Повне проходження The Last of Us | gameshare.com.ua - ігровий підхід

The Last of Us проходження ігри
The-Last-of-Us--21

 

"- А ви круті хлопці, що я можу сказати.
— Пф... Ми з Джоелом профі."

 

Проходження The Last of Us (одні з нас) починається з сім'ї батька і дочки які нічого не підозрюючи застали самий розпал несподівано спалахнула епідемії вірусу в місті. Кількість хворих різко зростає і вони проявляють агресію нападаючи на всіх інших людей. Батько разом зі своєю дочкою Сарою і братом Томмі намагаються вибратися з міста наповненого хаосом. Але на виході з міста їх зустрічає військовий патрульний якому дають наказ знищити їх. Військовий стріляє, і куля потрапляє в Сару. Сара вмирає.

 

Карантинна зона

Літо. З тих подій минуло 20 років люди живуть в карантинних зонах, які охороняють військові патрулі, щоб не допустити масового зараження людей. Люди ретельно перевіряються на зараження вірусом. І просто так вийти або увійти в зону не вийде, тільки за перепустками.

Джоел (батько Сари втратив її в самому початку проходження The Last of Us ) Займається якоюсь справою. До нього приходить його напарниця Тесс і вони разом з ним таємно відправляються із зони щоб відшукати Роберта який їм весь час заважає.

 

 

Роберт

На ринку дізнаємося від людини, що Роберт знаходиться в доках вирушаємо до нього. Прориваємося через його хлопців і знаходимо його в офісі. Він починає стріляти по нас, а після чого тікати. Наздоганяємо його, а після чого розпитуємо куди він подів наша зброя. Роберт не хоче говорити куди справ зброю. Але після пресингу зізнається, що продав стовбури Цикадам.

Після цього з'являється голова Цикад. Марлін і обіцяє повернути їм назад зброю якщо вони погодяться виконати одну роботу по контрабанді. Погоджуємося з нею, а після чого біжимо за нею ховаючись від військових.

 

 

 

Еллі

Добираємося до куди нас веда Марлін. Наша контрабанда виявилася не тим, що ми очікували. Нам необхідно провести дівчинку Еллі до безпечного місця — Капітолію. А Тесс відправляється разом з Марлін подивитися зброю яке вона обіцяла віддати за роботу.

Діставшись до затишного місця чекаємо повернення Тесс, а після чого втрьох ідемо далі. Нас виявлять солдати, але нам вдасться виплутатися з цієї ситуації. Н на приладі зараження буде ясно видно, що Еллі хвора. Еллі три тижні тому вкусили, але це ніяк на неї не подіяло. Більше 2-х днів ніхто не витримує. Ось чому вона настільки важлива для Цикад.

Кров Еллі має унікальні властивості. З допомогою її крові можна зробити вакцину від епідемії,що допоможе всьому людству нарешті впоратися з бідою.

  

 

Старий музей. Капітолій

Діставшись до місця виявляємо мертвого людини Цикад, який повинен був нас зустрічати. А Тесс поки ми добиралися, встиг вкусити один із заражених. Вона залишилася затримати військових які женуться за ними і в перестрілці її вбили. Джоел і Еллі відправляються до Томмі складався раніше в Цикадах, який може знати, де знаходиться їхня лабораторія.

 

 

Підземка. Дорога до Біллу

Томмі знаходиться в іншому місті і тому щоб дістатися до нього швидше Джоел вирішує спочатку відправитися до одного свого старого приятеля Біллі який дечим зобов'язаний йому і взяти у нього тачку. Майже не померши потрапивши в пастку і мало не закінчивши свій шлях у The Last of Us все ж знаходимо Білла. Але у нього немає тачки і він погоджується зібрати її якщо ми знайдемо потрібні запчастини.

 

 

У пошуках деталей для машини

Білл, Джоел і Еллі відправляються за акумулятором військового вантажівки, який зовсім недавно врізався в школу по близькості.

 

 

Школа. Машина

Діставшись до вантажівки і відкривши капот наші друзі не знаходять в ньому акумулятор за яким прийшли. Вони намагаються вибратися від заражених і знаходять притулок Френка колишнього напарника Білла. Френк повісився так як був покусаний і не хотів перетворюватися. У схованці вони і знайшли цілу машину з ще працюючим акумулятором.

По шляху зустрічається перешкода і Джоел згортає на інший шлях, потрапляє в пастку розбійників. але відбивається від них, при цьому, розбиваючи нещодавно придбану машину.

 

 

Лігво бандитів. Покинута зона

Зачистивши місце від бандитів, Еллі і Джоел просуваються далі. По дорозі вони нариваються на карантинну зону, в якій був піднятий заколот і всіх військових вбили, а жителі стали простими бандитами.

 

 

Готель

Подальший шлях лежить через готель у яку попрямували бандити, нашим героям нічого не залишається, як піти за ними. Перебираючись по шахті ліфта, троси не витримують і Джоел падає вниз, у підвал.

 

 

Перше вбивство.

Джоел намагається знайти вихід і Еллі. По дорозі на нього нападає бандит і намагається втопити його. Еллі вистачає пістолет і стріляє в голову бандитові. І Джоел вирішує їй дати зброю яке вона так довго просила.

 

 
 1 2

The Last of Us проходження ігри
Позашляховик "Хамві"

Коли жителі відвойовували містечко від військових, то встигли захопити броньований позашляховик. і тепер наші герої намагаються пробратися через нього непомітно. В одній з квартир нас зустрічаються два брата Генрі і Сем які також ховаються від бандитів.

 

 

Нічна вилазка

Еллі і Джоел відправляються в притулок нових друзів. У Генрі є план. Вночі бандити посилено охороняють міст, а вночі практично всі йдуть спати. Він хоче вночі пробратися через міст і зустрітися з залишками своєї групи. А після чого попрямувати до Цикадам.

Коли група практично вийшла з міста, піднімаючись наверх Щоб перелізти через ворота сходи ламається і Джоел залишається один внизу. Генрі і Сем тікають кидаючи його, а Еллі зістрибує тому до нього. Вибравшись назовні і тікаючи до мосту від позашляховика, вони самі заганяють себе в глухий кут. Міст зруйновано і проходу далі немає. Тоді вони стрибають у воду. А выплывши зустрічають своїх знайомих які їх покинули. Джоел наставляє пістолет на Генрі, але не вбиває його. Далі вони разом рухаються до радіовежі.

 

 

Каналізація

Наша четвірка знайшла подальший шлях через каналізацію. У каналізації раніше жили люди, але всі померли так як ковалики змогли прорватися всередину. Джоел наступає на пастку і група поділяється із-за того що між ними зачинилися двері. Джоел залишається з Семом, Генрі з Еллі. Ковалики як раз активізувалися, намагаємося з'єднатися з другою половиною групи, при цьому вбиваючи заражених. Група з'єднується і ледь рятується від загибелі вибравшись на поверхню.

 

 

Снайпер

По дорозі нам зустрінеться снайпер який буде обстрілювати нас з дому. Підбираємося до нього перебігаючи від машини до машини і забігаючи в будинку між його пострілами. У середньому будинку він і буде знаходитися на самому верхньому поверсі. він нападе збоку тому готуємося швидко тиснути кнопку.

Після з'явиться той самий джип (бронетранспортер) відстрілюємо біжать людей не даємо оточити нашу групу. По самому джипу немає сенсу стріляти чекаємо коли він під'їде і звідти почнуть кидати "коктейлі Молотова". Чекаємо коли вилізе чувак стріляємо по ньому, якщо потрапляємо він упускає коктейлі і машина загоряється, після чого врізається в будинок.

Стоїмо чекаємо за снайперкою приходу заражених, готуємося відстрілювати їх, не даючи підійти до нашої групи. Після чого тікаємо всі разом з дому.

Далі група чекає на інших, радіовежі, хто може прийти, але так і нікого немає. Сем тим часом був покусаний і заразився, але ввечері нікому про це не сказав. Вранці він вже перетворився напав на Еллі, і Генрі застреливает свого молодшого брата. Після чого не витримуючи такого пускає собі кулю в голову.

 

 

 

Гідроелектростанція

Осінь. Вирушаємо далі до Томмі. По дорозі піднімаємо, пістолет з оптикою Ель-дьябло. Після чого висуваємося до гідроелектростанції. Пірнаємо у воду і під водою відламує, невеликий пліт, який спливає і з допомогою якого можемо переправити Еллі на інший берег.

На занедбаному заводі натикаємося на людей. Там і виявляється наш брат Томмі. Люди на заводі вже пообжились і вже шостий раз намагаються запустити поламану турбіну гідроелектростанції. На цей раз їм вдається, але на завод нападають бандити. Відбиваємо їх атаку. Еллі тікає на коні і ми разом з братом Томмі вирушаємо по її слідах.

 

 

По слідах. Університет Колорадо

Еллі втекла і тому вирушаємо за її слідами на конях. По дорозі нам зустрінеться застава бандитів вбиваємо всіх. Після чого повертаємося назад до коней і скачемо далі. На ранчо і зустрічаємо Еллі. З нею відбувається важка розмова в якому Джоел говорить про те, що їх шляхи розходяться і далі вона піде тільки з його братом Томмі. В цей час на ранчо нападають бандити.

Після того як расправимся з усіма бандитами, повертаємося назад. Вже перед самим заводом Джоел передумує і вирішує далі разом з Еллі відправитися в шлях. Томмі розповідає про те, що лабораторія Цикад знаходиться в Колорадському університеті.

 

 

Лабораторія Цикад

Проходимо далі по території університету до лабораторії Цикад. залазимо всередину неї розбиваючи ворота з допомогою сміттєвого бака і підставляючи його до машини щоб залізти в пролом в будівлі. Обшукавши будинок розуміємо, що Цикад тут немає. Прослухавши аудіозапис мертвого, дізнаємося цінний для нас інформацію, а точніше місцерозташування Цикад. Вони повернулися в лікарню Діви Марії в Солт-Лейк-Сіті.

Тим часом бандюги розуміючи, що ми занадто розслабилися в грі і давно не бачили екшену, вирішують напасти на нас. Все йде добре вбиваємо їх по одному. Але зійшовшись з одним в рукапашке, Джоел падає вниз прямо на стирчить штир який проходить його наскрізь. Еллі знімає зі штиря і він ледве живий разом з нею добирається через бандитів до виходу до коня. Трохи пройшовши, Джоел падає з коня.

 

 

Людожери

Зима. Еллі полює на оленя в лісі. Йдучи по його слідах вона все ж його вбиває, але зустрічає двох незнайомців. Вони пропонують обміняти тушу оленя на що-небудь. Вона погоджується обмінятися на антибіотики. Поки один з них бігав за ліками, вона з іншим незнайомцем в будинку відбивається від заражених. Після в розмові з'ясовується, що це група людей з університету, з якими вони вже зустрічалися і воювали Джоел.

Головний дає їй ліки і відпускає, тільки для того щоб простежити за нею. Джоел тим часом лежить без свідомості в одному з будинків в якому вона його сховала. Почувши, що за ними прийшли вона залишає його і намагається втекти на коні відволікаючи інших на себе. Кінь вбивають. І Еллі намагається вибратися з оточення.

Її все-таки ловлять і садять в камеру. У камері вона бачить як вони розрубують трупи людей і потім готують з них собі їжу. Головний намагається переконати Еллі, щоб вона приєдналася до групи. Але вона відмовляється.

 

 

Втеча

Джоел приходить до тями і починає розшукувати Еллі. Він захоплює двох осіб і у них дізнається, де тримають дівчинку.

Тим часом Еллі втікає з полону і шукає вихід з табору. В будівлі її знаходить ватажок банди, ховаємося від нього і намагаючись обійти ззаду (не наступаємо на розбитий посуд) нападали на нього. Після третього двох ударів, він почне пригнется і почне знову шукати нас. Ще раз били по ньому. Після чого в ролі Джоела доходимо до цієї будівлі. А Еллі, тим часом, вбиває ватажка.

 

 

Лікарня Діви Марії. Фінал гри

Весна. З раніше отриманої інформації в університеті Колорадо наші герої знають, що Цикади перебралися в лікарню Діви Марії в Солт-Лейк-Сіті і тепер прямують туди. По дорозі їм зустрічається стадо жирафів одного з яких можна погладити і помилуватися як вони йдуть.

Намагаючись перейти по автобусу через бурхливу воду Джоел разом з автобусом зривається у воду. Еллі стрибає за ним. щоб йому допомогти. Йому вдалося виплисти, а вона тоне. Він витягує її з води і намагається відкачати. Тут з'являється якийсь мужик і вирубує Джоела.

Прокинувшись він бачить поруч Марлін. Вона повідомляє йому, що Еллі встигли відкачати і зараз її готують до операції з вилучення з її мозку грибка. Але грибок можна отримати лише разом з її мозком. Марлін вирішила, що життя Еллі набагато важливіше інших адже це може дати вакцину, здатну впоратися з епідемією.

Джоел категорично не згоден з цим і тому прориваються через охорону Цикад забирає її вже лежить під наркозом з операційної. Марлін намагається його зупинити, але він вбиває її. Після чого в машині, коли вона опритомніла він обманює Еллі і говорить їй про те, що таких, як вона, багато з імунітетом і все це марно і не допомагає. І вони разом вирушають далі на цьому закінчується гра The Last of Us.

 

 

Інші проходження ігор:

  • Проходження Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Проходження страшної гри Outlast
  • Проходження гри Metro: промінь надії
  • Проходження Lost Planet 2
  • Проходження Call of Duty Привиди

 
 1 2