Ігри про Давню Грецію на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про Стародавню Грецію
Zeus: Master of Olympus

Zeus-Master-of-Olympus-0

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: містобудівний симулятор

Зевс: Володар Олімпу є квестом, в якому вам пропонується здійснити подорож і стати містобудівником в античній Греції – країні Геракла і Ахіллеса, Гомера і Езопа, Арістотеля і Архімеда. Вам надається можливість стати на чолі мегаполісу, подібного легендарної Афіні або доблесної Спарті. Як і в будь-якій іншій грі такого жанру, гравець повинен побудувати місто на порожньому ділянці землі і з певним набором доступних ресурсів.

Zeus-Master-of-Olympus-1 Zeus-Master-of-Olympus-2 Zeus-Master-of-Olympus-3 Zeus-Master-of-Olympus

Вам належить зводити храми і вирощувати оливи, закликати героїв на допомогу в підкоренні чужих країн, вести битви з чудовиськом і приносити жертви в ім'я богів. Ваш шлях у грі «Зевс: володар Олімпу» буде довгий і важкий, але нагорода за це воістину велика – пам'ять у віках, що живе в серцях людей.

Age of Mythology і Age of Mythology: The Titans

Age-of-Mythology-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Епоха міфологій – стратегічна гра, яка переносить гравця в античний час, коли герої билися з міфологічними монстрами. В основі гри лежать міфи і легенди Стародавньої Греції, Стародавнього Єгипту і скандинавських вікінгів. Для досягнення найкращих результатів і якнайшвидшої перемоги над супротивником гравці можуть вибирати не тільки історичний шлях розвитку цих трьох великих цивілізацій (греки, єгиптяни і скандинави), але і доступних міфічних істот, наприклад, таких, як мінотаври, кентаври, фенікси і валькірії.

Age-of-Mythology-1 Age-of-Mythology-2 Age-of-Mythology-3 Age-of-Mythology

Як і безліч інших RTS, гра базується на зведенні міст, використанні ресурсів, створення армій і знищення ворожих армій і міст. Гравець повинен провести своє плем'я через кілька епох»: архаїчну, класичну, героїчну і міфічну епохи. Для переходу в кожну нову епоху необхідно заплатити деяку кількість ресурсів в головній будівлі — міському центрі. З переходом в наступну епоху відкриваються нові бойові одиниці і будови.

 

Will Rock

Will-Rock-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: шутер від першої особи

Will Rock – комп'ютерна гра в жанрі шутер від першої особи. Сильний зсув відкрив врата в Загублений Олімп, міфологічну імперію стародавніх Греків. Місцеві студенти швидко наймають американського археолога на ім'я Виллфорд Роквелл разом з доктором Хедстронгом і його дочкою Еммою, щоб ті відкрили двері в Загублений Олімп.. . Нічого не підозрюючи компанія погодилася. Вони не знали, що ці студенти належать культу, який прагне оживити античних богів.

Will-Rock-1 Will-Rock-2 Will-Rock-3 Will-Rock1

У грі є 10 рівнів для проходження в одиночному або спільному режимі. Багато рецензенти відзначили величезну кількість ворогів на них. В деякі моменти гри гравець може бути атакований з різних сторін різними ворогами одночасно. Майже всі вороги (за винятком літаючих) завжди з'являються раптово.Відбувається це дуже шумно і раптово, що може легко налякати і збити з пантелику. У грі дуже багато дверей, що ведуть з одного етапу рівня на інший, іноді доводиться переміщатися під водою.

 

Spartan

Spartan-4

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: покрокова стратегія

Легіон III: Ворота Трої походовая історична стратегія від розробників «Історії Імперій» і «Легіону», присвячена Троянській війні. П'ять сторін ігрового процесу: торгівля, дипломатія, дослідження, будівництво та бойові дії. Дев'ять ігрових сценаріїв: Троянська війна, Іонічне повстання, «Гарячі врата», Грецька колонізація, Доісторичний період, Велика кампанія за участю Риму і Персії і. т. д. П'ять рівнів складності. 19 героїв Троянської війни в якості полководців, включаючи Паріса, Ахіллеса та Менелая. 62 види бойових загонів, 8 класів військ. Результат боїв визначається обраною тактикою, досвідом і розстановкою сил.

Spartan-1 Spartan-2 Spartan-3 Spartan

Випадкові та історичні події. Більше 100 націй, 19 етнічних груп. Понад 150 видів будівель, 9 видів ресурсів. Покращений штучний інтелект супротивника. Доопрацьований інтерфейс: два масштабу відображення головної ігрової карти. Оновлена система дипломатії, можливість вассализации іншої держави дипломатичним шляхом. Більше 60 видів дипломатичних доручень. Територія – Стародавня Греція і Мала Азія, час дії – 1500-400 рр. до нашої ери.

 

Battle for Troy

Battle-for-Troy-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Троя — гра присвячена міфічного події, описаної Гомером за багато років до нашої ери. присвячена подіям наполовину міфічної Троянської війни. Battle for Troy дасть можливість взяти участь у штурмі знаменитого малоазійського міста, початого в ім'я визволення Спартанської царівни Олени.

Battle-for-Troy-1 Battle-for-Troy-2 Battle-for-Troy-3 Battle-for-Troy

Гра включає в себе дві кампанії за троянців і спартанців, 8 місій в кожній. 9 типів юнітів античного зразка з можливість прокачування юнітів, (з часом набирають досвід і стають більш ефективними бійцями.

 

Alexander: The Heroes Hour

Александр-эпоха-героев-0

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, action, RPG

Олександр: епоха героїв – гра, що представляє собою приголомшливу суміш стратегії в реальному часі і тактичної екшен-RPG. Вам належить перенестися в Стародавній Греції і брати участь в героїчних діяннях великого Олександра Македонського. Пройдіться з загоном своїх героїв по приголомшливо промальованим тривимірним ландшафтам Греції, спілкуючись із стародавніми греками, єгиптянами, персамами...

Александр-эпоха-героев-1 Александр-эпоха-героев-2 Александр-эпоха-героев-3 Alexander-The-Heroes-Hour

Удосконалювати навички своїх бійців і виконуйте захоплюючі завдання, боріться в епічних битвах Греції і дрібних сутичках на стінах древніх міст. 4 нації: Греція, Персія, Єгипет і Індія. Управляйте морськими і сухопутними військами. Спостерігайте на екрані до 8000 бойових одиниць у всьому їх 3D-пишноті. Гра рясніє додатковими місіями і великим контентом.

 

Серія ігор God of War

God-of-War-0

Дата виходу: 2005-2013 р.

Жанр: слешер, екшен від третьої особи

Увага гра тільки для консолей PS, але можна знайти репаки для ПК

Боги війни — серія консольних ігор, дія якої базується на власній варіації давньогрецької міфології. Головним героєм всіх ігор серії є Кратос — спартанський генерал, який кинув виклик богам. Основна зброя Кратоса — Клинки Хаосу, які можуть використовуватися для безлічі різних видів атак, являють собою два широких коротких меча з щербинами, на довгих ланцюгах врослих у передпліччя головного героя.

God-of-War-1 God-of-War-2 God-of-War-3 God-of-War

Крім рукопашних сутичок у грі присутні нескладні головоломки, що представляють собою пересування ящиків, використання важелів і так далі. У грі є елементи платформера, пов'язані з тим, що Кратос може чіплятися за западини і виступи, а також використовувати Мечі Хаосу як гака, дозволяючи йому долати великі прірви. Більшість ігрових супротивників запозичені з Грецької міфології, в тому числі Медуза Горгона, Мінотавр, Гідра та інші.

 

Titan Quest

Titan-Quest-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: action, RPG, «Рубі і режі»

Titan Quest — гра в жанрі «Рубі і ріж» В якості місця дії виступає міфічний світ Стародавньої Греції та Єгипту. Нам обіцяють детальне відтворення всіх пам'яток стародавнього світу. Крім того, гравцям належить битися з такими легендарними монстрами, як циклопи, кентаври і їм подібні тварини. У грі також присутній багатокористувацький режим, в якому герої, блукаючи по карті, з'ясовують відносини не тільки з монстрами, але і між собою. Гра також входить в список кращих РПГ ігор.

Titan-Quest-1 Titan-Quest-2 Titan-Quest-3 Titan-Quest

Гравцеві, пробирающемуся через перешкоди стародавнього світу, необхідно знайти спосіб знов ув'язнити титанів. Подорожуючи по легендарним місцям, таким як Парфенон, Кносський лабіринт, Великі піраміди і Висячі сади Семіраміди, герой буде битися з ордами монстрів і міфічними чудовиськами. Розгалужена система класів гарантує практично нескінченне число варіантів розвитку вашого персонажа. Численні уміння і навички можуть поєднуватися в безлічі варіантів і ніколи не стануть повністю марними.

 

Rise and Fall: Civilizations at War

Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-0

Дата виходу: 2006 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Rise and Fall: Війна цивілізацій – вражаюча історична стратегія, в якій гравці стануть свідками протистояння чотирьох великих стародавніх цивілізацій (Греції, Риму, Єгипту і Персії) в період їх військового розквіту. Використовуючи достовірно відтворене стародавню зброю і втілюючи тактику своєї перемоги, гравцю належить переписати велику історію людства.

Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-1 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-2 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War-3 Rise-and-Fall-Civilizations-at-War

Режим прямого управління персонажем дозволить у вирішальний момент взяти під контроль одного з великих героїв давнини (Олександра Македонського, Клеопатру, Цезаря та ін) і самому взяти участь в битві. Чудова деталізація пошкоджень і поведінки бойових одиниць перетворює кожну битву в захоплююче шоу: бойові слони валять дерева і розкидають ворожих солдатів, а протаранених корабель переламується і йде до дна.

 

Loki: Heroes of Mythology

Loki-Heroes-of-Mythology-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: RPG, слешер

Локі: Герої міфології — гра не зовсім про Грецію, Сюжет, атмосфера, локації і вороги взяті изацтекской, єгипетської, грецької, і скандинавської міфологій. Гравець може вибрати одного з чотирьох персонажів, кожен символізує одну з міфологій, в залежності від обраного героя розрізняється порядок проходження рівнів гри. По ходу сюжету гравець візьме участь в таких міфологічних та історичних подіях як падіння Трої, завоювання Америки, Рагнарок і зустріне міфічних героїв Ахіллеса, Тора і реальних людей: Кортеса, Ехнатона.

Loki-Heroes-of-Mythology-1 Loki-Heroes-of-Mythology-2 Loki-Heroes-of-Mythology-3 Loki-Heroes-of-Mythology

Режим одиночної гри дозволить вам зануритися в пригоди, вибравши одного з чотирьох героїв. З цим героєм вам належить пройти чотири глави гри. У грі є три рівні складності. Рівні генеруються випадковим чином, так що вам не доведеться кілька разів проходити по одному і тому ж шляху. Більш того, якщо ви хочете дізнатися закінчення всієї історії, ваш герой повинен битися в останній битві, а для цього в нього має бути достатньо досвіду, він повинен володіти повним набором навичок і бути одягненим в краще спорядження, яке вам вдасться відшукати.

 

Asterix at the Olympic Games

Asterix-at-the-Olympic-Games-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: аркада

Астерікс на Олімпійських іграх – аркадна комп'ютерна гра, створена за мотивами однойменного комедійного фільму. Ця гра – про подорож Астерікса і Обелікса в Грецію. Мандри приведуть друзів на Олімпійські ігри, де їм доведеться змагатися з кращими атлетами Римської Імперії. Хоробрі галли візьмуть участь у багатьох спортивних змагань, щоб у фіналі здолати Брута – римського чемпіона та запеклого негідника.

Asterix-at-the-Olympic-Games-1 Asterix-at-the-Olympic-Games-2 Asterix-at-the-Olympic-Games-3 Asterix-at-the-Olympic-Games

Юлій Цезар – вічний головний біль Астерікса – буде всіляко заважати друзям і зробить все можливе, щоб герої зазнали поразки. Утрите ніс Цезарю! Доведіть, що галли теж можуть бути олімпійськими чемпіонами! Іскрометний гумор в стилі Астерікса і Обелікса! Чудова анімація ігрових персонажів.

 

Rise of the Argonauts

Rise-of-the-Argonauts-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: RPG, action, пригоди

Аргонавти: Золоте руно — заснована на міфі про пошук золотого руна Ясоном і аргонавтами. Молодий правитель Іолка Ясон оголосив про майбутнє весілля. Ось тільки на урочистій церемонії наречена була убита отруєною стрілою! Поза себе від горя, Ясон вирішив відправитися в подорож, рівного якому ще не було на світі, і добути золоте руно. За допомогою чарівного артефакту він розраховує повернути улюблену з похмурого царства тіней.

Rise-of-the-Argonauts-1 Rise-of-the-Argonauts-2 Rise-of-the-Argonauts-3 Rise-of-the-Argonauts

Вся гра складається з великої кількості діалогів і битв проти ворогів. В якості зброї можна буде використовувати меч, спис і важку булаву. Кожне з них має своє спеціальне призначення. Для кожного поєдинку треба вибирати найбільш ефективну зброю і міняти його вибір залежно від ситуації. Також є можливість придбати і прокачати навички та вміння героя. У грі присутні чотири дерева умінь: Ареса, Гермеса, Аполлона і Афіни. Очки на покупку навичок даються за проходження завдань. Пориньте в саме серце жорстоких битв, слідуючи за знайомим сюжетом міфів Давньої Греції!

 

Numen: Contest of Heroes

Numen-Contest-of-Heroes-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: action, RPG

Numen: Час героїв – екшен-RPG, дія якої відбувається в міфічній Греції. Ви почнете гру в ролі молодого хлопця або дівчини (в залежності від вашого вибору), що живе на острові Лерос разом зі своєю сестрою. Через деякий час сестра гине від укусу скорпіона, і головний герой відносить її на гору Парнас, щоб поховати. Під час церемонії з ним пов'язується посланник богів з проханням стати послідовником одного з них. Через кілька років тренувань, вам належить відправитися на пошуки могутнього артефакту, Серпа Кроноса.

Numen-Contest-of-Heroes-1 Numen-Contest-of-Heroes-2 Numen-Contest-of-Heroes-3 Numen-Contest-of-Heroes

У грі вас чекає цікавий ігровий світ, захоплюючий сюжет, захоплююча бойова система і багато іншого. Спочатку ігри вам потрібно вибрати один з трьох представлених класів: воїн, мисливець і маг, а потім визначитися з богом-покровителем (по три бога на кожен клас). Від вашого вибору буде залежати дуже багато чого – таланти персонажа, його здібності, і навіть стиль самої гри, квести і секретні локації.

 

Hegemony Gold: Wars of Ancient Greece

Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-0

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: Глобальна стратегія в реальному часі

Гегемонія. Війни Стародавньої Греції – гра, створена у точній відповідності з історичними реаліями тієї далекої, але цікавої епохи і стане відмінним подарунком всім шанувальникам військових стратегій. Стародавня Греція загрузла в хаосі нескінченних міжусобиць. Хто з правителів гідний стати першим серед рівних? Очольте Македонію, Афін чи Спарти в трьох історичних походах, розгорніть масштабну кампанію за будь-яку з двадцяти шести грецьких фракцій у режимі вільної гри. Осаждайте міста, проводите розвідку, блокуйте шляхи постачання, задійте дипломатію та економічні зв'язки – виберіть свій стиль війни!

Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-1 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-2 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece-3 Hegemony-Gold-Wars-of-Ancient-Greece

Випробуйте всі реалії глобальної війни: розвідка, рейди, облоги міст, епічні битви. Використовуйте дипломатію: укладаєте союзи, погрожуйте вторгненням, підривайте економіку ворога. Очольте війська Македонії, Спарти і Афін: три історичні компанії за владу над усією Елладою. Станьте справжнім гегемоном: приведіть до перемоги одне з 26 грецьких держав в режимі вільної гри.

 

Apotheon

Apotheon-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: екшен, вид збоку

Апотеон — гра в жанрі «екшен», дія якої відбувається у повній життя Давньої Греції. Героєві належить зійти на гору Олімп, відняти у божественного пантеону його силу і врятувати людство. Олімпійські боги залишили людство, і без божественного благовоління воно гине. Гравцеві потрібно піти на богів війною, піднятися на гору Олімп, заволодіти силою богів і не дати людству згинути! Останній герой людства по імені Никандреос. Граючи за нього, вам належить зустрітися з повністю озвученими легендарними персонажами і пережити захоплюючу ігрову історію.

Apotheon-1 Apotheon-2 Apotheon-3 Apotheon

Стрімка, жорстока двовимірна гра з красивою графікою і героїчним сюжетом, заснованому на давньогрецьких міфах. Жорстокі і криваві битви бронзового століття. Вбивайте ворогів мечами, списами, стрілами і іншим древнім зброєю. Великий відкритий світ поблизу гори Олімп. Боріться з міфічними істотами і шукайте божественні скарби в лісі Артеміди, чертогах Аполлона та інших святилищах.

 

12 Labours of Hercules 1,2,3

12-Labours-of-Hercules-0

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: стратегія

12 подвигів Геркулеса — казуальна гра в якій вам належить відправитися в подорож разом зі знаменитим Гераклом. Страшний і жахливий Аїд викрав дружину героя міфів та легенд, а також зруйнував усі дороги та мости. Вам потрібно терміново навести тут порядок, знайти і дістати стародавні артефакти, побороти всіх чудовиськ. По мірі просування вам випаде шанс побудувати 4 Дива Світу. Всю дорогу вас будуть супроводжувати забавні і комічні герої.

12-Labours-of-Hercules-1 12-Labours-of-Hercules-2 12-Labours-of-Hercules-3 12-Labours-of-Hercules

Гра підійде будь-якої вікової категорії починаючи від дітей і закінчуючи дорослими. Веселий і нехитрий геймплей. Дивно легка атмосфера, барвиста картинка...це просто приємно грати. Прекрасна графіка і анімація, звуки і музика.

 

Marble Age

Marble-Age

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Покрокова стратегія, історична стратегія

Покрокова стратегія з елементами економічного симулятора в історичному сетінгу. Дії гри переносять у світ далекі часи зародження перших цивілізацій – стародавню Грецію. Гравець опиниться біля керма маленького поселення, яке розвивається і намагається стати Полісом. Все це відбувається в умовах жорсткої конкуренції з боку інших міст.

Marble-Age2 Marble-Age3 Marble-Age4 Marble-Age5

Гравець повинен налагодити видобуток цінних ресурсів, виробництво корисної продукції, а також серйозно зайнятися будівництвом і науковими дослідженнями. Після того, як поселення знайде риси міста, гравець може робити все що захоче, наприклад, повністю вивчити військову справу і захопити всі навколишні міста, або ж зробити упор на торгівлю і дипломатію, вирішуючи проблеми мирним шляхом.

 

Defense Of Greece TD

Defense-Of-Greece1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: tower defense, фентезі стратегія

Казуальна tower defense стратегія в фентезийной сетінгу. Світ гри являє собою стародавню Грецію, розвиток якої дійшло до парових машин і створення роботів. Гравець повинен вибудовувати довгі оборонні лінії, щоб не дати пройти ворожих машин.

Defense-Of-Greece2 Defense-Of-Greece3 Defense-Of-Greece4 Defense-Of-Greece5

У грі представлений хороший вибір захисних споруд, башт, пасток і катапульт, які можна покращувати і прокачувати. Гравець повинен раціонально вибудовувати лінію оборони, інакше в місто зможе потрапити ворог. Проект має декілька ігрових режимів, бонусні місії, а також вибір рівня складності.