Кращі ігри про острови на PC - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Ігри про острови для комп'ютера
Корсари: Прокляття далеких морів

корсары

Дата виходу: 2000 р.

Жанр: RPG, екшн, ігри про піратів

Корсари: Прокляття далеких морів – перша повністю тривимірна гра створена за мотивами піратських пригод. Світ гри представлений величезним архіпелагом, що складається з майже двох десятків островів. На деяких островах знаходяться колонії, що належать Англії, Франції чи Іспанії, на інших господарюють безжальні пірати. Вас чекають захоплюючі пригоди в містах, і на морі, а гру ви зможете пройти, граючи за одну з чотирьох сторін, кожен раз слідуючи оригінальним сюжетом, відкриваючи для себе все нові і нові таємниці цього романтичної пригоди. Гра також входить в список ігор від російських розробників.

Корсары-Проклятие-дальних-морей-3 Корсары-Проклятие-дальних-морей-2 Корсары-Проклятие-дальних-1 КорсарыПроклятие-дальних-морей

Основний ігровий момент проекту лежить на стику таких жанрів як RPG, стратегія і екшен. Вам належить вести бойові і торгові операції, поступово підвищуючи свій досвід і накопичуючи кошти для модернізації або покупки нового судна. Як і в будь-рольовій грі, головний герой описується цілим набором специфічних параметрів, які і визначають його здатності адекватно справлятися з виникаючими труднощами. А, наприклад, рівень досвіду визначає, які класи кораблів доступні молодому капітанові. Зрозуміло, по ходу ігрового процесу ви можете поліпшити свої характеристики залежно від обраної стратегії поведінки.

Якщо ви віддаєте перевагу топити ворогів, то має сенс розвивати вміння, які дозволять вам вести більш точний і злагоджений вогонь з гармат будь-якого типу, а якщо ж ви тяжієте до абордажным сутичок, то доведеться сконцентруватися на розвитку «фехтування». Команда корабля також володіє набором характеристик, а наймані помічники (каноніри, боцмани, теслярі і т. д.), в свою чергу, поліпшать або, в деяких випадках, погіршать сумарні атрибути судна. Однак характеристики і навички визначають далеко не всі. Всі битви відбуваються в режимі реального часу, і часто лише спритність рук і швидка реакція врятують вас від неминучої поразки. У бою ви можете керувати кораблями союзників, віддаючи їм накази, що їх визначають лінію поведінки.

 

Tropico: Paradise Island

Tropico-Paradise-Island-0

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: Економічна стратегія, ігри про бізнес

Тропіко: Райський острів – це продовження економічного симулятора «Тропико» від Take 2 Interactive. Всемогутньому сеньйору Президенту доведеться зіткнутися з новими труднощами на шляху до процвітання зеленого острова в синьому морі (а заодно і власного рахунку в Швейцарському банку). Продовження «Тропико: Райський острів» пропонує нові способи залучення на острів туристів: тенісні корти і заповідні зони. А для любителів їжакових рукавиць передбачена можливість виграшу навіть при самому жорсткому політичному режимі. Коли ще вам випаде шанс ввести на райському острові воєнний стан?

Tropico-Paradise-Island-1 Tropico-Paradise-Island-2 Tropico-Paradise-Island-3 Tropico-Paradise-Island

Тропіко: Райський острів – це справжній симулятор тропічного острова, на якому можна робити, що завгодно. Ви як правитель острова Тропико повинні будете піклуватися про місцеве населення. Хоча піклуватися ви можете по-різному. Як строго, так і ще суворіше. Адже це країна третього світу, що ви здатні робити, що завгодно. Якщо ви збудували невелику меблеву фабрику, то примусьте працювати там місцеве населення. Гроші вам потрібні.

 

Tropico: Pirate Cove

Tropico-Pirate-Cove-0

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Економічна стратегія, стратегії про піратів

Tropico: Pirate Cove – економічна стратегія, в латиноамериканському колориті. Пірати – вони, звичайно, не дуже законослухняні громадяни, але хіба цей прикрий факт може позбавити їх права на веселі канікули у прихованій від зайвих очей гавані? Жодним чином! У Tropico: Pirate Cove гравцеві належить стати власником одного з островів Карибського архіпелагу. Вас чекають море, сонце, пальми, вітер – і величезна неспокійне господарство, яке потребує постійної турботи та невсипущої спостереження.

Tropico-Pirate-Cove-1 Tropico-Pirate-Cove-2 Tropico-Pirate-Cove-3 Tropico-Pirate-Cove

Зводите плантації, будуйте ферми, верфі, збройові майстерні, фабрики і заводи, змусьте працювати загони захоплених приїжджими піратами бранців, створіть мережу розважальних закладів – загалом, не дайте награбованим флібустьєрами грошиками проплисти повз Вашої кишені. Приділіть своєму острову і його мешканцям належну увагу – і дуже скоро Ви станете найбагатшим і впливовою людиною на Карибах, станете тим, кого поважають друзі, бояться вороги і люблять жінки.

 

Ненсі Дрю: Тумани острова брехні

Нэнси-Дрю-Туманы-острова-лжи-0

Дата виходу: 2003 р.

Жанр: Квест, екшн, пригоди

Ненсі Дрю: Тумани острова брехні – ще одна частина популярної серії квестів, яка вийшла в 2003 році. На далекому острові Брехні, одному з островів тихоокеанського архіпелагу Сан-Хуан, відважна дівчина Кейт Файрстоун вивчає поведінку китів. Саме вона запросила Ненсі Дрю на дивовижну екскурсію в бухту містечка Снейк Хорс – поспостерігати за самкою косатки. Такий шанс не можна упускати!

Нэнси-Дрю-Туманы-острова-лжи-1 Нэнси-Дрю-Туманы-острова-лжи-2 Нэнси-Дрю-Туманы-острова-лжи-3 Нэнси-Дрю-Туманы-острова-лжи

Натхнена Ненсі прибуває на яхту Кейт, але, здається, пригода закінчиться, не встигнувши початися, – на кораблі хтось похазяйнував: все перевернуто догори дном, двигун зламаний, а сама господиня судна отримала досить зловісне послання... Тут не завадила б допомога хорошого детектива. Заводимо нову справу! Знайдіть вірний шлях у туманах острова Брехні!

 

Stranded

Stranded1

Дата виходу: 2003

Жанр: симулятор виживання

Stranded симулятор виживання на безлюдному острові. Після страшної корабельної аварії, головного героя викидає на безлюдний острів. Бідолаха повинен вижити використовую всі можливості. Першим ділом доведеться побудувати укриття для ночівлі, а також роздобути їжі і води.

Stranded2 Stranded3 Stranded4 Stranded5

Гра відрізняється високим ступенем інтерактивності. Гравець може рубати дерева, плавати, створювати предмети для полювання і риболовлі. Варто відзначити, що герой потерпає від голоду, голоду і бажанням поспати, тому ці параметри потрібно контролювати, інакше герой загине. У грі доступні декілька ігрових режимів і редактор локацій.

 

Return to Mysterious Island

Return-to-Mysterious-Island

 

Дата виходу: 2004 р.

Жанр: Екшн, пригоди

Return to Mysterious Island – пригодницький екшен створений за мотивами книги Жуля Верна «Таємничий острів». Відважна мандрівниця Міна, що зважилася на кругосвітнє плавання, і не уявляла, які сюрпризи приготувала їй доля. Хто міг подумати, що аварії не залишилися в минулому, що і в наше століття високих технологій ще є незаселені острови, завжди готові прихистити горе-мореплавця? Ось на одному з таких «затишних» куточків і опинилася наша героїня. Але нового Робінзона з неї не вийшло — занадто багато важливих справ з'явилося: здружитися з привидом капітана Немо, відвідати легендарний Наутілус, розібратися з дивною силовим полем, перетворив райське місце у острів-в'язницю. Загалом, справ по горло!

Return-to-Mysterious-Island-1 Return-to-Mysterious-Island-2 Return-to-Mysterious-Island-3 Return-to-Mysterious-Island

Причому тут Жюль Верн? Жюль Верн, повірте, дуже б хотів отримати відповіді на два питання: яким чином знищений їм Таємничий Острів залишився неушкодженим до 2010 року, і як туди потрапила Міна, якщо острів оточений силовим полем? Вам теж цікаво? Відповіді в грі!

 

Return to Mysterious Island 2

Return-to-Mysterious-Island-2-0

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Екшн, пригоди

Return to Mysterious Island 2 – продовження пригод дівчинки Міни, що потрапила на таємничий острів в результаті корабельної аварії. Завдяки винахідливості Міні вдається вижити на острові без зброї та інструментів, знайти друга — мавпочку на ім'я Юп — і подати сигнал про допомогу. І ось Робінзони піднімаються на борт прибулого рятувального вертольота. Здавалося б, всі пригоди позаду, проте доля розпорядилася інакше. Вертоліт терпить крах і падає в озеро, а врятувалися Міна і Юп залишаються на острові, де їм належить витримати нові випробування.

Return-to-Mysterious-Island-2-1 Return-to-Mysterious-Island-2-2 Return-to-Mysterious-Island-2-3 Return-to-Mysterious-Island-2

Гра за двох героїв — Міну і Юпа: в потрібний момент можна переключитися з одного на іншого персонажа і використовувати навички та здібності кожного. Захоплюючий сюжет: на Таємничому острові, відтвореному за мотивами пригодницького роману Жуля Верна, приховано безліч таємниць.

 

Острів скарбів

остров

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: Екшен, логічні, ігри про піратів, навчальні ігри

Острів скарбів — це весела гра за мотивами самого смішного мультфільму про піратів. Тебе чекає нова зустріч з улюбленими героями — відважним Джимом Хокінсом і бравим капітаном Смоллеттом. Разом із ними ти зможеш відправитися на пошуки скарбів і битися із лютими і підступними піратами. Допоможи Джиму і капітану Смоллетту — перехитри всіх лиходіїв і врятувати своїх друзів з полону! Залиш піратів з носом!

Остров-сокровищ-1 Остров-сокровищ-2 Остров-сокровищ-3 Остров-сокровищ

У грі міститься безліч завдань і головоломок. Унікальна бойова система з поліпшенням навичок і використанням складових ударних комбінацій. В озвучуванні гри брали участь актори оригінального мультфільму. Ви зустрінете 10 різних типів ворогів, кожен з яких володіє своїми унікальними здібностями.

 

Загублені острови

Затерянные-острова-0

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: Квести, пригоди, ігри для дітей, навчальні

Загублені острова – захоплююча пригода для дітей і дорослих. Маленький хлопчик, під час подорожі на теплоході в океані, виловлює пляшку з картою. Він вирішив відправиться на пошуки скарбів, але шторм викинув його на безлюдний острів. Допоможіть маленькому героєві вижити і знайти скарби!

Затерянные-острова-1 Затерянные-острова-2 Затерянные-острова-3 Затерянные-острова

Яскравий, реалістичний ігровий світ, втілений за допомогою сучасних тривимірних технологій, і приголомшлива атмосфера тропічних островів чекають вас! Ігрові завдання, володіють життєвою достовірністю, навчать дитину, як подбати про себе у важких і незвичних ситуаціях. Добрі музичні композиції, записані з використанням «живих» інструментів, які відмінно доповнюють ігрову атмосферу. Можливість управління другорядними персонажами. Вирішуйте головоломки і подорожуйте разом з бешкетним Папугою і могутньої Горилою.

 

Джек Кейн (Jack Keane) 1 і 2

Джек-Кейн-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: Пригоди, 3D, від третьої особи

Джек Кейн – гумористична пригодницька гра про бравого капітана часів 19 століття. Гумористична адвентура представляє головного героя на ім'я Джек Кейн, який виявляється в центрі незвичайного і динамічно розвивається дії, повного екзотики і несподіваних поворотів. Сюжет має в своїй основі реальні події – історію англійського капітана, посланого королевою на відповідальне завдання на один з індійських островів.

Джек-Кейн-1 Джек-Кейн-2 Джек-Кейн-3 Джек-Кейн

Незвичайні пригоди і складні місії не дадуть занудьгувати і відірватися від гри. Таємничі місця і понад 40 яскравих персонажів, часом страшні і захоплюючі повороти сюжетної лінії – мабуть, не дарма гра позиціонувалися розробниками як щось абсолютно нове у своєму жанрі. З точки зору складності проходження гри, розробники постаралися створити місії, відповідні як для новачків, так і для досвідчених гравців жанру. У вирішенні виникаючих завдань гравець не обмежений часовими обмеженнями і може витрачати стільки часу, скільки знадобиться.

 

Острів. Загублені в океані 1 і 2

Остров-Затерянные-в-океане-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Логічні ігри та головоломки, виживання

Острів. Загублені в океані — це захоплююча гра в жанрі симулятор, в якій вам належить допомогти групі людей, потерпілих корабельну аварію вижити на безлюдному острові і знайти спосіб повернутися додому.

Остров-Затерянные-в-океане-3 Остров-Затерянные-в-океане-2 Остров-Затерянные-в-океане-1 Остров

Гра перенесе вас на таємничий острів, який повний загадок і непояснених явищ. Для того, щоб вижити на острові і знайти спосіб залишити його, вам доведеться навчитися ловити рибу, полювати на кабанів і змій, збирати фрукти і вирощувати овочі, знаходити рідкісні рослини і вивчити весь острів, який таїть безліч небезпек. Вас чекають непрості відносини з мешканцями табору та аборигенами, зустріч з шаманом, а також безліч різноманітних завдань. Чи зможете ви розгадати всі таємниці острова, загубленого в Океані?

 

Серія ігор За сімома морями

За-семью-морями-0

Дата виходу: 2010-2015 р.

Жанр: Стратегич

На маленькому острівці, десь далеко в океані, безтурботно й розкішно жив веселий народ. І все б добре, поки одного разу... не прокинувся вулкан, сплячий вже три тисячі років. Він практично знищив все плем'я і бідним остров'янам нічого не залишалося, як бігти на іншу частину острова, через непрохідні джунглі, високі гори і болота, до океану в надії врятуватися від стихії!

За-семью-морями-1 За-семью-морями-2 За-семью-морями-3 За-семью-морями

Геймплей не відрізняється оригінальністю і є досить стандартним для стратегії, але і тим краще для початківців стратегів! Тут ми будемо розчищати дороги, будувати мости, будинки, лісопилки, відганяти диких тварин тощо Карта рівня практично прихована від гравця, видно лише будиночок працівників та деякі стратегічно важливі об'єкти. Працівникам можна задати будь-яку, навіть дуже довгу послідовність дій, і вони все зроблять по вищому розряду. Гра легка і більше підходить для новачків.

 

Острів скарбів: У пошуках піратського скарбу (Treasure Island )

Treasure-Island-0

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: пригоди, головоломки

Острів скарбів — повністю тривимірна пригодницька гра, створена за мотивами роману Роберта Луїса Стівенсона. Всі події, персонажі і місця максимально наближені до «книжковим». У грі величезна кількість самих різних головоломок: від простих міні-ігор і комбінування предметів до багатоступеневих логічних завдань.

Treasure-Island-1 Treasure-Island-2 Treasure-Island-3 Остров-сокровищ-В-поисках-пиратского-клада

Сімнадцятирічний Джим Хокінс випадково виявляє в будинку свого батька стару карту Флінта — легендарного капітана піратів. Джим збирає команду і вирушає на пошуки скарбу. Але у екіпажа з'являються власні види на золото Флінта. Коли «Іспаньола» добирається до заповітного острова, починається полювання за скарбом.

 

Острів секретів: Брами долі

Остров-секретов-Врата-судьбы-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: «Я шукаю», квест, пригоди, головоломки та логічні ігри

Острів секретів: Брами долі» – нова пригодницька гра, створена в популярному жанрі «пошук предметів», в якій вас чекає зустріч зі студентами коледжу Алексом і Лізою, чиє життя прямо на ваших очах круто зміниться після зустрічі з могутнім артефактом. Наші герої, захопившись історією походження древніх цивілізацій, вирушили на зустріч з шаманом. У результаті Алекс і Ліза опинилися в минулому, а нас з вами чекає захоплююча пригода!

Остров-секретов-Врата-судьбы-1 Остров-секретов-Врата-судьбы-2 Остров-секретов-Врата-судьбы-3 Остров-секретов-Врата-судьбы

Отже, у грі Острів секретів: Брами долі нам належить допомогти двом студентам коледжу і за сумісництвом – мандрівникам у часі, повернутися додому. Для цього в Острові секретів вам потрібно буде збирати розкидані по всьому острову деталі Брами долі, тому як в розібраному вигляді Брами чомусь не працюють. Щоб вам було не нудно шукати предмети, творці Острова секретів мудро розділили предмети на частини. Так що, побачивши в списку, скажімо, мисливський ніж, будьте готові до того, що лезо і рукоять ножа доведеться шукати окремо. Ну а самі знайдені предмети вам знадобляться пізніше для розв'язання захоплюючих головоломок.

 

Острівці. Пригоди Робінзонів

Островки-Приключения-Робинзонов-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Пригоди, аркади

Острівці. Пригоди Робінзонів – дитяча гра від творців «Веселої ферми».Величезний архіпелаг із сорока островів опинився в руках злісних загарбників. Благородна задача відняти дорогоцінні острівці у жадібних розбійників доручена вам! Прокладайте дороги, піднесіть мости, збережіть чесно зароблені ресурси від загребущих лап грабіжників, а потім, озброївшись катапультами, принесіть кожного острову законність і порядок.

Островки-Приключения-Робинзонов-1 Островки-Приключения-Робинзонов-2 Островки-Приключения-Робинзонов-3 Островки-2-уровень

Працьовитих Робінзонів, облагороджувальних зелений архіпелаг, зможуть захистити лише древні ідоли і ваша кмітливість. Не підведіть їх і в нагороду станете господарем власного тропічного Раю!

 

Острів проклятих

Остров-проклятых-0

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Екшн, пригоди, головоломки та логічні ігри

Острів проклятих – трилер у стилі квест за мотивами однойменного блокбастера. Прибувши на острів з метою розкрити чергову справу, детектив виявляється втягнутий в події, які змінять все його життя. Або тільки його уявлення про життя? Що відбувається насправді, а що – тільки здається? Що недоговорюють лікарі, і які таємниці вони ховають за товстими дверима клініки? Кого насправді треба знайти і що приховує напарник? Все це Вам належить з'ясувати у грі «Острів проклятих», зробленою за ліцензією кінокомпанії Paramount Pictures!

Остров-проклятых-1 Остров-проклятых-2 Остров-проклятых-3 Остров-проклятых

Гра-трилер в жанрі «Я шукаю» настільки точно відтворює тривожну атмосферу фільму, що вам доведеться стежити за частотою свого пульсу, так як в деякі моменти він буде зашкалювати. Люди, які тестували гру «Острів проклятих», по черзі нервово вибігали перевести дух, але відразу ж поверталися до комп'ютера, тому що відірватися було неможливо. До речі, настійно рекомендуємо грати з включеним звуком – тоді вражень буде більше!

 

Серія Dead Island (мертвий острів)

Dead-Island-0

Дата виходу: 2011-2015 р. р.

Жанр: Survival horror, шутер від першої особи, ігри про зомбі виживання

Відео огляд гри

Dead Island — комп'ютерна гра, шутер від першої особи з рольовими елементами в жанрі Survival horror являє гравцеві відкритий нелінійний ігровий процес, а також рукопашну боротьбу від першої особи і можливість кооперативного проходження сюжетної кампанії. Гравець керує одним з чотирьох персонажів-вижили. Основним завданням гравця є переміщення по острову в пошуках інших вижили, а також виконання різних квестів і завдань. Основною метою гри є виживання, тому гравцеві будуть попадатися всілякі корисні предмети: гроші, вода, їжа та інші. Все це необхідно для виживання, а також для виконання завдань та створення зброї.

Dead-Island-1 Dead-Island-2 Dead-Island-3 Dead-Island

У грі реалізована реалістична манера поведінки персонажа. У персонажа є шкала витривалості, яка витрачається під час бігу, стрибків або ударів. Коли шкала спорожніє, гравець стає вразливим на кілька секунд, поки шкала знову не восполнится. Зброя має різні параметри: сила удару, вплив на персонажа (як швидко він буде втомлюватися) та інші. По мірі використання зброю ламається, втрачаючи свої властивості. Тому зброю потрібно л�