30 кращих ігор про пост-апокаліпсис на PC | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі ігри про пост-апокаліпсис
Всім, привіт! Нижче я зробив добірку гри в світах, де стався апокаліпсис і ми граємо в цих світах. Я постійно моніторю новинки ігор і додаю в цю підбірку. Тому вона актуальна завжди. Можете у коментарях написати гру, яку ви вважаєте повинна потрапити сюди.

 

Серія ігор Resident Evil

Resident-Evil1

Дата виходу: 1996-2017 р.

Жанр: survival-хоррор, зомбі шутер від третьої особи (майже всі)

Сюжет гри крутиться навколо корпорації Амбрелла – секретної організації, яка створила кілька штамів небезпечного біологічної зброї. Першими жертвами стали жителі Раккун-Ситим, повною мірою відчули дію вірусу, що перетворює всіх людей в зомбі. Гравець виступає в ролі оперативник спец підрозділу, якого відправили для з'ясування обставин зараження.

Resident-Evil2 Resident-Evil3 Resident-Evil4 Resident-Evil5

Класичної частиною ігрового процесу всіх ігор з серії, є складні головоломки, перестрілки з мутують мерцями, а також битви з сильними босами. В іграх присутній величезний вибір зброї, а також секретні костюми, які відкриваються в процесі проходження. Ключовим моментом серії ігор, є заплутані сюжети з частими поворотами і присутність головних лиходіїв. Серія Resident Evil, заслужено вважається однією з найкращих survival-хоррорів ігор у всій індустрії.

 

Серія ігор Fallout

Fallout1

Дата виходу: 1997-2016 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, відкритий світ

Конфлікт між США і Китаєм, призвів до масштабної ядерної війни, яка знищила велику частину населення планети, а також перетворила великі міста в руїни. Вижити вдалося лише небагатьом жителям притулків і щасливчикам, які перебували далеко від епіцентру вибухів. Гравець побуває в ролі мешканця притулку, який виходить на поверхню для виконання важливої місії. Перші частини гри є покроковими стратегіями. Fallout 3, 4 і New Vegas вже є шутерами від першої і третьої особи. Серія входить в топ кращих RPG і в список RPG для слабких ПК.

Fallout2 Fallout3 Fallout4 Fallout5

Ігри серії, виконані в ретрофутурістичному стилі. Це означає, що гравець зможе зустріти старі технології на кшталт лампових приймачів і вогнепальної зброї, а також компактні ядерні двигуни і плазмові гвинтівки. У проекті присутній розвиток героя і поділ на перки. Рольова складова, представлена системою S. P. E. C. I. A. L. – основними характеристиками і перками – особливими уміннями. Комбінуючи навички, гравець зможе створити унікального героя зі своїм набором талантів. З ключових особливостей гри, варто відзначити: захоплюючий сюжет, чорний гумор, ретро сетинг, відмінну музику, повну свободу дій, а також великий вибір варіантів проходження.

 

Серія ігор Half-Life

Half-Life1

Дата виходу: 1998-2007 р.

Жанр: Шутер від першої особи, пост-апокаліпсис, інопланетяни

Легендарна серія ігор про пригоди вченого фізика Гордона Фрімена. Сюжет гри починає свою історію в Чорній Мезе – секретному науково-дослідному центрі, який займався експериментами та дослідженнями у галузі порталів. Черговий досвід привів до каскадного резонансу, який відкриває портал в паралельні світи з яких хлинули орди інопланетних монстрів. Головний герой опиняється в числі тих, що вижили і його єдиним завданням стає порятунок власного життя та наукового персоналу від небезпечних створінь.

Half-Life2 Half-Life3 Half-Life4 Half-Life5

Гра є класичним шутером від першої особи, в якому герой повинен винищувати ворогів, шукати цінні припаси та зброю, а також вирішувати фізичні головоломки. У грі представлений великий вибір зброї, який герой носить на собі. Противником можна знищувати з допомогою автомата, гранатомета дробовика і т. д. Окремої уваги заслуговує граві-гармата – спеціальний пристрій, який дозволяє кидати об'єкти в супротивників. З ключових особливостей проекту варто відзначити похмуру атмосферу безвиході, знайому пострадянську архітектуру міст і захоплюючий сюжет. Гра отримала найвищі оцінки критиків і позитивні відгуки від усього ігрового співтовариства.

 

Warzone 2100

Warzone-21001

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Наукова фантастика, пост-апокаліпсис, стратегія в реальному часі

Сюжет гри розповість про орбітальну систему ядерного озброєння N. A. S. D. A. яка дала збій і випустила сотні боєголовок по всім великим містам. Кожна країна завдала у відповідь удару, тим самим повністю знищивши Землю. Залишки вижили ховалися в бункерах, перший вихід з яких відбувся через 25 років. Гравець буде управляти групою першопрохідців і розвідників, вибралися в знищений ракетами світ.

Warzone-21002 Warzone-21003 Warzone-21004 Warzone-21005

Гра є класичним представником RTS. Гравець повинен швидко будувати базу, дослідити технології та відкривати доступ до нової техніки, а потім відправляти загони на виконання тактичних завдань. Основна мета гри – повне знищення сил противника. У грі доступні декілька фракцій, багато видів піхоти і техніки, а також можливість будувати кіборгів і потужних бойових роботів.

 

Abomination: The Project Nemesis

Abomination-The-Nemesis-Project1

Дата виходу: 1999 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, вид зверху, пост-апокаліпсис, тактика, survival horror

Масштабна катастрофа практично знищила всіх людей, звернувши в деяких небезпечних модифікованих чудовиськ. Гравець виступає в ролі лідера невеликого загону спецпідрозділ, який пробивається через натовпи ворогів для того що б врятуватися і розвідати причини катастрофи.

Abomination-The-Nemesis-Project2 Abomination-The-Nemesis-Project3 Abomination-The-Nemesis-Project4 Abomination-The-Nemesis-Project5

Проект є хардкорним. Команда буде вмирати від декількох влучень або від однієї вдало кинутої гранати. У грі присутня безліч ворогів, а також величезний арсенал футуристичного зброї. Крім класичний автоматів, гвинтівок, дробовиків, можна озброїтися плазмовим пістолетом, миниганном і т. д. В процесі проходження можна буде побувати на різних локаціях і досліджувати світ, знищений невідомою катастрофою.

 

Soldiers of Anarchy

soldiers-of-anarchy1

Дата виходу: 2002 р.

Жанр: Стратегія в реальному часі, RPG, пост-апокаліпсис

Секретна військова організація створила біологічна зброя масового ураження. Після його застосування, велика частина людства загинула. Вижили лише ті, хто врятувався в глибоких підземних бункерах. Гравець керує загоном, що вижили, які вирішили покинути свій притулок і дізнатися, що відбувається на поверхні.

soldiers-of-anarchy2 soldiers-of-anarchy3 soldiers-of-anarchy4 soldiers-of-anarchy5

Проект створений у вигляді тактичної стратегії в якій гравець повинен керувати невеликими групами піхоти і техніки. В процесі проходження, група може доповнена додатковими солдатами, танками, бронеавтомобілями і легкими БМП. Оскільки пост-апокаліптичний світ наповнений збройними бандами і головорізами, гравець повинен вирішувати всі питання з допомогою сили.

 

Серія ігор The Fall: Mutant City

the-fall-mutant-city1

Дата виходу: 2004-2011 р.

Жанр: RPG, пост-апокаліпсис, тактична, вид зверху

Глобальний терористичний акт, знищив практично все населення землі. Після цього у світі вижили, почало панувати лише одне правило – виживають тільки найсильніші. Що б змінити сформовану ситуацію, створюється окрема організація, яка має об'єднати всіх одним порядком і спробувати відродити людство.

the-fall-mutant-city2 the-fall-mutant-city3 the-fall-mutant-city4 the-fall-mutant-city5

Гравець зможе командувати загоном групи «Нового порядку», яка подорожує по невеликим поселенням вижили і встановлює свої правила, що об'єднують все людство в одну країну. На шляху будуть зустрічатися бандити, мародери і анархісти, які звикли вбивати й грабувати слабких. Що б їм протистояти, гравець зможе екіпірувати своїх бійців з допомогою величезного арсеналу вогнепальної і холодної зброї, а також декількох видів бронетехніки.

 

Серія Ex Machina / Hard Truck: Apocalypse

Ex-Machina1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, відкритий світ, RPG, гонки на виживання

Після падіння корабля прибульців, вчені з усього світу почали досліджувати його вміст. У слідстві розкриття капсули позаземного походження, вся атмосфера Землі зазнала сильного отруєння, що в свою чергу призвело до тотальних змін клімату. Гравець виступає в ролі молодого шукача пригод, який хоче розібратися в причинах катастрофи, а також розслідує вбивство свого прийомного батька. Гра також входить в список кращих ігор зроблених у Росії.

Ex-Machina2 Ex-Machina3 Ex-Machina4 Ex-Machina5

Ігровий процес представлений у вигляді подорожей за великим відкритого світу і виконання завдань. Під час проходження, герой буде брати участь у змаганнях, отримувати досвід і гроші, які можна витратити на поліпшення автомобілів. Всього в проекті доступно 5 одиниць техніки і великий вибір апгрейдів. Також в грі реалізована система пошкоджень, кожен удар, буде залишати мітки і глибокі вм'ятини на корпусі машин. Гра зможе зацікавити всіх любителів гонок на виживання в стилі Божевільного Макса.

 

Metalheart: Replicants Rampage

Metalheart-Replicants-Rampage1

Дата виходу: 2005 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, RPG, наукова фантастика, покрокова тактика, відкритий світ

З невідомою поломки, космічний корабель приходить в аварійний стан і вибухає відразу після того, як два героя залишають його в рятувальних шлюпках. Дрейфуючі капсули заносить на планету-в'язницю Процион. Це місце схоже на випалену пустелю, яка використовується для видобутку цінного копалин ресурсу – тактония.

Metalheart-Replicants-Rampage2 Metalheart-Replicants-Rampage3 Metalheart-Replicants-Rampage4 Metalheart-Replicants-Rampage5

Ігровий процес виконаний у вигляді покрокової стратегії, в якій гравець управляє групою юнітів, які виконують різні квести на небезпечній планеті. У процесі гри, геймер зможе зібрати команду з шести бійців і відправитися на пошуки шляху додому. Також у проекті присутня свобода дій і гравець зможе піти своїм власним шляхом. Проект зможе сподобається всім любителям класичних частин Fallout, а також фанат ізометричних RPG.

 

Hellgate: London

Hellgate-London1

Дата виходу: 2007 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, RPG від першої особи, кооператив, фентезі, шутер, відкритий світ

Сюжет гри переносить в 2038 рік, коли в центрі Лондона відкрилися ворота в Пекло. З распахнувшегося порталу хлинули орди демонів, які знищують все на своєму шляху. Ті деякі, кому вдалося врятуватися, змогли сховатися в підземеллях і створити організацію по боротьбі з демонами. Гравець зможе побувати в ролі одного з воїнів, які протистоять навалі пекельної нечисті.

Hellgate-London2 Hellgate-London3 Hellgate-London4 Hellgate-London5

При першому вході в гру, гравець повинен створити свого персонажа. Усього доступно шість класів, по два на кожну фракцію. Кожен герой буде відрізнятися своїми вміннями, а також тактикою бою. Ігровий процес поєднує в собі два жанри – шутер від першої особи і екшен від третьої особи. Гравець зможе вибирати режим у будь-який момент. З ключових особливостей проекту, варто відзначити генеруються рівні і предмети, велика кількість квестів, а також величезний арсенал різного озброєння, начебто футуристичного вогнепальної і холодної зброї.

 

The Swarm

The-Swarm1

Дата виходу: 2008 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, шутер від третьої особи, слешер

На світ напали орди прибульців, які швидко знищили велику частину людства і повністю захопили Землю. Залишки вижили, об'єдналися, щоб протистояти загарбникам і боротися з новою проблемою – мутантами. Гравець виступає в ролі звичайної людини, який піддався інопланетним генетичним змінам, в ході яких практично втратив людський вигляд. Єдина мета героя – знайти антидот і знищити прибульців з допомогою придбаних сил.

The-Swarm2 The-Swarm3 The-Swarm4 The-Swarm5

Гра являє собою екшен з елементами шутера. Гравець може користуватися зброєю ближнього бою або скористатися вражаючим арсеналом вогнепальних зразків. У проекті є багато видів ворогів, кожен з яких вимагає власної тактики. Оскільки герой має вигляд мутанта, на нього можуть нападати дружні солдати, які повсюдно борються з прибульцями. Гра є роботою російських розробників, випустили її під назвою «Симбионт».

 

Collapse 1 і 2

Collapse-1

Дата виходу: 2008 р. – перша 2010 р. – друга

Жанр: пост-апокаліпсис, слешэр, шутер від третьої особи

Внаслідок катастрофи невідомого характеру, місто Київ був практично зруйнований великим енергетичним сплеском, а в його центрі утворилася аномальна зона. Влада вдалася до радикальних заходів, ізолювавши зону, обгородивши її стіною, мінними полями і кулеметами. Ті, що вижили жителі, які не встигли покинути місто, залишилися навічно замкнутими один на один з аномалією і її тяжкими наслідками.

Collapse-2 Collapse-3 Collapse-4 Collapse-5

Ігровий процес виконаний у вигляді пригодницького екшену, в якому гравець повинен проходити місії, виконувати завдання і битися з різними монстрами. В арсеналі головного героя присутній кілька видів вогнепальної зброї, а також меч, яким можна робити комбінації ударів. Під час виходу, гра була тепло прийнята безліччю критиків з-за динамічного геймплея, опрацьованої бойової системи і захоплюючого сюжету.

 

Fuel

Fuel1

Дата виходу: 2009 р.

Жанр: Гоночний симулятор, пост-апокаліпсис, відкритий світ

Зневажливе ставлення до екології, призвело до того, що вся Америка перетворилася у величезний пустир з невеликими острівцями цивілізації. Критичні зміни клімату і збіднення запасів нафти, перетворили жителів у гонщиків, які змагаються на різних типах техніки за кожну краплю дорогоцінного палива.

Fuel2 Fuel3 Fuel4 Fuel5

У грі є безліч видів техніки, призначеної для бездоріжжя. Гравець зможе користуватися джипами, баггі, крос мотоциклами і вездеходными вантажівками. Ігровий процес виконаний у вигляді подорожей по гігантському відкритого світу та участі в різних змаганнях проти інших гонщиків. Проект може похвалитися великою різноманітністю техніки, а також масштабної картою світу, яка зайняла місце в Книзі рекордів Гіннеса.

 

Серія ігор Prototype

Prototype1

Дата виходу: 2009 р. – перша 2012 р. – друга

Жанр: Екшен від третьої особи, відкритий світ, зомбі, RPG, апокаліпсис, паркур

Гравець зможе побувати в ролі Алекса Мерсера – мутованого хлопця, тіло якого стало справжньою зброєю. Герой не пам'ятає свого минулого, але хоче дізнатися, що сталося до змін. У цей момент на місто обрушується страшна епідемія, яка перетворює все живе в небезпечних зомбі і Алекс розуміє, що він і всі заражені – це якийсь експеримент з біологічною зброєю.

Prototype2 Prototype3 Prototype4 Prototype5

У грі присутня повністю відкритий світ, який з самого початку доступний для досліджень і виконання сюжетних, а також другорядних місій. В процесі проходження, герой буде отримувати досвід, який можна витратити на вивчення нових навичок кшталт збільшення броні, більш потужних атак і т. д. Основними супротивниками героя, виступають бійці спецназу, важка техніка та інші заражені. Що б їм протистояти, можна користуватися місцевістю, атакуючи раптово зверху або з даху будівель. З головних особливостей гри, варто відзначити великий набір здібностей героя, багато різновидів ворогів, захоплюючий сюжет, динамічний ігровий процес.

 

Enslaved: Odyssey to the West

Enslaved-Odyssey-to-the-West1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Екшен від третьої особи, апокаліпсис, головний герой дівчина, слешер, платформер

Світ лежить у руїнах після довгої війни. Людство практично знищено, а тих кому вдалося вижити переслідують бойові роботи, під керуванням невідомих сил. Гравець виступає в ролі Манки – сильного бійця, який звик знищувати ворожі механізми, а на його шляху встає дівчина Трипітака – хакер, яка хоче будь-якою ціною потрапити додому.

Enslaved-Odyssey-to-the-West2 Enslaved-Odyssey-to-the-West3 Enslaved-Odyssey-to-the-West4 Enslaved-Odyssey-to-the-West5

Ігровий процес представлений у вигляді экшэна, який чергується битвами з роботами, рішенням головоломок і класичний платформер. Гравець повинен постійно взаємодіяти з дівчиною, виконуючи різні завдання. У процесі гри можна буде прокачати здоров'я, збільшити захист і вивчити кілька нових прийомів. Проект має відмінні декорації, незвичайну атмосферу кінця світу, а також доречний гумор.

 

Darksiders: Wrath of War

Darksiders1

Дата виходу: 2010 р.

Жанр: Слешер, пост-апокаліпсис, фентезі, RPG, відкритий світ, про демонів

Земля лежить в руїнах після століть битв армій Раю і Пекла. Щоб зупинити конфлікт, Вища Рада відправляє чотирьох вершників Апокаліпсису, покликаних відновити рівновагу сил. Гравець побуває в ролі Війни – демонічного вершника, якого підставили невідомі сили, але Рада дала шанс на виправлення.

Darksiders2 Darksiders3 Darksiders4 Darksiders5

Ігровий процес можна умовно розділити на дві складові. Перша – динамічні битви з переважаючим кількістю супротивника. Тут гравець повинен проявити майстерність фехтування, виконуючи різні комбінації з допомогою великого набору зачарованого зброї. Друга складова – пазли і загадки. Тут гравець повинен вирішувати головоломки, підбирати ключі і вирішувати різні завдання. З ключових достоїнств ігор, можна виділити безліч типів ворогів, унікальних босів, великий асортимент прийомів, цікаву прокачування, а також динамічний геймплей.

 

Metro 2033 Redux

metro-2033-1

Дата виходу: 2010 р. –перша 2013 р. –друга

Жанр: пост-апокаліпсис, шутер від першої особи, survival horror, стелс

Сюжет гри розповість про світ, знищений ядерною війною. Нечисленні вижили, змогли знайти притулок в глибинах московського метро і створити там нову цивілізацію, на кожній з великих станцій. Потужне радіаційне випромінювання змінило життя на поверхні і тепер вона кишить жахливими мутантами, а життя без спеціального захисту там неможлива. Гравець побуває в ролі Артема – молодого хлопця, на плечі якого випадає небезпечне завдання.

metro-2033-2 metro-2033-3 metro-2033-4 metro-2033-5

Ігровий процес Metro 2033, виконаний у вигляді рейкового шутера, але в той же час, гравець може виконувати завдання кількома шляхами. Приміром, використовуючи потайне переміщення або застосовуючи лобові атаки. У грі присутні кілька кінцівок, які будуть залежати від дій гравця. З ключових особливостей варто відзначити великий вибір вогнепальної зброї, кілька типів костюмів і амуніції, похмуру і гнітючу атмосферу безвиході, а також захоплюючий сюжет, тісно переплетающийся з книжкової історією.

 

Rage

Rage1

Дата виходу: 2011

Жанр: пост-апокаліпсис, шутер від першої особи, гоночний симулятор, відкритий світ, кооператив, RPG

Сюжет гри розповість про Землю, яка пережила зіткнення з величезним метеоритом. Потужний вибух знищив величезну кількість людей, а суспільство вижили деградувало під впливом радіації і банд мародерів. Гравець зможе побувати в ролі «людини з минулого» — героя, який був поміщений в спеціальну капсулу анабиотического сну, створеної для порятунку майбутнього людства.

Rage2 Rage3 Rage4 Rage5

Проект поєднує в собі динамічні перестрілки від першої особи, а також швидкі гонки на виживання. У процесі гри, герой буде отримувати різні завдання, до яких можна доїхати, використовуючи модернізований автомобіль. Як правило, під час їзди, на гравця будуть нападати рейдери, а якщо йти пішки – злісні мутовані створення. Проект має вражаючий арсенал футуристичного зброї, яку можна покращувати. Також поліпшенню піддається машина і броня головного героя.

 

Post Apocalyptic Mayhem

Post-Apocalyptic-Mayhem1

Дата виходу: 2011

Жанр: Гоночний симулятор, пост-апокаліпсис, багатокористувацька, гонки на виживання

Гравець виступає в ролі професійного гонщика в небезпечному розвазі нового світу, який пережив невідому катастрофу. Гонки на виживання стали найкращою забавою для постапокалептического суспільства. Основне завдання – знищити всіх опонентів за допомогою модифікованих автомобілів, обвішаних зброєю.

Post-Apocalyptic-Mayhem2 Post-Apocalyptic-Mayhem3 Post-Apocalyptic-Mayhem4 Post-Apocalyptic-Mayhem5

У грі присутні кілька типів автомобілів, які відрізняються швидкістю, бронею і озброєнням. Їх можна модифікувати і налаштовувати під власний стиль гри. Кожна техніка має три типи зброї і кілька варіантів бронювання. Хоч проект і виконаний у вигляді гонок на виживання, основним завданням є знищення машин суперників. Дістатися до фінішу першим, є вторинною завданням.

 

Fallen Earth

Fallen-Earth1

Дата виходу: 2011

Жанр: пост-апокаліпсис, відкритий світ, RPG, шутер від третьої особи, зомбі, survival horror, пісочниця

Світ гри – Земля, випалена ядерними ударами і практично знищена багаторічною війною. Гравець зможе спробувати себе в ролі пасажира, який бореться за своє спасіння, серед таких же людей. Новий світ наповнений небезпеками, радіацією, зомбі і монстрів і тільки справжній герой, зможе пережити Пекло, наставший на планеті.

Fallen-Earth2 Fallen-Earth3 Fallen-Earth4 Fallen-Earth5

У проекті представлений величезний арсенал різної стрілецької зброї. Гравець зможе спробувати більше 200 видів снайперських гвинтівок, автоматів, пістолетів і дробовиків. Кожен тип має свої характеристики і підходить під конкретні завдання. У процесі гри, геймер зможе відвідати різні постапокаліптичні міста, торгувати там і брати нові квести. З головних достоїнств гри, варто виділити динамічні перестрілки, велика різноманітність флори і фауни, безліч нетипових квестів.

 

Серія ігор Dead Island

Dead-Island-1

Дата виходу: 2011-2014 р.

Жанр: Зомбі, відкритий світ, кооператив, шутер від першої особи, зомбі-апокаліпсис, survival horror

Блакитна вода, м'який тропічний клімат, білі пляжі і тусовки на цілу ніч. Все це різко змінилося з першою появою заражених зомбі, які жалили тільки одного – знищити все живе. Гравець зможе побувати в ролі одного із тих відпочиваючих, які зіткнулися віч-на-віч з цим зомбі-апокаліпсисом. Єдиний шанс на порятунок героя — дістатися до вертольота, який знаходиться на іншій стороні острова.

Dead-Island-2 Dead-Island-3 Dead-Island-4 Dead-Island-5

Проект являє собою екшен з елементами survival-хоррора. Основне завдання – виживання на острові, який кишить повсталими мерцями. Для цього герой може скористатися величезним вибором зброї ближнього бою. У проекті доступні як класичні молотки, біти, сокири і палиці, так і більш екзотичні варіанти на зразок електричного мачете або модифікованого меча-вогнемета. В процесі проходження гравець зможе подорожувати по острову, збирати цінні предмети і намагатися виживати в тому, що відбувається Пеклі.

 

Аfterfall: InSanity

afterfall-insanity1

Дата виходу: 2011

Жанр: пост-апокаліпсис, шутер від третьої особи, survival horror

Сюжет гри розповість про альтернативне розвиток історії. Під час наступу радянських військ, Німеччина створила ядерну зброю, яке зупинило війну і призвело до світу. Під час тривалого перемир'я, країни накопичували ядерний потенціал і в 2011 році це призвело до катастрофи. Гравець зможе побувати в ролі вижив лікаря психолога, який лікує пацієнтів від синдрому ізоляції, але згодом виявляється звинуваченим у жорстокому вбивстві.

afterfall-insanity2 afterfall-insanity3 afterfall-insanity4 afterfall-insanity5

Гра являє собою екшен від третьої особи, в якому гравець повинен досліджувати похмурі підземелля, наповнені психічно хворими, що вижили, а також мутантами з поверхні. В грі є великий вибір холодної та вогнепальної зброї, також для захисту від противників, можна використовувати підручні предмети, на зразок цегли, обрізків труб, пляшок і т. д. В процесі проходження герою будуть потрапляти головоломки і боси. Проект зможе сподобається всім любителям похмурих і атмосферних ігор про пост-апокаліпсис.

 

Krater: Shadows over Solside

krater1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: RPG пост-апокаліпсис, стратегія

Ядерна катастрофа знищила практичних все населення Землі, залишивши після себе лише випалені руїни і пустки. Невеликі залишки вижили, поневіряються по радіаційним пустелях в пошуках засобів для виживання. За чутками, існує Кратер – останній залишок цивілізації з зеленими деревами, чистою водою і міцним захистом.

krater2 krater3 krater4 krater5

Головною метою гри, є дістатися до Кратера і заволодіти ним. Для цього гравець повинен зібрати сильну команду шукачів пригод, озброїти їх самим потужним зброєю, а також прокачати всі основні навички. В процесі проходження, гравцеві будуть зустрічатися інші вижили і рейдери, які також хочуть отримати контроль над єдиним оплотом людства.

 

I Am Alive

I-Am-Alive1

Дата виходу: 2012 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, survival, шутер від першої особи, пригоди від третьої особи, відкритий світ, паркур

На Чикаго, сколихнув потужний землетрус, яке залишило все місто в руїнах. Багато жителів були поховані живцем, а ті, що вижили деградували до розбійників і мародерів. Гравець виступає в ролі Адама – звичайного хлопця, який втратив сім'ю під час катастрофи і найбільше бажає дізнатися про долю своїх рідних.

I-Am-Alive2 I-Am-Alive3 I-Am-Alive4 I-Am-Alive5

Гра є динамічним екшеном від третьої особи з безліччю елементів паркуру. Гравець повинен вправно проходити по руїнах міста, видобувати коштовні предмети, а також шукати їжу, воду та медикаменти. В процесі проходження гравець зможе виконувати квестові завдання і допомагати тим, хто вижив. Основними противниками будуть виступати здичавілі люди і мародери. Що б з ними битися можна використовувати холодну та вогнепальну зброю. Деяких ворогів слід налякати, націлився на них. Гра має похмуру атмосферу з досить динамічний розвиток подій.

 

State of decay

Stay-of-decay1

Дата виходу: 2013 р.

Жанр: Зомбі-апокаліпсис, відкритий світ, рольова гра від третьої особи, симулятор виживання, дослідження

Невідомий вірус перетворив більшу частину населення штату в кровожерливих мерців. Гравець виступає в ролі лідера невеликої групи тих, що вижили, які повинні відбиватися від орд зомбі, шукати їжу і цінні ресурси, а також постаратися вижити в тому, що відбувається пеклі.

Stay-of-decay2 Stay-of-decay3 Stay-of-decay4 Stay-of-decay5

Оскільки ресурси групи починають швидко закінчуватися, гравець повинен відправляти людей на пошуки цінних предметів. В магазинах можна знайти консервовану їжу, зброю і боєприпаси, а в аптеках і лікарнях – медикаменти. У проекті можна побудувати власну базу, з обороною, кухнею, майстернею і мед пунктом, приймати туди нових вижили або навпаки, захищатися від них. Гра сподобається всім любителям survival ігор про зомбі, з відкритим світом.

 

Survarium

Survarium1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: Командний шутер від першої особи, RPG, пост-апокаліпсис, бойовик, розвиток героя

Аномальна активність природи призводить до справжнього апокаліпсису. Спроби людей, зупинити процес, тільки погіршують ситуацію, що призводить до тотального вимирання людства. Ліс поглинає цілі міста, не залишаючи після себе нічого, крім хаосу. Залишки вижили, розділилися на фракції, які ведуть постійну війну за ресурси, енергію і зброю.

Survarium2 Survarium3 Survarium4 Survarium5

При першому вході в гру, геймер повинен створити персонажа і визначиться з фракцією (в процесі гри, її можна буде змінити). Гра ділиться на дві складові. Перша – притулок. Тут гравець зможе налаштувати свого героя, вибрати і купити зброю, поставити приціл, глушник і т. д. а також прокачати навички. Друга складова – командні бої в різних режимах. Тут гравці сходяться в протистоянні, яке залежить від карти і обраного сценарію. У грі представлений величезний вибір сучасної стрілецької зброї і безліч елементів броні і захисних костюмів. Оскільки проект знаходиться в стадії відкритого тестування, різноманітність озброєння буде поповняться.

 

Wasteland 2 director's Cut

wasteland-2-director's-cut1

Дата виходу: 2014 р.

Жанр: RPG, пост-апокаліпсис, покрокова стратегія

Глобальна термоядерна війна між СРСР і США, практично знищила все населення планети. Малі залишки вижили, стали засновувати свої поселення і невеликі міста, а всі інші території були прозвані Пустками – небезпечними місцями, де правили мутанти, рейдери і бандити. Гравець виступає в ролі лідера загону новачків, якому доручили завдання розслідувати вбивство Ейса – дослідного зв'язківця і ветерана пусток.

wasteland-2-director's-cut2 wasteland-2-director's-cut3 wasteland-2-director's-cut4 wasteland-2-director's-cut5

Проект виконаний у вигляді класичної ізометричної RPG з покроковим боєм. Гравець зможе користуватися місцевістю і тактичними прийомами. У грі присутня свобода дій, гравець може йти виконувати сюжетну місію або чинити так, як йому заманеться. В процесі проходження, можна відшукати нових членів команди, а також зібрати значний арсенал зброї і броні. Гра зможе душі всім фанатам ізометричних Fallout, а також любителям олд-скульных рольових ігор.

 

Dying Light

Dying-Light1

Дата виходу: 2015 р.

Жанр: Зомбі-апокаліпсис, шутер від третьої особи, екшен, паркур, відкритий світ, RPG

Величезний місто Харран, зазнав потужної біологічної атаки терористів. Зараження невідомим вірусом, перетворило практично всіх жителів в ходячих мерців. Вижити вдалося тільки трейсерам – спритним бігунам, які знають майстерність паркуру, а також бандитам, що влаштувався в одному з укріплених будівель. Гравець виступає в ролі спец агента Кайла Крейна, який повинен дізнатися причини зараження жителів і зупинити поширення небезпечної хвороби.

Dying-Light2 Dying-Light3 Dying-Light4 Dying-Light5

Ігровий процес являє собою виживання у величезному відкритому світі. Спочатку гравець буде битися з зомбі в рукопашну і тихо пробиратися через більш сильних супротивників. Після прокачування, персонаж знаходить навички паркуру і починає швидко переміщатися, не звертаючи увагу на рядових заражених. З настанням темряви, на вулиці виходять особливі зомбі, які здатні вбити гравця за пару ударів, тому ночувати краще в будівлях або інших затишних місцях. У грі присутні кілька типів вогнепальної зброї (гучні звуки пострілів, залучають орду), а також гігантський вибір холодного, на зразок меча, розвідного ключа, біти, вогняного сокири і т. д.

 

Tom clancy's The Division

Tom-Clancy’s-The-Division1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: пост-апокаліпсис, рольова гра, MMO, відкритий світ, шутер від третьої особи, кооператив, стелс

Терористи завдали потужну біологічну атаку по самому центру Нью-Йорка. У лічені дні налагоджена система дала збій. Всі шпиталі переповнені, немає ні води, ні комунікацій, а полиці магазинів залишилися порожні. Через деякий час хаос і мародерство стали переважати на вулицях. Гравець зможе побувати в ролі агента, солдата, який був навчений діяти в надзвичайних ситуаціях і зберегти суспільство.

Tom-Clancy’s-The-Division2 Tom-Clancy’s-The-Division3 Tom-Clancy’s-The-Division4 Tom-Clancy’s-The-Division5

Гра являє собою динамічний шутер з повною свободою дій. Гравець може бути бандитом і мародером чи об'єднається з іншими гравцями що б виконувати місії і збирати предмети. У грі ніхто не забороняє, вистрілити в спину якому «товаришу». З ключових особливостей проекту варто відзначити атмосферні локації, великий набір зброї і гаджетів, а також унікальну систему прокачування героя.

 

Dark Times

Dark-Times1

Дата виходу: 2016 р.

Жанр: Командний шутер від першої особи, екшен від третьої особи, пост-апокаліпсис з прокачуванням героя, RPG

Вижили після апокаліпсису, не збиралися зупинятися і припиняти бій. Люди розділилися на фракції і тепер ведуть нескінченні війни за право володіти територіями та цінними ресурсами. Гравець зможе приєднатися до будь-якої із сторін конфлікту і проявити себе як справжній воїн постапокаліптичного світу.

Dark-Times2 Dark-Times3 Dark-Times4 Dark-Times5

Гра виконана у вигляді змагального шутера. Гравець зможе скористатися величезним набором вогнепальної зброї різних модифікацій. Особлива увага приділяється зовнішності героя, її можна змінювати і налаштовувати на свій смак. В проекті реалізовано безліч ігрових режимів. Гравці можуть битися в класичних командних PvP баталіях або спробувати відбитися разом від наступаючих мутантів. Також доступний режим рейдів на босів і чудовиськ.