metro last light питання і відповіді | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Metro last light питання і відповіді
metro-last-light

Привіт, друзі. тут спробую дати відповіді на найбільш часті питання по грі metro last light які задають багато хто з вас. У випадку, якщо ви не знайдете відповіді на своє питання поставте його в коментарях і постараюся дати вам на них відповідь.

Скільки кінцівок у грі?

У грі дві кінцівки. В обох кінцівках чорні йдуть. Але в поганій Артем і весь орден Спарта гинуть підірвавши самі себе щоб не віддати червоним Д6. В хорошій (доброї кінцівці) чорний зупиняє Артема і не дає йому натиснути на рубильник для вибуху. Чорні допомагають відбитися від червоних і практично всі залишаються живі. Подивитися обидві кінцівки.

 

Як досягти іншого, хорошою кінцівки?

У грі на відміну від першої частини гри metro 2033 наного більше добрих справ більше 100 штук. Описувати їх всі немає сенсу, але наведу явні приклади.

  • Не вбивати Лесницкого
  • Врятувати Павла і дати йому протигаз
  • не вбивати тварин, коли це просить маленький чорний
  • Знайти на станції Венеція плюшевого ведмедика для хлопчика (Ведмедика дають після трьох послідовних перемог в тирі на цій же станції)
  • давати гроші жебракам наприклад на тій же Станції Венеція
  • в кінці бою з ведмедицею не дати звірам її добити і вбити всіх з її спини давши при цьому їй піти.

Але є моменти в яких потрібно просто послухати розмови в грі. Приміром, коли Артема випускають з карантину слухаємо розмови всіх хворих. Але? а так робимо добрі справи і отримуємо добру кінцівку.

 

Де знайти пнв?

Прилад нічного бачення можна знайти відразу в початку місії Церкви. Як тільки парою причалює до берега йдемо прямо бачимо зламаний грейдер за ним піднімаємося в будівлю і чуємо голос Анни. Знімаємо розтяжку і в далекому лівому куті на столі лежатиме, те що нам потрібно.

 

 Як знищити, пройти танк?

В останній місії при захисті Д6 після напливу червоних з'явиться величезний броньований танк який потрібно буде знищити. Знищується буквально за хвилину. Берете снайперку і стреляеете по колесам вони підсвічуються червоним. Після того, як колеса будуть знищені стріляємо в проріз вежі, теж буде підсвічено червоним. Якщо з собою не носіть снайперку, то її можна взяти тут же — придивіться! Більш докладно можна почитати тут

 

Баг з Павлом.

В один з моментів гри Павло встає і ні в яку не підбігає до діри щоб підсадити нас. Друзі, залишається всадити в нього пару куль, що дуже рідко допомагає виправити баг. Перейти місію з останнього чекпоінта. Якщо це не допомагає придбати ліцензію або завантажити іншу ламану гру. Вибачте розумію, що можливо не допоміг вам у вирішенні проблеми, але єдине, що можна зробити.

 

 Вбити або оглушити Лесницкого?

Вам вирішувати, робити це чи ні. Але це впливає на кінцівку гри. Якщо ви його вбиваєте, то отримуєте погану кінцівку зі смертю головного героя, якщо просто оглушаете, то зростають шанси отримати добру кінцівку.

 

Де знайти лежачого дідуся Леніна?

На рівні Червона площа. Зістрибує в рів і йдемо направо рухаємося далі. Подивитися як туди добратися і на самого Леніна можна в цьому посту відео пасхалки.

 

Як вводити коди грі?

Творці гри не передбачили введення кодів в гру. Тому для того щоб отримати безсмертя чи багато патронів і так далі необхідно спочатку завантажити сторонні програми встановити їх в папку і дивитися інструкції, де ви качали, що потрібно робити для активації кодів.

 

Якщо не можеш пройти рівень?

Якщо у вас не виходить пройти той чи інший рівень, то цілком можна подивитися, як це роблять інші, наприклад у мене в блозі проходження metro last light

 

Де знаходяться збереження гри?

Збереження гри знаходяться в самій папці гри (введіть в пошуку metro last light) далі шукайте папку під назвою saves

 

Чи буде продовження?

Поки розробники гри, умолчивают про те чи буде продовження гри. Але натякнули про те, що проект збираються продовжувати розвивати.

 

metro last light ціна?

Зараз ціна гри приблизно 490 рублів до 800 рублів, залежно купуєте ви простий ключ до гри або поний диск з чекбоксів