Проходження гри Watch Dogs (вотч догс) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження гри Watch Dogs на китайському )))
Watch Dogs прохождение игры

Назва гри: Watch Dogs

Дата виходу: 27 травня 2014

Жанр: Action-adventure, Відкритий світ

Платформа: PC, PS3, PS4, X360, XONE


підказки в управлінні »

 • У грі відображаються неправильно клавіші, щоб виправити це перед запуском гри перемикаємося з російської мови на англійську
 • Зламати (телефон, камеру, та інше) натискаємо і утримуємо клавішу «Q»
 • Взаємодія (оглушити, відбити атаку), кнопка «F»
 • концентрація клавіша «Ctrl»
 • Щоб використовувати генератор перешкод вибираємо його в селекторі і натискаємо клавішу «G»
 • Селектор зброї або створення пасток бомб і так далі — натискаємо клавішу «TAB», щоб відкрити меню. вибираємо приманки, створюємо пристрою (генератори перешкод, пастки), також почати місію — клавіша «E»
 • Сканувати людей, профайл — клавіша «Z»
 • Кинути гранату або пастку клавіша «G» затиснути щоб прицілитися
 • Сховатися в машині «F»
 • Глобальна карта — клавіша «M»
 • Щоб поставити мітку на мета відкриваємо карту і натискаємо лівою кнопкою миші на неї. головні цілі відображаються жовтою міткою.
 • При зломі щитків нам треба повертати перемикачі в колах «Q», так щоб з'єднати блакитну лінію. Червоні чіпати в останню чергу так як запускається таймер.

 

Пролог

Дії гри починається в готелі «Мерло». наш головний герой хакер Ейден Пірс із спільником зламують систему безпеки. Хтось увімкнув захист системи і Ейден довелося швидко звалювати. Далі нам показують як хтось дзвонить Морісу і просить його, щоб той розібрався з сім'єю Ейдена залякавши його. 11 місяців потому, Пірс знаходить Моріса і розпитує його хто замовник його сім'ї.

 

 Частина I Watch Dogs

1. Кінець восьмого іннінга

Watch Dogs

Стріляємо в Моріса холостими, коли він накинеться, відображаємо атаку, після чого скануємо його телефон і прослуховуємо аудіозапис. Виходимо з роздягальні там нас вже чекає Джорді. Коли приїдуть копи, просто біжимо по коридору ховаємося за ящиком, коли вони відвернуться, пробігаємо вліво і піднімаємося до виходу. Вихід закритий підключаємося до камери зліва від нас. Після цього камерою через решітку над виходом знаходимо іншу камеру, з цієї камери підключаємося ще до двох у результаті над копами знаходимо вразливе місць відкриваємо двері.

 

Зламати мережу стадіону

Заходимо в приміщення з копом. На столі беремо електронні компоненти з них робимо пастку, кидаємо її до стіни, щоб відвернути копа, пробігаємо в цей час повз. Пробігаємо повз натовп народу до скла, за яким стадіон з уболівальниками.

Watch Dogs

Після дзвінка ХУЛИГАНУ17, Зліва в кімнаті де стоїть охоронець навпроти нього в далечі камера підключаємося до неї від неї до іншої камери, в центрі охоронець стадіону спілкується з копом у нього і перебувають коди доступу. Якщо повернути вліво камеру від охоронця у якого отримали коди доступу буде щиток через нього потрапляємо в серверну стадіону. У серверній розгортаємо камеру вправо там і буде доступ до серверної.

 

Влаштуйте блекаут

У селекторі зброї розблокуємо навик і використовуємо блекаут щоб вимкнути світло на всі стадіоні. Після цього в темряві пробираємося через охорону до виходу. Залишаємо стадіон і біжимо до машини яку залишив на Джорді Чин. На машині відриваємося від копів і їдемо в притулок, лягаємо спати.

 

Усунути злочин

Біля притулку Скануємо перехожих поки не визначимо місце злочину, після прямуємо туди. Знаходимо потенційну жертву, дівчину. Чекаємо коли вона піде в провулок, самі ховаємося позаду неї. На неї накинеться хлопець, чекаємо коли не з'явиться мітка захистити після цього перериваємо злочин підірвавши за ним пристрій і наздоганяємо його нейтралізуючи.

 

2. Старший брат

Watch Dogs

Після вхідного дзвінка від Ніколь, їдемо до неї додому і йдемо на задній двір на день народження Джексона. Заходимо всередину будинку чекаємо коли Ніколь хтось зателефонує на телефон, під час розмови встановлюємо жучок на її телефон. У розмові розуміємо що хтось тероризує сестру. Вийшовши з будинку, Ейден відстежить мобільник того, хто телефонував. Він в машині поруч з будинком, стрибаємо в поруч стоїть тачку і женемося за ним. Перемикаємо світлофор перед ним щоб він врізався. Після цього наздоганяємо його і нейтралізуємо, досліджуємо його мобілу.

 

3. Пропуск за куліси

Відповідаємо на дзвінок ХУЛИГАНА17. Щоб простежити хто замовив дзвінок для мужика телефонувала Ніколь треба зламати вишку ctOS у районі ЛУП. Їдемо в збройовий магазин купуємо, автоматичну гвинтівку. Прямуємо на будівництво де вишка. Заходимо всередину будівництва, зламуємо камери спостереження і з допомогою них знаходимо охоронця з кодами доступу і з'ясовуємо місце розташування охорони.

Watch Dogs

На другому поверсі де стоїть щиток, ми можемо непомітно пробратися обходячи охорону або ж пробиваючись з боєм, що досить важко. Добираємося до щитка, після нам треба зламати систему. Там нічого складного немає, повертаємо фігурки в кутах так щоб з'єднати блакитну лінію з замком. Потрапляємо в серверу., де бачимо що ctOS спостерігає за особистим життям людей. Зламуємо вишку і залишаємо будівництво.

 

4. Настирлива муха

Watch Dogs

Прямуємо до точки завдання, прийшовши на місце виявимо, що на нас полює устранітель — інший хакер який хоче зламати наш девайс і поки ми не можемо приступити до завдання. Рухаємося до місця, де він може бути (вказано на мапі) і обстежуємо людей. Коли виявимо хакера усуваємо його. Повертаємося до місця отримання завдання.

Їдемо у Вест-Айленд для виконання контракту водія. ctOS почне перевіряти місцевість, уникаємо жовтих кіл інакше почнеться поліційна погоня. Перед самою метою почнеться сканування краще перечекати поки жовтий круг не переміститься в інше місце. Під'їхавши до місця, веземо втікача до зазначеним цілям, уникаючи зустрічі з патрульними машинами і поліцейськими кордонами, тут краще зайвий раз почекати ніж гнати. Доставляємо його до Квінну -ватажкові чиказького південного клубу. Де нашого втікача все одно завалять.

 

 

5. Відкрий свій світ

Watch Dogs

Вирушаємо на місце зустрічі з ХУЛИГАНОМ17. Ейден зустріне дівчину Клару, яка ховається під цим мережевим ніком. Нам треба пробратися в офіси начальства ctOS. Під'їжджаємо до входу вантажної зони. За допомогою камер досліджуємо обстановку, щоб можна було бачити всю охорону. Увагу охорони можна відвернути включаючи сигналізацію у машин, тоді вони повертаються до неї і вже за спиною у них можна пройти. Останнього охоронця який стоїть біля дверей відволікаємо пасткою, перед цим не забуваємо біля стіни зламати щиток щоб відкрити її.

Заходимо всередину в закриту зону. Праворуч буде автомат з напоями, можна активувати його посипалися банки, ховаємося за них і чекаємо коли прибіжить охоронець на шум, після чого нейтралізуємо його. Підключаємося до камер спостереження і знаходь іншого охоронця з кодами доступу.

Далі пробираємося через охорону до сходами на другий поверх. Перед сходами буде стояти охоронець, краще всього швидко вибігти з-за рогу і швидко кийком нейтралізувати його, поки він не підняв шум. На другому поверсі ховаємося або ж кращий варіант усувати охоронців пістолетом з глушником якщо він у вас є, ну або як варіант рэбо пробиватися з допомогою автомата.

Зламуємо ноутбук і заливаємо вірус. Вибігаємо на вулицю (вихід на цьому ж поверсі навпроти). Поліція одразу ж почне сканувати вулицю, використовуємо перешкоди сканерів щоб нейтралізувати жовті кола в які ми потрапили.. Рекомендую не гнати швидко, так як кола можуть з'являтися прямо перед нами і тоді не встигнеш загальмувати.

 

6.Дякую за пораду

З нами зв'яжеться Клара і повідомить, що вона виявила сигнал того, хто телефонував. У провулку Пірс сам побачить пристрій джерело сигналу, піднімаємося до нього. Треба знайти і активувати два щитка підключені до нього. Один щиток відключаємо з допомогою камери спостереження, яка знаходиться на протилежному будівлі. Інший опускаємо ліфт заважає камері і нею активуємо щиток.

Зламуємо роутор, і через камеру оглядаємо квартиру, підключаємося до ноутбука праворуч. Під телевізором з написом «I suffered too» зламуємо телефон і подслушиваем розмова. Чуємо нашого колишнього подільника з яким працювали в готелі «Мерло».

Watch Dogs

Готуємося до того що набіжить багато ворогів. У центр влетить машина, і звідти вийдуть двоє устранителей, рекомендую, як тільки вийдуть кинути гранату, тоді машина вибухне разом з ними і відразу ж ховаємося. Після цього підключаємося до камери навпроти, і поряд з ворогами підриваємо запобіжники. залишилися, можна добити або втекти проігнорувавши. Коли приїдуть відразу три машини кидаємо в провулок гранату, щоб підірвати їх усіх. Залишаємо місце. Після цього їдемо на зустріч з Деміеном Бренксом.

 

Згадати

Watch Dogs

Після розмови Деміеном Бренксом їдемо на кладовищі в р-н Паркер-Сквер (дивись мітку головного завдання на карті) до могили Олени Пірс. Дивимося сцену як наш герой на могилі племінниці дає обіцянку не шукати винних.

 

7. А це не піца!

Їдемо на зустріч Джорді Чином. Піднімаємося до нього на балкон. Він розповість цікаву історію про піцу і про те, що один вижив в роздягальні і готовий здати нашого героя. Навпаки у депо ще хлопці які треба допитати, вирушаємо туди. Спускаємося з балкона до човні перепливаємо воду і заходимо в заборонену зону.

Watch Dogs

Скануємо камерами ворогів. Нагорі стоять снайпера, внизу ходить охорона. Можна прориватися з боєм використовуючи камери, і підриваючи супротивників, що залишилися добити із звичайної зброї або ж просто прошмигнути повз них. Біля закритої гратчастої двері буде стояти охоронець, просто збоку швидко підбігаємо до нього і вирубуємо або кидаємо пастку тоді Чин зніме його з снаперки. Добираємося до щитка щоб активувати і відкрити двері. Навантажувачі і крани я не використовував, можливо ними можна відволікати охорону. Але взагалі все можна зробити і без цього або ж застосувавши один раз пастку.

Добросив боса, потрібно втекти з депо. Вийшовши на вулицю можна сховатися в укриття підключитися до камер і через них знищити більшість підриваючи ворогів поруч з ними різні пристрої і їх девайси. У вертушці потрібно знищити тільки стріляє з дверей щоб нам не вели вогонь зверху. Або ж можна просто перебігаючи від укриття до укриття вздовж залізничних шляхів добігти до упору вліво або вправо і потім в нахабну пробігти до ґрат і стрибнути у воду. Після відірватися на машині від погоні.

 

8. Палиці в колеса

Їдемо до місця, зазначеному на карті. Нам треба знайти племінницю Анджело Туччі, скануємо перехожих. Вона буде всередині будівлі, подслушиваем її розмова. З підслуханої розмови з'ясовуємо маршрут руху Туччі. В якому-небудь місці на маршруті, де є світлофор або парова труба які ми можемо переключити встаємо і чекаємо його машину.

Як тільки він буде близько активуємо світлофор або трубу станеться вибух. При цьому бажано триматися ближче до його машині щоб відразу ж ліквідувати його. Інакше він спробує втекти, а його подільники будуть нам заважати. Після усунення відриваємося від них.

 

9. Рудий тобі не йде

Watch Dogs

Їдемо у Виправний центр Пейлін щоб дістатися до нашого свідка. Ейден спеціально сяде у в'язницю. Опиняємося в камері з якої треба вибратися. У всіх охоронців є камери, перемикаємося між ними, потрапляємо у камеру в кімнаті управління, де і відкриваємо двері. Виходимо із камери нам треба отримати доступ до мережі в'язниці. Йдемо в кімнату управління у якій відкривали камеру і сходами спускаємося на поверх нижче там і дані.

Пробираємося до кімнати в якій стоїть охоронець підключаємося до його камері, від його камери до іншого охоронцеві який ходить і чекаємо коли він сам прийде до серверної. Зламуємо і і бачимо через камеру тюремний двір. Дивимося як охорона б'є і веде потрібного нам людини.

Тепер нам треба дістатися до підвалу, де його тримають. Чекаємо коли охоронець в кімнаті повернеться спиною до дверей, заходимо і нейтралізуємо його. Після цього підключаємося до камери іншого охоронця чекаємо коли він повернеться до щитка, зламуємо щиток, відкриються решітки і прохід далі, другого охоронця в іншій кімнаті теж можна безшумно усунути. Йдемо до ліфта.

Watch Dogs

Через камеру оглядаємо приміщення в якому допитують вижив, перед входом в кімнаті беремо дробовик. І заходимо всередину вони відразу ж нас помітять. Знищуємо їх, після цього зайде тип броні. Чекаємо коли він буде проходити повз заслінок з пором і в цей час відкриваємо їх і стріляємо в нього. Розмовляємо з вижив. Після виходимо на вулицю сідаємо в машину і відриваємося від поліції.

 

Частина II Watch Dogs

1. Тримайся, малюк

Watch Dogs

Їдемо до місця зустрічі з Деміеном, він зателефонує і загрожуватиме сестрі Ейдена. Їдемо в будинок сестри. Деміен зажадає вистежити другого хакера який був у готелі «Мерло». Нам треба встигнути врятувати Джексона від переслідувачів. Їдемо до поїзда хакаем його щоб він поїхав, після цього нейтралізуємо дві машини які їдуть за поїздом і прибула підмогу. Після прямуємо до поїзда і віддає Джексона його психолога на пару днів.

 

Злом ctOS у Брендон Докс

Закупаємося в магазині електронними компонентами та прямуємо до центру управління ctOS. За допомогою камер спостереження досліджуємо зону і місце розташування ворогів, також знаходимо охоронця з кодом доступу. Після нам потрібно зламати сервер. Для цього в будівлі в центрі, де найбільше варто ворогів, добираємося до щитка. Ворогів я прибирав по одному, просто нейтралізуючи з допомогою палиці, якщо є пістолет з глушником теж добре підійде. Залишаємо місце після злому.

 

2. Крихкі речі

 

Прямуємо до підприємства Роберта Расіна. Нам потрібні коди доступу до його офісу. Камерами досліджуємо місцевість, перед входом заходимо справа в будівлю, в місці де ходить тип з бронею (до речі, на них непогано працюють осколкові гранати), є сходи на другий поверх,знищуємо всіх йди проскакуємо повз заходимо в офіс і зламуємо ноутбук. Бачимо через камеру Расіна, прослуховуємо його телефон.

Watch Dogs

Вибігаємо з офісу за дверима нас відразу ж буде чекати тип броні позаду нього підриваємо пристрій і біжимо до мети. Сідаємо в машину і наздоганяємо Расіна, щоб його нейтралізувати, після знищуємо його помічників.

 

3. Побічний збиток

Watch Dogs

Переміщаємося в притулок. Поговоривши з Кларою, станеться напад на притулок. Коли мужик схопить Клару, включаємо концентрацію і стріляємо йому в голову. Виходимо з кімнати мотелю прикриваємо Клару і знищуємо ворогів. Доводимо її до машини і самі залишаємо територію мотелю на іншій машині.

 

4. Однією ногою в могилі

Їдемо на зустріч з Кларою. Одна розповість про те що, ctOS розробляли в якомусь секретному бункері. нам треба знайти доступ до мосту. Ліворуч буде щиток зламуємо його і бачимо через камеру нікого Тобіаса колишнього співробітника ctOS, за допомогою якого ми зможемо туди пробратися. Слідуємо за Кларою до магазину Тобиеса.

Двері в магазин буде закрита. Скануємо бездомних щоб знайти зачіпки. Подслушиваем розмову одного з них який розмовляє по телефону з Тобиесом, який грає в цей час в покер в іншому місці. За ним виїде устранітель, наздоганяємо його і нейтралізуємо, щоб він не встиг перший дістатися до нього.

Watch Dogs

Їдемо в підпільне місце гри в покер, сідаємо за стіл пограти після того як наша мета побіжить наздоганяємо її. Забираємо у його пульт від мосту. Після цього на карті відкриється лавка Тобиеса знаходиться в нижній частині району Луп іконка у вигляді черепа.

 

5. Вхід десь поруч

Ідемо до мосту розгортаємо його. Йдемо до будівлі включати перший генератор. За допомогою підйомника піднімаємося вгору на будівлю, камерою знаходимо і зламуємо щиток щоб відкрити ворота, підриваємо сітку і вмикаємо перший генератор. Щоб дістатися до другого генератора опускаємо контейнер, заходимо всередину нього, піднімаємо вгору себе разом з контейнером. по контейнерах забираємося до закритих воріт. Шукаємо камеру і відкриваємо ворота

Щоб включити третій генератор йдемо до воріт підключаємося до камери спостереження, праворуч опускаємо кран з контейнером, який заважає підключитися до іншої камери, тепер ліворуч підключаємося до третьої камери, піднімаємо той же контейнер за ним і буде щиток зламуємо його і відкриваємо ворота. Йдемо до контейнера застрибаємо на нього і направляємо кран щоб дістатися до генератора. На карті з'явиться вхід, спускаємося в бункер.

Після бункера треба зламати ще один центр управління ctOS В районі Вордс. Їдемо на місце підключаємося до камер досліджуємо охорону і знаходимо в одного з них код доступу. Пробираємося до щитка і отримуємо дані

 

6. На швидку руку

Watch Dogs

В районі треба відключити три терміналу безпеки. Йдемо в заборонену зону, два терміналу з боків легко відключити просто ховаємося від охорони, до вартового який буде стояти безпосередньо біля термінал просто швидко підбігаємо і вирубуємо або ж використовуємо пастку. До третього терміналу, який знаходиться в центрі трохи складніше добратися, так як на балконі стоїть снайпер. Я просто зняв його пістолетом з глушником і після спокійно добрався до терміналу.

Ворота відкриються далі пробираємося до вишки ctOS і підключаємося до неї, ну а далі або знищуємо бандитів або просто тікаємо. Другий варіант веселіше, та й досвіду дають більше за нього як з'ясувалося.

 

7. Братська відданість

 

Переміщаємося в бункер і підключаємося до камери щоб знайти IP-адресою. Бачимо якесь дивне злачне місце. Переміщаємося по камерах і зламуємо систему. В кімнаті де буде сидіти хлопець і валяться автомати чекаємо коли прибуде ліфт і відкриються двері в нього буде камера переміщаємося туди і їдемо на інший поверх.

Після цього переміщаємося на камеру самого верхнього поверху, і чекаємо коли зліва з-за рогу вийде мужик з камерою на голові, переміщаємося в його камеру і чекаємо коли він зайде за ріг за яким буде інша камера переміщаємося в неї і хакаем зліва щиток.

Подорожуємо далі по камерах до ноутбука і після до камери вентиляції і так далі до закритої кімнати.Дивимося сценку з неграми. Де їх бос Играк б'є іншого кейсом з-за того що той пожартував щодо хом'яка.

 

8. Тайрон не потягне

Watch Dogs

Нам потрібен Бедбаг щоб він розповів нам, як проникнути до боса. Їдемо до місця нам треба проникнути в його будинок, біля одного із будинків стоїть Тайрон Хейз він же Бедбаг, праворуч від нього роутер, хакаем його і бачимо всередині будинку самого Бедбага подслушиваем його розмову і вмикаємо прослуховування телефону. Коли він вийде з дому і сяде в машину переслідуємо його. Для того, щоб сховатися в машині, щоб він нас не помітив натискаємо клавішу «F».

Коли наша мета приїде в закриту зону ховаємося від бандитів і стежимо за ним, щоб записати весь його розмова. Коли він піде в прохід, біля якого стоять бандити-охоронці. стежимо за розмовою Кролика і Бедбага, з допомогою камери спостереження. Коли він вже майже готовий застрелити Кролика, підриваємо за ним пристрій щоб запобігти злочину.

Watch Dogs

Тепер зліва знаходимо Кролика і дзвонимо йому на телефон, він попросить його вивести. Можна переміщатися за допомогою камер і показувати йому безпечне місце куди йти. якщо ми помилимося і його вб'ють можна прийти до цього місця і взяти його телефон. Я взагалі не став морочитися, а просто всіх перестріляв всередині і добрався до телефону.

 

9. Непроханий гість

Зустрічаємося з Джорді, який підкине нам бомбу-липучку. Тренуємося на фургоні, підриваючи його і прямуємо до заводу «Сієна». Знаходимо ноутбук, щоб переглянути запис з камер спостереження. Після цього готуємося до прибуття бандитів. Раскидываем липучки з двох входів, так як відразу заїдуть машини з обох входів і підриваємо липучки. Далі просто зверху розстрілюємо бандитів або ж закидаємо гранатами.

Наздоганяємо бандюгу, який спробує сховатися від нас на машині і нейтралізуємо його. Далі їдемо до Бедбагу, стежимо за ним після дзвонимо і показуємо компромат.

 

10. Без шуму і пилу

Стежимо за людиною, яка несе портфель з аукціону, тут просто тримаємося поруч особливо нікуди далеко йти не треба. Коли він кине портфель в човен, тут сідаємо в мотоцикл і їдемо за ним вздовж набережної поки вона не заїде в гараж.

Watch Dogs

Нам треба непомітно знайти портфель. Рухаємося по причалу до гаражу. Тут добре підійде пістолет з глушником і концентрація. Включаємо концентрацію і стріляємо охоронцям в голову, поки вони не встигли підняти шум. Забираємо дані про списку гостей з портфеля і йдемо.

Після цього їдемо до центру управління ctOS в районі Пед Мейл. Всередині повно охорони, Але багато місця, де можна сховатися. Просто з-за рогу несподівано прибираємо їх по одному, якщо немає такої можливості застосовуємо пістолет з глушником або пастки. Зламуємо точку доступу.

 

11. Погляд у безодню

Watch Dogs

Поппі

Зламуємо щиток ctOS, щоб знайти Кріспіна. Після злому бачимо його в дорогому салоні машин. Досліджуємо салон за допомогою камер спостереження. Кріспін знаходиться в кімнатці, коли я спробував дістатися до нього вистріливши з пістолета в одного з охоронців, що він тут же сів у машину і мені довелося переслідувати його (може є спосіб швидше його нейтралізувати?). Наздоганяємо його і усуваємо зламуємо телефон і скрываемся від його помічників.

Їдемо в клуб «Lnfinite 92» і слідуємо за провідним у VIP-кімнату до дівчини Поппі. Після катсцени з дівчиною, залишаємо клуб.

 

12. Ризиковий хід

Вирушаємо на аукціон Куїнна і добираємося до Іраку, при зустрічі скануємо його ID-жетони. Коли вийде Поппі, потрібно непомітно втекти з аукціону. Біжимо сходами вниз і після зістрибує в затоплений підвал, по ньому проходимо на іншу сторону зали, усуваючи бійців. після чого по сходах піднімаємося в зал і вище по сходах, де і забираємо своє спорядження.

Після того як відкриємо ворота на Ейдена стрибне якийсь мужик і вони разом впадуть вниз в порту. По нас відразу ж почнуть стріляти бійці, просто за їхніми спинами підриваємо пристрою. Наше завдання пробратися через ворогів в порту. Підключаємося до камер спостереження і через них висаджуємо все, що рухається, щоб зменшити кількість ворогів, інших усуваємо за допомогою простого зброї і рухаємося до мітки. В кінці буде багато ворогів, але їх також прибираємо підключившись до камери, підриваємо поруч з ними пристрої скидаємо ящики, інших добиваємо використовуючи концентрацію і зброю.

 

13. Приклад для наслідування

Їдемо до підприємства Расіна оглядаємо камерами ворогів. Далі просто відстрілюємо їх по одному пістолетом з глушником або ж є варіант веселіше, залучаємо їх увагу до чого-небудь, щоб вони зібралися в купку і кидаємо у місця великого скупчення гранати. Знищуємо підкріплення і йдемо за Джексоном.

 

14. Прослушка

Бедбаг реально встрял

Бедбаг реально устряв

В барі кидаємо прослушку і добираємося до території, де передбачувана зустріч з Бедбагом. Нам треба зайти в центральний вхід будівлі. Просто відволікаємо пастками бандитів або безшумно вирубуємо і заходимо всередину будівлі. Як тільки зайдемо всередину з'явиться завдання не залишати свідків, виходимо на вулицю і знищуємо всіх. Дзвонимо нашому агенту.

Далі подорожуємо по камерах і ведемо нашого шпигуна до серверної Іраку, відволікаючи бандитів на гаджети. Коли він підійде до дверей підключаємося до його камері на голові, він підійде до зачинених дверей переміщаємося з камери на його голові до камери зліва на стіні і зламуємо щиток, щоб відкрити для неї двері у саму серверної. Під час скачки файлів увірветься Ірак і викине Бедбага у вікно. Тікаємо від його людей.

 

15. Проти правил

Вирушаємо в бункер. Клара знайде сигнал де останній раз з'являвся сигнал Кінні — розумного хакера працює на «Блюм», вирушаємо туди. В забороненій зоні знищуємо всіх устранителей. Перед тим як почати вилучення даних в ноутбуці, розкидайте липучки навколо і подбайте про зручну позицію. Як тільки зробите починайте закачування. Нам треба буде протримати поки йде завантаження.

Після того як відбудеться закачування, стираємо всі дані з ноутбука і гнали на машині втік устранителя, щоб його нейтралізувати. Він буде їхати на пожежній машині, тому протаранити його не вдасться. Просто їдемо за ним і активуємо світлофори і парові труби щоб його зупинити. Їй потрапляємо у скан поліції нейтралізуємо генератором перешкод.

Їдемо в район Поуни для того щоб хакнуть систему управління ctOS. Пробираємося через воду до якимсь дерев'яним будинкам. Знаходимо у охоронця коди доступу. Тут я вбив кількох безшумно деяких підірвав через камери спостереження, а просто добив з гвинтівки. Йдемо до щитка і зламуємо серверну ctOS. Отримуємо сигнал Кінні.

 

Частина III Watch Dogs

1. Остання зачіпка

Watch Dogs

Кінні

Ведемо пошуки Кінні. Йдемо до будівництва і зламуємо термінал нам завадить чужий сигнал. Використовуємо сканування щоб знайти код скидання, в одного з перехожих, після вводимо новий пароль в термінал. Вирушаємо до покинутої вишці ctOS. Через камери відкриваємо ворота всередину. Спускаємося в підвал до закритої решітці переміщаємося з допомогою камер через неї і вентиляцію і активуємо пульт управління, виходимо з підвалу.

Далі розгортаємо антени за допомогою камер спостереження, щоб дістатися до підйомника, а з нього зістрибнути до іншого входу в підвал, спустившись опинимося, якраз в тому місці де активували пульт керування з іншого входу в підвал. Підриваємо решітки і йдемо до першого входу в підвал, там буде відкрита решітка де і активуємо вишку.

Watch Dogs

Хто кого переп'є

Подслушиваем розмову і їдемо в бар Джеда шукати Кінні сідаємо з ним за стіл, після чого починаємо з ним пити. Після кожного налитого склянки нам потрібно наводити гурток на букви і натискати на клавіатурі відповідні. Після кожної нової гуртки стає все важче потрапити гуртком. Після відбувається катсцени, в підсумку, Ті-Бон він же Кінні погоджується допомогти нашому герою якщо той допоможе йому.

 

фургон Ти-Бона

Watch Dogs

СВД

Йдемо на звалище роботів Ти-Бона пробуємо активувати його пастку робота. Після він відправить нас викрасти його фургон. Їдемо до місця, перед входом праворуч буде позиція по якій ходить снайпер, піднімаємося вгору, усуваємо його і підбираємо СВД. З цієї позиції можна відстрілювати ворогів. Забираємо його фургон і їдемо від погоні тому на звалище роботів, по дорозі реагуємо і підриваємо заслони з машин. На звалищі можна знищить переслідувачів з допомогою роботів.

 

2. Кроки за спиною

Прямуємо до отримання цілі, краще всього їхати на мотоциклі так як їм простіше буде переслідувати вертоліт. Стежимо за вертольотом те бази Блюм. Після підключаємося до камери на вертольоті і скануємо всіх на базі щоб знайти 2 шефів охорони. Після їх треба знищити. Це все можна зробити прямо з камер спостереження, просто приманиваем шефів чим-небудь, щоб вони пішли перевіряти і коли будуть проходити повз пристроїв, які можна підірвати, підриваємо їх і їдемо з точки.

 

3. Напролом

Нам треба знищити їхала колону блюмовцев. Сідаємо в машину і встаємо де-небудь на маршруті біля паровий труби. Підриваємо трубу коли колона будемо проїжджати мимо. До речі можна також покласти на дорогу липучку і рвонути її. Мета не знищується з вибуху однієї лише паровий труби, щоб не ганятися за метою підриваємо спочатку трубу і тут же закидаємо колону осколковими гранами. Якщо все правильно зробимо можна уникнути тривалих перестрілок з охороною.

 

4. Майбутнє не за горами

Watch Dogs

Ти-Бон зробила свій вірус-шпигун, нам залишилося тільки дістатися непоміченими до офісів Блюма. Йдемо до закритої території проникаємо всередину і безшумно вирубуємо охорону з допомогою палиці або пістолета з глушником. Можу з упевненістю сказати, вміло використовуючи концентрацію і пістолет з глушником, можна бігати по території, як у себе вдома, тільки успПосле розмови Деміеном Бренксом їдемо на кладовищі в р-н Паркер-Сквер (дивись мітку головного завдання на карті) до могили Олени Пірс. Дивимося сцену як наш герой на могилі племінниці дає обіцянку н ре шукати винних.евать робити хэдшоты.

Скануємо і активуємо щитки ctOS, після чого зламуємо мережа Блюм. Потрапляємо в серверну компанії, встановлюємо програму-шпигун Ти-Бона. Після чого чекаємо коли в серверній з'явиться охоронець з камерою, підключа