Повне проходження гри Risen 3 Titan Lords з картами і колекційними речами | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Risen 3 Titan проходження гри Lords
Risen-3-Titan-Lords-111

Наш корабель беруть на абордаж і нас відразу ж кидають у бій зістрибує вниз на палубу і знищуємо міньйонів, після чого з'явиться страж тіней. Коли він атакує просто ухиляємося від нього і відходимо, після того як він провів атаку, він довго стоїть нічого не робить, в цей час б'ємо його. Після цього капітан Кроу закличе Кракена і наш головний герой капітан прокинеться.

Крабовий берег

Поговоривши з Петті у своїй каюті, беремо ключ від скрині зі столу в центрі і відкриваємо цим ключем скриня, забираємо всі предмети в інвентарі надягаємо на капітана наявну одяг і беремо зброю.

 

Розділ 1. Стародавній Храм

 

Скарб мертвого пірата

Опинившись на березі з Петті, прямуємо до стародавнього храму. По дорозі до нього Петті вкаже на труп пірата, обшукуємо його і забираємо в нього карту скарбів. Йдемо далі до храму, біля будівлі вбиваємо дракона. Після чого йдемо наліво стежкою до невеликої будівлі поруч беремо лопату і копаємо в тому місці де червоний хрест, забираємо з скрині золото на цьому квест виконаний.

Йдемо до входу до будівлі натискаємо важіль, щоб відкрити двері, обшукуємо скриня і читаємо книгу йдемо від цього будинку праворуч, нам треба перебратися через рів просто підходимо до коріння нахиленого старого дерева і роняем його через рів проходимо по ньому далі до руїн.

 

Кілька заклинання «Політ папуги»

Просто в руїнах обшукуємо всі місця і збираємо ляльки Вуду, перед обривом, де з'явиться завдання політ без крил можна подивитися поблизу буде стару скриню в якому можна знайти відразу 5 заклинань.

 

Політ без крил

Просто використовуємо заклинання «Політ папуги» і пролітаємо над обрушенным мостом на іншу сторону. Поки використовується заклинання зверху показано шкала часу використання. Беремо зі скрині кільце і летимо назад.

 

Пірати у стародавньому храмі

Діставшись до піратів біля багаття треба їх знищити, в руїнах, у старій скрині можна було знайти могутнє заклинання «Вогненний дощ». Петті запропонує використовувати його на піратів. Але я рекомедую його припасти на потім а піратів знищити так. Після того як розберемося з піратами на багатті можна приготувати їжу та інше з зібраних інгредієнтів.

 

До розвідного моста через стародавній храм

разводной-мост

Нам треба знайти шлях до храму, щоб опустити розвідний міст для Петті, спускаємося вниз до річки під храмом і в місці, де знову побачимо примари забираємося наверх і потрапляємо всередину храму. вбиваємо щурів і знаходимо мертвого пірата. По коридорах добираємося до кнопки і активуємо міст. Петті приєднається до нас. Йдемо по коридору прямо в головний зал, знищуємо воїнів і знаходимо труп капітана Роудлингса. Петті попросить нас знайти що-то. Йдемо в зал з воїном і саркофагом. Знищуємо воїна він отримує шкоди тільки після другої і третьої атаки, в саркофазі забираємо ритуальне зілля.

Виходимо із залу і йдемо по мосту до місця де світиться зеленим звідти вискочать пекельні гончаки, знищуємо їх. Заходимо всередину печери і прямуємо до порталу. З порталу вийде істота і висмокче з головного героя душу. Петті закопає його і покине острів.

Через три тижні нас підніме з могили дивний чувак на ім'я Бонс і скаже нам, що ми втратили душу і нам потрібно її знайти.

 

Нові соратники

Отримуємо в розмові з Бонсом, потрібно знайти впливова спільнота щоб багато чому у них навчитися. Тут нам потрібно обрати до якої фракції ми готові приєднатися. Можна приєднатися наприклад на Каладоре до мисливців на демонів, або ж на Кілі до Тубільців вуду або до правоохоронців. До кого приєднатися вибирайте самі. Нижче відео англійською правда, де розповідається про всіх трьох фракціях та їх можливості

Першими показують вартою потім мисливців на демонів і в кінці піратів-вуду На Таранисе можна приєднатися до правоохоронців, на Киде до піратів-вуду, на Каладоре до мисливців на демонів детальніше можна почитати на Вікіпедії

 

 

У два рази дешевше

Необхідно знайти могутніх чарівників які допоможуть повернути душу. Тут знаходимо на островах потрібних нам людей проходження завдань описані нижче.

 

Туманні припущення

Просто розпитуйте Бонса і він в один з моментів почне розповідати про дивний острів у тумані і безліч синіх плащів. Спитайте його, де точно знаходиться острів. Після чого коли прибудемо туди завдання буде вполнено

 

Альянс з піратами: Великий корабель з піратами-зрадниками, інквізицією, альянс з мисливцями на демонів, магами

корабль

Великий корабель можна буде отримати тільки після того, як ми приєднаємося до якоїсь фракції і виконаємо її завдання щоб розташувати її до себе, після цього можемо забирати корабель, що стоїть поруч з островом цієї фракції. Після чого на всіх островах, де стоять кораблі біля берега пливемо туди і домовляємося про альянс.

  • Альянс з мисливцями на демонів укладемо після того як допоможемо Элдрику і сплаваем на корабель поговоримо з рештою там командиром Кейном.
  • Альянс з піратами-зрадниками укладемо, коли на нас нападе капітан Морган і ми його переможемо.
  • Альянс з інквізицією завдання з'явиться колись поговоримо з Себастьяно. Тут просто виконуйте інші завдання в один з моментів коли будемо відпливати від острова Бонс скаже нам що належить морський бій з Себастьяно. Перемагаємо його і вони приєднаються до нас
  • Альянс з магами буде укладений тільки після того, як виконаємо всі вимоги Захарія
  • Альянс з піратами. На Кілі необхідно дістатися до Чані, після того як ми допоможемо їй, пірати погодяться вступити в альянс

До речі, незабутній після створення альяносв нведаться до генерала Альварасу за кожен альянс він буде підкидати по 500 золота. В кінці, коли з усіма домовимося вирушаємо на Антигуа і доповідаємо генералу Альваресу, щоб завершити завдання.

 

Напад у верхніх морях

Коли отримаємо свій корабель і вийдемо в море на наш корабель нападе велика тварюка, знищуємо її, за це отримаємо 1000 слави

 

Напад капітана Моргана

Коли попливемо на Туманний острів на нас нападе капітан Морган, вбиваємо піратів, і встигаємо викидати за борт бомбу яку вони закладають за завдання отримаємо 1000 слави

 

Гігантська небезпека

В один з моментів вийшовши з порту готуємося битися з чудовиськом, за це отримаємо + 1000 слави, наш славныйбруг попередить нас заздалегідь про битву

 

Жах морських глибин

Про напад нам повідомить Бонс, за перемогу дадуть 1000 слави

 

 

Такаригуа

Розділ 2. Нові соратники

Після того як нас підняв Бонс можна вибирати завдання, яке хочемо виконати і вирушати на карті те місце. Тут конкретно проходження Risen 3 Titan Lords в місці Такаригуа.

Карта Такаригуа -можно увеличить

Карта Такаригуа -можна збільшити

 

Завдання: Знайдіть Джека доглядача маяка.

Як тільки припливемо на Такаригуа, відразу ж і буде стояти Джек. Його можна розпитати про Петті і отримати інші завдання. Також можна взяти квест, який безпосередньо допоможе йому знову повернути свій маяк.

 

Надерти дупи і попутно злодій

Погоджуємося допомогти Джеку звільнити його маяк від двох солдатів інквізиції. Підіймаємося до маяка, там буде сидіти Таннер, дуэлимся з ним. Після перемоги важливо відправити його до берега до Джека. Після чого біля входу маяка повинен стояти Холтбі. Заходимо всередину маяка на столі має лежати його щоденник. В інвентарі можна прочитати про те, що він обікрав Джека і сховав накраденное у своїй скрині в печері під маяком.

Спускаємося по стежці вниз до пляжу і йдемо направо, точно під маяком побачимо вхід у печеру. Всередині знищуємо літаючу тварюка йдемо до скрині забираємо все добро. Повертаємося до Холтбі і повідомляємо йому що ми його викрили. Після чого можна усі поділити з ним або відправитися до Джека і повідомити про крадіжку його майна і що маяк вільний для нього.

 

Повелитель тіней божевілля

босс-1

Після того, як виконаємо завдання надерти дупи говоримо Таннером на березі, він запропонує нам знищити повелителя тіней в мертвих землях.

 

Притулок Бонса і Чорне серце

Серце можна отримати убивши одного з володарів тіней. На Такаригуа до прикладу можна взяти квест Повелитель тіней безумства сходити вбити його і отримати серце. Квест виходить у розмові з Бонсом після першого сну коли ми побуваємо в пеклі. Після цього можна поговорити з Бонсом він розповість що у нього є ще одне приховане серце в його притулок і покаже на карті де воно.

 

Пора спати. Виявити пекло

Можна усередині маяка лягти на ліжко спати і опинимося в пеклі, за що квест буде виконаний і ми отримаємо + 200 очок слави і в центрі зустрінемо Мендоса, поспілкувавшись з яким знову прокинемося.

 

Послідовник Магії

Нам треба знайти Хораса. Поступово досліджуючи Такаригуа ми дійдемо до Пуерто-Сакарико, де нам розкажуть про те що Хораса розшукує інквізиція. Самого Хораса можна знайти поряд з Пуерто-Сакарико на березі стоїть корабель інквізиції, рухаємося праворуч від нього вздовж берега. Пройшовши трохи побачимо багаття, біля якого сидить він. Поговоривши з ним пропонуємо йому забрати його з острова. На це завдання виконано.

 

Скарб у мертвих землях Такаригуа

Карту скарбів можна знайти усередині маяка Джека після чого на карті з'явиться мітка, варто тільки добігти до місця і викопати скриня.

 

Невимовне багатство, недоступний скриня, розставання, рукою подати, спадщина, найголовніше скарб

У мертвих землях знаходимо підйом в скелях йдемо по стежці вздовж обриву до Роско сидить біля багаття і ліжка. Він запропонує допомогти йому знайти скарб, за це він дасть 5000 золота. Біжимо за ним, він приведе нас до місця копаємо відкриваємо скриня всередині буде лежати тільки іржава вилка. віддаємо його і знову говоримо з ним.

Він нам дасть ще одну карту з'явиться позначка. Йдемо до нової позначки на карті викопуємо скриня в якому лежить тільки дзеркальце. Після цього у мене з'явилося виконане завдання «І це все?» Йдемо знову до першого місця куди привів нас Роско говоримо йому, що в скрині було тільки дзеркальце. Він знову поведе нас до нового місця, почне копати, але так і нічого не знайде.

Раптово з'явиться привид Раміреса батька цього дурня який забере свого сина в пекло. Після чого він задасть нам відповідь який скарб найголовніше. Я вибрав відповідь «Я сам» за це отримав +2 душі і діамант.

 

План Гольма Великого (спритність +5)

Отримати завдання можна наКрабовом березі як тільки нас пожвавлять, знаходиться в будинку Коменданта Себастьяно на другому поверсі в скрині

 

Кришталевий портал на Такаригуа і небезпечні тіні

Біля багаття (трохи подаль від Васко) сидить Северин дезертирував солдатів з армії інквізиції. Погоджуємося йому допомогти і йти разом з ним в печеру щоб зачистити її від нечисті. По дорозі збирайте 10 грізних міньйонів, завдання небезпечні тіні буде виконано і Северин дасть нам 150 золота і покине нас.

 

Солдат по імені Васко. Речі Васко

Йдемо до місця позначене хрестиком, біля багаття буде знаходиться сам Васко розбив табір. При розмові з ним можна запропонувати йому знайти його сумку всередині сторожової вежі. Вирушаємо до мітки на карті забираємо його мішок з речами прямо всередині башти там же знаходимо Фуего. Відносимо його до Васко.

 

Труп Ді Фуего

Всередині сторожової вежі знайдемо Труп Ді Фуего. У цьому завданні потрібно зібрати всі докази проти коменданта Себастьяно. Йдемо в Пуерто-Сакарико. Спочатку говоримо з Рокфором, він скаже нам, що можуть щось знати вартові. Йдемо до нічним вартовим, вдень вони обидва сплять в одному приміщенні, розпитуємо обох один з них сповістить цікаву деталь — це перший доказ. Після цього біля верстата відкриваємо скриню в якому знаходимо уламок шаблі це друга доказ.

І нам потрібна третя доказ. Вночі піднімаємося в кабінет Коменданта Себастьяно зліва від вікна буде стояти його скриня зламуємо його і всередині знаходимо наказ про страту скасований губернатором Ді Фуего, можна викрасти днем коли він дивиться на вулицю і стоїть до нас спиною. Після цього можна підходити до самого коменданта та надати йому всі докази. Тоді він признається та завдання буде завершено.

 

Скарб в джунглях Такаригуа

Карту можна виявити всередині сторожової вежі, буде висіти на стіні між ліжком і бочкою. Після цього рухаємося до мітки на карті.

 

Віддати швартові

На згорілій цукрової плантації зустрінемо кухаря Осоріо, розпитуючи його з'ясуємо, що у нього вкрала птах гаманець, він попросить його повернути. Рухаємося до мітки і абираемся на гору. Там сидить Хок який перетворився на птаха і вкрав гаманець. Трохи вище поряд з ним піднімаємося на уступ і поруч з скринею і буде гаманець Осоріо. Якщо підійти знову до Хоку після цього розповісти, що ми знайшли ничку запропонувати ром і не дати йому стрибнути нам дадуть +2 душі. Після віддаємо кошель Осоріо

 

Комендант Такаригуа

На вході в головну будівлю в Пуерто-Сакарико буде стояти Рокфор який не буде пускати нас всередину до коменданта Себастьяно. Розмовляємо з ним і в діалозі з'явиться це завдання. Нам треба пройти до коменданта, просто повідомляємо Рокфору про те, що губернатор Ді Фуего мертвий, тоді він нас пропустить всередину.

 

Дайте Хораса

Себастьяно запропонує нам знайти Хораса і здати його до коменданта. Після того як ви знайдете його, у вас буде вибір здати Хораса тоді завдання буде виконано, але отримаєте — 1 душу або ж обдурити коменданта і сказати що той покинув острів, тоді завдання буде скасовано, але ви отримаєте +1 душа.

 

Смерть дезертирам. Васко і Северин

Тут ви розумієте теж саме, що і в попередньому квесті. Або ви вбиваєте Васко і Северина і знижуєте карму або забиваєте на це завдання і отримуєте + до карми. Далі йдемо до Васко і Северину і вбиваємо їх або залишаємо в живих. За кожного отримаємо + 2 душі. Важливо якщо ви хочете додатково отримати славу і грошей коштує спочатку збрехати Себастьяно про те що ви вбили дезертирів після чого завершувати квест «Труп Ді Фуего» і викривати коменданта.

 

Мішень (дробовики +10)

У кабінеті Себастьяно, можна знайти книгу на комоді в якій написано, про Макфлейна єдиного потрапив у центр мішені всіма 5 кулями. Позаду головної будівлі піднімаємося по ліанах на дах, де і піднімаємо мішень.

 

Ефес гострого шипа, реставрація гострого шипа

Ефес шипа можна отримати в Пуерто-Сакариго. У будівлі-башті заходимо всередину треба мати вміння приручати мавпу, його можна вивчити на Кілі у Бадді, мавпочкою проходимо через щілину в будинку де і беремо частину шипа. Другу частину можна на карті де знаходиться.

острый-шип

 

Кістяний палець (спритність +5)

Завдання можна отримати прочитавши книгу в будинку Себастьяно. Сам палець буде перебувати в будинок генерала Альвараса на Антигуа, на першому поверсі під другим поверхом буде кімната, палець буде лежати в шафі.

 

Проблема Родрігеса

Отримуємо поговоривши з Родрігесом. Вночі проникаємо в кабінет коменданта і на столі забираємо наказ про передислокацію. Віддаємо лист солдату.

 

 

Антигуа острів піратів

 

Пекельні гончі і Рамон

Як тільки висадимось на березі йдемо до Рамону. Говоримо з ним з'ясовуємо про пекельних гончих поруч з портом та погоджуємося його проводити до портового міста

 

Страж Рамон, магічні кристали

Після того як наведемо Рамона в порт з'ясовуємо у нього що він шукає три магічних кристала на Антигуа. Піднімаємося сходами на другий поверх складу та у ящику Флінна забираемкристаллы віддаємо їх Рамону

 

Звіт генерала Альвараса

Йдемо до генерала в порту. Після чого він запропонує нам вбити пекельних гончих в порту.

 

Незначні гріхи минулого, Реставрація рассекаюшего меча.

На Антигуа говоримо з Флином він попросить нам повернути йому уламок меча на Кілі. На Кілі говоримо з його братом Квінном. Вибираємо кому ми віддамо уламок. Якщо погодимося працювати з Квінном то репутація знизиться. У квінна беремо одну частину меча, після чого повертаємося до Флінна він дасть другу частину лезо

рассекающая-плоть

 

Хаос в порту

Отримуємо у Альвараса. Потрібно просто знищити всіх гончих на острові. Після йдемо повідомляємо йому про знищення всіх гончих. Відразу ж після цього у нас з'явиться можливість Створювати альянси з іншими гільдіями.

 

Сховище

На складі в портовому містечку звільняємо Фліна з якихось магічних кайданів і вбиваємо гончих.

 

Повідомлення для Вілсона

У ковальській знаходимо дівчину Грейс, говоримо з нею вона попросить передати лист її чоловікові на Каладор. Вілсон буде знаходити в цитаделі мисливців на демонів на другому поверсі.

 

Загубився на східному узбережжі

Завдання можна отримати в розмові зі Спенсером в таверні. Йдемо до мітки на карті і знаходимо Емму.

 

Камертон ( дух +5)

Завдання можна отримати прочитавши книгу в будинку Емми, знаходиться на Каладоре. Буде лежати на цвинтарі біля могили яка біля самої стіни

 

Пекельна суміш Емми

Гнилі гриби збираємо поруч в тому місці, де знайшли Емму. Запліснявілі кістки збираємо на кладовищі поруч з портовим містечком. Після цього відносимо всі інгредієнти їй.

 

Породження тіней в джунглях

Розмовляємо з Едвардом в таверні на західному узбережжі. Після цього біжимо разом з ним у мертві землі Антигуа і знищуємо 5 демонічних воїнів і беремо його у свою команду запрошуючи на свій корабель.

 

Пил душі для Едварда

Коли лягаємо спати нам сняться сни збираємо пил душі і коли зберемо 5 штук віддаємо їх йому.

 

Знайдіть на Антигуа мисливця на демонів

У таверні можна поговорити з Едвардом, який і є мисливцем

 

На полювання із Заком

Просто потрібно сходити з Заком на площу і вбити пекельних гончих за що отримаємо 100 золотих.

 

Позолочена сфера (пістолети +10)

Завдання отримуємо в будинок генерала Альвараса прочитавши книгу потрібно відправитися на Таранис і купити її у Агіла в таборі вартою

 

Скарб щасливого пірата і зламана кіраса (неразрубаемость +10)

Карту можна знайти на Такаригуа в мертвих землях поряд з надгробними хрестами. Викопуємо скриня і всередині забираємо зламану кирасу.

 

Піратські проблеми і господар речей

Біля багаття буде сидіти Гріффіт. Погоджуємося знайти його спорядження. Важкий пакет знаходиться на складі на другому поверсі де був закутий Флін. Перетворюємося на папугу і залетаем наверх на бочці буде лежати пакет. Изяшная шпага лежить у будинку Зака в маленькій комірчині. Гаманець забираємо у Спенсера в таверні купуючи його або використовуючи кишенькову крадіжку

 

Дар вогню

В одному зі снів, він мені наснився на Кілі практично в самому фіналі, Урегорт запропонує свою допомогу тільки якщо ми переможемо одного з його помічників. Вирушаємо на Антигуа і перемагаємо голема

 

Кила

Карта Кила

Карта Кила

Знайдіть Петті

На Такаригуа у Джека доглядача маяка можна запитати, де знаходиться Петті він скаже що вона вирушила на Килу. Можна поговорити з Бузом від скаже що вона знаходиться на маленькому острівці. На пляжі острівця можна її знайти.

 

Солодка помста: Людська жертва, захоплений пірат, Прости і забудь

Знайшовши Петті вона повідомить, що чоловік який продав їм карту скарбів знаходиться на Кілі і пора б йому помститися. Потрібний нам людина знаходиться в полоні у тубільців. Поговоривши з ним він попросить допомогти йому і поговорити з вождем. Вождь звичайно ж відмовиться звільнити бранця так як він не довіряє піратам. Після чого виконуємо завдання на «стежці війни» і говоримо з вождем племені. Далі вибираємо порадити вождю вбити полоненого або ж звільнити. Після цього повідомляємо Петті, що розібралися з бранцем

 

Конфлікт через джерел води, знак дружби і цінна річ

Йдемо в місто на Кілі розмовляємо з Бадді він скаже що тубільці не пускають піратів до прісної води. Прямуємо до тубільців. Біля багаття зустрічаємо Зповіли і обіцяємо їй принести знак дружби, але на жаль, вона не повідомляє що це за знак. У таборі піратів распрашиваем Бадді про знак. Він скаже що знайомий може бути золота чаша яка лежить на складі.

Із зворотного боку корабля забираємося на кам'яний уступ над кораблем з нього зістрибує на палубу корабля після чого зістрибує в люк на кормі і потрапляємо на склад де і забираємо особливу золоту чашу, віддаємо її Зповіли. Повідомляємо Бадді про вирішення конфлікту.

 

Одурманений Буз, Де Вантаж? Всі яйця схожі один на одного і всім рома

Завдання про вантаж отримуємо у Буза. Просто йдемо і поруч і в таборі розмовляємо з Гаррі про це. Розпитуємо його і з'ясовуємо що треба знайти три яйця вогнівки і віддати їх Бузу. Дивимося на мітки де розташовуються яйця на острівці і збираємо їх. Віддаємо Бузу,спимо поки він приготує ром. Роздаємо всім ром в таборі. Після біля багаття коли всі зберуться перемагаємо його, коли він прийде у свідомість розмовляємо з ним.

 

Взяти в команду Саддека

Він погодиться з нами плисти тільки після того, як ми виконаємо завдання «одурманений Буз і «Великий Коабль» Коли завдання будуть виконані він погодиться приєднатися до нас. Корабель зможемо отримати тільки після приєднання до якоїсь фракції.

 

Вгадай, що я бачу!

Завдання з'явиться тільки після того, як ми придбаємо корабель і запросимо Саддека в команду. Як його виконати я не зрозумів, я постійно підходив до нього, але він просто давав мені різні речі.

 

Жіночі чари, шпигуни на Кілі, спогади про минуле, притулок Романова, справа честі

Пэтти-2

Для цього необхідно поговорити з Петті і прийняти в команду після цього почнеться серія завдань з нею вона буде дізнаватися про скарби, де буде лежати багато золота . Поговоріть з нею на кораблі і з'явиться це завдання. Поговоріть з Колбі, після цього Петті його зачарує і він повідомить про скарб на Крабовому березі. Припливши на Антигуа Петті попросить зійти з корабля в таверну. Йдемо до неї, вона розкаже про притулок Романова, яке знаходиться на цьому ж острові дістатися до нього можна тільки якщо має здатність приручати мавпу.

На Таранисе вона відправиться на склад, Петті для нас вкраде ключ від скрині Ромульда і дасть нам його. На Каладоре вона відправиться в таверну, спілкуємося з нею і вирушаємо на розбирання з Крамером. Після перемоги він дасть непогано золота

 

Спірне спадщину

В одному зі снів, у мене це сталося вже майже під фінал гри, зустрінемо пірата Сталеву бороду,він розповість, де заховав свій скарб на Таранисе. Буде закопано на маленькому острівці, який розташований у верхній частині карти, можна подивитися на карті. Всередині буде знаходитися дуже багато гаманців різних людей. Незабутній їх відкривати в інвентарі.

 

Заборонений плід... Миамити, романтичний подарунок

Діалог про отримання цього завдання з'явиться з Гаррі тільки після виконання завдання «Одурманений Буз». Гаррі попросить йому знайти дружину з туземок на острові. У селі тубільців знаходимо Миамити. Дівчину потрібно вивести з села під покровом ночі, щоб інші не помітили. Я просто прийшов вночі до неї і разом з не переміщуватися в табір піратів.

Розмовляємо з Гаррі про дівчину, він попросить принести синій квітка. Щодо квітки можна поговорити з Канингемом. Після цього знову телепортіруемся в село тубільців забираємо квітка. Віддаємо його Гаррі.

 

Бачиш, темрява Близько

Завдання отримуємо у божевільного Хокінса який постійно кричить щось в таборі. Йдемо весь час з ним до печери з павуками. Я весь час говорив йому правду що нічого не чую. У підсумку він поїсть, сьорбне рома і прийде в норму.

 

Ароматне Вино

Зламуємо ящик поруч з Саддеком всередині забираємо це вино

 

Неподатливая ліана (рубляча зброя +10)

Можна отримати прочитавши книгу всередині корабля де влаштувалися пірати. Ліану можна отримати На Каладоре, там же звільнимо дівчину з лап божевільного мага. Місцерозташування ліани можна подивитися на карті Каладора.

 

Скляний меч (ближній бій +5)

В кораблі, на Кілі читаємо в одній з кімнат книгу на столі називається «Таємниця». На Антигуа меч лежить навпроти будинку, де ми врятували з кайданів Флінна, на самому березі зістрибує з причалу вниз там він і буде лежати.

 

Птицакус Сапієнс. Екзотична рослина

Всередині корабля сидить Каннінгем який попросить нас відшукати для нього рослина до якого можна дістатися лише за допомогою польоту папугу. Добираємося до місця і папугою злітаємо на уступ над нами. Поруч зі входм в храм беремо екзотична рослина. Після чого в перемикачі крутимо круги щоб відновити зображення і відкрити прохід всередину. Забираємо все, що лежить всередині: древнє знання маску короля клинок тіней.

 

Переконливі доводи

Говоримо з Колбі який давно вже не бився. Пропонуємо йому дуель. Він пообіцяє якщо ми впадемо, то він буде купувати у нас столове срібло за особливою ціною. Щоб виконати завдання треба перемогти Колбі. Якщо падаємо то завдання буде скасовано, але отримуємо наступне

 

Цінне срібло

Отримуємо завдання якщо програємо Колбі в дуелі. Потрібно зібрати 10 срібних кубків і 10 срібних блюд.

 

Скоріше повертайся, приятель. Мертвий пірат

Треба знайти загубленого Дугласа. Мітка є на карті знаходимо його труп на узбережжі пробравшись через печеру павуків. Повідомляємо про його смерть Гаррі.

 

Приємне проведення часу

Ввечері біля корабля Квінн метає ножі можна поставити 15 золота і битися з ним в метанні ножів. Просто треба виграти у змаганні.

 

Старовинний маточка (алхімія +10)

Дивіться місце розташування на карті. Завдання виходить на Такаригуа

 

Старий цибуля (мушкети +10)

Завдання можна отримати якщо на Каладоре в цитаделі прочитати книгу в кімнаті коваля Вілсона. В печері павуків, по дорозі до старовинного пестику і буде лежати це цибулю дивіться на карті.

 

Безглузде існування

На острівці біля будиночка сидить вартовий Леонард, він втратив своє спорядження, потрібно йому його принести, мітку можна побачити на карті. Саме спорядження буде невеликий пещерке з боку річки. Віддаємо його варту.

 

Вночі всі кішки сірі, Гра тіней

На маленькому острівці зустрічаємо Коула на березі, він запропонує нам роботу — знищити тіней за виконання запропонує 2000 золотих (можна звичайно ж погодитися і за 20). Йдемо в центрі острівця знищуємо сильних упирів повертаємося до Коулу він перетвориться в якесь істота нищимо його.

 

Ми вже на місці? Ми скоро прийдемо! Несподіваний ефект

Йдемо з Борбором, через якийсь час він скаже що втомився і сяде, даємо йому перепочити і знову йдемо до табору тубільців на Кілі. На місці він скаже що хоче поспати нагадуємо йому про обіцяну нагороду.

 

Чудова трапеза, розплата

У селі тубільців Розмовляємо з ИзЗдесь як ви розумієте теж саме, що і в попередньому квесті. Або ви вбиваєте Васко і Северина і знижуєте карму або забиваєте на це завдання і отримуєте + до карми. Далі йдемо до Васко і Северину і вбиваємо їх або залишаємо в живих. За кожного отримаємо + 2 душі. /рилом він попросить передати їжу. Йдемо до чувака який охороняє вхід у велику долину. Якщо сказати йому що їжа від Изила, тоді він не прийме їжу і завдання буде скасовано, але ми отримаємо +1 душу. А якщо сказати що допомагаємо розносити їжу Мулеке, то тоді не знаю що буде все швидше він помре і що ми отримаємо — душу.

Якщо ми не дамо їжу туземцу, він дасть нам амулет і скаже щоб ми показали його Изилу і сказали що він мертвий, коли той вийде з села вбиваємо його і повідомляємо про це туземцу біля стіни.

 

Нові соратники — Знак древніх: Полювання на пантеру, око провидця

Теньи чаклунки тубільців треба зібрати скіпетр з різних інгредієнтів. У центрі печери павуків знищуємо Старого павука з джунглів і забираємо його ногу. Щоб виконати око провидця дивимося на карті мітку, йдемо туди і збираємо всі черепашки після чого розкриваємо їх все в інвентарі щоб знайти мерехтливу перлину. Вбиваємо Пантеру і в печері забираємо нефритовий камінь. Після чого віддаємо всі інгредієнти Теньи.

 

На стежці війни: волосся Макото, три аргументи

У селі індіанців говоримо з вождем, він захоче принести всіх піратів на березі в жертву. Якщо поговорити з Теньей вона попросить принести їй волосся Макото щоб пошаманити і зробити так, щоб наш герой зміг переконати вождя. Йдемо в хатину Бахаті і обшукуємо ліжко, там і буде волосся після чого віддаємо його шаманке біля вогнища, вона зробить для нас ляльку. Після чого цією лялькою опановуємо Макото.

У тілі Макото розмовляємо з вождем племені, він попросить нас надати три аргументи проти війни з піратами. У селі розпитуємо трьох тубільців після того, як зберемо всі слова мудрості, традицій і зашиті знову йдемо до вождя і надаємо йому аргументи. Після цього він погодиться не воювати. До речі в тілі Макото можна сходити до бранця і вимагати у нього одяг і станцювати для нас, правда за це знизиться душа.

 

Експерименти з чорною магією: Знайдіть шамана, очищення, підношення

На Кілі розмовляємо з вождем тубільців Хируту, він розповість про те, що їх шаман пішов заспокоювати оракула. Чорне серце можна добути на Такаригуа убивши повелителя тіней, дивись вище його місце розташування на карті. Кость невинної мавпи можна добути убивши поруч з селом одну з нешкідливих мавп. Після цього віддаємо інгредієнти шаманові він очистить для нас серце. Після цього необхідно поговорити з Бонсом щоб завершити завдання.

 

Знайдіть мішечок легендарної мавпи

У Бадді вивчаємо вміння приручати мавп, після чого відразу ж отримаємо в інвентарі мавпу. Можна вселятися в мавпу і проникати у вузькі щілини і обшукувати ящики.

 

Марна праця і полювання на мавп

Поруч з селом тубільців буде гном Памір, пропонуємо йому допомогти знайти мавпу яка вкрала у нього Ауру Паски. Йдемо за ним, коли він постане вибираємо шлях йти наліво, після того як підійдемо до маленькій печері використовуємо мавпу щоб пройти в неї (здатність можна вивчити у Бадді у піратів на березі). Збираємо все всередині і віддаємо кільце Світові

 

Полювання на пантеру

Коли підемо з гномом Паміром до печери він постане в ступор і запропонує нам йти наліво або направо. Якщо піти наліво то там зустрінемо мисливця Тадаші. Питаємо його про пантеру

 

Великий Білий мисливець: Чому у тебе такі великі зуби? Штурм

Завдання також отримуємо у Тадаші. Він запропонує нам переконати його що ми справжні мисливці. Дивимося де знаходиться мітка. З допомогою папугу забираємося на кам'яну гряду, де і вбиваємо якогось кабана. Там же можна отримати завдання зламана відмичка. Далі в невеличкій улоговині в горах йдемо і уничтожившем алігатора.

 

Зламана відмичка (злом замків +10)

Рухаючись до позначки, де знаходиться завдання «великий білий мисливець». Ми повинні будемо з допомогою папугу залетіти на кам'яну гряду, там буде книга «Легенди Каладора». Читаємо її і отримуємо це завдання. Сама відмичка буде перебувати в будинку фермера. Дивись місце розташування на карті Каладора

 

Відкрийте широкі ворота, Головний Біль, Розуму в глухому куті

Хороводы!!!

Хороводи!!!

Рухаючись до священній долині (буде видно стіна на карті), щоб віддати їжу і виконати завдання чудова трапеза Зустрінемо Мада який прив'яжеться до нас. Після чого запитуємо Барака охороняє ворота, як пройти всередину. Він скаже що тільки людина володіє древнім знанням зможе туди пройти. Чтоблы виконати завдання Розуму в глухому куті просто мочимо його поки він не втратить свідомість, душа не знизиться і він все одно від нас не відстане але за це завдання отримаємо трохи слави.

Поки ви не були на Каладоре туди не потрапити, потрібно там виконати завдання «Древнє знання» після чого для нас будуть відкриті ці ворота. Коли виконаємо Древнє знання можна підійти до Бараку і поговорити з ним, тоді він відкриє нам шлях далі. А Мад просто відводимо в храм до купі мотлоху, де він і залишиться і від нас відчепиться.

 

Оракул Марголот, Кришталевий портал і повелитель тіней

Коли пройдемо через стіну вирушаємо до шаманке Чані, вона скаже що оракул розсерджена і вона нею більше не керує. До оракула можна пробратися через храм. Знаходимо статуетки у храмі і ставимо їх на пьдесталы щоб відкрити собі шлях далі в одному з місць провалимося прямо до великої паучихе яка існувала з самого початку часів. Расправляемся з нею після перемоги їй можна поставити три питання, наприклад перших з них «Що було спочатку-курка чи яйце?». До речі, якщо задати їй це питання вона відповідь «Я»

Після запитань питаємо про її правильне місце для проведення ритуалу, вона погодиться нам допомогти, якщо ми знищимо повелителя тіней розбрату. На щастя це буде поруч знищуємо його активуємо портал, оскільки нам треба буде сюди ще прийти повідомляємо їй про це.

 

Заблукав у забороненій долині, воїни оракула

Завдання також дає шаманка Чані вона попросить знайти її воїнів, йдемо до мітки на карті знаходимо труп і повідомляємо шаманке про нього. Після цього погоджуємося знищити павуків в долині.

 

Загубився

В долині на березі моря буде пірат Круз просто виводимо його з долини і все

 

Скляне око (дальній бій +5)

Знаходиться на Кілі, краще всього виконувати коли підемо до оракула виконувати сюжетне завдання з пошуку правильного місця. Місцерозташування дивись на карті.

 

Шпигуни на Кілі

Для цього завдання необхідно придбати корабель і взяти Петті в команду, після цього поговоріть з нею і з'явиться це завдання

 
 1 2

Risen 3 Titan проходження гри Lords
Каладор

Карта Каладор

Карта Каладор

Цитадель мисливців на демонів, довгий похід

В рибальському селі розмовляємо з Нейтом мисливцем на демонів він запропонує проводити нас цитаделі. Коли зважимося йти з ним він попросить у нас 10штук риби ми можемо дати їх чи ні, але він все одно відведе нас в потрібне місце. У завданні морепродукти після виконання ми можемо попросити у нього риби і він як раз дасть нам десять штук і віддати їх Нейтону за це отримаємо душу +1. Але можна в завданні морепродукти нічого не брати м Глена, тоді отримаємо +2 душі і ще 150 слави. Після чого просто йдемо з Нейтоном до цитаделі

 

Морепродукти

В рибальському селі розмовляємо з Гленом він поскаржиться що йому заважають чудовиа виходити на риболовлю. Погоджуємося допомогти йому з чудовиськами. На березі расправляемся з варанами і тритонами

 

Скарб на березі Калидора

Знайшовши карту в хатині рибалки, ідіть берегом до мітки і на точці убийте мага, поруч буде хрест.

 

Небезпечні зв'язки

Божевільний маг захопив дівчину в полон і хоче принести її в жертву, расправляемся з магом і звільняємо дівчину. Місце мага знаходиться в тому ж місці де лежить неподатливая ліана, дивись на карті Каладора.

 

Скарб капітана Фінча, піратський прапор (залякування +10)

Завдання можна отримати прочитавши книгу в одній з хижин у рибальському селі. Саме місце знаходиться на Кілі, дивись точне місце розташування на карті Кили.

 

Лист для Гаррі

У Кіліана беремо лист та погоджуємося доставити його Гаррі на Кілі. Потрібна людина буде перебувати в таборі піратів.

 

По лезу ножа

Розмовляємо з Киліаном — розсильним він попросить нас принести йому ром, і тоді він посостязается з нами в метанні ножів. Можна дати йому рома і просто слухати далі і далі на це завдання буде завершено.

 

Мир і спокій

Біля кладовища зустрінемо варта Циска. Він разграбляет могили говоримо з ним після чого забороняємо або дозволяємо йому далі займатися своєю справою, у діалозі з ним і з'явиться це завдання. Необхідно знову вночі його зловити (звичайно ж якщо заборонили йому займатися руйнацією могил) біля могили і далі використовувати або залякування або йому гарненько вломити. Я зустрів його коли виконував квест нічний дозор.

 

Сонячний кристал (магія кристалів + 10)

На другому поверсі в цитаделі в одній з кімнат на столі лежатиме книга читаємо її і отримуємо це завдання. Сам кристал знаходиться на Таранисе в кімнаті мага Захарія. Доступ туди отримаємо після виконання завдання «Реактор». Річ буде лежати в скрині

 

Пожирач світів, вулкан смерті, скарб капітана Кривавий клинок, око дракона

Завдання отримуємо поговоривши з Коннором в цитаделі м тут же їх виконуємо знову поговоривши з ними, так як можливо їх і не існує як скаже сам Коннор

 

Обручку

У Цитаделі говоримо з Вілсоном він попросить нас відвести кільце на Антигуа його нареченій Грейс. Дівчина буде в місті у кузні. Якщо ви вже були на Антигуа у його дружини могли взяти завдання «Повідомлення для Вілсона» просто віддаєте йому лист, який вона просила передати йому.

 

Заточений метал

Завдання отримуємо в цитаделі у коваля Вілсона. Він попросить відшукати його помічника. У таверні поруч із цитаделлю у дівчини Іветти можна запитати за 40 золотих куди вирушив підмайстер. Прямуємо в шахту, де знаходимо його тіло. Забраем його записки і віддаємо їх дівчині. Повідомляємо коваля про загибель його підмайстри

 

Твердий панцир краба (непробивність +10)

У шахті в самому глухому куті читаємо книгу, де і отримуємо завдання. Сам панцир знаходиться на крабовому березі. Коли причалим там побачимо острівець. Пробираємося в центр і в скрині забираємо

 

Дорожня мито, дружня бійка

Поруч із цитаделлю буде таверна, коли зайдемо всередину до нас докопається МО і зажадає мито з нас в 100 золотих, загалом мирно домовитися і не віддати йому гроші не вийде, тому просто треба йому наваляти. У цитаделі зустрінемо ще одного типу який скаже що займається армреслингом. З ним просто по дружньому дуэлимся і вваливаем йому.

 

Ні склад, ні в лад, Ситуація з кістками

У цитаделі буде дивний тип Берк який може тільки мукати своє ім'я. Дивимося на карті, де розміщується мітка. Йдемо до берега там зустрінемо Скелета Явище Берка. Відводимо його в цитадель. Я поговорив спочатку з Дрейком, він розповів, що формула може бути у Коннора. Я заплатив Коннору 300 золотих і він віддав мені формулу. Після йдемо вже до живого Берку і забираємо нагороду

 

Знайдіть Элдрика

Элдрик знаходиться всередині цитаделі мисливців на демонів

 

Древнє знання, книга заклинань

Завдання отримуємо поговоривши з Элдриком в цитаделі мисливців на демонів на Каладоре. Нам треба пробратися в руїни старого замку. Краще всього це зробити в завданні «Прокляття батьків», там нам допоможе зачистити більшість руїн від породжень тіней ще один мисливець на демонів. після чого на другому поверсі башти на столі беремо книгу Гримуар і віддаємо її Элдрику. Після цього необхідно вступити в яку-небудь фракцію і прийти запитати його щодо книги.

 

Древній договір, мисливці на демонів

Завдання отримуємо також поговоривши з Элдриком. Він попросить допомогти його воїнам, які потрапили в біду Також запитуємо Элдрика, як нам стати мисливцем на демонів, він скаже нам що коли зберуться всі воїни для проведення ритуалу, тоді нас зможуть взяти в орден. Загалом тут виконуємо всі квести, які позначені щоб зібрати всіх воїнів. Проходження описані нижче. Після того як все зробимо повідомляємо про це Элдрику. Древній договір виконаємо якщо тільки погодимося приєднатися до фракції мисливців

 

Світ тіней Кристали вічні і кристальні портали

Просимо Элдрика, щоб він навчив нас знищувати кристальні портали. Він покаже нам спеціальне заклинання, після чого ми будемо здатні знищувати портали. Після цього обходимо всі острови де є портали і знищуємо їх по черзі

 

Прокляття любові, від усього серця, Ханна і привиди

У таверні поруч із цитаделлю поговоривши з солдатом мисливців Портером, той попросить забрати у його дівчини амулет і повернути його на кладовище. Підходимо стоїть поблизу Иветте і розпитуємо про її амулет. Можна її переконати віддати його нам або викрасти. Відносимо амулет на кладовищі Там буде привид Ханна (можливо тільки вночі вона з'являється), віддаємо їй амулет. Після чого повідомляємо Портеру, що розібралися з проблемою

 

Лапа чорного кота (магія вуду +10)

У таверні яка поруч із цитаделлю мисливців на село на другому поверсі в кімнаті на столі лежатиме запліснявіле книга, читаємо її і отримуємо це завдання. Сама лапа буде перебувати на Кілі в селі тубільців її можна буде придбати у Бахаті.

 

Нічний дозор

На вході на територію таверни буде стояти Мейсон, вночі йдемо разом з ним в дозор вбиваємо варта тіней і міньйонів пекла після коли завершимо обхід повертаємося в таверну

 

Фрегат мисливців на демонів , альянс з мисливцями на демонів

В море видно великий корабель, пливемо до нього. Там будуть сходи за якою ми зможемо піднятися на нього . Розмовляємо з Кейном який залишився за старшого на кораблі після загибелі капітана

 

Монокль Тиримаи (астральне зір +10)

Поряд з млином на фермі буде будинок усередині нього читаємо книгу і отримуємо це завдання. Монокль знаходиться на кілі, необхідно виграти Бадді з метання ножів

 

Різьблений свічник Ернесто, законний спадкоємець, Двурушник Никодим, Маленький, але противний

На фермі з млином, можна поговорити з Никодимом. Він розповість про те, що у його господаря хтось вкрав свічник і всі думають що вкрав його саме він. Він попросить знайти справжнього злодія. З усіма жителями ведемо діалог щоб отримати від всіх завдання і розпитати їх про крадіжку. Світу захоче щоб ми знайшли свічник і збрехали Ернесту що його вкрав Никодим навіть якщо він цього не робив.

Дивимося на мітку на карті, поряд з хатиною за возом знайдемо підозрілі сліди рухаємося по слідах. У підсумку набредем на лігво гоблінів, знищуємо їх і забираємо потрібний нам свічник. Після цього повертаємося назад. Якщо ми обдуримо господаря і скажемо, що вкрав Никодим, то у Міли можемо вимагати особливу нагороду і тоді з'явиться завдання «Холодні ночі». Вона скаже, щоб ми прийшли до неї вночі. Саму сцену звичайно ж не покажуть, і віддамо вовняні штани після цієї ночі. В загальному можете зберегтися і спробувати так і так.

 

Справжній фермер, зникла служниця

Поруч з будинком фермера знайдемо Фенна,він розповість що напали на будинок і всі загинули за винятком покоївки, яка кудись пропала, обіцяємо її знайти. Прямуємо до мітці де вона перебуває після чого відводимо її в таверну, можна просто переміщуватися туди. сообаем Фенну на фермі, що дівчина в безпеці

 

Міцні напої

Просто потрібно перепити бармена у змаганні

 

Почитай померлих, жах Каладора

На проході до мертвої землі буде стояти Сиріл, він попросить нас відшукати його тіла загиблих товаришів і принести йому речі. Вирушаємо туди, там з'явиться літаюча тварюка знищуємо її . Збираємо особисті речі і віддаємо їх Сирілу.

 

Непевні обіцянки (вплив + 5)

На фермі свиней всередині будинку читаємо книгу отримуємо завдання. Виконати можна на Таранисе. Річ можна дістати в таборі вартою в домі магів, виконуючи завдання «Приватна лавка» в якому нам необхідно буде обшукати скрині магів. Річ буде лежати в скрині мага Ламброка. Поговоріть з ним він попросить принести йому книгу так можна бжно буде пройти в його кімнату через охоронця.

 

Прокляття батьків, полювання на породження тіней з Уинтером Клинок коронаційного меча Каладора, Реставрація Клинок коронаційного меча Каладора

Біля багаття знаходимо розкислого Уінтера. Вмовляти його піти і зачистити лабіринт і знищити всю напасти там. Пробиваємося то породження тіні боягузтва і разом з ним нищимо його. Після чого він вирушить в цитадель. В місці де вийшло породження тіней піднімаємо клинок коронаційного меча. Я правда так і не зрозумів він просто там валявся або випав з убитого повелителя тіней. Друга частина Ефес коронаційного меча можна буде дістати в руїнах старого замку, який знаходиться на іншій стороні через лаву. Місцерозташування зазначено на карті. До неї можна дістатися перелетівши на папугу на іншу частину замку.

коронационного-меча-теней

 

Ціна життя , дрібні прислужники, охоронці, звір

В руїнах старого замку в лабіринті зустрічаємо мага Идрико. Він спробує використовувати заклинання яке повинно убити господарів тіней які і посилають всю напасти на людей. Загалом він буде чаклувати, і на нас весь час будуть вибігати породження тіней. Знищуємо всіх і отримуємо нагороду.

 

Полювання з Бронахом, підступна небезпека

В хатині мисливців, розмовляємо з Бронахом і йдемо разом з ним на полювання, знищуємо трьох драконів.

 

Випивка влучності (критичний удар +10)

Знаходиться всередині цитаделі дивіться на першому поверсі поряд зі сходами.

 

Алмазний точильний верстат (колюча зброя +10)

Необхідно виконати два завдання «обручка» та «Повідомлення для Вілсона» Після чого ви знайдете його у коваля Вілсона.

 

Тупий ритуальний ніж, гора м'язів (кинджали +10)

Необхідно перемогти Генріка у змаганні з армреслінгу після чого і отримаємо необхідну нам річ. Щоб перемогти його необхідно натискати кнопки в якій стороні вони з'являються. Найскладніше тільки в кінці кнопка буде постійно мерехтіти ось і потрібно просто натискати саме в такт як вона блимає (потрапити в такт)

 

Історія родини Едварда, пережитки минулого, право первородства Едварда, місце позначено хрестиком

Едварда ми зустрінемо на Антигуа Едвардом в таверні вже на Каладоре ьерем його у напарники, де і потрібно буде виконати це завдання. Поруч з руїнами міста йдемо на луки з Едвардом. Він дізнається місце, біжимо за ним. Після необхідно поговорити з Дрейком він подивиться запису про його діда і дасть нам карту скарбів. У викопаному скрині знайдемо купчу і з'ясуємо що насправді дід Едварда був піратом.

 

Розділ 3. Обряд духа

 

Після того як ми вступимо у фракцію, говоримо з Элдриком, він розповість нам як можна повернути свою душу з допомогою обряду і відразу ж почнеться третя глава.

 

Обряд духу, ретельна підготовка Умовити Элдрика, Захарія і приєднатися Чані

Спочатку Нам потрібно підготуватися до обряду для цього зібрати трьох могутніх чарівників. Всіх магів можна умовити виконуючи всі їх завдання. Допоможіть їм у їхніх проханнях і вони погодяться вам допомогти. Після того, як знайдемо місце і всіх умовимо вирушаємо до оракула на здійснення обряду

 

Могутнє заклинання, правильне місце,

Потрібна книга записки темного воїна буде в руїнах старого замку за лавою, можна просто подивитися на мітці. Завдання правильне місце можна буде виконати на Кілі, спочатку в долині потрібно дістатися до оракула (велика павучиха) і коли ми її переможемо вона забезпечить нас прикриттям від магії.

 

Чарівна мережа, видатний кидок

Щоб перебратися на той боку річки через лаву, говоримо з Элдриком. Він скаже для того щоб туди потрапити необхідно активувати все телепорти на Каладоре. Він відзначить на карті всі їх місця і де лежать телепорт-камені, так що непогана можливість ними обжитися. Доповідаємо Элдрику. Він переміщує нас на іншу сторону до порталу

 

Нове звання Полювання на відьом, таємні обряди

Завдання отримуємо у коваля після вступу у фракцію мисливців на відьом. Він попросить йому зібрати всі книги зла. На Каладоре розмовляємо з барменом він розповість нам про Міка стежимо за ним і даємо прочухана. Наступна книга дістанеться нам на свинофермі. Потрібно просто поговорити з Логаном і його босом кілька разів. На Антигуа розмовляємо з Заком, допомагаємо йому закликати тінь.

На Таранисе Платимо грошей Ромульду через добу він повідомить нам де знайти ще дві книги. На маленькому острівці виконуємо завдання мужика за що він віддасть книгу. Ще книга буде в таборі вартою, поговоріть з Гордоном про скрині Стенлі, він дасть нам ключ. Коли обшукаємо скриня спілкуємося з самим Стенлі, він віддасть нам книгу. Повертаємося на Каладор отримуємо нагороду і обладунки

 

Зелене полум'я, болотна деревина

Після вступу до мисливцям говоримо з Дрейком він попросить запалити зелене багаття на іншому березі острова знаходиться за лавиною, збираємо деревину на болоті. Перебратися можна буде тільки після того, як виконаємо завдання «Чарівна мережа» і переберемося на ту сторону

 

Тіньовий зір, примарні очі

Потрібно вбити примар, підібравшись до них непомітно і вбити щоб зібрати їх енергію. Йдемо до мітками на карті, привиди ходять взад вперед просто підходимо до них зі спини і вбиваємо. після цього доповідаємо Дрейку про виконану роботу

 

Випробування для праведників

Завдання дає Мейсон звичайно ж якщо тільки вступимо у фракцію мисливців. потрібно знайти мародерів. Йдемо на шахту там нас один з мародерів заманить всередину расправляемся з усіма і доповідаємо Мейсону про виконану роботу

 

Вежа серед тіней

В будиночку на іншій стороні через лаву розмовляємо з людьми, і обіцяємо їм впоратися з породженнями тіней. Вороги будуть біля маяка, де нам треба розпалити сигнальний зелений багаття. Не забуваємо забрати нагороду на фермі

 

Приємного апетиту

На фермі говоримо з Гремом і обіцяємо йому принести ріпу. 8 хрустких реп валяються прямо поруч з фермою, збираємо і віддаємо.

 

Повелитель тіней сум'яття

Після того як переберемося на іншу сторону лави. Разом з Элдриком та іншими мисливцями йдемо зачищати тіней, в кінці знищуємо повелителя.

 

Добре змащений колінчастий вал (арбалети +10)

Буде лежати усередині маяка, де нам треба запалити зелене полум'я

 

 

Таранис

 

Карта Таранис

Карта Таранис

Дружня вдячність

Щоб отримати завдання розмовляємо з Хораса членом вашої команди, якщо звичайно він ще у вас є, він попросить поговорити з Фаруком, просто вирушаємо в табір разом з ним і говоримо з магом.

 

Реактор, моноліти, правду не приховаєш

Необхідно поговорити з членом нашої команди Хораса, який знаходиться на Такаригуа якщо ви ще не прийняли його в команду він попросить віднести моноліт камінь нікому Эразу або ж завдання може дати маг Фарук або сам Эраз. Щоб дізнатися про камені для активації монолітів поговоріть з Эразом він скаже, де їх можна знайти. Один камінь буде у Ді Фуего який знаходиться на Такаригуа див. Завдання «Труп Ді Фуего».

Ще два камені будуть у гнома Касима, який знаходиться тут же в таборі. Розмовляємо з ним після чого необхідно простежити за ним куди він піде і добути камені. Після чого активуємо моноліти по різних частинах острова і йдемо до Эразу.

 

Неактивний кришталевий портал, спустіться в пекло, блукаюча душа

Після виконання завдання «Реактор» зволить з нами поговорити великий маг Захарія, який і покаже нам вхід до порталу на Таранисе. Йдемо до порталу, коли маг активує портал заходимо всередину. Поговоріть з Тао і повертайтеся назад. Після розмови з Захарією вийде армія темряви расправьтесь з ними.

 

Ефективність магії, трофеї Рамоса, Циска, Леонарда. гірський кристал для магів

Для отримання завдання поговоріть з Эразом після чого з Хораса, після чого на островах збираємо всі трофеї з людей, ніяк проблем не виникне вони спокійно нам будуть їх віддавати. Після поговоріть з Хораса і візьміть нагороду у Эраза. Після цього необхідно зібрати 20 гірських кристалів.

 

Поговоріть з Бейкером, екскурсія по Таранису

Як тільки висадимось на берег, розмовляємо з магом він запропонує нам знайти Бейкера, який відведе нас у табір магів, при цьому підбиваючи по всяким злачних місцях на острові.

 

Синє перо (красномовство + 10)

Знаходиться на Таранисе, де лежить дивись на карті

 

Ром для Ромульда

Завдання можна отримати поговоривши з гномом Гаді. Задасть питання «Скільки рома залишиться у Ромульда якщо він вип'є одну пляшку відповідаємо один так як один є в його імені.

 

Портові Злодії, бешкет біля причалу

Начальник порту Ромульд поскаржиться, що його щоночі обкрадають. Вночі встаємо на варту, коли прийдуть гобліни, мочимо їх всі. В нагороду можемо попросити якусь дивну скриньку, якщо розкрити всередині буде 3 магічних кристала 2 грогу, 2 провіанту і 20 золота, або банально золота

 

Інквізитор

мендоса

У першому сні ми побачимо Мендоса. Корабель-привид Мендоса знаходиться на Таранисе рухаємося до мітці до корабля-примари, розмовляємо з привидом після чого він приєднається до нас в команду

 

Тіні минулого , найкращий подарунок в світі

Коли Мендоса приєднається до нас. Поговоріть з ним на кораблі він дасть це завдання. Знайдіть Джаффар, який повинен теж стане членом вашої команди, поговоріть про наявну у нього капелюсі Сталевий бороди, він дасть його волосся. Око Урегорта у мене вже був, де дістав не пам'ятаю. Віддайте це Мендосі і лягайте спати. Я не встиг його виконати, Мендоса сказав мені, що Бонс віддав йому його осколок душі і звалив

 

Виявлена затхла печера, погана кампанія

Печера знаходиться на острівці в нижній частині карти, зачищаємо її від щурів

 

Закривавлена ганчірку (опір +10)

Знаходиться в печері на маленькому острівці в нижній частині карти Тараніса, дивись на карті

 

Гурман

Поговоріть з магом Ламброком він попросить принести йому вишуканої їжі. Завдання можна зробити по мірі того як будемо мотатися по островах якщо ви там ще не були, ну або просто зганяти туди бстрому і по мітках знайти все, що необхідно магу і віддати. Сир можна дістати в кімнаті Захарія, в яку потрапимо коли активуємо реактор

 

Маленька кам'яна табличка (рунная магія + 10)

Отримаємо за виконання завдання «гурман»

 

Зруйнований табір, зграя злодіїв , Особливо велика здобич

Завдання дає Уокер. На його табір напали гобліни. Йдемо разом з ним і відбиваємо табір від них після чого добиваємо залишилися. Він дасть ключ від скрині, забиоаем звідти всі пожитки. Після цього йдемо і вбиваємо великого голема

 

З минулих часів, меч в камені

Завдання дає мисливець на демонів Шарп який буде знаходитися поряд з входом в печеру. Він попросить нас принести йому костедробилку з цієї печери. В печері буде обрив який можна пролетіти з допомогою папугу

 

Скарб Джона, Візерунчастий пояс (витривалість +5)

Завдання отримуємо в печері дивись на карті Каладора місце розташування

 

Одному це вдалося Дружина загиблого рибака, чистильник

Завдання отримуємо у чувака в таборі вартою він попросить знайти його друзів. Йдемо в рибальську хатину і знаходимо труп Ліани. Після чого дивимося на мітці, де знаходиться другий. Додатково в таборі поговоріть з Ветриано, він попросить знайти нам, хто змож подемести замість нього склад, якраз і пропонуємо це зробити врятованому. Після треба сходити ще знищити повелителя тіней.

 

Скарб у мертвих земля Тараніса

Карту скарбів можна взяти в рибальській хатині

 

Скарб безіменного пірата, посудину (магія +5)

Саме завдання можна отримати в будинку магів прочитавши книгу. Сама річ знаходиться на Такаригуа. Як тільки висадимось на берег з корабля біжимо вправо по березі вздовж скель. В скелях буде невелике поглиблення в якому буде могилка, викопуємо її, там і буде посудину

 

Забуті скарби, Спадщина, помічник

На болотах зустрінемо Шакса, який, так само як і ми перетворюється в міньйона пекла, він практично втратив розум, потрібно йому допомогти відшукати його речі і допомогти згадати. Він дасть ключ разом з ним біжимо в мертві землі відкриваємо ключ. Він передасть знайдені речі і попросить віддати його сестрі. У таборі вартою Паолі повідомляємо про нього. Після цього не забуваємо сходити за нагородою до Шаксу, вона буде непогана, у вигляді, діамантів і рубінів.

 

Звіт з рудника: Зруйнований рудник, Золотий рудник, Все пройде , новий рудник

Завдання беремо у ненерала Магнуса. Тут необхідно пройтися по всіх рудників на острові після чого доповісти, як там йдуть справи. В іншій шахті просто знищуємо всіх гоблінів-шахтарів. На вході в золотий рудник розмовляємо з наглядачем над гномами, він попросить допомогти нам з гномами. Загалом вирішуємо всі проблеми гномів в шахті і після чого доповідаємо Фарису про їх рішення і магу, який за ними стежить. Після того як доповімо про рудниках Магнусу, він пустить нас до магів.

 

Рудничний виселок, за роботу

Завдання дає Фринк в таборі стоїть на вході в шахту поруч з табором, він попросить зібрати мішки з кристалами, що і робимо в шахті за ним. У шахті Гарельт помічник Фрінка попросить нас поговорити з ледачим гномом Дакилом. Просто йдемо в шахту і трохи припугиваем його, він одразу ж погодиться працювати

 

Паола чує звуки

У таборі вартою Паола поскаржиться на шум, просто за її будинком расправляемся в гучним броненосцем і доповідаємо їй про це

 

Вони всі однакові

В один з моментів коли я зайшов у табір, до мене звернувся страж Талбот, він попросить відшукати трьох гномів, просто дивимося, де вони знаходяться по мітках і доповідаємо йому про них.

 

Приватна крамниця

Поговоріть з Агилом він повідомить цікаві подробиці про кристалах які знаходяться в скринях магів. Необхідно буде дістати йому мішки з кристалами. Щоб дістатися до скрині Ламброка, поговоріть з ним він попросить принести йому книгу з його кімнати, так ми зможемо проникнути в його кімнату і обшукати скриня. До скрині Нергала просто підкрадаємося непомітно. Далі розмовляємо з гномом Закіром він розповість що ключ від скрині Фарука знаходиться у Ветранио. Розпитуємо того, використовуючи всі методи залякування, красномовства з'ясовуємо що дійсно немає ключа і гном просто нас обдурив. Змушуємо Закира віддати ключ

 

Взяти в команду Джаффар, Необычный кадет

Завдання дає гном Джаффар, необхідно зробити так, щоб його учень Алі став першим вартовим-гномом. Поговоріть з Алі і візьміть його з собою. Після обговоріть прийняття його в кадети з генералом Магнусом. Він вимагатиме доказ того, що гном гідний. Знову поговоріть з Алі і влаштуйте нечесний бій, тобто програйте йому в бою. Далі розмови і прийняття нового члена команди

 

Втеча, зниклий гном, остання партія товару,гном у норі

Розмовляємо з гномом Аббасом, він попросить знайти його гнома Лані. Гном впав у колодязь у центрі табору можна спуститися туди на папугу, де і знайдемо гнома. Якщо вистачити переконливості він віддасть партію товару для його господаря. Після цього ще раз розмовляємо з Аббасом і Лані

 

Маленькі обтискні щипці, чарочка перед сном (кишенькова крадіжка +10)

У таверні табору вартою змагаємося з Гордоном у випивці, при перемозі він дасть нам ці щипці.

 

Грибник, не вживати в їжу, грибне рагу

Завдання дасть страж Моррісон. Він попросить нас принести йому 5 темних грибів або ж віддати гриби алхімікові Нергалу в таборі вартою. Якщо віддамо Моррісону то наша душа знизиться, якщо алхімікові то підвищиться.

 

Трави і настоянки

Нергалу знадобиться трава Тараніса просто йдемо до мітках і збираємо для нього потрібну траву віддаємо йому її.

 

Глава 4. Некролот. Острів Черепа

некролот-2

Після того як всі зберуться на обряд, з'явиться Некролот і скаже що він все підставив, щоб наш герой зібрав трьох могутніх магів разом, а він заволодів ними.

 

Величезна честь, останнє звання

Вирушайте в свою фракцію і отримаєте нове звання і обладунки ігри.

 

Зрадник, рудний титан

Також Бонс розповість нам, що Хорас зрадив нас і доповідав Некролоту про все що ми робили. Вирушаємо на Таранис і йдемо до реактора там буде бос рудний титан. Його необхідно закувати в 5 пут. Хапаємо один з кайданів і коли він підходить і піднімає лапу кидаємо в неї кайдани і так 5 разів в кінці кинути в шию. Після цього расправляемся з самим Хораса.

 

Морський бій з Кроу

Даємо команду своєму капітанові йти в бій і переміщаємося куди-небудь після цього відбудеться бій з Кроу

 

До перемоги, зброю опору

Після висадки на острів Черепа, поговоріть з капітаном флоту. Разом з Дрейком вирушаємо і зачищаємо дві вежі попереду, зачищаємо зону висадки від тіней

 

Склад зброї міньйонів, мертва зона, останній воїн, безсмертна небезпека, божевільний маг

Завдання дасть Кейн, необхідно пройтися по складах на острові. Йдучи зачищати один із складів зустрінемо наляканого мисливця на демонів погоджуємося знищити повелителя тіней. На іншому складі зустрінемо воїна Капучо Дакилу. Він скаже, що на причалі є безсмертний привид якого не вбити, так і є я перевіряв. Треба повернутися до зони висадки поговорити з Кейном, він дасть нам свій захисний амулет, який і допоможе нам впоратися з привидом.

На іншому складі зійшов з розуму маг. З ним можна домовитися. але потрібно мати красномовство або залякування 120, якщо ні то просто валимо його

 

Возз'єднання, звільніть трьох великих чарівників

Знаходимо свій дух, він повідомить нам, якщо ми спробуємо увійти в замок Некролота, то наш дух буде змушений нас вбити. Нам треба знайти чарівників на острові. Элдрик буде на півострові піднімаємося вгору по колу на самий верх, там спускаємося сходами всередину гори, де його і звільняємо.

Чані знаходиться у вежі тортур, вхід закритий зверху над ним є важіль натискаємо його щоб підняти ворота, всередині піднімаємося по стовпу наверх, де бачимо вежу. обертову вежу. Можна заморочити і почати її крутити або просто забити і спустити вниз на папугу до його решітці. Після на папугу піднятися і встати на виступ над гратами і ще раз піднятися вище на папугу до важеля

Захарія буде на мосту просто йдемо його і знищуємо породження тіней. Після цього йдемо до свого духу і воссоединяемся разом.

 

Притулок зла, втілення смерті

Вирушаємо до Некролоту, він буде висмоктувати життєву силу з нашого тіла, а ми буде ходити у вигляді душі, саме час застосовувати заклинання, я напустив на нього пекельну гончака і закликав міньйона, вони постійно його відволікали. Коли він телепортується слідуємо за ним і в загальному знищуємо.

 

Острів Злодіїв

Прибувши на острів Злодіїв відразу ж зустрічаємо гнома Ульве всього в паніці, він розповість про те, що гобліни їх грабують і треба знайти трубку.

 

карта острова Воров

карта острова Злодіїв

 

Куди відведуть ноги і Мета Близька

Поговоривши з Ульви і вибираємо відповідь відведи мене до Каану. Тоді гном поведе нас у село просто прикриваємо його і йдемо за ним по стежці.

 

Вторгнення гоблінів. Велика мандрівка, Приз заходу, Півночі, Півдня і Сходу

Розмовляємо з Калилом який охороняє вхід у печеру, погоджуємося допомогти відшукати Аури Кульчи та віднести її Каану, за це Каліл дасть нам нагороду. У розмові з Кааном з'ясовуємо що його народ втратив Аури Кульчи, погоджуємося йому допомогти повернути його назад. Розмовляємо з Калилом який охороняє вхід у печеру, погоджуємося допомогти відшукати Аури Кульчи та віднести її Каану, за це Каліл дасть нам нагороду. Приз півдня беремо у Меліх. Приз Сходу у Фаміра. Після кожної вкраденої речі віддаємо її гномам.

Тепер головне здобути мирозор і крушітель черепів так щоб не вбивати шаманів і гоблінів у таборах, інакше гноми в селі з якими ви розмовляли будуть вмирати. Для того щоб зрозуміти як дістатися до речей можна зберегтися знищити всіх гоблінів і шаманів подивитися де вони лежать і після чого завантажитися і пройти непомітно.

Мирозор можна забрати підійшовши до нього з моря, крушітель черепів спустившись з гори по ліані. Добре слово зі скелі зверху спуститися у вигляді папуги і полетіти звідти також. Скіпетр гнома можна викрасти якщо піти за спиною Фаміра і піднятися в невеликому проході на скелі.

 

Король Гоблінів

Після виконання завдання по збору речей Аури Кульчи, розмовляємо з Кааном і запитуємо про самого головного гобліна і табір. Після чого йдемо на берег і через печери добираємося до табору і знищуємо короля йдемо здавати квест до Каану.

 

Вторгнення на півночі

Після виконаного завдання Велика подорож просто знищуємо 4 гоблінів-розвідників у таборі і йдемо до Ульве. Після того як повністю очистимо отсров від гоблінів, отримаємо у Каана 500 золота і 1000 слави.

 

Навала гоблінів

Після виконання завдання Велика подорож говоримо з Ульви він ласт нам шкуру пантери і дасть факел щоб ми спалили сторожові пости гоблінів. Просто пробігаємо по всіх місцях позначеним на карті і зачищаємо від гоблінів.

 

Чотири шамана

Тут потрібно лиюбо виконати завдання Велика подорож і викрасти з таборів гоблінів всі речі Аури Кульчи і здати їх Каану, або просто знищити всіх шаманів

 

Щаслива монета

У гномьей селі розмовляємо з Акилой він розповість, що інший гном Фидур вкрав його особливу монету. Просто йдемо в печеру до Фидуру в розмові залякуємо його або використовуємо кишенькову крадіжку і забираємо монету. По дорозі у нас цю монету може вкрасти Голму. Просто знаходимо його і забираємо монету віддаємо Акіле. За це він запропонує з трьох речей на вибір.

 

Цвинтарний садівник

Завдання можна отримати в селі у гнома Цьоки. Просто погоджуємося допомогти бити гоблінів. За його спиною заходимо в печеру знищуємо 6 безчесних гоблінів після цього підходимо до Цьоки він запропонує золота 150 або річ. Якщо вибрати річ то він дасть дивний горщик усіяний діамантами вартість 200 золота при продажу.

 

Розсіяний гном, Врятувався і Работорговець

Знаходимо в селі Маліка біля огорожі. Він загубив молоток. Молоток лежить поруч з ним праворуч на ящику. Після того, як я віддав йому молоток у мене також виконає завдання «Крутіше тільки яйця». «Врятований» Беремо також завдання у Маліка, потрібно знайти його помічника. Рухаємося до місця на карті там буде работорговець Рассел. Викуповуємо Помічника Доуі за 500 золота або вбиваємо Рассела і охоронця.

 

Пожирач гномів

Йдучи вздовж берега (через нього ми підемо вбивати короля гоблінів) зустрінемо гнома Габу. Погоджуємося допомогти йому знищити страшного Гоззо-пожирача гномів. Йдемо куди він поведе нас і знищуємо пожирача.

 

Туманний острів

 

Жах сходу, мертвий товариш, комендант

На березі нас буде чекати Вентуро, він попросить допомогти відшукати його товариша, йдемо з ним до істоти і трупа його друга, після чого повідомляємо йому про це. Далі просимо його, щоб він відвів нас у свій табір

 

Шляхи загробного життя

Комендант Карлос попросить нас вбити пожирачів на острові. Багато пожирачі перевтілюються в інші істоти і навіть людей.

 

Дуже підозріла качка

Дивіться на карті стріляємо в підозрілу качку, вона буде ходити серед невинних качок і вона перетвориться в пожирача знищуємо її.

 

Залицяння

Цирцея попросить прибрати її залицяльників, точніше вбити. Загалом бігаємо по колу між ними і говоримо в кінці розмовляємо з нею вона перетвориться в пожирача знищуємо її і тоді завдання буде скасовано, ну або можна пристрелити залицяльників, а потім її. Не забуваємо поговорити з цими йолопами і взяти у них золота за порятунок, звичайно якщо ви вчинили саме так.

 

Навіки разом, в омані

Завдання дасть привид Бальтасар, дивимося на позначки на карті і збираємо 3 підказки по острову і знаходимо череп його дочки після цього надаємо всі докази йому

 

Рыбоед, Дивна рибка

Говоримо з Натаном біля багаття з дивною рибою, він попросить нас розвідати одне місце. йдемо туди і вбиваємо пожирача, після чого йдемо назад до багаття і говоримо з його приятелем Немо, який був перетворений на рибу.

 


 1 2