SHADOWS ON THE VATICAN ACT I: GREED отримуємо безкоштовно для Steam | gameshare.com.ua - ігровий підхід

SHADOWS ON THE VATICAN ACT I: GREED отримуємо безкоштовно для Steam
Shadows-on-the-Vatican---Act

Прибувши в Рим з Чикаго, де він працює лікарем, колишній священик Джеймс Мерфі відгукується на таємничий поклик про допомогу від його друга Христофора. Зникнення валізи, що містить компрометуючі документи достатньо, щоб переконати Джеймса, що його друг — жертва чогось похмурого і зловісного. Причетність Ватикану і деякі дивні паралелі з його власним нелегким минулим надихають Джеймса докопатися до суті цієї таємниці.

На своєму небезпечному і тривожному шляху Джеймс зустрічає найменш відповідного компаньйона, який перевірить на міцність його найглибші переконання. Таким чином обидва героя починають своє фізичні пригоди в пошуках правди, і метафізичне дослідження глибин душі і самих похмурих секретів, які все приховують, навіть такий «захисник віри» як Джеймс.

Рим — сцена для цієї пригоди — місто, що викупалася у вічних сутінках, небеса над ним пофарбовані в колір крові, пролитої протягом більш ніж тридцяти років інтриг: кров невинних і винних, нікому не відомих так і знаменитих жертв.

Трейлер гри

 

Як отримати гру

1. Переходимо за посиланням на сторінку

2. вводимо в поле свою поштову скриньку натискаємо кнопку Redeem

вводим-почтовый-ящик

3. Вилізе вікно c капчі вводимо її, після того як введемо на поштову скриньку відразу ж прийде лист з посиланням, переходимо по сслке і активуємо гру у Steam.

полуяаем-игру