Онлайн ігри з реєстрацією без скачування - найпопулярніші стратегії | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Підбірка найкращих ігор з реєстрацією, які не потрібно завантажувати
Привіт, друзі! Онлайн ігри які немає потрібно завантажувати на свій комп'ютер, а можна грати прямо у вікні свого браузера називаються браузерних. Як правило, таких онлайн іграх потрібно лише зареєструватися — створити свій ігровий аккаунт і просто почати грати більше нічого не потрібно. Зараз є велика кількість стратегій в які можна пограти не викачувавши. Я опишу кращі онлайн ігри стратегії з реєстрацією без скачування, які дійсно цікаво пограти.

 

Війни Престолів

Войны-Престолов

Війни престолів — безкоштовна військово-економічна стратегія, дії якої відбуваються у часи середньовіччя в фентезином королівстві Штормфолл. З самого початку гри ви почнете будувати і розвивати свій власний замок. Для захисту і нападу на інших гравців також будете будувати різні війська атаки так і захисту.

Скріншоти:

войны-престолов-1 войны-престолов-2 войны-престолов-3 Войны-Престолов-2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Гра має велику і багаторівневу ланцюжок прокачування як будівель та так і військ. У грі гравці можуть взаємодіяти один з одним, битися або об'єднуватися в групи і клани. Основним завданням гри є звичайно ж видобуток ресурсів на які ми покращуємо все інше. Гра має гарну графіку свого антуражі.

 

TRAVIAN

TRAVIAN

Браузерна онлайн стратегія з реєстрацією, існує вже майже 10 років, нараховує понад мільйонів гравців. Дії гри відбуваються в давнину. Можна грати за три раси: римляни, галли, німці. Кожна з рас має свої сильні сторони. Гра виконана в мультяшною графіки, що відрізняє її від багатьох інших стратегій. Як і у всіх інших іграх вам необхідно буде будувати і розвивати своє село, ладу промислові й військові будівлі. Накопичувати війська і битися з іншими гравцями.

Скріншоти:

онлайн игры с регистрацией без скачивания стратегии TRAVIAN-2 TRAVIAN TRAVIAN2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

У гри є ще одна хороша риса — у неї є кінець. Тобто ваше розвиток затягнуто не на нескінченність, а має свій кінець. В певний момент настає момент, коли відбудеться остання битва і хтось виграє, хтось програє. А гравці можуть почати заново, розвивати свої землі і держава.

 

StarGhosts

StarGhosts11

 

Зоряні привиди — це космічна гра в якій ви станете пілотом свого бойового корабля. У грі ми літаємо на своєму космічному кораблі виконуємо завдання, беремо контракти, воюємо з піратами, бандитами та іншими гравцями або ж самі стаємо піратами і нападали на інших. Можна об'єднуватися в групи і мочити босів або брати участь в інших битвах. Гра дуже динамічна і цікава.

Скріншоти:

StarGhosts-1 StarGhosts-2 StarGhosts-3 StarGhosts2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

По мірі росту гравця можна змінювати і покращувати свої кораблі роблячи їх більш міцними і смертоносними, встановлювати на кораблі більш потужну зброю і броню. Загалом, система крафта у грі дуже хороша. Також можна добувати і купувати різні креслення з яких виготовляється унікальне обладнання.

 

Володарі всесвіту

повелители1

King Stars — онлайн гра для тих хто любить космічні онлайн стратегії, все що пов'язано з космосом, освоєнням нових планет, боєм космічних кораблів. Володіння маленьким клаптиком землі або державою-це занадто дрібно для King Stars. Тут вам дадуть цілу планету в освоєнні. Ну а якщо нападати. то чого розмінюватися на дрібниці, тоді вже, на цілу планету ворога.

Скріншоти:

космические онлайн стратегии Повелители вселенных (King Stars) King Stars повелители2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Тут вирішує не кількість, вашої армії, не кількість луків і стріл і не гострота мечів ваших воїнів. Тут вирішує яку кількість плазми, біопалива, космічних кораблів ви маєте на один парсек у всесвіті. Той, у кого її більше, той і перемагає.

 

Криза

Кризис1

Криза — онлайн гра являє собою суміш економічної і стратегії в реальному часі. Дії гри відбуваються в 2048 р. на Близькому Сході. Гравець будує свою базу видобуває ресурси, наймає війська і прокачує їх. Для боїв він вилітає в певну точку на карті бере з собою кілька загонів бійців і висаджує їх, по черзі щоб вони зачистили місцевість від противника.

Скріншоти:

Кризис-1 Кризис-2 Кризис-3 Кризис2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Після висадки загонів гравець вже ніяк не впливає на їх перебіг, але перед цим може вибрати куди їх висадити і відповідно розрахувати куди вони підуть, також висаджувати першими ті загони які краще впораються з противником. Приміром, висаджуємо загін піхоти і під його прикриттям відправляємо загін кулеметників. Також своїх бійців можна лікувати застосовувати авіаудари по великому скупченню противників та інше.

 

Forge of Empires

Forge-of-Empires1

Головною особливістю Forge of Empires є, то що ви починаєте в кам'яному столітті. Вам дають невелику ділянку землі, трохи ресурсів для початку. Але з розвитком ви освоюєте нові технології вивчаєте науку, побудувати нові споруди, нове озброєння, нові бойові одиниці і переходьте з однієї військової та економічної епохи в іншу. Бронзовий, Залізний вік, Античність, після цього проходите кілька етапів Середньовіччя, і в кінцевому результаті настає — Колоніальний Період і Індустріальний. Кажуть що творці індустріальної епохи не збираються зупинятися.

Скріншоти:

Forge-of-Empires-3 Forge-of-Empires-2 лучшие браузерные онлайн игры Forge-of-Empires2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

У грі як і в будь-якій нормальній стратегії можна, навіть потрібно воювати з іншими гравцями. Для цього звичайно ж накопичується величезна купа військ. Битви відбуваються покроково , що мене радує, що хоч якось можна взяти участь у війнах. а не просто отримувати звіт про результати.

 

DarkOrbit

DarkOrbit1

DarkOrbit — браузерна масова гра з мільйонами гравців по всьому світу, що постійно розвивається і покращується. За сюжетом гри ми опинимося в третьому тисячолітті і зможемо управляти своїм кораблем (у грі ви можете купувати кілька класів і типів космічних кораблів). Динамічні космічні бої, міжфракційні війни, прокачування і апгрейд кораблів.

Скріншоти:

DarkOrbit-2 DarkOrbit-1 DarkOrbit--3 DarkOrbit2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Гра має відкритий космічний світ, який гравець може дослідити, переміщатися між планетами і зірками шукати нові квести і вступати в битви. Розвинена система кланів — можна вступати в клани, воювати між кланами за вплив, вступати в звичайні групи для битв. Гра сподобається любителям космічної тематики.

 

My Lands

My-Lands-игры-с-регистрацией

 

My Lands — гучна свого часу гра за те що в ній можна було заробляти гроші, але в якийсь час галас навколо цього пройшла. Гроші можна дійсно виводить з неї, але перш ніж вийти в плюс в неї треба навчитися грати і на початку добре вкластися. Тепер про саму гру. У грі присутні кілька рас, демони, ельфи, лицарі. Кожна раса має свій бонус якщо будується на певній землі. На початку ви розвиваєте свій основний замок, після того, як наберете достатньо сил можете освоювати нові землі.

Скріншоти:

My-Lands-скриншоты4 My-Lands-скриншоты5 My-Lands скрнишоты my

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Що ще цікаво у грі є декілька серверів, в кожному з яких умови трохи відрізняються. Є сервери в яких ви можете довго розвиватися, для вас створені всі умови для комфортного розвитку. Є ж сервери в яких події розвиваються дуже швидко і неправильна тактика може коштувати вам багато чого. Через певний час одна з рас повинна перемогти. І все починає по новій.

 

Elvenar

Elvenar1

Elvenar — безкоштовна браузерна містобудівна стратегія з елементами покрокової стратегії в фентезійному світі. Гра дуже схожа на популярну Герої меча і магії. Гравець будує своє місто, розвиває його економіку, стежить за інтересами городян і воює з іншими гравцями. У грі є велика виробнича виробнича ланцюжок, можна покращувати практично всі будівлі в грі і змінювати вигляд міста на свій розсуд.

скріншоти:

elvenar-33 elvenar-22 elvenar-11 Elvenar2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

У грі можна грати за дві раси людей і ельфів, вибір раси практично не змінює геймплей гри, але змінюється графічний дизайн будівель. Гра вийшла досить симпатичною і сподобається любителям неспішних будівель та розвитку свого міста. У перерві між облаштуванням міста можна брати участі в боях. Бої відбуваються покроково, гравець розставляє юнітів на карті, вибираючи стратегію атаки і захисту після кожного ходу можна обміркувати кожен свій крок і вирішувати, які дії і заклинання прийняти.

 

Dark Fury

Dark-Fury1

Браузерна рольова гра в сетінгу фентезійного середньовіччя. Сюжет гри розповість про вічну боротьбу Світла і Тьми. З допомогою стародавнього артефакту «Клинок Армагедону» злі божества відкрили портал у світ демонів, з якого рікою полилися слуги Хаосу. Гравець виступає в ролі обраного, який повинен знищити всю нечисть і закрити ворота в пекло.

Скріншоти:

Dark-Fury2 Dark-Fury3 Dark-Fury4 Dark-Fury5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

При першому відвідуванні гри, потрібно буде визначитися з класом свого героя. На даний момент у проекті доступно три персонажа – воїн, маг і лучник. Кожен клас має свої переваги і недоліки, які і будуть будувати стиль гри. Проект умовно ділиться на дві складові. Перша – подорожі по світу, закупівля і поліпшення спорядження, пошук нових членів загону і виконання квестів. Друга – покрокові бої з застосуванням заклинань і спеціальних атак.

 

Час для Героя

время11

Фентезійна браузерна рольова 2D гра зі статичною графікою. Гравець виступає в ролі самотнього мандрівника, який подорожує по всесвітах в пошуках трьох титанів – злих і могутніх велетнів, які знищили рідний світ головного героя. На шляху гравця встануть дикі звірі, монстри та інші небезпечні персонажі.

Скріншоти:

время2 время3 время4 время5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Проект являє собою класичну браузерну MMORPG, в якій головною метою гри, є прокачування героя. Гравець зможе виконувати різні квести і отримувати за них досвід, досліджуючи нові заклинання і підвищуючи характеристики. Головною відмінністю гри стала система масок і образів. Персонаж зможе отримувати особливі предмети, які не лише змінюють вигляд героя, а й дають йому сильні поліпшення. Час для Героя зможе порадувати всіх любителів фентезійних рольових ігор з красивою мальованої графікою, PvP ареною і великим набором предметів.

 

My Little Farmies

My-Little-Farmies1

Браузерна економічна стратегія, симулятор фермерського бізнесу. Суть гри полягає в будівництві, облаштуванні та утриманні ферми. Гравець повинен продумувати економіку, створювати вигідні умови, виробляти продукти, продавати їх і покращувати власні будівлі.

Скріншоти:

My-Little-Farmies2 My-Little-Farmies3 My-Little-Farmies4 My-Little-Farmies5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Після входу в проект, гравець отримає невелику ферму, яка має застарілі технології і слабкий урожай. Це потрібно виправляти, зайнявшись облаштуванням своїх володінь. Після цього гравець зможе купити поля і почати їх засівати, щоб потім зібрати врожай і отримати за це гроші. Гра My Little Farmies, виконана в мультяшною графіки та підійде самим юним геймерам. Проект зможе зацікавити великою різноманітністю можливостей щоб налагодити свій бізнес.

 

Dragon Knight

Dragon-Knight1

Бразуреная багатокористувацька рольова гра з фентезійної всесвіту. Дії гри відбуваються у вигаданому світі, який населяють магічні створіння, люди і інші раси. Гравець виступає в ролі героя, який прокинувся після глибокого тисячолітнього сну. Така тривала сплячка повністю стерла всю пам'ять, і герой повинен згадати себе, виконуючи різні квести і досліджуючи ігровий світ.

Скріншоти:

Dragon-Knight2 Dragon-Knight3 Dragon-Knight4 Dragon-Knight5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Одразу після початку гри, потрібно визначитися з персонажем. У грі доступно два героя – жінка маг і чоловік воїн. Вони відрізняються своїми вміннями і тактикою. Приміром маг повинен ховатися за спинами міцних союзників і завдавати багато шкоди з далека, в той час як воїн, може довго стримувати ворожі удари і розправлятися з противником в ближньому бою. Гравець зможе досліджувати світ, прокачувати персонажа, виконувати квести, а також брати участь в битвах з монстрами або іншими геймерами.

 

Lords at War

Heroes-at-War1

Глобальна багатокористувацька браузерна гра. Сюжет гри знаходиться у часових рамках средневековя і розповідає про створення імперій і держав на території сучасної Європи. Гравець виступає в ролі правителя невеликого поселення, яке потрібно розвивати і вивести на лідируючі позиції серед постійної конкуренції з боку інших гравців.

Скріншоти:

Heroes-at-War5 Heroes-at-War4 Heroes-at-War3 Heroes-at-War2

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

Першим ділом гравець повинен облаштувати свій початковий місто, налагодити економіку, розвідати місця для видобутку ресурсів і почати досліджувати більш сучасні технології. Після цього, слід задуматися про захист і армії, яка зможе дати відсіч іншим гравцям. У проекті можна розвиватися до певного моменту, а коли його досягти, більш вигідною справою стануть завоевателькие походи на інших гравців. Любителям «мирного шляху», можна йти по стороні дипломатії, підписуючи договори і об'єднуючись у цілі альянси з більш воєнізованими державами.

 

Farmerama

Farmerama-RU1

Безкоштовна браузерна економічна стратегія, симулятор ведення фермерського бізнесу. Проект дозволяє зануритися у світ віртуальної ферми, в якої гравець зможе взяти під управління невелике господарство і зробити з нього прибутковий бізнес з сучасним обладнанням і великими доходами.

Скріншоти:

Farmerama-RU2 Farmerama-RU3 Farmerama-RU4 Farmerama-RU5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

У грі можна займатися розведенням тварин, вирощуванням різних культур, садівництвом, будівництвом власних володіннях, а також дослідженням нових технологій, щоб заробляти якомога більше грошей. Оскільки гра є економічною, геймер повинен чітко прораховувати свої кроки, вкладаючи ресурси у перспективне виробництво. Farmerama підійде всім любителям економічних ігор, з мальованої графікою і великими можливостями для розвитку.

 

Vikings: War of Clans

Vikings-War-of-Clans-1

Події гри розкажуть про войовничі клани вікінгів, що борються за владу, право володіти землями, а також цінними ресурсами. Гравець зможе побувати в ролі правителя невеликого поселення, яке тільки почало розвиватися. У ньому немає потужної армії, поганий дохід і слабкий героя, в той час як більш сильні конкуренти з легкістю можуть нападати і захоплювати території гравця. Основне завдання проекту – створити самий сильний місто, здатний знищити ворогів і правити найбільшою кількістю територій.

Vikings-War-of-Clans-2 Vikings-War-of-Clans-3 Vikings-War-of-Clans-4 Vikings-War-of-Clans-5

РЕЄСТРАЦІЯ В ГРІ

У процесі гри, геймер повинен вдало розподілити сили і ресурси своїх підданих, щоб забезпечити максимально швидкий розвиток. Насамперед варто подбати про видобуток потрібних матеріалів. Основні ресурси – їжа, метал, деревина, камінь, срібло. Для цього можна відправити робітників на копальні або в ліси. Потім потрібно подбати про армії і захисту. Для цього, потрібно тренувати солдатів і прокачувати героя. Після створення війська, можна починати захоплювати більш слабких ворогів і нападати на інших гравців. Також у грі присутня дипломатія. Клани можуть об'єднуватися і створювати військові Альянси. Проект сподобається всім любителям багатокористувацьких стратегій в середньовічному сетінгу.