Як безкоштовно полагодити машину в GTA 5 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Як безкоштовно відремонтувати машину в GTA 5
как бесплатно отремонтировать машину в GTA 5

Привіт друзі! Поділюся з вами секретом як в GTA 5 можна швидко нікуди не їдучи, практично моментально, відремонтувати машину на якій ви їдете. Якщо подумати, то здогадатися до цього способу не складно.

Якщо машина розбита просто переключаєтеся на іншого персонажа в грі, після чого возращаетесь назад до персі в машині, після цього ваша машина буде повністю цілою.

Деякі мої передплатники кажуть, що у них нічого не виходить, я не знаю з якої це причини. Але можна зробити трохи по іншому, просто сохраняетесь і починаєте гру з цієї точки завантаження. Після цього ваша машина в GTA 5 буде, як новенька.

Взагалі перемикання між персонажами дуже хороша штука в п'ятій частині ДТА. З допомогою цього можна здійснювати багато різних багів, наприклад швидко забити грошей, так як в грі після перемикання або перезавантаження, багато речей відновлюються або з'являються заново, навіть якщо ви їх вже брали до цього. Наприклад кейси з грошима — хто зрозумів, як це можна використовувати? Якщо не зрозуміли, то можете подивитися в моєму попередньому пості з багом на гроші. Посилання стоїть вище в тексті.

Бажаю удачі у грі!