Астролорды: Хмара Оорта (Astro Lords: Oort cloud) огляд гри, скріншоти і опис сюжету | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Астролорды: Хмара Оорта — глобальна космічна стратегія з виведенням грошей
Астролорды обзор

Назва гри: Astro Lords: Oort cloud (рос. Астролорды: Хмара Оорта)

Офіційний сайт: astrolords.ru

Видавець: Tartezal Holdings

Розробник: Aratog LLC

Жанр: MMOG, космічна онлайн стратегія

Тип гри: Клієнтська, браузерна

На чому можна пограти : PC, iOS, Android

 

Огляд гри

Сюжет

Астролорды: Хмара Оорта — глобальна космостратегия і аркада в одному обличчі. Дії гри відбуваються в майбутньому в місці під назвою хмарі Оорта. За сюжетом гри людство знайшло певне скупчення енергії, назване Ручною. Після дослідження корисних властивостей Руни, людство зробило великий прорив у космічних подорожах. Так як люди не навчилися самі створювати Руну, то їм доводиться її видобувати на просторах космосу.

Велике скупчення енергії було виявлено в хмарі Оорта, де люди стали будувати власні бази на астрероидах і добувати енергію за що і були прозвані Астролордами. Так як в космосі не діяли закони землі, кожен Астролорд вирішував сам як йому чинити. Незабаром у людей з'явилися конкуренти-прибульці, які також полюють за Ручною. Гравець починає в цій місцевості зі свого астероїда, де і починає його освоювати і відбудовувати свою базу.

 

Особливості

Привабливість гри полягає в тому, що гра Крос-платформна. В свій аккаунт, можна заходити і грати як з комп'ютера, встановлюючи клієнт або граючи прямо в браузері, так і з мобільних пристроїв. Інший дуже цікавою рисою є те, що в грі можна заробити грошей!!! Не ігрову валюту, не номінальну, а саму справжню яка задзвенить у вашому електронному гаманці.

Добуваючи цінний ресурс тритій в грі, ви можете вивести його на свій гаманець, зараз курс обміну 100 тритію = 1USD. Тритій можна добути в грі різними способами: Обміняти його на аукціоні, за перемогу над босом, за перемогу над прибульцями, за знищення астероїда прибульців, знаходити в дослідних місіях.

Астролорды обзор игры

Обмін ресурсу тритію на гроші

У Астролордах за основу взята область Сонячної системи хмара Оорта і Пояс Койпера. Інструментально існування хмари Оорта не підтверджено, проте багато непрямі факти вказують на існування і можуть цілком бути реальністю. Передбачуване відстань до зовнішніх кордонів хмари Оорта від Сонця становить від 50 000 до 100 000 а. е. дорівнює приблизно світловому році.

 

Геймплей

Астролорды обзор игры

Асстероид-база

Гра Астролорды поєднує в собі глобальну стратегію і бої в реальному часі. Гравець освоює свій астероїд облаштовуючи базу на ній. На базі можна добувати ресурси і будувати фабрики, які виробляють боєприпаси та обладнання для кораблів. Надалі гравець може захопити ще кілька додаткових астероїдів, щоб видобувати з них ресурси.

Кожну базу-астероїд захищає орбітальна гармата так звана Старбазой, яку можна поліпшити, збільшивши кількість гармат, і екіпірувати різними типами набоїв. Старабаза має радар з допомогою якого можна визначати ворогів і союзників. При вивченні науки, астероїд можна буде переміщати в просторі, пересуваючись ближче до торгових точок, тікати від ворогів або навпаки ближче переміщатися до них.

Гравець може мати кількох героїв-капітанів кожен з яких має свій корабель. Героїв можна прокачувати підвищуючи їх рівень і вивчаючи нові навички. Герої можуть брати участь у масових боях на арені, проти прибульців чи інших гравців. Бої відбуваються в реальному часі. Гравець переміщує свій корабель, ховає його за космічними уламками, випускає ракети, використовує різні снаряди і відновлює щит.

 

Скріншоти

Screenshot_3   астролорды скриншоты   14

Screenshot_6   Screenshot_7   15

 

Реєстрація в грі Астролорды: Хмара Оорта

Нагадую, що гра є браузерною так і клієнтської. Зареєструватися можна на офіційному сайті гри натиснувши на картинку нижче або перейти по посиланню вище, де вказано офіційний сайт гри.

астролорды регистрацияСтворивши акаунт, ви зможете грати на офіційному російською сервері і стати справжнім Астролордом. У разі виникнення проблем з реєстрацією зв'яжіться зі службою підтримки.

 

Офіційний трейлер ігри

 

Бій з босом 50 рівня