Повне проходження Metro: Last Light (Промінь Надії) частина 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Metro: Last Light (Промінь Надії) частина 2
 Перша частина проходження Metro Last Light

Прохождение Metro: Last Light (Луч Надежды) часть 2

 

Сирий і іржавий повітря метро

пахне кров'ю і приреченістю.

 

Болота

Справа то просте дістатися по болотах до порома, якщо в ньому не виявиться пального знайти його в автобусі або в літаку (ну звичайно ж пором не заправлений, а в автобусі пального немає так як він розташований ближче до парому). Та тільки якби це була не Москва Metro, кишащая мутантами. Нам буде постійно заважати літаючий диявол і креветки виповзають з води. Йти потрібно обережно у воду не лізти. Там, де стоять червоні прапорці, є стежка по якій можна пройти.

Діставшись до літака на нас нападе яка-то велика зелена кракозябра, який варто пару раз влупити зі стовбура і вона отвянет. У літаку горючки теж не виявиться. Воно є на заправці праворуч від автобуса. Але якщо підете відразу на заправку воно буде в літаку.

Коли запустимо пором полізуть монстри зі всіх сторін. У другий захід вилізе великий зелений монстр який напав на нас в літаку. Можна тупо бігати від нього, чекаючи порома.

 

Церква

Добиратися до церки теж буде не так просто. Купа вартових і знову зелений монстр на болоті, трохи пошарпавши його або він вас, він тікає. Майже перед самою церквою вилізе знову зелений монстр. Під вогнем союзників гасаємо німцеві по болоту і стріляємо. Убивши монстра йдемо в церкву там нас зустрічає Ганна.

 

Через пекло

У церкві Аня вибачилася перед Артема за те що грубо поводилася з ним на першому завданні і дозволила взяти його в полон. Група збиралася відправитися Жовтневу станцію слідом за Павлом, але несподівано на церкву напали. Зрадник Лісницький виник несподівано. Артема завалило уламками вибуху, а Аню забрали. Артем відправляється за ними в низ по покинутим катакомбах про яких ходять багато страшних історій. Кажуть, що там живе жахлива мати.

Як і слід було очікувати катакомби заповнені мутантами і купою трупів людей. Наприкінці рівня коли підійдете до дерев'яного мосту чекайте що з'явиться велика мама. Ви разом з нею впадете вниз і там з нею будете битися. Катакомби затопить і Артема винесе в тунель поруч Жовтневої.

 

 

Крізь вогонь

 

Пробравшись на Жовтневу, Артем побачив, то що Ганна у них в заручниках, а червоні на чолі з Лесницким проводять операцію по зачистці заражених. Вся станція заражена і червоні усіх живих на станції розстрілюють, труять газом, а потім спалюють трупи. Увійшовши в кімнату, Лісницький закривається Анею. Артем стріляє по ньому, той у відповідь, у Артема розбивається протигаз. Вони разом з Анею без протигазів на останньому вдиху добираються до своїх.

 

Епідемія

Тепер Артем розуміє, що червоні спеціально заразили Жовтневу станцію. Мирна станція яка ні з ким не воювала. А потім увійшли під приводом порятунку станції і вбили стариків, жінок, дітей — всіх на станції! Артем і Аня вижили, але заразилися вони смертельним вірусом? Поки наша пара перебувала в карантин у них відбулася «любов». Ознак вірусу ніяких не виявили і Артема відпустили з карантину.

Наслідки вірусу жахливі. Люди харкают кров'ю, покриваються виразками і протягом доби вмирають. З розмови лікаря з полковників, Артем дізнається, що було використано бактеріологічна зброя -вірус Ебола. Люди вперше добу вмирають пачками, а через якийсь час він стає нешкідливим.

Артем зустрічає Хана і вони разом вирушають на пошуки Чорного.

 

 

Річка долі

Хан і Артем відправляються в Полюс по межлинейному тунелю — небезпечного місця, та й там глухий кут. Але Хан стверджує, що там шлях є. Хан розповів Артему, що в метро є особливе місце. Місце під назвою «Ріка долі» і якщо людина зі всією душею попросить у неї щось, то вона дасть йому це.

Як і в перший раз ця прогулянка з Ханом не обійшлася без містики в тунелях. Їх обох і справді засмоктало у воду, де вони побували на Останкінській вежі в той момент. коли Артем запускав ракети на вулик Чорних. Після чого в самому вулику коли він ловив Чорного в самому початку гри, а після він стрибав за ним вниз до падаючого вантажу. Вони виринули з річки зовсім близько біля Чорного.

 

Поїзд у майбутнє

Хан і Артем сіли в дрезину і тепер наганяють поїзд в якому їде Чорний. Перестрибнувши на поїзд, Артем вбиває всіх червоних. Після вибуху щось вибухає. Артем падає з клітки виходить Чорний і передає спогади нашому герою про зустріч з одним з них в далекому дитинстві, коли Чорний врятував йому життя. Дитинча після цього втрачає свідомість і Артем на руках несе його.

 

Дитина

Артем не зважився вбивати його. А навпаки хоче захищати всім серцем. Хан каже, що Чорного можна використовувати, щоб зупинити насувається війну, але навіть тут більше Артем не хоче його використовувати. Він і так багато натерпівся, коли ракети знищили його будинок, його сім'ю.

Артем виносить Чорного на поверхню і той приходить до тями. Чорний тепер разом з нашим героєм, допомагає йому бачити ворогів і читати їхні думки.

 

 

Міст

Міст, Артем, Чорний, дофіга мутантів.

 

Шлях удвох

Чорний і Артем рухаються до Полюса. По дорозі зустрінеться група людей, у яких можна поторгувати і трохи перепочити. Ну а далі мутантів замінять люди, Які чекають нас і ходять вбити. В Кінці Артем і Чорний зустрінуть Лесницкого. Чорний передасть всі його спогади. Як той вкрав вірус в Д6, потім уразив Жовтневу. І те що Павлові дали завдання заразити Червону площу.

 

 

Місто примар

Артем і Чорний пробираються все далі до Полюса через мертве місто привидів. Де Артем побачить багато привидів, які раніше були людьми жили в Москві. Привид маленького хлопчика, який не зрозумів, що помер і досі чекає приходу своєї мами.

Червона площа

Далі дістатися до плюса можна тільки через Червону площу. Червона заповнена душами загиблих людей, але Чорний допомагає нашому героєві пройти її. Наприкінці місії Чекає битва з Павлом і групою червоних. Діставши Павла, Чорний прочитає його спогади з яких, Артем дізнається, що червоні збираються напасти на Д6 через вхід в Кремлі, поки Мельник знаходиться на раді в Полюсі. Тому командувати там буде нікому.

 

 

Сад

В саду нашому герою зустрінеться велика ведмедиця, яка нападе захищаючи своє потомство. І нам після битви з нею вирішувати дати їй померти або врятувати.

Зустрівши Хана і Мельника, Чорний несподівано побачить бачення, що в закритому відсіку в Д6 сплять його побратими, яких він може розбудити. Полковник обіцяв, що відкриє двері якщо вони зупинять червоних і війну.

 

Примус до миру

На мирній конференції в Полюсі зібралися голови, червоних, фашистів, Ганзи, Ордена. Червоні заявляють, що вони рятували Жовтневу станцію від зараження. І всі можуть подумати що вірус випустив Орден, так як Д6 належить їм і вірус знаходиться у них. Свідків того, що всі влаштували червоні немає, крім Артема.

Тоді Чорний під час виступу Генсека на конференції доторкнувся до нього і той все розповів на загальний огляд, про те як убив брата і те що червоні ось-ось захоплять Д6 і вірус. Хан, Артем і Мельник поспішають швидше туди на допомогу

 

Останній бій

Малюк залишив Артема, пішов до своїх,ма він відправляється в останній бій -оборону Д6. Бій від якого багато що залежить. Якщо вони програють в метро загине багато людей, якщо переможуть, то у людей ще буде шанс жити далі.

Відбиваємося від червоних. Коли приїде броньований поїзд, стріляємо по колесам вони світяться червоним, після чого по башті, теж підсвічується

У цьому проходженні Metro Last Light кінцівка в якій Артем гине, альтернативну кінцівку можна подивитися в огляді гри. Червоні захоплюють станцію, але Орден встиг замінувати Д6. Коргут, радіє перемозі, а Артем тим часом підповзає до рубильника і натискає. Все навколо вибухає, і Артем перед смертю бачить моменти свого життя.

Показує як Аня сидить з сином і розповідає йому про тата про те як він зупинив червоних і загинув. Чорні пішли, але обіцяли повернутися.