Повне проходження S. T. A. L. K. E. R. Чисте небо | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження S. T. A. L. K. E. R. Чисте небо
«Навіть у людини який

наставив на тебе автомат,

можна цей автомат викупити»

 

Початок S. T. A. L. K. E. R. Чисте небо починається з того, що група науковців разом з найманцем на прізвисько Шрам потрапляє під викид Зони. Шрам дивним чином виживає в цьому викид і його знаходить загадкова угруповання «Чисте небо», яка займається вивченням Зони і всіма явищами, які в ній відбуваються.

Шрам з'ясовує, що останній викид змінив Зону. Раніше де були безпечні місця і сталкери могли ходити по цих місцях стали небезпечними. Там де не було аномалій тепер вони є. А згубні місця, куди не потикався, навіть самий відчайдушний чоловік, почали навпаки безлопастными. Викид також дивно вплинула на людей в Зоні. Різні угруповання разобщились і стали воювати за володіння територією.

Шрам, допомагаючи бійцям угруповання «Чисте небо» на форпості знову потрапляє під несподіваний викид і виживає. В ході бесіди з Лебедєвим він з'ясовує, що постійні викиди можливо відбуваються із-за того, що хтось в Зоні пробрався в центр подолавши випалювач мізків. І тому Зона, намагаючись захистити себе, запускає часті викиди.

У Шрама незвичайні здібності, але з кожним викидом у нього згорає нервова система, і якщо викиди не зупинити, то Шрам помре. Тому Лебедєв хоче, щоб він з'ясував хто міг пробратися в центр Зони і відправився туди за ним.

 

Наш сталкер Шрам вирушає на допомогу угруповання Чисте небо, щоб усилилить її вплив на території та допомогти проти іншого угруповання «Ренегати»

 

 

Кордон. угрупування «Вільні сталкери»

Сидорович чекає замовлення посилки від сталкерів, але у сталкерів сталася сварка з військовими, через яких повинна була пройти посилка в руки Сидоровича. Де тепер посилка він не знає і хоче щоб наш герой який працює на угруповання Чисте небо з'ясував де вона пропала і у кого вона в руках.

Шрам вирушає на зустріч зі сталкерами за насипом. Поспілкувавшись з головним сталкерів, ми дізнаємося, що вони тримають у себе в заручниках. А сварка у сталкерів з військовими сталася через командира останніх. Сталкери раніше відправляли через військові вантажі, але їх командир знахабнів і почав зливати інформацію бандитам. Ось сталкери спороли гарячку і захопили командира і тримають його в полоні.

Наш герой спробує з'ясувати у цього командира майора Халецького, де знаходиться кейс з хабаром Сидоровича. Але майор пошле його. Сталкер пояснює Шраму, що майор нічого не розповідає, тому що впевнений, що за ним прийдуть його товариші по службі. І якщо прибрати його товаришів по службі тоді майор не буде впевнений допомоги і все розповість їм.

 

 

Шрам вбиває спільників командира і той розповідає, де сховав кейс з хабаром. Після чого він повертає цей кейс Сидоровичу, а той натомість розповідає, про те що рідкісні деталі у нього шукав сталкер на прізвисько Ікло. І що Ікло відправився на смітник, шукати бракуючі деталі. І нашого героя приймають в волные сталкери.

 

Звалище. Групування бандити.

Шрам відправляється на звалище, щоб з'ясувати. у дигерів про Ікла і що за деталі він шукає і для чого. Звалище практично вся кишить бандитами і він по дорозі захоплює позиції, зміцнюючи положення вольнх сталкерів. Він знаходить мертвих дигерів і з'ясовує, що Ікло не знайшов у них всі запчастини, а лише деякі. Ікло відмовився платити поки вони не знайдуть йому всі деталі. Один з дигерів Васян відправляється слідом за Іклом щоб спробувати у нього взяти у нього хоч скільки-то грошей за ті деталі, які вони йому надали. Шрам відправляється слідом за ними.

 

Зустрівши Васяна який засів на камені відбиваючись від диких собак, він з'ясовує, що сталкер Ікло направляється в Темну долину.

 

 

Темна долина. Угрупування «Свобода»

Шрам відправляється в Темну долину слідом за іклом, яку контролює угруповання «Свобода». Поговоривши із членами цього угруповання на блокпосту він з'ясовує. що на території бійців постійно хтось нападає. І якщо й був, який сталкер в місцях, то це можна дізнатися тільки на основній базі угруповання «Свободи».

 

 

 

Зустрівшись з комендантом на базі угруповання «Свобода», Шрам отримує від нього завдання вбити псі-собаку, яка заважає сталкерам і тоді він зведе його з головним, і знає, де знаходиться Ікло. Шрам знаходить КПК, в якому з'ясовується, що на бійців нападають не просто так. Виявляється, це сам комендант зливає інформацію на угруповання і на тих здійснюються напади. Ватажок угруповання Чехів обіцяє розповісти про Іклі, якщо ми знайдемо цього коменданта.

Після того, як комендант був узятий Чехів розповів Шраму про те що хакнув частоту Ікла і тепер може стежити за ним. І пішов Ікло на звалище і тепер за ним можна стежити за його частоті.

 

 

Чехов просить, щоб Шрам допоміг знайти місце, звідки найманці, які працювали на коменданта, приходили в долину. Для це потрібно захопити дві антени з допомогою яких можна провести розвідку ландшафту і знайти точку входу. і разом із загоном «Свободи» ми захопимо ці антени і зруйнуємо тунель.

Повернувшись на звалище Шрама, грабують і забирають всі гроші і речі. Прокинувшись, він знаходить КПК Ікла, і з'ясують, що в центр Зони дійсно була група сталкерів. Щоб з'ясувати їхні плани Шрам відправляється на пошуки схованки цих сталкерів.

 

 

Угрупування «Долг». Територія НДІ Агропром.

Шрам направляється на іншу територію під контролем угрупування «Долг». Щоб знайти схованку сталкерів йому треба спуститися в підземку «НДІ Агропром». Лідер угруповання обіцяє допомогти йому, якщо той допоможе затопити печери, звідки постійно лізуть мутанти.

 

 

Знайшовши схованку Ікла з'ясовується, що група сталкерів на чолі зі Стрільцем і правда була в центрі Зони і знову туди збирається. Щоб з'ясувати, як вони це зробили, наш наймит відправляється до професора Сахарову за роз'ясненнями.

 

Завод Янтар. База вчених.

Професор Сахаров розповів, що до нього приходив сталкер Стрілок і хотів отримати тільки що нове розроблене, але не налаштоване пристрій захисту від псі-випромінювання. Стрілець взяв один такий пристрій, щоб перевірити його в польових умови і відправився на територію заводу. Більше професор його не бачив.

На території заводу постійно відбуваються нерегульовані сплески псі-випромінювання, тому відправлятися туди небезпечно, можна загинути. Також він розповів про те, що група сталкерів встигла повідомити по рації, що знайшла якусь технічну документацію на території заводу, яка може пояснити причину і властивості псі-випромінювання. Але цю групу накрив сплеск псі-випромінювання і вони всі загинули.

 

 

Рудий ліс

Шрам відправляється на пошуки зниклої групи сталкерів і технічної документації. Вся група виявилася загиблої. Сахаров після вивчення цієї документації з'ясував, що можна позбутися від псі-випромінювання, якщо на заводі перезапустити охолоджувальну установку. Наш герой разом з групою вільних сталкерів вирушає на завод повних зомбі. Перезавантаження охолоджувальну систему, професор Сахаров повідомляє, що він зловив сигнал Ікла і що той відправляється в бік Рудого лісу.

Наздоганяючи Стрілка щоб зупинити його і не пускати в центр Зони. Він потрапляє в засідку, а сам Стрілець відривається від погоні. Сталкер рушив у бік випалювача, але туди не можна пройти без прототипу вчених. Єдина можливість наздогнати Стрілка пройти через Ліманськ. У бік міста веде тунель, він відразу за мостом. Опустити міст можна тільки з іншого боку, але той бік контролюють бандити.

Знайти спосіб, як пробратися в місто може тільки Лісник. Він може знайти безпечну стежку туди. Тепер Шраму треба знайти халупу Лісника. Шрам ловить сигнал SOS і, слідуючи йому, знаходить сталкерів у яких з'ясовує, що в глибині лісу є просторова аномалія, яка веде до Лісника.

 

 

Знайшовши просторову аномалію яка знаходиться прямо над покинутим танком, Шрам зустрічається з Лісником і той розповідає про те, що доріжку до Лиманску можна знайти. Але колись потрібно знайти групу сталкерів, які, десь застрягли і від них постійно йдуть радіосигнал з закликом про допомогу. Толком ніхто не може розчути про що сталкери намагаються повідомити так як сигнал дуже слабкий. Якщо звільнити сталкерів, то вони зможуть напасти на бандитів з тилу, захопили міст і звільнити його.

Піднявшись на вежу Шрам чує сигнал від сталкерів, в якому вони повідомляють що застрягли в одному місці, куди не підеш все на одному місці простір замкнулося.

 

 

Щоб визволити сталкерів які зестряли, Лісник запропонував використовувати артефакт який він нещодавно знайшов і завдяки йому вибрався з точно такою ж аномалії в якій зараз сталкери. Назвав він цей артефакт «Компас». Але у нього цей артефакт відібрали бандити.

Після того як Шрам відбив артефакт, він відправився разом з угрупуванням «Свобода» на захоплення військової бази, щоб передати сталкерам у аномалії інструкції як вибратися з неї.

 

Ліманськ.

Зустрівшись разом із загоном «Чисте небо», Шрам весті з ними і звільнилися сталкерами відбиває міст у бандитів. Шрам разом з групою відправляється на розвідку в місто.

 

Кінцівка S. T. A. L. K. E. R. Чисте небо

Шрам разом з угрупуванням «Чисте небо» пробирається через Ліманськ і знищує захист Стрілка від псі-випромінювання. Після чого відбувається викид і далі показують як багато сталкерів лежать в помещениии без свідомості і показують Шраму і татуювання на руці S. T. A. L. K. E. R.