Sas Zombie Assault TD гайд проходження | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Sas Zombie Assault TD гайд. Як проходити гру
Sas Zombie Assault TD флеш гра про зомбі, де ви будуєте, різні гармати щоб не пропускати їх з однієї точки в іншу. Мені ця гра дуже подобається, за красиву графіку, ну і те що можна просто розставляти гармати і сидіти пити чай. Тут дам кілька порад як проходити цю гру. Спочатку, коли я тільки познайомився з грою, то звичайно розставляв гармати і зміцнення на зустрічі зомбі, щоб вони не пропускали їх. Далі купкою позаду цих гармат налаштовував інші воббщем купою. Тактика хороша на легкому рівні складності, але на жаль на важкому рівні або апокаліпсис, довго ви не протягнете. зомбі в кінці кінців проламываю захист і пробігають.

гайд

Ідеальний варіант, розставляти гармати так, щоб вони били як можна по великому шматку, де проходять зомбі і їх не діставали, зомбі повинні проходити мимо ударів не чіпаючи гармати. Ось так я розставляю гармати:

 

SAS-Zombie-Assault-TD

Зомбі мчать повз гармат вони у всю стріляють, коли йде наступна хвиля, зомбаков, практично всі гармати цілі і починають заново стріляти по них. якщо ж ви перегрождпете їм шлях вони зносячи половину ваших гармат, а потім наступна хвиля лине, але гармати ще не встигають відновитися. Як правило, коли йде вогненний ватажок, а з ним інші зомбі, то частина з них виривається вперед, інша плентається позаду нього, якщо ви расставляте гармати в купу, то до першим йде зомбі встигає ватажок і позаду йдуть поки вони ламають ваші зміцнення в результаті в одному місці є їх велика маса і вони проривається. Якщо ж ви розставляєте гармати в різних місцях по колу, то з прорвавшимися зомбі впораються последуюзие гармати, а ці гармати почнуть стріляти по новим зомбакам.

гайд2   гайд3

Намагайтеся якомога раніше прокачати до максимуму гармати. Краще одна прокачана гармата, ніж шість простих гармат. Відкривайте також закриті рівні гармат. Вони коштують дорого 25 000 -31 000 доларів, але вони того варті.

гайд4

Як проходити футбольне поле і так далі, я думаю особливо тут пояснювати не варто. Основна маса зомбі не звертає увагу на гармати і пробігає повз них, але до солдата завжди біжать, щоб його вбити (Чують человечятинку). Тому потоки зобі ви можете легко направляти в своє русло. Будуєте на футбольному полі в ряд гармати, а між ними залишаєте прохід в два квадратика, а за ними ставите солдатов. Зомбі будуть нестися на них з цього проходу, а гармати їх будуть бити. Чи можна вибудувати такий тунель з укріплень. Приблизно так:

 

 

 

Як проходити самий складний рівень Sas Zombie Assault TD

 

 

 

 

 

Апокаліпсис більше 100 рівнів

Чувак пройшов більше 100 рівнів на карті Mean Streets. Срауз кажу він купив, якусь фігню, не знаю як називається, коротше він отримує більше грошей ніж у звичайній грі, тому що я подивився, на тому рівні на якому він був у нього вже прокачані гармати до такого рівня, на якій (наприклад зараз я граю) просто не дають стільки грошей.

 

 

 

Я особисто добирався до 80 рівня. На 81 першому мене просто рвуть на шматки зомбаки.

гайд зомби