Wasteland 2 проходження: Храм Ангела | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Wasteland 2 проходження: Храм Ангела
Храм-ангела1

Карта Храм Ангела

Нам треба врятувати засудженого до смерті Флетчера чи не рятувати. Умовити главу міста містера Маннерса не годувати людей людським м'ясом. І залишити Манннерса біля керма або передати кермо правління його суперниці Торі Робінсон.

Приміт. до мапі

 1. Вхід
 2. Мотузка згодиться щоб спустити дівчинку з дерева
 3. Колишній шериф міста, нині бомж Гуч він боїться що його з'їдять, його можна здати розповівши біля головних воріт охоронцям або ж не робити цього. Тепер невеликий момент, якщо ви його пройдете, то побачите його в лікарні. Доктор скаже, що він хворий з-за того що їв заражене м'ясо. Це можна надати містерові Маннерса як доказ і переконати його більше не радувати жителів міста святковою вечерею, тобто не їсти людське м'ясо.
 4. Дівчинка Сандра на дереві використовуйте мотузку щоб допомогти їй спуститися.
 5. Охоронець Дарла попросить нас води, поговоріть з охоронної біля головних воріт вони дадуть вам фляжку, принесіть їй.
 6. Головні ворота і охоронці Ллевелін і Джо Варрон поговоріть з ними він розкажуть вам якісь подробиці про місто і відкриють ворота.
 7. Статуя + 1 навик.
 8. Тут вам задасть кілька запитань, щоб пройти далі. Думаю, не варто пояснювати що треба вибирати ввічливі варіанти.
 9. Шериф Маршал Запитайте його про кару і Флетчера. Коли Флетчер втече він візьме одного з вас у заручники поки ви не знайдете цього самого Флетчера.
 10. Сім'я Сандри, від них отримаємо талон на пайок, який можна обміняти на річ в магазині (точка 15)
 11. Лікарня. Візьміть мікроскоп він стане в нагоді вам в Родії. Доктор Едвінсон поговоріть з ним він попросить відключити морозильна камера камер, де зберігається людське м'ясо (точка 12). Використовуючи навик задирака, він розповість, що Маннерсы канібали. Сестра Флинкман їй можна буде продавати барсучі хвости, черевця тарганів та інше. Сем який звинуватив Джоната в крадіжці.
 12. Секретні морозильники, зламавши їх знайдемо всередині, людське м'ясо, що говорить про те що Манерсы канібали.
 13. Сем «Кухар» застосувавши розмовний навик, він повідомить що готує на свято людське м'ясо.
 14. Тостер всередині шоколадний батончик можна віддати Оббигану в Родії.
 15. Магазин, тут можна використовувати талон на пайок.
 16. Помічник Мона Шера віддайте їй бляклу фотографію чоловіка, яку можна знайти в тостері (Трейлер Ріка). За це вона дасть енергетичну зброю Нейтронний проектор. Джонатан його звинуватили в крадіжці кількох речей. Всі речі знаходяться в точці 19, роздайте їх людям і розкажіть шерифу, що він невинний, його відпустять.
 17. Туалет з виходом в парові тунелі.
 18. Тостер для ремонту всередині вологі серветки
 19. Мертвий Робінсон тут же знайдете годинник Паладіно, медикаменти Флинкман та інструменти Лінді, віддайте їх господарям.
 20. Котячий наповнювач.
 21. Містер Паладіно, попросить принести йому клей для вставної щелепи в Брендвуд Стоматолог. Віддайте йому його годинник. Коли принесете клей він дасть вам кевларовий жилет.
 22. Арджуна Рабіндранат, в Родії в тостері буде шампунь Хейр Енд Шолдерз йому можна його віддати отримаєте книгу + 1 пильне око.
 23. Лінді Лу попросить допомогти з вентилятором і сходити в магазин (точка 15) принести запчастини, за це вона дасть квиток в Родию. Також у неї вкрали сумку з інструментами.
 24. Ітан Уайт йому потрібні рукавички для кіз. Рукавички знаходяться в тостері в Плайя-дель-Рей.
 25. Флетчер в клітці. Незабаром втече з міста.
 26. Вхід до містера Маннерсу. З ним можна поговорити тільки, тоді коли втече Флетчер (шериф сам до вас підбіжить). Віддайте йому тости взяті в тостері в Цитаделі рейнджерів. Поговоривши з Єлизаветою, я здав її і Торі Робінсон. Маннерс відразу ж відпустив всі звинувачення з Флетчера і відпустив заручника. Можна отримати додатковий квест. Якщо почати з ним діалог з їжі і не пред'являти доказ у вигляді хворого Гуча тоді він заговорить про альтернативу. Альтернатива буде в локації Брендвуд Стоматолог.
 27. Сліди чиїхось кроків, як-ніби когось насильно тягнули до фермі.
 28. Роджер Йі він розповість що двоє одягнені у форму вартою ввічливості несли щось до вентилятора.
 29. Єлизавета дружина Флетчера. Нам повідомить що її чоловіка лише підставили Торі і Манери запустивши в його кімнату тарганів. Коли Флетчер втече при прокачанном розмовному навичці можна з'ясувати у неї, де він знаходиться.
 30. Джин Кронк, поговоріть з ним він повинен сказати, що Торі Робінсон намовила його.
 31. У цьому місці можна отримати квест на лікування собаки, тільки взяти його треба швидко після початку діалогу, інакше собаку вб'ють.Після взяття квесту треба буде сходити до місцевого лікаря, потім до лікаря в Родії. (Даний квест взагалі можна буде взяти лише після виконання або взяття, точно не знаю, квесту в Родії, по боротьбі з заразою).
 32. В купі гною застрягне мужик, будуть стирчати тільки ноги. Можна просто зняти черевики або дістати мужика, в будь-якому випадку він віддасть черевики. Черевики можна віддати Сандрі.

 

Варіанти дій в Храмі Ангелів

У храмі можна зробити декількома способами. Після зникнення Флетчера, знайти докази того, що Торі Робінсон підставила Флетчера (це можна дізнатися у Єлизавети і у Джина Кронка) розповісти Маннерсу, що Торі влаштувала змову проти нього, тоді містер Маннерс, зніме з Флетчера обвинувачення, віддасть нам наше спорядження і випустить заручника. Інший варіант — коли Флетчер втече не говорити з Маннерсом, а просто використовуючи розмовні навички умовити дружину Флетчера, Єлизавету, розповісти де він ховається. Сходити в локацію Притулок Маннерса, врятувати його від роботів і привести в місто.

Коли приведете Флетчера в місто можна зробити трьома способами. Перший, прибігти на страту, розповісти Маннерсу, що проти нього готується змова, отримати квест на піймання Торі Робінсон. Другий, нічого не робити, тоді Флетчера страчують, Торі Робінсон підніме бунт, Манери втече, отримати квест на піймання Манерса. Третій, використовуючи розмовні навички, умовити Маннерса, що страта це круто, він погодиться і настане мир (у цьому варіанті не з'явиться локація з тостером).