Кращі стратегії 2014 року вийшли на PC огляд і опис | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Кращі стратегії 2014 року вийшли на PC огляд і опис
Banner Saga

Banner-Saga-0

Дата виходу: 14 січня 2014 р.

Жанр: тактична стратегія, RPG

Banner Saga — епічна рольова гра включає в себе елемент тактики, натхненна легендами про вікінгів. Прикольна мальована графіка створює привабливі пейзажі, які тонуть у вічних сутінках. Міста і села руйнуються. Герої залишають затишок домашнього вогнища і відправляються в подорож по засніженій місцевості, зустрічаючи на своєму шляху союзників у битві проти нової, незвичайної загрози.

Banner-Saga-3   Banner-Saga-2   Banner-Saga-1

Варто відзначити, що Banner Saga не та сама стратегія, де вам доведеться будувати міста потім замовляти війська і напасти на базу супротивника. Немає гра схожа га Героїв меча і магії або Wasteland 2. ви будете подорожувати, формуючи свій загін, прокачуючи скіли і здібності кожного воїна. На вашому шляху постійно будуть зустрічатися супротивники перевершують вас по чисельності.

Бойова механіка — клітинне поле, три параметри (сила, що визначає здоров'я та шкоди; броня, що поглинає частина пошкоджень; бойовий дух, який витрачається на особливі вміння і дії «понад належного»), знайомі класи воїнів (є новачки як атакуючого через клітку копейщика або мисливця, що поєднує навички стрілка і рукопашного бійця) і глибока, що вимагає вдумливого підходу тактична складова гри.

 

 

Blackguards

Blackguards-0

Дата виходу: 22 січня 2014 р.

Жанр: покрокова стратегія, RPG

Blackguards — покрокова рольова стратегія, в якій гравцям належить визначити долю цілого світу. Особлива пікантність сюжету полягає в тому, що головні персонажі гри – звичайні бандити. У грі присутня понад 170 унікальних карт, пов'язаних між собою основний квестової лінійкою, і набір побічних завдань. Заявлена тривалість гри становить приблизно 40 годин.

Blackguards-1   Blackguards-2   Blackguards-3

Гра схожа на «Героїв», Ви створюєте головного героя, набираєте команду і подорожуєте по світу і його локаціях досліджуючи і виконуючи основні і сюжетні місії. В різних місцях вас будуть чекати вороги, в разі зіткнення, вас перекидає на тривимірну арену, де ваші підопічні покроково розбираються з ворогами.

Стандартні характеристики персів кшталт «Сили», «Інтуїції», «Харизми», «Живучості» або «Опору магії»; і всілякі заклинання, які теж потрібно «прокачувати» і розучувати за очки досвіду; активні або пасивні бойові вміння (особливо потужний удар, прицільний постріл з арбалета, мистецтво носіння важкої броні); і навички володіння різними видами зброї. Складна система боїв із-за чого в гру дійсно складно, але й захоплююче в той же час.

 

Banished

Banished-0

Дата виходу: 18 лютого 2014 р.

Жанр: Містобудівний симулятор

Banished — містобудівний симулятор з елементами стратегії, зосереджений на ретельному управлінні ресурсами і розвитку ізольованого суспільства. Мешканці є вашим основним ресурсом. Вони народжуються, ростуть, виконують роботу, заводять потомство, і рано чи пізно вмирають. Підтримка щастя, здоров'я і запасів провізії є необхідною умовою для зростання вашого містечка. Просто будувати нові будинки недостатньо — в містечку повинно бути достатньо людей, щоб у них жити.

Banished-1   Banished-2   Banished-3

У грі є 18 різних ремесел для населення вашого міста: починаючи з фермерів і мисливців, закінчуючи ковалями, вчителями і цілителями. У грі немає універсальної стратегії — обсяг ресурсів на картах кожен раз відрізняється. Гравець може висаджувати ліси заново, будувати шахти для видобутку заліза і кар'єри для видобутку каменю.

Переживати холодні зими — це одне з основних випробувань для гравця. Для цього, вашим кравцем доведеться шити для всіх одяг, а людям — будувати будинки і заготовляти деревину на дрова. Але подібні зручності дадуться чималою ціною — вирубка лісу знизить популяції оленів, які служать джерелом їжі для населення. Успіх або невдачі вашого міста залежать від грамотного управління ризиками та ресурсами.

 

 

Age of Wonders III

Age-of-Wonders-III-0

Дата виходу: 31 березня 2014 р.

Жанр: глобальна покрокова стратегія, RPG

Age of Wonders III глобальна покрокова стратегія являє собою якусь суміш Героїв і TotalWar. Гравець може вибрати одну з шести рас: вищі ельфи, гноми, люди, дракониды, орки, гобліни. Також в грі будуть присутні характерні для RPG класи героїв: воєначальник, теократ, розбійник, верховний друїд, маг, технократ. Крім класів герой також вибирає спеціалізацію (адепт/майстер води, землі, повітря, вогню, створення, руйнування, дослідник, будівельник).

Age-of-Wonders-III-1   Age-of-Wonders-III-2   Age-of-Wonders-III-3

Вибравши свого героя гравець подорожує по карті, завойовуючи нові міста, після захоплення може посилювати та розвивати ці міста. Всі дії та переміщення на карті проходять по ходу. Спочатку ви робите свій хід після чого ваші супротивники (NPC) роблять свій хід на глобальній карті. У разі зіткнення вас перекидає на карту боїв, де ви вже керуєте своїми загонами в бою.

Age of Wonders III це стратегій «старої школи» — покрокових, глобальних і про магів, тільки з більш гарною графікою, переробленим геймплеєм, більш ефективними битвами, приємною музикою і сюжетом.

 

Warlock 2: The Exiled

Warlock-2-The-Exiled-0

Дата виходу: 10 квітня 2014 р.

Жанр: глобальна покрокова стратегія

Warlock 2: The Exiled — поєднує в собі багато жанрів, така собі «Цивілізація» про магів у світі, чередующую ідеї Master of Magic, Age of Wonders і має власні знахідки. Тобто ми вибираємо расу, місто, і намагаємося якомога більше загарбати собі на глобальній карті засвоюючи і розвиваючи нові міста. ІЇ у той же час робить теж саме і намагається перевершити нас. І все це зав'язано на вивченні магії і заклинань.

Warlock-2-The-Exiled-1   Warlock-2-The-Exiled-2   Warlock-2-The-Exiled-3

Гра має величезну глобальну карту з континентами, островами і великими паралельними світами. Але головна її фішка — новий «Режим вигнанця», в якому великі світи замінюються крихітними осколками, сполученими мережею порталів. Кожен маг, будь то гравець або ІІ, починає гру на своєму осколку і поступово просувається по ланцюгу світів до Ардании, пробиваючись крізь натовпи екзотичних тварин, ладу і захоплюючи нові міста і час від часу схватываясь з конкурентами.

Крім великої кількості магії як і раніше, все-таки головний інструмент нашого впливу — це війська, які наймаються в містах. Саме вони, пересуваючись по гексам, атакують недругів, шукають шлях до порталам і захоплюють міста конкуруючих магів. більше уваги приділяється взаємодії між загонами. Багато війська, як і нанимающиеся до нас на службу герої, можуть розучувати вміння, позитивно впливають на розташувалися поруч союзників, — припустимо, вони дають бонуси до захисту або регенерації здоров'я. Крім того, деякі «юніти» навчилися прикривати рукопашних бійців, якщо ті були атаковані на сусідній з ними клітці.

 

 

Wargame: Red Dragon

Wargame-Red-Dragon-0

Дата виходу: 17 квітня 2014 р.

Жанр: глобальна стратегія, стратегія в реальному часі

Wargame: Red Dragon — гра оповідає про протистояння НАТО (північноатлантичний альянс) з одного боку та ОВС (організацією Варшавського договору) з іншого, а так само їх союзників. Гра заснована на реальних подіях, торкнуться період з 1979-го по 1987-й.

Wargame-Red-Dragon-1   Wargame-Red-Dragon-2   Wargame-Red-Dragon-3

Гра важка в освоєнні, що робить її не гірше, а навіть набагато краще. У грі понад півтори тисячі різноманітних юнітів. У варгейме перед битвою потрібно зібрати спеціальну колоду-деку, якою ви будете користуватися в бою. При складанні колоди один загін піхоти комбінується з безліччю різноманітних транспортних засобів і так далі.

Гравець повинен відразу прораховувати на кілька ходів вперед, виробити свою стратегію гри. Завданням гравця є утримання стратегічних об'єктів, захоплення біля лежачих територій, обороняти свою власну територію від атак ворогів іпрочіе тактичні ходи. В ході гри, буде надана глобальна і тактична карта, за допомогою цих карт, легко орієнтуватися на місцевості і можна направляти блоки в потрібні зони.

 

Age of Mythology: Extended Edition

Age-of-Mythology-Extended-Edition-0

Дата виходу: 8 травня 2014 р.

Жанр: стратегія в реальному часі

Age of Mythology: Extended Edition — перевидання старенької реалтаайм стратегії про криваві та безкомпромісні війни богів, перетерпіла зміни в плані графіки. Це стратегія в реальному часі, в якій гравці поєднують економіку та війну для перемоги. Ви будуєте міста, добуваєте ресурси, наймаєте армії і звичайно ж поклоняєтеся богам будуючи для них церкви.

Age-of-Mythology-Extended-Edition-1   Age-of-Mythology-Extended-Edition-2   Age-of-Mythology-Extended-Edition-3

Боги, яких є чимало, повністю визначають напрям розвитку, військову тактику і багато іншого. Кожен бог має власні унікальні бонуси, а також бойових міфічних істот і магію. Хтось може обдарувати його шанувальників бойовими циклопами, хто може дарувати військові або економічні бонуси.

При цьому, як і в оригінальній Age of empire, ви можете переходити в нові епохи, попутно вибираючи бога для поклоніння. Тим самим збираючи певну армію, зі своїми плюсами і мінусами, крім усього іншого можна закликати героїв для допомоги вашого народу. Наштамповав всіляких тварин, гравці сходиться в запеклих боях, де всі ці створення влаштовують дуже видовищну війну.

 

 

Tropico 5

Tropico-5-0

Дата виходу: 23 травня 2014 р.

Жанр: економічна стратегія, містобудівний симулятор

Tropico 5 — Продовження популярної серії економічного жанру. В цілому геймплей гри не змінився від четвертої частини, додалося тільки більше контенту змінилася картинка. Вам дадуть роль президента невеликого острівця, який ви повинні будете розвивати і вашим головним завданням буде ще юну імперію привести до процвітання.

Tropico-5-1   Tropico-5-2   Tropico-5-3

Ери — Почніть правління у колоніальні часи, переживіть світові війни і Велику депресію, розвивайтеся до наших дні і далі! Починаючи з XIX і XXI століття, кожна доба має свої особливі завдання та унікальні можливості, тобто вам доведеться пережити багато світові процеси відбувалися в світі. Династія — на острові кожен член великої родини Ель Президента може бути призначений правителем, управителем, послом чи генералом.

Розвивайте свою націю, освоюючи спорудження нових будівель, відкриваючи нові технології і ресурси. Оновлюйте старі споруди. Удосконалена система торгівлі і торговий флот — створити великий торговий флот і використовуйте ваші кораблі для підтримки торгових відносин з сусідніми островами і наддержавами. Повністю оновлений дизайн — художнє оформлення гри було створено практично заново, щоб забезпечити Tropico 5 унікальний візуальний стиль. У грі більше 100 будівель, відповідних певному історичному періоду.

 

Xenonauts

Лучшие стратегии 2014 года вышедшие на PC обзор и описание

Дата виходу: 17 червня 2014 р.

Жанр: покрокова стратегія, тактична стратегія, RPG

Xenonauts — зроблена за мотивами гри X-COM: UFO Defense і являє собою суміш покрокової стратегії і тактичної рольової гри. Дія гри відбувається в альтернативному світі 1979 році, під час холодної війни, коли СРСР і США об'єднують свої зусилля для боротьби з інопланетним вторгненням. Як і в оригінальній UFO Defense, ігровий процес розділений на стратегічну частина і тактичну.

Xenonauts-3   Xenonauts-2   Xenonauts-1

У стратегічній частини гравець створює і розвиває бази, набирає персонал для них, проводить наукові дослідження, екіпірує солдат, веде боротьбу з кораблями прибульців. Тактична частина являє собою покроковий наземний бій в покроковому режимі, де ви розставляєте своїх бійців в потрібних точках, напад чи застосовуєте інші здібності (лікування, перезарядка і т. д.). Одне з найбільш значних нововведень у порівнянні з UFO Defense — тактичний повітряний бій між винищувачами-перехоплювачами землян і «літаючими тарілками».

Розробники гри висловили свій підхід до тактичного бою наступним чином: «Ви повинні втрачати юніти з-за своїх помилок, а не через невезіння, тому зброю на зразок бластерной бомби, здатне знищити половину вашого підрозділу, було прибрано і замінено зброєю, якому досвідчений гравець може протистояти.

 

 

Planetary Annihilation

Planetary-Annihilation-0

Дата виходу: 5 вересня 2014 р.

Жанр: стратегія в реальному часі, космічна стратегія

Planetary Annihilation — назва ідеально передає суть гри: вам таки доведеться знищувати планети. Підривати, зіштовхувати один з одним або просто захоплювати. Як у більшості RTS, ви повинні відбудувати гігантську військову силу і як можна швидше розтоптати свого супротивника — тільки замість «плоских» карт вам на поталу дають цілі сонячні системи. І перший час це по-справжньому захоплює.

Planetary-Annihilation-1   Planetary-Annihilation-2   Planetary-Annihilation-3

Починається все на землі, з одного-єдиного командира. Він може зводити споруди, ремонтувати і навіть трохи воювати, але варто йому загинути, і бій буде програно. Так що лідера треба оберігати, і ніяк не обійтися без бази і орд допоміжних бойових одиниць. Масштаби при цьому ростуть без зупинки: починаємо ми з маленьких роботів і танків, а через якийсь час цілком можемо вивести на орбіту свій перший супутник. Особливо коли стають доступні по-справжньому просунуті технології — на зразок тих, що дозволяють зіштовхнути відразу дві планети, знищивши на них усе живе.

Підкорення космосу — мабуть, найприємніша частина гри, з виходом в космос характер військових дій різко змінюється. Planetary Annihilation зміщує акцент з микроконтроля підрозділів на макроуровневое планування. Майже всі сутички в грі перетворюються на звалище, де перемагають ті, кого більше, але, оскільки карти включають цілі планети і космічний простір між ними, а бої запросто можуть йти на кілька фронтів, найскладніше і найважливіше — встежити за всіма.

 

 

Endless Legend

Endless-Legend-0

Дата виходу: 18 вересня 2014 р.

Жанр: глобальна покрокова стратегія

У Endless Legend ми будемо колонізувати не галактику, а одну планету Ауриги за аттуражу представляє собою похмура технофэнтези. Але знайомими всім нам методами. У грі є 8 різних рас, за які ми можемо битися, кожна з яких має свої унікальні здібності і можливості. Відповідно за кожну расу є окремий сюжет, кожен з яких гравець може випробувати.

Endless-Legend-1   Endless-Legend-2   Endless-Legend-3

Карта розбита на кілька провінцій при захопленні провінції можна побудувати одне місто. У грі міста беруть не кількістю, а якістю. Маючи з десяток поселень, можна контролювати добрих півпланети. Загалом, ви воюєте захоплюючи все нові клітини розвиваєте захоплені міста, здійснюєте промисловий та технічний прогрес вивчаєте нові технології, наймаєте і экипируете свої війська.

У разі сутичок ваших загонів військ і всі битви відбуваються в покроковому режимі. Сюжет гри розвивається по ходу партії. Досить непогана економічна, політична і дипломатична система.

 

Stronghold: Crusader II

Stronghold-Crusader-II-0

Дата виходу: 23 вересня 2014 р.

Жанр: економічна стратегія, містобудівний симулятор, стратегія в реальному часі

Stronghold: Crusader II — тримається на двох стовпах — привабливості міста для його мешканців та виробництві ресурсів. Щоб привести своє поселення до процвітання, необхідно знайти баланс між цими факторами. Велика виробнича ланцюжок за все ресурсів. Щоб добути хліб спекти, треба посадити пшеницю, зробити з неї борошно, і тільки після буде хліб. Постійне невдоволення населення та інше не дадуть вам розслабитися в грі.

Stronghold-Crusader-II-1   Stronghold-Crusader-II-2   Stronghold-Crusader-II-3

Звичайно ж гра зупиняється тільки на мирному виробництві. Потрібна і війна. Воїнів ми робимо зі звичайних селян, ладу збройові, куя зброю і після цього экипируя холопа, перетворюючи його у справжнього бійця. Також важливою состовляющей гри є облаштування свого замку і підготовка його до штурму: встановлення веж, укріплень, розстановка лучників та інше.

Гра вийшла з багатьма багами і має велике невдоволення серед гравців, так як гра вже не та! Але зате добре реалізовано будівництво епічних замків і класична економічна система.

 

 

Sid meier's Civilization: Beyond Earth

Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-0

Дата виходу: 24 жовтня 2014 р

Жанр: глобальна покрокова стратегія

Sid meier's Civilization: Beyond Earth — стала кращою стратегій цього року і увійшла в кращі ігри 2014 року. Не знаю яка вже за рахунком частина серії «Civilization», думаю кожен з вас вже знає або хоча б чув, що це за гра і що в цілому треба робити в ній. Тільки на цей раз ми будемо створювати розвивати і вдосконалювати свою унікальну імперію не на землі, а в космосі захоплюючи і освоюючи нові колонії.

Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-3   Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-2   Sid-Meier’s-Civilization-Beyond-Earth-1

Звичні оку земні технології, замінять космічні. Тепер ми буде відправляти розвідників на пошук нових земель, для колонізації будемо підлаштовуватися під умови планети. Знову ж дослідження та дослідження. Нашими конкурентами будуть не країни та спілки, а великі промислові фракції.

Бро, качни левел сайту до 10 рівня залишилося зовсім небагато, натисни кнопку соціальних мереж і поділися з друзями записом!