Онлайн ігри, у яких можна літати - купа можливостей | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Онлайн ігри де можна літати різним способом
У статті надані різні онлайн ігри де можна літати тим чи іншим способом.

War Thunder

War-Thunder-0

Тип гри: клієнтська (клієнт завантажується на комп'ютер, після чого можна грати в гру)

Жанр: RPG, ігри про літак, аркада, танки

Можливості польоту: Люди вибирають собі наземну або повітряну техніку і беруть участь в боях з іншими гравцями. Дії відбуваються в часи Другої Світової війни і після неї.

War Thunder — багатокористувацька військова гра присвячена бронетехніці авіації і флоту Другої світової війни і Корейській війні. У грі ви можете взяти участь у масових боях з іншими гравцями в різних бойових битвах на землі, в повітрі і воді. У грі надано більше 500 детально відтворених моделей літаків і наземних машин: танків, САУ і зенітних установок.

War-Thunder-1 War-Thunder-2 War-Thunder-3 War-Thunder

ГРАТИ

Як же все це відбувається. Ви можете вибрати собі наземну або повітряну техніку (по мірі отримання нових рівнів вам відкривається нова техніка), після чого приєднатися до бою. Якщо ви літаєте на літаку, то вам ставитися завдання знищити літаки супротивника і наземну техніку, якщо ж ви на танку, то повинні знищити ворожу техніку і зайняти певну точку. Зенітники збивають літаки. Тобто на ваш вибір, ви хочете воювати на землі або в повітрі.

 

StarGhost

Звёздные-призраки-0

Тип гри: браузерна (завантажувати гру не потрібно, просто реєструємося на сайті і граємо прямо у вікні браузера)

Жанр: RPG, космічна аркада

Можливості польоту: Літаємо на кораблі в космосі і досліджуємо його, різні класи кораблів

Зоряні примари — космічна гра-стрілялка, в якій ви зможете стати космічним піратом зі своїм власним космічним кораблем. Головне завдання в грі це подорожувати по космосу, досліджувати його, виконувати квести і прокачувати свій корабель. Кораблі в грі можна змінювати, покращувати, ставити модифікатори, які покращують броню і зброю.

StarGhost-1 StarGhost-2 StarGhost-3 Star-Conflict

ГРАТИ

Також в грі можна взаємодіяти з іншими гравцями — битися з ними, об'єднуватися в групи для виконання місій і знищення босів. Всі битви в грі відбуваються в реальному часі, виглядає забавно, як маленькі кораблі літають і копошаться серед вибухів по екрану вашого екрану.

 

Star Conflict

Star-Conflict-0

Тіп гри: Rлиентская

Жанр: аркада, екшен, ММО, про космос, відкритий світ

Можливості польоту: Великий відкритий світ досліджуємо на кораблі. Гравець може мати під своєю егідою безліч кораблів.

Star Conflict — динамічна яскрава з дуже гарною графікою гра, в якій ви зможете сісти за штурвал космічного корабля. Гра має великий відкритий світ, який гравець може досліджувати на космічному кораблі. Основа гри (як і всіх іграх) це еволюція вашого аккаунта в цілому і прокачування ваших кораблів. Беручи участь в бою, виконуючи завдання і замовлення ви отримуєте ігрову валюту за яку відкриває нові кораблі і прокачує їх.

Star-Conflict-1 Star-Conflict-2 Star-Conflict-3 Star-Conflict

ГРАТИ

Ви можете зібрати на своєму акаунті цілу армаду різномастих кораблів, від простих розвідувально-диверсійних перехоплювачів, до величезних фрегатів. Для отримання всього цього вам доведеться налітати в цій грі не мало годин. Також в грі є багато місій і режимів битв між гравцями.

 

ArcheAge

ArcheAge-0

Тип гри: клієнтська

Жанр: RPG з відкритим світом та безліччю можливостей, фентезі, магія

Можливості польоту: Гравець може набувати глайдер і літати на них, атакувати ворога і виконувати деякі місії.

ArcheAge — пісочниця, в якій гравець може робити практично все що хоче за своїм бажанням. Також в грі практично з самих ранніх рівнів (10 рівень) можна починати купувати і виготовляти глайдери. Глайдери можна міняти на більш кращі або виготовляти самому.

ArcheAge-1 ArcheAge-2 Dark-Age-0 ArcheAge

ГРАТИ

Глайдери знаходяться прямо в інвентарі у гравця і деякі з них дозволять злітати прямо з місця. Також в грі є дирижаблі, але гравець не керує ними, вони ходять від точки в точку самостійно. Ви можете дочекатися його в певній точці і вже сівши в нього випробувати політ.

 

Aion

Aion-0

Тип гри: Клієнтська

Жанр: ММОRPG

Можливості польоту: У вашого героя після 10 рівня виростають крила на яких ви зможете злітати і зависати.

рольова гра, в якій у кожного персонажа є свої власні крила, які підросту на 10 рівні і дозволяють літати на цих крилах. На початку свого шляху ви зможете літати тільки в певних зонах і не більше хвилини, після прокачування ви зможете збільшити тривалість і швидкість польоту. Гравець може злітати і планувати на крилах.

Aion-1 Aion-2 Aion-3 Aion

ГРАТИ

Крила у грі граю важливу роль, наприклад у прокачуванні, виконання квестів і так далі. Гравці також беру участь в бою прямо в повітрі, є повітряні боси, яких знищують тільки об'єднавшись у групи. Помомимо усього іншого в грі велика кількість гравців, великий світ, і багато цікавих речей.

 

SKY2FLY

SKY2FLY-0

Тип гри: браузерна

Жанр: ММОRPG, аркада

Можливості польоту: Гравець капітан небесного корабля.

SKY2FLY — браузерна гра в стилі стімпанка, в якій у вас є можливість стати капітаном корабля. Загалом практичні всі дії гри відбуваються в небі і на кораблі. Польоти відбуваються в реальному часі. Гравець може досліджувати світ над небесами, змінювати корабель (до речі в грі їх дуже багато) удосконалити їх.

SKY2FLY-1 SKY2FLY-2 SKY2FLY-3 SKY2FLY

ГРАТИ

У кожного гравця є свій небесний острів на яких він може будувати будівлі. Також в грі є різні пригоди і квести. Безліч режимів битв і турнірів для гравців, такі як: Один на один, Всі проти всіх, група на групу, купа мала, м'ясорубка тощо.

 

Пірати: Штурм небес

Пираты-Штурм-небес1

Тип гри: клієнтська

Жанр: ММО, фентезі з прокачуванням, стімпанк

Можливості польоту: Гравець управляє астральним бойовим судном

Дії гри розвиваються в популярній фентезійної всесвіту «Алоди онлайн». Багаторічна війна двох фракцій, сильно виснажила мирне населення і солдатів. Тому все частіше стали відбуватися випадки дезертирства та відмови від війни. Гравець виступає в ролі капітана астрального корабля, екіпаж якого збунтувався і викрав військове судно. Тепер команда стану справжніми піратами, які хочуть тільки одного – багатства і слави.

 Пираты-Штурм-небес2 Пираты-Штурм-небес3 Пираты-Штурм-небес4 Пираты-Штурм-небес5

ГРАТИ

Проект є сесійним шутером, тому ігровий процес можна розділити на дві частини. Перша – ангар. У ньому гравець зможе налаштувати свій корабель, прокачати і купити нове спорядження, відкрити нові типи астральних суден, а також розподілити навички екіпажу. Друга частина – командна битва. Ця стадія безпосередньо бою. Гравці робитися на дві команди і змагаються на своїх кораблях. Перемога залежить від кількості знищених ворожих суден або від виконання певних сценаріїв, які відрізняються в кожному режимі гри. Проект зможе зацікавитися всіх любителів барвистих фентезійних ігор з динамічними командними баталіями.