реалістичний симулятор риболовлі. Вперше в іграх використаний режим підлідного лову. Режим кар'єри дозволить новачкові поступово освоїти всі тонкощі майстерності. Гравець може взяти участь в різних видах змагань. Вас чекають мальовничі рибні місця. Кожен вид риби відрізняється природним поведінкою.

 

Bass Pro Shops Trophy Bass 2007

Bass-Pro-Shops-Trophy-Bass-2007-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Симулятор, спортивні, гонки на катерах

Bass Pro Shops Trophy Bass 2007 – остання версія симулятора ловлі басса з серії Trophy Bass, відрізняється відмінною сучасною графікою, простим геймплеєм, реалістичними погодними ефектами, ефектним процесом виведення.
Основна мета гри – участь в американських турнірах з ловлі басса. Виграючи в них, Ви отримуєте доступ до нових локаціях, плавзасобів, снастей і принадам. Гра відразу звертає на себе увагу якісної сучасної графікою, барвистими погодними ефектами.

Bass-Pro-Shops-Trophy-Bass-2007-1 Bass-Pro-Shops-Trophy-Bass-2007-2 Bass-Pro-Shops-Trophy-Bass-2007-3 Bass-Pro-Shops-Trophy-Bass-2007

Риба в грі не дуже вибаглива, підібрати потрібну приманку не становить особливої праці. Вибір приманок в грі достатній, присутні всі класи – і топвотеры, і кренки, і різні варіації приманок з м'якого пластику. Крім турнірів з ловлі, проводяться також і гонки на катерах, потренуватись перед змаганнями теж є можливість доступна вільна гра. Виважування досить динамічно і ефектно, камера постійно змінює ракурс, басси метушаться, постійно вистрибуючи з води й намагаючись піти під човен. Поведінка риби на гачку досить реалістично – судак, наприклад, чинить опір зовсім не так як басс, він не робить стрибків, а постійно прагнути піти на глибину.

 

Серія ігор «Російська рибалка»

Русская-рыбалка-0

Дата виходу: 2007-2015 рр.

Жанр: симулятори з елементами квесту

«Російська рибалка» – воістину кращий симулятор рибного лову. Всі фотографії локацій взяті з реальних водойм і, хто знає, може ви зустрінете місце, де вам доводилося порибалити і в реалі. Основний упор в іграх зроблений на водойми країн СНД і простягається від річок і озер України і Білорусії до Амура і озера Лабынкыр. У грі розробники роблять ставку на реалістичність процесу і максимальну наближеність до реальної риболовлі. До уваги береться практично всі, від місць мешкання риби, глибини, улюблених наживок, денний і нічний активності до відповідності у виборі способу їх лову, вантажопідйомності снасті і ліски, потужності котушок.

Русская-рыбалка-1 Русская-рыбалка-2 Русская-рыбалка-3 Серия-игр-«Русская-рыбалка»

У грі реалізовано чотири основних способи лову, це: рибалка нахлистом, ловля на поплавочное вудилище, доночная снасть і спінінг. До кожного з видів лову існує величезна кількість різних приманок від простих черв'яків і жуків до різноманітних блешень, воблерів і мушок. Присутній в грі і економічна складова, за продаж риби, перемогу в квестах і турнірах ви отримуєте віртуальні гроші, за допомогою яких ви можете покращувати свої снасті, здобувати нові види наживки і прикормки, брати участь у деяких видах турнірів. В останніх версіях гри реалізована рибальське барахолка і магазин унікальних аксесуарів.

 

Bass Pro Shops: The Strike

Bass-Pro-Shops-The-Strike-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор спортивної риболовлі

Bass Pro Shops: The Strike – це приголомшливо реалістичний симулятор спортивної риболовлі, створений за допомогою марки Bass Pro Shop – одного з провідних виробників спорядження для мисливців та рибалок в США. Опорним пунктом, на який розробники зробили акцент, є широкий перелік інструментів і аксесуарів рибака (111 видів приманки). У грі представлено безліч різноманітних снастей для різних способів риболовлі, а так само для умов клювання.

Bass-Pro-Shops-The-Strike-1 Bass-Pro-Shops-The-Strike-2 Bass-Pro-Shops-The-Strike-3 Bass-Pro-Shops-The-Strike

У грі вам на вибір надається десять найбільших і популярних озер Північної Америки, де можна рибалити як з човна, так і з берега, вибравши попередньо місце. Якщо ви є не надто досвідченим рибалкою, то для вас підійде режим навчання, в якому ви пізнаєте всі тонкощі риболовлі, і ознайомтесь з величезним вибором снастей. Але якщо ви вважаєте себе висококласним рибаком – тоді вперед підкорювати водний простір американських озер в режимі кар'єри.

Рівнів складності в режимі кар'єра всього два – це легкий режим, і Bass Pro, тобто важкий. У легкому рівні у вас є GPS навігатор, і ехолот — пристрій допомагає виявити ваш майбутній улов. У грі дуже цікавими є також турніри, з великою кількістю цікавих місій, за які ви отримуєте очки досвіду і змагаєтеся в умінні з іншими рибалками. Кількість очок досвіду вам знадобиться для того, щоб відкривати нові озера, і мати можливість там рибалити. У двох словах, Bass Pro Shops: The Strike – відмінний рибальський симулятор, здатний доставити вам колосальне задоволення від риболовлі, не виходячи за поріг власного будинку.

 

Extreme Fishing 2 Europe (Рибалка в Європі)

Extreme-Fishing-2-Europe-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Симулятор

Рибалка в Європі – рибальський симулятор, завдяки якому гравець побуває на найбільш уловистых європейських водоймах. Вдала рибалка більше не залежить від пори року, погодних умов та географії. У вашому розпорядженні — мальовничі водойми Європи. Досить клацнути курсором по вподобаному місця на карті, і ви опинитеся там з вудкою на березі. Спеціальний гідролокатор вкаже «рибні» місця.

Extreme-Fishing-2-Europe-1 Extreme-Fishing-2-Europe-2 Extreme-Fishing-2-Europe-3 Extreme-Fishing-2-Europe

У грі можна порибалити на 200 водойм в різних частинах Європи. Присутній зміна дня і ночі, змінюються погодні умови. Приносять задоволення різноманітні рибальські трюки: прикормка, підсічка і інші. Значний рибальський інвентар. Є безліч видів риб, що відповідають місцям проживання та рейтингова система, що залежить від обсягів вилову. Заспокійливі звуки реальної природи, допоможуть розслабитися і відпочити.

 

Риболовля у відкритому морі 2009 і 2012 р.

Рыбалка-в-открытом-море-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор

Риболовля у відкритому морі — симулятор морської рибалки, який вийшов у 2009 та 2012 роках. Сісти на березі річки, закинути вудку і зловити пару рибок на вуха – мила справа. Але тепер вам під силу зайнятися справжнісіньким рибним промислом на великій воді. Готуйте мережі, виходьте в море на траулері – і вперед, за косяками атлантичного оселедця та інших мешканців Світового океану! Кожна деталь, від особливостей улову до погодних умов, відтворена з неймовірним реалізмом. Тут все, як у справжньому житті.

Рыбалка-в-открытом-море-1 Рыбалка-в-открытом-море-2 Рыбалка-в-открытом-море1 Рыбалка-в-открытом-море21

Скористайтеся сучасними навігаційними приладами і відстежуйте здобич за допомогою локатора. Продавайте спійману рибу, і на зароблені гроші ви зможете купити нові судна і навіть організувати власний бізнес, відправляючи на завдання цілий флот. Подолайте всі перешкоди, закиньте мережі на мілководді і посеред океану, киньте виклик морським просторам і поверніться в рідний порт з багатою здобиччю! Гравця чекає незліченна кількість завдань: різна видобуток і способи рибної ловлі. Безліч кораблів – від невеликих шхун до риболовних траулерів. Присутні елементи економіки: можливість відкрити власний бізнес. Гра дуже реалістична: зміна дня і ночі, різні погодні умови і варіанти ландшафту морського дна.

 

Angeln (На рибалку!)

Angeln-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: симулятор

На рибалку! – чудовий симулятор риболовлі, дозволяє нам відкрити сезон лову в різних куточках примітною Європи. Безліч різних снастей і величезну кількість видів риб, які мають свої улюблені місця проживання та неповторні звички – все це зробить процес риболовлі дійсно незабутнім.

Angeln-1 Angeln-2 Angeln-3 angeln

Тільки уявіть: рибні місця — на відстані витягнутої руки! Хіба це не прекрасно — влаштуватися зручніше в улюбленому кріслі, закинути вудку по той бік екрану і стежити за поплавком? Однак не варто думати, що віртуальні риби будуть легкою здобиччю.

Тут все, як у житті: риби обережні; хлюпочуться поруч з поплавцем, ігноруючи вашу наживку; спокійнісінько рвуть лісочку... І радості спіймана віртуальна рибина приносить не менше, ніж жива. Переконайтеся в цьому самі! Крім усього цього, в грі змінюється час доби і погода. Розслаблююча фонова музика не може не радувати, особливо після трудових буднів.

 

Fishing UA (Українська рибалка)

Fishing-UA-0

Дата виходу: 2011

Жанр: Симулятор риболовлі

Спеціально для тих, хто любить добре порибалити, закинути вудку і витягнути не іржаву консерву, а хорошу рибу! Отже, у грі вас чекає безліч різних налаштувань і досить простий ігровий процес, для тих, хто не любить морочитися з приводу покльовки. Просто зловіть якомога більше риби!

Fishing-UA-3 Fishing-UA-2 Fishing-UA-1 Fishing-UA

У версії 1.0 є 5 локацій, 38 видів риб, 18 голосів птахів і різноманітних шумів природи.

 

SEGA Bass Fishing

SEGA-Bass-Fishing1

Дата виходу: 2011

Жанр: Симулятор риболовлі, аркада

Аркадний симулятор спортивної риболовлі. Гравець зможе взяти участь у великих змаганнях по ловлі басса, також відомого під назвою «Великоротий окунь». Це хитра і швидка хижа риба, яка жадібно хапає приманку при правильній проводці, але лякається будь-якого неприродного поведінки блешні. У змаганнях, гравцеві будуть протистояти знамениті спортсмени та інші майстри лову окуня.

SEGA-Bass-Fishing2 SEGA-Bass-Fishing3 SEGA-Bass-Fishing4 SEGA-Bass-Fishing5

У проекті є кілька різних локацій, великий арсенал риболовних снастей і приманок, а також вибір рівня і ліги змагань. Спочатку гравець повинен зробити закид, а потім камера переміщається під воду, де потрібно контролювати приманку. Для перемоги в змаганні, гравець повинен зловити самого великого трофейного басса або наловити більше риби, ніж опоненти. Щоб приманити хитру рибу, можна користуватися різними блешнями і воблерами з унікальною забарвленням. Клювання хижака буде залежати від погоди, вітру, швидкості і типу проводки, а також прозорості води.

 

Fishing Planet

Fishing-Planet1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Симулятор риболовлі, ММО

Багатокористувацький реалістичний симулятор риболовлі. Гра розповсюджується умовно-безкоштовної моделі. Проект дозволяє поринути у світ аматорської риболовлі на різні види риб. Гравець зможе побувати на різних озерах, випробувати різні снасті і стилі, а також взяти участь у масових змаганнях за звання кращого рибалки.

Fishing-Planet2 Fishing-Planet3 Fishing-Planet4 Fishing-Planet5

Гра має реалістичну графіку, і широкий функціонал риболовних снастей. Гравець зможе вибирати різні котушки з потрібним передаточним числом, змінювати налаштування фрикційного гальма, вибирати тип волосіні і т. д. Також в грі присутня система прокачування, яка дозволяє відкривати нові снасті, приманки і купувати ліцензії на риболовлю на різних озерах. На кожному новому водоймі живуть свої види риб, які вимагають унікального підходу для їх затримання.

 

Ice Lakes

Ice-Lakes1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Симулятор

Інді-симулятор зимової риболовлі. Гра дозволяє відчути себе в ролі фаната зимової рибної ловлі. Гравець зможе подорожувати по замерзлих водойм, відшукувати найбільш рибні місця і займатися самим процесом лову. У проекті доступно безліч однокористувацьких і мультиплеєрних режимів, а також онлайн-змагання з підтримкою 32 учасників.

Ice-Lakes2 Ice-Lakes3 Ice-Lakes4 Ice-Lakes5

Гру можна умовно розділити на дві складові. У першій, вид від третьої особи. Гравець повинен вийти на водойма і знайти рибне місце, потім пробити отвір і приступити до риболовлі. Другий режим – процес риболовлі. Камера змінюється на вигляд від першої особи, в якому гравець зможе контролювати «гру» блешнею або блешнею. З головних достоїнств Ice Lakes, слід зазначити: великий вибір риболовних снастей для зимової ловлі, багато видів риб, вплив сонця, атмосферного тиску і температури на клювання, а також динамічна зміна погодних умов.

 

Atom Fishing II

Atom-Fishing1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Симулятор, ММО

Рольовий мультиплеєрний симулятор риболовлі в умовах постапокаліпсису. Гра розповсюджується безкоштовно. Гравець потрапляє в незвичайний світ, природа якого, почала повертатися до первозданного вигляду, а водойми стали наповнюватися новими видами риб. Геймер сам повинен розібратися в причинах катастрофи, виживаючи в новому світі