Список безкоштовних командних онлайн ігор різних жанрів | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Безкоштовні онлайн ігри командні
Armored Warfare

Armored-Warfare-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер

Armored Warfare одна з найбільш очікуваних ігор 2015 р. Являє собою екшен шутер бронетехніки і танків 20 століття. Тобто у нас є можливість покерувати і позмагатися на різних танках, артилерії та іншої броньованої технікою. Вигляд від третьої особи, можна переходити від першого, наприклад для прицілювання.

Armored-Warfare-1 Armored-Warfare-2 Armored-Warfare-3 Armored-Warfare

ГРАТИ

У грі є кампанії і завдання, які гравці об'єднавшись у команди по 5 чоловік намагаються пройти, так і групові бої. У групових битви дві команди по 15 чоловік з кожної сторони, намагаються знищити один одного або ж захопити ворожу територію. Гравці об'єднуються в клани, щоб грамотно взаємодіяти на карті проти супротивника. Крім усього, у грі є прокачування техніки, яка взята з реальних зразків.

 

World of Warships

World-of-Warships-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, кораблі

World of Warships — це командна онлайн гра на морську тематику, де ви можете взяти під своє управління бойові кораблі. Глобальні масові битви великої кількості гравець, широкий вибір ігрових карт, різноманітність кораблів: Есмінці, крейсери, лінкори, авіаносці. Гру можна назвати симулятором морських кораблів у часи Другої Світової війни.

World-of-Warships-1 World-of-Warships-2 World-of-Warships-3 World-of-Warships

ГРАТИ

Основний режим битви між гравцями. 12 осіб з однієї сторони і 12 з іншого — повне знищення ворога або ж захоплення його бази. Вигляд від третьої особи, прицілювання від першого. Важливо те, що на картах кораблі стріляють мало не на чверть її відстані. Гра сподобається любителям морської тематики.

 

Panzar

PANZAR-Forged-by-Chaos-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, екшн

Panzar — це масовий і екшен шутер з купою фентезійних класів. Гравець може вибрати собі орка, відьму, паладина, гнома і так далі і битися їм. Вигляд від третьої особи. У Panzar все зав'язано на взаємодію гравців і протистояння двох команд. Різні режими — суть яких це виграти противника за очками. Наприклад, в центрі є точка, гравці з двох сторін намагаються його захопити і утримати, та команда яка простояла довше за все, той і перемагає. Є режими, облоги — одна команда захищає об'єкти, інша намагається її захопити.

Panzar-1 Panzar-2 Panzar-3 Panzar

ГРАТИ

Крім різноманітності режимів у грі безліч гральних карт, на ваш вибір. Варто відзначити також, що у кожного класу свій стиль і свої завдання, приміром, Берсерки важкі танки, які повинні уриватися в натовп і бити поблизу, відьми стріляють з далека, інквізитори ззаду підкрадаються і вбивають инвиза і так далі. Тому можна підібрати собі той клас, який по душі. Ну і також все зав'язано на командній грі, якщо вам криворука тіма, то і виграти звичайно ж у вас буде мало шансів.

 

WarFrame

WarFrame-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер від третьої особи

WarFrame — це багатокористувацький онлайн шутер від третьої особи в науково-фантастичному сеттінгу. Якась суміш Mass Effec,
Crysis і Gears of War. Головна особливість гри в тому, що гра має сюжетну лінію, які гравці проходять об'єднуючись в групи по кілька чоловік, а точніше кооператив на 4 людини. На даний момент гра є повністю PVE (Гравці не б'ються один з одним , тільки разом проти ботів).

WarFrame-1 WarFrame-2 WarFrame-3 WarFrame

ГРАТИ

У грі є декілька ігрових режимів: шпигунство, оборона, вбивство, диверсія, зачистка і порятунок. Також в грі є можливість прокачування свого персонажа його зброї та костюма, на цьому гра сильно зав'язана. Гра має гарну графіку, цікавий геймплей. Наприклад, паркур гравець може переміщатися по стінах стрибати, шукати альтернативні шляхи проходження та інше. Гра сооотвенно безкоштовно як і весь цей список ігор, але в ній сильно рулить донат.

 

War Thunder

War-Thunder-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММОРПГ, літаки, бронетехніка

War Thunder — ну і звичайно ж цей популярний масовий симулятор і шутер про літаки і військову техніку, про який ви повинні були вже чути або можливо навіть грали, але все ж варто згадати тут. Гравці також можуть вибирати на якій техніці хочуть битися, літак, танк або артилерія, після чого може за допомогою пошуку знайти карту поля битви. На карті дві сторони борються між собою. Ви ж можете опинитися в військової баталії або в повітрі або на землі.

War-Thunder-1 War-Thunder-2 War-Thunder1 War-Thunder2

ГРАТИ

Під час перерви між боями в ангарі можна покращувати і модернізувати свою техніку, наприклад, ставлячи нове озброєння. Гра побудована на тому що ви згодом можете відкривати все нові моделі. Розробники прагнуть до історичної точності тому відтворюють у грі точні моделі. В бій можна вступати як одному, просто вас кидає на карту з іншими учасниками або ж створювати свої групи і клани і битися в одному строю.

 

World of Tanks

World-of-Tanks-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, танки

Мир танків — одна з найпопулярніших масових онлайн ігор на сьогоднішній час. Це танковий шутер , аркада і симулятор. В ангарі ми вибирає техніку, відкриваємо нові моделі, займаємося модернізацією і після чого вступаємо в бій на бойовій машині. Основний ухил у грі орієнтований на командні танкові битви між гравцями. З одного боку одна команда з іншого інша переможе та яка більш злагоджена і грає краще.

World-of-Tanks-2 World-of-Tanks-1 Онлайн стратегии про вторую мировую войну world-of-tanks

ГРАТИ

Геймплей гри грунтується на битві двох випадково підібраних команд (також кланові битви) по 15 гравців фішка гри в тому що на одній і тій же стороні можуть воювати танки різних націй моделей і років випуску відповідні реальним моделей або ж не вийшли прототипам. Є режим Штурм одна команда атакує базу інша захищає. Зустрічний бій — команди намагаються захопити центр. Командний бій — рівні гравці по 7 чоловік у команді б'ються між собою.

 

Black Fire

Black-Fire-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер від третьої особи, стрілялка

Black Fire — це онлайн шутер від третьої особи. Схожа по геймплею на Counter-Strike, Call of Duty і Gears of War. Гра орієнтована на мультиплеер, де гравці можуть битися один з одним або разом. У грі велика кількість режимів як проти ботів так і сопернических між командами. Режими проти зомбі, командні бої, м'ясорубка, захоплення точки, установка бомби, знищення та інше. Також великий арсенал зброї та ігрових карт.

Black-Fire-1 Black-Fire-2 Black-Fire-3 Black-Fire

ГРАТИ

У грі є роботи і міхи, з якими можна боротися так і самим використовувати хутра для боїв. Коли вам набридне битися один з одним, Ви можете вибрати той чи інший режим, підібрати команду союзників і друзів і всієї натовпом відправитися в завдання де треба знищувати армії ботів і продиратися через численні перепони, щоб в кінці шляху битися з тим чи іншим босом – наприклад, гігантським роботом.

 

Warface

Warface-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер від першої особи, стрілялка

Warface — це багатокористувацький шутер від першої особи. У грі є три режими: PvE і PvP, і спецоперації — це спеціальні завдання які гравці спільно проходять об'єднавшись у групу до 5 осіб. У грі кілька різних жанрів, наприклад, два з них: Ліквідація — загін штурмує хмарочос, Вістря — ваша група повинна проникнути на секретний об'єкт. Спецоперацій у грі близько 8. PvE це гравці також командою проходячи кілька рівнів — слідування до вертольота, оборона, конвой і так далі.

Warface-1 Warface-2 Warface-3 Warface

ГРАТИ

PvP це режим гравці проти гравців, також розподіляються на декілька режимів. Командний бій — знищення усіх ворогів. Підрив — це коли одна команда повинна встановити бомби в потрібному місці інша повинна їй перешкодити. М'ясорубка — це коли всі проти всіх. Домінація — режим в якому треба захоплювати контрольні точки. І ще інші режими та місії.

 

Point Blank

Point-Blank-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер від першої особи

Point Blank — тактичний онлайн шутер також схожий на гру CS. На сьогоднішній час 8 млн. російськомовних гравців грають в неї. Гра налічує 8 режимів 3 типу матчів, 30 різних карт. 140 одиниць озброєння для гравців, можливий вибір 7 спеціалізацій професії і 13 видів персонажів.

Point-Blank-1 Point-Blank-2 Point-Blank-3 Point-Blank

ГРАТИ

Режими є як класичні для командних ігор, такі як знищення, так і оригінальні, наприклад режим «Втеча» — треба втекти з об'єкта, також битви на дробовиках і снайперських гвинтівках. Є місії з завданнями. Point Blank є кіберспортивної дисципліною.

 

SKILL: Special Force

SKILL-Special-Force-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, шутер від першої особи

SKILL: Special Force також є безкоштовним онлайн шутер від першої особи. Є класичні режими, боїв, кілька ігрових карт на яких відбуваються ці бої. Досить невеликий арсенал зброї. У грі ви можете грати за спецназ різних військ країн світу Росії, США, Мексики, Великобританії і Франції.

SKILL-Special-Force-1 SKILL-Special-Force-2 SKILL-Special-Force-3 SKILL-Special-Force

ГРАТИ

Що ще сказати про гру, та власне і більше нічого, все здавалося б вже реалізовано в інших іграх, нічого нового гра не являє. Так хороший непоганий шутер, так непогана графіка і власне це все, що я можу сказати про неї. Нормальна онлайн пострелушка для відключення мозку і розслаблення.

 

Phantomers

Phantomers-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: Шутер від першої особи

Phantomers — зовсім новий онлайн шутер вийшов в кінці квітня 2016 р. По геймплею схожий на Warface і CS. У грі є різні режими боїв для битв між командами гравців — такі як просто командний бій на знищення супротивника, вбити певну кількість гравців (наприклад, чия перша команда набере 150 вбивств), підрив та інші. У грі також у вашого персонажа підвищується рівень і відкриваються нові набори і зброю.

Phantomers Phantomers-1 Phantomers-2 Phantomers

ГРАТИ

Так само є система кланів і кланові бої. Велика кількість добре збалансованих карт як в приміщеннях так і в різних точках світу Африка, Близький Схід або просто битви в музеї. Є в грі приємна особливість це прокачування і установка модифікацій на зброю які покращують його характеристики.

 

Tanki X

Tanki-X1

Дата виходу: 2016 р

Жанр: ММО, танки

Багатокористувацький браузерний шутер. Проект поширюється по моделі free-to-play. Гравець виступає в ролі командира футуристичного танка, який в команді з іншими гравцями, повинен виконувати тактичні завдання або просто знищувати ворожу техніку. Дії гри відбуваються на різних міських або відкритих локаціях, на яких з'являються спеціальні бонуси-підсилювачі.

Tanki-X2 Tanki-X3 Tanki-X4 Tanki-X5

ГРАТИ

Гра виконана у вигляді сесійної командного шутера. У гаражі гравець зможе налаштувати свій танк, вибрати корпус і башту, а також прикрасити танк за власним бажанням. Вежа відповідає за знаряддя. Можна встановлювати ракети, лазери, великокаліберні кулемети і т. д. Кожен тип зброї буде ефективним в одній ситуації і практично марним в інший. Встановлена башта, повністю диктує стиль гри. Також на гемплей буде впливати вибраний корпус – чим товще його броня, тим більше у танка очок міцності і броні, але він стає набагато повільніше.

 

Battle Carnival

Warface

Дата виходу: 2016 р

Жанр: ММО, Шутер від першої особи

Багатокористувацький командний шутер, який поширюється по умовно-безкоштовної моделі. Гравець зможе відчути себе в ролі одного з героїв спеціальних підрозділів, які виконують небезпечні місії по всьому світу. У грі доступний великий вибір локацій, безліч режимів, а також унікальні здібності для кожного персонажа.

Battle-Carnival2 Battle-Carnival3 Battle-Carnival4 Battle-Carnival5

ГРАТИ

Проект виконаний у вигляді сесійної кіберспортивного шутера від першої особи. Кожен новий бій, збираються команди з випадкових гравців, які повинні виконувати різні завдання в залежності від карти і сценарію. У грі присутня класова система, що налічує 11 унікальних персонажів. Кожен герой має свої таланти і стиль гри. Приміром персонаж KillJoy може стає невидимим і заходити ворогам в спину, а герой по імені Rhino є справжнім танком, з підвищеним запасом здоров'я і можливістю використовувати мініган.

 

Пірати: Штурм небес

Пираты-Штурм-небес1

Дата виходу: 2016 р

Жанр: ММО, Аркада

Фентезійний командний шутер у всесвіті Алоди. Сюжет гри розповість про збунтувалися екіпажі астральних кораблів, які викрали техніку і подалися в піратство, щоб заробити славу і обзавестися самими сучасними кораблями. Гравці можуть об'єднуватися в команди і битися в динамічних повітряних баталіях, використовуючи всі можливості своїх бойових суден.

Пираты-Штурм-небес2 Пираты-Штурм-небес3 Пираты-Штурм-небес4 Пираты-Штурм-небес5

ГРАТИ

Проект є сесійним командним шутером. Кожен новий бій, гравці будуть автоматично збиратися в команди і виконувати різні завдання. Головна умова перемоги, буде залежати від режиму гри, але в будь-якому випадку гравці можуть знищити всю команду ворога і виграти. У грі доступна прокачування судна. Гравець зможе вивчати нові модулі, покращувати озброєння і захист, а також встановлювати особливе устаткування. Кораблі мають носові і бортові гармати, це дозволяє боротися відразу з декількома супротивниками одночасно. В цілому, проект сподобається всім любителям фентезійних багатокористувацьких ігор.