Найстрашніші ігри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Найстрашніші ігри
самые страшные игры

Тільки людина і ніяке інше істота любить полоскотати собі нерви і деколи спеціально робить все щоб налякати самого себе. Для цього є безліч різних варіантів: кімнати страху, атракціони, фільми жахів і звичайно ж відеоігри. Незважаючи на те, що ми розуміємо, граючи в гру, що все це не по-справжньому і загрози не варто очікувати, але є ті ігри які лякають до жутиков, може і список з десяти страшних ігор тут не набереться, але можу з упевненістю запевнити що всі ігри дуже навіть страшні і лякаючі.

Amnesia

 

самые страшные игры

 

Хоррор від першої особи. Під час проходження гри деколи у вас в жилах буде застигати кров від жаху і трястися ноги. Темні коридори і підземелля, постійний морок, замінює непроглядна темрява і будь-яке джерело світла буде завжди здаватися рятівним острівців в цьому світі страху, лампа або ліхтар будуть вашими кращими друзями. Несподівано відкриваються двері і лунають, зовсім поруч звуки, зі всіх сторін. Часом ви будете чути, як щось підкрадається до вас з-за спини, але обернувшись ви нікого не побачите. Постійне напруження і страх може привести вас до нервового зриву і так всю гру буде.

Під час гри ви навіть не зможете дати відсіч встреченным ворогам. Все що ви зможете це тільки тікати і ховатися. Однозначно грати у всі частини амнезії.

 

Slender: The Arrival

 

самые страшные игры

 

Survival horror від першої особи. За ігровому процесу схожий на амнезію. З інвентарю у вас в руках буде тільки ліхтарик, і відеокамера власне через яку ви і будете дивитися всю гру. Дії відбуваються в покинутих районах, будинків і шахт. Часом ви будете пробиратися через ліс. Ну і ка слід було очікувати завжди вас буде оточувати темрява. Регулярно ви будете зустрічати Слендермена чоловіка в чорному костюмі без особи від якого власне кожен раз і будете ховатися і тікати. Це єдине, що ви зможете робити в грі, щоб врятувати життя свого героя.

 

Outlast

 

Outlast

 

Outlast survival horror від першої особи. Такий же ігровий процес, як і в перших двох страшних іграх. Але крім камери в руках і єдиного інвентарю у грі у вас абсолютно нічого не буде. Кожен раз ви повинні будете стежити за тим, щоб у вас не скінчилися батарейки до неї. Адже тільки нічного бачення камери ви зможете бачити в темряві куди йти і своїх ворогів.

Дії в грі будуть відбуватися в психіатричній лікарні, в якій проводилися страшні експерименти, багато пацієнти настільки сказилися, що часом вам доведеться рятувати своє життя тікаючи від них і ховаючись. Єдиною вашою метою буде вибратися з неї і врятувати своє життя.

 

 

Dead Space

самые страшные игры

 

Dead Space науково-фантастичний шутер від третьої особи. На відміну від перших 3-х ігор у списку найстрашніших ігор. У цій грі ви зможете давати відсіч монстрам і чудовиськам і не просто давати опор а прочищати собі дорогу всаживая в них чергову порцію плазми і вогню. Лише зрідка ви будете бігати від ватажків монстрів, щоб перезарядити свою зброю і знову обрушити на всю заряджену обойму.

Майбутнє. Космос. Один з кораблів під назвою "Ишимура" не виходить на зв'язок. Група техніків висаджується на нього, щоб розвідати, що сталося з кораблем. Але в результаті потрапляє в страшну халепу. Вся команда корабля заразилася від обеліска знайденого на планеті і перетворилася на монстрів — моторошних некромофоф, що Залишилися живими, усіма силами намагаються вибратися з корабля.

 

Penumbra: Overture

 

самые страшные игры

 

Penumbra: Overture survival horror від першої особи. У грі немає ніякої вогнепальної зброї, але все-таки є можливість відбиватися від ворогів за допомогою різних підручних засобів. Але найчастіше часом простіше сховатися від ворогів в тіні або інших місцях, ніж вступати з ними в бій. Під час проходження гри вам будуть траплятися різні предмети за допомогою яких ви і будете просуватися далі. Різні головоломки та багато іншого.

Сюжет гри.Фізик Філіп Лафреска відправляється на пошуки отримує лист від свого батька, якого вважав уже давно померлим. Прочитавши лист герой відправляє на пошук батька в далеку Гренландію в якій знаходить покинуту шахту. При спуску всередину обрушується сходи і Філіпу нічого не залишається як тільки рухатися вперед до невідомості.


SCP-087 "драбина"

 

самые страшные игры


SCP survival horror від першої особи. Гра має багато різних серій, як правило, у кожній з яких доводиться ходити по темних коридорах або спускатися вниз по сходах. Якщо говорити безпосередньо про саму SCP -087 гру можна пройти менш, ніж за годину. Все, що вам потрібно це просто спускатися вниз по темних сходах і лише невеликий проміжок світу буде давати вам ліхтарик.

Постійне наростання звуків, кроки як-ніби хтось до вас піднімається знизу раптово мелькають тіні перед вами, все це буде тримати вас у постійній напрузі і страху. А в кінці в непроглядній темряві ви побачите чиєсь обличчя і очі, які дивляться прямо на вас. Піднятися вгору не можна, можна лише спуститися нижче.

 

F. E. A. R. F. E. A. R. 2

самые страшные игры

 

Шутер від першої особи. Рекомендую подивитися десятку кращих шутерів від першої особи. Популярна гра блокбастер з красивою графікою і хорошим геймплеєм. Постійне крошилово ворогів, розкидані трупи, розмазана кров, випадають несподівано прямо перед вами закривавлені трупи. Кожен раз перед вами буде з'являтися образи — розлючені парфуми Альми Пакстона Феттеля. І багато іншого.

 

 

Alone in the Dar 2008

 

Alone-in-the-Dar-2008

 

Survival horror як від першого і третього особи. Використання зброю звичайно ж присутній грі. як від холодного, так і до вогнепальної, Але вогнестріл, як правило практично даремний. Протягом всієї гри будуть виникати лякаючі моменти, коли прямо перед вами, демони вбивають людину або привид, або коли через щілину в дверях ви зможете спостерігати, як якась сила вбиває інших людей і ви нічого з ем не можете зробити.