Повне проходження Call of Duty Ghosts | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Call of Duty Ghosts
Прохождение Call of Duty Ghosts

Космічна станція управління "Один". Чудовий новий світ

Під час зміни екіпажу станції управління "Один" відбувається несподіване захоплення солдатами Федерації диспетчерської і зі станції наноситься безліч ядерних ударів по багатьом містам Сполучених штатів. У Південній Америці зародилась якась федерація, яка і здійснила цей удар. 10 років потому лежать під руїнами Сполучені Штати щосили опираються окупації своєї країни.

 

 

Нейтральна зона. Павший

Нейтральна зона — небезпечне і непередбачене місце в якому можна чекати все, що завгодно. Самий епіцентр удару з "Одіна". Командир відправляє двох своїх синів на розвідку в цю зону. Під час розвідки виявляється, що солдати Федерації захопили одного з солдатів загону "примар" І вони разом з загоном відправляються визволяти з полону свого. Але команда не встигає його врятувати і він помирає.

 

 

 

Повернення. Легенди живуть вічно

Хлопці повертаються назад в штаб до батька, де ведеться повномасштабна бій. В палаючому будинку їх рятує загін "примар" Також з'ясовується, що їх батько теж складається в цьому загоні вже давно. За "Примарами" полює якийсь Рорк, колишній "Привид"

Події переносять нас на 12 років тому, коли Рорк ще був у загоні. Завдання примар була вбити ватажка Федерації Эльмарго. Завдання з працею була виконана, але їх батькові довелося зробити важкий вибір. Вертушка на якій вони вбили Эльмарго впав, всі попадали і повисли, він схопив Рорка, але йому довелося відпустити, щоб врятувати інших членів команди. І Рорк впав вниз.

 

 

День Федерації

Щоб розшукати Рорка першими, вони відправляються в Каракас на впіймання одного його приятеля, який може видати його місце розташування. Але операція виявилася пасткою.

 

 

Хижі птахи

Із захопленого ноутбука Рамуса, з'ясовується місце розташування Рорка і загін вирушає за ним на вертушках. Захопити Рорка вдається, але знову це була пастка. Літак, на якому його перевозили підбивають, Рорка забирають на інший літак. А хлопці на парашутах приземляються в джунглях.

 

 

Жертви

Знаходимо місце катастрофи літака і звільняємо з полону своїх хлопців, а після чого добираємося до місця евакуації групи. Але діставшись до точки евакуації бачимо запуск ракети і вирушаємо розвідати. Загін помічають вертушки ворога. І вони тікають до річки рятуючись від них.

 

 

Циферблат

Випущена ракета, не завдала удару не по одному місцю США, і тепер загону необхідно з'ясувати, куди вона вилетіла і потрапила. Вони вирушають на штурм закритого ракетного комплексу Федерації, і зібрати будь-яку інформацію по ракетній програмі.

 

 

Атлант упав.

Загін знову вирушає на нове завдання, щоб знищити нафтову вишку "Атлас", для того щоб позбавити Федерацію палива.

 

 

"У безодню"

Наступне завдання знищення есмінця "Егіда" обладнаного наднових обладнанням і ППО.

 

 

Кінцева станція

Привиди проникають на засекречений завод, для розвідки і видобутку інформації про озброєння Федерації. Розвідавши завод і виявивши, що на ньому будують ракети, знищують його.

 

 

Смерть батька

Федерація відтворила систему орбітального зброї з уламків "Одіна". Основна частина групи потрапляє в полон до Рорку і батько Логана гине. Але хлопці звільняються і тепер намагаються вийти живими з оточення

 

 

Все або нічого. Розірвані зв'язки

Не можна дати можливість Федерації запустити систему орбітального зброї. Сполучені штани відправляються в саме серце ворога зібравши свої останні сили. Розчистивши дорогу до пускової установки, "Примари" проникають всередину і зупиняють запуск системи, а після чого по ній завдали ракетного удару.

 

 

Фінал Call of Duty Ghosts

Локі. Вбивця примар

Ну а тим часом інша штурмова група в космосі захоплює недобудоване орбітальне зброю і завдає ракетного удару по основним силам Федерації. Тим часом брати йдуть по сліду Рорка на рухомому потязі, і дають команду завдати ракетного удару по поїзду. Відбувається суперечка між ними і Рорком і в цей час відбувається удар. Поїзд падає під воду, А Логан вистрілює в Рорка. І після "Примари" благополучно випливають на берег. Але скотина виживає.

 

 

Інші проходження ігор:

  • Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Проходження Outlast
  • Проходження Metro: Last Light
  • Проходження S. T. A. L. K. E. R. Чисте небо
  • Проходження BioShock 2