Повне проходження Metro: Last Light (Промінь Надії) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Metro: Last Light (Промінь Надії) частина 1
прохождение Metro Last Light луч надежды

 

Пролог

Для нас існує лише

один час-справжнє,

і лише одне місце — метро.

 

Metro: Last Light починається з розповіді про чорних, які прийшли з поверхні в метро. Що вони дуже страшні і жахливі, що всім загрожує велика біда і небезпека. Хто грав або дивився проходження першої частини метро 2033, знає хто такі чорні і що в кінці гри були дві кінцівки. Все залежало від того, як ми будемо проходити гру. Головний герой Артем або знищував лігво чорних, або ж вирішував цього не робити.

Гра починається з того, що група людей сидить біля багаття в метро і несподівано чорні на них нападають, і люди ловлять глюки бачачи один одного мутантів і починають стріляти по своїх.

Тим часом вже знайомий нам герой Артем, прокидається від того, що його будить Хан і весь час твердить про те, що він повинен вийти на контакт з чорними. Поки ми досліджуємо станцію по ходу з'ясовується, що Артема взяли орден «Спарта» і вони розташувалися в секретному бункері Д6 який до цього знайшли раніше. Артему видають зброю і він відправляється до Мельника, який його викликав.

 

Поїзд у минуле

Хан бачив одного чорного біля Ботанічного саду і тому Мельник дає Артему снайпера Анну і дає завдання убити чорного. Хан протестує проти цього і говорить про те, що їх не можна вбивати, а просто потрібно знайти з ними контакт (як я зрозумів доброї кінцівкою першої частини тут не пахне і що тоді ракетний удар по лігва було завдано). Хана звичайно затримують, а Артем відправляється з Ганною на поверхню в випалений вулик чорних.

Артем виявив дитинча чорних. Той дізнався Артема і злякався і передав йому свої бачення того моменту, коли на вулик летіли ракети. Артем відключився і його взяли в полон, дитинча чорних посадили в клітку.

 

 

Ворог мого ворога

Артем прокидається в полоні у фашистів з іншими полоненими. Йому разом з іншим полоненим комуністом вдається вбити охоронців. і вони разом з ним пробираються через заповнений полоненими фашистський табір. Діставшись до рубки перед самим кінцем місії можна натиснути на важіль і випустити всіх полонених з клітин.

Також підслухавши розмову двох фашистів, він дізнався, що чорного продали торговцям з Ганзи. Ганза -кільцева лінія Московського метро союз торгових станцій.

 

Рейх

Артем дізнався, що червоного полоненого з яким він біг звати Павлом. І вони разом з ним переодягнувшись охороною рейху пройшли в саму натовп фашистів, але їх спалили. І вони удвох починають тікати. Артема чіпляє кулею і Павло датаскивает його до дрезини.

Артем втратив чорного і тепер йому потрібно дістатися до штабу Ордену і доповісти про проваленої операції. Також він з'ясовує, що фашисти знають про те, що секретний бункер Д6 знайшла Спарта і вони хочуть їх звідти викурити і зайняти його. Тому, можливо скоро очікується війна.

 

Втеча

Павло пробиває дрезиной решітку і вона перевертається. Вони шукають далі шлях, але коли Павло поліз у каналізаційний люк його схопили фашисти і тепер Артем один пробирається через фашистів.

 

 

Один

Артем розуміє, що Паша людина якого він знає зовсім небагато, дуже допоміг йому і тому він не збирається кидати в полоні у фашистів, так як його чекає смерть. Тому він відправляється виручати свого нового друга. Подоспев, як раз до того моменту, коли Пашу повісили і він ледве встигає витягнути його живого з петлі.

Крізь темряву

Артем звільнив Пашу і той пообіцяв йому, що проведе його до своїх. І вони удвох пробираються по темних тунелях, що кишать павуками.

 

 

 

Шлях через світ

Пробравшись на поверхню через тунелі, Артем і Павло відправляються далі на Театральну станцію. По шляху вони проходять повз літака, що впав, в якому Артем бачив видіння, як він потрапив у самий епіцентр ядерного удару і впав.

Після чого, як в класиці жанру зустрінеться літаючий монстр -Диявол, і багато мутантів-вартою, майже перед самим входом на станцію, де наші герої ледве відбиваються від них і ворота відкривають, як раз вчасно, щоб вони спаслися.

 

Театр

Наші хлопці потрапили Театральну станцію, від якої до Полюса залишилося зовсім небагато дійти, якщо звичайно Паша проведе через своїх — пости червоних. Поки Павло домовляється зі своїми у Артема є час вивчити Театральну станцію. Станція на якій збираються люди мистецтва і творчості.

Після чого Павло запропонував Артему випити. Але виявилося, що він його опоил і разом зі своїми друзями червоними взяв у полон і передав своєму начальству. Такої зради від свого нового товариша наш герой не очікував.

 

 

Зрада

Павло відвів Артема до свого начальства і його одразу ж відвели в допросную кімнату, де почали вибивати з нього інформацію про Д6. Також на самому початку гри з Д6 пропав якийсь Лісницький. Артем побачив його серед червоних і зрозумів, що він був шпигуном.

Артему ввели сироватку правди, він відключився і побачив епізод зі свого минулого, коли він ще зовсім маленький зі своїми друзями вийшов на поверхню і на них напали монстри. Тоді один з Чорних їм допоміг. Також він почув розмову про Чорному і знав що де він може знати Павло.

Артему, як завжди пощастило. Син Генсека Москвіна був проти цього цієї червоної нісенітниці і катувань, тому він звільняє нашого героя і той по трубах намагається піти. Він випадково підслухав розмову Генсека і начальника Держбезпеки в якому дізнався, що червоні планують спецоперацію із захоплення Д6.

 

Червона лінія

Тепер Артем розуміючи, що може дізнатися про місцезнаходження Чорного та плани червоних тільки у свого колишнього «друга» Павла вирушає на його пошуки пробираючись по Червоній лінії. Дивлячись на підготовку червоних Артем розуміє, що готуються до серйозної війни і відбити Д6 буде досить важко.

 

 

По гарячих слідах

Артем несподівано натикається на людину, але йому пощастило це вже знайомий нам Андрій Коваль,який допоміг нам одного разу. Андрій обіцяв, що передасть Мельнику про те що сталося з Артемом і їх місією і що він продовжує пошуки Чорного. Андрій дає нашому герою саморобну залізничну дрезину «Регіну» і він вирушає далі в дорогу на ній. По дорозі зустрінеться потяг його потрібно штовхати дрезиной вперед. проходи пробиваємо також дрезиной.

 

 

Бандити

Група Павла рухається на Третьяковську вона ж Венеція з випередженням на кілька годин. У гонитві в тунелях Артем несподівано наривається на групу біженців з Червоної гілки. Всі чоловіки які могли воювати висунулися вперед і їх всіх там перестріляли. У біженців залишилося лише кілька чоловіків, а в основному жінки і діти. І тепер вперед іти не можна там небезпека, а позаду червоні які їх розстріляють. Просуваючись далі Артем наривається на бандитів, які і розстріляли всіх.

Убивши всіх бандитів Артем просувається далі. Під час чергового пролому стіни на шляху Регіна сходить з рейок і він рухається далі, вбиваючи стражників. Він викликає з допомогою ринди пором і поки йде потрібно відбиватися від стражників.

 

 

 

Темні води

Артем разом з рибалкою пробирається на поромі по тунелях метро через купу мутантів креветок, які як висловився рибалка, місцева рибка дуже гарна з пивом.

 

Венеція

Діставшись з рибаком до Венеції -великий злодійське кубло. Артем дізнається у місцевих, що зовсім недавно на станцію прибули двоє червоних. І він упевнений, що один з них Павло. Він повинен у що б то не стало наздогнати його. З Павлом у нього пов'язані дві місії: Знайти Чорного, і дізнатися про плани червоних пов'язані з Д6 і Орденом.

Знайшовши Павла в борделі він простежив за ним до складу і там схопив. Павло розповів про те, що Чорний Жовтневої станції т червоні експериментують з ним і його здібностями. Але у Павла вийшло втекти. І Артем відправляється на поверхню болота, щоб дістатися до бази Ордена і зустрінеться зі своїми.

 

 

 

Продовження проходження Metro Last Light