Повне проходження Lost Planet 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Lost Planet 2
 

Пролог

Планета E. N. D. III. 12 рік ери випробування.

Під час колонізації планети деякі поселенці виступили проти основною військовою організацією NEVEC. Їх називали «Снігові пірати» Вони винайшли новий джерело живлення і створили гармонізатори — пристрої володіють великою енергією і здатністю до швидкої регенерації.

З допомогою гармонизаторов «Снігові пірати змогли ефективно боротися з Акридами — істотами, що населяють планету. Акриди були основним джерелом енергії для гармонизаторов. За час боїв планета повністю змінила свій вигляд і була занурена в хаос і розруху. Основну частину планети покривали льодовики, які створювали важкі умови для життя на планеті.

 

Четверо найманців пробираються по сніговій пустелі на останніх джерелах термоэнергии. ПО дорозі зустрінуться кілька акридов з якими легко розправитися. Далі по шляху зустрінеться покинутий будинок біля якого буде валятися зламана БМ можна зняти з неї гармати і розстріляти великого акрида який вилізе. Закритий ящик відкривається якщо витратити на нього термоенергію.

 

Епізод 1

Повернення на E. N. D. III

Групу підбирає вертушка і вони разом з іншими штурмовими групами відправляються на невеликий оазис на планеті джунглів, щоб знайти засіли піратів в копальні. На вертушки штурмової групи нападають Акриди й війська несуть великі втрати. З залишками вижили наша група добирається до точки призначення, до рудника.

 

Завдання знищити рудник. Щоб його знищити потрібно вивести з ладу бурильні установки. Для цього потрібно активувати всі силові генератори, які дадуть доступ до постів управління. Після чого потрібно протримати їх працюючими 90 секунд, щоб шахта розвалилася.

Після чого група відправляється в резервуар, де нищить першого боса — великого Акрида категорії G.

 

 

Після вбивства Акрида потрібно активувати 4 поста щоб відкрити ворота. Дочекавшись невеликого підкріплення наша група висувається в бік бази піратів джунглів. По дорозі потрібно прорватися через лінію фронту і активувати всі пости даних, щоб основні сили отримали точні координати бази та інформацію про кількість військ противника. Після отримання даних про противника, нове завдання вступити в бій з піратами і знищити їх основні сили.

Після зачистки бази піратів, новий акрид категорії G, якого необхідно знищити. Після групу піднімає вертушка і пілот повідомляє їм що напад на рудник підстава і що всі групи крім них загинули.

 

 

Епізод 2

Вісники NEVEC

Група солдатів NEVEC відправляється на базу Саквояжніков, для того щоб отримати дані про нову секретну зброю, яку вони розробляють. Необхідно пробратися в саме місто, а потім захопити потяг, який відправляється в Централ-сіті. У місті поїзд з величезною гарматою до якої група повинна дістатися і захопити.

 

 

При захопленні поїзда несподівано з'явився Акрил рівня G. У нього вистрілили в упор з великої гармати. Потяг поїхав, але Акрид вижив і тепер групі треба його добити. Убивши Акрида, групу знову відправляють на нове завдання. Розбудити нового акрида категорії G. Також з'ясовується що ця група яка намагалася захопити знаряддя і вбило акрида, насправді, експериментальна група — клони створені з генетичного матеріалу Івана Золотова.

 

 

Епізод 3

Звільни мене

 

Група їде з завдання на поїзді. Вони викрали термоенергію у Саквояжніков, але понесли великі втрати. Несподівано з'являється Акрид категорії G, який готовий зжерти поїзд. Відбиваємося від нього. Коли він з'являється лупимо в його пащу зі всього зброї, що є. Можна скидати вагони по одному в нього поки він вилазить, але по суті цього можна і не робити. Просто стріляємо в пащу і потрапляємо. Тоді група встигає вилетіти на вертольотах.

 

 

Група летить по пустелі, на літаках, термоэнегия майже на виході, і їм доводиться зробити вимушену посадку біля поселення піщаних рейдерів. І їм доводиться вступити в бій. Після знищення з'являються два Акрида, що реагують на будь-який шум, їх потрібно знищити, щоб виїхати на поїзді.

Після чого групі зустрінеться той самий поїзд з величезною гарматою, який до цього в Централ-сіті намагалася захопити група з NEVEC. Необхідно знищити турелі і опір на поїзді щоб потрапити на нього.

 

 

Перебравшись на поїзд з гарматою потрібно активувати всі пости даних щоб отримати управління залізничною гарматою. Після вилізе вже знайомий нам Акрид черв'як, якого треба вбити за допомогою цієї гармати. Гармату потрібно заряджати, повертати в бік Акрида і охолоджувати.

 

 

Епізод 4

Конратака

На планеті з'явилося якесь величезне створення, яке росте і якщо дозволити йому досягти піку зростання, то планеті загрожує новий льодовиковий період.

Група захоплена в полон Саквояжниками звільняється з полону і намагається прорватися через оборону. Проникнувши в підвал, а після на субмарині вони йдуть їх міста .

 

 

Повсталі солдати NEVEC дізналися план своєї організації. NEVEC створили величезну орбітальну гармату і вони чекають, коли величезна створення дозріє і потім знищать його і зберуть всю термоенергію. Але в результаті цього планета E. N. D. III зануриться в льодовиковий період. Тому вони мають намір зупинити план NEVEC і захопити гармату.

Орбітальна гармата знаходиться на станції NEOS. Висадившись біля входу перед станцією необхідно знищити оборону. Після чого просуваючись далі потрібно відключити розрядні поля перед цим знищуючи Акридов-охоронців. Після цього під водою просуваємося далі.

 

 

Після того група вибирається нагору, щоб пробратися в комплекс NEOS. Запуск можна здійснити після знищення експериментального зброї — пекельної субмарини. Після чого група проникає в човник і відправляється на космічну станцію.

 

 

 Епізод 5

Скарб Боррахос

Група піщаних піратів захоплює величезний корабель NEVEC. Після захоплення корабля прийде підкріплення на вертушках, яке теж потрібно знищити. Після остаточного захоплення, з'явиться величезний Акрид-павук категорії G. якого потрібно стріляти плазмовою гарматою на кораблі. Заряджаємося термоэнергией біля баків, сідаємо в неї і лупимо за Акриду.

Акрид мертвий впаде на корабель і пірати відчеплять задню частину, щоб він звалився з корабля.

 

 

Після знищення Акрида, з'явиться такий же корабель NEVEC. Стріляємо по їх гармати, щоб вона не встигла вистрілити і по крил, щоб знищити їх корабель. Після чого проникаємо на їх корабель і активуємо пост даних і не даємо їм захопити наш пост даних. Утримуємо пости на обох кораблях до певного часу.

Пірати після захоплення корабля і утримання його відправляються до Акриду ультра G.

 

Епізод 6

Злиття

Група яка вирушила в космос для захоплення орбітального зброї NEVEC, захоплює космічний шатл, на який проникли на планеті. і на ньому відправляється на станцію NEOS. Групу виявляють і вони пробиваються у техотсек орбітальної гармати.

 

 

Група проникає в пункт управління, в якому перекачує дані про пушку, але активується протокол безпеки, і з'являються кілька БМ і в кінці танк, які потрібно знищити. Після чого група на спеціальних космічних БМ добирається до планети.

А зі станції NEOS все жителям планети передається повідомлення про те що планеті загрожує біда. І NEVEC хоче щоб Акрид категорії ультра-G досяг фази росту, а після чого його знищити і зібрати всю термоенергію, але планета зануриться в льодовиковий період і всі помруть. Всіх піратів закликають об'єднатися перед лицем катастрофи, що насувається.

 

 

Група висаджується в крижаній пустелі, і пробивається через акридов до невеликої бази, де і відбивається від них. Після чого зустрінеться великий Акрид хробак.

А тим часом всі групи, за яких ми грали раніше підтягуються до Акриду ультра-G. Снігові пірати, пірати, які захопили судно, пірати захопили залізничне зброю, вони пробивають за допомогою нього бар'єр до Акриду.

Група NEVEC спустилася з космосу пробивається до Акриду ультра-G, через місто.

 

 

Фінал Lost Planet 2

Пробравшись до великого Акриду ультра-G. Хлопці довго мучилися з останнім Акридом, я до речі теж колись проходив цю гру. Стріляєте по фигням які вилазять після того як вони падають на землю, підбігаємо і ставимо GPS. Після чого за нього довбають з орбітальної гармати.

Акрида знищують, і планета залишається цілою. Загалом, фінальну епік сцену можете подивитися на відео.