Будинок страху - помста проходження | gameshare.com.ua - ігровий підхід

Проходження гри будинок страху — Помста
Дом страха месть прохождение игры

Проходження гри будинок страху: Помста

Починаємо гру перед будинком. Вхід в будинок поки що закритий якщо постукати двері відкриє скелет. Вхід у підвал, теж поки що закритий. Беремо біля нього кирку і карту.Повертаємося до місця перед будинком ламаємо киркою монумент, беремо з нього патрон і ключ від дверей у підвал, використовуємо ключ і відкриваємо двері.

На сходах зліва буде лежати бритва, підбираємо її, йдемо далі. У кімнаті з сходами нагору підбираємо кусачки. Йдемо в іншу кімнату поруч із замороженим скелетом беремо refrigerant (холодоагент) — заморожує засіб. Використовуємо кусачки, щоб розірвати ланцюг і взяти драбину. Після цього бритвою розрізаємо манекен на полиці і беремо з нього ключ.

Дом страха месть прохождение игры

Використовуємо драбину, щоб піднятися в будинок. У кімнаті зі страшним портретом і каміном беремо рушницю і праворуч від картини на стіні знімаємо кресало, біля полиць беремо підсвічник зі свічками.

Дом страха месть прохождение игры

Прямуємо в іншу кімнату в якій стоїть скелет, заморожуємо його холодоагентом і натискаємо на нього щоб він розсипався, на полиці беремо касету і щоденник. Тепер можна повернутися назад і відкрити з вулиці головний вхід у будинок.

Спускаємося в підвал в те місце, де ми ставили драбину. Використовуємо ключ, щоб відкрити двері навпроти. Всередині знаходиться мрець, в інвентарі заряджаємо патрон в рушницю і стріляємо в нього. Забираємо стілець і сіно. Піднімаємося до каміна.

Дом страха месть прохождение игры

В інвентарі розбираємо стілець на дрова у нас з'явиться ще і відмичка. Цієї відмичкою відкриваємо двері ліворуч від нас. Заходимо перед нами червоний диван і телевізор. З світильника забираємо лампочку, і підбираємо закривавлену записку. Вставляємо касету в телевізор і в іншій кімнаті бачимо, що порізані дроти до сейфа. Йдемо до місця де ми брали драбину, вводимо код до сейфу 247, забираємо ізоляційну стрічку. Повертаємося до порваною проводах застосовуємо стрічку, щоб з'єднає дроти, всередині забираємо камінь і активуємо важіль.

Дом страха месть прохождение игры

 

Піднімаємося до каміна, кладемо дрова і сіно в камін, в інвентарі з'єднуємо камінь і кресало розпалюємо вогонь. Підносимо свічник розпалюємо свічки.В інвентарі розбираємо свічник і ставимо одну свічку в те місце, де його брали, до книг. Підбираємо записку шестірню і книгу. У записці у нас є шифр 14582437, йдемо в кімнату з червоним диваном розкриваємо сейф, ввівши цей код, забираємо будильник і ключ.

Дом страха месть прохождение игры

Після того як ми активували важіль, в кімнаті де заморозили мерця, є прохід на другий поверх піднімаємося в центрі стоїть вовк, піднімаємося вище до балкона, забираємо арбалет патрон і шестірню. Спускаємося вниз заряджаємо рушницю і вбиваємо вовка. На годиннику на стіні знімаємо заводний механізм. У шафі вводимо шифр 1010, відкриваємо і забираємо молоток, шестірню і стрілу. Біля сходів включаємо світильник на стіні, і на косяку дивимося написаний код піднімаємо килимок в середині вводимо цей код 17516, забираємо череп.

Дом страха месть прохождение игры

Підставляємо драбину до входу на горище. На горищі стоїть привид, вставляємо її в арбалет і вбиваємо привид. На стіні видно шифр, вводимо його в глобус 508020, забираємо всередині зелений камінь.

Дом страха месть прохождение игры

Спускаємося вниз і йдемо в кімнату за фіранками, забираємо ніж, молотком розбиваємо вазу всередині беремо частину ключа. Зліва є двері з замкової свердловиною, яка у вигляді пентаграми, Збираємо правильно пентаграму, вставляємо ключ, який взяли в сейфі в кімнаті з червоним диваном. Всередині на вівтарі лежить скелет, вставляємо в нього ніж, забираємо з ока червоний камінь.

Дом страха месть прохождение игры

В середині кімнати є прохід встановлюємо, шестерні механізм, він відкриється, якщо до цього не вставити ніж в скелет на вівтарі в іншій кімнаті, там буде стояти смерть з косою, якщо це вже зробили, то її не повинно бути. Активуємо дзеркало, перенесе нас в інший вимір — стане темно. Справа в місці де були двері з'явиться цегляна кладка, у центрі неї натискаємо кілька разів на цегла, кладка розпадеться. Виходимо з цього місця.

Дом страха месть прохождение игры

Йдемо в то місце де був вовк, там стоїть привид у вигляді жінки на стільці за нею можна взяти записку в якій видно що треба спалити кістки щоб привид зник. В каміні в іншій кімнаті кидаємо череп, вона зникне. За нею є двері, в інвентарі, з'єднуємо частина зламаного ключа і механізму від настінних годинників, відкриваємо двері за нею беремо фіолетовий камінь. Піднімаємося на балкон забираємо ліхтар.

Повертаємося до дзеркала переміщаємося в нормальне вимір, йдемо в кімнату яку тільки що відкрили, всередині стоять обладунки лицаря і скелет на дивані. У лицаря забираємо меч, і піднімаємо валяється пляшку. У світильник вставляємо лампочку, на стіні в промені світла побачимо код написаний задом наперед вийде 351104, вводимо його до сейфа забираємо жовтий камінь.

Дом страха месть прохождение игры

Прямуємо в кімнату в якій ми поєднували ізолентою дроти, набираємо у пляшку води з під крана. Йдемо до дзеркала знову подорожуємо у потойбічний світ, гасимо вогонь у каміні, забираємо хрест, вставляємо всі камені. Можна подивитися в цьому світі в якому порядку їх вставляти або ж подивитися на скріншоті нижче. Всередині забираємо пусту книгу.

Дом страха месть прохождение игры

Вставляємо камені в такому порядку

Піднімаємося на горище, на дівчину-привид наводимо хрест вона зникне. У столі нам треба натиснути правильно на квадрати, це можна подивитися в реальному світі або на скріні нижче, забираємо провід. Спускаємося вниз, зліва є книжкова полиця, вставляємо в неї порожню книгу, відкриється таємний прохід в бібліотеку. Всередині стоїть мужик привид, вбиваємо його мечем лицаря. Піднімаємо його посох і вставляємо в центрі в підлогу, відкриється таємний прохід униз.

Дом страха месть прохождение игры

Ставимо ліхтар поруч з накритим тканиною дзеркалом, знімаємо тканину і переміщаємося в інше місце. В інвентарі з'єднуємо провід і будильник приєднуємо його до динамиту на полиці, почнеться відлік часу, хапаємо кувалду поруч з дзеркалом розбиваємо цегельну кладку швидко залишаємо будинок.

 

Відео проходження гри «Будинок страху помста»

Кінець проходження гри будинок страху — Помста