Зоряний воїн огляд космічної онлайн ігри | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Зоряний воїн — космічна онлайн стратегія
Обзор онлайн игры "Звёздный воитель"

Назва гри: «Зоряний воїн»

Офіційний сайт: star-lord.ru

Дата виходу: 4 грудня 2014 р.

Жанр: космічна онлайн стратегія, покрокова стратегія, економічна стратегія

Тип гри: браузерна

На чому можна пограти : PC

 

Огляд гри

Зоряний воїн — космічна браузерна стратегія, що поєднує в собі елементи економічної і покрокової стратегії. У грі тісно переплітаються алхімія і технологія. Присутні цікаві персонажі. Наприклад, перші завдання в грі вам буде давати ніхто інший як один з основоположників сучасної економічної теорії Адам Сміт (походу після смерті він як раз перебрався в космос) і Доктор Франкенштейн, також генерал Мухін.

За сюжетом гри вас як емісара відправлять на віддалену планету імперії, провідати як там справи. Вивчивши планету, і бачачи що вона в занепаді, корупція і бюрократія змінили честь і порядок, а генерал-губернатор керуючий планетою виявився тираном розгорнув контрабанду на планеті і продає імперське зброю. Перемігши в битві губернатора і покаравши його як слід, ви отримуєте в управління цю саму планету. В союзники вам дадуть, Адама Сміта і доктора Франкенштейна.

 

Економіка

Звёздный воитель обзор геймплея игры и экономики в игре

Основа гри – класична економічна стратегія з управлінням планетою. Вам пропонується розвивати видобуток, інфраструктуру і виробничу міць своїх колоній. На своїй планеті, ви будуєте будівлі, розвиваєте їх, підвищуючи рівень та характеристики. Вивчаєте нові технології, такі як: Математика, Фізика, Біологія, Економіка, Соціологія, Алхімія. За підвищення рівнів і науки ви отримуєте бабло, бали науки, які якраз і потрібні для дослідження нових технологій, компоненти, енергію, їжа, темна матерія та інше, що допоможе вам у подальшому розвитку.

У грі дійсно добре розвинена економічна система. А зібравши сильне військо, можна почати завойовувати і грабувати нові планети. Всі здобуті або награбовані ресурси і харчі зберігаються на планетах. Розширюючи сховища, можна збільшити максимум і запасати більше ресурсів.

 

Геймплей битв

Війська складається з таких бойових одиниць як боягузливі падальщики, опромінені біоніки зомбі, злі духи, полеглі воїни, архиличи, відроджені та зберігачі і так далі. Вибравши бій в якому ви хочете взяти участь ви потрапляєте в лого бою. На одній стороні стоять ваші війська, на інший війська противника, в кожному загоні показується число військ.

Бій відбувається покроково. Перед кожним новим ходом ви вибираєте режим бою для ваших військ. Наприклад, натискаючи «штурм» Ви збільшуєте атаку військ на 30 %. «Оборона» навпаки збільшує захист військ. Після кожного ходу вам показують втрати ваших військ і противника. Бій триває до повного знищення військ.

 

Ігровий гумор

Товарищ Сталин после смерти выглядит так!!!

Йосип Сталін після смерті виглядає так!!!

«Він давно того, ну дивиться на мою лабораторію.

А ще у нього іпотека на якусь зачуханную планету.»

На сьогоднішній існує безліч ігор, в яких всі однотипно, змінюється тільки графіка: Побудуй будівлі, накопич ресурсів, побудуй якомога більше військ. у «Зоряному воителе» все пронизана тонким гумором кожен квест, кожне завдання.

Варто тільки подивитися на картинку доктора Франкенштейна зі страшним обличчям, шаленим поглядом і зі шприцом у руках. У герої вам дадуть ніяких-небудь там палладинов і лицарів, а перетворених знаменитих особистостей: Коко Шанель, Привид опери, Різник, Мата Харі, Клеопатра, Академік Павлов, Йосип Сталін.

 

Скріншоти з гри

 планета  2  сражения-2

3  наука  Обзор игры Звёздный воитель

 

Реєстрація у грі «Зоряний воїн»

Клікнувши по картинці нижче або перейшовши за посиланням на початку посту ви зможете грати на офіційному сайті гри «Зоряний воїн».

Регистрация и обзор онлайн игры Звёздный воитель

Нагадую, гра є браузерною, для того щоб в неї почати грати, вам не потрібно нічого завантажувати. Необхідно лише зареєструватися на сайті.

 

Відео огляд гри