Wasteland 2: Цитадель рейнджерів | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Wasteland 2: Цитадель рейнджерів
Карта территория Цитадели рейнджеров

Карта територія Цитаделі рейнджерів

Територія цитаделі

На самому початку гри ми почнемо на цвинтар, де ховатимуть рецйнджера Ейси. Ми ще тільки новобранці в цитадель нас поки що не пустять, тільки після того як ми допоможемо СХ-центру або ж Хайпулу.

приміт. до мапі

 1. Початок гри на кладовищі, візьміть поруч з генералом Варгасом лопату і поговоріть з ним. Він дасть нам перше завдання.
 2. Вхід в цитадель
 3. У нього на самому початку гри можна попросити стовбур якщо вистачить навичок.
 4. Цими товаришами можна замінити членів вашої команди, якщо хтось помре.
 5. Анджела Де, візьміть її в команду. У каньйоні Титанів вона вас покине.
 6. Вихід в пустку.
 7. В тостері який знаходиться в локації Радиомачта можна взяти Балончик з фарбою, він дасть книгу +1 рукопашна.

 

Цитадель рейнджеров

Цитадель рейнджерів

Цитадель Рейнджерів

Приміт. до мапі

 1. Вхід в цитадель.
 2. Тут буде знаходитися генерал Варгас. До того, як ми поставимо обидва ретранслятора, йому і будемо доповідати про завдання і знайдений щоденник Ейса (щоденник буде в таборі рейкових кочівників)
 3. Сержант Тобіас Мелсон — торговець. Капітан Етил Меркаптан, приносите їй всі речі які знайдете, за це вона буде робити для нас заявки після чого виготовляти для нас гарне зброю і броню. З радіовежі можна принести ногу робота, Этельвульфскую утопію з табору рейкових кочівників, збіднений уран, який можна дістати з тостера в Храмі Титанів біля ракети, Оцелот Бушнела, знайдемо в ангарі з бляхарем в Дамонте, програвач, який ми отримаємо, якщо віддамо пластинку взяту в тостері в СХ-центрі на кухні, Воллі-Перевертня в Дамонте. Також знаходиться Роберт Боулінг не варто купувати у нього найдешевша зброя (подивіться на шанс заклинити). Йому можна передати лист від Кеті
 4. Їдальня, можна набрати води. Капрал Еван буде давати нам бонуси за новобранців (всіх членів команди яких ми знайдемо)
 5. Лейтенант Хв Лян Тан, здавалося б куди подіти коров'ячі коржі, голубине лайно і інші екскременти. Але ось він як раз буде у вас їх купувати за великою ціною і робити з них бомби.
 6. Статуя + 1 навик, книга + 1 ремонт. Тостер всередині буде тост (запечений хліб) його можна віддати Маннерсу або ж в Каліфорнії в Храмі Ангелів Сему Кухареві. Також капрал Eggleston, йому будуть цікаві будь-які унікальні речі, (віддайте йому зірку Ейса) для музею. Йому можна принести Лампу на ніжці, яку можна дістати в каналізації Хайпула з тостера, за це отримаємо гроші, або досвід. Віддайте йому книгу «Зрізняться андроїдам електровівці?», яку можна знайти в таборі рейкових кочівників, за це отримаємо книгу + 1 хірургія.
 7. Доктор Ерік дайте йому знеболювальне, він дасть нам завдання. Він хоче ліки від раку його можна знайти в селі Дарвін.
 8. В'язниця в цитаделі, туди можна буде потрапити тільки після того як побуваємо у в'язниці і розпитаємо Реда про захисному костюмі. У в'язниці буде сидіти Рік Байчовски, який нам ще стане в нагоді в пошуку костюма
 9. Рік Байчовски. Доступ до нього тільки після того, як поговрим м Редом у в'язниці

 

Карта Шахта Новиур Овен

Карта Шахта Новиур Овен

Шахта Новиур Овен

Не знаю куди записати цю локацію в загальному записую сюди, буде знаходитися трохи нижче цитаделі і СХ-центру.

приміт. до мапі

 1. Вхід
 2. Денис Семенов попросить допомогти розчистити шахтарям шлях. Візьміть детонатори
 3. Такаюкі можна взяти його в свою команду
 4. Вхід в метро
 5. Використання детонаторів
 6. Ісаак Лейбович