Набиваємо багато грошей в GTA 5 з допомогою бага | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Набиваємо багато грошей в GTA 5 з допомогою бага
Привіт, друзі! У багатьох іграх разраб спеціально роблять деякі фішки з допомогою яких можна швидко прокачатися: накопичити грошей, отримати нескінченний боєзапас до зброї і так далі. У GTA 5 можна за допомогою невеликого бага при цьому не встановлюючи ніяких програм і чітів наколотити багато грошей.

 

Варіант 1

Знаходимо в Тихому океані підводну лодку на якій валяється кейс з 25 000 $ після того, як його підібрали перемикаємося на іншого персонажа, Знову повертаємося до персонажа під водою і кейс з грошима який ми тільки, що підбирали, знову лежить на тому ж місці. Загалом процедуру можна повторювати скільки завгодно разів. До речі спливати немає потреби, коли перемикаємося між гравцями запас повітря поповнюється. Я так за кілька хвилин швидко заробив 500 000 $ .

Де шукати кейс з грошима, координати на карті:

GTA 5 бесконечные деньги

Кейс 25 000 $

GTA 5 бесконечные деньги

Варіант 2

Знаходимо в море хвіст літака і прямо поруч з ним в водрослях знаходимо інший кейс за нього ми отримуємо + 12 000 $. перемикаємося на іншого персонажа в GTA 5, повертаємося до цього ж місця і знову підбираємо кейс з грошима.

координати де шукати гроші:

GTA 5 бесконечные деньги

кейс з 12 000 $

GTA 5 бесконечные деньги

 

Якщо ви не можете знайти місце ставте хрест на карті так само як на скріншотах, дивіться за орієнтирами куди наводити приціл. Бажаю удачі і багато грошей.