Проходження гри Assassin's Creed Unity (Єдність) | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження гри Assassin's Creed Unity (Єдність)
Прохождение игры Assassin’s Creed Unity (Единство)

Трагедія Жака де Моле

Париж, Франція, 13 жовтня 1307 р.

На храм тамплієрів напали ассасини. Слідуйте за Жаком де Моле. Після чого біжіть до вежі. Коли до біжимо до вежі побачимо як ворота до них закриваються. Ні з ким битися поки не треба, наше завдання полягає не в цьому. Зліва біля вежі буде сходи до вікна, підніміться по ній. Після чого піднімайтеся по сходах і по вікну вище на вежу. Після вже всередині башти спустіться по гвинтових сходах, до стражника.

Як тільки побачите, що тікає ассасина біжіть за ним, у вікно можна сміливо стрибати. Наздогнавши його прийміть бій використовуючи відбивання, ухил і атаку. Після нетривалого бою наш герой візьме меч і знищить їм ассасина і забере книжку. Повернувши на місце меч і книгу і вийшовши з храму він побачить як Жака Де Моле захопили, а його самого вб'є іншого ассасин. Через сім років після це покажуть як Жака спалять на вогнищі.

 

ЧАСТИНА 1: СПОГАД 1

ВЕРСАЛЬСЬКІ СПОГАДИ

Версаль, 27 грудня 1776 р.

Ми виступаємо в ролі хлопчика Арно. Біжіть за дівчинкою і вкрасти яблуко. Стражник зверне на вас увагу, сховайтеся від нього. Після залучіть його увагу щоб він відійшов від дверей до того місця де помітив вас, а ви тим часом обегите його пробіжіть через двері. Поговоріть з Ельзою. Після чого біжіть знову за нею, де і знайдете вбитого батька.

 

Доженете Гюго

Нам показують Арно спустся 30 років після версальських подій. Після того як Гюго схопить годинник біжимо за ним. Додаткові завдання будуть не дати перехопити себе, тут просто не встаємо на місці і ніхто нас не перехопить. Подолати 5 об'єктів зверху або знизу — перестрибуємо через вікна і столи або ж прокатываемся під столами. Коли перехопіть годинник, приховайте від братів, найшвидше це можна зробити якщо забратися на дах будинку. Ідіть до маєтку Де Ла Серр.

 

ЧАСТИНА 1: 2 СПОГАД

ГЕНЕРАЛЬНІ ШТАТИ

Синхронизация

Синхронізація

5 травня 1789 р.

Спустіться в них в хол і поговоріть з Олів'є. Після сцени, коли до нас підбіжить посланець з листом Де Ла Серру, біжимо за возом, долаючи перешкоди по дахах будинків. Обознавшись у возі, заберіть на церковний шпиль, щоб синхронізувати точку і виявити потрібну нам віз. Нам треба потрапити на нижній ярус палацу, через головний вхід нас звичайно ж нкто не пустить. Перелезте чер з паркан і заберіть на дах, а з неї вже проберитесь всередину палацу. Всередині використовуйте орлине зір, щоб бачити варту і не попастися їм.

Коли зайдете на нижній ярус палацу, нам треба буде знайти Де ла Серра. Обійдіть публіку і підійдіть на балконі з лівого боку від промовця. Де побачимо мисье і на протилежній стороні братів Гюго. Підслуховуючи розмову, брати нападуть на нас. По 2 рази парируем і ухиляємося, щоб виконати випробування, після чого можемо розбиратися з братами. Тікаємо від варти і залишаємо область, краще всього це зробити по дахах.

 

ЧАСТИНА 1: СПОГАД 3

ВИЩА СУСПІЛЬСТВО

Элиза

Еліза

Біжіть до наступної точки на карті, щоб отримати це завдання. Після розмови з Олів'є підніміться в кабінет Де Ла Серра і покладіть лист під двері. Коли наш герой приоденется і проникне на територію палацу, просуваємося вздовж стіни до вікна, при цьому використовуємо орлине зір, і ховаємося від варти в натовпі чекаємо, коли вони відвертаються, забираємося у вікно палацу.

Всередині палацу, буде варта чекаємо коли вони відвертаються і безшумно проходимо за їх спинами, використовуємо укриття. Діставшись до бальної зали слідуємо за Ельзою до кімнати. Після того як у кімнату почнуть ломитися, зістрибує вниз і по кидаємо палац, проходячи за спиною вартою. На вулиці Арно побачить, вбитого Де Ла Серра, і його схоплять подумавши що це він скоїв вбивство.

 

ЧАСТИНА 2: СПОГАД 1

У В'ЯЗНИЦІ

Опинившись у в'язниці сядьте на матрац, щоб заснути. Прокинувшись, битиметеся зі злодієм у камері. Через два місяці у в'язниці почнеться бунт. Сховайтеся праворуч від грат і почекайте, коли зайде охорона, підійдіть до них ззаду і убийте. Біжіть за нашим спільником і поки він відкриває ґрати боремося з охороною, парируем і використовуємо димові бомби, щоб пройти випробування.

Після відкриття решітки знову біжимо за Беллеком, вибігши на майданчик з солдатами використовуємо димову бомбу і вбиваємо 5 цілей. Поговоривши з Ельзою, з'ясовуємо що вона і її батько тамплієри а його батько ассасин. На даху будівлі, використовуємо орлине зір, щоб побачити на годиннику знак.

 

ЧАСТИНА 2 СПОГАД 2

ВІДРОДЖЕННЯ

посвящение

Вирушайте до наступної точки в Сен-Шапель. Зайдіть всередину залу. Заберіть на балкончик, над входом і вставте години в спеціальне пристосування. Опустяться люстри, переберіться за ним до точки і зстрибніть вниз у новоствореній прохід в підлозі. Ви опинитеся в тунелях асасинів, де вас вже чекатиме Беллек. Вирушайте в центр залу на посвяту і випийте з кубка.

Після того, як ви вип'єте зілля, потрапите в різні спогади. У першому, спуститись у підземелля навпроти вас будуть картини, падайте вниз. Ви опинитеся в залі ідіть прямо. Коли підлога почне валитися перестрибуйте перешкоди, головне не поспішати. Після цього скотіться вниз не потрапляючи під вогонь. В іншому місці знову земля провалиться і будуть тільки острівці, стрибайте з ним до потрібної точки, щдесь ж знову краще не поспішати. В кінці обряду просувайтеся через натовп до центру, де стоїть людина, обійдіть в натовпі йому за спину. Після цього нас візьмуть в ассасини і дадуть клинки.

 

ЧАСТИНА 3: 1 СПОГАД

ВИПУСК

Париж 4 січня 1971 р.

Вирушайте до Беллеку. Він сидить на даху в забороненій зоні. Нам треба знищити стражників і вивести з ладу сигнальний дзвін. Випробування — зробити 3 прихованих вбивства. Зстрибніть вниз в стіг. Двоє стражників стоять на місці, тільки повертаються, підійдіть до них з-за рогу, коли вони будуть спиною до вас. Третій буде ходити по колу, відверніть його кинувши «приманку-шутиху» в бік, коли він буде її оглядати, підійдіть ззаду до нього і убийте. Після цього спокійно виведіть з ладу дзвін.

Після сцени, коли Беллек стрибне на лисого чувака, підійдіть ззаду до іншого і убийте його. Обшукайте труп, щоб забрати докази. Після цього покиньте зону, слідуючи за Беллеком в штаб-квартиру асасинів в зал рад.

 

ЧАСТИНА 3: 2 СПОГАД

ВИЗНАННЯ

Убийте Сизера

скрытое-убийство

Вирушайте на нове місце зустрічі з Беллеком. Після виявлення можливості для вбивства Сизера, нам треба викрасти ключ, підійдіть ззаду, безшумно убийте супроводжуючого, після чого вкрасти ключ. Проникніть в собор. Нам треба пройти випробування, щоб не спрацював дзвін, тут все зрозуміло працюємо потай і здійсніть 2 вбивства з укриття. В залі будуть місця для покаяння — заховайтеся за ширмою, дочекайтеся, коли повз буде проходити ворог безшумно убийте його.

Після цього зверху спостерігайте за Сизером, він буде перебувати серед охорони, дочекайтеся, коли він піде і підійде до вівтаря один, тоді на нього можна стрибнути зверху і вбити. Після цього непомітно покиньте собор. Можна забратися вгору і синхронізуватися якщо ви цього ще не зробили. Коли покините собор, стрибніть в портал.

 

СЕРВЕРНИЙ МІСТ СРІБНИЙ ВІК

статуя-свободы

1898 р. прекрасна епоха

Нас кинуло в інший час. Увійдіть на станцію метро. Нам треба знайти інший вихід з метро, підніміться по сходах далі по трубах вийдіть на залізні дороги, де проїде потяг, перейдіть на іншу сторону і по верху пройдіть на іншу сторону. Коли впадете на залізні дороги, назустріч вам буде їхати поїзд, біжіть від нього долаючи перешкоди. Підніміться наверх з метро використовуючи підйомник. Нагорі побачимо Статую свободи. Швидко біжимо до неї і забираємося до самого факелу до порталу.

 

ЧАСТИНА 4: 1 СПОГАД

ЦАРСТВО ЖЕБРАКІВ

Двір чудес, 19 січня 1791 р.

Сходіть в штаб-квартиру асасинів, там вам дадуть «Примарний клинок». Після цього вирушайте до точки завдання у Двір Чудес. Заберіть на даху і використовуйте, орлине зір, щоб відшукати підручного короля жебраків Ла Туша. Простежте за Ла Тушкуємо по дорозі убийте двох з примарного клинка. Коли простежте за Ла Тушкуємо до будинку, проберитесь в заборонену територію, додатково використовуйте шутиху. Ла Туш знаходиться всередині будинку клініки. Найкраще пробратися всередину через дах, по одному вбиваючи охорону. Коли доберетеся до потрібно двері, натисніть взаємодіяти. Він швидко визнається, де живе король. Покиньте зону.

 

ЧАСТИНА 4: 2 СПОГАД

КОРОЛЬ МЕРТВИЙ

король-нищих

Знайдіть укриття. Убийте Короля Жебраків

Прямуйте до наступної точки. Заберіть наверх, щоб побачити всю картину зверху і виявити короля. Додатково убийте трьох з повітря, просто заберіть куди-небудь над ворогами і стрибайте на них зверху і виведіть з ладу два димоходу, вони будуть показані на карті, підійдіть до них і накрийте їх деревинкою. Після цього видимість у стоках знизиться і ви можете бути всередині них більш потайливим.

Спустіться в стоки, на карті буде мітка у вигляді драбинки. Обшукайте стоки, і побачите сцену, як Ла Туш доповідає королю про те, що за ним полює ассасин. Ідіть за Королем Жебраків і убийте його. Він стоїть в центрі башти, навпроти нього солдат з гвинтівкою. Можна вистрілити в солдата отрутою берсерка щоб він пальнув у короля або просто вбити солдата і самому дістатися до короля. Після цього залиште стоки.

 

ЧАСТИНА 5: 1 СПОГАД

СРІБНИХ СПРАВ МАЙСТЕР

Ле-Аль, 31 березня 1791 р.

Знайдіть Жермена

Доповісте ради про виконану роботу, після вирушайте до наступного завдання. Нам треба знайти Жермена. Додатково треба зламати 4 двері в будинку, для цього підійдіть до дверей, вам покажуть нутрощі замку. Всередині буде рухатися біла смужка, і штифти один або більше. Швидкість переміщення смужки також буде залежати від складності замку. Натискайте кнопку у той час коли смужка збігається з блакитний нерухомої смужкою, тоді штифт буде відкрито. Також додатково потрібно довести 2 громив до божевілля, для цього використовуйте отрута берсерка.

Дістаньтеся до кімнати Жермена, до речі, зверніть увагу, що у нього різні очі, що може навести на думку, що він один з мудреців, які так потрібні Абстерго. Він попросить вас вивести його. Вбивайте в кожній кімнаті охорону, на вулиці на балконі убийте двох вартових. Після цього поверніться в будинок і вбити двох засіли за столами. Пробіжіть за ним по вулиці, після розмови він розповість вам для кого робив зброю.

 

ЧАСТИНА 5: 2 СПОГАД

ХЛІБНИЙ РИНОК

Вирушайте на Хлібний ринок. Обшукайте ринок підніміться в центрі по сходах на столі лежатиме книга із записами Додатково убийте 3 ворогів з пістолета. Коли наш герой подивиться запису він почекає ринок. Біжіть ліворуч перестрибуючи або прослизаючи під перешкодами, стрибніть в центр а з центру на іншу сторону. Після чого лізьте до самої вершини. Після вибуху Арно викине на точку огляду, де як раз і можна синхронізувати. Завдання на цьому завершено.

 

ЧАСТИНА 5: СПОГАД 3

ПРОРОК

Убийте Лафреньера

У цьому завданні кілька випробувань і додаткових завдань. Спустіться вниз у склеп, киньте димову бомбу і перебити всіх ворогів так ви захистите гробарів. Далі потрібно вивести 4 сигнальних дзвони, вони розташовуються по кутах периметра території, Краще всього шукати до них підхід з даху і розвідати територію, також можна буде прибрати стрільців з даху, які можуть вас помітити. Заберіть також на території план безпеки тамплієрів (зелена мітка на карті).

Коли зробите все додаткові завдання після цього вже можна сховатися в копиці сіна. Увечері, під час виступу Лафреньера, вылезьте з копиці сіна. Додатково треба зробити три прихованих вбивства, тут або подбирайтесь до ворогів зі спини або ж залучайте їх увагу, щоб вони йшли до того місця, де вас бачили востаннє. Коли вони підійдуть близько, чекайте їх за рогом і вбивайте,. У завершенні завдання, заберіть на баню з хрестом, дочекайтеся коли Лафреньер буде проходити повз — здійсніть вбивство з повітря. Покиньте область, тут звичайно ж краще всього допомагають димові бомби.

 

ЧАСТИНА 6: 1 СПОГАД

ЯКОБІНСЬКИЙ КЛУБ

Париж, 31 березня 1791 р.

Після ради асасинів, ступайте в особняк Бове. В особняку побачимо старого знайомого Ла Туша. Проникніть в особняк, додатково здійсніть 2 вбивства з укриття: з-за рогу або сховавшись за ширмою. І отруїте отрутою берсерка двох стрільців саме стрільців, охорона яка ходить з вогнепальною зброєю. Коли виявите Ла, Туша, простежте за ним. Краще всього це робити з другого поверху. Ла Туш спочатку піде по першому підніметься на другий поверх, а потім на третій. Щоб бачити ворогів і його через стіни, стелю та підлогу, використовуйте орлиний зір.

На третьому поверсі, поговоривши з ким-то, він скине його вниз, після чого знову спуститися на перший поверх. Спустіться за ним і далі в підвал, де можна підслухати їхню розмову. Дізнавшись що Еліз загрожує небезпека, покиньте особняк.

 

ЧАСТИНА 6: 2 СПОГАД

ЗАСІДКА ТАМПЛІЄРІВ

Прийшовши додому до Лізи і не виявивши її, вирушайте їй на допомогу. Коли побачите її в невеликому парку і наближається вбивцю, залізти на мотузку, з неї зручно виконати додаткове завдання — вбити 4-х пострілом в голову. Якщо не змогли тут пристрелити всіх в голову у вас буде ще шанс. Допоможіть Елізе розібратися з супротивниками і біжіть з нею в лабіринт. У вас з'явиться нове випробування зробити 2 подвійні вбивства, цей навик потрібно відкрити, якщо ви ще цього не зробили.

Вихід з лабіринту можна подивитися забравшись на вежу. Вийшовши з лабіринту біжіть за Елізою по дорозі, усуваючи сищиків в натовпі і на балконах. Домовившись про зустріч і розлучившись з Елізою, покиньте зону.

 

ЧАСТИНА 7: СПОГАД 1

ОБЕРЕЖНИЙ СОЮЗ

Элиза-3

Острів Сен-Луї, 1 квітня 1791 р.

Після того як Еліза побуває на раді асасинів, йдіть за нею по вулиці, коли вона вибухне, біжіть за нею. Вона добіжить до будинку і скаже, що коли-то Жермена працював на її батька. Підніміться за нею на другий поверх. Коли раптово побачите наближаються ворогів у вас з'явиться додаткове завдання оглушити 3 ворогів, для цього просто кидайте приголомшуючі гранати. Після сцени в кімнаті, вам почнуть стріляти стрілки, убийте всіх і додатково 3-х в голову.

 

ЧАСТИНА 7: СПОГАД 2

ЗУСТРІЧ З МІРАБО

Йдіть в будинок Миробо, де побачите Елізу і мертвого Миробо. Огляньте місце злочину, використовуючи орлиний зір. 1 доказ — буде під подушкою вбитого, шпилька тамплієрів. 2 доказ — підійдіть і відкрийте шафу, всередині буде келих отруєного вина. 3 доказ — щоденник Мірабо в якому буде відзначена призначена зустріч з майстром Кемаром.

У штаб-квартирі асасинів поспілкуйтеся з Кемаром. Він скеровує нас до аптекаря. Прийшовши до аптекаря, він рвоне нас у підземелля біжіть за ним додатково подолайте 5 об'єктів зверху і знизу. Потрібно ще піднятися на підйомнику 1 разів, але я так його не побачив, хоча можливо за аптекарем можна ганятися весь день, поки він не попадеться нам. Після упіймання аптекар розповість куди доставляв аконіт.

 

ЧАСТИНА 7: СПОГАД 3

ПРОТИСТОЯННЯ

Дістаньтеся до місця передачі отрути і йдіть по сліду який видно у вигляді згустків вогню, включайте при цьому орлиний зір. Підніміться на задні, де на нас чекатиме Беллек. Послухавши його демагогію, бийтеся з ним, застосувавши 5 приголомшливих ударів (потрібно спочатку прокачати навик) натискайте пробіл, Арно буде штовхати противника плечем і не дайте себе збити з ніг. Коли у Беллека відніметься ХП він схопить вас натискайте кнопку B. У залі убийте Беллека.

 

СЕРВЕРНИЙ МІСТ ОПІР

захваченный-париж

Захоплений Париж, 1944 р.

Після цього біжіть до порталу, ви опинитеся в стоках. Виберіться зі стоків на вулицю і піднімайтеся вгору по Ейфелевої вежі. Періодично вас буде обстрілювати літак, ховайтеся від нього. Діставшись до кулемета його можна буде збити, щоб він нам більше не заважав. Переберись по мотузці на дирижабль і іншою линвою знову на Ейфелеву вежу. Використовуйте підйомник, далі лезте вгору не потрапляючи під промінь прожектора. Залізьте в середину вежі, де Арно вистрілить у трос ліфта і вас закине ще вище.

Видершись іще вище встаньте за кулемет і знищіть два атакуючих вас літака. Коли вони йдуть на вас і стріляють ховайтеся, вибирайте такий момент, коли вони розгортаються на новий захід. У самому верху стрибайте в портал.

 

ЧАСТИНА 8: СПОГАД 1

КОРОЛЕВСЬКА ЛИСТУВАННЯ

Палац Тюильрьи, 10 серпня 1972 р.

На раді асасинів, вам покажуть листування Миробо з королем, в якій він був дуже відкритим і видав багато таємниць ордена асасинів, що може загрожувати всьому ордену. Палац оточила юрба спрагла революції. Вам необхідно проникнути всередину. Всередину можна проникнути через вікна в місці де стоять стрілки на балконах. Дістатися до них можна по даху.

Додатково виконайте приховані вбивства. Залучайте охорону і ховайтеся за рогом, коли вони будуть підходити до того місця, де помітили вас останній раз з-за рогу вбивайте їх або всередині палацу можна ховатися за ширмою і чекати коли підійдуть вороги це буде вважатись прихованим вбивством. Виведіть з ладу 3 сигнальних дзвони. Вони будуть знаходитися на території спереду і ззаду палацу, підніміться на дах палацу і використовуйте орлине зір, щоб їх виявити.

Дістаньтеся всередині палацу до кабінету короля. Всередині ми зустрінемо Наполеона Бонапарта, який також шукає королівські документи листування та інше має хоч якесь значення. Використовуйте орлине зір у кабінеті, щоб відшукати залізну кімнату. Підсвітить шафа, відкрийте його. Арно натисне на важіль і відкриється схованку, де і буде листування. Коли в кабінет увірвуться вороги, захищайте Наполеона поки він зламує замок. Слідуйте за Наполеоном по стоків під палацом. Коли він скаже, сховайтеся від вибуху.

 

ЧАСТИНА 8: СПОГАД 2

ВЕРЕСНЕВІ ПОГРОМИ

какой-то-мужик-в-кабинете-короля

Убийте Руя

Наполеон попросить вас усунути бесчинствующего у в'язниці капітана Сування. Проникніть на територію Бастилії. Убийте бандитів які взяли в полон охоронців в'язниці. Проникніть в саму в'язницю, вам треба зробити 3 прихованих вбивства, для цього вбивайте супротивників сховавшись за рогом. Можна ховатися навіть за низькими предметами — бочками і ящиками і просто вбивати з-за них.

Для того щоб створити можливість для відволікання заберіть на стіну вежі в'язниці, у вас з'явиться завдання запалити факел. На стіні оглядової вежі підпаліть факел і Арно кине його до снайперам, щоб підпалити їх. Додатково убийте 3 з уступу, для цього повисайте на краю і чекайте, коли підійдуть вороги скидайте їх вниз. Після цього можна вбити самого Сування, літає по майданчику. Після цього побачимо справжнього лиходія, який стояв за всім, а саме Жермена.

 

 

ЧАСТИНА 9: СПОГАД 1

ГОЛОДНІ ЧАСИ

Вкрадіть ордера

Йдіть до пристані, куди звозиться все зерно міста. Коли побачите баржу біжіть за нею по набережній, при цьому не торкайтеся води. щоб виконати додаткове випробування. Діставшись до причалу, выкрадите ордера, так щоб не спрацював сигнальний дзвін. Для цього просто приховано вбиваємо охорону, не забуваємо про стрілка який стоїть на оглядовій вишці. Покиньте область.

 

ЧАСТИНА 9: СПОГАД 2

УКРЫВАТЕЛИ ПРОВІЗІЇ

Убийте Марі Левек

Марі Левек влаштовує бенкет в Люксембурзькому палаці і звозить усе міське зерно туди, щоб народ напав на палац. Біля палацу на торговця феєрверками напали і хочуть забрати весь порох, допоможіть йому відбитися від бандитів після цього обов'язково поговоріть з ним.

Проберитесь на територію палацу, взломайте замок двері (замок складний з трьома штифтами) і звільніть Тома Левека або выкрадите ключ про охоронця, який ходить по території. Можна вистрілити отрутою берсерка, щоб вони там повбивали один одного і забрати ключ з трупа. Проникніть в палац виберіть момент і убийте Марі Левек. Зробивши справу побачимо сцену в якій нам покажуть, що Жермена вигнали з ордену тамплієрів, а Марі погодилася йому допомагати, незважаючи на заборону.

 

ЧАСТИНА 9: СПОГАД 3

ВТЕЧА

прыгает-на-шар

Переріжте мотузки повітряної кулі. Куля разом з Елізою полетить, біжіть за ним переміщаючись по дахах будинків, намагаючись не впасти і не торкнутися землі. Коли куля зачепиться за хрест на приміщенні переріжте мотузку. Арно повисне на мотузці, але впаде в стіг сіна. Знову біжіть за кулею. Добігши до жердины на будівлі Арно стрибне на кулю. Далі на сцені нам покажуть поцілунок Арно і Елізи на повітряній кулі.

 

ЧАСТИНА 10: СПОГАД 1

ЗАПРОШЕННЯ НА ВЕЧЕРЮ

Лувр, 20 січня 1793 р.

Убийте Лепелетье

Вам покажуть можливість для вбивства — торговця вином, вкрасти у нього вино, тоді ви зможете отруїти Лепелетье отрутою. Поговоріть з дівчиною і дайте їй хабар, вона відкриє для вас вікно в кабінет нашої мети. Всередині палацу соверщите також додаткові завдання: зробіть подвійне вбивство ця здатність прокачується в навичках, і доведіть до безумства двох громив, просто отруїте їх отрутою берсерка.

Після цього отруїте самого Лепелетье або просто вбийте його перебивши всю його охорону. Після цього нам покажуть сцену в якій він проголосував за страту короля Людовика XVI.

 

ЧАСТИНА 10: СПОГАД 2

КАРА

казнь

Убийте Жермена

Жермен знаходиться десь в натовпі і спостерігає за стратою Людовіка XVI. Спустіться в натовп і використовуючи орлине зір знайдіть Жермена, підійдіть до нього, тоді нам покажуть сцену як короля страчують через гільйотину. Сам Жермен втече сівши віз. Прибіжить Еліза і допоможе нам. Захистіть її вбиваючи ворогів додатково оглушити 5 з них, для цього використовуйте гранату. Слідуйте за нею до фонтану.

 

ЧАСТИНА 10: СПОГАД 3

ЗВІТ ПЕРЕД РАДОЮ

Вирушайте в штаб-квартиру асасинів на раду. За рішенням ради асасинів, Арно виженуть з ордена позбавивши всіх звань і рангів, за неодноразове порушення заборон і за те що він продовжив розслідування.

 

ЧАСТИНА 11: СПОГАД 1

ВИЧЕРПАНІ МОЖЛИВОСТІ

Версаль, 4 липня, 1793 р.

Арно прокинеться після великої пиятики. Побачивши бочку вина з бару, він почне згадувати, що було 12 годин тому. Використовуючи всі свої великі навички ассасина, ви повинні зробити велику справу, а саме викрасти ВИНО! Коли справу буде зроблено і ви згадайте вчорашні події йдіть в бар. В барі поговоривши з барменом згадуємо бійку і б'ємося з ворогами. Арно згадає як його вирубають стільцем і заберуть годинник.

Побачивши в барі одного з тих з ким билися доженете його, коли він побіжить. Наздогнавши і збивши його з ного він розповість, де знаходиться лідер банди, який взяв годинник. У палаці знайдіть лідера і вбийте його додатково убийте двох ворогів з допомогою отрути. Обшукавши тіло вбитого Арно не знайде годинник, але їх віддасть йому Еліза.

 

ЧАСТИНА 11: СПОГАД 2

КАР'ЄРА АССАСИНА

Убийте Ла Туша

Два брата які гналися за нами на самому початку гри, сидять за ґратами звільніть їх вкравши ключ у охоронця. Відкрийте в камеру. Арно зайде всередину і прикинеться бранцем. Вас поведуть на страту в цей час можна швидко вбити Ла Туша кинути димовуху і сховатися від переслідувачів. Додатково перед цим виконайте постріли в голову і приховані убивства. Покиньте область, добіжіть до порталу, коли з вами зв'яжуться і стрибніть в нього.

 

СЕРВЕРНИЙ МІСТ БАСТИЛІЯ

средние-века

Середні століття, 1394 р.

Стрибніть на порталі ви опинитеся в Середніх віках у Парижі на кладовищі. Спустіться в катакомби, щоб залишити кладовищі. Пройдіть до головної зали і через каменоломню, в якій будуть падати каміння. Заберіть наверх і біжіть до виходу попередньо сховавшись від падаючих каменів вийдіть до зруйнованого мосту. Пройдіть по мосту і біжіть до порталу уникаючи фаерболов до фортеці Бастилії.

 

ЧАСТИНА 12: СПОГАД 1

ВИЩА ІСТОТА

Марсове поле, 8 червня 1794 р.

Остання особистість, зачіпка, щоб відшукати Жермена, Робесп'єр про який ми дізналися убивши Ла Туша. Робесп'єр влаштував свято в честь Вищої істоти. Ідіть за Елізою на Марсове поле. Розділившись з Елізою, прямуйте до намету Робесп'єра. Всередині буде газета, Щоденник Робесп'єра, лист «Про відстрочку страти», таємничий лист від Жермена, списки політиків, цього буде достатньо щоб зганьбити політика і послабити його владу.

Знову поговоріть з Елізою. Вона попросить вас відвернути варту. Відволікайте стражників вертушками, оглушающими бомбами, поки вона виконує свій задуманий план, А точніше підсипає ріжків у вино Робесп'єра, щоб у того поїхав дах. Підкладіть листи трьом політикам, таким чином дискредитувавши політика.

 

ЧАСТИНА 12: СПОГАД 2

КІНЕЦЬ РОБЕСП'ЄРА

Зустріньтеся з Елізою, після чого слідуйте за нею. Поки будемо йти за нею вона розповість про те що вони трохи перестаралася. Робесп'єр взято під варту, його везуть в Люксембурзьку в'язниці, а вранці його вже повинні стратити. На місці ви побачите купу перебитих гвардійців супроводжували Робесп'єра у в'язницю. Поговоріть з тим, хто вижив, він скаже, що вони потрапили в засідку.

Вирушайте на пошуки нападників, застосовуйте орлине зір і йдіть по сліду — по дорозі будуть лежати тіла убитих і тих, що вижили, яких можна розпитати, де Робесп'єр. Коли побачите Робесп'єра простежте за ним, щоб зробити додатково завдання, не втручатися в конфлікти кидайте димові гранати.

Робесп'єр сховається в будинку. Проникніть туди, додатково взломайте одну двері і відшукайте мета. Арно почне допитувати колишнього депутата, увірветься Еліза і прострелить йому обличчя, після чого знайде папір і зрозуміє, що Жермен ховається в храмі.

 

ЧАСТИНА 12: СПОГАД

ТАМПЛЬ

Смерть-2

Убийте Жермена

Жермен засів у фортеці оточивши себе охороною. Працює за відпрацьованою схемою, проникаємо на територію, виводимо з ладу 2 сигнальних дзвони, здійснюємо подвійні вбивства з повітря. Жермен знаходиться нагорі самої високої вежі замку. Він постійно б'є струмом приблизившиьс до нього він вдарить нас і знову зникне. Спустіться за ним в підземелля, де зустрінете Елізу. Зайдіть в залу.

Еліза буде відволікати Жермена постійно говорячи з ним. Ви в цей час ховайтеся за укриттями, не йдіть з ним на прямий контакт, він практично миттєво вб'є вас струмом меча. Закидайте його димовухами і підкрадайтеся ззаду або збоку після чого швидко подбегайте до нього і бийте. Вас буде відкидати, знову ховайтеся і використовуйте аптечки. Коли ви переможете Жермена, Арно завалить уламком каменя. Еліза почне битися з Жерменом і загине. Звільнившись добейте Жермена.

Проходження Assassins Creed Unity (Єдність) закінчено!