Проходження Wasteland 2: В'язниця | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження Wasteland 2: В'язниця
Окрестности тюрьмы

Околиці в'язниці

Околиці (долина) тюрми

приміт. до мапі

 1. вхід
 2.  Фред Дарвис, допоможіть йому підштовхнути віз і розпитайте про Реда.
 3. Селія, знадобиться навик ремонту, щоб відремонтувати колодязь і дати їй воду. Вона скаже нам пароль від турелей 123456789
 4. Вільям Браун. Його свиней вкрали Червоні скорпіони. Звільніть його свиней і вони самі знайдуть дорогу додому. Свині будуть на фермі поруч з в'язницею (див. карту в'язниця)
 5. Блокспост, нас попросять заплатити податок або доведеться битися, краще заплатити, щоб пройти через точку 12 спокійно.
 6. Пароль для відключення вежі Бутон
 7. Сам Ред, Діставшись до нього він розповість Ріка Бэйчовски, який і знає де можна дістати костюми.
 8. Вхід в печеру, через яку можна пройти повз турелей до Реду, необхідно мати прокачаний злом і вийшовши на іншій стороні з печери, розмінувати мінне поле.
 9. Вихід з іншого боку, де можна пройти через мінне поле і підійти до Реду минаючи турелі.
 10. Статуя + 1 навик
 11. Лігво Пітбуля, використовуємо грубу силу щоб зламати паркан. Звільніть жінок. На виході він нападе на ваш загін.
 12. Блокпост Червоних скорпіонів
 13. Вхід у в'язницю без сутичок з червоними скорпіонами. Необхідний прокачаний навик комп'ютера. Використовуйте кран щоб прибрати з проходу контейнер.
 14. Інший вхід у в'язницю.
 15. Тостер всередині будуть сушені ягоди ялівцю, їх можна віддати на лікеро-горілчаному заводі Бену.

Коли ми допоможемо, вже на наш вибір СХ-центру або Хайпулу, то прийшовши в іншу точку, ми побачимо зруйноване місце і зруйновану радіовежа біля якої підніміть радіо-антену. Зв'яжіться з базою рейнджерів, генерал Варгас відправить вас в район в'язниця, щоб розвідати там обстановку.

По дорозі зустрінемо Фреда Дарвиса. Йому потрібно допомогти штовхнути його візок просто поруч з ним застосує на повозку грубу силу. Після поговоріть з ним він розповість про якогось Реда і захисний костюм. Також повідомить вам пароль до турелям «Особливий». Розпитайте його ще він розповість про жінку в синьому у нас на карті з'явиться мітка ще один Таємничий храм. Вирушайте до Реду поговоріть з ним. Він скаже, що Дамонта огороджена стіною радіації. Але шалені ченці знають слабке місце, але і щоб там пройти потрібен захисний костюм. Якийсь Рік Бэйчовски знає, де можна дістати костюм але його заарештували рейнджери і повели в цитадель. Для продовження сюжет повертайтеся в цитадель.

 

Карта Тюрьмы

Карта В'язниці

В'язниця

 1. Вхід у в'язницю з долини
 2. Обхідний вхід до в'язниці (у долині можна було підняти краном контейнер і пройти сюди.)
 3. Обхідний вихід до самої в'язниці щоб минути супротивників
 4. Ферма яку охороняють Червоні скорпіони. Фермер Джоуб попросить знищити Коменданта Данфорт. У нього буде ліки від собачої чуми
 5. Інтерком, за яким можна поговорити з в'язницею. Вони попросять нас знайти ліки для собак. В цьому ж місці пошукайте тостер всередині буде Препарат G, його можна віддати чолі АГЗ в Каньйоні Титанів. За це він дасть добру снайперську гвинтівку
 6. Турелі Їх можна знищити застосувавши гусеницю (знаходиться в Дамонте) або знайти ліки для собак.
 7. Денфорт і Червоні скорпіони у в'язниці.

 

Що взагалі можна зробити з Червоними скорпіонами і можливий світ?

Діставшись до Реда і дізнавшись у нього про захисні костюми, ми можемо відправитися далі за сюжетом або спробувати вирішити питання з червоними скорпіонами. Якщо ми не вирішимо питання з скорпіонами і підемо в Дамонту, то вони повбивають всіх в долині і всі додаткові завдання пропадуть.

Дістаньтеся до інтеркома (точка 5). Нас попросять знайти ліки для собак або забиратися. Ліки від собачої чуми знаходиться у Джоуба на фермі тут же на локації, поговоріть з ним він дасть вам ліки після чого вам пропустять через турелі всередину тюрми, де поговоріть з босом, вилікуєте собак і хлопніть самого Дэнфорта, щоб звільнити Веселу долину від рабства або не чіпайте його і скажіть про це Джоубу.

У в'язниці є інший прохід. Можна знищити турелі застосувавши Танкову гусеницю TRL-01553, яка знаходиться в Дамонте (див. точка 14). Поруч з парканом буде робот, вставте в нього цю гусеницю, після чого він запитає тип цілі виберіть «неорганічна». Він поїде до турелям і просто їх знищить. Після цього можемо зайти і знищити всередині всіх скорпіонів.

Поверніться в цитадель і в тюрязі поговоріть з Ріком, Він погодиться нам сказати, де можна знайти костюм, але за умови свободи, поговоріть з наглядачем він відпусти його і у нас з'явиться мітка на карті Трейлер Ріка. Вирушайте до точки, Рік попреться з нами.

 

Трейлер Ріка

Карта трейлер Рика

Карта трейлер Ріка

приміт. до мапі

 1. вхід
 2. в цієї точки Рік запитає нас можна йому йти з нами, якщо скажемо так то він дасть нам код 733
 3. В цій точці з нами зв'яжеться база і запитає про Бэйчовски. У нас буде варіанти вибору. Якщо сказати, що він мертвий той знову ж скаже код.
 4. Якщо відремонтувати всередині буде «Блякла фотографія» її можна віддати в Каліфорнії в Храмі Ангелів помічникові Мона Шере отримаєте зброю Нейтронний проектор.
 5. Сейф в якому +4 захисний костюм