Будинок страху втеча проходження гри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Будинок страху втеча проходження ігри
прохождение игры дом страха побег

Проходження будинок страху втеча

Починаємо проходження гри в кімнаті зі скелетами. Забираємо з полиці склянку, зі скелетів беремо наручники, мотузку, череп з кісткою, підбираємо на підлозі відмичку. Відмичкою розкриваємо замок, відкриваємо двері, коли дівчинка не буде дивитися через решітку. Виходимо в коридор, дівчинка стоїть до нас спиною. В інвентарі з'єднуємо разом череп з мотузкою, у нас вийде палиця з черепом б'ємо нею дівчинку вона зникне. З дівчинки беремо ручку викрутки зі скелета в коридорі залізяку від викрутки, в інвентарі з'єднуємо їх разом.

прохождение игры дом страха побег

У коридорі на стелі знімаємо лампочку з проводами, йдемо до забитої двері, поруч піднімаємо вентиль з трубою. Йдемо далі по коридору до цегельній кладці, поруч з якою йде труба. В інвентарі розбираємо вентиль, вставляємо його в трубу, підставляємо склянку і набираємо в неї рідину.

Прямуємо до забитої двері. Збираємо в інвентарі викрутку і нею ламаємо дошки. На каміні забираємо сірники, в книжковій шафі беремо книгу бачимо внизу сторінки рівняння 5310-2581. Віднімаємо числа вийде число 2729 вводимо його до сейфу за картиною і забираємо всередині синій кристал. Склянкою з водою гасимо вогонь у каміні всередині беремо ключ.

прохождение игры дом страха побег

Відкриваємо ключем з каміна двері поруч зі скелетом. Потрапляємо в кімнату з іскристим телевізором. Піднімаємо гирю в кутку і відмичку на підлозі. В інвентарі розбираємо лампочку з проводами, вставляємо проводу в телевізор. У телевізорі бачимо страшне обличчя і знак який вказує вгору на напис, якщо перевернути телефон, то побачимо число 1507.

прохождение игры дом страха побег

Прямуємо в іншу кімнату, в кінці коридору, використовуємо відмичку, щоб відкрити двері. Всередині дзеркало з трьома свічками, підбираємо поруч відмичку, запалюємо свічки сірниками, натискаємо на дзеркало і переміщаємося в потойбічний світ.

прохождение игры дом страха побег

Йдемо по коридору до повішеного людини, забираємо поруч з ним факел і розкриваємо двері відмичкою, потрапляємо в кімнату з каміном, де ми уже були. Підпалюємо факел у каміні. На каміні в кутку стоїть череп, трубою розбиваємо його і отримуємо зелений камінь. Поруч із шафою варто привид дівчини, наводимо на неї синій кристал, вона зникне залишивши на підлозі, замок. Вирішуємо пазл розставляючи числа по порядку з 1-15. відкриється схованку в підлозі, забираємо червоний камінь.

прохождение игры дом страха побег

Якщо вставити факел тому з повішеним то побачимо в якому порядку треба вставляти камені. Йдемо коридором до дверей з кодовим замком, вводимо в нього код, який ми бачили над телевізором 1507. Забираємо жовтий камінь на підлозі. Повертаємося назад до дзеркала, щоб переміститися в нормальний світ.

Йдемо в кімнату з каміном і в підлозі, де ми вирішували пазл з числами, забираємо блакитний камінь і патрони. Знову йдемо до дзеркала і переміщаємося в потойбічний світ. Поряд з повішеним людиною вставляємо в двері всі чотири каменю. Заходимо всередину кімнати з телевізором. У кутку стоїть привид чоловіка, наводимо на нього кристал. Привид зникне а наш кристал стане жовтим. Скидаємо картину зі стіни беремо за нею ключ.

прохождение игры дом страха побег

Повертаємося через дзеркало в нормальний світ. Йдемо в розлом в цегельній кладці, відкриваємо нещодавно знайдених ключем двері. В інвентарі з'єднуємо гирю і наручники разом підвішуємо наше споруду до люстрі щоб вона не піднімалася тому. Проходимо відкрився прохід.

Між картинами беремо рушницю, заряджаємо його в інвентарі патронами, і відкриваємо двері в яку хтось ломиться, стріляємо в мерця. Йдемо далі в кімнату, в якій тільки. що був мрець. Під килимом піднімаємо ключ, відкриваємо їм шафа в якому є інший прохід в кімнату.

прохождение игры дом страха побег

Всередині кімнати два скелета на дивані, вставляємо лампочку в світильник, на підлозі відобразиться код 5796. Біжимо до клітки, де стоять два примари дівчина і чоловік вводимо цей код, використовуємо на них кристал. З примар вони стануть нормальними, а ми отримаємо ключ. Біжимо в кімнату, де взяли рушницю і зліва відкриваємо ключем двері, залишаємо будинок страху.

Кінець проходження будинок страху втечу.