Сучасні онлайн ігри - огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Сучасні онлайн ігри — огляд і опис
Огляд і список сучасних онлайн ігор які відповідають нинішнім стандартам. В яких відмінна графіка, цікавий геймплей, фізика руйнування і багато іншого.

 

War Thunder

War-Thunder-0

War Thunder — МММОРПГ являє собою бойову аркаду і симулятор повітряного і земної техніки. У грі є більше 500 різної техніки та літаків в точності відтворені за прототипам існуючої військової техніки. Ви, як гравець можете вибирати собі літак, танк, зенітну зброю і так далі і брати участь в боях з іншими гравцями.

Скріншоти:

War-Thunder-2   War-Thunder-3   War-Thunder-1

ГРАТИ!

Крім усього іншого гра володіє чудовою графікою перевершують багато клієнтські онлайн ігри. Хорошим геймплеєм і музичним супроводом. У грі добре опрацьована фізика гри. Також ви можете обирати різні режими гри, як від простого аркадного схожого на просту стрілялку, де багато думати не треба, так і до реалістичного, де битви максимально наближені до справжніх.

 

World of Tanks

World-of-Tanks-0

World of Tanks це популярна не тільки в Росії, але і на весь світ гра про бронетехніку в якій ми можете взяти під управлінні кілька сотень танків та іншої різної техніки часів Другої Світової війни і Карибської кризи. Можна пограти за техніку СРСР, Німеччини, Франції, Великобританії, Китаю, США. Існують навіть танки, які розроблялися, але так і не вийшли в світ, але в грі вони є.

Скріншоти:

World-of-Tanks-1   World-of-Tanks-2   World-of-Tanks-3

ГРАТИ!

«Світ танків» — це насамперед командна гра. Гравці діляться на дві групи і намагаються знищити один одного на карті. Важкі танки йдуть в бій першими далі легкі танки і артилерія прикриває і накриває залпом помічених ворогів. У грі велике значення має тактика, точність попадання, правильно зайнята позиція і багато іншого.

 

Star Conflict

Star-Conflict-0

Star Conflict — ММОРПГ в якій гравець управляє одним або кількома космічними кораблями. У грі ви виконуєте завдання берете контракти, воюєте з іншими гравцями і ігровими ботами і попутно прокачиваете свій корабель. У міру прокачування ви можете у своєму ангарі відкривати все нові класи і пологи кораблів, починаючи від дрібних розвідників і закінчуючи Фрегатами.

Скріншоти:

Star-Conflict-1   Star-Conflict-2   Star-Conflict-3

ГРАТИ!

Гра з відкритим світом, де ви можете досліджувати космос і виконувати завдання. Є також війни як між гравцями, так і цілими кланами за вплив над сектором. У таких битвах відбуваються масштабні битви. Гра має приємну графіку, добре пророблений світ і графічну складову. За багатьма параметрами її можна віднести до сучасним онлайн-ігор.

 

Black Desert

Black

Black Desert — це найкраща онлайн гра, яка вийшла в кінці 2015 року. Гра має ултрасовременную графіку, величезний світ-пісочниця в якому можна робити все що душа побажає і головною особливістю гри є те що вона має безшовний світ це те досягнення, яким не може похвалитися в нинішній час дан гри для ПК.

Black-Desert-2   Black-Desert-3   BLACK-DESERT-1

ГРАТИ!

Гра надає гравцям широкий вибір можливостей, детальне зміна зовнішності вашого героя. Також в грі добре пророблена бойова система. Масові битви, боси міні боси, різноманітність ворогів і завдань і багато іншого. Гра дійсно має сучасний вигляд і геймплей.

 

Warframe

Warframe-0

Warframeкооперативний шутер від третьої особи, де гравець виступає в ролі раси Тенно — стародавнього воїна, який прокинувся від анабіозу для нових битв. У грі є безліч місій, де гравці виступаючи в одній команді повинні виконати ту чи іншу задачу. За виконання завдання гравець отримує очки досвіду, які може витрачати на прокачування екзоскелету так званого варфрейма — спеціального костюма який носить ваш герой. Можна купувати спеціальні модифікатори і вставляти їх у вільні клітинки костюма і зброї, збільшуючи тим самим рівень і характеристики зброї і броні костюма.

скріншоти:

Warframe-1 Warframe-2 Warframe-3

Грай, прямо зараз!

У грі є різні рівні костюмів, так звані «Праймы». Виконуючи завдання та випробування гравець підвищує свій ранг і може одягати більш поліпшені костюми з підвищеними характеристиками. Також в різних місіях ми можемо знаходити поліпшені частини для костюма і зброї, де вже після місій можемо ними замінювати більш старі. Звичайно ж, крім крафтінга гра має цікавий сюжет, красиву графіку і геймплей.

 

Armored Warfare

Armored-Warfare-0

Проект Армата масовий екшн, в якому можна взяти участь у масштабних битвах на бойовій техніці мають реальні аналоги бойових машин стоять на озброєнні багатьох країн. Ми будемо катати на різній реальній бойовій техніці і звичайно ж знищувати противника. Гра поки сирувата і реалістичною її не назвеш, але якщо брати аркаду або стрілялку, то цілком вам сподобатися. Хоча може розробники і не прагнуть до реалістичності.

Скріншоти:

Armored-Warfare-1   Armored-Warfare-2   Armored-Warfare-3

ГРАТИ!

У грі можна як ганяти на танках, так і стріляють і артилерії, хоча наскільки я знаю поки що вона не дуже збалансована в грі і знищує все, що рухається, тому багато гравців скаржаться, що вона дуже потужна і її треба пофіксити. Саме час трохи почитирить в грі і рознести всіх в пух і прах. За відгуками гра вийшла на рівні і радує не тільки око своєю графікою, але і геймплеєм (Звичайно ж, де ще можна почитирить зносячи все і вся з одного тільки артилерії).

 

World of Warships

World-of-Warships-1

Світ військових кораблів це ті ж Світ танків або Проект Армата, тільки головні герої в грі це кораблі, точніше керуєте і ви воюєте на кораблях і приймаєте участь в морських баталіях. Есмінці, крейсери, авіаносці, лінкори та інші назва кораблів в яких я не розбираюся, під вашим управлінням.

Скріншоти:

World-of-Warships-2   World-of-Warships-3   World-of-Warships-4

ГРАТИ!

При отримання досвіду і нового рівня вам будуть відкриватися все нові кораблі, які ви зможете обкатувати вже в боях і покращувати їх характеристики. Гра зовсім недавно вийшла. Мені навіть дали поганяти промо-аккаунт. Мені сподобалося. Може маленьке не вистачає навколо декорацій (тому що вода кругом), але коли справа доходить до битв тут гра дійсно дивує своє сучасністю і ти розумієш, що це новий рівень онлайн ігор.

 

Rail Nation

Rail-Nation-0

Rail Nation це стратегія і симулятор про поїзди і залізниці в яких ви виступаєте в ролі менеджера або керівника і де у вас є можливість створити свою власну залізничну компанію. Гра не вимагає швидкості, тут ми ні в кого не стріляємо і нікого не знищуємо, а тут ми включаємо мозок і думаємо як зробити саму круту компанію, які поїзди купувати і куди їх надсилати.

Скріншоти:

Rail-Nation-1   Rail-Nation-2   Rail-Nation-3

ГРАТИ!

У грі є 6 різних епох, кожна з яких має свої поїзди і локомотиви. У різні епохи ми можемо будувати парові, електричні, газові та інші локомотиви. У грі можна побудувати також свій мегаполіс, займатися розподілом товарів по містах, інвестувати в виробництва розвивати інфраструктуру і багато іншого.

 

Сфера 3: Зачарований світ

Сфера-3-Зачарованный-мир-0

Сфера 3 РПГ звичайно ж масова і звичайно ж онлайн. Я не знаю як по вашим уявленням вона є сучасною, але все ж опишу її для вас, а ви вже будете вирішувати грати в неї чи ні. Власне Сфера 3 це рольова гра від третьої особи я вирішив описати її тут, тому що мені сподобалась її графіка досить приємна для ока і насичена. У грі особливо нововведень яких немає вибираємо героя з класу, виконуємо завдання підвищуємо рівень героя.

Скріншоти:

Сфера-3-Зачарованный-мир-1 Сфера-3-Зачарованный-мир-2 Сфера-3-Зачарованный-мир-3

ГРАТИ!

Як і в багатьох інших РПГ в Сфері є крафт, прокачування героя сюжетні завдання. Масові бої проти ігрових мобів так і проти інших гравців один на один чи група на групу. Облога замків, об'єднання в клани і боротьба кланів. Є основні раси: люди, демони, ельфи і гноми з яких можна створити оперделенный клас — воїн, паладин і так далі.

 

Skyforge

Skyforge-0

Skyforge це масова рольова гра в науково-фантастичному стилі. Ви як гравець виступаєте в ролі безсмертного героя, який повинен стати богом. У грі є прикольна особливість в тому що під час гри ви можете переключатися з одного класу героя до іншого. Цікаво ще те, що гра богів і як стати богом і на виставці Игромира отримала нагороду «Сама божественна MMORPG» Також стала кращою грою 2014 р. Хоча в той час вона була ще тільки на стадії розробки і вишка тільки в середині 2015 р.

Скріншоти:

Skyforge-1 Skyforge-2 Skyforge-3

ГРАТИ!

Гра володіє гарною графікою, в залежність від налаштувань на найвищих налаштуваннях виглядає просто чудово. Як стверджують самі розробники вони взяли все найкраще з консольних і рольових ігор і додали це в Skyforge. Бої зробили кривавими і динамічними, щоб гравці не нудьгували від монотонних битв.