Проходження Castlevania Lords Of Shadow 2 | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Castlevania Lords Of Shadow 2
прохождение Castlevania Lords Of Shadow 2

Пролог

Замислене восседание на троні Гэбриеля Бельмонта, порушує якийсь шум за воротами. В тронний зал увірвалися кілька озброєних лицарів. Освоюємося в управлінні, щоб зрозуміти механіку. Після чого починаємо тренувальний бій з ворвавшимися. Ставимо блок і контратакуем ворогів. Коли один з лицарів підніме вгору меч і потім різко кинеться на нас виставляючи вперед його клинок, ухиляємося від його атаки. (клавіша відходу в бік + блок)

У оглушенных супротивників можна випити кров, для цього потрібно підійти до нього і натиснути кнопку F, коли два кола зійдуться разом натискаємо ще раз цю кнопку, наш герой трохи поповнить своє здоров'я. Використовуємо інше наша зброя «Меч Безодні» -витягають життя ворогів і поповнює наше здоров'я при кожному ударі та «Кігті Хаосу» -руйнують броню ворога.

Після тренування бою виходимо із залу, шлях далі можна побачити зграї кажанів. Застрибаємо на решітку перестрибуємо з решітки на іншу сторону над проломом, лорд зірветься реагуємо, коли кола зійдуться разом, щоб встигнути вхопитися, пролазимо далі зістрибує на підлогу.

 

Паладин

паладин

Найкращою зброєю проти Паладина є батіг, якщо у нас залишилося мало життів то використовуємо меч, щоб поповнити їх. Коли у нього на мечах з'являються два червоні кола, він буде атакувати нас два рази поспіль, всі ці два рази ухиляємося від його атаки і знову нападемо на нього. Коли він знаходиться від нас далеко, то пускає в нашу сторону хвилю вогню, від якої можна просто піти, якщо вчасно відреагувати або ухилитися.

Коли у паладина залишиться половина життів він піде, а лорд стрибне на руку Титану. Боремося з новими противниками. Титан за наказом паладина розгорне руку і почне нею бити в замок. Тримаємося за його руку і під час ударів, коли будуть сходитися кільця натискаємо клавішу, щоб не зірватися з руки. Після ударів ухиляємося від пострілів паладина. Нагорі нам треба розбити три заклепки, для цього спеціально направляємо постріли паладина в них. Ліземо вгору ухиляючись від пострілів і проскакуючи через шестерні титану.

Видершись нагору боремося з постійно з'являються лицарями, і направляємо постріли паладина ще дві заклепки. Коли заклепки будуть зірвані, підходимо до залізниці пластині і відриваємо її. Попереду будуть ще крутяться шестерні, проскакуємо їх, стаємо на останньому колі, чекаємо коли він прокрутиться вниз разом з нами, стрибаємо на стінку чіпляючись за неї. Забираємося на ще один майданчик. Даємо паладину відстрелити три заклепки, після чого руйнуємо голову титану.

Знову боремося з паладином. Коли він пускає свою зброю по підлозі горизонтально — подпрыгиваем, коли вертикально — ухиляємося. Під час близький атаки ставимо блок і наносимо йому сильну атаку — кілька ударів одночасно.

 

Науковий центр. Корпорація Биоквитек

 

Через багато років

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Після пробудження йдемо по вулиці за міражем, там на нас нападе монстр, боротися з ним марно, він все одно нас переможе і ми опинимося на землі. Після того. як очухаемся в приміщенні з сім'єю, випиваємо їх кров. Після бесіди з Зобеком вирушаємо через портал в фармакологічну клініку.

 

Корпорація Биоквитек

Піднімаємо ворота, побачимо червоне підсвічування, над закритими дверима, стріляємо в неї кинджалом тіней (клавіша «X» вибір умінь клавіші 1.2,3), проходимо в будинок. Усередині знаходяться Голгофианские варти, підходимо до скопищу щурів (F) перетворюємося на одну з них. Проходимо стражника і в іншому тіньовому порталі знову перетворюємося на Дракулу. Підбираємося до стражникові за спиною і опановуємо їм ( F) і відкриваємо двері.

Заходимо в камеру натискаємо важіль щоб закрити шлюзові затвори, проходимо дезінфекцію. У залі стоять два стражника вибираємо рой кажанів (вибір умінь клавіші 1,2,3,), направляємо їх на охоронця, інший, який стоїть біля сходів підбіжить до нього. Після чого ліземо на сходи, праворуч пробитий провід б'є струмом, вибираємо момент коли він перестане видавати струм і швидко стрибаємо. В іншому приміщенні йдемо до галюцинації.

 

Крило Бернхардов

 

У стародавньому замку, в місці де буде розламана гвинтові сходи, піднімаємося наверх, де буде знаходитися темна хмара, чіпляючись за предмети. В крилі замку, йдемо до великого важеля натискаємо його, як бачимо кров блокує механізм — стріляємо в неї тіньовими кинджалами. Прямуємо в зал, на протилежній стороні побачимо хлопчика. Перестрибуємо з люстрам, розгойдуючи їх, ходячи взад і вперед. Лорд поговорить з хлопчиком і зрозуміє, що це Тревор.

Йдемо куди пішов хлопчик, перебираємося через зруйноване приміщення до коридору. Готуємося, підлога коридору почне падати під нами, біжимо вперед стрибаючи і чіпляючись в потрібний момент.

 

Кам'яний голем

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Як тільки ви візьмете меч безодні, з'явиться кам'яний голем. В залі будуть стояти статуї краще їх зруйнувати щоб вони не заважали в бою ухилятися від атак. Б'ємо його по нижній частині тіла, де у нього видно артерія (червона кров), коли він тупотить ногою то від нього виходить хвиля крові і повертається назад, перестрибуємо її. Якщо голем мчить на нас то ухиляємося ліворуч або праворуч від нього.

Коли у нього залишиться трохи менше половини життів він стане жовтим підбігаємо до нього і взаємодіємо, щоб лорд наніс йому удар в центр грудей. Після цього його артерія переміститься на верхню частину тіла. Тепер подпрыгиваем і б'ємо його верхньої частини тіла. Коли його молот засвітиться червоним або він пустить за нами по підлозі кров, ухиляємося від атаки, відходячи весь час в сторону. І краще всього постійно бігати навколо нього. Коду з голема випадає сфери магії безодні, притягуємо їх до себе (Q). Наприкінці наносимо йому останній удар.

 

Білий вовк

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

В голові голема беремо, камінь безодні. Тепер можемо у водоспад кинути снаряд безодні і заморозити його, для цього вибираємо клинок і снаряди. Піднімаємося наверх по крижина. Добираємося до наступного залу в якому Лорду треба буде захиститися Тревора. Б'ємося з нашими колишніми підлеглими. Коли один з вампірів буде вистачати Тревора, відразу ж б'ємо вампіра. Після перемоги хлопчик дасть медальйон білого вовка. Цей медальйон потрібен для того щоб переміщатися в реальний світ і в замок. Використовуємо медальйон, з'явиться білий вовк йдемо за ним.

 

Знову опиняємося в науковому районі. Зістрибує вниз, б'ємося з вампірами. Заморожуємо воду забираємося з нею щоб потрапити в інше приміщення корпорації. Знову заморожуємо воду в місці, де крутиться вентилятор, перетворюємося в щура, пролазимо щілину поки вентилятор заморожений. Біжимо по вентиляції, вогонь перестрибуємо, проходимо по вузькій стежці воду під електрикою. Виходимо в іншому приміщенні, в якому варто голгофианский вартовий біля дверей.

Пацюком поруч з ним забегаем в іншу вентиляцію пробігаємо обрізаний провід під напругу, перегрызаем провід. Страж викличе техніка. Йдемо до них, направляємо в стража рой кажанів, і підбігаємо до опановуючи техніку їм. Підходимо до пристрою з іншого боку дверей, проходимо ідентифікацію особистості. Заходимо в лабораторію з вченими, після того як вони мутують і стануть одержимими боремося з ними.

 

Раїса Волкова

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Раїса Волкова — Дівчина моєї мрії

Раїса дуже швидко переміщається і з нею важко боротися. Сповільнюємо її, для цього вибираємо меч безодні і стріляємо в неї снарядами безодні, щоб заморозити і сповільнити. Тоді вона відірве дроти і почне бити ними і притягувати нас, перемикаємося на хлист. Якщо вона притягує нас до себе, реагуємо і натискаємо на кнопку, коли два кола зійдуться разом. Намагаємося триматися від неї подалі і стріляючи кинджалами тіней, при цьому ухиляючись від атак і заходячи за спину.

Якщо вона випускає навколо себе електрика, намагаємося якомога далі відійти від неї. Коли вона розтане знову почне швидко переміщатися знову заморожуємо її снарядами безодні і продовжуємо бити. Коли переможемо перемістимося через портал в палац Зобека.

 

Місто проклятих

 

Зобека ми не застанемо, зате побачимо Тревора і перемістимося в місто проклятих, повертати кігті хаосу. Йдемо у великій ліфт натискаємо важіль, вхід в який ми зайшли закриється, відкриється інший, йдемо туди. Нас зустріне Евріала і попередить про те, що наші послушники більше нам не поклоняються а сила хаосу знаходиться у медузи. йдемо в зал із зберігачем підземелля.

 

Зберігач підземелля

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Навколо зберігача бігає багато підземельних міньйонів, б'ємо спочатку їх, намагаючись не вступати в ближній бій із зберігачем. Коли він вистачає одного з поплічників, готуємося ухилятися, так як він шпурне його в нас. Після того як всі міньйони будуть знищені, зберігач тараном побіжить на нас ухиляємося від нього. Він вріжеться в стінку головою і застрягне там, в цей час довбаємо його ззаду. Також коли він йде на нас розмахуючи молотом, відходимо від нього, він зупиниться щоб перевести подих у цей час знову б'ємо його ззаду.

Він знову буде викликати міньйонів б'ємо їх, але коли він врізається тараном у стіну переключається на нього. Після перемоги він віддасть нам ключ від в'язниці. Використовуємо його вставивши в пристрій після чого прокручуємо барабани щоб відкрити ворота йдемо туди.

Зліва від нас якщо перейти лавину буде вівтар для виклику білого вовка. Але нам треба поки що йти вперед до медузі Горгону. Застрибаємо на скелю з неї стрибаємо і чіпляємося за велику ланцюг, потрібно швидко стрибати вгору по ній і перестрибувати на балку поруч чіпляючись за кільце, інакше ви разом з нею сползете вниз, і так знову чіпляючись вище ще за одне кільце. Перебираємося на іншу сторону тепер спускаємося з іншого ланцюга вже вниз. Зліва нижче буде кільце, за яке чіпляємося і ліземо вже у 3 ланцюгам за ним швидко перестрибуємо на уступ ліворуч.

Попереду будуть труби з яких виходить вогонь спочатку з'являється пар (пар не страшний), що попереджає, що скоро вийде вогонь по них перестрибуємо на іншу сторону. Добираємося до наступного залу боремося з підземними миньонами і прямуємо до медузи.

 

Чупакабра

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Доходимо до пристрою яке розставляє 4 прозорих дзеркала, робимо місток перед собою, підходимо до укладеної Чупакабру. Він погодиться нам допомогти тільки в тому випадку якщо ми його звільнимо. Нам треба перебратися на протилежний бік, щоб спочатку опустити клітку з Чупакаброю.

1. Для цього будуємо прямий міст з платформ пробігаємо до наступного точці

2. Від цієї точки пускаємо дві платформи прямо і дві наліво, підбігаємо до важеля і натискаємо, клітка з Чупакаброю опуститься

3. Повертаємося назад до пристрою пускаємо заркала прямо від себе, проходимо до наступної точки (клітка повинна бути зліва від нас)

4. Тепер вліво відправляємо платформи прямо до клітки Чупакабри.

5. Тепер нам треба доставити клітку до зломщика. Підтягуємо клітку до себе після чого пускаємо три платформи вперед і одна з кліткою вправо. Пробігаємо до іншої точки, пускаємо клітку зліва від себе до зломщика.

Після звільнення Йоду Чупакабра відкриє нам шлях далі. Йдемо тунелем з лавиною виливаючи кров Дракули

 

Гарпії

Йдемо по коридору нас відразу ж атакує гарпія, коли зімкнуться кола готуємося натискати кнопку. Гарпій потрібно бити в повітрі. Для битви з ними добре підійдуть прокачані здібності «Повітряний хлист», і «Гільйотина». Також у гарпій можна стріляти снарядом безодні, щоб заморозити їх і вони падали на землю. За великий ланцюга переходимо на іншу сторону боремося ще з трьома гарпиями. Стрибаємо на стовп з нього на стіну перебираємося на інший балкон.

Там нас вже чекають двоє охоронців підземелля. Намагаємося триматися від них на відстані завдаючи шкоди своїм хлистом і кинджалами тіней. Після їх смерті забираємо у них два ключа, і використовуємо щоб відкрити прохід далі. Йдемо в зал зі статуєю лицаря в центрі, натискаємо на меч, відкриється сходи ведуча вниз, забираємо свої кігті хаосу. Після чого падаємо вниз до медузі Горгону.

 

Медуза Горгона

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Перед початком бою бос виставить перед нами стіну, розбиваємо її кігтями. Після чого можна бити підстрибуючи бити по обличчю саму медузу, але довго в повітрі не можна її бити або вона постійно буде бити нас рукою від чого швидко будемо втрачати життя. Або ж піти іншим шляхом позаду нас її щупальця розвертаємося і б'ємо по ним встигаючи при цьому вистачати випадають сфери магії хаосу. Медуза в цей час постійно буде плювать нас вогнем, можна просто ухилитися і не вставати на червону землю.

Як тільки у Горгони залишиться менше половини життя, вона вдарить рукою в підлогу, в цей час заморожуємо її руку снарядами безодні. Після чого по руці забираємося на голові медузи, намагаючись ухилитися від її руки, якою вона буде намагатися вас скинути. Діставшись до голови вона проковтне Лорда. Тикаємо на кнопку, щоб відкрити їй впасти.

Знову б'ємо їй за щупалець ухиляючись від атак. Тепер вона може ще поглядом направляти на нас промінь, якщо будемо стояти довго центрі перетворимося на камінь. Тому просто йдемо з центру. Коли вона поставить іншу руку заморожуємо її, але вона перетворить передпліччя в камінь, перемикаємося на кігті і розбиваємо камінь. Забираємося до голови вдаряє в око.

Коли медуза нас скине остання голова відкриє пащу запускаємо їй прямо в горло снаряд безодні. У скам'янілому серце медузи беремо камінь первозданного хаосу. З'явиться нова можливість з пазурів хаосу пускати бомби хаосу в предмети руйнуючи їх. забираємося з медузі наверх добираємося до ліфта, по дорозі можна заглянути в магазин Чупакабри, після чого йдемо до вівтаря,викликаємо білого вовка і повертаємося в реальний світ.

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

 

Центр міста

Вийшовши з міста проклятих опиняємося в підземній парковці машин, піднімаємося на ліфті до Зобеку. Поспілкувавшись з ним Лорд повинен знайти протиотруту проти розповсюдилася зарази і повернути Раїсі Волкової людський вигляд, щоб прочитати її думки. Знову спускаємося на ліфті в підземну парковку боремося з одержимими. Бомбою розбиваємо двері, нагорі в стелі стріляємо в систему пожежогасіння, поллється вода і загасить вогонь. Йдемо до ліфта який виведе нас на вулицю.

На виході нас вже чекають 4 одержимих, боремося з ними. Йдемо далі по мосту, вбиваємо ще кількох одержимих, заходимо в книжковий магазин, перетворюємося в щура проходимо через вентиляцію в іншу кімнату, піднімаємося на другий поверх по шафі, зістрибує вниз знову опиняємося в науковому районі.

Пробиваємося через одержимих, біля фонтану з під землі повилазить багато монстрів, расправляемся з ними. Праворуч буде генератор а над ним іскристий провід, выстреливаем в нього тіньовим кинджалом, щоб відключити струм. По трубах на стіні проникаємо всередину будівлі.

 

Психлікарня

Лорд закриє двері і включиться душ для дезінфекції. Через коридори доходимо до завалу руйнуємо його через верх пробираємося в іншу кімнату, перетворюємося в щурів, ліземо у вентиляцію і дірку в підлозі. Там обходимо одержимих щоб вони нас не затоптали знову перетворюємося на Дракулу. Знищуємо монстрів, спускаємося вниз по сходах.

У підвалі боремося з новими монстрами, у них щити тому спочатку кігтями ламаємо броню після чого можна бити будь-якою зброєю. Заморожуємо вогонь, проходимо, крутимо вентиль йдемо до важеля запускаємо генератор, включиться освітлення і відкриється двері. йдемо через разом в інші приміщення лікарні. Надаємо в головному вестибюлі лікарні, б'ємося ще з одними монстрами, піднімаємося по сходах йдемо до вантажного ліфта.

Вийшовши з лікарні перед нами буде велика відкрита площадка зістрибує на неї, б'ємося з одержимими, чекаємо приходу бійців правопорядку у вигляді бабок, б'ємося з ними, пробиваємо захист кігтями після підстрибуючи в повітрі наносимо їм удари. Йдемо через дірку в решітці до вимикача, запускаємо електрика, щоб відкрити двері. Йдемо на вулицю боремося з ворогами підходимо до люка в каналізацію.

 

Фармакологічна компанія

Через каналізацію проникаємо в фармакологічну компанію, добираємося до замороженої двері розбиваємо лід бомбою хаосу, натискаємо важіль, проходимо дезінфекцію йдемо далі. Зістрибує вниз на решітчасті платформи йдемо по коридорах знищуючи одержимих. Виходимо у великий зал вежі, ліземо вгору в центрі по трубах уникаючи струму і пара. Далі піднімаємося на міст, де нас вже чекають вороги.

 

Контейнери на рейках

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

На мосту в нас здалеку буде стріляти боєць, можна заморозити на час. Добираємося до вежі корпорації, праворуч двері, выстреливаем кинджалами тіней з лівої та правої її сторони, тоді вона відкриється. Заходимо в величезний ліфт їдемо на ньому.

Потрапляємо в місце де на рейках перевозяться великі залізні контейнери. Зліва піднімаємося по стіні, чекаємо коли під'їде контейнер стрибаємо і чіпляємося за нього, спускаємося вниз на контейнері щоб нас не скинуло вниз разом з'єднання рейок. Коли над нами будуть проїжджати інша лінія контейнерів зістрибує на один з них, і швидко ззаду. Доїжджаємо до землі зістрибує на неї.

 

Залізничний потяг

 

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Відкриваємо великий люк, стрибаємо вниз, перед дверима стоять два вартові, пускаємо рой кажанів в далекого варта, коли другий відвернеться на нього і повернеться до нас спиною підбігаємо до нього ззаду і опановуємо його тілом, проходимо ідентифікацію у двері.

Виходимо до поїзда, зліва стоїть вартовий пускаємо в нього кажанів застрибаємо на сходи і по трубах ліземо далі. Страж почує шум піде перевіряти що сталося, підбираємося до нього за спиною і опановуємо їм і відкриваємо решітку. На вході в поїзд стоять ще два варта знаходимо портал, перетворюємося в щурів і через щілину між ними проникаємо всередину, в порталі повертаємо вигляд Лорда.

Після того, як поїзд поїде на поїзді на нас нападе Солдатів Сатани. Битва буде не довгою, коли він кине Дракулу в вагон, швидко стрибаємо у вікно праворуч поки вартовий не почав стріляти в нас, ліземо вздовж вагона і сходами збираємося на верх біжимо назад, де билися з Солдатом Сатани. Страж почне стріляти в зчеплення вагонів щоб від'єднати вагони з нами. Запускаємо в нього рой кажанів, і стрибаємо до нього.

Варта вигляне і його знесе стовпом, знову ліземо вздовж вагона до сходів, піднімаємося на дах вагона. Нам покажуть. що попереду небезпека — світлофори які можуть нас скинути з даху, з лівої сторони вагона спускаємося по сходах і застрибаємо у вікно всередину. Всередину зайде страж, чекаємо коли він повернеться до нас спиною опановуємо їм і відкриваємо двері.

Знову боремося з Солдатом Сатани, чекаємо коли він втече. У вагоні навпроти стоїть вартовий, пускаємо в нього кажанів, чіпляємося за уламок, двері і знову ліземо по стіні вагона тікаючи від куль. Залазимо на дах вагона і ухиляємося від світлофорів.

 
 1 2

Проходження Castlevania Lords Of Shadow 2
 

Солдат Сатани

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Падаємо в вагон босом, і вченими. Ухиляємося від його атак коли його зброю спалахує червоним колом або отбегаем від нього коли він тупотить. В іншому мутузим його, якщо закінчується здоров'я у кутку стоять вчені, яких можна використовувати, як підгодівлю для Дракули -поповнення здоров'я. Після перемоги Дракула вистрибне з поїзда. а поїзд розіб'ється.

 

Площа перемоги

Після аварії поїзда до нас на допомогу прийде охоронець Зобека. Йдемо разом з ним до залу з одержимими боремося з ними. Монстра який зверху буде кидати гранати, можна заморозити на час поки розбираємося з іншими.

Перед нами буде прохід в якому висять обрізані дроти під напругою. Натискаємо важіль, просимо охоронця щоб він потримав важіль. Йдемо через прохід відриваємо жовті дроти, щоб тепер охоронець міг пройти за нами. Йдемо далі по шляху нам зустрінуться вже одержимі з Солдатом Сатани, знищуємо їх, після смерті солдатів вибухне тому отбегаем від нього або перестрибуємо хвилю.

Застрибаємо на трубу, подаємо руку охоронця, закидаємо його на іншу решітку і так далі. Після чого перекидаємо його через грати, від відкриє із зворотного боку її. потрапляємо в напівзруйновану будівлю. Охоронець скаже, що він потрібен Зобеку і залишить нас (В цей момент у мене виникла думка: «А навіщо ти тоді взагалі потрібен?») Ліземо вгору по балках, вискакуємо у вікно в невеликий провулок, підходимо до решітці до нас підбіжить Тревор.

 

Лігво Кармиллы

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Тревор перенесе нас в лігво Кармиллы. Йдемо в зал. Кармилла обдурить Лорда і отруїть його своєю кров'ю після чого покине його залишивши кривавих скелетів. Тепер при отриманні шкоди у нас буде все менше життів і при повному заповненні отрутою наш герой загине. Одному скелету ламає кігтями хаосу щит, для цього можна стредять в нього бомбами. У ближньому бою з ними важко боротися. Тому перемикаємося на батіг і намагаємося тримаючись на відстані бити по них. Після смерті вони перетворюються в калюжу крові і можуть знову відродитися, просто не встаємо в цю калюжу.

З'явиться Марія, Лорд вип'є її кров. Після чого з'явиться Кармилла з ліхтарем у руці. Нам треба активувати 4 хреста в різних кімнатах, щоб відкрити ворота. Ховаємося від неї намагаючись не потрапити в світло ліхтаря. Вона буде деактивувати хрести тому нам знову доведеться їх активувати. Заходимо у відкриті ворота, аткивируем ще один хрест в центрі, відкриється прохід попереду.

Йдемо по мосту, бачимо дві копії Марії, нам треба вибрати яка з них справжня. Дівчина яка підтримує нас і віру в себе промовляючи слова «Глибоко всередині ти знаєш правду», Дотримуйся свого серця» «Я в тебе вірю» і є справжня Марія.

 

Кармилла

Бос знаходиться у сфері, вона атакує кількома способами: різко налітає на нас кулею, можна просто відхилитися в бік, пускає електричну хвилю навколо себе (перед цим люто кричить), можна перестрибнути або відійти назад. Кожен раз перед атакою вона починає говорити чи кричати, тому можна зрозуміти коли вона збирається це робити. Також вона викликає двох помічників. Не звертаємо на них уваги, вони потрібні нам лише якщо нам треба поповнити життя або магію хаосу, зосереджуємося на самому боссе. Б'ємо її сферу кігтями хаосу.

Після того як сфера буде зруйнована, вона знову відновить її. Безперервно б'ємо сферу кігтями якщо вона від нас далеко кидаємо в неї бомби хаосу, не даючи їй схаменутися і наносити свої удари, коли сфера стає оранжевого відтінку, то це означає, що ви все робите правильно і захист поступово руйнується. Після того як сфера буде розбита Кармилла почне переміщатися туманом постійно втікаючи від нас. Заморожуємо її снарядами безодні після чого б'ємо, не варто цього робити кігтями, інакше вона буде дуже швидко розморожуватися.

Коли ви виб'єте досить з неї життя вона зробить багато своїх клонів, а в підлозі постійно будуть електричні кола, перестрибуємо їх і б'ємо всіх клонів. Після цього над нею з'явиться демон, який схопить Лорда. Використовуємо здатність Кармиллы перетворюватися в туман, щоб звільнитися. Після цього проникаємо в клітку до Марії і випиваємо її кров. Наш запас здоров'я поповниться.

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Повертаємося на арену до боса. Тепер використовуємо тіньової хлист, щоб тримати від неї на відстані. Коли з'являється демон, то він пускає в нас дві хвилі блискавок від яких просто ухиляємося або ж якщо ми поруч він б'є нас руками, в момент коли з'являються коло на обох руках, перетворюємося в туман. Після цього біжимо назад звідки прийшли.

 

Площа перемоги. Протиотруту

Продовжуємо наш хід у пошуках протиотрути. Ми на тому місці, де зустріли Тревора і перемістилися до Кармилле. Тепер у нас є здатність перетворюватися в туман, проходь через грати далі. Нагорі над нами є решітка, туманом проникаємо через неї нагору. в іншому приміщенні забираємося ще вище і знову проходимо через решітку, в стіні під стелею.

На виході побачимо як боєць правопорядку кине міну, туманом проходимо міну або кидаємо в неї кинджалом тіней, тоді міна деактивується на деякий час, повністю можна знищити бомбою хаосу. На площі боремося з бійцями і одержимими. Застрибаємо на машину потім на ріг будинку і по вивісці перебираємося через стіну, заходимо в підземну парковку, через ґрати в підлозі просачиваемся ще нижче на іншу паркування. Включаємо електрика, їдемо на ліфті.

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

навіть між простим ученим і Дракулою може виникнути любов )))

Виходимо в головному будинку, зі зламаними сходами. Просачиваемся через ґрати запускаємо електрика в нижній частині будівлі, тепер нам треба діяти дуже швидко поки є електрика і в цей час, ворогів бажано ігнорувати пробігаючи повз них. Піднімаємося на другий поверх до ліфта проникаємо в нього туманом, піднімаємося на поверх вище. Через ґрати в підлозі просачиваемся вниз. піднімаємося в іншу частину поверху, біжимо до наступного ліфта, піднімаємося ще на поверх вище. Йдемо в прохід зліва.

Бачимо лабораторію в якій є протиотрута перед якою стоїть вартовий. Пацюком перебігаємо через дірку до лабораторії. Перетворюємося тому в Дракулу, в цьому ж місці стоїмо чекаємо, коли вийде вчений, опановуємо його тілом, проникаємо в лабораторію. Після отримання антидоту переміщаємося через портал Зобека.

 

Раїса Волкова, дочка Сатани

 

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Цей бос має кілька атак: просто кидається на вас, — ухиляємося від цієї атаки, пускає дві хвилі вогню — потрібно два рази ухилитися від них. Притягує нас до себе в пащу — тоді натискаємо кнопку яка показана на екрані щоб звільнитися. Проти неї краще всього використовувати тіньової батіг, щоб триматися на достатній відстані. Коли вона вистрибує на камінь вона починає стріляти по нас зверху шквалом снарядів, тікаємо від них по колу.

Від її торнадо я не знайшов спосіб ухилитися тому, коли потрапляємо в нього просто натискаємо зазначену кнопку, щоб звільнитися. В кінці бою Лорд в повітрі розпиляє дочка Сатани. і після бою перенесеться в башту

 

Обозревательная вежа. Дзеркало долі

Пробираємося по дошках і балам вздовж веж. Забираємося в кінці шляху на високу вежу. Лорд зірветься і йому на шляху зустрінеться церковник братства, який закличе інших воїнів і одного важкого. Розбираємося спочатку з простими, після чого важкого ламаємо броню кігтями, і б'ємо його батогом намагаючись триматися на відстані. Далі боремося з ним і знову покликаними воїнами. Церковник стріляє здалеку і лікує своїх воїнів. Спочатку розбираємося з воїнами, коли їх залишиться мало або жодного б'ємо церковника не даємо йому лікувати решти воїнів.

 

Сади

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Заходимо всередину головної вежі, там в центрі залу Тревор грає за столом. Поговоривши з ним Лорд отримує завдання зібрати осколки Дзеркала долі. Йдемо з залу через міст, б'ємося з воїнами заходимо в лругой замок в скалі натискаємо важіль, щоб відкрити двері. Йдемо по саду до Агрея брата Пана.

Нас закривають в саду разом з Агреем, який полює на нас, довго не перебувати на одному місці, інакше він по запаху знаходить нас. На червоні листя на підлозі не можна наступати, але можна в деяких місцях чіплятися за кам'яні клумби. Також можна стріляти кинджалами в дзвіночки щоб відвернути увагу Агрея на них і пролітати листя з допомогою туману, так як якщо просто перестрибувати

Лорд все одно зачіпає листя і саздает шум. Також якщо він виявить нас і почне мукати відразу ж стаємо туманом і відлітаємо від нього куди-небудь за укриття. Добираємося до пристрою відкриваємо двері в ліфт, проскальзываем в ліфт. А взагалі Агрей маленько «Кран», можна прямо поруч з ним літати у формі туману і він нічого не може в цей час зробити і не бачить нас -так що використовуйте це.

 

Бій з Агреем

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

1000 досвіду за курку гриль не слабо так!

Вибираємося на великий майданчик бачимо сову, вона постійно від нас летить. Її можна заморозити або ж вистрілити в неї бомбою хаосу, побачимо, як вона перетвориться в «гарячий» і за це отримаємо 1000 досвіду. Замороження не знаю отримаємо вви т або н ет.

З'явиться бос. Коли він із списом, то може тараном атакувати нас, просто ухиляємося, може бити нас здалеку списом навколо палиці з'являються червоне коло, в цей час стаємо туманом, і кругова атака можна відскочити від нього, поставити блок або ж стати туманом.

Коли він бере два меча в руки, то може атакувати в лоб, ухиляємося кидати мечі по колу можна просто зайти в центр або відійти назад на достатню відстань. Коли він з мечами найкраще перемикатися на хлист щоб триматися від нього трохи на відстані і якщо йти від атак. він постійно ставить блок, тому б'ємо його серією коротких ударів і відступаємо від нього. Після бос спробує сховатися, Лорд стрибне за ним, готуємося натискати кнопку, при синхронізації кіл. Біжимо назад у зал віддавати перший фрагмент Дзеркала долі

 

Старий театр

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Віддавши фрагмент дзеркала йдемо в наступну локацію, натискаємо важіль в центрі залу, можемо пройти випробування ляльковода, за першу перемогу отримуємо 150 досвіду, за другу вже 500 досвіду, за третю 2 споживаних зілля, за четверту всі 4 зілля.

Виходимо на мороз боремося з воїнами братства. Нам треба забратися вгору до входу підходимо до основи, крутимо його явиться драбина нагору, піднімаємося по ній, заходимо всередину. Нас вже чекають три бійця з щитами, боремося з ними. Йдемо в головний зал театру, перед сценою.

З правого боку перед сценою забираємося в ложі театру зістрибує в дірку перетворюємося на щура, за вентиляції виходимо в зал, йдемо до іншої вентиляції, потрапляємо до механізму, який стріляємо бомбою хаосу щоб його запустити. Знову стаємо пацюком, з правої сторони від механізму буде лаз йдемо по ньому. Навпроти нас буде прямий коридор з постійно вискакують поршнями, пробігаємо їх, далі перегрызаем провід. Вибігаємо в театр і біжимо до порталу щоб повернути вампірський вигляд, натискаємо рубильник біля сцени.

Дивимося і слухаємо розповідь, ляльки, і розставляємо декорації і персонажів на сцені по мірі того, як вони виникають в оповіданні:

  1. Ляльковод
  2. Майстерня
  3. Вальтер Бернхард
  4. Замок
  5. Демон
  6. Театр
  7. Дитина

 

Бій з Ляльководом

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Забираємо серце на сцені. Лорд вставить його в ляльковода, після чого той перетвориться на нашого ворога. Ляльковод почне на нас нацьковувати своїх ляльок. Перша лялька б'є нас своїм великим списом, і стрибає на нас. Тримаємося від нього на відстані, використовуємо для цього хлист, і кидаємо те, що робимо в нього бомби хаосу, коли він стрибає до нас йдемо в сторону. Коли впораємося з першою лялькою спуститься сам ляльковод на своїй машині, подпрыгиваем і б'ємо його в повітрі в ближньому бою. Він буде бити нас руками, чого цілком легко ухилитися якщо просто вчасно підстрибувати.

Бос викличе дракона, який може пускати феєрверки в які намагаємося не потрапляти і якщо що перестрибувати, А бажано обійти по колу і атакувати з іншого боку де їх немає. Також він може бити об землю, пускаючи хвилю яку можна перестрибнути і вогонь від якого ухиляємося. Від дракона теж тримаємося на відстані орудуючи хлистом. Коли він впаде бомбою хаосу выстреливаем йому в мову. Знову спуститься ляльковод, сходимося з ним в ближньому бою і намагаємося весь час бити його в повітрі.

Після цього бос буде ходити на своїй машині кидаємо те, що робимо йому в голову бомби хаосу і тримаємося на відстані, коли він падає підбігаємо до голови і б'ємо її. Так, ще магію завжди можна поповнити, якщо прокрутити червону котушку в лівій частині театру. Відносимо другий фрагмент Дзеркала долі Тревору.

 

Район мистецтв

Йдемо через центр мистецтв район

Поговоривши з Зобеком, вирушаємо шукати посланника, виходимо на паркуванні машин, нас там вже чекають солдати Сатани. Вирубуємо солдатів, їдемо на ліфті в центр міста. Перед мостом, куди ми вже ходили повертаємо направо і біжимо вздовж колон до великих червоних труб, вбиваємо одержимих. забираємося наверх на міст з решіток, просочуючись туманом через перешкоди. Добегаем до решітки за якою працює вентилятор, перетворюємося в туман нас поривом вітру від вентилятора затягне наверх.

Піднімаємося по сходах нагорі нас чекають бійці правопорядку, даємо їм в «щі». заходимо у велику трубу потоком вентилятора і туманом піднімаємося вище, відкриваємо люк і через каналізацію йдемо до наступного загону бійців на чолі з хутром

 

Хутро спецназу

Відразу ж налягаємо на хутра подпрыгиваем і безперервно довбаємо його по лицю пазурами хаосу, після чого можна продовжити його бити так чи просто добити бомбами хаосу, стріляючи в обличчя, коли він впаде і заіскриться отбегаем від нього він вибухне якщо не отбежим, то заберуть дуже багато життя. Займаємося залишилися бійцями.

 

Людина в капюшоні

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

У зруйнованому будинку забираємося вище добираємося до дверей включаємо електроенергію, потрапляємо на майданчик за великими вивісками, потрапляємо в район мистецтв. Зістрибує на вулицю, бачимо людину в капюшоні. Лорд побіжить за ним але вилізе здоровий монстр і вони обидва звалять, залишаться тільки одержимі, з якими расправляемся і слідуємо за людиною в капюшоні, сідаючи в люк, виходимо на іншій вулиці.

У вікно видно слід від нашого втікача. Кидаємо бомбу в драбину, щоб спустити її забираємося по сходах до вікна потрапляємо на завод з клітинами. розгойдуючи клітини, забираємося на дах будинку. Боремося з одержимими, бомбою опускаємо міст, йдемо по ньому. Міст ламається і лорд падає вниз. Заморожуємо воду ліземо по ній вгору, стрибаємо під арку чіпляючись і далі по вивісці залазимо в вікно у будинок.

Нам потрібно включити вентилятор, просачиваемся через решітки, заморожуємо вогонь, включаємо генератор повертаємося назад до кнопки включення, з'являться монстри, забиваємо на них і піднімаємося вище з допомогою туману і вентилятора. Пускаємо бомбу у великий газовий балон, летимо в наступну будівлю на ньому пробиваючи стіну. Йдемо в велику бібліотеку. Мочім ворогів, йдемо до місця, де з'явиться людина в капюшоні і здоровий монстр.

 

Аваддон

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

У цього боса слабке місце це серце тому зближуємось з ним і б'ємо туди. Перед зближенням можна запустити пару бомб хаосу. Коли він тупотить ногою йде хвиля яку треба перестрибувати, коли на пазурах з'являється червоний круг це означає, що треба відступати від нього.

Він викличе безліч одержимих, забиваємо на них, якщо тільки не треба підлікуватися або поповнити магію і в стрибку весь час намагаючись не приземлятися б'ємо його в серце. Можна також використовувати виклик дракона або використовувати годинник, щоб уповільнювати його. Коли він випускає хвилю зеленої слизу в нас просто йдемо весь час в бік по колу. В кінці бою готуємося натискати кнопку коли синхронізуються кільця, щоб піти від атаки боса і завдати йому останній удар.

Продовжуємо переслідувати людину в капюшоні. Добираємося до вулиці, бачимо як слід веде в вікно на горище каплиці. Знищуємо хутра і бійців які обложились мінами. Деактивуємо міни на час кинджалами або повністю знищуємо бомбами. Забираємося до підвішеного піддону, стрибаємо на нього, розкачуємо і стрибаємо на статую, проникаємо на горище і спускаємося вниз.

 

Битва з людиною в капюшоні Віктором Бельмонтом

Ми не можемо застосовувати, свою магію і зілля проти нього. Він дуже швидко атакує, і ставить блоки проти наших ударів, але також і ми можемо ставити блоки. Коли він б'є нас ставимо блок і контратакуем його,якщо ж він ставить блок, то готуємося він швидко почне нас атакувати, тоді можна піти від атаки або поставити блок і після цього атакувати його.

Коли він застосовує свої здібності, наприклад розкручує вертикально свою зброю ми можемо ухилитися від його атаки і в цей час бити його збоку поки він не закінчив. Коли у нього залишиться мало життів Дракула разом з ним провалиться під землю. Тут у нас з'являться всі наші здібності. Віктор постійно буде пускати хвилю вогню навколо себе яку просто перестрибуємо або прямі хвилі, від яких йдемо в бік по колу. Ще він пускає горизонтальні хвилі одну внизу і слідом другу вгорі, першу просто перестрибуємо і більше не стрибаємо.

В цілому бій з ним відбувається таким чином, бігаємо навколо нього подскакиваем до нього наносимо один-два удари, йдемо від нього, знову так робимо, якщо потрібно ставимо блок і контратакуем. Якщо навколо нього з'являється сфера, то краще відступити і чекати атаки від якої ухиляємося і знову атакуємо.

Коли він збільшить себе в розмірах, втікаємо від нього і стрибаємо, коли він пускає хвилю навколо себе. Руйнуємо камені навколо нас. Віктор стане демоном, натискаємо кнопку під час з'єднання кіл разом. Отримуємо над ним перемогу.

Слідуємо за Віктором по дорозі зустрінемося з охоронцем Зобека. Віктор принесе себе в жертву і помре забираємо у нього третій фрагмент «Дзеркала Долі». Переміщаємося до Тревору, його поглине внутрішній дракула.

 

Внутрішній Дракула

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Уворачиваемся, коли він пускає хвилю крові навколо себе, це відбувається якщо бачимо у нього крила, тримаємося від нього на відстані і б'ємо тіньовим хлистом. У нього більш небезпечна ліва рука рухаємося навколо нього весь час ліворуч (хоча монд і вправо спробувати) і роблячи різкий ухил вліво якщо він б'є. Удар його правої руки просто перестрибуємо. Коли будуть синхронізуватися кола натискаємо кнопку, Лорд буде залазити на нього і втикати свою руку на голову.

Після декількох спроб Дракула вирве з нього щось і в нас з'явиться демонічні крила — можливість виконувати подвійний стрибок. Розбиваємо до кінця його оболонку вилізе голова боса. Подвійним стрибком стрибаємо до голови наносимо один-два удари йдемо від його слизу яку він випускає. В якийсь момент він пустить хвилю яка буде висмоктувати з нас життя якщо в неї потрапимо, намагаємося весь час рухати від неї вліво, якщо він потрапив у нас нею, пускаємо в голову бомби хаосу. Якщо ви ухилилася від його висмоктування життя, після можна стрибати і бити деякий час його безкарно.

Він знову буде одягати оболонку здоровика, боремося з ним рухаючись по колу і застосовуючи ухили, тримаючись на відстані і молотя його батогом. Пам'ятайте, найнебезпечніша і завдає найбільше шкоди у нього ліва рука. якщо ми близько будемо до нього він випустить шипи. Так він кілька разів перетворюватися то в здоровика у голову. Магії буде весь час не вистачати застосовуємо наші зілля.

 

Площа перемоги

Перед нами великий будинок, в якому знаходиться слуга Сатани, перестрибуємо через паркан подвійним стрибком, відкриваємо люк, і через каналізацію проникаємо всередину будівлі. У залі стоять два сторожа і одні біля решітки. Пускаємо в одного з них рой мишей, проскакуємо на інший бік залу. Ще раз відволікаємо одного з двох вартових і туманом пролітаємо варта і решітки потрапляємо в кімнату з лазерами. На перший погляд здається що буде важко, але насправді їх можна перестрибувати подвійним стрибком. Добираємося до вентилятора в підлозі туманом злітаємо вище. Йдемо до ліфта.

 

Перший служитель Нергал Месламсти

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Прямуємо в зал в якій знаходиться служитель, він почне бити Дракулу енергією. Коли візьмемо управління на себе повземо від нього у коридор в якому стояв Тревор. Там він пробуває у три статуї — Наїзників шторму. Статуї повільні тому зосереджуємось на одному з них не підпускаючи інших, самий слабкий воїн зі списом. Б'ємо його в якийсь момент Друкула зловить його пику і проткне іншого воїна з електричним мечем. Воїн поглине його силу.

Після чого розбираємося зі здорованем, він повільний, використовуємо проти нього хлист і подпрыгиваем коли він махає по підлозі своїм тараном. Якщо ставить блок стрибаємо йому за спину і знову б'ємо. Коли пускає хвилю навколо себе стрибаємо. Б'є тараном зверху йдемо в сторону. В той момент коли позаду нього з'явиться хмара і він почне пускати в нас потоки струму підходимо до нього не даючи відновити здоров'я. Після перемоги отримуємо четверту частину Дзеркала долі. Йдемо до горна повертатися Тревору останній фрагмент.

 

Темний апостол

Йдемо по центру до місця, де треба використовувати Дзеркало долі. Збираємо всі осколки воєдино, йдемо у відкриту двері стрибаємо на гак і проходимо вогонь. Далі стріляємо кинджалами в дошки а охоронець Зобека буде стрибати по них. Діставшись до іншого кінця він натискає важіль і відкриється двері. Йдемо на площу зі статуями ченців. Коли опинимося в середині темні ченці оживуть. Боремося з ними, руйнуємо створений ними портал. Коли ченці сходяться разом, то створюється темний апостол. просто кидаємо в нього снаряди безодні, він знову розпадеться на ченців.

 

Зобек він же смерть

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Після перемоги на темними ченцями заходь в зал в якому бачимо третього служителя. Нас перемістять в тронний зал до Тревору. Знову збираємо частини дзеркала йдемо до книги дивимося спогади Гэбриеля Бельмонта. Бачимо що охоронець Зобека це наш син Алукард. З'явиться незадоволений Зобек.

Боремося зі смертю, почав бою він постійно б'є свого ланцюгом, зближуємось з ним і в повітрі наносимо йому удари, кружляючи навколо нього або перестрибуємо через спину, коли він ставить блок. якщо він вдаряє ланцюгом вперед у цей час можна безкарно кілька секунд його бити поки ланцюг лежить на підлозі

Коли з'являться мерці, тримаємося від них на відстані не підпускаючи до себе і не звертаючи на них уваги. Вгорі по кутах стоять їх призыватели, знищуємо їх бомбою хаосу, мерці самі зникнуть. Знову з'явиться смерть, зближуємось з ним і мутузим якщо він використовує кругову атаку подвійним стрибком подпрыгиваем, від прямої ланцюга йдемо вбік. Коли він крутить свою ланцюг навколо подпрыгиваем подвійним стрибком. Знову прийдуть мерці, це саме час поповнити життя і магію. Коли буде всього доволі, знищуємо призывателей.

Після того як у боса залишиться мало життів він створить навколо себе купол з рухливих ланцюгів і в цей час буде лікуватися, проходимо ланцюга туманом і натискаємо при зійшлися колах кнопку.

 

 

Третій служитель Гвідо Шандор

Після перемоги над Зобеком немає ніяких вказівок куди йти. Служитель знаходиться в тому місці, де, Зобек вперше нас знайшов. Переміщаємося в район мистецтв, те місце куди нам треба, завалено, але справа є інший прохід, йдемо в нього просачиваемся через ґрати, нас вже чекає Алукард. Разом з ним піднімаємося по сліду наверх і вразлом проникаємо в будівлю. Збираємо осколки дзеркала і переміщаємося до служителя. Він закличе Сатану. Сатана звалить Левиафане. Забираємося на спину Левиафану відриваємо ланцюга

 

Сатана або Алукард

Castlevania Lords Of Shadow 2 прохождение игры

Алукард досить швидкий і як правило завдає по дві атаки послідовно. З ним саме час є мспользовать наші зілля і невпинно його молотити. Блок не працює проти його ударів. Але можна ухилитися від його аткак і в цей самий час пару секунд його можна бити не побоюючись. Коли він телепортується до нас ухиляємося від нього. Якщо пускає чорні смуги до нас йдемо в сторону. І Алукарда є одна слабкість — його можна заморозити на кілька секунд!

В який момент Алукард почне запускати в нас снаряди зверху втікаємо від них. Після перемоги, вони впадуть вниз і Лорд проткне хрестом Сатану вискочив з тіла Алукарда.

 

 


 1 2