гайд по BioShock 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Секрети проходження BioShock 2. Зброя
BioShock 2

Невеликі корисності або гайд по BioShock 2

1. У грі вам це пояснять, але нагадую ще раз, на всяк випадок. Коли взламываете торгові автомати, турелі, роботів і так далі, то намагайтеся при зломі потрапляти на синю лінію. В такому разі роботи будуть більше завдавати шкоди по противнику, а з автоматів і медпунктів вам будуть випадати корисні бонуси.

2. Обшукуйте місця, де буваєте, можна знайти багато корисних тоніків для поліпшення ваших плазмідів і інших здібностей. Також ви можете знайти патрони, аптечки і так далі.

3. У BioShock 2 тепер можна використовувати одночасно відразу ж і плазміди і зброю. Якщо ви бачите що у мутанта залишилося життів зовсім небагато, то якщо він поруч не використовуйте ні те ні інше, просто вдарте його щоб не витрачати ЄВУ і патрони. Бити можна будь-якою зброєю не тільки буром.

4. Медпункти можна спочатку зламувати, якщо ви потрапляєте на синю смужку, то після злому, він видає вам аптечку і після цього розбити його, в 80% випадків випаде ще одна аптечка. Так що з одного медпункту можна отримати одразу 2 аптечки.

5. Великих громив, громив-звірів, легко зупиняти, якщо на них використовувати плазмід вихрова пастка. Вони підлітають вгору, і ви можете їх спокійно розстрілювати.

6. На великих течках і старших сестричок використовувати важке озброєння. Гранатомет, важкі заклепки, стріли ракети.

7. Великого татка можна тимчасово зупиняти або електрикою (ненадовго) або роєм комах (трохи довше). Якщо великий татко розкидає автоматичні турелі, то можна їх зламати і тоді вони будуть працювати на вас.

8. Коли вас чекає битва з великими сестрами, у вас є час розставити заклепки-пастки, вихрові пастки і авто-турелі. Також можна підготувати всі перед тим, як молодші сестрички почнуть збирати АДАМ.

Зброя в BioShock 2

Клепальні молоток 18 зарядів (заклепка). Зброя, з якою ви найбільше швидше проведете більшу частину гри, добре працює проти простих мутантів, якщо використовувати прості заклепки. Добре працює проти татусів і сестричок, якщо використовувати важкі заклепки. Дозволяє також розставляти заклепки-пастки. Універсальна зброя в грі BioShock 2

BioShock 2
Кулемет 40 патронів максимум 240 використовуються патрони калібру 50. Добре використовувати проти групи мутантів, або залпом поблизу. При гарній влучності або поблизу з міцними цілями всаджувати всю обойму в них.

BioShock 2
Дробовик 2 патрони в обоймі. можна збільшити кількість патронів. Гарне зброю проти групи мутантів так і проти одного. Шкода збільшується по течці якщо використовувати фосворные патрони.

BioShock 2
Самостріл 5 дротиків в заряді. Стріляє дротиками. Добре використовувати з далека або поки вас не помітили мутанти, завдає великої шкоди, пригвождая мутанта до стіни. Але дуже довгий в перезарядці. Тому не рекомендую використовувати проти групи мутантів.

BioShock 2

Гранатомет 3 снаряда в обоймі. Хороший проти міцних супротивників (сестричок і татусів) або при великому скупченні мутантів в одному місці.

BioShock 2

Інструмент злому. У грі це не зброя, а корисний інструмент, що дозволяє зламувати роботів, турелі і відкривати двері з далека. Також за допомогою нього ставляться автоматичні турелі.

BioShock 2
Фотосканер — також не є зброєю, але дозволяє досліджувати ваших ворогів, даючи за це бонуси.

BioShock 2