Проходження Outlast Whistleblower | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Outlast Whistleblower
Outlast Whistleblower прохождение

Назва гри: Outlast: Whistleblower (рос. «Пережити: Інформатор»)

Дата виходу: 6 травня 2014 р.

Жанр: Survival horror, Add-on (доповнення) до оригінальної Outlast

Платформа: PC, PS4

 

Пролог

Починаємо гру за инжернера-програміста Вейлора Парку, який відправляє електронний лист про жахливі експерименти і дослідження корпорації «Меркоф». Вставши з-за ноутбука, виходимо в коридор де нам повідомляють про те що нас викликають. Йдемо по коридорах до вчених і сідаємо в крісло. Парк почне працювати з комп'ютером відновлюючи поломку. Дивимося, як нового хворого ведуть на експеримент. Після роботи, знову вирушаємо в свій офіс. Де нашого героя бере служба безпеки і вирішує його піддати морфогенетическому кондиціонування.

Через кілька годин, очухиваемся в кріслі, бачимо, як у сусідній камері якась істота вбиває іншого ув'язненого. Беремо камеру на штативі. Оглядаємо через неї камеру навколо і чекаємо коли псих зовні відкриє нам двері. Йдемо по коридору ліворуч за склом як бачимо, психи тримають на столі вченого. Обходимо по коридору і заходимо в цю кімнату.

Outlast Whistleblower прохождение

Дивимося як псих тикає труп вченого ножем і пропонує нам зробити теж саме. Після його монологу йдемо в двері праворуч за ними в інший коридор. В коридорі сидить псих несподівано підскочить і почне на нас кидатися. Бедим в невелике приміщення і нагорі ліземо у вентиляцію.

 

Дістаньтеся до радіо у в'язниці

Проповзаючи у вентиляції з розмови охоронця дізнаємося що є радіо. Зістрибує з вентиляції в кімнату з сидячим людиною в куті і від дверей відсуваємо шафа. Йдемо по коридору в кімнату в якій бачимо, як за стелокм стоїть людина в науковому халаті і стверджує, що він простий пацієнт одягнув халат. Натискаємо кнопку дивимося жорстоку сцену як інший пацієнт заходить і вбиває його розбиваючи голову об скло.

Вирушаємо в камеру очищення, проходимо через неї далі. Доходимо до закритого виходу, де валяється купа трупів, зліва забираємося по шухлядах наверх на коридор і проходимо вздовж вентиляції стрибаючи в інший коридор. По кімнатах обходимо коридор і через кухню проходимо далі. Бачимо як за склом психопат-людожер орудує циркуляркою розрубуючи труп і їсть його.

 

У пошуках ключа від наручників

Outlast Whistleblower прохождение

 

Добираємося до трупа прикута наручниками до дверей. Навпроти нього перестрибуємо через вгору і потрапляємо в коридор в якому чуємо, як мужик кричить і просить допомоги. Йдемо далі бачимо, як псих з циркуляркою стоїть попереду нас в коридорі. Підходимо до нього і біжимо назад від нього як тільки але зреагує. Обегаем його і біжимо в то місце де він був. У кімнаті з полками через пролом нагорі стрибаємо в інший коридор в якому бачимо пацієнта з пов'язкою на очах. Йдемо в туалет на трупі охоронця підбираємо ключ від наручників, біжимо до прикутій наручниками до трупа.

 

Крематорій

Outlast Whistleblower прохождение

він ніколи не розлучається зі своєю циркулярною пилкою

Йдемо в крематорій, де на нас несподівано нападе псих з циркуляркою і засуне в піч, позаду розламуємо стіну, щоб вибратися. Йдемо до сходів, піднімаємося по ній, зверху впаде труп. Подпрыгиваем і чіпляємося за розлом піднімаємося вгору. Далі по шухлядах забираємося вище, проходимо по уступу і ліземо у вентиляцію. Зістрибує в іншому коридорі.

Рухаємося по коридору до кімнати з книжковими полицями, на нас несподівано побіжить безумець з пилкою, отбегаем від нього назад в яку-небудь з кімнат і чекаємо коли він забіжить за нами, після тікаємо від нього знову через кімнату, де полиці з книгами. Біжимо весь час повертаючи вліво, після прямим коридором перестрибуючи стіл і пробігаючи між ліжками проныриваем у вузький прохід між завалом меблів.

 

Відключіть газ

Щоб пройти через шлюзову камеру нам треба спочатку відключити газ. Знаходимо кімнату яку нам відкриє пацієнт, після чого почне битися головою об іншу двері. Проходимо повз нього і бачимо, що на панелі блимає лампочка навпроти палати 237. Йдемо в коридор з палатами. Не дійшовши до потрібної нам палати, знову з'явиться вже знайомий нам божевільний. Тікаємо від нього в інші палати, з однієї палати в іншу можна перелазити з вентиляції. Обманюємо його з допомогою них і в палаті 237 (буде блимати лампочка) ліземо у вентиляцію.

Повземо по вентиляції падаємо вниз і через розлом в стіні туалету потрапляємо в іншу палату, з неї виходимо в інший коридор з палатами. Добираємося до приміщення у якому в кутку сидить охоронець. Відкриваємо двері йдемо в коридор і далі у приміщення, де знову бродить псих. Ховаємося від нього в палатах під ліжками або ж просто біжимо напролом оббігаючи його до кінця, і перед скляними дверима шлюзу подпрыгиваем, чіпляємося і ліземо вгору, таким способом просто пролазимо шлюзову камеру по верху і в газовій кімнаті прокручуємо вентиль щоб закрити газ.

Тепер повертаємося назад до іншої шлюзовій камері тим же шляхом що й прийшли, за нами знову побіжить псих, але не звертаємо на нього увагу просто добегаем до камери виходимо з неї, шукаємо вузьку гвинтові сходи за якою спускаємося вниз у двір псих лікарні.

 

Вулиця

На вулиці хз, як зорієнтувати вас в описі проходження. Загалом, за туману добираємося до подвійної драбини веде вліво і вправо. Піднімаємося по лівій сходи, пройдете повз гратчастої двері, за якої побачите, як пацієнт грає чиєюсь головою в баскетбол. Добираємося до кімнати зі знятою телефонною трубкою з якої йдуть гудки.

Повертаємося назад до подвійної сходах, тепер піднімаємося по інших сходах, хто відкрив нам грати і ми можемо пройти далі. Проходимо повз трупа охоронця біля дверей, виходимо на вулицю і через дірку в решітці зістрибує вниз, де за гратами нас налякає несподівано з'явився псих.

Зістрибує вниз до самого кінця, по тунелю добираємося до сходів і піднімаємося по ній вгору. Перед нами лавочки зі столами і схоже в'язниця. Йдемо далі бачимо двох чуваків за ґратами Outlast, які весь час говорили про те щоб грюкнути нашого героя. Йдемо по коридору з решіток, коли знову побачимо знайомих нам двох просто не підходимо до них йдемо в прохід зліва.

Прохождение Outlast Whistleblower

Щось страшне відбувається в тій кімнаті

Добираємося до майданчики для баскетболу, в якій грає пацієнт, обходимо його і забираємося по сходах на тюремну вишку. Далі від вишки рухаємося вперед проходимо повз стоїть спиною і щось долинають психа, заходимо всередину тюрми, де бачимо трупи охоронців, а зліва в кімнаті тіні, за яким ясно що там твориться щось страшне.

 

В'язниця

Добираємося до рації, але як тільки наш герой спробує викликати підмогу, з'явиться начальник безпеки, і перешкодить йому це зробити. Виходимо з кімнати і бачимо як знайомий нам вже здоровань з Outlast вибиває двері. Біжимо повз нього в ці двері і по коридору добегаем до невеликого прорізу між ліжками.

 

Прямуйте до адміністративного блоку

Прохождение Outlast Whistleblower

Проходимо повз священика, що пише на стіні і молиться, стрибаємо в дірку в підлозі. У в'язниці рухаємося по коридорах і йдемо в темний коридор, як тільки почуємо страхітливу музику, значить здоровань почав за нами погоню. Просто тікаємо від нього вперед до вікна праворуч на дах. Знову зістрибує на вулиці.

 

Електрика

Добираємося до хвіртки в підвал, йдемо далі до дірки, зліва в решітці ліземо в неї, стрибаємо в воду і пролазимо під трубою потрапляємо у дворик, де бачимо що паркан знаходиться під напругою. Йдемо в підвал, де смикаємо рубильник щоб відключити електрику від паркану. Йдемо до паркану. Пацієнт який стояв над трупами і чухав свій пах ))). Знову включить електрика. Знову йдемо до рубильника і вмикаємо струм. Відразу ж за спиною з'явиться цей псих, біжимо від нього до паркану який був з електрикою. Як тільки пробежим решітку і закриємо її за собою він відстане.

Проходимо через будівлю в інший двір і зістрибує в воду, проходимо до сходів піднімаємося по сходах і в пролазимо в дірку в решітці заходимо в башту. Піднімаємося наверх і в вікно, вилазимо назовні вежі, доходимо до обриву навпроти видно міст розбігаємося і стрибаємо. Наш герой зачепиться за уступ, але дошка не витримає і він зірветься вниз.

 

Фабрика

Прохождение Outlast Whistleblower

Опиняємося в якійсь коморі чи фабриці в якому говорять психи. Зліва протискаємося і пролазимо між шафами і дошками. Дійшовши до великого темного вікна, ліземо під столами. Добираємося до повішеного чоловіка. Йдемо далі пробираючись всередині стін. Відсуваємо шафа від пролому і знову між стінами йдемо далі.

Коли заліземо на ящики і сплигнемо вниз за нами почнуть ганятися психи. Через верх перестрибуємо в інше місце добегаем до ящиків забираємося за ним нагору і зістрибує вниз, опиняємося перед сходами. Спускаємося по ній вниз. Йдемо повз приміщення з швейними машинками, до трупа жінки з головою між ніг.

 

Містер Глускин

Йдемо далі смикаємо двері, раптом за дверима з'явиться містер Глускин, чекаємо коли він забіжить до нас, після чого обегаем його і біжимо в те місце звідки він прибіг до нас, тікаючи від нього. Добегаем до шаф відкладаємо їх від дверей і біжимо далі в кінці стрибаємо в шахту ліфта чіпляючись за драбину. Сходи зламається і наш герой впаде вниз пошкодивши при цьому собі ногу.

Прохождение Outlast Whistleblower

Самотній Глускин шукає собі наречену в кожному і неважливо, чоловік це чи жінка

Глускин почне піднімати ліфт нагору. Шкутильгаємо від нього. Коли дійдемо до зачинених дверей, ховаємося поруч у шафі. Дивимося жахливі кат сцени, як Глускин знущається над своєю жертвою, а після чого збирається зробити теж саме з нами. Але якийсь пацієнт врятує нас і ми трохи не пожертвувавши своїм достоїнством вириваємося на свободу.

Підбираємо камеру, йдемо в приміщення навпаки. Глускин шукає нас, ховаємося від нього в темряві. Далі просто біжимо по коридорах і кімнатах від нього, наприкінці вискакуємо у вікно прямо на вулицю перед фонтаном. Поруч з фонтаном можна підібрати замітку лікаря про містера Глускине.

 

Ключ доступу до чоловічого відділення

Прохождение Outlast Whistleblower

Глускин настільки романтичним, що кожну мить з ним вселяє жах

Заходимо в двері в інше приміщення. Двері до чоловічого відділення закрита, потрібен ключ. Пробираємося через темну кухню до вентиляції. Проповзаємо за вентиляції і потрапляємо в спортзал обвішаний людськими трупами. Йдемо далі до залу зі стільцями і закривавленою нареченою у якої в руці ключ. Беремо ключ, Глускин тут же зреагує. заходимо в маленьку кімнатку поруч. Чекаємо коли він заспокоїться. Після чого відсуваємо шафа від дверей і пробираємося назад до вентиляції та до дверей.

Як тільки відкриємо двері ключем нас схопить Глускин, потягне в зал почне підвішувати до інших трупах в спортзалі, в якийсь момент натискаємо кнопки, щоб звільнитися і подвешать його самого. Прямуємо в чоловіче відділення.

 

Чоловіче відділення і фінал

Прохождение Outlast Whistleblower

Доктор Траггер

Йдемо по коридору у вікно бачимо як горить церква. Просуваємося далі до групи зачистки, яка стоїть навколо трупа. Пройшовши далі до того місця, де вони стояли ми можемо побачити тіло Доктора Траггера. Йдемо далі по знайомим нам вже місцях до самого виходу. На самому виході бачимо пораненого Джеремі Блера, який просить про допомогу.

Прохождение Outlast Whistleblower

Психлікарня Маунт-Мессів

Як тільки підійдемо до нього він ранить нашого героя ножем. Але несподівано з'явиться Вальридер і розірве його на шматки. Виходимо з психлікарні Маунт-Месив і добираємося до джипа який залишив Майлз Апшер. Наш герой залишає лікарню і у кінці нам покажуть як він відправляє докази проти Корпорації «Меркоф»