Watch dogs Ексклюзивні контракти | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Watch Dogs ексклюзивні контракти
Постріл з підписом

Знаходиться в районі Брендон Докс. Виглядає цей ексклюзивний контракт на карті у вигляді кулі. Йдемо на місце, щоб отримати завдання, нам зателефонує невідомий з організації DedSec. Після цього заходимо в кафе скануємо всередині людей і знаходимо контрабандиста. Він одразу ж поїде на машині в свій притулок. Сідаємо в машину і стежимо за ним, тримаємося від його машини на відстані 30-60 м.

Watch dogs Эксклюзивные контракты

Доїжджаємо з ним до його притулку, який представляє собою провулок заставлений машинами, і кишить бандитами. Справа в провулку підключаємося до камери від неї до 2-камері далі під нею буде стояти бандит зламуємо його телефон, щоб визначити місце розташування хімічної зброї. Далі за допомогою камер або ж концентрації і пістолета з глушником, пробираємося до сейфа, де забираємо біометричну гвинтівку. Залишаємо місце. За завдання отримуємо цю саму гвинтівку.

Watch dogs Эксклюзивные контракты

Біометрична гвинтівка

 

Прорив

Watch dogs Эксклюзивные контракты

Знаходиться в районі Луп. Після дзвінка від DedSec нам покажуть маршрут по якому поїдуть люди клубу. Їдемо туди накидаємо липучок на їх шляху і підриваємо, після чого вбиваємо всіх пішаків, двох кого треба оглушити не вбиваємо, а підбігаємо до них і оглушаем. Скрываемся від переслідувачів. Отримуємо досвід і підвищення репутації.

 

CTRL

Знаходиться в районі Луп. Як завжди чекаємо вхідного дзвінка. Нам поставлять завдання закачати програму-шпигун. Прямуємо до провулок куди треба залити програму. До щитка самому не дістатися, можна тільки за допомогою камер спостереження. У провулку підключаємося до камери під щитком, з цієї камер підключаємося до іншої камери на розі високої будівлі звідти і буде видно щиток. Зламуємо щиток. Бачимо всередині квартиру зламуємо телефон на столі. З'явиться нова точка мети.

Watch dogs Эксклюзивные контракты

Їдемо до місця. Тримаємося за машиною поки йде завантаження даних після чого нейтралізуємо її і їдемо на нову точку в підземну парковку , де і заливаємо дані. За це завдання отримуємо 4000 доларів і наступний ексклюзивний контракт.

 

ALT

Знаходиться в нижній частині району Вордс, отримуємо після проходження попереднього контракту. Знову їдемо до місця, знищуємо помічників їдемо за машиною поки завантажуються дані, після нейтралізуємо мета і скрываемся від устранителей. Їдемо на парковку і заливаємо дані в фургон. Відразу після закачування, поліція почне перевіряти місцевість, використовуємо генератор перешкод щоб уникнути погоні. За виконаний контракт отримуємо 8000 доларів.

 

DELETE

Watch dogs Эксклюзивные контракты

Ти упорот!

Знаходиться в районі Луп. Отримуємо за перші два завдання CTRL і ALT. Відразу після отримання завдання і дзвінка DedSec готуємося до того, що нас поліція вирахувала, скрываемся від поліції і їдемо на вказану точку. Тут же знову нічого нового знаходимо машину завантажуємо дані нейтралізуємо мета і їдемо на місце щоб закачати дані. отримуємо готівку 4000.

 

Вимикання

Знову ж їдемо отримувати завдання на точку. Після цього потрібно в будівлі знищити всіх, використовуємо приховане усунення, камери, пістолет з глушником і кийок або ж гучне. Добираємося до ноутбука, поки завантажується вірус захищаємо місце, після скрываемся від поліції. За завдання отримуємо додатковий акумулятор.

 

Палац

Знаходиться в районі Луп. Зламуємо щиток, Бачимо квартиру і як хтось говорить. Отключаемся від щитка, після цього на карті з'являться кілька цілей щитків які потрібно відключити за час. Все у нас буде 5 хвилин. Зламуємо останній щиток і отримуємо запис Анджели Балік

Їдемо на іншу точку, де отримуємо завдання пробратися в будинок SoSueMe. Всередині повно охорони, перш ніж проникнути в систему потрібно зламати два щитка ctOS, тут або робить по тихому, один щиток на вулиці я точно знаю можна вимкнути за допомогою камер, або ж напролом. Бачимо через камеру покої SoSueMe. Після прибуде підкріплення. Наздоганяємо самого SoSueMe і вбиваємо його після чого нам треба зібрати по місту 10 жорстких дисків. Всі диски будуть видні на карті складності у їх зборі немає

 

Відео проходження контракту палац